Inloggen

Volledige versie bekijken : Horloge Bush gestolen



Kretek
12 juni 2007, 14:49
AMSTERDAM - Bij een bezoek aan Albanië is George W. Bush zn horloge gestolen. Handenschuddend in een grote menigte enthousiaste Albaniërs, trekt één van de omstanders het klokje van zijn arm.

Bush bezocht Albanië zondag. Even maakt hij zich los van het strakke veiligheidsprotocol en loopt langs een juichende menigte. Tientallen mensen willen hem de hand drukken en grijpen zijn arm.

Aan het begin van het filmpje is nog duidelijk een horloge om zijn pols te zien. Kort daarop, nadat een hele menigte hem heeft aangeraakt, rest nog een wit streepje op zijn arm. Er is nu ieder geval één Albaniër heel blij met een duur klokje. En de hele wereld ziet de vooroordelen over Albanezen weer bevestigd. Binnenkort te koop op E-bay? :moon:

http://youtube.com/watch?v=PKDdF6vfjoo

Forza...germania
13 juni 2007, 00:01
Inderdaad ze jatten daar als raven in Albanië :rolleyes:

Willem2
13 juni 2007, 17:22
Inderdaad ze jatten daar als raven in Albanië :rolleyes:

Waarom denk jij dat zoveel dames zeggen dat ze uit Kroatië komen ;) :D

PS Levensgevaarlijk om iets over de Balkanlanden te zeggen, je hebt zo een oorlog ...........

Forza...germania
13 juni 2007, 17:39
Waarom denk jij dat zoveel dames zeggen dat ze uit Kroatië komen ;) :D

PS Levensgevaarlijk om iets over de Balkanlanden te zeggen, je hebt zo een oorlog ...........

:ranting2: :ranting2: :ranting2:

Willem2
14 juni 2007, 11:59
:ranting2: :ranting2: :ranting2:

Sorry niet uit Albanië maar uit Kosovo :cool: . Zie ook : http://www.standaard.be/Artikel/Detail.aspx?artikelId=DMF13062007_059

Of de topic over vrouwenhandel/zuhälter en pooiers

Flurkman
14 juni 2007, 12:45
Wie graag eens gedetailleerd wat wil lezen over de beveiliging van US-presidenten, kan ik de lectuur aanbevelen van David Baldacci... Voornamelijk "Split Second", maar ook "The Camel Club" tonen wat er zoal kan mislopen met de president(skandidaten)... Deze boeken lezen als een trein en de taal is mooi verzorgd (toch voor een Amerikaan). Goeie detectiveromans die zich toch "ietskes" boven de gewone pulp verheffen.

Kretek
15 juni 2007, 07:13
http://www.nu.tv/index.php?guid=cf2e3b22ee35b834ec3e089adff63f50
:aola: