Volledige versie bekijken : Villa Diamond ex-Partytreff Traumland, Algemeen
Tukkie
5 oktober 2007, 13:45
Partytreff Traumland
Sprakeler Strasse 2
48159 Münster / Sprakel
Link : http://www.partytreff-traumland.de/index.php
Prijzen: 3-uurs kaart Euro 99,- en dagkaart Euro 149,-.
Toevallig kwam ik op het Rheinforum vandaag een aankondiging tegen van de opening van Partytreff Traumland in Münster. Volgens de website een heropening.
De website lijkt heel veel op de website van Partytreff Dorsten en dit kan geen toeval zijn. Dezelfde webmaster vermoed ik. Misschien is de eigenaar van PT Dorsten ook wel dezelfde als van deze nieuwe PT?
De opening is volgende week vrijdag 12.10.07. De foto's op de website van het interieur zien er goed uit. Nu is het wachten op nog wat meer foto's van de dames.
Prijzen: 3-uurs kaart Euro 99,- en dagkaart Euro 149,-.
Ik ben benieuwd naar de dames die hier zullen gaan werken!
2horny4u
6 oktober 2007, 10:46
Hoi Tukkie,
DIt is voormalige club FKK Extasia (met gelijknamige website) foto's zijn regelrecht overgenomen. Ben hier ca. 3 mnd geleden 2x geweest. Als je niet te hoge eisen stelt een leuke club maar het ontbrak aan clandisie. Waarschijnlijk ook de reden om het concept om te bouwen naar partytreff. Da's raar want als nu op de site van fkk-extasia.de kijkt waren het allemaal stuntprijzen. Met huidige prijsstelling prijzen ze zich op voorhand alweer uit de markt. Nou ja de tijd zal het leren nietwaar
gr. 2horny4y
Goedemorgenallemaal
6 oktober 2007, 12:24
Ohoh, verwarrend,
Bij Gotha hebben ze FKK-Traumland.
BSesamstraat
21 januari 2008, 22:06
Ik wil volgende week naar 2 PT gaan en heb een goeie ervaring met Pitstop. en wil dan de 2e dag naar traumland gaan hebben jullie daar ook recente ervaringen mee??
jeepie
24 januari 2008, 19:44
met de carnaval ga ik zaterdag eerst naar Dolce Vita in Wagenfeld. en op de terugweg pak ik op zondag of maandag Fucktory of Pit Stop.
voorheen vierde ik altijd carnaval. en wat ik daaraan spendeerde zoals eten drinken en taxi. voor dat geld kan ik beter ook 4 dagen lekker voor neuken :fuck:. ik heb al goed gespaart in de spaarkast van mijn stamkroeg
Josef
24 januari 2008, 22:57
met de carnaval ga ik zaterdag eerst naar Dolce Vita in Wagenfeld. en op de terugweg pak ik op zondag of maandag Fucktory of Pit Stop.
voorheen vierde ik altijd carnaval. en wat ik daaraan spendeerde zoals eten drinken en taxi. voor dat geld kan ik beter ook 4 dagen lekker voor neuken :fuck:. ik heb al goed gespaart in de spaarkast van mijn stamkroeg
Carnaval vieren in Dolce Vita? Op zaterdag is het er altijd wel carnaval, met die pornostars,vooral Sidney Dark,met haar mooie kleding. Fucktory en Pit Stop kan ik nog niet? Josef neemt aan dat er in Pit Stop! Wel lekkeren pitspoezen rond lopen.En dat je ongetwijfeld in Fucktory,ook wel lekker kan Ficken.:fuck:
BSesamstraat
25 januari 2008, 08:05
Nauw eindelijk eens naar Partytreff Traumland geweest na een slechte ervaring met Osnabruck is de dag toch nog goed gekomen. Bij ontvangst ontvangen door de gast vrouw en na het douchen werd ik opgevangen door een jong pools meisje (sandra ) en daar een rondleiding van gehad even met haar in de jaccusi gezetten buiten maar dat was toch tekoud. daarna met haar op de kamer geweest en eerst lekker samen geklets met handen en voeten (een beetje een taal probleem van allebei de kanten) Ze vroeg netjes of ze moest pijpen met of zonder en daar na div standjes met haar gedaan. Even later in de grote kimo even bij gekomen met een lekkere bak koffie. Het was heeel rustig met de ijsberen 3 stuks met mij er bij. Tegenover ongeveer 12 meiden. Na een leuke show aan de paal weer met sandra naar de kamer gegaan maar onderweg kwam ze een vriendin tegen die zich verveelde en daar wisten ze we wel raad mee. dus dat waordt de volgende reis eerst Pitstop en dan Traumland. gr Bert
jeepie
26 januari 2008, 07:18
hoe zien de dames er daar uit. en doen ze ook pzc :blow2:
ferdinaand
10 februari 2008, 18:40
Gisteren, zaterdag, hier voor het eerst geweest en met gemengde gevoelens teruggekeerd. Ik kwam aan rond 18.00 uur en het zag er erg verlaten uit (nauwelijks een auto op de parking). Dacht zelfs eerst dat het gesloten was, tot Anja (jawel, uit Dorsten) open deed. Zij werkt hier nu als Thekefrau (en is dus niet meer terug te vinden in Dorsten). Spijtig genoeg zal ze ook nog alleen bij uitzondering op de kamer te vinden zijn.
Het aantal aanwezige dames was niet geweldig te noemen: slechts zeven; later op de avond kwam Jessica er nog wel bij (een letterlijk "grote" dame) maar die zat meer in de bar dan op de kamer, dus geen ervaring mee. De overigen waren 6 Poolsen (Eva, Annetta (beiden vroeger in Dorsten werkzaam), Lydia, Jolie, een erg slanke zwartharige en een dikke blonde) en de Russische Karina. In het begin stoorde het weinige aantal niet. De aanwezige ijsberen waren immers nooit met meer ! Later op de avond (rond 22.00 ur) begon het echter overdruk met ijsberen te worden, waardoor het erg moeilijk werd een dame te strikken te krijgen, wat dan ook tot de nodige frustraties bij de aanwezigen leidde.
