Volledige versie bekijken : Geile Tijden, Juni 2013
kempie
2 juni 2013, 20:22
Zaterdag na 3 maanden weer eens naar GT geweest. Vroeg aangekomen dit omdat ik hier uit de berichten opmaak dat het zaterdags nog drukker is geworden in GT en je daardoor kluisjes moet delen of je spullen in kledingzakken moet doen. Daar had ik geen zin in omdat je dan steeds de theke frauen moet lastig vallen en als ik met de motor kom zit het kluisje ook al behoorlijk vol. Het was nog mooi rustig toen ik om 12.00 uur arriveerde er waren echter al genoeg aantrekkelijke dames binnen.
Binnen een uurtje begon ik al aan de eerste kamer gang. Ik wou nog wel eens met aida en nadat ze de bar binnen was gekomen zat ze toch al snel een minuut of 10 zonder te worden benaderd ik dacht nu moet ik me kans grijpen want straks kan het wel eens lastig worden om haar mee te nemen naar de kamer. Was al snel een jaar geleden dat ik een paar keer met haar was geweest in Happy Garden. Las dat ze inmidddels FT deed en dat wou ik wel eens met haar doen en zo geschiedde. Het was weer prima. Daarna een prima sessie met Celina die ik veel te lang niet had gezien. Deze dame kan als de beste TZ en PZC. Had nog net de kans weer een een keer met haar te gaan want volgende week gaat ze met vakantie. Van haar vernam ik dat Marianna niet kwam (beetje moe) terwijl ze had bevestigd er te zijn. Jammer want het is al ruim een half jaar geleden dat ik Marianna had gezien echter geen probleem want er liep genoeg nieuw vrouwelijk schoons rond en anders was er altijd nog de mogelijkheid geweest terug te vallen op toppers als Lola of Larissa die ook voor good old sake wel weer eens leuk zouden zijn.
Uit eindelijk als derde kamergang gekozen voor de mooie Anna een blonde Russische dame met silcone b-cup. Het was haar eerste dag in GT maar niet haar eerste club. Op de kamer deed ze aan aangenaam TZ, PZC was goed net als de seks en uiteindelijk in FT gekomen. Probeerde wel snel tot seks over te gaan, is een beetje een afwerkstertje krijg ik het idee maar toch het half uur volgemaakt omdat ik op het snel pakken van het rubbertje gewoon zei nog niet. Helaas geen uurtje van kunnen maken ze zei dat ze een afspraak had maar geloof daar niks van ze maakt liever veel korte kamer gangen en ze was ook heel vaak naar de kamer. Was me al opgevallen hoe snel ze weer bezet was elke keer als ze terug kwam en heb haar ook een paar keer in de kino bezig gezien.
Aan het einde van de dag nog de mooie blonde Agnieska een poolse met sillicone c-cup mee naar de kamer genomen. Ze was een maand in GT zie ze. Tot me verbazing sprak ze redelijk Nederlands. Was niet haar eerst club, vertelde ook 2 jaar in den haag te hebben gewerkt en is 26 jaar maar lijkt een stuj jonger ik zou zeggeb 21-22. Was een aangename dame om mee rond te hangen en op de kamer was het tz, pzc en nmc ook naar tevredenheid. Misschien volgende keer wel op herhaling. Na deze sessie om ongeveer 23.00 uur weer naar huis gegaan.
Met de drukte viel het erg mee. Ik heb begrepen dat alleen korte tijd 's avond enkele gasten een kluisje diende te delen of kledingzak te gebruiken. Begreep van 1 van de dames dat dat vaak het geval is met de party's die nu om de 2 weken worden gegeven en misschien speelde het bewolkte weer ook nog parten. Het wordt dan pas later op de avond druk en vooral met gasten die niet eens naar de kamer gaan. Sommige dames blijven op die party zaterdagen dan ook liever thuis. Het werd pas na 9 uur echt te vol in de bar. Voordelen waren er toch ook voor een beer die wel graag naar de kamer gaat namelijk alleen de laastste keer op de sleutel hoeven wachten maar dan nog maar 5 minuten. Nog een 3 mooie voor mij nieuwe dames gezien 1 daarvan is ADA, blond en 2 weken aanwezig iemand al ervaringen. Snel maar weer langs om met deze dames te gaan en alsnog Marriane weer eens te zien.
Daarna of daarvoor ook nog de vrijkaart voor DV gaan benutten. Daarna LR en GT maar wat vaker afwisselen.
dennisw
2 juni 2013, 20:32
GT 01/06
Na een volle agenda voor de zaterdagmorgen, ontstond er een leegte in de planning tussen 12.00 uur en 20.00 uur. Ondanks dat de weersomstandigheden niet uitnodigden voor een middag in een tuin, de auto de sporen gegeven op weg naar GT. De planning van de laatste vele weken liet het niet toe een kamergang te plannen met mijn persoonlijke nummer 1. Deze middag zou die kans bovengemiddeld kunnen zijn haar weer eens te treffen. Door receptie was ik vooraf geïnformeerd dat ze ingeroosterd stond vanaf 15.00 uur.
Ondanks de populaire zaterdag waren er, tijdens mijn aankomst omstreeks 13.00 uur, meer dan voldoende parkeeropties naast het pand. In de barruimte viel het op dat de dames al ruim vertegenwoordigd waren. De eerste vriendelijke begroeting van de dag was, bij binnenkomst, aan de receptie waar Roxanne , nog casual gekleed, nadrukkelijk de aandacht opeiste.
Tijdens het omkleden kwam er in de kleedruimte een slanke dame binnen, casual gekleed, van ongeveer 1.75 meter met lang wit haar. Na het omkleden en prepareren werd ze opgevangen en rondgeleid door een van de dames van de receptie. Haar opvallende kleding keuze bestond uit niet meer dan een slipje waarvan de achterzijde bestond uit een veter van een minimaal formaat. Hierna verdween ze voor mij uit beeld.
Nadat ik voorzien was van de plaatselijke klederdracht voor heren, liet Semra het niet toe haar te passeren zonder voor even stil te blijven staan. Beide uitnodigingen waren voor mij te vroeg na aankomst.
De planning was om te starten met een aantal wellness uurtjes. Kamerbezoek stond voor later in de middag op het programma. Nazwetend van een eerste sauna bezoek trof ik Semra opnieuw. Ze zat wat verveeld voor zich uit te kijken op een zitplaats buiten de kino. Naast haar plaats genomen, fleurde ze wat op, en kwam volledig los in het gesprek. Had haar intussen weer een aanzienlijk aantal weken niet meer aangetroffen tijdens een bezoek aan GT. Nadat een kwartier later de tussentijdse gebeurtenissen waren uitgewisseld, besloten af te wijken van de oorspronkelijke planning, en als “opwarmertje” haar verzocht op zoek te gaan naar een sleutel. Aangezien haar voorkeur uitgaat naar een binnenkamer werd het, na enige wachttijd, kamer 2. Aangezien de fase van kennismaking ruim voorbij is en de persoonlijke voorkeuren bekend zijn, startte er een intensief half uur. Na een rustige opstart met teasen, overgaan naar massage. Nadat ze op haar buik was gaan liggen, haar nek, schouders, armen en rug bewerkt. De lichaamsreacties gaven aan dat mijn massagevorm ruimschoots werd gewaardeerd. Daarna het initiatief aan haar overgedragen. Na verschillende variaties haar als cowgirl de afsluiting laten verzorgen. Het hoogtepunt was als vanouds. Ze heeft het verwachtingspatroon wederom bevestigd. Een kamergang met haar is risicoloos en bijzonder. Haar hoge positie in de persoonlijke ranking blijft ook na vandaag gehandhaafd.
Daarna wederom gekozen voor een zweet cessie. Het is nog steeds bijzonder om situaties te treffen in een Duitse saunaclub waarbij je in een bezetting van de sauna aantreft die bestaat uit een aantal medelanders aangevuld met Belg,
Later in de middag bij de receptie geïnformeerd naar de komst van mijn eerste voorkeur. Tot mijn teleurstelling werd ik geïnformeerd dat ze zich afgemeld had. Op zoek naar een kandidate voor een tweede kamergang van de dag plaats genomen in de barruimte. Na enige tijd kwam de eerder genoemde dame met wit haar en nog steeds schaars gekleed staan bij een speelautomaat en keek me aan. Blijkbaar was mijn gezichtsuitdrukking niet voldoende haar uit te nodigen om naast me plaats te nemen. Ze vervolgde haar ronde.
Een paar minuten later ontmoete ik haar in de kino. Ze keek me wederom aan, waarna ik haar groette. Ze kwam naar me toe gelopen, en voordat ik een kans had kennis te maken volgde de uitnodiging voor een kamerbezoek. Dit ging me wat te snel. Haar uitgenodigd om plaats te nemen op een bank.
Het bleek te gaan om Sacha. Haar tijdelijke naam voor 1 dag. Ze was uit de regio Frankfurt, waar ze in diverse clubs werkzaam is onder de naam Alexandra, afgereisd naar Bruggen. Na het ontbijt op zondag stond de terugreis op het programma. Behalve haar opvallend wit, sluik, lang haar, een natuurlijke c cup, de minuscule string en 1.75 meter droeg ze een opvallende rouge op haar wangen. Een tatoo of piercing heb ik niet ontdekt. Ze spreekt goed Duits als gevolg van haar meerjarig verblijf in Duitsland en haar uitgebreide opleiding. De Russische achtergrond is hoorbaar in de vorm van een licht accent. Voor de kennismaking nam ze ruimschoots de tijd. De service die ze biedt heeft weinig beperkingen voor zover het mijn persoonlijke voorkeuren betreft. Voor een opsomming van haar service liet ze zich niet uit de tent lokken.
Na een wachttijd van ongeveer 15 minuten speelde het vervolg zich af in hut 19. Nadat alles in gereedheid was gebracht stelde ik haar nog een vraag. “We hebben binnen toch met elkaar gesproken” was de reactie. De dame stelde voor direct over te gaan tot actie. Persoonlijke voorkeuren kwamen ruimschoots aan bod. Ze kapte mijn verkennngistocht over haar lichaam af nadat duidelijk was dat haar lichaam hierop ging reageren. Verder alleen maar positieve ervaringen over de seks in verschillende variaties. De afronding werd verzorgd door haar lippen en tong. Dit leidde tot een ver opgevoerd spanningsniveau met een intensieve ontlading. Nadat we in elkaars armen nog wat hebben nagepraat, ruimschoots na 30 minuten de hut verlaten. Nadat er was afgerekend, werd de uitnodiging voor een toekomstige herhaling beantwoord met “gerne”. Hiermee is de vraag of hier sprake kan zijn van een herhalingsrisico volledig overbodig. Deze dame kan een verrijking zijn voor het DVP bestand van GT. Ik laat me verrassen of ze de komende maanden nog eens onverwacht opduikt tijdens mijn bezoek.
Omstreeks 20.00 uur GT, alles behalve teleurgesteld, verlaten. Ook op dat tijdstip waren er nog voldoende vrije parkeerplaatsen naast het pand.
sirgreg
3 juni 2013, 09:55
Neulich im GT wars - wie immer - super. Besetzungstechnisch ist der Laden einfach Top. Eine gute Auswahl verschiedener Typen.
Die Umgestaltung des Wellnessbereichs find ich sehr gelungen :). Habe nach zwei schönen Nummern dann im schön warmen Whirlpool relaxt....
:slaap:
broodpoot
3 juni 2013, 15:31
Door drukte ben ik er niet aan toegekomen om dit eerder te plaatsen maar goed, wellicht dat er iemand is die er iets mee kan, info is gratis tenslotte.
GT, 17-5 en dus waren er alweer 8 weekjes voorbij gegaan waarbij ik in de tussentijd nog wel is een wandeling had gemaakt in de raamgebieden in de randstad maar dat stemmetje in m’n hoofd bleef zeggen dat ik weer is die 215 km moest maken naar het grensgebied.
Ik had al eerder willen gaan maar er kwam elke keer iets werkgelateerd voorbij waardoor ik het uit moest stellen maar goed, de centjes moeten toch verdiend worden voordat ik ze uit kan geven.
Hoe dan ook, vorige week was het dan zover en gesterkt door het feit dat de houdbaarheid van m’n vrijkaart in het geding kwam stapte ik rond 11 uur in m’n auto voor een stevig autoritje.
Vol verwachting klopte m’n hart wat er in resulteerde dat ik bij Venlo m’n afslag miste maar na een korte omweg door Venlo stond ik om een uur of 2 op de parkeerplaats van de bouwmarkt en liep met m’n vrijkaartje in m’n hand naar de receptie en kreeg een mooie witte jas met een sleutel voor de kluis.
Forum bedankt nog voor de vrijkaart, dat was dus een gratis eerste wip.
Wat wel grappig is is dat je hoewel het niet nieuw meer is toch weer een beetje gespannen bent. Zijn er mooie vrouwen, is het niet te druk, kan ik m’n draai vinden, zijn de toppertjes die ik vorige keer bezocht wel aanwezig enzenzenz.
Van Aida/Louana had ik inmiddels gelezen dat ze er niet zou zijn maar goed, ik vreesde dat ik daar toch voor in de rij had moeten staan maar wat ik jammer vond was dat ook Melli er niet was, ik had me eerlijk gezegd wel een beetje verheugd op een weerzien met haar maar goed, de andere kant is natuurlijk dat je wat nieuws uit gaat proberen.
