Inloggen

Volledige versie bekijken : Sprockhovel-Hasslinghausen, Glashutten, Partytreff



goldene.zunge
24 april 2007, 13:56
Heeft er al iemand ervaring met deze partytreff :

http://www.partytreff-gevelsberg.de/index2.html

GZ :p

Sphinx
24 april 2007, 18:07
Ik ben er een paar keer geweest; voor het laatst vorig jaar augustus. Ik zie dat de prijzen helaas een beetje omhoog zijn gegaan: eerst was het nog €80 voor een tagesticket. Als je het vergelijkt met bijvoorbeeld Krefeld dan is Gevelsberg een paar keer groter: ze hebben een vrij grote bar waar koffie, thee, fris en broodjes te krijgen zijn, een paar banken die bij drukte ook voor :fuck: worden gebruikt en een hemelbed in de hoek. Er zijn ook twee spielwiesen: de een is qua formaat met die van Oom Bernds te vergelijken, de ander is wat moeilijker toegankelijk; je moet door een soort van doolhof. Van de dames ken ik er nog drie: Tina; de eigenaresse die ook wel eens lol wil hebben; Svenja, een pittige dame die lekker meegaat en Moni, de nymfomane van dienst. Toen ik er voor het laatst was, was Michelle ook nog aanwezig, waarmee ik zowat de hele dag bezig ben geweest :luvlove: Petra en Sarah ken ik niet. Ik vond het qua partytreff erlebnis een meer dan gemiddeld cijfer waard.

blauwebeer
24 april 2007, 18:51
Ik ben er een paar keer geweest; voor het laatst vorig jaar augustus. Ik zie dat de prijzen helaas een beetje omhoog zijn gegaan: eerst was het nog €80 voor een tagesticket.

De prijs voor een Tagesticket is effectief met 50% verhoogd; misschien het gevolg van vraag en aanbod.

In ieder geval blijft € 120,00 een prikje, als je zelf een respectabel aantal malen omhoog kan gaan. :fuck:
En na 10 bezoeken kan je de 11ste keer aan de helft van de prijs binnen; van klantenbinding gesproken.
Zouden ze daar klantenkaarten hebben ... :smile2:

:wink:

m1000
17 november 2007, 17:08
Bezoekje gebracht op za. 10-11-07.
Hoewel er maar 3 dames waren (en 4 beren), heb ik toch een toptijd gehad.
Dames namen echt uitgebreid de tijd met voldoende voorspel (als je daar van houdt).
Daarnaast heb ik een kwartiertje genoten van de sauna en de whirlpool.
Het buffet was simpel, echter zonder warm eten. Ik heb mijn buikje toch lekker rond kunnen eten. Het complex is echt groot waardoor je je soms echt Alice in Wonderland waant. Ich fand's toll, und werde bald zurück gehen!

forgetskinnyletsgetfatty
2 juni 2009, 05:02
Deze partytreff is inmiddels al een jaar verhuisd, en heeft een "nieuwe" naam aangenomen:

Partytreff Flair
Glashuttenplatz 17
45549 Sprockhovel-Hasslinghausen
Tel : 02339-121312
Website : www.partytreff-gevelsberg.de

Grtz forgetskinnyletsgetfatty

forgetskinnyletsgetfatty
2 juni 2009, 18:08
Maandag 2de pinksterdag samen met medeijsbeer Piepo777 een bezoek gebracht aan PT Flair.

Een kleine PT in een voormalige gelijksvloerse woning of bedrijfspand, en heeft een oppervlakte van ca. 200m2. Een kleine entreebalie met een opening die rechtstreeks toegang geeft tot het barbereik, of vanuit de entreebalie via een deur de kleedruimte in, en door naar de doucheruimte, met onbeperkt handdoeken alsnog uitkomend in het barbereik, vanuit de doucheruimte is ook de sauna te bereiken. In het barbereik bevindt zich een toilet, vanuit het barbereik loop je de salon binnen, met aan de linkerkant een complete keuken inclusief eettafel, aan de rechterkant bevindt zich een massagetafel en een gang leidt je naar de 2 speelweide's , een kleine speelweide met een normaal bed, en een grote speelweide met een normaal bed en een groepsseks bed
Het barbereik, de salon en de speelweide's zijn sfeervol ingericht.
De inwendige mens kan zich te goed doen aan niet alcoholische dranken en een klein en simpel koud en warm buffet.