Ik begrijp trouwens de zin van het het systeem in Traumland niet goed. Dame vraagt een sleutel en krijgt na kamerbezoek een jeton. Waarschijnlijk worden ze dus vergoed per kamerbezoek (itt tot Dorsten waar een dag X opbrengt onafgezien van het aantal "prestaties"). Dan vermoed je toch dat er enige interactie tussen dames en ijsberen zou volgen ? Noppes. Tijdens de kalme periode kropen de dames bij elkaar in een hoekje en was het aan de ijsberen om ze eruit te halen. Tijdens de drukke periode werden er door bepaalde dames toch wel veel pauzes gehouden. Heb het idee dat Roberto in Dorsten toch meer zijn mädels aanstuurt wanneer er een te groot onevenwicht tussen wachtende ijsberen en pauzerende dames groeit. Sfeer is dus minder dan in Dorsten.
Uiterlijk van de dames (naar PT normen) was zeer in orde. Slechts 1 dame (de mollige Poolse) viel buiten mijn radar. Ik heb de kamer bezocht met Eva, Annetta, Lydia (2x), Jolie en Karina. De sessie met Jolie zal me nog lang bijblijven wegens zeer goed, de sessies met Eva en Annetta waren goed, terwijl die met Karina en Lydia meer een verplicht nummer waren.
Heb trouwens iets bijgeleerd: de dames zijn frequente tandartsbezoekers. 2 van "mijn" 5 dames waren recentelijk naar de tandarts geweest, waardoor ze nu niet konden PZC, wegens gevaar van infectie, waar ik uiteraard ook alle begrip voor had. Alleen raar was dan wel dat in de tweede sessie met Lydia - zoals gezegd nogal op automatische piloot, maar uiterlijk de knapste van het stel met een zekere cool, waar ik dan weer voor val - PZC ineens weer wel kon. In tussentijd voldoende ontsmet blijkbaar ...
De ruimte is gezellig ingericht en zeker voldoende groot; ook voor een invasie van ijsberen. Wat me zeer beviel was het eten; werkelijk zeer smakelijk.
Ik geef Traumland dus voorlopig het voordeel van de twijfel en ga het advies van een mede ijsbeer opvolgen: vermijd zaterdag wegens het overtal aan mannen en kom op een kalme weekdag met toch voldoende dames (volgens hem meer dan gisteren het geval was).
Igor-Ergaster
14 februari 2008, 21:15
Op een mooie zonnige dinsdag weer naar Traumland in Munster gegaan het leek wel lente. Ik was er 2 weken geleden ook geweest op een stormachtige regendag maar vervelen doet het niet zo snel. Het werkt daar ook volgens de flatrate formule alleen is het anders ingekleed dan in andere partytreffs. Voor diegene die van wat meer privacy houden en niet teveel geld willen uitgeven is het een uitkomst. Ze hebben daar separate kamertjes en je hebt er dan geen last van dat iedereen je in je r..t :moon: zit te kijken.
Er waren er die dag 8 meisje tussen de 20 en 25 jaar. De namen heb ik niet allemaal onthouden.
Jolien, Ewa, Carina, Caroleina, Lidya, Jessy en nog 2 mooie dames waar ik de naam van vergeten ben. Gemiddeld liepen er 6 man (4 tot max 10 man) rond. Het is nog niet zolang geopend in de nieuwe stijl en zal zich nog moeten ontwikkelen. Het is zeker een club met potentie
Na een hartelijk ontvangst en een paar dikke kussen van lieve Tanya eerst maar aan de koffie en een ontbijtje met haar want het is wel een stukje rijden naar Munster. Na wat bijgepraat te zijn over het reilen en zeilen in PT land, ben ik maar eens op zoek gegaan naar een dame die kortstondig de lakens wel eens met me wilde delen.
Mijn keuze viel op de voor mij bekende slanke blonde Ewa. Zij pijpt als een van de beste en laat je alle hoeken van de kamer zien. En ondanks dat ze wel eens gekscherend zegt Muschi ist Muschi ligt het er wel degelijk aan hoe hij wordt ingezet en wat de hygrometer aangeeft en dat was allemaal toppie.
Ondanks dat er door de getons een mechanisme in het leven is geroepen om de dames wat meer aan te sporen, werkt het naar mijn mening niet. Je zou verwachten dat ze je zo snelmogelijk op de kamer proberen te krijgen en je binnen een kwartier weer in te ruilen voor wat monopoly geld maar dat doen ze niet. Over het algemeen wachten ze tot je bij ze komt zitten en interesse toont. Je moet niet alleen op een bankje gaan zitten tot er uiteindelijk een bij je komt, tenzij je natuurlijk van rust houd. Zelf zorg ik er wel voor dat ik er tussen kom en dan zijn het ook hele gezellige meiden waar je veel plezier aan kunt beleven.
Jolien, eigenlijk zou ik haar voor mij zelf willen houden en niemand wat vertellen maar dan kun je maar beter niet schrijven op dit forum. Jolien is een vreselijk mooi jong en ondeugend meisje met een pracht figuur. Ze spreekt Pools en Engels en laat zichzelf ook graag verwennen wat ik ook uitvoerig heb gedaan. Ik ben er op tegen om de dames cijfers te geven omdat dat heel relatief is een van 2 personen afhankelijk is. Maar zoals Arnold Schwarzenegger ooit eens zei "i'll be back" ben ik die zelfde middag nog een keer met haar mee naar boven geweest. Beide keren waren ver boven mijn verwachting. Wauw
Jolien en Carina zeiden dat ze de Jacuzzi in wilden gaan en of er nog gegadigde waren. Nou dat leek ons wel wat zeker met het zachte voorjaarszonnetje op je bol en dan 2 jonge kronkelende meisje in je bad, wat wil je nog meer. Samen met nog een ander beer hebben we behoorlijk wat "Spass gemacht"
Carina had gehoord dat ik op verzoek wel eens een massage weg geef en wilde daar dankbaar gebruik van maken. Massageolie had ze ook al geregeld en de sleutel was snel gehaald. Na een top tot teen massage waar ze duidelijk van genoot was ik aan de beurt. Ze vroeg wat ik wilde en deed dat met volle inzet en overtuiging.
De sauna is lekker heet en groot. We hebben er met 4 meiden en 3 kerels ingezeten en er was nog plaats over
Over de gehele dag zijn er verse Duits broodjes te krijgen en tegen de avond was er Pizza en rijst, nasi en groenten met goulash en champignons.
Woensdag 20 februari heb ik al weer in de agenda gezet.
Toch nog een persoonlijk oordeel
Inrichting: ouderwets zonder uitzicht naar buiten.