Nadat ik me had omgekleed en de douches had uitgeprobeerd (prima!) nam ik plaats in een bank om te proberen wat te gaan lezen. Net als de vorige keer was dit weer kansloos natuurlijk want bij elke vrouw die langsloopt (en dat waren er rond 2 uur al meer dan genoeg) sla je je ogen op om alles in je op te nemen en een half uur later blijkt dat je een halve bladzijde gelezen hebt. Tijdschrift maar in de kluis gelegd en een bakje koffie genomen. Sigaretje er bij want er mag – gelukkig – nog volop gerookt worden.
We jammer dat het ku.weer was want ik kan me voorstellen dat het met een beetje zon goed vertoeven is in de tuin. Dat moeten we volgende maand maar is mee gaan maken.
Ik had me vantevoren een beetje ingelezen en had me voorgenomen om iig is met Lea van bil te gaan. Helemaal mijn type met dat slanke lijfje en die heerlijke kogels.
Lea was druk in de weer met een beer naast de gokkast en het enige wat ik dacht was dat ik wel wilde ruilen met ‘m.
Nou moet ik zeggen dat ik zijdeling die discussies wel is volg over dat presealen en het enigszins aan me voorbij laat gaan maar ik kan me wel iets voorstellen dat een babbeltje en gefrunnik wat bevorderend werken voor een kamergang. Het jammere is dat het mij een keer of 3 gebeurde dat ik flink opgegeild werd maar het elke keer net mijn type niet was. Moet je toch stevig in je schoenen staan om niet naar een kamer te vertrekken maar gelukkig had ik nog een beetje bloed over voor m’n hersenen.
Lea was trouwens nog steeds bezig met die beer en die hield het natuurlijk niet lang droog dus hop, met sleutel naar een huisje mij diep en diep bedroeft achterlatend.
Tsja, wat moet je dan: NOU, een keuze maken uit die andere 50 vrouwen natuurlijk!!
Rondje lopen dan maar. Altijd leuk maar waar ik toch ook een beetje nerveus van word is het rijtje dames langs de bar die allemaal oogcontact met je willen. Als je nou net doet alsof je in de kroeg loopt dan zou je bijna denken dat je er gekleurd op staat. Gelukkig zat er weer voldoende bloed in de hersenen om mezelf geen illusies te maken en knikte de zittende dames vriendelijk toe.
Helaas zaten er geen dames waar Brood erg enthousiast van werd dus ben ik maar even een broodje gaan halen.
Teruggekomen zag ik opeens een Blonde dame zitten met een ferme Sili c/d cup. Niet heel slank maar het totaalplaatje was meer dan voldoende om de jas te doen bollen. Na een kort geprekje waarbij ik als enige minpunt haar stem kon vinden heb ik haar een sleutel laten halen. Minell dus en ik zal een recensie schrijven in haar topic.
Dan loop je weer terug met je rooie bezwete kop tussen alle gasten door en dan presteer ik het toch nog om me een beetje opgelaten te voelen. Alsof de andere gasten niet de hele dag heen en weer rennen om te neuken en ik de enige ben die dat doet maar ja, wat doe je er aan. Zal wel een kwestie van ervaring zijn dus ik moet het komend jaar maar geregeld terugkomen zodat ik dat kwijt raak.
Enfin, een douche later zat ik weer op de bank om de dames rustig op te nemen. Verdraaid, daar zat Lea weer, dus een drankje gehaald en oogcontact maken. Ze lachtte vriendelijk terug maar nadat ik op de bank zat, hopend dat ze naast me zou komen zitten bleef ik alleen. Wie wel naast me kwam zitten was ehh ….. dinges, ik ben haar naam alweer kwijt maar ze vertelde dat Ze Grieks was en haar hand verdween regelmatig onder m’n jas. Ja en dan kan ik wel heel stoer roepen dat het m’n type niet is maar als ik dan wel weer met de punt naar voren zit dan is dat natuurlijk ook vrij ongeloofwaardig. Maar ik had nu eenmaal m’n zinnen op Lea gezet en ik wilde een staander krijgen van Lea en niet van eehh …. dingetje uit Griekenland. Lea zat alleen lekker op een kruk te kletsen en gunde me geen blik waardig, hoe ik ook probeerde om oogcontact te maken. Zal er wel een beetje twijfelachtig uitgezien hebben en dacht nog even zal ik gewoon keihard haar naam roepen maarja dat is ook weer wat.
Nadat ik dingetje had afgewimpeld ben ik bij de bioscoop gaan kijken wat er daar gebeurde. Niet veel en toen ik maar weer terug liep zat Lea bij de gokkast een paar Euro te gokken. Maar een praatje gemaakt maar aangezien ze nog wat credits had staan heb ik maar afscheid genomen en gezegd dat ik hoopte haar nog tegen te komen, tuurlijk tot straks.
Omdat het al tegen het eind van de middag liep ben ik maar wat gaan eten, chili hoewel ik eerst dacht dat het bruine bonensoep was. Neemt niet weg dat het prima te eten was maar bedacht me wel dat het niet te hopen was dat de Chili al snel zou gaan werken, da’s nou weer verre van romantisch als je ligt te rollebollen en je darmen gaan….. nou ja, jullie begrijpen wat ik bedoel.
Nadat de honger gestild was maar weer terug naar de bar om een colaatje te halen en daar zat Lea op een kruk. Vroeg haar of ze nog wat gewonnen had en ze antwoordde: “Nee maar wil je met me naar de kamer”? Hmm, ik had m’n voorhoofd nog even moeten wassen want daar stond het natuurlijk in grote letters geschreven. Wat doe je dan, “eehh nee ik wil eerst nog even 10 minuten op de bank zitten met je” zeg je ook niet en omdat je zelf allang weet dat tegenstribbelen geen enkel nut heeft is het enige wat uit je mond komt, “eh ja, is goed”!
Recensie zal ik plaatsen in het topic van Lea.
Dus, daar loop je dan weer met je bezwete rooie kop tussen de mensen door naar de locker om de centjes te betalen en snel onder de douche te stappen.
Lekker weer even opfrissen en nog maar wat eten.
De vorige keer was ik iets later en zat ik een tijd te praten met een Walloniër maar ik zat nu eigenlijk in m’n eentje. Maakt op zich niet zo veel uit maar ik kan me wel goed voorstellen dat het een stuk gezelliger is als je af en toe aanspraak hebt, niet dat de tijd anders niet voorbij gaat, man, zo’n dag kan me niet lang genoeg duren maar toch, wat aanspraak kan geen kwaad hoewel ik met wat internetten en loeren naar de dames natuurlijk m’n tijd wel door kom.
Zal het verhaal niet al te lang maken maar na een pauze van een uurtje kwam ik guiliette/Juliette tegen, grote sili borsten, echt een plaatje en ik werd getriggerd tijdens het gesprek dus hop, haal die sleutel maar. Goeie sessie maar op de een of andere manier net geen klik. Sommige delen uit recensies hierboven herken ik wel en wat ik wel vervelend vond is dat kleine Brood te groot voor haar was waardoor ze af en toe met een pijnlijk gezicht lag en als er nou wel iets is dat me niet opwind dan is dat het wel. Kan gebeuren natuurlijk en de blowjob en TZ werd met overgave gedaan dus al met al heb ik niets te klagen maar een herhaling zit er niet in.
Inmiddels was het al donker geworden en in eerste instantie wilde ik eigenlijk niet al te laat naar huis maar op de een of andere manier is het met die meiden wel lastig om te vertrekken.
Nog een laatste sessie dan maar. Een lange dame met bril en haar haar in een bobline schuin naar achteren lopend met de naam Maki als ik het me goed weet te herinneren. Ik kan zo 1-2-3 ff geen topic vinden maar ik zag haar vorige week weer zitten en heb de indruk dat ze al een tijdje meedraait in GT dus mocht er iemand weten of er een topic is onder een andere naam wellicht dan hoor ik het graag zodat ik de recensie kan plaatsen.
Al met al weer een uitstekende dag gehad en om een uur of 10 vertrok naar huis.
bosbeer
3 juni 2013, 16:46
De naam van de dame met de bril en de bobline zal ongetwijfeld Nina zijn, Broodpoot.
De naam van de dame met de bril en de bobline zal ongetwijfeld Nina zijn, Broodpoot.
Als je de Roemeense Nina (ex-VV en met bril) bedoelt die heet nu Nika. Ik zal haar naam aanpassen.
bosbeer
3 juni 2013, 19:12
Als je de Roemeense Nina (ex-VV en met bril) bedoelt die heet nu Nika. Ik zal haar naam aanpassen.
En de Letse Nika dan? Komt binnenkort ook wel weer terug, we kunnen haar toch niet d'r naam afnemen? In principe blijf ik trouwens de dames ook altijd bij de naam noemen waaronder ik ze ken, al zijn ook dat niet de echte namen...
ketserr
3 juni 2013, 19:58
In principe blijf ik trouwens de dames ook altijd bij de naam noemen waaronder ik ze ken, al zijn ook dat niet de echte namen...
Net als Ilona die jij kent als Dennis.
BSesamstraat
4 juni 2013, 00:52
Misschien valt gij binnen de groep; ik ben een bluffer! :wink:
Toch gezellig Raul vallen we tenminste in dezelfde groep ;)
lekkersfan
7 juni 2013, 17:49
Was een week of twee geleden sinds enige tijd weer eens in dit droomfantasiepaleisje en zo dom om een dame die het nogal druk had niet haar naam durven vragen:hammer:.
Hoop dat ik op jullie een beroep mag doen. Onder een wat andere nickname schreef ik wel eens wat maar na crash van computer zon beetje alles kwijt zo ook wachtwoord en oorspronkelijke gebruikersnaam alhier.
Okay deze dame is blond, loopt al een aantal jaren in GT, ze was er dacht ik zondag twee weken geleden, zit wel eens aan de speelmachine, is mooi, slank (niet mager) b cup denk ik, zit vaak in de buurt van
uitgang bar. Vermoed dat ze Duits is, meer profi dan pannekoekdame, maar wel sympathiek. Ze heeft normaal gesproken schouderlang blond haar maar had nu soort haarverlenging, extensions, met wat slag.
Ik schat haar een jaar of 25-27. Oh ja , ze heeft mooie witte tanden en een mooie mild gebruinde huidskleur en zeker geen (opvallende) tatoeages.
bosbeer
7 juni 2013, 23:21
Het zou de Poolse Martha weleens kunnen zijn. Zij zit vrij veel op de door jou genoemde lokaties waaronder de gokautomaten, heeft blond haar van die lengte en is inderdaad slank en mild gebruind. Ook werkt ze al een aantal jaren in GT. Ik zou eigenlijk niet weten wie het anders zou moeten zijn. Afgelopen woensdag was ze ook in GT.
Cupido
8 juni 2013, 00:06
En laatst ook veel krullen in haar haar. Martha is bij mij ook de eerste die me bij deze omschrijving te binnen schiet.
lekkersfan
8 juni 2013, 00:16
Dank ! bosbeer Star Reporter, dat zou zo maar kunnen, maar verbaas me wel, Martha wordt regelmatig genoemd in aanwezigheidslijstjes, maar haar laatste recensie is van augustus 2012. Toen ik er twee weken geleden was ging ze af en aan naar de kamer,
allemaal halve uurtjes, en ik ben dan te verlegen om haar aan te spreken, of reageer te traag. Wat me wel opviel was dat ze sinds kort ineens van die nogal duidelijk nogal neppe haar-extensies heeft die ze echt niet nodig heeft. Ik herinner me dat ik die
zondag twee meisjes zag met opeens van die extensies en die andere zag er nogal Pools uit wellicht is dat die Martha, die ik op het oog had leek me meer Duits. Stom weer dat ik het niet gevraagd heb, met die verlegenheid schiet ik weinig op in GT.
KevinK
8 juni 2013, 07:25
In een tent waar de vrouwen sowieso geen nee zeggen hoef je niet verlegen te zijn.
bosbeer
8 juni 2013, 07:33
Dank ! bosbeer Star Reporter, dat zou zo maar kunnen, maar verbaas me wel, Martha wordt regelmatig genoemd in aanwezigheidslijstjes, maar haar laatste recensie is van augustus 2012. Toen ik er twee weken geleden was ging ze af en aan naar de kamer,
allemaal halve uurtjes, en ik ben dan te verlegen om haar aan te spreken, of reageer te traag. Wat me wel opviel was dat ze sinds kort ineens van die nogal duidelijk nogal neppe haar-extensies heeft die ze echt niet nodig heeft. Ik herinner me dat ik die
zondag twee meisjes zag met opeens van die extensies en die andere zag er nogal Pools uit wellicht is dat die Martha, die ik op het oog had leek me meer Duits. Stom weer dat ik het niet gevraagd heb, met die verlegenheid schiet ik weinig op in GT.
