Het lijkt erop dat je het IJsberenforum wel leuk vindt, maar je hebt nog geen account aangemaakt. Waarom neem je niet een minuut de tijd om je te registreren? Als je een account aangemaakt hebt, kun je alle berichten van het forum lezen, zelf berichten posten, chatten met mede-ijsberen en vrijkaarten winnen met tombola's, Eredivisie/EK/WK-pool, Tour de France-spel en nog veel meer! Registreer je nu!
Heb je al een account? Log dan rechtsboven in, zodat deze melding verdwijnt.
Eindelijk weer eens in PSW geweest, terwijl Asia aanwezig was. Dus met haar naar de kamer gegaan, zoals wel te voorspellen was.
Daar aangekomen een heerlijk pijpbeurt gekregen en haar daarna echt laten genieten van een goede vrijpartij. Dit was de allerbeste, die ik met haar mocht meemaken. Heerlijk meeneukend, zelf intens genietend. Een fantastische driekwartier.
Ze baalde alleen dat ze een orgasme had gehad, want nu had ze geen zin meer in sex. Tja en dat is toch vervelend als dat je werk is... :D
Het herhalingsgevaar is nog groter als vorige keer, maar het genot ook.