Ruimte: groot met divers plekken om je even af te zondigen
Kamers: verschillend, van mooi romantich kamer tot grote afwerkplek
Eten: voldoende
Gezelligheid: niet vanzelf aanwezig eigen inbreng is noodzakelijk
Aantal dames tov de heren: zeer goed
Communicatie: voldoende
Buiten tuin en jacuzzi: goed
Sauna: zeer goed
Thekefrau (Tanya): zeer goed
Mij eind mening I'll be back
Groetjes Igor :wink:
Igor-Ergaster
6 maart 2008, 19:07
Zaterdag 8 maart schijnt er een Mega event te zijn in Traumland waar "Das Potenz Powerpack Romina en Chantal Wiagra" de show moeten stelen.
Klinkt heel interessant maar zijn ze dat ook? Wie heeft ervaring met die beide?
Igor :wink:
ferdinaand
8 maart 2008, 14:16
Beide Roemeense dames waren verleden zaterdag aanwezig in PT Dorsten (zelfde eigenaar) en zijn me zeer goed bevallen. Voeren geen showtjes op, maar zijn gewoon beschikbaar zoals de andere meisjes (inclusief FT). Anaal, zoals op de site van Traumland aangekondigd wordt, heb ik hen in Dorsten niet zien doen.
Igor-Ergaster
14 maart 2008, 20:32
Mit meine Freikarte vor Fungarden in der Tasche (gewonnen auf IJsberren.nl) und einen anfahrt von 15 Minuten. Gegen Sturm und Gewitterwarnung im Munsterland und einen anfahrt von mehr als 1,5 stunden hab ich doch für das Traumland gewählt. Hab wohl zu viel Käse gegessen die letzter zeit :wand:.
Aber wenn die Tür bei Ankunft geöffnet wurde durch Sai Tai Tanya :smkiss: wusste ich wieder warum. Sie begrüßte mich wie einen Mann das im Traum Vor Augen hat. In einen halbdurchsichtige, nahtlosen Outfit, wobei ihre perfekte Figur gut zu sehen war. Ich nehme an der Chef zahlt mit in die exklusive Arbeitskleidung :dance[1]:.
Nach meinen digitalen Eintragung und cash Bezahlung. Erst mall meinen Arbeitskleidung angezogen. Einen weißen Bademantel und viel zu kleinen klatschen (größere gab es leider nicht) Zusammen mit Sai Tai Tanya an der Theke meinen Frühstuck genossen und sie meldete das heute 8 Nackten Mädchen da sind mit nur ein kürze Rock. Leider ist die Jolien noch nicht von ihr reise zurück, ich hatte sie noch etwas versprochen.
Erst mall mir Ewa nach oben das ist immer ein großes fest und sie hat mich noch nie enttäuscht. „She fu.ks like an Angel “ :littleang Ich habe keine Seiten vergessen und al meine geliebten Stellungen ausgeführt und am ende hat sie mich oral die Glocken Leuten lassen.
Cariena mit ihren schöne Augen und ihren freundliches lächeln. Sie ist sehr unterhaltsam und hat viel Spaß an der arbeit. Ich war noch nicht kampffähig aber musste doch vortreten. Sie ließ mich keine Wahl. Aber ich habe nicht gleich kapituliert. Erst mall einen Ablenkungsmanöver mit eine Flasche Massagecreme. Dann wir alles so glatt poliert und geil und steht er bis am ende. Aber wie die geblasen hat, so bleibt er auch auf druck.
Ich weiß es war kein tag um draußen zu sein, aber im garten zwischen die Windschutz war er doch gemütlich (39 grad) im Whirlpool. Zusammen mit ein par gasten gemütlich Erfahrungen ausgewechselt.
In Traumland ist auch eine sehr große Sauna wo Man mir mehrere Personen liegen kann. Auch de Madels gehen gern mall mit zu Erholung. Karoleina hatte mich eingeladen für ein heiße Nummer und es ist auch eine gute Erfahrung sich mall zu knutschen wenn Mann ganz schweißnass ist. Sie hat auch keinen Problem wenn du keine Vorwarnung gibt beim blasen :blow:.
Asha eine junges Madchen von knapp 21 Jahren, blonde harren und eine schöne festen Busen mit blanken haut. Ich setzte mich neben ihr auf die Couch, :happy: fest an ihre warme nackte haut. Für die nur Deutz reden ist es ein kleines Kommunikationsproblem, weil sie sprich nur Englisch aber wann Mann genug käse isst ist das kein Thema. Nach eine freundlichen Unterhaltung fragte sie mich ob ich Lust hatte und warum ich sie nicht direkt gefragt habe. Aber wenn Man mich einlädt weis ich dass ich willkommen bin. Sie war sehr gut und hatte all seit für mich. Wann ich mall wieder da bin, das wird keinen Monaten dauern, wird ich sie mall direkt fragen.
Lydia ist eine hochblonde Dame mit guter Figur. Sie ist sehr gelenkig und kann die Beine in jeder Position halten die du willst. Ich wollte ihr auch gern einen hohe punkt besorgen aber ist mir leider nicht gelungen. Wir haben uns erst mall in 69 Stellung verwohnt was sie gut und lange gemacht hat.
Nach dem essen hab ich mich von alle verabschiedend und dicke küssen :kuss:van Sai Tai Tanya bekommen. Ich bin ich wieder zufrieden und Wackelig nach hause gefahren
Liebe grüssen Igor :wink2:
ferescom
5 april 2008, 10:25
Beste medeijsberen,
Na vele tips en leesplezier op deze site ben ik een aantal keer naar Party Treffs geweest.
Na wat ervaringen in PT Krefeld, Dorsten, Dortmund en Xanten, gisteren maar eens naar Traumland afgereisd.
Traumland is een echte toptent met vele leuke en goeduitziende meisjes!!
Gisteren heb ik de alom bekende 100euro betaald voor 3 uurtjes. Ik wilde eerst even kijken of de foto's op de site wel echt zijn..
Om ongeveer 12:30 uur was ik binnen. Er waren in totaal zo'n 11 meisjes aanwezig en ik heb zo'n 5 ijsberen gezien. Van die 11 dames waren er 7 knap tot zeer knap.
Dus ik dacht gelijk dat komt goed vandaag!
In die 3 uur ben ik in totaal 5 keer met een meisje boven geweest. Het is dat ik fysiek niet meer kon anders had ik absoluut de 49 euro bijbetaald.
Die meiden hebben me daar kaput gemacht... pfffff.