Ja, daar heeft Kevin gelijk in. Verlegenheid kun je in een club als GT van je afgooien. De keuze voor een dame is daar in principe aan jou want wie betaalt, bepaalt. Bovendien zullen sommeige vrouwen die merken dat je verlegen bent proberen je in te pakken en dan heb je vermoedelijk niet de allerbeste sessie. Dus Lekkersfan, ga ervoor en spreek iedere dame aan die je wilt en speel het maar hard-to-get. Dan zul je zien dat ze het allemaal fijn zouden vinden als jij ze vraagt om een sleutel te halen.
Cupido
8 juni 2013, 08:26
Bij martha kun je niet zien of ze Pools of Duits is. Daarnaast merk je vaker dat als er in het begin dat een dame in de club werkzaam is er veel over geschreven wordt en dat dat naarmate ze langer in een club werkt minder wordt
lekkersfan
8 juni 2013, 09:02
Heren, wat een aardige reacties allemaal, en zo snel, hartelijk dank ! (ik heb nog niet door hoe je iemand kan danken voor een bericht via de site dus ik doe het even in deze reactie).
Hopelijk binnenkort weer naar GT en dan als de wiedeweerga deze dame uitproberen. Zal zeker een stukje erover schrijven !
Het duurt iedere keer een tijdje voor mijn berichtjes geplaatst worden omdat ik nu nog zo nieuw ben denk ik. Kan helaas vandaag niet, is wel lekker zo met dat zonnetje om daar te zijn. Wens de GT gangers van vandaag veel plezier! en heel misschien kan ik me morgen aan verplichtingen elders onttrekken.:redface:
Picasso 1
8 juni 2013, 10:48
Dus Lekkersfan, ga ervoor en spreek iedere dame aan die je wilt en speel het maar hard-to-get. Dan zul je zien dat ze het allemaal fijn zouden vinden als jij ze vraagt om een sleutel te halen.
Behalve als je liever geen trio's doet, te oud bent, te jong bent, een te grote lul hebt, te hard neukt, te zacht neukt, te intiem wordt, geen fooi gever bent, je geen dure horloge om je pols hebt, je te lang niet meer met de dame bent geweest, ze liever danst dan neukt, haar pooierbudget behaald is, jij haar eerdere avances hebt afgewezen, er op dat moment veel makkelijk in te pakken Aziaten aanwezig zijn, haar vriendin je niet afkraakt, je een klaag reputatie hebt, je perse wil kussen, je geen 50 euro voor een tweede half uur wil betalen, of...... je bekend staat als een vingeraar.
Voldoe je aan al deze voorwaarden dan denk ik dat ze het allemaal fijn vinden als je ze vraagt een sleutel te halen. :wink:
Thuis hoef ik gelukkig aan veel minder voorwaarden te voldoen.
Maar het kost ook meer !! :D
Hunziker
8 juni 2013, 20:31
Vrijdag 7 juni 2013
Het zou een zonnige dag worden en goed korte rokjes weer was al aangekondigd. Ik was dan ook super benieuwd wat ik kon gaan verwachten. Vroeg op de weg, zodat ik relaxt kon rijden. Op wat op onthoud door een trucker die even met 85 km per uur een reeks van vrachtauto’s zo nodig moest gaan inhalen bij een inhaal verbod en een aardige sleep auto’s daarmee creëerde, gelukkig geen bijzonderheden verder.
4356
4357
Tegen de middag reed ik het pad op bij GT. Geen parkeerwacht te zien, het was al bijzonder druk, geen plek dacht ik? Maar gelukkig achter waren nog wat plekken en kreeg een mooie toegewezen van de parkeerwacht. Zo'n dag zou nog lekker druk kunnen worden, is mijn ervaring. Binnen de rituelen voldaan en kreeg ook dit keer weer een ander kluissleuteltje. Ik vind het iedere keer weer lachen als de theke mij aankijkt en dan weer een polsbandje weglegt en weer een in haar hand heeft kijkt en toch weer een andere neemt. En dan aangeeft: “deze is beter ;-)” Ik weet niet of er een stille betekenis achter zit of pure service, maar nu had ik (standje) nr 69 te pakken. Snel douchen kouddddddddddd/lauw who cares bij dit weer, dat wilde ik net...het was al warm/benauwd in de lockerruimte. Ik had na een autorit geen behoefte aan een warme douche. In de winter prima maar zomers.. Zomers dus eerst langs de bar waar de dagploeg nog aan het buffelen was, drankje en hup naar buiten de tuin in, ik vond het immers aan de bar ook al aardig warm. Eerder heb ik van het bericht van Bosbeer vernomen in zijn bericht bij GT live over de nieuwe ligbedden. Er is ook op dit vlak door GT aardig geïnvesteerd in het aantal ligbedden. Alles is vernieuwd en het aantal ligbedden is denk ik met zo n drie keer verdubbeld. Nu staat er achterin de tuin een flinke U-vorm aan ligbedden klaar. Zeker genoeg plek dus voor ...vooral alle dames in bikini’s of topless lekker te zien zonnen (ladies first). Zoals het weer al aangaf, ja dames lagen er ook toen ik naar mijn bedje liep en de rokjes? Geen rokjes bij GT maar veel beters. Een naakte dame liep geregeld over het gras, dat heeft echt iets met een mooi zonnetje erbij. Sommige dames liepen er topless bij terwijl de meeste een bikini of een luchtig lingerie setjes aan hadden. Dat naaktlopen op het gras, ik moest gelijk denken aan knäckebröd Denmark/Sweden. Toch is het wel een grappige afwisseling bij al die beelden die je opdoet op zo n dag. Ergens zegt je lichaam insmeren, rusten..relaxen zonnebril af en oogjes toe, laat die zon maar zijn gang gaan. Maar aan de andere kant wil je ook zeker kijken naar het vrouwelijk schoon.
De tuin is weer leuk ingericht. Het grasveld over het bruggetje is ingericht als een "actiever gebied" met bedden, massage plek en twee tentjes. Een mooie oplossing om de plek om te zonnen en het seks buiten gebied te scheiden. Al staan er ook twee matrassen, naast de vele ligbedden en een viertal hangmatten, op het zon gedeelte zonder een tentje voor de beren onder ons die totaal onder het publiek los willen gaan, klaarblijkelijk. In de middag en de avond werd van beiden plekken gretig gebruik gemaakt. De tuin is een super verlengstuk zomers van het FKK gebeuren en naar mijn mening absoluut niet onmisbaar. Een plus voor GT en een gemis voor de FKK’s die het in een industriële omgeving moeten doen zonder tuin.
De natuur was al aardig actief, een grasmat lag er mooi bij en op seksgebied ook. Twee aan elkaar geketende parende libellen vlogen over mijn ligbed voorbij, de huiskat kwam even polshoogte nemen en over gepassioneerde seks gesproken. De kikkers in de vijver en het beekje waren door het dolle heen van al dat mooie weer, dat het je bijna ging irriteren aan al dat kikker geluid die er zin in hadden. De beren en de dames daarentegen waren in de middag nog niet heel actief. Maar af en toe zag je er een naar een hutje lopen. Nog geen wachttijden te bekennen. Het warme weer maakte iedereen een beetje luier dan normaal. De dames hoorde ik hier s avonds dan ook over. Als het te warm is, is het ook weer niet lekker. Zo is er altijd wel iets ;-) De zon brandde in haar volle glorie zo tussen 12-15 uur en ik sloeg voldoende vloeistof achterover. Je wilt namelijk niet dizzy worden door de zon, maar eerder op of onder een van de dames na een mooie sessie als je alles gegeven hebt. Rond 15.30 uur kwamen er steeds meer wolkjes opzetten, maar het bleef op en top aangenaam in de tuin.
Na wat zonuurtjes erop te hebben gehad, tijd voor wat contacten bij de dames. Vele bekende dames, maar enkele miste ik zeker. Helaas waren deze eerder in de week wel aanwezig geweest. Sommige dames overnachten in hotels rondom GT maar vele slapen bij GT zelf. Een leuk verhaal vernam ik dat een dame aan de slaapwandel was geraakt en een ander die in haar slaap een haar collegaatje vastgreep aan haar arm. Zo zie je maar een DVP leventje gaan niet over rozen, een nachtje slaapgebrek is zo gecreëerd. Ik zal toch de volgende keer eens voorstellen dat ik nog plek heb om te…….. slapen :baeh:
Een eerder hier opgemerkte analytische bemerking kan ik beamen, er lopen meer nieuwe jongere dames rond in GT. Later op de avond heb ik hier ook een gesprek met een mee. Leuke jonge frisse meiden, zo op het eerste oog, al weet je nooit hoeveel rondes ze op deze planeet er al op hebben zitten.
Nog even een mooie salade met stukjes steak scoren, een heerlijke opfrisser op deze dag, krachtvoer voor wat nog zou komen. Op naar binnen waar ik mijn eerste ronde door Cora liet inwijden die aardig op dreef was, maar ook later op de avond gingen Kira en Medina (ex-Diana VV / ex-Jenny PHG) aardig te keer. Medina was wel van de harde hand vond ik zelf, maar ze was volgens mij ook een beetje dronken of er tegen aan. Maar heyy who is in control..... I am! :biggrin: Ze was aardig maf maar wel geestig. Het avond eten was prima. De Schnitzels gingen er goed in, erg jammie dat maakte het weer een beetje goed. Immers zaterdag 8 juni ging de BBQ bij GT van start en dat miste ik nu maar net even. Goed eten, niets op aan te merken.
Later op de avond kwamen de meer swingende, hippe bardames binnen. Altijd gezellig waarbij ze af en toe leuke swingende danspasjes maakte. En op een nummer van Michael Jackson ging ze even goed los. Dat deze dames slank blijven, logische die blijven bewegen en altijd vriendelijk. Ik ben blij dat het GT beleid voor bardames heeft gekozen, een barkerel zou niet staan en zijn immers al kerels zat :wink: onder het overige personeel. Ik zeg houden zo!
Later op de avond ging een beer aardig te keer gaan met de danspaal en was even bang dat hij weer eens los zou komen zijn bevestigingspunten. Hij kreeg een applausje voor zijn inspanning, hij had vast een topavond te pakken ;-) Een nieuwe Bulgaarse dame van 20 jaar uit Sofia (where else) zat aan de bar. Geen Duits maar ze sprak zeker goed Engels. Ze gaf aan net twee dagen in GT te werken en hier via een vriendin die reeds 5 maanden in GT werkt hier te zijn gekomen. Voorheen zat ze in de Dortmund area, maar dit was zoveel beter, alleen was het wel iets te warm aan de bar, daar kon ik inkomen.
Tegen het einde besloot ik afscheid te nemen van enkele bekenden en na een frisse douche mij af te melden bij de theke en de nacht in te stappen. Een prima dagje. Op naar een mooie zomer..het BBQ seizoen bij GT is dus vandaag geopend.
……………Samen met mijn grote vriend HP001 en Masseurke stond ik aan de rand van de tuin van GT. De zon scheen heerlijk op onze bolletjes en op de ligbedden lagen voornamelijk ijsberen te zonnen. Bij enkele ligbedden stonden meisjes in bikini. In de buffettent hoorde je het gerinkel van borden die tegen elkaar kwamen en enkele heren zaten te eten en relaxed te praten. Lakeisha passeerde ons en Masseurke vond al die tattoo’s zonde van dat mooie lijf, terwijl ik dat wel opwindend vond. Haar o-benen zijn dan weer wat minder charmant. Ook Lisa liep de tuin in (later zou Bosbeer melden dat ze op het ligbed tegenover hem een ijsbeer had zitten pijpen). Maar niet alleen die dames waren present. Chantal kwam topless, hand in hand, met een prooi terug gelopen. Die prooi was in de buitenlucht afgewerkt. Later zou ik Roxanna op het grote ligbed om de hoek bij de vijver een man in 69-positie leeg zien zuigen. DeSouza kwam mij een cola geven en voor de anderen haalde hij een biertje. Op een gegeven moment vroeg ik mij af of deze situatie wel normaal was en zo ja, was het normaal dat ik dit normaal vond. Mijn gedachten dwaalden af naar enkele weken geleden toen ik een vriend bezocht. Geen ijsberenvriend maar een burgervriend. Die vriend was een half jaar geleden gescheiden en ik besloot hem weer eens op te zoeken. Samen zaten wij in de bank en haalden oude herinneringen op. Mijn gedachten gingen terug naar onze tienerjaren waar wij beiden fantaseerden hoe het zou zijn om borsten van een meisje te voelen of hoe het zou zijn om echte sex te hebben. Of zijn gedachten ook naar die tienerjaren terug gingen betwijfel ik. Zijn herinneringen waren veel recenter. Hij had zich ingeschreven op allerlei datingsites en had blijkbaar best succes. Trots vertelde hij dat hij onlangs voor het eerst een zwarte vrouw had gezoend (ik heb, denk ik, van elk Afrikaans land wel een exemplaar geneukt) en hij was al een paar keer met vrouwen gaan stappen. Hij liet in het midden of hij er ook sex mee had gehad, maar ik veronderstelde van wel. Hij lag goed in de markt. Er waren volop vrouwen in de aanbieding. Dat wist ik al, alleen willen de meesten ongetrouwde mannen. Hij voldeed aan die vereiste, in tegenstelling tot mijn persoontje. Nu had hij wat contact met een latina en nieuwsgierig keek ik naar wat ondeugende foto’s (op de websites van FFK-clubs zouden die foto’s worden geweigerd omdat ze te braaf waren). De meeste foto’s die ik had gezien waren van best leuke vrouwen, die echter in GT niet veel kans maakten. Meewarig keek hij mij aan dat hij afspraakjes had met verschillende vrouwen, terwijl ik nog braaf bij mijn vrouwtje was. In dat laatste half jaar had hij maar liefst sex met 3 verschillende vrouwen gehad. Door mijn hoofd schoot dat ik dat per week deed. Hij zei het nog net niet, maar hij was trots op zijn sexavonturen en wilde mij best een en ander uitleggen. Als een wijze vader vertelde hij trots wat hij allemaal had mee gemaakt en vroeg zich af of ik wel besefte wat ik mistte.
