Hoi bezoeker!

Het lijkt erop dat je het IJsberenforum wel leuk vindt, maar je hebt nog geen account aangemaakt. Waarom neem je niet een minuut de tijd om je te registreren? Als je een account aangemaakt hebt, kun je alle berichten van het forum lezen, zelf berichten posten, chatten met mede-ijsberen en vrijkaarten winnen met tombola's, Eredivisie/EK/WK-pool, Tour de France-spel en nog veel meer! Registreer je nu!

Heb je al een account? Log dan rechtsboven in, zodat deze melding verdwijnt.

Pagina 5 van 5 EersteEerste 12345
Weergegeven resultaten: 101 t/m 123 van 123
  1. #101
    Geregistreerd
    14 januari 2017
    Last Online
    Vandaag @ 00:27
    Locatie
    Mentholland
    Berichten
    14.368
    Discussies
    301
    Thanks
    32.564
    Thanked
    18.751 in 7.585 posts

    Standaard

    Lijkt me wel een heel administratief gerompslomp met dat entree betalen, verrekenen met dvp, systeem om tijd bij te houden voor restitutie, en weet ik wat er nog meer bij komt kijken.

    Wel apart dat het in het Antwerpse SKW wel goed gaat. Voelde me daar niet onveilig of overlast ervaarde.

    Nadeel van de manier van spreiding is dat het waarschijnlijk meer als een prive huis wordt en daarmee duurder voor de wandelaars.

    Persoonlijk zie ik meer iets in een saunaclub nabij het Forepark bedrijven terrein. Of op een afgelegen stukje aan de kust. Lekker skinny dippen aan het naaktstrand

  2. #102
    Geregistreerd
    9 mei 2006
    Last Online
    Gisteren @ 16:52
    Berichten
    3.278
    Discussies
    34
    Thanks
    11
    Thanked
    2.874 in 1.538 posts

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door mentholbear Bekijk bericht
    Lijkt me wel een heel administratief gerompslomp met dat entree betalen, verrekenen met dvp, systeem om tijd bij te houden voor restitutie, en weet ik wat er nog meer bij komt kijken.
    Komt niet veel meer bij kijken dan bijv. het systeem in een parkeergarage, met als verschil dat je vooraf betaalt i.p.v. achteraf:
    1. Je stopt twee tientjes in de automaat, of je houdt je pinpas/telefoon voor de betaalterminal.
    2. Als de betaling in orde is komt een kaartje uit de automaat, en gaat de toegangsdeur/sluis open.
    3. Je zoekt een dame uit en bespreekt het dienstenpakket, de tijd, en de prijs.
    4. Je betaalt de overeengekomen prijs minus €20, en geeft de dame het kaartje uit de automaat.
    5. Dame scant het kaartje met een in de kamer aanwezige scanner om te verifiëren dat het een authentiek kaartje betreft.
    6. Alles OK --> betaling voltooid --> Let the games begin.....
    7. Na je ding gedaan te hebben krijg je van de dame een uitloop-kaart. Daarmee loop je naar de uitgang, en stop de uitloop-kaart in de automaat om de deur/sluis van de uitgang te openen, en loopt naar buiten.
    8. Dame levert aan het eind van haar shift de kaartjes die ze van klanten ontvangen heeft in bij de exploitant.
    9. Exploitant scant die kaartjes om de authenticiteit vast te stellen
    10. Elk authentiek kaartje vertegenwoordigd een waarde van €20. Dus voor elk authentiek kaartje word en €20 afgetrokken van het bedrag dat de dame aan kamerhuur moet betalen. Is de totale waarde van de kaartjes meer dan de kamerhuur dan krijgt de dame dit verschil uitbetaald van de exploitant.
    11. Zit er geen dame tussen die je kan bekoren dan loop je naar de uitgang. Daar stop je je kaartje in de automaat om de deur/sluis van de uitgang te openen.
    12. Ben je minder dan een bepaalde tijd (5/10/15 minuten) binnen geweest dan spuugt de automaat het restitutiebedrag van €10 uit.
    13. Ben je langer dan een bepaalde tijd binnen geweest dan gaat na invoer van het kaartje slechts de deur/sluis van de uitgang open zonder dat er een restitutiebedrag uit de automaat komt.
    14. Heb je geen (uitloop-)kaartje en je wilt het pand verlaten? Dat kan, echter, pas na betaling van nog eens €20 administratiekosten. Dit om gekloot met kaartjes te voorkomen.