De eerste sessie was met Angelica. De sex was goed. Qua uiterlijk (gezicht) is ze niet erg knap, maar ze heeft een prachtig mooi lichaam en een zeer lekker kontje.
Mijn 2e sessie was met de blonde poolse Katrina.
Katrina is niet één van de knapste, maar de sex was uitstekend!
Dit was een echte GFE ervaring met haar.
Pijpen was zonder condoom en dat deed ze geweldig! Het ging er erg wild aan toe.
Daarna ging ze op me liggen en stak ze haar tong diep in mijn mond. We hebben wel 5 minuten diep en wild liggen tongzoenen...
Daarna heb ik haar lekker genomen en heerlijk over haar lichaam klaar gekomen.
De derde sessie was met Chanel. Een donkerharige schone Duitse afkomstig uit Sauerland. Woow, wat is zij geil zeg.
Ze ziet er prachtig mooi uit en schitterend slank figuurtje.
Zonder in detaills te treden, was de sex met haar uitstekend!
Chanel is een erge lieve meid en geniet zelf ontzettend van de sessie. Met haar lange donkere haren streelde ze over mijn lichaam en met haar geile blik en piercing door haar bovenlip raakte ik helemaal opgewonden van haar.
Ze neemt ook echt de tijd voor je.
Ze pijpt zonder condoom en we hebben meerdere standjes gehad.
Mijn 4e sessie was met (ik ben haar naam vergeten).... een kort donkerharige meid.
Ze is niet echt slank maar ook niet erg dik. Laten we zeggen dat ze een paar pondjes meer heeft. Qua uiterlijk, gezicht is ze erg sexy en uitdagend. Ze is rond de 25 jaar denk ik...
Maar mijn God wat is zij een geile meid zeg. Ze kijkt je voortdurend aan met haar mooie geile ogen en daagt je echt uit.
Eenmaal op de kamer aangekomen, pakte ze me stevig vast en drukte ze zich tegen me aan. Ze begint met haar tong me helemaal af te likken waarna haar tong diep in mijn mond verdwijnt. Ze pakte mijn handen en legde ze neer op haar borsten. Al innig zoenend trekte ze mijn ijsberenvel af en daalde af naar beneden. Dit terwijl ik nog staand naast het bed stond ging ze op haar knieën zitten en begon ze me zonder condoom te pijpen. Toen klom zij op bed en ging in doggy style verder met pijpen, ze draaide op haar rug haar benen wijd, pakte mijn hand en legde die op haar natte kutje. Met mijn vingers heerlijk in haar kutje pijpte ze me steeds dieper. Dit hielden we enkele minuten vol.
Daarna ben ik op bed gaan liggen en is ze op me komen zitten. Ze beweegt je helemaal de andere wereld in.
Daarna nog 3 andere standjes gedaan totdat ik explosief kwam..
Nadat we samen op bed lagen uit te rusten van de wilde sex hebben we nog zo'n zeker 5 minuten lekker getongzoend.
Ze is echt een topper mensen! En weer een GFE ervaring rijker.
Mijn 5e sessie was met een zeer goed uitziende poolse donker blonde meid (Lydia volgens mij). Ze is wat lang, slank en heeft een zeer knap gezicht met donkere ogen. Ik had haar nog helemaal niet naar boven zien gaan met een ijsbeer en dacht daarom ook dat zij vandaag geen zin had ofzo.. Ze was ook veel met zichzelf bezig; haar haren kammen, oogschaduw opdoen, etc.. Ze lijkt wat arrogant en verwaand. Maar dat komt m.i. omdat ze knap is en dat weet ze!!!
Eigenlijk was dat ook niet erg, want na mijn laatste sessie was ik kapot en wilde naar huis. Nog even genieten van een sigaretje, een glaasje drinken en dan naar huis.
Opeens kwam ze bij me zitten en vroeg ze me om naar een kamer te gaan.
Ik was echt verrast maar antwoorde dat het te snel was, want ik was net 5 minuutjes terug beneden. En vroeg haar om 15 minuutjes te wachten.
Ze ziet er zo lekker uit dat ik dit niet laat schieten.
Na 5 minuten pakte ze bij mijn arm en sleepte ze me naar boven..
We hebben goede sex gehad, wat zij allemaal met haar benen doet is geweldig... maar ik kon echt niet meer klaarkomen..
Wel had ik bij haar wel het gevoel dat ze het meer als een verplichting zag.
Voor mij was dit absoluut een geslaagde dag en ik ga binnenkort weer terug voor de volle dag...
Er liepen nog 2 dames rond die ik ook nog echt mee naar de kamer wilde, maar helaas dacht mijn grote vriendje daar anders over.
Ik weet de namen niet van die 2 dames, maar beide zagen er erg lekker uit.
Een heeft kort donkere haren, heel erg jong (ik schat zo'n 20 jaar) en heeft een erg lekker figuurtje. Ik denk dat zij de dame is van de 2e foto op de site.
De andere was een klein blonde poolse meisje, ook erg jong en met een lekkere figuurtje.
Verder waren er 2 dames 35+ die voor mij echt niet thuis hoorden hier.
Groeten,
geschoren
12 april 2008, 07:15
Hallo mede ijsberen.
Wie is er op een dinsdag geweest, op hun site staat dat het dan FKK dag is.
Zover ik weet betekent dit dat de dames de hele dag poedeltje naakt rond lopen.
Klopt mijn info of bedoelen ze hier iets anders mee.
Heb op de planning om komende dinsdag een bezoekje te brengen, of heeft iemand een ander goed adres.
Wil niet op een grote weide liggen neuken en een andere beer in de kont te kijken.:moon:
bb king
12 april 2008, 09:20
klomt de meisjes lopen poedel naakt rond, er zijn gewoon afsluitbare kamers voor de sex, don't worry.
Ik ben vandaag naar party treff in Munster geweest. Dit was voor mij de eerste keer, en voor mij zeker nooit meer.
Toegekomen om 21 uur en gekozen voor een "dagticket" van 150€ (dommerik)
Het was nog zeer kalm : een 6 tal vrouwen en 5 mannen.
Vrij snel mijn kans gewaacht bij Ashja (Poolse) niet echt slank of een echte schoonheid, maar kon er toch wel mee door.
Een kamer opgezocht, begon met wat flauw pijpen, kussen wilde ze niet, vingeren of beffen mocht ook niet. Na een tijdje rubbertje er over, een kwak glijmiddel erop en missionaris begonnen. Dame lag er echt verveeld bij. Na 20 minuten maar gestopt zonder klaarkomen.