Welkom geheten door Bazin Tina, die verteld dat ik al verwacht werd, collega Piepo777 was er al, 3 dames aanwezig , 70 euro afgetikt, snel ontkleden en douchen, en door naar het barbereik, inmiddels de enige andere gast tegen het lijf gelopen en de sleutel afgegeven aan de bar bij de gastheer.
De andere 2 dames zaten aan de bar, de Duits Moni en Jasmin met Brasiliaanse roots, een snelle conclusie, Tina was optisch de minste van de 3.

Tijdens het verblijf 3 sessies gedaan waarvan er 2 zijn geeindigd in een trio m/v/v, aan de diensten van de dames valt niets op aan te merken, ze wekken de indruk dit voor het plezier te doen.

In het barbereik en de salon liggen de rubbertjes voor het grijpen, wat de indruk wekt dat er op deze plekken ook plezier gemaakt kan worden.:fuck:
Tijdens een van de gesprekken aan de bar keek de gastheer fronsend toen Piepo777 zei dat we de hele dag wouden blijven, misschien is dat ongebruikelijk in deze PT, waar tijdens ons verblijf een handvol mede beren het na een 2 tot 3 uur durend bezoek voor gezien hielden.
Aan de bar Moni verbaasd door alle dames van een in de buurt gelegen PT (Mettmann), op alfabetische volgorde met bijhorende leeftijd te noemen.
Tegen 21:00 uur omgekleed, afscheid genomen, en de terugreis begonnen.

Persoonlije conclusie
Kleine PT, geschikt voor een kortdurig verblijf (3-4 uur), welke stunt met de entreeprijzen, met gewillige (30+) dames.
Herhalingsgevaar zeker aanwezig.

Grtz forgetskinnyletsgetfatty:wink::teuflisch

Jünther
2 juni 2009, 20:25
Volgens mij zaten Moni en Tina vroeger in Gevelsbergen.
Moni is een lekkere blonde MILF.
In Gevelsberg zaten ze in een gigantisch pand met een sanitairruimte waar wel 8 WC's waren voor 3, 4 mannen. Dan is een verhuizing logisch te noemen.

Alleen een beetje weinig keus. Na 3 uur wil je weer weg want dan heb je het echt gehad.

Piepo777
3 juni 2009, 08:03
Inderdaad 2e pinksterdag mijn navigatie affgestemd op partytreff FLAIR.
Even contact gezocht met "forgetskinnyletsgetfatty", en hoppa de auto in, navigatie gaf 103 km aan wat nog net te doen is voor mij ;)
Daar aangekomen was het toch nog evn zoeken, je rijdt namelijk een smal weggetje in van de hoofdstraat genomen, maar er liggen er 2 net naast elkaar, dus jullie raden het al ik had net de verkeerde te pakken :)
Eenmaal binnen kreeg ik het gevoel een huiskamer binnen te lopen, was best gezellig ingericht en van de 3 dames zagen er in mijn ogen 2 goed uit. De eerste ronde met Moni ingezet een blonde dame van midden 40 of zo ;)
Deed lekker pijpen en daarna doggy style, maar ze kreunde mij te fake, voor de rest wel OK.
2e ronde de Braziliaanse Jasmine meegevraagd, wat toen gebeurde is met geen pen te beschrijven ;), ze begon mij knielend te pijpen terwijl ik gewoon voor het bed bleef staan, echt zoiets waar een PORNOFIM mee begint :)
Ze sloeg geen plekje over, alles kreeg een heerlijk likbeurt, mmmmmm, opeens spoot ik haar mondje vol, zij bleef maar door lebberen, tot de laatste druppel in haar mondje verdween, ik heb er niks meer van teruggezien :)
Na weer wat uurtjes pauze gemaakt te hebben Jasmine voor de 2e keer die dag meegenomen, maar nu lekker 20 minuten porno sex met deze heerlijk Braziliaanse van midden 30 schat ik ;)
Was een leuke dag, voor 70 euro 3x van bil geweest, spagetti met een lekker sausje genomen, div. bockworsten met mosterd en stockbrood, en de nodige consumpties.
Ja, inderdaad jammer dat het moeilijk is hier een hele dag alleen door te brengen, met een maat gaat het dus wel, maar alleen zou ik de tent binnen zo'n 3 uurtjes verlaten hebben.
Bij het na huis gaan zo tegen 21.00 uur kwamen er plots nog 2 gasten binnen, de tent is tot 23.00 open, dus het blijkt toch dat het een partytreff is voor een korter verblijf, dus in de volksmond de snelle wip ;)

