Volledige versie bekijken : Annabel (Roemeense) ex-YY
ohjeh
12 maart 2017, 20:19
https://www.ijsberenforum.com/img/vlaggen/romania.gif
Annabel (Roemeense)
Leeftijd:31 jaarTaal:Engels (goed)
Haarkleur:BlondHaarlengte:Lang
Lengte:1.65 m - 1.70 mPostuur:Slank
Tatoeage:JaLichaamsdeel:Zij
Piercing:JaLichaamsdeel:Navel
Cup-maat:DSiliconen:Ja
Kleur ogen:BlauwHerhalingsgevaar:https://www.ijsberenforum.com/img/michelj/paspoortgenerator/5sterren.jpg
Prijs:50 euroTijdsduur: minuten
Service:NMC, PZC, Deepthroat, Tongzoenen, Zoenen, Beffen, Aftrekken, Vingeren
Extra info:Tatoe van hartje op haar venusheuvel
ohjeh
17 maart 2017, 23:42
Leeftijd mag naar 25 verkeerd aangevinkt, en tatoe op venusheuvel is een strik ipv hartje.
Vreemd dat hier nog paspoort of recensie van deze dame is.
Highlander
17 juli 2017, 14:52
Anabel is een vrolijke dame. Looks zijn heerlijk porno. Slank met grote siliconen jongens waar je lekker mee mag spelen. Pijpbeurt was goed, degelijk. Neuken was ook prima, alle standjes waren prima. Dame doet erg haar best om je naar de zin te maken. Toch voor mij geen herhalingsfactor omdat de klik ontbrak. Eigenlijk zonder reden. Maar mocht je haar tegen het bevallige lijf aan lopen: DOEN !
lollypopman
3 oktober 2017, 17:31
Idd een pornolook.
Lieve meid.
Service voldoende maar zoende beperkt.
Hhg:60%
bodaboda
15 november 2017, 13:27
Klopt het dat ze deze week niet aanwezig is?
Patjax
21 januari 2018, 20:51
Na het uitgebreid uitbuiken in het bubbelbad na het avondeten liep ik met mijn clubmaatje de bar in. Het gangpad werd versperd door een blonde dame die je het best kunt omschrijven als de porno uitvoering van Jessica Rabbit. Met haar opgespoten lippen en imo iets te grote sili's precies het tegenbeeld van mijn gebruikelijke voorkeur. De wijze van benadering en vluchtige kennismaking wekken toch mijn interesse en nodig haar uit om samen op de bank te gaan zitten. Al spoedig blijkt dat ze niet alleen een rijkelijk gevulde cc inhoud heeft, maar ook een aangename gesprekspartner met de nodige humor is. Subtiel hint ze na enige tijd of er een intiemere kennismaking inzit. Ik zeg haar dat ze alvast geslaagd is op de onderdelen taal en sociale vaardigheden, maar om het complete certificaat "leenliefje" te behalen ik haar ook moet beoordelen op de onderdelen handvaardigheid, mondelinge vaardigheid en gymnastiek. Ze durft de uitdaging wel aan en zegt dat ze er zeker van is dat ze zal slagen. Ze stelt voor een sleutel te gaan halen en als ik niet meteen reageer zegt ze dat we het onderdeel gymnastiek toch moeilijk in de bar kunnen laten plaatsvinden. Ik zeg dat ik eerst nog een sigaretje ga roken en dat we daarna het "examen" plaats laten vinden.
Na mijn sigaretje haal ik haar op en terwijl zij gaat voor de sleutel pak ik de massage olie. Er zijn geen kamers vrij en we moeten twee nummertjes wachten. Het nummerbord staat op 69 en dit zorgt natuurlijk al voor de nodige voorpret. Na enkele minuten zijn wij aan de beurt en wederom blijkt kamer 38 plaats van handeling te zijn. Nadat we ons beiden opgefrist hebben vraagt ze of ik een half uur of uur wil blijven. Ik zeg haar dat we wel zien hoe het loopt en het aan haar ligt hoe lang we blijven. Gevat zegt ze dat ik dan drie dagen moet blijven. Wat mij dan weer doet ontlokken dat we aan het einde van die drie dagen dan of getrouwd zijn of dat een van ons de ander vermoord heeft. Er verschijnt een grote glimlach op haar gezicht en zegt dat dit wel eens de juiste interpretatie kon zijn.
