De laatste vrijkaarten voor de maand oktober worden nu door mij bekend gemaakt. Ik vond het best leuk om deze maand als jury op te treden. Als opvolger heb ik DAS gevraagd om de maand november te jureren en hij vindt het leuk om dat ook te doen. Succes de komende maand!
De winnaars zijn geworden:
Knutje77 die het naar zijn zin heeft gehad in Venus. De laatste tijd wordt er al dan niet terecht negatief geschreven over deze club maar Knutje77 bewijst dat het mogelijk is om er een leuke dag door te brengen.
Stimpy met een verslag over Samya waar de dames door beginnen te krijgen dat de recessie in de wereld nu echt is begonnen en het upsell gedrag aan het verdwijnen is.
Verder een eervolle vermelding voor Mynasch die altijd zeer enthousiaste verslagen schrijft, in dit geval over Golden Gate. Ik krijg er altijd goede zin van en hopelijk heeft Willem2 nog een vrijkaart voor hem liggen.
Ik ga vandaag zelf ook weer eens op pad en wellicht schrijf ik daar nog een verslagje over.....