Misschien moest ik hem eens introduceren in het FKK-wereldje. Toen op de t.v. iets over prostitutie kwam, merkte ik op dat ik had gehoord dat die prostituees hele mooie vrouwen konden zijn. “Gadver” zei mijn maat “ik moet er niet aan denken om door zo’n afgelikte sloerie in zo’n donker kamertje te worden afgewerkt” en hij liet daarbij iets van een ervaren versierder in door klinken die nooit betaalde voor sex. Ik probeerde nog even op te merken dat ik had wel eens op t.v. had gezien dat ze in Duitsland van die sexpaleizen hadden waar al je fantasieën werden waar gemaakt met de mooiste meisjes. “Dan ben je echt kansloos” zei hij “bah, betalen voor sex en geloof die mooie verhaaltje toch niet” Ik gaf het op en besefte meer dan eens dat mijn schaduwleven nooit zal worden gedeeld met mijn burgerleven. Daar moest ik aan denken toen ik op woensdag 5 juni in de tuin van GT stond. Wat wij ondertussen de gewoonste zaak van de wereld vinden is totaal onbekend bij ons thuis. Misschien ben ik al te ver afgedwaald van de normale wereld om nog terug te kunnen keren, maar ik had het prima naar mijn zin. Dat had ik al toen ik om 13.00u aan kwam.
Toen ik aan kwam was het niet zo zonnig als waar ik vandaan kwam en ook had ik van Jack42 vernomen dat waar hij was het erg zonnig was, in tegenstelling tot Bruggen. Maar die paar wolkjes konden mijn plezier niet vergallen. Op de parkeerplaats was nog plaats genoeg en in no time stond ik voor het ratelende traliewerk, waardoor een heerlijke tinteling door mijn lijf ging. Nu wij toch herinneringen aan het ophalen zijn gingen mijn gedachten terug naar die eerste keer in december 2004 toen ik mij afvroeg of als ik door dat traliewerk heen zou gaan of ik er dan nog wel uit zou komen. Fysiek is mij dat gelukt, maar geestelijk raakte ik gevangen in GT.
Nog voor ik bij de balie was lag al een badjas met bijpassend sleuteltje klaar. Helaas was het lockertje een lockertje aan de onderkant waardoor ik zou moeten bukken. Ik liet mij mijn plezier echter ook daardoor niet ontnemen. Snel douchte ik mij en droogde mij af. Tijdens het afdrogen zag ik dat ook Bosbeer was gearriveerd. Hij was in een gesprek met een kerel. Ik sloeg hem op de schouder, waarop hij uit riep: “Ah jij ook hier. Ik zei dat je haartjes al nat zijn.” En daar had hij helemaal gelijk in, zodat ik met natte haartjes de barruimte in liep. De barruimte oogde rustig. Dat is ook niet verwonderlijk, nu met het mooie weer iedereen naar buiten gaat. Ik vroeg mij af of er wel genoeg leuke meisjes zouden zijn. Om dat vast te stellen ging ik naar buiten. Buiten zaten De Paus en DeSouza op een bank naar allerlei lekkers te kijken. “Hoe vaak moet ik nog zeggen dat het vandaag geen donderdag is” mopperde DeSouza. “Ik ben ook blij jou weer te zien” reageerde ik. Waar ik nog meer blij om was, was dat ik Braziliaanse Gabriela zag zitten op het terras. Niets geen vertrek naar Magnum en volgens eigen zeggen was ze daar ook nog nooit geweest, al wist ze goed te vertellen dat Chanel daar nu Gabriella heet. Net toen ik haar zag en ze zwaaide ging een man naast haar zitten. Ik veronderstelde dat ik nog even een uurtje moest wachten, maar dat was met dit mooie weer geen probleem. Zoals zo vaak had ik het weer mis. De man had op dat moment geen sexuele interesses in Gabriella. Ze stond op en liep naar binnen, waarbij ze mij even aan raakte. Als een braaf hondje slofte ik achter haar aan en ze piepte dat ze een sleutel ging halen. Op dat moment kwam ik Bosbeer weer tegen die vroeg of ik iets wilde drinken. “Neuken” gromde ik en ik liep aan de hand van Gabriela weer naar buiten naar een tuinhuisje. Onderweg zag ik nog Masseurke, maar die reageerde niet op mijn gezwaai. Vlamingen zijn net vrouwen. Als ze mij zien kijken ze snel weg.
In het tuinhuisje stond tot mijn grote verbazing een verwarming aan. Snel zette ik die verwarming uit, maar het hielp niet. De temperatuur zou fors stijgen, net als mijn lul. Ik denk dat wij 2 uur bezig zijn geweest. Ik moet eerlijk toegeven dat ik na anderhalf uur uitgeput het laatste restje sperma in de mond van Gabriella deponeerde, waarna zij mij een massage gaf. Van die massage herinner ik mij niet zoveel, daar ik vermoed dat ik een tijdje heb liggen slapen.
Na de sessie met Gabriela plofte ik neer in de banken op het terras, waar ook DeSouza zat. “Willen jullie horen hoe het was?” vroeg ik, waarop DeSouza antwoordde: “het enige wat wij van jou willen horen is je mondharmonica” “Nou, ik kan wel wat smerige details met jullie delen” vervolgde ik, waarop menig glimlach op de gezichten verscheen. Met name de man naast mij kreeg interesse in mijn verhaal. “Jij bent toch Ace2?” vroeg hij en ik had te maken met Magic-G. “Jij wil zeker die smerige details wel weten?” zei ik, waarop hij bevestigend knikte. “Beroepsviezerik” riep ik.
DeSouza was net even weg en kwam terug met een cola voor mij. Verbaas keek ik hem aan. “Ik ben best wel aardig” zei hij, wat ik gelijk bevestigde. Voor de andere mannen haalde hij bier uit de kast op het terras. Het was gezellig, zoals mannen het graag hebben en dat voor 60 euro.
Ik ging eens kijken bij de koks, in de hoop iets met eieren of friet te kunnen bemachtigen. Helaas was geen van beiden beschikbaar en koos ik voor een lekkere salade. Ik zette mij daarna weer bij de mannen die verbaasd mij dat konijnenvoer zagen eten. “Het stimuleert de sexdrang” lichte ik met volle mond toe “net als bij konijntjes”. Over konijntjes gesproken, Masseurke was er ook. Hij hopte van sessie naar sessie en had zo waar even tijd voor ons. Alhoewel. Hij had het meer over Nikka, die hij wel wilde hebben dan over andere dingen.
In de verte zag ik Bosbeer op een ligbed zitten, die het thuisfront had verteld een zware vergadering in een kelder te hebben. Dan moet je vooral met je kop in de zon gaan zitten. Ik liep naar hem toe en praatte even bij. “Oh, die Gabriella heeft je goed te pakken genomen, zie ik” “Nee, nee” zei ik “voor mijn verhaaltje is het beter dat je zegt dat ik Gabriela goed te pakken heb genomen” .
Na mijn gesprekje met Bosbeer slenterde ik naar binnen. In de barruimte was het benauwd. Dat deerde Boy69 niet zijn entree te maken. Hij liep op zijn slanke Roemeense vrouwtjes af en begroette hen. Ik passeerde hem en sloeg hem in het voorbij gaan op de schouder. Ik veronderstelde dat de meisjes hem de vraag stelden of hij alleen was (dat is in GT blijkbaar een standaard vraag), en hij reageerde met de legendarische woorden: “I also know that man”, waarbij hij naar mij wees.
Er zaten ook niet veel vrouwen in de barruimte en het viel mij op dat er enkele mooie vrouwen niet waren. Zo mistte ik Lea en Annabel. Niet dat ik met ze wilde kameren, maar ze zijn een mooie decoratie voor het zicht. Wie er wel was, was Larissa. Dit keer had ze haar haren in de krultang gestopt, zodat ze pijpenkrullen had. Daar kun je dan weer een leuke woordspeling mee maken. Eerlijk gezegd vond ik het minder goed staan. Wat ik wel leuk vond staan was Aida. Ze zag er echt verdomd goed uit. Helaas weet ik dat ze het niveau van Jansen is gewend, dus wat kan ik daar nog aan toevoegen. Ik zou er alleen maar nerveus van worden. Ze deed trouwens goede zaken. Als ze dan op een krukje zat keek ze een beetje brommend voor zich uit, maar zodra een man in haar interesse toonde verscheen er een zeer charmante glimlach. Ik raakte er door betoverd. Die betovering werd verbroken toen ik opzij keek en Isabella uit Brazilie zag. Ook zij deed best goede zaken. Ze zegt uit Brazilie te komen, maar ze ziet er zo Hindoestaans uit zoals een Hindoestaan eruit kan zien. “Als zij Braziliaans is, dan ben jij good looking” zei DeSouza en ik veronderstelde daarmee dat hij wel van mening was dat ze Braziliaans was. Haar service is niet zo goed. Mijn neefje Seqoya was er een keer mee geweest en vond haar mooi met een lekker lijfje. Echter zoende ze niet en was verder redelijk passief. Dat wilde ik zelf ook wel ondervinden. Ik sprak haar aan en maakte in het Nederlands een babbeltje met haar. Ze praat traag, maar goed Nederlands en houdt het gesprek goed gaande zonder het over sleutels en kamers of sex te hebben. Dat deed ik dan maar zelf:
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?34542-Isabella-(Braziliaans-)&p=318505#post318505
Nu ik 2 sessies achter de rug had werd het tijd om echt mannenvoer te nuttigen. “Laat de friet met mayo maar komen” dacht ik. Ik liep naar buiten en zag in de buffettent tot mijn grote genoegen HP001 zitten. Ik besloop hem van achter en wilde hem laten schrikken. “Om je te plezieren doe ik alsof ik schrik, maar niet altijd. Schrijf eerst maar eens goed in je verhaaltjes dat ik je ook heb laten schrikken” bromde HP001. Ik nam wat te eten, dat ze daar kalkoen met een soort van gebakken aardappeltjes noemden. Het was goed. Ik nuttigde mijn maaltijd in het bijzijn van De Paus en HP001. Het gesprek ging over mijn stripverhaaltje met She-males ( https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?33108-De-Stripboekenverzameling-van-Ace2&p=316957#post316957 ) om vervolgens over te gaan dat HP001 en ik samen op de kamer waren beland om Anastasia te laten schrikken. Zo hadden wij het over triootjes, waarbij ik tegen niemand speciaal riep: “dat willen jullie wel he. Kijken hoe Ace2 het met zo’n grietje doe” waarop De Paus verveeld zei: “ik wil jou best wel eens bezig zien hoor” (al slikte hij zijn zin half in). “Ouwe snoepert” riep ik lachend. De Paus vond dat allemaal best en prima, maar merkte toch even op hoe uitzonderlijk het was dat iemand van zijn leeftijd nog sexueel actief was.
Het werd weer eens tijd om rond te lopen. In de barruimte herinnerde ik mij weer die benauwde zomers in GT. De sfeer was nu matjes. Enkele vrouwen verlieten GT vanwege de slechte zaken. Het was niet overdreven druk en de meeste mannen lagen buiten op een ligbed. Ook Boy69 zag er benauwd uit, al betwijfel ik of dat van de warmte kwam. Het had meer te maken met een sessie van meer dan een uur met een klein slank Roemeentje. Waar kleine meisjes groot in kunnen zijn.
Ik stelde HP001 een toneelstukje voor waarbij wij tegen elkaar aan liepen en ik hem dan in elkaar zou slaan. Of zoiets leuks dan toch. “Ik word altijd een beetje de schlemiel in jouw verhaaltjes” mopperde hij “ik vraag mij af of het wel goed is om met jou bevriend te zijn, als ik zo kijk hoe het met Zakkenleger en Toppie is afgelopen” "Hahaha, de vloek van Ace2" brulde ik. En zo kwam het gesprek op Zakkenleger. Tijdens dat gesprek kwam Lakeisha langs. Lakeisha staat op mijn verlanglijstje en ze zal aan mijn ogen zien dat ik haar met boven gemiddelde interesse volg. Lachend keek ze mij aan en passeerde ons. “Zie je nou wel” mokte HP001 “vroeger lachte ze altijd naar mij en nu ik jou ken kijkt ze mij niet meer aan en lacht ze naar jou. Je hebt mijn moyo gestolen” “Parasieten hebben best een nuttige functie” lichte ik HP001 toe. “Ik ben trouwens dat narcistische gedoe van jou beu” vervolgde HP001. “Ahhhhhhhhhhhhh” miepte ik “1 knuffel dan” en als goede vrienden knuffelden wij elkaar. Gebroederlijk gingen wij buiten aan de rand van de tuin staan. Masseurke voegde zich bij ons. De zon scheen heerlijk op onze bolletjes en op de ligbedden lagen voornamelijk ijsberen te zonnen. Bij enkele ligbedden stonden meisjes in bikini. In de buffettent hoorde je het gerinkel van borden die tegen elkaar kwamen en enkele heren zaten te eten en relaxed te praten. Lakeisha passeerde ons en Masseurke vond al die tattoo’s zonde van dat mooie lijf, terwijl ik dat wel opwindend vond. Die o-benen vind ik dan weer wat minder charmant. Ook Lisa liep de tuin in (later zou Bosbeer melden dat ze op het ligbed tegenover hem een ijsbeer had zitten pijpen). Maar niet alleen die dames waren present. Chantal kwam topless, hand in hand, met een prooi terug gelopen. Die prooi was in de buitenlucht afgewerkt. Later zou ik Roxanna op het grote ligbed om de hoek bij de vijver een man in 69-positie een ijsbeer leeg zien zuigen.