Piepo...

kokolomo
28 augustus 2009, 20:07
Wie heeft zin om 6 of 7 september met mij hier een bezoekje te brengen? Laat maar weten (per pm).

PartyGoof
12 april 2012, 14:50
Vandaag eens naar deze partytreff. Was de enige partytreff die zich de moeite nam te reageren op een mail met vragen.

Zoals Forgetskinny eerder refereerde;
"Een kleine PT in een voormalige gelijksvloerse woning of bedrijfspand, en heeft een oppervlakte van ca. 200m2. Een kleine entreebalie met een opening die rechtstreeks toegang geeft tot het barbereik, of vanuit de entreebalie via een deur de kleedruimte in, en door naar de doucheruimte, met onbeperkt handdoeken alsnog uitkomend in het barbereik, vanuit de doucheruimte is ook de sauna te bereiken. In het barbereik bevindt zich een toilet, vanuit het barbereik loop je de salon binnen, met aan de linkerkant een complete keuken inclusief eettafel, aan de rechterkant bevindt zich een massagetafel en een gang leidt je naar de 2 speelweide's , een kleine speelweide met een normaal bed, en een grote speelweide met een normaal bed en een groepsseks bed
Het barbereik, de salon en de speelweide's zijn sfeervol ingericht.
De inwendige mens kan zich te goed doen aan niet alcoholische dranken en een klein en simpel koud en warm buffet."
Was dus niets veranderd.

Aanvulling; Wel badslippers maar geen badjas. Je wordt geacht je short of onderbroek aan te houden. Ook de handdoek mag niet omgeslagen worden. Volgens Tina was dat niet sexy.

Eenmaal binnen het geld afgetikt. Hangt af van het dagthema wat je betaald. Echter als je speciale wensen hebt, kun je iets bijbetalen en wordt het geregeld. Voor mij vandaag toegang 75,-- Euro.

Wat de Dames betreft, waren er drie aanwezig. Echter niet de blonde Moni. De Dames waren Optik niet mooi. Alle waren van het type dat de schilder Rubens zeer aantrekkelijk vond. Ik ietwat minder. Maar goed, betaald is betaald.
Amper binnen en net de Senseo voor mijn neus, begon Tina mijn jongeheer te inspecteren. Uiteraard gaf deze meteen thuis. Een rit van
1 uur en 40 minuten zitten hopen op iets lekkers, gaat ook hem niet in de koude kleren zitten. Nog voordat de koffie op was, op een van de bedden beland. Hoewel de druk hoog was, aangegeven om het vooral rustig te doen. Tina begreep feilloos wat ik bedoelde. Ondanks dat het mijn type eigenlijk niet was, een goede sessie gehad.

Na deze sessie de inwendige verzorgd. Keuze uit, bockworst, kleine gehaktballetjes, witte kool, Asperges gerold in Ham, halve eieren met een of ander rood goedje, 2 soorten kazen en turks brood.
Tijdens het eten besloten dat de dames in deze partytreff hun best doen, maar dat dit niet aan mij besteed was. Daarvoor weken ze teveel af van het geen dat ik eigenlijk wilde.
Hiermee zeg ik niet dat het slecht was. Alle drie waren ze actief en spraakzaam. Ze zochten toenadering maar je kon ook rustig blijven zitten als je dit te kennen gaf. Geen druk..

Zo kwam ik in iedergeval te weten dat er elke dag 3 dames aanwezig waren, in wisselse samenstelling.
De prijzen hangen af van het dagthema. Pijpen kon zonder -, maar het neuken was met condoom.
In de 1 1/2 uur dat ik er was, heb ik 4 beren gezien. 1 van hen is al na 30 minuten weggegaan.
Toen ik het pand verliet waren er nog 2 beren aanwezig. 1 duitser die in de tijd dat ik daar was iedere 15 minuten kamerde, alsook een Rus die in zijn gesprekken duidelijk te kennen gaf heimwee te hebben naar zijn Heimat.

Herhalingsgevaar voor mij bijna 0%. Te ver weg en ik wil eigenlijk niet alleen de keus hebben uit RubensDames.
Echter geen spijt. Toch een goede Sessie gehad.

forgetskinnyletsgetfatty
15 april 2012, 20:50
@PartyGoof

De blonde Moni is niet meer actief in deze club.

Tina en haar partner "runnen" deze club.

Elke dag 3 dames aanwezig, waarvan Tina altijd.;)
Jammer, dat je geen ruimere omschrijving van de 2 andere dames heb gegeven, maar vermoedelijk was Babsi (ex PT Xanten), lang blond haar, volslank en begin 50 er een van.;)

In bijna 3 jaar blijkt er weinig te zijn veranderd, gastvrijheid en dienstverlening op orde, maar de concurrentie is groot, en ligt in de meeste gevallen minder ver weg.


Grtz forgetskinnyletsgetfatty:wand::teuflisch::hammer:

P.S. de nieuwe link is www.partytreff-flair.de

Nacho
19 april 2012, 21:40
Vandaag mijn verjaardag gaan vieren in deze PT.
Bij de inkom werd me uitgelegd dat het € 65 kost voor 4 uur en dat later verlengd kan worden, en dan moet je € 99 betalen geloof ik.
Er waren 3 dames aanwezig. Ik denk dat het de bazin was met haar korte blonde haren, begin 50 jaar schat ik.
Dan was er nog een nogal mollige zwartharige dame met een leuke uitstraling, achteraan 30 met een mooie minirok aan.
Met deze mollige dame heb ik wel een vrij leuke sessie gehad. Ik vond haar het meest sexy van de 3 dames.

Er was ook nog een erg zwaarlijvige dame aanwezig, van ergens in de 40. Op een gegeven moment vroeg zij ook of ik sex wou.
Het pijpen was echt hard. Ze speelde ook met mijn jongeheer, maar ging nogal hard.
Ik heb het nog maar zelden meegemaakt dat een dame zich tijdens de sex niet uitkleedt. Enkel haar blouse liet ze even zakken, zodat haar borsten wel nog te zien waren. Haar borsten zijn niet zo in verhouding met haar lichaam.
Uiteindelijk tilde ze haar rok omhoog en naaide ik haar achterwaarts in de poes (zoals vlaams schrijver Herman Brusselmans zou zeggen).
De sessie duurde wel vrij lang. Klaarkomen lukte niet, ook toen deze dame wiens naam me niet meteen te binnen schiet, naast me komt liggen en nogmaals aan mijn penis begon te frunniken.
Mijn laatste sessie was met de bazin. Zij vroeg of ik zin had in sex en ik stemde toe. Achteraan de kamer opgezocht waar veel bedden samen stonden. Zij en ik helemaal alleen.
Ik mocht haar borsten likken en zij speelde erg goed met mijn penis. Bij het pijpen had ik schrik dat ik ging moeten plassen en zij kende echt de kneepjes van het vak.
Ik kom niet zo heel gemakkelijk klaar, maar ze wist mij toch vrij snel naar een hoogtepunt te brengen.
Ik vraag me nog altijd af hoe ze dat deed. Ze kent haar vak dus uitstekend! Voor mij de minst knappe van de zaak, maar toch een goede ervaring uiteindelijk.

