Oorspronkelijk geplaatst door
Iggy Pop
Ik kom graag in dit laufhaus. Zelden dat ik hier een tegenvaller heb, het is alleen klein en soms heel rustig.
Klopt. Niet zo groot, vrij makkelijk te bereiken, afslag 6 op de A40 en dan als je Kr inrijdt zie je al een bordje Mevissenstrasse staan.
Vulkan zal iets verder zijn maar daar is natuurlijk veel meer te beleven. Meer huizen en horeca in de omgeving. Huis in KR staat op zo'n typisch terrein waar je ook de Reals, Hornbachs etc, vindt. Maar als je toevallig in de buurt bent leuk om even langs te gaan. Maar geen bestemming om uren rondjes te lopen.
Vraag me toch af of deze dame wel echt een Spaanse is !
1."L'intelligence? Une question de chimie organique, rien de plus. On n'est pas plus responsable d'être intelligent que d'être bête. "! Paul Léautaud
2. "Ich lehre euch den Übermenschen. Der Mensch ist Etwas das überwunden werden soll." Friedrich Nietzsche