Een hapje gegeten, dit was wel lekker, en daarna met een Roemeense Dame naar boven gegaan. Bij het binnenkomen in de kamer zei ze direct : 5 minuten pijpen en 5 minuten neuken, als ik haar dan vreemd aankijk geeft ze als reden dat ze nog tot 4 uur in de ochtend met mannen moet bezig zijn ... Aan deze sessie ben ik zelfs niet begonnen. Naar onder gegaan, aankleden en sleuteltje ingeleverd. Heel spijtig van het geld, maar mij zien ze hier nooit meer.
MechMax
29 juni 2008, 00:03
Meningen zijn hier erg verdeeld, ik zou er maandag naartoe willen.
Is het de rit van 3uur waard ? Als je de mooiere dames van VV (Jenny)
PHG (Anja) & GT (Lia,Lisa)
gewend bent ?
Alvast dank
MM
bb king
24 juli 2008, 08:54
ik stond gisteren 23 juli voor een dichte deur bij traumland, ben daarna doorgereden naar pitstop de meisjes bij pitstop hadden ook al gehoord dat traumland gesloten is, de meeste meisjes van traumland gaan naar pitstop.
bb king
23 augustus 2008, 23:06
ze zijn weer open, en hoe veel nieuwe jonge meisjes super lekker jong ben de namen vergeten maar heb 3 super sessies gehad in 3 uur voor 100 euri, echt 1000% beter als xanten (sorry gusto) gewoon jonge meisjes lekker in het bubbel bad met de meisjes vol g.v. ervaring super.
punked
25 augustus 2008, 20:40
bb king , kun je met wat meer gedetaileerde info komen over de meisjes, misschien zeggen welke van die er op de site staan aanwezig zijn?
Ik en mijn mede ijsbeer zijn namelijk volgende week woensdag van plan een kijkje te nemen.
Onze dank is groot!
JAW52
25 augustus 2008, 21:56
Ben vandaag geweest. In 3 uur tijd 5 sessies gehad. Was vast van plan de namen te onthouden maar al doende......
De sfeer is echt 'nieuw'. Dus ze doen goed hun best. Ben geweest van 10.30 tot 13.30 uur. Er waren ongeveer 4 ijsberen en 5 dames. De dames waren allemaal Pools. En enkele spraken een paar woorden Duits. Voor de rest was het handen en voetenwerk. Ben zelf al wat ouder (nog net geen wanhopige 60er zoals een ijsbeer elders schreef.....:mad:) en vond daardoor het aanbod erg jong. Je moet niet het gevoel krijgen dat het je dochter had kunnen zijn.
Maar nu ter zake: de dames op de foto zul je er niet zien. Maar de huidige dames zijn wel vergelijkbaar.
Ben begonnen met een Poolse met zwart kort haar, kleine mooie borstjes, een lauwerkransje als tattoo op haar bovenarm. Pijpen redelijk tot goed. Na een paar minuten wilde ze al neuken. Heb gezegd dat ik eerst nog wat wilde kuscheln. Nou, dat begreep ze. Fijn gevreeën en gebeft. Ze vond het fijn en hield tegelijk goed de regie. Dit maakte het totaal tot een bijna FKK ervaring: tijd, knuffelen :love2: en heerlijk vrijen. Daarna is het inpakken en wegwezen maar dat hoort bij PT. Hoewel ze me nog wel vriendelijk dankte voor de klandizie. Ik vond het in ieder geval zo fijn dat ik bij haar diezelfde dag ook het dessert gehaald heb. :lostit:
Vervolgens met een andere slanke Poolse, naar ik meen Sara. Grotere borsten, verder ook een strak poesje met mooie volle lippen. Ook Sara liet zich gewillig bekijken en beffen. Ze pijpte beter, met meer gevoel en vochtiger. Had ik bij de eerste keer het gevoel van een 8, hier zou ik dan zeggen: 7,5. Dit komt omdat ik het neuken wat minder vond. Maar dat kan ook aan mij liggen. Ik ging wel erg snel voor de tweede keer van start....
Maar goed, toen ik uit zat te puffen op de bank (een mooie blonde Poolse waar ik helaas niet aan toe gekomen ben vroeg me belangstellend of het wel ging.....) kwam er een tamelijk gezette jongedame naar me toe. Ik had haar al zien zitten en vroeg me af hoe het met haar zou gaan met al die concurrerende slanke dames. Nou, dat lost ze wel op hoor. Ze greep me op de bank van achter en fluisterde allerlei wilde dingen in mijn oor. Toen ik haar naam vroeg was het antwoord: Vampier.
Ik zei haar dat ik even pauze nodig had. Ze bleef geduldig knuffelig liggen en kreeg het toch voor mekaar dat er onderin beweging kwam. En ook in mijn hoofd.
Dus opstaan en naar boven..... Nee, ze nam me mee naar het grote bed. Ik moest:D:D gaan staan en kreeg een pijpbeurt die me lang zal heugen. Geen plekje werd overgeslagen. Ik kreeg een condoom aangereikt om haar te vingeren. Dat moest niet voorzichtig merkte ik al gauw. Ook deze dame, met zwart kort haar, heb ik later, in de jacuzzi, gevraagd om het nog een keer dunnetjes over te doen. Nou, geen probleem. Eerst samen onder de douche. Plagerig mijn jonge heer tegen en in haar anus.:moon:Later mijn vinger. Toen afdrogen en hup, nu wel naar boven. Ik denk dat zij wat meer verwachtte maar ja, na 4 keer heb ik het ook wel een keer gehad.... Ik heb me dus maar weer overheerlijk laten pijpen en heb welgemeend tot ziens gezegd.
Bij het weggaan een kus van de thekedame met de vraag of alles naar wens was.
Dit was mijn eerste PT ervaring. FKK ken ik wel ruimschoots: Essen, Bochum, Dusseldorf, Aplerbeck. PT blijft anders maar ik ga zeker terug en zal ook eens naar Pitstop gaan. Met andere woorden: als het zo blijft heb ik de smaak te pakken en maakt Traumland in nieuwe bezetting zijn naam waar. :D
VJ
14 december 2008, 20:35
Gisteren Partytreff Traumland in Münster bezocht. Ik was opnieuw op weg naar Kerpen omdat ik begrepen had dat Chantal weer terug was. Met nog 80 km te gaan bel ik naar Pole Position om bevestigd te krijgen dat ze er ook echt is. Niets is tenslotte zo veranderlijk als de planning van de meisjes in dit vak. De man aan de telefoon : "Ja, ist hier aber sie zieht sich gerade an". Ik : "Wie bitte ?" Dan blijkt dat ze samen met Romina en nog een meisje naar Traumland in Münster wordt gestuurd om daar de party met het team van Wendy op te luisteren. Over timing gesproken. TomTom opnieuw ingesteld en nu ben ik ineens 180 km verwijderd van mijn destination. Net voor 6 uur kan ik nog net een plekje bemachtigen op het volle parkeerterrein.