    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door mentholbear Bekijk bericht
    Nadeel van de manier van spreiding is dat het waarschijnlijk meer als een prive huis wordt en daarmee duurder voor de wandelaars.
    Exploitatievergunningen voor seksbedrijven in Den Haag zijn schaars, en er worden momenteel geen nieuwe vergunningen afgegeven. Het huidige bestand aan exploitatievergunningen is verdeeld onder de raambordelen in de Geleen-/Doublet-straat, seksshops, oosterse/thaise massagesalons, en nauwelijks een handvol privéhuis-bordelen. Hierdoor hebben de huidige privéhuis-bordelen min of meer een monopolie, wat z'n weerslag heeft op de prijs. Bijvoorbeeld: Casa Cherda is een bordeel met derde- en vierde-rangs dames, en de standaard-prijzen voor privéontvangst zijn daar exact hetzelfde als de standaardprijzen in bordelen als Dianes Secret of Stout. Ter vergelijk: een bovenbeen van een Casa Cherda dame heeft een grotere omvang dan de taille van een Dianes-Secret/Stout dame.

    Spreiding door de uitgifte van veel meer exploitatievergunningen voor bordelen met hoogstens 10 werkplekken doorbreekt het monopolie op vergunde sekswerkplekken. Dit biedt ruimte aan (privéhuis-)bordelen in een lagere prijscategorie die het opheffen van de Doubletstraat kunnen compenseren. Denk hierbij aan 50/30 - 100/60 en €25 meerprijs voor een pretpakket. Ook een reeds bestaand bordeel als Casa Cherda zal dan genoodzaakt zijn zich aan dit prijspijl te conformeren vanwege de kwaliteit van het geboden vertier.


    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door mentholbear Bekijk bericht
    Persoonlijk zie ik meer iets in een saunaclub nabij het Forepark bedrijven terrein. Of op een afgelegen stukje aan de kust.
    De praktijk wijst uit dat geen hond interesse heeft om meerdere miljoenen te investeren om een nieuw pand neer te zetten waar het nobele ambacht van sekswerker op legale wijze kan worden beoefend. Dit mede omdat de investering uit eigen spaarpot gedaan moet worden. Er is immers heen financiële instelling te vinden die bereid is om dit soort ondernemingen te financieren.

    Vandaar dat ik meer heil zie in kleinschalige bordelen waar de buurt/wijk weinig of niks van merkt. Dus leegstaand retail-vastgoed. Dus dubbele bovenwoningen die vanwege de Wet betaalbare huur als bordeel meer opbrengen voor de eigenaar dan als woonruimte. De veel lagere investering in een dergelijk bordeel is een risico dat veel meer ondernemers bereid zijn te nemen. Komt er een deugpartij of een fatsoensrakkers-partij in de gemeenteraad waardoor van de ene op de andere dag je exploitatievergunning ingetrokken word dan heeft je investering in ieder geval nog de waarde van de oorspronkelijke bestemming (woonruimte, retail). Dat is niet het geval bij een peeskamer-flat die je voor zes miljoen specifiek voor dat doel hebt laten bouwen aan de rand van het Forepark (waar je overigens al gauw in de gemeente Leidschendam-Voorburg aan het bouwen bent).


    J.W.
    Laatst gewijzigd door Jan_Wandelaar; 10 augustus 2024 om 20:04
    Keep on Walking.....

  3. Onderstaande leden hebben Jan_Wandelaar bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (24 november 2024)

  4. #103
    Geregistreerd
    10 november 2017
    Last Online
    Vandaag @ 14:40
    Locatie
    Veluwe
    Berichten
    7.349
    Discussies
    129
    Thanks
    16.705
    Thanked
    7.158 in 3.592 posts

    Standaard

    Jan-Wandelaar, U moet de politiek ingaan.
    Daar kunnen ze het ook allemaal mooi brengen....