Tussendoor ben ik ook nog een paar keer in de sauna geweest.

Eten: stelde natuurlijk niet zoveel voor, voor die prijs uiteraard. Niet alle eten rook even lekker. De gele kaas vond ik wel goed en ook van smaak. Er was stokbrood aanwezig, curryworstjes die lauw waren. De potten met ketchup en mosterd, daar kreeg ik maar erg weinig uit wegens leeg of bijna leeg en dit rond 12.30u 's middags ofzo toen ik nog de enige klant was in de zaak, die ik rond 12u binnenstapte.
Er waren ook nog enkele halve eieren en cakejes denk ik o.a.

Interieur: aangenaam en goed verzorgd. 3 douches die wel tamelijk oud eruit zagen en je moest een beetje zoeken naar het juiste evenwicht tussen gloeiend heet en ijskoud.
Handdoeken waren er ook zeker voldoende aanwezig.

Al bij al een vrij goede ervaring gehad voor zijn geld. Om 15.15u ofzo ben ik toch maar vertrokken.
Daarna had ik nog zin om ergens naartoe te gaan, want het was net mijn verjaardag en het was niet bij de deur (zo'n 205 km enkel).
Getwijfeld tussen Viersen en Mönchengladbach-Reydt, maar ik wist niet of je daar nog kon betalen voor 1 of 2 uur. Ik wist het niet vanbuiten en ik heb geen Internet op mijn GSM ofzo.
Viersen was nog zo'n 76 km en was niet meteen veel dichter bij huis. En van MG Rheydt wist ik niet of je voor 1 uur kon betalen. Dat was iets dichter bij mijn woonplaatst.

Dan maar richting Nederland, naar Kerkrade, naar Thai Golden Star geweest en dat is gewoon een privéhuis/privéclub en niet ver van Aken, waar ik toch ergens moest zijn.
Ik kon ook naar Aken gaan, maar dan moest ik mijn auto wellicht te ver parkeren, ik sta liefst dicht bij de deur omdat mijn gezondheid niet zo super is.
Daar ook nog € 50 uitgegeven voor 20 minuten, gelukkig had ik een goede ervaring.

Al bij al toch wat boven mijn budget gegaan, maar dat kan eens gebeuren hé.

Nu weer een maand wachten om mijn kortingskaart in Dorsten te gaan verzilveren.

Nog even vermelden dat deze kleine club in Sprockhovel toch de nodige bezoekers ontvangt en ik heb toch een stuk of 6-7 mannen gezien in die 3 uren die ik er was.

Mijn herhalingsgevaar is niet zo groot omwille van het kleine aanbod, totaal geen GFE of wat er in de buurt kwam, wat in PT in MG Rheydt en PT Xanten wel meer het geval was, alhoewel je dan altijd geluk moet hebben hé, want had ik nog niet zoveel meegemaakt.

phoenix
19 december 2013, 17:10
bestaat deze club nog wel?

Piet Plezier
19 december 2013, 19:27
bestaat deze club nog wel?

Ik zou zeggen phea bel even en je weet het..........
Dan weten wij het ook,en heb ik weer een paar pleuro uitgespaard........

Willi69
20 december 2013, 13:15
bestaat deze club nog wel?
Nee.

wervelwind
20 december 2013, 13:51
Is nu een parenclub, zie www.joyclub.de


Verzonden vanaf mijn iPhone met behulp van Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)