Binnen ziet het wit van de gasten en wordt ik hartelijk begroet door Thekenfrauchjen Anya en Thekenfrau Anja. Na het douchen begroet ik een aantal Mitstecher uit Dorsten als het Power Pack in mooie lingeriesetjes binnenwandelt. Ze nemen ons allemaal even lekker onder handen. Inmiddels is het team van Wendy (Ramona, Lucy en Samantha) ook gearriveerd. Traumland is goed ingericht met allemaal zithoekjes en een heus podium met danspalen, spiegelwanden, kleurige discoverlichting en zelfs een nevelmachine.
Ik nestel me op een bankje en Chantal gaat op m'n schoot zitten zodat ik haar slanke gebruinde lichaam weer eens goed kan verkennen. Na de eerste show wordt er gegangbangd en Chantal sleept me mee naar de Spielwiese. Ze spuit flink wat olie op haar lijf, begint een Mitstecher te pijpen en gebaart dat ik haar kutje moet likken. Ondertussen zorg ik ervoor dat de olie in elk hoekje en gaatje komt. Mijn Kollege is blijkbaar wat overdonderd door al dit erotische geweld en komt snel. Hierna duikt ze over me heen om me te pijpen terwijl ik haar gleufje blijf stimuleren. Gummi erover, benen bij elkaar en reverse cowgirl. Gummi eraf en pijpen tot er voor mij geen houden meer aan is.
Dit hebben we gedurende de 6 uur dat ze er waren nog 3 keer herhaald waarvan één keer on stage. Chantal houdt ervan om Party zu machen maar niet iedereen laat zich het podium opsleuren. Terwijl ze voor me stript aan de paal, verwendt Romina hun blonde Roemeense vriendinnetje met een vibrator. Daarna mag ik op de (keiharde) vloer gaan liggen en drukt Romina haar kutje op m'n mond terwijl Chantal en het blondje me om beurten pijpen. Het blondje berijdt me in cowgirl terwijl ik naar adem hap tussen de benen van Chantal. Het gaat verder in doggy waarbij Chantal me op m'n kont slaat zodat ik na een heerlijk orgasme met twee zere knieen het podium verlaat. Ik weet het nu zeker, SM is niks voor mij.
Tussen het sexen door kleden de meiden zich telkens om zodat ik zeker 4 verschillende setjes op mijn schoot heb gehad. Het team van Wendy geeft verspreid over de avond een aantal mooie showtjes en nemen allemaal volop deel aan de 3 gangbangs. Rond 12 uur vertrekt het Power Pack en hun vriendinnetje weer naar Kerpen om daar nog even de boel op stelten te zetten. Zelf ga ik nog met de slanke blonde Melanie naar de kamer. Ze is nogal uitgelaten en het wordt een vrolijk half uurtje pijpen, likken en neuken. Rond 3 uur vraagt de slanke Poolse Isabelle of ik Lust heb. Ik check mijn spermameter en zeg dat ik nog wel een keerje wil en kan. Op de Spielwiese plaatst ze meteen een Gummi en begint te pijpen. Na zo'n avond ben je al gevoelig en haar tanden zijn goed voelbaar. Maar ik weet al dat ik alleen kan abspritzen door haar te neuken en dus schuif ik m'n paal onder haar korte Schots geruite rokje in haar gladde kutje, leg m'n handen op haar tietjes en neuk me naar een heerlijk hoogtepunt. Nu staat m'n spermameter echt op 0.
:smile: VJ
Hengelo-69
16 december 2008, 14:29
Ben vandaag geweest. Was enige gast Meisjes fysiek wel aanwezig maar totaal ongeintereseerd. Vervelend. Saai.
Ga er nooit weer heen
punked
16 december 2008, 20:31
Hoi Hengelo-69,
Zou je wat uitgebreider kunnen zijn in je commentaar? Ik had Traumland wel hoog op mijn toekomstige bezoeklijstje staan? Alvast bedankt.
Groeten
Hengelo-69
16 december 2008, 21:11
Allereerst was ik de enige klant. Meisjes waren passief. Ongeintereseerd, wilden liever afstand houden, bleek ook uit lichaamstaal. Als je naar boven wilde is Hast du lust voldoende, maar jij kan wel Lust hebben Zij niet. Maken je duidelijk dat je maximaal een kwartier op de kamer mag blijven. Pijpen zover mogelijk bij je vandaan zodat je nauwelijks aan bosten kan voelen. ! liet blijken dat ze dat liever niet had. Heel afstandelijk, plichtmatig. Sauna doet het niet, Jaccuzi (of hoe schrijf je dat) stond buiten afgedekt. In de zaal met luxe stoelen zat iedereen te langweilen. Porno op een groot scherm, enkelen zaten een computerspel te doen. Ik had het idee dat er trammelant was oid. Daar leek het wel op. Pittstop en Fuctory had ik hier helemaal geen last van. Daar wilden de meiden graag met me sexen.
zoekhoertjes
16 december 2008, 22:48
was zaterdag in partytraum zoals eerder beschreven was wendy somer er met nog 3 nederlandse porno sterren en dat heeft voor mij de avond gered voor mij geen tweede x meer tenzij wendy met haar vriendinnen weer langs komt natuurlijk
Igor-Ergaster
17 december 2008, 19:22
Hoi VJ,
Leuk bericht, jammer dat ik er niet bij kon zijn. Was Ewa (Eva) er nog en wie van de andere meiden waren er?
Welke andere meiden, Chantal was er toch:love2:
Groetjes Igor :wink2:
VJ
17 december 2008, 20:31
Hi Igor,
je raakt wel een punt. Ik heb me inderdaad erg monogaam gedragen, iets wat je in een Partytreff eigenlijk niet zou moeten doen. En als "liefde" blind maakt en je van trekken doof wordt dan snap je wel dat ik niet veel meegekregen heb van de rest :rofl:. Toch ff serieus, van de ca. 10 andere meiden herkende ik alleen Ewa en Melissa (vrij stevige meid). Er waren 2 donkere meiden. Je mag overigens je Kumpel een kusje geven van Anja :D.