  5. #104
    Geregistreerd
    6 maart 2009
    Last Online
    Vandaag @ 08:57
    Berichten
    11.806
    Discussies
    240
    Thanks
    13.733
    Thanked
    18.926 in 6.707 posts

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door schoolmeester Bekijk bericht
    Jan-Wandelaar, U moet de politiek ingaan.
    Daar kunnen ze het ook allemaal mooi brengen....
    Daarom heeft hij waarschijnlijk het woord temeier weggelaten in zijn (politieke) adviezen.

  6. Onderstaande 3 leden hebben Badslippers bedankt voor deze bijdrage:

    schoolmeester (11 augustus 2024),WANDELAAR5 (11 augustus 2024),Wentelt Eefje (11 augustus 2024)

  7. #105
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Dacht, de zomervakantie is zo goed als over dus even treinen naar Den Haag.
    Even geborreld in het centrum en in de middag na de Geleenstraat gewandeld. Poef, wel de slechtse bezetting die ik tot nu toe heb meegemaakt.

    Na 15min dacht ik, wat doe ik hier, wilde bijna weglopen tot opeens de jonge getinte dame genaamd Naomi voor het raam verscheen in kinky heels en een wit latex outfit. Super strakke slanke body. Normaal ga ik een gesprekje aan, maar wilde haar niet mislopen dus gelijk yes gezegd en naar binnen gelopen.
    Alles wat ik wilde was na 100% tevredenheid, 15min voor 50 euro, maar oke, wel gekregen wat ik wilde bij een mooie meid. Ondanks de slechte bezetting, je hebt er uiteindelijk maar 1 nodig

    Dacht op de terugweg in de trein nog, in de duitse priveclubs betaal je 80 euro voor 30min. Maar dat is eigenlijk geeneens 30min. Ten eerste moet je afspraak maken, bij aankomst moet je gemiddeld 10min wachten bij de theke met spanning. Van de 30min gaan er 10min af met uit/aankleden en voor/na douchen. Als je het geld overhandigd moet de dame dit afleveren bij de theke en gemiddeld 5min van de kamer. Totale tijd sex is dus ook 15min.

  8. Onderstaande 3 leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    dinandus (27 augustus 2024),mentholbear (25 augustus 2024),Wentelt Eefje (24 augustus 2024)

  9. #106
    Geregistreerd
    24 november 2014
    Last Online
    19 juni 2025 @ 01:17
    Berichten
    2.582
    Discussies
    125
    Thanks
    1.082
    Thanked
    3.106 in 1.306 posts

    Standaard

    Nu weet ik niet waar jij in Duitsland naar een club gaan. Maar de meeste zaken die jij beschrijft duren bij mij altijd veel korter of gebeuren buiten mijn betaaltijd om. 30 min is bij mij ook echt 30 min

  10. Onderstaande 2 leden hebben Tjeppah bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (25 augustus 2024),WANDELAAR5 (25 augustus 2024)

  11. #107
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door Tjeppah Bekijk bericht
    Nu weet ik niet waar jij in Duitsland naar een club gaan. Maar de meeste zaken die jij beschrijft duren bij mij altijd veel korter of gebeuren buiten mijn betaaltijd om. 30 min is bij mij ook echt 30 min
    Hausnr5 in Nordhorn en Hausnr7a in Rheine (https://hausnummer5.de/)

  12. #108
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Gegijzeld door latina in Doubletstraat