Masseurke vertelde dat hij vroeger altijd zat te wachten op mijn verhaaltjes. “Vroeger?” vroeg ik “nu niet meer?” "NEE” reageerde HP001 adrem voor Masseurke: “ze zijn allemaal hetzelfde met die Acel2 in de hoofdrol” “Hahaha, ja Acel2” lachte Masseurke. Ineens hoorde wij een kat achter ons en wij wisten dat ook Sonja was gearriveerd. Terwijl wij zo in de tuin keken vertelde ik mijn medeberen dat vroeger de tuin een veel meer gebruikte speelplaats was. Ik herinner mij nog dat een echt groot geschapen kerel een showtje in de tuin wilde geven en uiteindelijk Sonja (die toen nog heel mager was) daar bereid toe vond. Met een man of 20 stonden wij om het tweetal heen, kijkend hoe Sonja uit elkaar werd gescheurd door die kolossale lul. Ik heb haar die dag niet meer gezien. En dat voor 50 euro.
HP001 maakte mij opmerkzaam op 2 Roemeense meisjes die er mooi uit zagen. Eentje had een streep op haar kuiten en bovenbeen getatoeëerd, waardoor het leek alsof ze een soort van netkous aan had. Ze zag er echt goed uit. Ze stond te wachten om naar de kamer te gaan. “What is your name?” vroeg ik, waarop ze haar naam zei (die ik eerlijk gezegd vergeten ben) “Too difficult for me. I have only 2 braincells and now I see you they swim to my dick” en ik wreef over mijn penis. Lachend zwaaide het meisje waarna ze uit mijn blikveld verdween.
Ik twijfelde een beetje. Ik twijfelde of ik nog een keer de kamer op wilde gaan of het zo moest laten. Ik vertelde Magic-G dat twijfel een slechte raadgever is. Je wacht en wacht maar, je twijfelt en twijfelt maar en als je te laat bent kies je nog snel een meisje dat ten eerste eigenlijk niet geschikt is en ten tweede ben je dan gehaast om dat je dan eigenlijk weg moet. Magic-G vertelde dat hij dat een tijdje geleden met Shiva had gehad. Eigenlijk had hij geen tijd meer om naar de kamer te gaan, maar hij deed het toch. Uiteindelijk moest hij de sessie halverwege af kappen. Dat zou nu niet gebeuren. Hij had Emmy geboekt. “Wat doe je dan hier?” vroeg ik “ze gaat eerst even eten en dan om 20.00u hebben wij afgesproken” verduidelijkte hij.
Ik ging eens bij de kino kijken. Op het trapje zag ik Ada zitten. Een mooie Roemeense meid, waarbij ik mij afvraag of ze goed zou zijn. DeSouza had er wel eens mee gekamerd, maar kon zich er niets meer van herinneren. In de kino lag Gabriella verveeld naar een film te kijken. In de film werd een Aziatisch meisje uitgewoond door een kale kerel. “Dass ist Meggy” kierde Gabriella. Geschokt keek ik van Gabriella naar de film en weer terug. "NEINNNNNNNNN” brulde ik “Ich habe immer gedacht dass Meggy ein netter madchen war”
Na de kino liep ik weer naar de benauwde bar waar Masseurke afscheid van ons nam. Ik gaf hem de hand en stelde voor om de volgende keer sneller te laten zijn dan nu.
HP001 had snoepjes bij zich. Het waren van die kleine snoepjes in de vorm van een klein penisje. “Wie wil dat nou?” dacht ik “iedereen wil toch mijn lustbonbons?” Ik liet de snoepjes zien aan wat meisjes en voor ik het wist had ik 7 vrouwen om mij heen die alle penisjes uit mijn blikke doosje gritsten. “Willt ihr auch die lustbonbons?” vroeg ik vertwijfeld, maar meer dan een wegwerpgebaar kreeg ik niet.
HP001 had Poolse Tanya op het oog. Die had dat in de gaten en kwam blij lachend tegen HP001 aan staan rijden. “Du hast schone augen” zei ze tegen HP001 en ze keek echt heel opgetogen, alsof ze oprecht blij was dat HP001 haar koos. “Dat kan toch niet?” dacht ik “dit is toch mijn verhaaltje. De vrouwen moeten zich toch voor mijn voeten werpen” Om het geheel toch een positieve literaire wending te geven wurmde ik mij tussen het tweetal en riep tegen Tanya: “Wass willst du lieber: mir mit meine super korpe oder dass (ik maakte een wegwerpgebaar naar HP001) mit die schone augen und bahbahbah” “Kat in het bakkie” dacht ik, waarop Tanya mij wegduwde en antwoordde: “Ich will dass mit die schone augen” waarbij zij zich plat drukte tegen de behaarde borstkast van HP001. Op de site van de Telegraaf las ik trouwens dat vrouwen graag mannen zien met behaarde borstkasten. “Daarom lees is altijd de Volkskrant” zei mijn kale grootvader op de grote vaart altijd. Maar goed ik probeerde Tanya er aan te herinneren hoe goed onze sessies in het verre verleden altijd waren geweest. Dat zij mijn eerste vrouw in GT was. Toendertijd stond ik in een megadruk GT nieuwsgierig te gluren in een bomvolle kino waar een complete gangbang gaande was. Tanya passeerde mij en keek mij in mijn ogen. “Wie heisst du?” vroeg ze “AceZwei und du?” antwoordde ik , maar Tanya antwoordde niet terug. Ze was al door haar knieeen gegaan en begon mij te pijpen. Uiteindelijk trok ze mij aan mijn lul mee de kino in waar ze het werk heeft afgemaakt. Nog vele sessies met Tanya volgende tot…………….. “Du willst nur aziatische frauen mit spitzenaugen” onderbrak Tanya mij en kroelde nog heftiger HP001. Mopperend liep ik weg en ik schopte tegen een steentje. “De volgende keer krijgt die HP001 geen rolletje meer in mijn verhaaltje” mokte ik. Terwijl ik zo zat te mokken zag ik Emmy met een onbekende ijsbeer naar de kamer gaan. Het was nog geen 20.00u maar het leek mij niet helemaal het plan van Magic-G. Ik verwittigde hem over wat ik had gezien en hij haalde luchtig zijn schouders op. Ik vermoed zo maar dat die Emmy geen zin had om na het eten te wachten en gewoon de eerst volgende pakte. Want zoals bijna elke week was het weer af en aan lopen voor Emmy. Emmy is goed, maar ze heeft ook iets routinematigs in haar handelen op de kamer. Dat routinematige verraadt teveel dat de passie te gespeeld is. Zelfs DeSouza was het daar met mij eens. Waar wij het ook over eens waren, was het feit dat het niet goed was dat Nicky uit GT was gezet. Ik ging mijn beklag bij de leiding doen en vroeg of ze Nicky wilde laten terug komen. Dat deed ik tegen beter weten in, maar toch…………………….
Even lette ik niet op. Plotseling stond Sonja naast mij en greep mijn riep. In no time probeerde ze die vast te knopen aan de danspaal. Verschrikt keek ik haar aan. "Ich habe angst" piepte ik en trok snel de riem uit haar handen. Dat was nog niet zo eenvoudig en terwijlik naar de kleedkamer vluchtte hoorde ik haar angstwekende gelach. In de kleedkamer werd ik besprongen door Dorina. “Bonbons” brulde ze en ik pakte mijn blikken doosje. Ze greep het uit mijn handen en kieperde de hele inhoud in haar hand. Verbouwereerd en met open mond en opengesperde ogen keek ik het hele schouwspel aan. In de verte zag ik Boy69 hard lachen: “Hahaha, moet je zijn gezicht zien” riep hij.
Ik liep de kleedkamer uit en zag Duitse Mia voorbij lopen. Ik meende dat DeSouza had gezegd dat ze slecht was, maar blijkbaar staarde ik haar iets te lang aan. Ineens stond ze voor mij en ik voor ik het wist had ik toegestemd dat ze een sleutel ging halen. Van DeSouza kreeg ik hoongelach over mij heen: “Hahaha, hier krijg je spijt van” riep hij. Mia haalde wat te drinken achter de bar “Hahaha, lekker even rustig drinken” brulde DeSouza het uit. Ik had al spijt van mijn impulsieve keuze, maar eerlijk gezegd viel het mee:
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?34544-Mia-(Duits)&p=318516#post318516
Mia is zeker een hele mooie meid en ze pijpt boven verwachting goed. Verder is het vooral profi en zoals ik later tegen 2 mannen in de kleedkamer zou zeggen: “Ze is niet heel goed, maar wel erg mooi. Leuk een keer voor de heb”
In de kleedkamer was Emmy zich aan het om kleden zodat ze naar huis kon gaan. Verbaasd ging ik verhaal halen bij Magic-G die gelaten zijn schouder ophalen. “Volgende week krijgt ze wel haar verdiende straf” zei hij en het kwijl droop uit zijn mond. Ik nam afscheid van een ieder en in het bijzonder Gabriela. “Ik was even bang dat je je mondharmonica was vergeten” bromde DeSouza. Ik knuffelde nog als afscheid even met HP001 en vertelde hem te hopen dat hij er de volgende week woensdag weer zou zijn.
Snel kleedde ik mij om en verliet GT. Ik stapte in mijn auto en zwaaide nog een keer naar de parkeerwacht, waarna ik vol op het gas trapte en richting horizon scheurde, terwijl het melodramatische geluid van mijn mondharmonica in de verte klonk en ik zong: “I am a poor lonesome icebear fucking far, far away from home……………………………….”
Ook Boy69 zag er benauwd uit, al betwijfel ik of dat van de warmte kwam. Het had meer te maken met een sessie van meer dan een uur met een klein slank Roemeentje. Waar kleine meisjes groot in kunnen zijn.
Ditmaal betrof het geen Roemeentje, maar de duitse Adela die me gedurende 2,5 uur uitelkaar heeft gereten op de kamer
GFE van het zuiverste water en voor mij momenteel het toppertje in GT
Megaboob
9 juni 2013, 13:42
Afgelopen donderdag heb ik GT ook weer bezocht, het was prachtig weer, en hoewel ik pas om circa 7 uur aankwam, waren een uurtje of 5 a 6 toch genoeg om me weer helemaal te ontspannen. Als eerste even de sociale contacten aangehaald, want ik kwam Jack42 tegen, en dat is immer gezellig. Omdat er toch een aandrang was om te gaan kameren met al die mooie meiden in de buurt heb ik Chantal maar weer eens opgezocht, die er weer stralend en schitterend uitzag. Op de kamer maakte zij het ook, zoals immer waar, en beleefde ik een fijne GFE sessie met haar. Chantal heeft een prachtig figuurtje, is zeer slank, super lekker kontje, en licht getunde borsten (cup C), iets aan de kleine kant voor de boobmeister, maar alla. Ze kust graag, is lief en lekker, en qua sex ook gewoon goed. Pria eerste sessie dus, en ook Chantal kreeg zoals immedels gebruikelijk als eerste een zeer "volle" lading te verwerken in het mondje, ik ben de laatste tijd goed op dreef qua productie, kan ik weer tevreden vaststellen.
Na deze eerste sessie even van de wellness genoten, een frisdrankje genoten, krantje gelezen buiten tussen de muggen, die mij ook zeer smakelijk vonden helaas, en nog een klein hapje gegeten, want dat had ik nog niet gedaan. De varkens medaillons smaakten prima.
Ik spotte Lisa in de tuin, en het is en blijgt een lekker ding. Dus maar op haar afgestapt, sleutel gevraagd, en op naar een hutje, waar Lisa zich deze ontpopte tot een ware sex-sensatie, zij had er zin in, ik ook, en god, wat kan deze dame toch lekker zuigen! samen met dat lekkere porno lijfje, me wat extra plakplaatjes teenwoordig (ze wil er nog meer), maar ook met heerlijk teasen, en haar verrukelijke zachte borsten, was een hoogtepunt niet uit te stellen, en spoot ik ook Liasa haar mondje boordevol. Na de daad nog even gekletst, en het is echt een leuke meid, ook om mee te praten. Bij afscheid dan ook een kleine fooi gegeven, lekkere zoen op mijn mond ontvangen van haar, en ze douchte lekker met mee, ook iets wat meer damens zouden kunnen en mogen doen, zeer opwindend!
