Hoi bezoeker!
Het lijkt erop dat je het IJsberenforum wel leuk vindt, maar je hebt nog geen account aangemaakt. Waarom neem je niet een minuut de tijd om je te registreren? Als je een account aangemaakt hebt, kun je alle berichten van het forum lezen, zelf berichten posten, chatten met mede-ijsberen en vrijkaarten winnen met tombola's, Eredivisie/EK/WK-pool, Tour de France-spel en nog veel meer! Registreer je nu!
Heb je al een account? Log dan rechtsboven in, zodat deze melding verdwijnt.
-
Deurne, Nathalie's prive, Isabelle
Haarkleur/-lengte : Blond, schouderlengte
Lengte dame : 1,80 m
Postuur/Cupmaat : normaal, C
Nationaliteit/Taal : Vlaams
Leeftijd : 44
Tatoeages/Piercings : kleine tatoeage op haar bil
Service: TZ, PZC, NMC, Russisch, massage
Voordelen: eerlijke, echte vrouw, veel ervaring, pijpt zalig
Nadelen: heb er geen ontdekt
Tijdsduur : 30 min
Prijs : 80
Extra’s bij het bezoek: geen
Ondertussen een tweede keer naar Nathalie's geweest. Deze keer gekozen voor Isabelle. Dat heb ik me zeker niet beklaagd.
Zij is een mooie, grote vrouw die geen probleem heeft met haar leeftijd. De 44 jaar die op de website staan zijn echt. Zij heeft een erg vrouwelijk lichaam, met mooie grote borsten, een heerlijk kontje en mooie lange benen. Haar gezicht is lief en zo is ook haar houding.
Na een korte kennismaking neemt ze je mee naar de badkamer en wast daar zorgvuldig je gereedschap.
Op bed knuffelt ze, zoent eerst wat terughoudend, maar dan met overtuiging en daalt dan af via je tepels, naar je lul. Ze pijpt heerlijk en met zachtheid. Af en toe neemt ze hem erg diep in de mond om dan weer zalig rond je eikel te draaien.
Haar borsten zijn heerlijk om me te spelen. Ze heeft prachtige tepels die erg gevoelig lijken.
Dan geneukt in verschillende standjes. Zij deed zalig mee tot ik heerlijk klaarkwam.
Ik vind haar een fijne rijpe vrouw die het je echt naar je zin maakt. Ik zie haar zeker
-
Tags voor deze discussie
Regels voor berichten
- Je mag geen nieuwe discussies starten
- Je mag niet reageren op berichten
- Je mag geen bijlagen versturen
- Je mag niet je berichten bewerken
-
Forumregels