Gewillig legt ze zich op haar buik en ze geniet duidelijk van de massage terwijl we volop blijven praten en elkaar continue aan het plagen zijn. Na de massage leg ik me naast haar neer en laat langzaam mijn vingers over haar lichaam gaan, waarbij ze wel een heel opmerkelijk gevoelig plekje heeft. Hierna neemt ze het heft in handen en begint als een Duracell konijntje in een PSE modus in overdrive. Na een tijdje zeg ik haar dat ik er een batterij uithaal zodat ze iets rustiger wordt. Nog steeds teveel porno modus voor mij en ik vraag of ze ook een slow modus heeft. Ditmaal begrijpt ze precies wat ik bedoel en vanaf dat moment verandert ze in het "ultieme" vriendinnetje. Na een kleine 75 minuten bezegelen we het behalen van haar certificaat op de enige juiste wijze.
Nadat we ons weer opgefrist hebben leggen we ons nog op bed om even na te genieten en wat te dollen om een kwartiertje later de kamer te verlaten. Onderweg richting kleedkamer blijven we dollen. Aangezien we een niet rokers kamer hadden zegt ze dat ze me zo in het rokershok ziet om nog even samen een sigaretje te roken. Onderweg kom ik mijn maat tegen en even later voegt Annabel zich bij ons en we babbelen en geinen nog enige tijd na.
Normaal gesproken zou ik aan haar voorbij gelopen zijn, maar inmiddels heb ik ondervonden dat je juist vaak verrast wordt door de dames die op het eerste oog niet je gebruikelijke type zijn. Annabel is hier een mooi voorbeeld van. De klik was er vanaf de eerste seconde. Twee spraakwatervallen die ook nog eens dezelfde twisted humor hebben. 100% herhalingsgevaar met deze ontzettend leuke "bunny".
gignnl
21 januari 2018, 20:53
Oeioei nog meer forumfans voor Annabel:gruebel:
Patjax
21 januari 2018, 21:32
Oeioei nog meer forumfans voor Annabel:gruebel:
Maak je over mij geen zorgen ;)
De tijden dat een dame me kon "inpakken" liggen achter mij. Daarnaast ben ik te weinig honkvast om mij aan 1 dame te binden. :biggrin:
ohjeh
27 januari 2018, 19:20
Heeft ze haar blonde manen ingeruild voor de kleur van Jessica Rabbit? @ Patjax :)
paul-kuhn
13 februari 2018, 23:46
Ich kann dort Annabelle empfehlen
bin mit franze und der Vögelei (Dreistellungskampf) eigentlich ganz zufrieden gewesen
die stunde zu 100 Talern
Fluitje71
26 maart 2018, 18:59
Leuke spontane meid. Haar looks zijn inderdaad erg porno, maar ze is een zeer lief type en bijna altijd vrolijk. Altijd in voor een praatje. Kan haar aanbevelen!
bodaboda
4 april 2018, 21:25
Weet iemand als ze a.s. zondag aanwezig is?
Nulnulzeseneenhalf
5 april 2018, 00:01
Weet iemand als ze a.s. zondag aanwezig is?
Nog nooit op zondag gezien.
Jürgen Drews
5 april 2018, 20:43
Op zondag 18 maart was ze wel aanwezig. Durf niet te zeggen of dit voor aanstaande zondag ook geldt.
Mentholbear
15 april 2018, 01:08
Ze stelt voor een sleutel te gaan halen en als ik niet meteen reageer zegt ze dat we het onderdeel gymnastiek toch moeilijk in de bar kunnen laten plaatsvinden.
Waar zijn de goeie ouwe pre sales tijd gebleven ;)
phoenix
29 mei 2018, 22:08
heerlijk mens, praat veel en neukt net zo veel, onophoudelijk doorgaan met pijpen, pijpt goed, maar er zijn betere dames die dat met meer gevoel doen. Maar inzet , temperament en gevoel maakt heel veel goed.
paul-kuhn
12 januari 2019, 18:14
noch anwesend ?
pret
12 januari 2019, 19:19
noch anwesend ?
Ja
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.