:green_smi VJ
voda1987
27 januari 2009, 22:57
Ey,
Ik heb een keer zin om te gaan naar Traumland (ben al reeds 1x naar Dorsten geweest, vrouwen waren lelijk)
Maar lijkt me leuk om met een mede-ijsbeer daar naartoe te gaan..
komende donderdag en vrijdag (29ste en 30ste) zijn beschikbaar. Wie vind het leuk om mee te gaan..
Gr,
Samy
voda1987
27 januari 2009, 22:58
mail me gerust, als je ook zin hebt...
EGO
7 februari 2009, 08:26
Deze week was ik ook een keer in Traumland.
Na een eerdere ervaring in PT Bremen wilde ik nog wel eens naar een PT, vandaar...
Behalve dat ik eerst de enige klant was (later waren we met 3) kan ik meegeven dat de 5 aanwezige dames uiterst passief waren, en het veel interessanter vonden om met mekaar in het Pools te spreken, dan zich met de gasten te onderhouden. De service van de dames "op de kamer" was dan nog net op niveau, maar een leuk geil sfeertje was er zeker niet...
MiniME
7 februari 2009, 16:22
Deze week was ik ook een keer in Traumland.
Na een eerdere ervaring in PT Bremen wilde ik nog wel eens naar een PT, vandaar...
Behalve dat ik eerst de enige klant was (later waren we met 3) kan ik meegeven dat de 5 aanwezige dames uiterst passief waren, en het veel interessanter vonden om met mekaar in het Pools te spreken, dan zich met de gasten te onderhouden. De service van de dames "op de kamer" was dan nog net op niveau, maar een leuk geil sfeertje was er zeker niet...
Tsja, precies dezelfde (kalte) ervaringen als EGO heb ik ook bij dit soort partytreffs (Traumland, Dorsten, Xanten, etc). Koude, kille bedoening, veel afwerken, gericht op spritzen (omdat daar de betaling op is afgestemd van de dames) en het liefst met zo min mogelijk services (geen zoenen, FT zelfen mogelijk, zo ja dan extra betalen!) door de dames uitgevoerd.
Staat dus helemaal los van het oorspronkelijke idee van een Party, namelijk: ongedwongen, geile sex, met een groot aantal meiden zonder je over geld of "wat mag wel wat mag niet" te hoeven druk maken. Gelukkig zijn er (zowel in NL, B als Duitsland) voldoende "prive" georganiseerde parties die wel aan deze criteria voldoen en waar ware nimfomanes aan de gang gaan. Als je daar eenmaal geweest bent, wil je niet anders meer. Maar goed, dan moet je natuurlijk geen teer zieltje hebben en er tegen kunnen dat het sperma alle kanten rondvliegt tijdens dergelijke orgies!
funn
22 september 2009, 15:55
Zaterdagavond de partytreff Traumland bezocht met de sai thai tiger en wendy's team aus holland . Bij binnenkomst was een zogenaamde gangbang aan de gang en ik belande meteen met mijn neus voor wendy,s poes het smaakte naar verbrand rubber en ben er maar bovenop gedoken en dat was prima heb haar van achteren ook nog lekker genomen tot het heerlijke einde.
Daarna gebeurde er een hele poos niet veel meer de dame,s van traumland waren in een shock of iets dergelijks, het leek er op dat ze niet veel actie wilden . Sai thai tiger liep er ook een beetje zoekende bij was een paar keer op kamer met een ijsbeer en klaagde wat dat het haar teveel werd, het was ook behoorlijk druk en geen hulp van de traumland dames .
Een anderhalf uur later begon een dildo show met het wendy team en een paaldans act leuk om te zien gevolgd door een gangbang.
De gangbang werdt gedaan door alle wendy,s team, traumlands girlies en Sai thai, maar was in mijn ogen geen echte gangbang wat trek en pijp werk voor de gelukkige die snel is.
Even gekletst met Sai thai en haar maar brutaal maar verteld hier alleen voor haar te komen en dus ook wel heeel graag een keertje met haar willen rolle bollen, heb haar van voren en van achteren mogen nemen maar allemaal in een sneltrein vaart het was redelijk, een hele mooie meid maar een beetje tja gestrest of zo.
De sfeer was daar echt niet goed daar een hoop ontevreden ijsberen die 125,00 betalen voor alleen te kijken naar traumland,s girlies die het laten afweten en niet vooruit te branden zijn.
Kortom een partytreff voor die-hards die brutaal er tussen springen komen nog wat aan hun trekken de rest komt echt niet aan bod:frown::frown:.
Mij zien ze hier niet terug is niets voor mij maar wat de een niet lust vindt de andere wel lekker.:frown::frown:
Willi69
22 september 2009, 17:03
=> Münster / Sprakel, Partytreff Traumland (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?t=8273)
punked
25 november 2009, 07:47
Funn zou je mij een kleine beschrijving kunnen geven van:
hoeveelheid dames en uiterlijk van deze.
GR
Punked
jan enschede
21 december 2009, 23:27
Naar Traumland getogen om Wendy en haar team eens in actie te zien.
Aan de nummerborden te zien was ik bij binnenkomst de enige nederlander.
Maar begonnen met een sauna. Het bleek dat de vaste gasten er nog aan moesten wennen dat de kamers niet meer gebruikt worden en dat alle actie op de speelweide in het theater gebeurd.
Buiten de speelweide zijn er trouwens twee hemelbedden, die alleen met een gordijn zijn afgescheiden. Sommige dames doen het gordijn dicht, andere laten hem halfopen.
Om de zoveel tijd roept de bardame een gangbang af, alle dames gaan dan naar de speelweide, en de meeste heren lopen daar dan meteen achteraan.
Alle heren die willen, worden ook afgewerkt, maar je kan je favoriete dame niet kiezen, want je moet het doen met degene die vrij is.
De dames die klaar zijn helpen mee om de trage komers aan een einde te helpen. Met een beetje mazzel lig je dan tussen vijf dames is, waarvan er vier trouwens niet meer doen dan een beetje aaien.
Als je aangeeft dat het klaarkomen deze ronde waarschijnlijk niet gaat lukken, verdwijnen ze alle vijf als een zwerm mussen naar de kleedkamer en blijf je alleen op je ruggetje achter. Niet slim om dat te zeggen dus.