    Weer een ervaring die je niet snel zult vergeten.
    Voor een 2e keer de Doubletstraat bezocht en in 1 van de interne hofjes zag ik een latina van top tot teen in leer met lakpumps en haar borsten compleet met olie ingesmeerd en dikke lippestift op. Een echt pornoplaatje en ik na binnen.
    Ze wilde eerst 70 euro voor 30min, maar ik zei dat ik maar 50 euro had. Ok, zei ze, omdat ik je goed ken. Ik vond deze reactie al wat vreemd.
    Na 15min sex was het gebeurt en dacht dat het voorbij was, maar ze zei relaxed en kwam op bed zitten. Ze praat een combi van nederlands en spaans en soms moeilijk te volgen. Wat daarna gebeurde kon ik moeilijk volgen.
    Ze liet mij op haar telefoon allerlei prive video's zien, van haar 5 kids, wat ze prive doet, waar ze woont etc.. Ik zei maar "ja" en wist niet wat ik ermee moest. Ze raakte mij soms ook aan of we goede bekenden waren en hoe geliefden met elkaar
    omgaan.
    Er kwam een moment waarbij ik dacht: Kom ik ooit nog van deze kamer weg? Straks vraagt ze of ik een huwelijkscontract met haar ga tekenen.

    Gelukkig na bijna een uur stond ze op en kon ik mij eindelijk fris maken en aankleden.
    Toen kwam de aap uit de mouw. Tijdens het aankleden vroeg ze waarom ik haar al meer dan 10 maand niet meer had bezocht en ik haar best klant was waar ze ook prive mee om was gegaan. Ze was ook bij mij thuis geweest in rotterdam.
    Ik aangegeven dat dit de 2e keer is in de Doubletstraat en ik echt niet uit Rotterdam kom. Ze hield mij dus voor een andere klant die ooit haar beste klant was en blijkbaar een lookalike van mij.


    Toen ik eindelijk buiten was moest ik stoom afblazen. 100m verder aan het kanaal zitten wat terrasjes. Normaal zal ik een biertje nemen, maar had nu een dubbele whiskey nodig.

    Daarna doorgelopen na de Geleenstraat. Poef, nog steeds een zeer slechte bezetting. Max 20% van de ramen bezet op zaterdag. Na 15min een jonge roemeense bezocht met zwart lang haar en mega siliconen. Hier was 50 euro slechts 15min, maar service was goed en 99% van de mannen zal dit soort siliconen nooit in zijn leven vasthouden. Het was dus kort, maar krachtig.
    Met een voldaan gevoel Den Haag verlaten en lekker terug wezen treinen. Jonge conducteur tijdens controle of ik een leuke dag Den Haag heb gehad. Mijn antwoord: Zeker weten

  13. Onderstaande 8 leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    Ascari (24 november 2024),fr_loper (24 november 2024),GrandCru (25 november 2024),mechelen ( 7 september 2024),mentholbear ( 8 september 2024),schoolmeester ( 8 september 2024),WANDELAAR5 ( 8 september 2024),Wentelt Eefje ( 8 september 2024)

  14. #109
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Deze week de overbekende Kelly gespot in de geleenstaat.
    Toch leuk een keer een BNN-er in een rosse buurt te zien. Het liep trouwens storm bij haar. Langer dan 5min zat ze niet voor het raam voor er weer een klant na binnen ging. Daar 1,5 uur rondgelopen en menig oostblokding had in 1,5 uur geen enkele klant

  15. Onderstaande 3 leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    mechelen (23 november 2024),WANDELAAR5 (24 november 2024),Wentelt Eefje (25 november 2024)

  16. #110
    Geregistreerd
    14 januari 2017
    Last Online
    Vandaag @ 00:27
    Locatie
    Mentholland
    Berichten
    14.368
    Discussies
    301
    Thanks
    32.564
    Thanked
    18.751 in 7.585 posts

    Standaard

    Ik zal wel wereldvreemd zijn, maar welke BN-er Kelly bedoel je?

  17. #111
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Kelly van big brother en nog een aantal tv-programma's van de commerciële zenders
    https://www.cosmopolitan.com/nl/ente...y-big-brother/

  18. Onderstaande leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (24 november 2024)

  19. #112
    Geregistreerd
    14 januari 2017
    Last Online
    Vandaag @ 00:27
    Locatie
    Mentholland
    Berichten
    14.368
    Discussies
    301
    Thanks
    32.564
    Thanked
    18.751 in 7.585 posts

    Standaard

    Staat bij zulke prostituees er wel bij dat het om een transgender gaat?