Nog maar even weer ontspannen, het was warm binnen, dus nog maar wat fris weggedronken, en ik werd diverse malen door Lolli en Lola aangesproken of ik nog een trio wilde vandag. Op zich had ik daar wel oren naar, de vorige keer was ook leuk en lekker, maar ik moest toch nog even bijkomen, en nadat Lolli voor de 25e keer was komen aangeven dat de dames op me zaten te wachten had ik er even genoeg van, ze weten dat ik wel kom als ik zo ver ben, en ik hoef niet steeds opgejaagd te worden. Dus netjes aan Lolli gemeld dat ik me er vandaag niet meer toe kon zetten, en GT verlaten. Mijn motto blijft: een beetje jagen is ok, maar er zijn grenzen, en dat was nu even genoeg. Sorry dames, jullie zijn allebei leuk, maar ik kom als het mij uitkomt, en als ik er weer fysiek toe in staat ben.
Netjes door de theke uitgelaten, en na 500 meter door de politie aangehouden voor een alcohol controle. De duitse politie heeft aan mij geen goede, want ik drink hooguit een becks ice als ik in GT ben, en ik was dus nuchter als wat, en mocht gewoon doorrijden. Op zich wel goed dat ze controleren, want er lopen af en toe toch wel licht aangeschoten types rond in GT helaas. Voor mij hoeft dat niet, en mijn sexprestaties gaan ook danig onderuit als ik gedronken heb, dus voor mij is GT in de eerste plaats een plek waar ik heenga voor de sex met mooie dames, en niet om te zuipen, dat kan overal.
Verder waren er een aantal dames niet op donderdag:
Lea, Aida, Gulia, Mercedes dus het groten borsten gehalte was iets lager dan normaal helaas.
Megaboob
Hat hier einer gute Connections zur Clubleitung? Dann überredet die doch bitte, endlich die Türen an den Toiletten gegen RICHTIGE Türen auszutauschen. Erstens ist die Anzahl der Lokusse ja sowieso zu gering für die Masse an Menschen, zweitens ist mindestens EINE Tür immer kaputt und die zweite gibt im Laufe des Tages den Geist auf, weil die Männer das System nicht kapieren und wild rütteln, schieben, reißen - bis nichts mehr geht. Heute stand damit praktisch nur die Toilette in der Umkleide zur Verfügung (theoretisch, meistens war abgeschlossen) - und weil die Männer auch da zu blöd sind, das System eines Toilettendeckels zu kapieren - hängt die Brille meist lose daneben, der Abzug ist abgerissen und sauber ist anders. Immerhin steht Desinfektionsmittel bereit (was ich in allen Clubs für notwendig halte).
Richtige Türen würden aber schonmal helfen...Die Schiebedinger sind Scheiße und das seit Jahren.
KevinK
9 juni 2013, 21:45
Was hält dich davon ab dein Anliegen selber bei GT bekannt zu machen?
Schon versucht. Die Empfangsfrauen finden das auch, es tut sich aber offenbar nichts...mehr kann ICH nicht machen.
Willi69
9 juni 2013, 22:03
Schon versucht. Die Empfangsfrauen finden das auch, es tut sich aber offenbar nichts...mehr kann ICH nicht machen.
Fahr doch einfach in einen anderen Club. Ach ja, Dir gefällt ja keiner... :rolleyes:
bosbeer
9 juni 2013, 22:45
Das einzige was ich darauf sagen kann ist das Beron damit recht hat. Diese Woche habe ich auch wieder dieselbe Probleme aufgemerkt. Und es spielt schon einige Jahren. Das System von diesen Türen sieht mann nirgendwo, nur in GT. Ich habe darüber öfters gesprochen mit den Thekefrauen und sie wissen dann nichts von diesen Problemen. Das letzte Jahr habe ich es mal so gelassen. Ich frage mich nur ab ob Tatjana oder Marina ruhig auf die Toilette sitzen als jedesmal einer Bär hereinkommen kann weil die Tür nicht abgeschlossen ist. Selbst hänge ich meinen Bademantel für den Tür. Es ist wohl so dat die meiste Leute schon wissen dass, als die Tür geschossen ist, die Toilette besetzt ist. Aber für einen Club als GT ist diese Situation sehr amateuristisch. Noch wichtiger ist eigentlich dass es viel zu wenig Toiletten gibt in GT. Auch damit hat Beron recht. 3 Stck für , sag mal 250 Menschen, ist bestimmt nicht ausreichend. Und dann gibt es auch noch Tage dass GT wohl 400 Besucher (Männer und Frauen) hat , zb im Wochenende oder wenn es einen Fest gibt. Eigentlich interessiert es mich jetzt nicht mehr, aber ich verstehe immer noch nichts davon.
superwescoast
10 juni 2013, 16:06
All in the title.. :)
- Tea consists of a little more than 80 girls in total...
- A delicious Barbecue(My first this summer in Gt)...
- Several "colleagues" Belgians, French and Dutch all very friendly...
- Some beautiful new residents (unfortunately the service did not seem to follow the physical) is not it ladies Eve and Elektra? ==> No kiss all 2!
- 2 wondeful sessions... (thank you Ada,thank you Jill )...
Girls present that day (~ 85 girls present)
Ada(Ro)-Adelina(Ro)-Agneska(Pl)-Alexa(All)-Amara(Ken)-Amelia(Ro)-Amina(All)-Angela(Pl)-Annabelle(Ro)-Barbie(Ru)-Bea(Ro)-Bonnie(All)-Carmen(Ro)-Céline(Ro)-Chaleen(Mar)-Chantal(Ro)-Chriss(Ro)-Christina(Gre)-Daniela(Pl)-Deria(Ro)-Dilan(Tq)-Dorina(Hg)-Elektra(Bg)-Eve(All)-Flo(Bos)-Fiona(Ro)-Gabi(Bg)-Henriette(Hg)-Heidi(Tch)-Isa(Ro)-Isabella(Ro)-Jenny(All)-Jill(All)-Joy(All)-Juliette(Ru)-Kassandra(Ro)-Kelly(All)-Lara(Ser)-Larissa(Ro)-Lin(Chi)-Lisa(All)-Lola(All)-Loly(Gre)-Louisa(All)-Luana(Ro)-Mandy(All)-Mariana(Ro)-Marta(Pl)-Medina(All)-Michelle(Pl)-Mira(Hg)-Mirela(Ru)-Misha(Ro)-Morena(Ro)-Nadina(Ro)-Nastia(Ukr)-Nika(Hg)-Paola(Pl)-Raissa(Mol)-Rebecca(Ro)-Roberta(Bg)-Rosa(Pl)-Roxana(Ro)-Sandra(Ro)-Semra(Tq)-Shiva(Pl)-Sina(Tq)-Sissi(Bg)-Sofia(Ro)-Veronica(Ned)- ~15 girls unknown...
gignnl
10 juni 2013, 16:45
Tanja(PL) heb je gemist, zou kunnen aangezien ze ff weg was met ondergetekende!
Jansen
11 juni 2013, 22:02
Afgelopen donderdag heb ik GT ook weer bezocht, het was prachtig weer.
Verder waren er een aantal dames niet op donderdag:
Lea, Aida, Gulia, Mercedes dus het groten borsten gehalte was iets lager dan normaal helaas.
Megaboob
Klopt Aida heeft me verteld om 6 juni naar huis te gaan en ronde de 12 van deze maand weer terug te komen dus ik hoor het wel.
Gedreht im GT mit versteckter Kamera: Wer von Euch Holländers war dat :biggrin:?
http://www.ardmediathek.de/das-erste/reportage-dokumentation/sex-made-in-germany?documentId=15130718
Die Sequenz übers GT ist aber nur so ca. 1 Minute lang (irgendwo in der Mitte / Ende), aber auch sonst ist der Film ganz interessant.
Ist leider aus Jugendschutzgründen erst ab 22 Uhr abrufbar.
MichelJ
12 juni 2013, 17:07
Ist leider aus Jugendschutzgründen erst ab 22 Uhr abrufbar.
Op het IJBF 24/7 beschikbaar ;)
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?34478-Documentaires-prostitutie-Whores-Glory-Die-Story-im-Ersten-Sex-made-in-Germany&p=318930#post318930
Voor mij een tegenvallend bezoekje vandaag.
Veel van mijn favorietjes niet aanwezig en idd (te) druk.
Toch een kamerbezoek van welgeteld 2 minuten met een vrij nieuw Duitse
Mevrouw dacht dat waarschijnlijk dat ze met een "nieuwkomer" te doen had, maar probeerde de verkeerde beer een oor aan te naaien.
Ik heb direct mijn boeltje gepakt, zonder ook maar een sexuele handeling te hebben verricht.
verbouwereerd bleef ze achter op de kamer, maar had niet het lef om centen te vragen voor het kortstondige kamerbezoek.
Ik heb nog een bezoekje gebracht aan de sauna, en ben na een afkoelingsperiode verkast naar LR
bensin
16 juni 2013, 19:04
Voor mij een tegenvallend bezoekje vandaag.
Veel van mijn favorietjes niet aanwezig en idd (te) druk.
Toch een kamerbezoek van welgeteld 2 minuten met een vrij nieuw Duitse
Mevrouw dacht dat waarschijnlijk dat ze met een "nieuwkomer" te doen had, maar probeerde de verkeerde beer een oor aan te naaien.
Ik heb direct mijn boeltje gepakt, zonder ook maar een sexuele handeling te hebben verricht.
verbouwereerd bleef ze achter op de kamer, maar had niet het lef om centen te vragen voor het kortstondige kamerbezoek.
Ik heb nog een bezoekje gebracht aan de sauna, en ben na een afkoelingsperiode verkast naar LR
Wat was de reden van dat kortstondige bezoek. Kunnen velen wellicht iets van leren!
Wat was de reden van dat kortstondige bezoek. Kunnen velen wellicht iets van leren!
Op de kamer aangekomen ontdeed ik me van mijn badjas, en terwijl ik hem aan het haakje hing vroeg ze me "wat ik van plan was te doen op de kamer".
In het kort gezegd volgde het volgende gesprek:
Ik: "wat stel je voor"
Zij: "dat ligt eraan wat je wil"
ik: "hoe bedoel je, svp iets duidelijker"
Zij: "optie 1: het eenvoudige pakket (blasen+ficken) voor € 50, of optie 2 het uitgebreide pakker (incl lecken en küssen) voor € 100"
ik: "meen je dat nou"
Zij: "Ja"
Ik (na 5 seconden bedenktijd): "dan neem ik optie 3"
Zij: "hoezo optie 3"
Ik: "ik vertrek, ik zie je wel bij receptie"
Zij: "meen je dat echt ?"
dit beantwoordde ik bevestigend, waarop ik mijn badjas weer van de haak haalde, aantrok, en de kamer verliet.
Ik heb nog heel even bij de receptie gewacht, maar mevrouw liep langs me heen zonder wat te zeggen.
Gelukkig vroeg ze niet voor centen, waarschijnlijk had ze wel door dat dat alleen maar verdere discussies op zou leveren.
Picasso 1
16 juni 2013, 23:39
Was er ook vandaag en had wat meer geluk dan Boy69. Twee uitstekende sessies met Mina en Layenne (nieuwe dame overgekomen uit YY). Twee erg mooie dames van Poolse bloede die beiden meer dan prima service gaven. Altijd een verademing de kamergangen met Poolse dames waarbij schoonheid zelden ten koste gaat van geile spannende service. Twee weken eerder met Duitse Alexa had ik wat minder geluk en zag me toen genoodzaakt de sessie af te breken gezien de matige service. Deels heeft SS gelijk en is het in GT oppassen met wie je kamert (tja, in welke club niet als je tenminste niet erg veel op optiek wil inleveren), aan de andere kant zijn er nog voldoende mooie dames aanwezig met wie het prima vertoeven is in de kamer en correct zijn bij de prijsafrekening zoals mij gelukkig vandaag te beurt is gevallen.
Een aantal van jullie staan natuurlijk te trappelen om een aanwezigheidslijstje. Bij deze dan: Mina, Layenne, Minel, Shiva, Larissa, Annabel, Alicia, Nicole, Chantal, Aida, Ada, Roxanna, Alexa, Chrystelle, Martha, Tanja, Leonie, Lakeisha, Denise, Sonja, Sandy, Lara, Inez, Jana, Veronica, Gullan, Sheila, Gabriella, Heidi en nog een twintigtal anderen die ik om verschillende redenen niet in staat ben te noemen.
Peace out.
seqoya
17 juni 2013, 14:45
Afgelopen donderdag nog even naar GT geweest met Bbertb. Het was niet bijzonder druk maar gezellig wat mij betreft precies genoeg. Het scheen in de middag wat drukker geweest te zijn en tegen mijn aankomsttijd 18u waren er al veel mannen weg. Dat kwam mij goed uit. Binnengekomen stond mijn vriend Bbertb al aan de gokkast en die kletterde er zo weer 600 euro uit dus hij had weer geluk..
Eerst zijn we samen wat wezen eten. Vond het niet super wat er van de bbq af kwam...de kruiden die gebruikt werden voor de kip vond ik niet echt lekker en de karbonade was meer vet dan vlees. Jammer...
