PDA

Volledige versie bekijken : Voorstel om meisjes in een TA-Lijst van GT op te nemen.



Jack42
3 november 2005, 17:38
Om de ijsberen actief bezig te houden. :)
In deze thread kun je aangeven welke dame(s) volgens jou in een TA-lijst van GT opgenomen moeten worden.
Criterium voor het opnemen in een TA-lijst is als er meerdere ijsberen in deze thread positief zijn over een meisje of als een meisje meerdere lovende recensies heeft.
Later is het natuurlijk makkelijk om de uiteindelijke TA-lijst van GT (deze zal zoveel mogeljk up to date gehouden worden) te raadplegen, zeker voor de nieuwe ijsberen onder ons.

Jack42 :wink2:

The Big Boss
3 november 2005, 18:56
Jack,

Wat betekenen de letters TA???? Voor de simpelen onder ons, incluis ikke. :rofl:

F

Pelpinda
3 november 2005, 19:26
Teveel afgedragen? :)

Scoobert
3 november 2005, 19:34
Jack,

Wat betekenen de letters TA???? Voor de simpelen onder ons, incluis ikke. :rofl:

F

Dat staat voor Top-Act :D

Willem2
3 november 2005, 22:58
TA = Top Act en komt dus uit de duitse saunawereld waar ze dol zijn op afkortingen. Ik ben helemaal niet tegen zo'n lijst want zoals je soms wel ziet aan de vragen van schrijvers is er een sterke behoefte aan. Er zijn namelijk ongelofelijke puntenneukers :rolleyes: .
Het probleem zit voor mij in iets totaal anders. Het probleem bij mij zit in de definitie van een TA. In mijn ogen is een TA namelijk een vrouw die voor allen een voldoende tot zeer goed scoort. En dan bedoel ik met scoren de service en op een veel latere plaats haar uiterlijk.
Tevens vind ik dus dat er meerdere recensies van haar moeten zijn ;)
Groet Willem2:wink:

margabel
4 november 2005, 13:31
Het probleem zit voor mij in iets totaal anders. Het probleem bij mij zit in de definitie van een TA. In mijn ogen is een TA namelijk een vrouw die voor allen een voldoende tot zeer goed scoort.

Welhaast ondenkbaar dat een dame door iedereen als zeer goed beoordeeld wordt (zelfs bij de grootste klootzak moet ze zeer goed scoren) . Ik zou bijna zeggen dat een dame die zo profesioneel is dat ze bij elke partner hetzelfde programma afdraait, bij mij nooit als persoonlijke TA zou kunnen scoren. Ik zoek daarvoor een stukje betrokkenheid dat zo'n dame niet zal geven.

Bij mijn persoonlijke R-klasse zijn ook enkele ijsberen zeer teleurgesteld geweest maar dat laat mij zien dat de dame in kwestie zich daadwerkelijk openstelt ,maar als het niet klikt (netjes omschreven) dit ook duidelijk wordt.


Maar een lijst met dames die meerdere keren zeer goed beoordeelt zijn is dan een prima uitgangspunt voor zo'n TA-lijst. Waarbij iedereen weet die al wat langer rondloopt dat de eigen ervaringen het enigste zijn wat echt telt.

Pelpinda
4 november 2005, 19:40
Misschien moeten we met zijn allen eens erkennen dat elke recensie er 1 is die uitblinkt in subjectiviteit. Een lijst als boven bedoelt kan of zou dan ook alleen maar voor ieder voor zich gelden, met zo nu en dan een medestander.