  20. #113
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Ik heb inderdaad bij haar geen bordje gezien of misschien gemist. Ze schijnt ook compleet omgebouwd te zijn tot vrouw.
    Ergens op de 1e etage in de geleenstraat waar de sm-dames zitten zag ik wel een bordje "TS" voor het raam hangen.

    In duitse laufhauses is het meestal vrij duidelijk, daar is vaak de bovenste etage voor TS. Ooit in Hannover in eroscenter liep ik de 4e etage op, een een dame met siliconen en baard toontje opeens een snikkel voor mijn ogen van 20cm. Dan is het duidelijk en mijn reactie was dat ik als speedy gonzales een etage lager ging.

  21. Onderstaande leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (24 november 2024)

  22. #114
    Geregistreerd
    14 januari 2017
    Last Online
    Vandaag @ 00:27
    Locatie
    Mentholland
    Berichten
    14.368
    Discussies
    301
    Thanks
    32.564
    Thanked
    18.751 in 7.585 posts

    Standaard

    Lijkt me wel zo fijn als het duidelijk gemaakt wordt als je daar niet voor in bent.

  23. Onderstaande leden hebben mentholbear bedankt voor deze bijdrage:

    schoolmeester (24 november 2024)

  24. #115
    Geregistreerd
    15 februari 2013
    Last Online
    8 juni 2025 @ 13:48
    Locatie
    Twente
    Berichten
    7.669
    Discussies
    263
    Thanks
    24.805
    Thanked
    7.014 in 3.281 posts

    Standaard

    Wat niet weet, wat niet deert... ...
    Of in het Engels: Ignorance is bliss
    "Guter Sex muss sich anhören
    als ob man mit Badelatschen wegrennt."
    - Markus Krebs

  25. Onderstaande leden hebben Wentelt Eefje bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (25 november 2024)

  26. #116
    Geregistreerd
    14 januari 2017
    Last Online
    Vandaag @ 00:27
    Locatie
    Mentholland
    Berichten
    14.368
    Discussies
    301
    Thanks
    32.564
    Thanked
    18.751 in 7.585 posts

    Standaard

    Nou, ik ben dan liever een gewaarschuwd mens, die voor twee telt...

    Prima als zo iemand als prostituee wilt werken, maar wees duidelijk/transparant in wat je aanbiedt.

    Je wilt er toch niet achteraf achter komen dat de heerlijk gesmaakte babi pangang van hondenvlees is gemaakt ofzo

  27. #117
    Geregistreerd
    15 februari 2013
    Last Online
    8 juni 2025 @ 13:48
    Locatie
    Twente
    Berichten
    7.669
    Discussies
    263
    Thanks
    24.805
    Thanked
    7.014 in 3.281 posts

    Standaard

    Niet teveel over nadenken:
    IMG_0737.jpg
    "Guter Sex muss sich anhören
    als ob man mit Badelatschen wegrennt."
    - Markus Krebs

  28. #118
    Geregistreerd
    14 januari 2017
    Last Online
    Vandaag @ 00:27
    Locatie
    Mentholland
    Berichten
    14.368
    Discussies
    301
    Thanks
    32.564
    Thanked
    18.751 in 7.585 posts

    Standaard

    Denk je daar in Thailand met risico op lady boys ook zo over

  29. Onderstaande 2 leden hebben mentholbear bedankt voor deze bijdrage:

    marcelasnl (26 november 2024),schoolmeester (26 november 2024)

  30. #119
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Paasweekend, zou er iets te doen zijn in de geleenstraat?
    Ja, is het antwoord. Er was iets te doen, maar niet waarvoor ik kwam. In totaal in 1,5 tijd rondlopen zo'n 20 dames voor de ramen geteld, qua wandelaars puilde het uit, zeker 150 tot 200 man allemaal rondstruinend langs grotendeels gesloten ramen.
    Het hoogtepunt was toen een reinigingsploeg de pisbakken ging schoonspuiten en er opeens 50 wandelaars hierbij stonden te kijken.

    Ik vroeg mij op een gegeven moment af: Wat doe ik hier?