Na het eten weer terug naar de bar en had mijn zinnen gezet op Larissa. Die de laatste keer dat ik er was met Jansen stond en aardig met me aan het flirten was dus dit moest afgemaakt worden. Uiteindelijk een redelijk kamerbezoek maar niet meer dan een 6 wat mij betreft. Ze is heel aardig en mooi maar qua sex wat weinig interactie hetgeen jammer is want qua uiterlijk is het een prachtmeid en als haar kamerkwaliteiten het niveau Aida zou hebben dan had ze het heel druk denk ik.
Later in de bar kwam Keisha draaien. Even met haar wat bijgepraat en naar haar draaikunsten geluisterd. Ik moest een 2e keer wat doen dus mijn ogen vielen op een nieuwe prachtige latina. Ze keek me aan en ben er direct heen gelopen ben even haar naam kwijt maar Neef Ace2 zal dit wel aan kunnen vullen denk ik. Die is beter in namen en gezichten en is derhalve mijn lopende databank.
We moesten even wachten voor we naar de kamer konden en daar flirte de dame er flink op los waar ik dus een flinke harde van kreeg... dit zou wat gaan worden.Eenmaal op de kamer ging ze direct naar mijn leuter toe en dat is vaak al een teken dat dit een profi is...normaal eerst eerst wat kussen... dus hier had ik al mijn twijfels... pijpen was ook niet echt super maar daarna kwam ze wat voorzichtig zoenen en ging kleine seqoya al wat omhoog ... al snel wou ze condoom er om..maar nee seqoya had andere plannen er moest gebeft worden....
hier had ze geen zin in dat was duidelijk.... hmmm toch maar even naar beneden maar snel begon ze fick mich fick mich... tja dan weet je genoeg dit is een echte profi... en dat is iets wat ik nog niet bij een latina tegengekomen ben op deze manier...
Mijn geilheid verdween direct en ze probeerde nog met wat pijpwerk maar ik had het gezien.... heb gezegd meisje dit komt niet meer goed...we gaan maar de kamer af.. Ze wist zich geen houding te geven ..heb haar 50 eur in de hand gedrukt en ben naar de douches gelopen. Al met al 1 hele slechte sessie, mischien wel 1 vd slechtste in mijn GT loopbaan sinds 2006 en 1 redelijke sessie. Jammer, jammer. En dan te bedenken dat ik zo een week of 6 niet meer kan gaan...
Donderdag wordt denk ik de laatste keer tot augustus... Dan hoop ik in ieder geval een betere keuze te maken!!
@ Seqoya; Nieuwe rondes nieuwe kansen kerel,misschien zien wij elkaar donderdag in GT.
Ga sowieso clubben maar we dubben nog tussen GT en YY.
seqoya
17 juni 2013, 17:22
@rob45 Precies zo denk ik er ook over !! Zou top zijn als je er bent ...lang niet gezien!! Mijn neef heeft geen tijd voor me en die geile handlanger hp001 komt nooit zonder Ace2 dus die zie ik ook nie... Dan maar jij, bbertb en ik !!
Hunziker
17 juni 2013, 17:48
Zondag 16 juni.
De zon scheen zo af en toe en ik was ’s morgens vroeg geland en met nog enigszins een jetlag in mijn benen reed ik naar GT toe. Daar aangekomen was het bijzonder rustig te noemen. Riante vrije plekken nog om te parkeren en liep gelijktijdig met de vandaag goedgehumeurde Duitse Lara naar binnen. Die later in haar mooie bikini verscheen. Ik stond net een aantal minuten alleen te douchen of een wel zeer penetrante lucht kwam de douchruimte inzetten. Ik overdrijf niet dat het even shocking was. ” Wat is dit?”. Een douche verderop begon een man zich te wassen. Zeg maar goed in het sop te zetten, het schuimde werkelijk waar alle kanten op. Een dusdanige lucht kwam daar vanaf zelfs nadat hij minuten onder de douche had gestaan nog een te sterke stank. Ik heb mijn douchebeurt afgemaakt, maar dit heb ik nog nooit meegemaakt. Of deze kerel van oosterse afkomst een lichaamsgeur probleem had, geen huisarts die hem mocht of wilde helpen of hij had zich weken niet gewassen, who knows? Walgelijk! Ik moest gelijk denken aan de dame die vandaag met deze beer op de kamer zou gaan. Na mijn eerste toilet bezoek weer altijd even stilletjes mijn stelling bevestigd gekregen dat 75 procent van de mannen zijn handen niet wast na een toiletbezoek. Ik zeg maar gelukkig zijn er niet veel deurklingels in GT, maar fris is echt anders. Ik begrijp nu ook heel goed waarom dat de lockerbandjes een paar maanden terug een grondige reiniging hebben gehad ;-) Deze waren grijs en zijn nu weer stralend fris wit.
Tijdens het pennen van dit stukje las ik tussendoor het bericht van Boy69, die op de kamer tijdens de onderhandeling over het optie pakket het bezoek had afgebroken. En nee wij staan niet in een showroom om een auto uit te kiezen, https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?26189-GoldenTime-Live-from...&p=319428#post319428
Een geweldige actie van Boy69. Wat had ik graag dat gezicht van die dame willen zien, bedacht ik mij bij het lezen van zijn forumpost. Andersom heeft het overigens ook al meerdere kerenplaats gevonden. Zo heb ik van enkele bekende dames vernomen die stinkende beren pertinent hebben geweigerd. Het niet wassen van de handen na een toilet bezoek is een, maar er blijken dus ook zelfs beren te zijn die tussen de seks-beurten door niet douchen, waarna de DVP de condoomgeur en overige lichaamsgeuren nog moet trotseren alvorens zij tot actie over kan gaan. Gruwelijk! Dat dan de dames vroegtijdig opstappen en weigeren verder te gaan, dat gebeurt dus ook.
Nadat ik mijn handen en mijn zaakje na het toiletbezoek had gewassen, liep ik de barruimte in en een rust straalde de ruimte uit. Een relaxte dag. Voor mij was het een zeer lange tijd geleden dat ik weer eens een zondag aandeed. Ook al was het middag in GT het was voor mijn jetlag gevoel nog steeds ’s morgens. Ik nam even plaats en zag een beer die naast mij op de barkruk zat zijn bladmuziek of zoals hij later zelf aangaf zijn sheet music doornemen. Het was op dat moment een grappig gezicht. Na mijn eerste rondje liep ik door de binnenruimte en het viel op dat deze voorzien was van een viertal zonnezeilen om enigszins de warmte uit dit gedeelte te houden. Een prima oplossing om deze "kas/serre" in door de zomertijden te brengen. Het aantal dames was niet bijzonder veel te noemen deze dag, maar het aantal heren daarentegen ook niet. Zo tegen 17 uur zou het even druk worden (lockers waren zelfs even op) en rond 19 uur nam dit al weer in rap tempo af. Ik had verwacht na een party dat er wel iets meer dames in de villa zouden zijn. Helaas. Nu moet ik erbij zeggen, ik kreeg wel sterk de indruk dat de dames wel een beetje party-moe zijn, zeker na een paar dagen. Beetje veel van hetzelfde vernam ik hier en daar. Het aantal party's is met een aardige frequentie omhoog gegaan. Zo komt de DJ Miss K geregeld langs met haar house muziek. Niet echt mijn ding. Tja deze marketing regel gaat ook bij GT op, te vaak is ook niet goed en dan gaat het spannende eraf en eronder leiden. Na mijn rondje nam ik plaats in de barruimte en had mijn oog gevallen op Cassandra (21,RO). Normaal gesproken val ik niet snel op Roemeense dames. Maar ze had een look dat meer op een Italiaanse lijkt. Helaas zat ze net met een grijze oudere heer te babbelen, wat haar opa had kunnen zijn. Maar om te zeggen ze had het naar haar zin, nee. Na een tijdje stond ze op en ja de sleutel voor de oudere heer werd gehaald. Ik schatte zo in 30 min. dan kwam ze wel weer terug.
Ik nam buiten plaats op een bank naast wat later bleek Picasso 1 te zijn. Een leuk gesprek volgde. En ook heel even over Nicky. Ik moet zeggen, dat ik het nog elke keer haar vertrek bijzonder jammer vind, met name wat haar is overkomen. Dat het een komen en ook weer eens gaan is van dames, dat is natuurlijk normaal in de FKK wereld. Alleen de manier waarop, dat valt niet goed te praten, ik heb daar een woord voor: vals. Sinds gisteren het laatste missende puzzelstukje gevonden bij DVP's en weet nu het complete verhaal, waarbij Nicky voor mij vrijuit gaat. Een valse DVP heeft expres tegen de sigaret van Nicky aangelopen en stennis gemaakt (afgunst over haar verdiensten is de aanleiding geweest). Nicky lachte (haar karakter), toen deze DVP (expres) tegen haar sigaret aan liep ze vond het immers bijzonder dom. Waarop die DVP tegen Nicky zei (als plan van haar uitlokking) “vind je het leuk?”. En ja Nicky kennende antwoordde daarop, “Ja, is toch stom wat je daar doet”. Het daarna is vrij bekend, hoe een en ander is gelopen. Dit schouwspel hebben bijzonder veel voor mij bekende DVP’s gezien. Ik heb er inmiddels genoeg gesproken die onafhankelijk van elkaar aangeven hoe het wel is gegaan en ook DVP’s die het bijzonder jammer en triest vinden dat ze weg is. Zo zie je maar. Nicky kan voor mij persoonlijk de boeken in als een zeldzame topper in de FKK wereld (klasse 9/10), een zeer goede service, een zakendame , een met een sterk karakter en een trots gevoel (zie ook mijn stukje bij Nicky geleuter). https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?33567-Nikky-geleuter&p=319221#post319221
Nicky moet je liggen als beer, je moet er een klik mee hebben of vrij snel mee kunnen krijgen. Zo niet, dan kan je het schudden. Maar als ze je mag..sky is the limit…een Marc Dorcel, X-Art en Private Gold titeltje zou haar niet misstaan hebben. Ik heb aan haar bijzonder goede herinneringen overgehouden. What happens in the shower stays in the shower.
Inmiddels waren de 30 min. voorbij en ging ik maar eens opzoek naar Cassandra. Ik stond voor een bankstel en wilde Cassandra net aanspreken toen een andere Roemeense dame mij vriendelijk op de kont tikte en erop wees: "je staat voor mij uitzicht". Op dat moment van afleiding ging Cassandra bij een drietal heren zitten. Ik nam plaats naast de dame die mij had afgeleid en legde aan haar uit dat ik nu voor de tweede maal Cassandra had gemist, nu min of meer door haar met een knipoog. Ze nam dit serieus en probeerde Cassandra bij het drietal in te schatten. “Nee dat wordt niets” zei ze in het Engels. “Hoezo?” vroeg ik?”. “Dat zie ik aan haar gezicht” gaf antwoorde ze. Ik hoopte dat ze gelijk had. Plots sprak zij Cassandra vanaf de bank in het Roemeens aan. Ik vroeg gelijk wat ze nou heeft gezegd. “Dat deze man met je naar de kamer wil”. Cassandra stond op en liep naar haar toe. Enkele woorden gingen nog vriendelijk over en weer en Cassandra gaf aan “later okay?”. Mijn tweede mislukte poging was een feit. "Ach who cares", dacht ik nog, het is bij mij nog lekker morgen, ook al was het in de namiddag. Ik schoof aan bij de Duitse Madels om mijn Duits weer eens wat op te halen en mijn ogen weer wat vrouwelijk schoons te gunnen. Kon het maar eeuwig zomer zijn, dacht ik nog. Verderop in de tuin zag ik dat Medina en een vriendin een beer in een hangmat met stukjes beplanting/gras aan het plagen waren. Heerlijk, zoiets hoort erbij, wat mis ik s winters die GT-tuin.
Na een klein half uur ging ik met Cassandra op de kamer. Leuke spontane lieve jonge meid. Soms wat afwachtend maar goed bedoeld. Ze werkt nu 7 maandjes in GT gaf ze aan en wordt over nu drie dagen 22 jaar. Het zou even feestelijk gevierd gaan worden in España. Voor een kleurtje op haar mooie zonnebank gebruinde huid hoeft ze het niet te doen. De sessie was goed, ze heeft mooie looks en de klik was goed te noemen. Zoals ik het inschat, als ik haar zie lopen, praten en later ook weer tegen kom in de club is ze ergens wat onzeker, maar probeert wel aardig te zijn. Dit is overigens ergens wel schattig te noemen. Al met al een 7 uit 10.
Op deze dag zag ik weer andere gezichten die bij een zondag horen. Niet direct nieuw maar door de week had ik een aantal toch niet eerder tegen gekomen. Zo zie je maar. De avond heb ik besloten met twee voor mij bekende DVPers door te brengen. Persoonlijk vind ik de klik met een bekende dame iets unieks. Ze weten haast exact hoe je in elkaar zit. Bij een nieuwe DVP is er natuurlijk spanning, het kan goed zijn maar ook echt tegen vallen. Bij een meer vastere DVP, eigenlijk nooit te klagen. Zo tegen het einde voordat ik weg wilde rijden vanuit de parking selecteerde ik nog even snel voor deze dag een toepasselijke mp3tje op de autoradio. En het klonk: “Nicky's in the corner……”
http://www.youtube.com/watch?v=z5Fsrv5z0UU
@rob45 Precies zo denk ik er ook over !! Zou top zijn als je er bent ...lang niet gezien!! Mijn neef heeft geen tijd voor me en die geile handlanger hp001 komt nooit zonder Ace2 dus die zie ik ook nie... Dan maar jij, bbertb en ik !!