Van de dames van Traumland zit een aantal stil in een hoekje en komt alleen in actie als dat moet, bij een gangbang.
Een paar andere zoekt zelf favoriete heren uit, en verdwijnt daarmee in een hemeldbed, die mis je dus bij een gangbang. Een enkeling doet van beide een beetje.
Dames zijn verschillend, maar het nivo is wat je gemiddeld achter de ramen tegen kan komen.
Maar nu Wendy. Opeens staan vier hoogblonde, slanke, langbenige dames in de bar. Ze zijn niet alleen knap, maar ook aardig, praten met een ieder, maken een dansje, gaan met de dame achter de bar op de foto, hebben ook aandacht voor de andere dames.
Toen ik met een Traumland dame even naar een hemelbed vertrok zij Wendy in het voorbijgaan "dat is een hele lieve vrouw, veel plezier".
Wendy zelf vindt het dansen van de groep niet van een hoog nivo, maar wat klasse is hoe ze de zaal erbij betrekken. Niet allen de hongerige beren voorin, maar ook de stillen die met hun armen over elkaar achterin staan.
Na een show gaan de dames de zaal in en begint een gangbang, die pas ophoudt als alle heren die zich aanbieden bevredigd zijn. Mooi om te zien hoe ze wel controle houden, elke dame loopt naar een hoek van de zaal en zoekt zelf haar partners uit. Wel tot het eind toe met een big smile.
Toen ik daarna, na weer een sauna in de bar terugkwam, stonden de dames van Wendy alweer in de bar te swingen, weer in een ander outfitje. Wat hebben die dames er een lol in.
De E 30 meerprijs was het zeker waard.
Tenslotte het eten, lekker genoeg om een bordje van op te vorken, maar niet bijzonder genoeg om een eindje voor om te rijden.
Hetzelfde geld voor Traumland. Als het normaal ook zo is dat de meeste dames alleen in actie komen bij een gangbang, weet ik niet of ik vaak weerkom.
funn
22 december 2009, 12:34
Hoi Punked,
Nee lukt niet zo, ben er geweest met Wendy en thai tiger de dames van traumland zijn niet vooruit te branden en willen weinig tot niks je komt er bijna niet mee aan de praat. Ik ga er dus niet weer heen was echt niks .
gr Funn
jan enschede
24 januari 2010, 00:59
Kwam twee dames van Traumland tegen in Dorsten.
Van iemand anders hoorde ik dat ze met kerst dicht zijn geweest, en vergeten de waterleiding af te tappen.
Volgens website nu gsloten wegens renovatie.
Willem2
9 april 2010, 23:08
Kwam twee dames van Traumland tegen in Dorsten.
Van iemand anders hoorde ik dat ze met kerst dicht zijn geweest, en vergeten de waterleiding af te tappen.
Volgens website nu gsloten wegens renovatie.
Ze hebben een andere eigenaar en er waren donderdag volgens mij 12 dames aanwezig. Extra info volgt later.
:wink2:
jan enschede
25 april 2010, 15:24
Donderdagavond geweest.
Zes dames aanwezig en om negen uur s avonds, weinig gasten.
De tent is volledig in de nieuwe stoffering gezet, en alles voelt zacht en pluizig aan.
De dames lijken allemaal uit Roemenië te komen.
Toen ik om elf uur vertrok had ik ze allemaal gehad, als duo, trio en quatro.
Op de speelweide, achter een gordijntje, op een bank in de lounge, en,
onder luide aanmoediging van de bardame, op een kruk voor de bar.
Compleet moegeneukt voor 70 euri.
Was het bijzonder?
Behalve dat het veel was, eigenlijk niet.
Je krijgt veel beurtjes, maar de beurtjes zijn kort, slordig en soms met weinig tact.
Vaker meegemaakt in clubs waar alleen roemeense dames werken.
Kwaliteit van de dames is ongeveer de slechte helft van de Bokkingshang, gemeten afgelopen zaterdag.
Wat opviel was dat ze voor alles babyolie gebruiken, niet alleen om te masseren, maar ook als glijmiddel.
Het benul dat een condoom eerder knapt van een minerale olie, is daar kennelijk nog niet doorgedrongen.
Als je een keer wil genieten van een smetteloos interieur, moet je snel een keer langsgaan
bb king
13 mei 2010, 10:52
zondagavond 9 mei, maar weer eens na ongeveer een jaar na traumland geweest, bij binnenkomst 100 euri betaalt voor 4 uur, er waren 7 dames aanwezig 5 redelijk, en twee mooie meisjes alle ongeveer tussen de 22 en 32 jaar, 2 pools rest roemeens/bulgaars de sex was snel en slecht, de dames zijn ook niet bijzonder vriendelijk in de bar, totdat er een grote kale (denk roemeen) langsliep (geen eisbeer hij was normaal gekleed) de dames waren dan ineens uiterst vriendelijk en tot alles bereid, als de meneer weer weg was waren de dames weer even onvriendelijk als voorheen. ik vond het een raar onaangenaam sfeertje en ben dan ook na 1 uur afgereisd om hier niet snel weer terug te komen.
yarnick
14 mei 2010, 15:24
ik ga 22 mei maar eens even kijken hoorde dat wendy zomers terug komt met een show dus ben benieuwd. heb net de site even bekeken ziet er goed uit
bb king
25 mei 2010, 12:30
ben je er geweest yernick? zo ja hoe was het, ik ben benieuwd of jouw ervaring positiever is .
Cuties
17 april 2011, 19:55
Kwam twee dames van Traumland tegen in Dorsten.
Numero 3 thans in de PTD en PTT?
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?24814-Suzy-ex-Nancy
http://www.partytreff-traumland.de/galerie/susi/index.html
De dames op de site van de PTT, werken die er nog wel allemaal?
Is er nog een mede-monger hier laatst geweest?
Lijkt me interessante info voor de cummunity hiero.
Thanxs.
pablo2012
15 oktober 2012, 12:15
Heeft iemand nog recent info over deze club. Het lijkt als of hier geen ijsberen meer komen.
Willi69
31 augustus 2013, 12:55
Neueröffnung am 01.09.2013:
=> http://www.partytreff-traumland.com
guusg
8 april 2014, 14:49
voormalige Traumland, is iemand hier al geweest??
http://www.villa-diamond.de/
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.