    Maar ja, uiteindelijk heb je maar 1 dame nodig. Ik had al maanden lang geen sm meer gedaan en plots ging er een gordijn open een toonde een lange blondine zichzelf in strak leer met een bordje sm aan de deur. Ik had geen bedenktijd meer nodig en gelijk op mijn doel afgegaan. Lange tijd geleden dat ik zo'n sm sessie heb gehad bij een bloedmooie dame afkomstig uit tjechie. Toen ik vroeg of ze altijd in het weekend werkt gaf ze aan dat dit een uitzondering was, ze aan een studie begon en verlopig niet in het weekend werkte. Verdere contact gegevens dus maar niet meer gevraagd, want zo vaak kom ik niet in den haag en dat ze niet in het weekend kan werken door een studie klinkt ook wat vreemd.
    Al met al een toch het doel bereikt waarvoor ik na den haag kwam. Terugweg nog even snel bij de starbucks langsgeweest alvorens in de trein te stappen en eenmaal thuis bij een ondergaand zonnetje nog een lekker blond biertje gedronken.

  31. Onderstaande 3 leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    forgetskinnyletsgetfatty (19 april 2025),mentholbear (19 april 2025),WANDELAAR5 (21 april 2025)

  32. #120
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Na 2 maand afwezigheid weer eens op een zondagmiddag naar Den Haag getogen.

    Eerst even door de Doubletstraat gelopen. Slechts 1 dame die mij kon bekoren, maar haar kamer was zo'n klein hok dat ik mij daar niet wilde sex zag hebben.
    Een andere dame waar ik een oogje op had, kwam een jonge gast al na 7minuten weer na buiten en hij keek ook nog voldaan, met uit/aankleedden heeft ie misschien 2minuten lol gehad.

    Maar doorgelopen naar de Geleenstraat. Na 30min de verkeerde dame bezocht, een nederlandse sprekende dame van midden 30 (Geleenstraat 51, k3).
    Eenmaal door de zijdeur van het pand moest ik haar volgen na een zeer klein peeskamertje helemaal aan het einde van de gang in het pand. Eenmaal op de peeskamer was het bloedheet en begon aan alle kanten al te zweten.
    Na betaling van de 50 euro was meteen haar vraag: Je komt niet uit Den Haag? Meestal is deze vraag foute boel, want ze checkt of je toerist bent en niet wekelijks daar rondloopt.
    Afgesproken aan het raam was pijpen + rustige oliemassage. Pijpen kon opeens niet voor 50 euro, ze begon me gelijk te trekken en na een minuut dat ik al moest komen. Op allerlei manieren de tijd wat proberen te rekken,
    maar op een gegeven moment kun je het maar beter laten gebeuren, want beter gaat het niet worden.
    Als afsluiter bij het verlaten gaf ze nog even aan dat onder de 100 euro niet veel kan in Den Haag.

    Ik kom hooguit 5 tot 7x per jaar in Den Haag, dus je kent de dames ook niet echt goed en weet dus niet exact wat de goeden en slechten zijn. Wel een paar sm-dames in de Geleen bezocht, die beginnen vanaf 100 euro en dat waren wel goede bezoekjes.
    Bij gewone dames daar vind ik het de 1e keer een risico om gelijk 100 euro te betalen, maar 50 euro is slechts 15min en dat is tegenwoordig voor mij eigenlijk veel te kort.

    Terugweg nog een tegenvaller. Den Haag Centaal was afgezet met linten en stonden 1000-en mensen met rode hesjes en loesje stickers. Er bleek een anti-israel protest of zoiets geweest te zijn om het malieveld en iedereen wilde met dezelfde trein terug.
    Tot Utrecht kon ik 1e klas staan, omdat dat vage demonstatie volk wel tegen Israel is, maar wel doodleuk met hun 2e klas kaartje massaal in de 1e klas gaat zitten, omdat ze weten dat bij een bomvolle trein toch niet wordt gecontroleerd. Vooral veel 60+ volk met jesusboots aan, rugzakje om en groenlinks stickers op de rode kleding waren ook veel aanwezig.
    Gelukkig moest 90% van dit vage volk in Utrecht eruit en had de 1e klas zo'n beetje voor mij alleen.

