Beste ijsberen!
Na al een tijdje dit forum te hebben gelezen toch maar over gegaan om even een account aan te maken
Moet eerlijk bekennen dat ik redelijk dubbel heb gelegen bij sommige reacties, zeker complimenten voor de sfeer hier!
Enfin, inmiddels de leeftijd van halverwege de 30 behaald. Woonachtig in Gelderland. Relatie en ellende gehad blabla, tijd voor plezier! En ja dat doen we o.a. hier
Wat ervaringen met uiteraard Casa Rossa (25 min rijden is nou ook niet echt een drempel) en goed, de privé ontvangsten. Dit laatste vanaf gestapt ivm een erg negatieve ervaring.
In mijn ogen maken sommige hier een ware droom tot waarheid, dat is dan ook mijn doelstelling.
Kortom ijsberen... Door jullie leuke verhalen/reacties/ervaringen is er een nieuwe ijsbeer welp geboren....
Ik hoop binnen een paar weken een review/ervaring te kunnen plaatsen over óf Samya(Keulen), of Club Venus(Hamminkeln). Probleem alleen is dat er nog een soort van drempel is voor mijzelf![]()