    1 positief punt als afsluiter: De roze passage in de Geleenstraat was gerenoveerd en zag er mooi uit. Opeens waren hier zelfs op zondag ook de meeste kamers verhuurd. Blijkbaar zien ze toch nog toekomst in de Geleenstraat

  33. Onderstaande 4 leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (18 juni 2025),pret (16 juni 2025),snaal88 (18 juni 2025),WANDELAAR5 (16 juni 2025)

  34. #121
    Geregistreerd
    14 januari 2017
    Last Online
    Vandaag @ 00:27
    Locatie
    Mentholland
    Berichten
    14.368
    Discussies
    301
    Thanks
    32.564
    Thanked
    18.751 in 7.585 posts

    Standaard

    Citaat Oorspronkelijk geplaatst door marcelasnl Bekijk bericht
    Opeens waren hier zelfs op zondag ook de meeste kamers verhuurd
    Kun je ook iets vertellen over de line up? Beetje diversiteit aan dames of voornamelijk een bepaalde type?

  35. #122
    Geregistreerd
    10 november 2017
    Last Online
    Vandaag @ 14:40
    Locatie
    Veluwe
    Berichten
    7.349
    Discussies
    129
    Thanks
    16.705
    Thanked
    7.158 in 3.592 posts

    Standaard

    IK had eerder verwacht dat je zou vragen waar de dichtsbijzijnde eettent is.

  36. Onderstaande leden hebben schoolmeester bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (19 juni 2025)

  37. #123
    Geregistreerd
    17 april 2010
    Last Online
    Vandaag @ 07:43
    Berichten
    824
    Discussies
    70
    Thanks
    252
    Thanked
    1.206 in 469 posts

    Standaard

    Line up was niet heel hoogstaand.
    Geleenstraat, linkerkant bij pissoir bijna alle kamers onbezet, misschien een keer 5 a 6 dames over zo'n 5 panden. Rechterkant misschien 25% bezet, de roze passage wel opeens na renovatie voor 80% bezet, maar voornamelijk oudere dames die voorheen in de straat werkten. Op sm-gebied slechts 1 dame gespot die zich als domina uitgaf. Dacht altijd dat Den Haag bekend stond om het sm-aanbod
    Zaten nog wel 2 roemeense blondines die ik in 2024 heb bezocht en beide goed uitziend. Hun service was ok, maar ook simpelweg gemiddeld, waardoor het een keer leuk was voor de optickfick, maar ook niet om de volgende keer meteen weer naar binnen te gaan.

    Doubletstraat bestond uit 90% oude latina dames die er schijnbaar al eeuwen zitten. De roemeense dames vielen qua uiterlijk ook tegen, vele lelijk en dik, slechts in de hele straat 2 dames gespot die er nog redelijk uitzagen.

    In 2024 Den Haag vaker bezocht, omdat ik het toen combineerde met musea bezoek en Den Haag heeft behoorlijk wat musea. Echter inmiddels alles wat ik daar aan musea wilde zien al bezocht, dus dit keer alleen voor de rosse buurt na Den Haag gereist. Als het aanbod dan tegenvalt, blijf je toch rondjes lopen en stap je uiteindelijk bij de verkeerde naar binnen. De sm-dames die ik in 2024 heb bezocht zijn er meer niet dan wel of komen zoals ze zeggen alleen werken als ze minimaal 2 afspraken hebben. Op de bonnefooi gaan voor deze dames heeft dus geen enkele zin zoals afgelopen weekend bleek.
    Den Haag zal voor mij wel een beetje passe zijn de komende tijd.

  38. Onderstaande 2 leden hebben marcelasnl bedankt voor deze bijdrage:

    mentholbear (19 juni 2025),WANDELAAR5 (18 juni 2025)

 

 
Pagina 5 van 5 EersteEerste 12345

Tags voor deze discussie

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •  
Forumsoftware: vBulletin®, versie 4.2.2
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Image resizer by SevenSkins
Copyright © 2005 - 2017, IJsberenforum
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:27.

YinYang 468*60