En.........SFL. ;)
vrije jongen
17 juni 2013, 20:45
Klopt derhalve de vervolg discussie n.a.v. bericht van B69 verplaatst naar:
Prijs beschouwingen NRW saunaclubs (75/100€ per uur) (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?24966-Prijs-beschouwingen-NRW-saunaclubs-%2875-100%80-per-uur%29/page11)
Ik zie 90% anders nog steeds staan... aangezien inmiddels zo een beetje alles in dat 'algemene' draadje over GT gaat (inclusief geveegde lijsten:rolleyes:), kun je dat draadje misschien beter naar GT verplaatsen. Zal je uiteindelijk een hoop tijd/verplaats schelen.
Ik zie 90% anders nog steeds staan... aangezien inmiddels zo een beetje alles in dat 'algemene' draadje over GT gaat (inclusief geveegde lijsten:rolleyes:), kun je dat draadje misschien beter naar GT verplaatsen. Zal je uiteindelijk een hoop tijd/verplaats schelen.
Dan kan wel zo zijn,maar by the way wens ik je welgemeend veel plezier met je V-kaartje van .........GT. ;)
vrije jongen
17 juni 2013, 21:37
Dan kan wel zo zijn,maar by the way wens ik je welgemeend veel plezier met je V-kaartje van .........GT. ;)
Ik heb er nooit een geheim van gemaakt dat ik vaak best een leuke tijd heb in GT, dat wil echter niet zeggen dat de club mindere slechte kanten heeft (waarbij een gewaarschuwde beer geldt voor twee;)). Het was inmiddels al weer een tijdje geleden... en ik ben toch wel eens benieuwd naar die Aida; toen ik voor het eerst naar PHG ging, was ze net een paar dagen eerder naar GT verkast:).
Hmmmm,id. moet je in GT wat meer op je hoede zijn maar in andere clubs moet je ook je radar laten werken.Aida zal je kwa service geen spijt van krijgen.Of het je smaak is zal moeten blijken,maar ze komt volgens de meeste beren boven het gemiddelde uit.
Heb met haar een keertje gebabbelt en het lijkt ok,van kameren is het toen niet van gekomen want er liep weer een exotische donkere parel voorbij en ging ik weer voor de bijl. ;)
Teiresas
18 juni 2013, 11:13
Wie o wie?
Laatste maanden zie ik regelmatig een dame in GT die ik zeer aantrekkelijk vind maar om een of andere reden schreeuwt mijn alarmsysteem "Niet doen!!!".
Gisteren was ze er ook en ik stond al op het punt het dan toch maar te wagen, toen ze net voor mijn neus werd weggekaapt door een andere beer. Toen ze
tot mijn verbazing binnen 15 minuten weer van de kamer terugkwamen kon ik het niet meer voor mezelf verantwoorden de gok toch maar te wagen...
Maar wie is zij:
Circa 1.70m, lang krullend donker haar (niet golvend maar echte krullen) tot ruim over de schouders, licht getinte huid (kan ook van zonnebank zijn) mooi slank lijf met gigantische borsten (altijd in bikinitop ingepakt helaas). leuk smoeltje en op haar linkerzij een grote, beetje rare tattoo. Lijkt welk een pagina uit een boek of zo. Ongeveer formaat half A4-tje. Geen idee wat er op staat. Ze spreekt vloeiend Duits.
Wie kan me helpen zodat ik de recensies eens kan raadplegen...
Hunziker
18 juni 2013, 13:08
Wie o wie?
Maar wie is zij:
Circa 1.70m, lang krullend donker haar (niet golvend maar echte krullen) tot ruim over de schouders, licht getinte huid (kan ook van zonnebank zijn) mooi slank lijf met gigantische borsten (altijd in bikinitop ingepakt helaas). leuk smoeltje en op haar linkerzij een grote, beetje rare tattoo. Lijkt welk een pagina uit een boek of zo. Ongeveer formaat half A4-tje. Geen idee wat er op staat. Ze spreekt vloeiend Duits.
Doesn't ring a bell, helaas. Die grote "A4 formaat" tattoo moet toch wel bekend zijn (goede beschrijving verder). Beschrijving van haar bikini/kleur.. misschien helpt dat nog voor diegene die ook gisteren aanwezig zijn. Waar hing ze veel uit? Had ze een min of meer vaste(re) plek in de villa waar ze veel rond hing met andere dames ("vriendinnen" zoals?)?
Wat ik doorgaans doe, toch op dezelfde dag nog achter de naam komen (hoe dan ook). En als je niet op haar af wilt stappen dan via collega beren, bardame (soms succes), theke of andere DVP's. Zo is bijvoorbeeld Sonja echt een DVP die bijna iedereen wel bij naam kent er zijn zoveel mogelijkheden en zo niet dan is ze (soms) niet bang aangelegd om dat even voor je te achterhalen. Better safe than sorry..
KevinK
18 juni 2013, 13:15
Wie o wie?
Laatste maanden zie ik regelmatig een dame in GT die ik zeer aantrekkelijk vind maar om een of andere reden schreeuwt mijn alarmsysteem "Niet doen!!!".
Gisteren was ze er ook en ik stond al op het punt het dan toch maar te wagen, toen ze net voor mijn neus werd weggekaapt door een andere beer. Toen ze
tot mijn verbazing binnen 15 minuten weer van de kamer terugkwamen kon ik het niet meer voor mezelf verantwoorden de gok toch maar te wagen...
Maar wie is zij:
Circa 1.70m, lang krullend donker haar (niet golvend maar echte krullen) tot ruim over de schouders, licht getinte huid (kan ook van zonnebank zijn) mooi slank lijf met gigantische borsten (altijd in bikinitop ingepakt helaas). leuk smoeltje en op haar linkerzij een grote, beetje rare tattoo. Lijkt welk een pagina uit een boek of zo. Ongeveer formaat half A4-tje. Geen idee wat er op staat. Ze spreekt vloeiend Duits.
Wie kan me helpen zodat ik de recensies eens kan raadplegen...
Dat is Dina!
Teiresas
18 juni 2013, 13:15
Thx. Ze zit meestal langs het raam tussen bar en wellness ruimte en dan ergens in het midden.
Gisteren had ze een blauwe bikini aan. Ze zit ook geregeld achter de gokkast... Normaal vraag ik het ook wel aan een mij bekende dvp. Gisteren echter geen bekenden...
Teiresas
18 juni 2013, 13:27
Dat is Dina!
Dat lijkt haar inderdaad te zijn! Thanks!
Recensies kloppen precies met haar uiterlijk en uitstraling. Erg mooi voor de ogen, maar verveeld met matige tot slechte service. Ik zal me moeten beheersen dus. Jammer hoor.
Teiresas
18 juni 2013, 15:02
Gisteren voor het eerst in mijn meer dan vijf jaren beslaande GT carriere op een maandag naar Brueggen afgereisd. Ik zou het normaal gesproken niet doen, maar ik moest ’s ochtends in de buurt zijn en had ’s middags een maagdelijke agenda. Kon de verleiding (uiteraard) niet weerstaan. Had ik misschien maar beter wel kunnen doen en mijn geld in m’n zak houden voor een andere keer.
Het was erg stil, zoals te verwachten was. Weinig dames en weinig beren. Was wél lekker weer, dus lekker buiten kunnen zitten. Het damesaanbod was dus beperkt. Een aantal bekende gezichten (ken niet veel namen, maar wel die van Meggy, Bonny, Lin, Doro, Dina, Mimi, Steffie, Gaby, Shiva, Lulu, Keshia, Ariane en Dia) en in totaal misschien 30 dames of zo. Eigenlijk vind ik dat er op maandag een gereduceerde entreeprijs moet gelden, want het gebodene is natuurlijk (véél) minder dan op andere dagen. Op die manier zou men mogelijk ook het bezoek op maandag wat stimuleren. Wél blij was ik dat het BBQ seizoen wieder geoeffnet is. Smaakt me immer gut.
Genoemde Dia is sinds een week in GT. Daarvoor werkzaam in met name het Frankfurtse (Mainhattan). Dia is een leuke meid om te zien. Een plaatje dus (kon de woordspeling niet laten liggen ). Mooi slank, mooie lichtbruine ogen, knap gezichtje. Geen jaagster, beetje op zichzelf. Dat laatste zal wel komen omdat ze net in GT werkt. Naar eigen zeggen half Roemeens, half Oekrains. Nou is het bij de Roemeense dames vaak zo dat als oma een keer in Italië geweest is, dat ze dan meteen deels Italiaans zijn, of als een achterneef eens een tweedehands Seat heeft gereden, ze half Spaans is, dus dat Oekrains zal ook wel meevallen…
Na het inleidend prettig interview op het terras de kamer opgezocht. Dia is op zich van goede wil maar alles is redelijk voorzichtig en in ’t algemeen volgens een vrij strak standaard schema. Pijpen doet ze best aardig, maar geen topklasse. Wel lekker zonder handen en langzaam, maar het mag wat natter en met meer gevoel. De befpogingen leek ze wel te waarderen. Liet me uitgebreid m’n gang gaan en ik kreeg letterlijk applaus na voltooiing. Neuken vond ik niet geweldig.
Al met al een matige sessie, niet echt slecht, maar te plichtmatig naar mijn smaak. Grootste nadeel vond ik wel dat haar strakke schema er bovendien op is gericht om het half uur niet vol te maken. Daar houdt deze beer niet van. Herhalingsgevaar tamelijk klein dus.
Ik wist dat mijn Erstfrau er niet zou zijn deze dag. Eigenlijk een prima gelegenheid om eens ‘vreemd’ te gaan, dacht ik nog. Maar de werkelijkheid was anders. De rust, of meer het gebrek aan dynamiek vandaag in GT en de beperkte keuze hadden een verlammend effect op mijn lust en daadkracht. Voor de zoveelste maal wachtte ik te lang om op Meggy af te stappen en dus was ze plots verdwenen om niet meer terug te komen. Hetzelfde had ik met Ariane. Toen ik eindelijk besloten had om met haar te willen kameren was ze foetsie. Ook liet ik me bijna verleiden door Dina, maar mijn alarmsysteem schreeuwde ‘NEE’. (Nu ik weet wie ze is en haar recensies heb gezien blijk ik toch maar weer een bovengemiddelde intuitie te hebben). Dus bleef het bij Dia. Eén dame op de hele dag. Tsss…. Is me nog niet eerder gebeurd geloof ik.
Of was het dat ik mijn favorietje te zeer miste?? Ik vraag me af of ik tegenwoordig naar GT kom om sex te hebben met zo veel mogelijk mooie wijven, of enkel om bij haar te zijn. Beangstigend is het op zijn minst….
Hunziker
18 juni 2013, 15:27
Dat lijkt haar inderdaad te zijn! Thanks!
(...) Erg mooi voor de ogen, maar verveeld met matige tot slechte service. Ik zal me moeten beheersen dus. Jammer hoor.
Mooi. Ja inderdaad; beheersing. Een "cursus goede sex service" een DVPer bijbrengen...ik zie het nog niet gebeuren :biggrin:
Type "mooie" (voor een ieder weer anders) "verpakking" met weinig inhoud. Ik zou er ieder geval eens een praatje mee maken als ik jou was en dan iets zoeken wat je totaal niet goed/mooi vindt aan haar: problem solved :wink:
Heilenhaus
18 juni 2013, 20:34
.
.... es war wieder Freitag. Mein Sackerl gepackt und mit meinen sieben Sachen den langen Weg nach Brüggen auf mich genommen. Gegen 15 Uhr noch nen Parkplatz bekommen und unter Holländischen und Belgischen Nummernschilder mit meinem Deutschen und dann noch ziemlich unterprivilegiertem Fahrzeug blöd vorgekommen. Na werde wohl einer der Wenigen gewesen sein der unter sechs Liter auf Hundert verbraucht haben dürfte. Und das bei einem Durchschnitt von über 120 Stundenkilometern. Hach - französische Wertarbeit.
So, drin war ich jetzt dank eines großzügigem Freifahrtscheins des Forums :lostit:. War schon etwas her – das letzte Mal. Aber die Meisten Gesichter waren mir neu. Toller Umbau des Patios. Kam alles sehr sauber rüber.
Sofort viel mir was Marokkanisches auf die mir fast an den Hals gesprungen war. Kannten wir uns??? Geile Optik. Holte gerade einen Schlüssel für einen Gast. „Entschuldige ich komme später zu dir“. Hatte ich was verpasst. Wer war das. Voll mein Ding - aber wer ist sie?
Erst mal was fürs Leibliche besorgt und dann fürs Ego. Und sofort ist mir eine ruhige fast unscheinbares Teeny aufgefallen deren Augen auch sofort bei mir hängen blieben. Kannte ich die? Die Blicke fesselten sich des öfteren bis ich mich ihr gegenüber hin Setzte und per Zeichensprache versuchte das Rätsel zu lösen. Die nutzte sie sofort ihr Handtasche zu greifen und sich zu mir rüber setzte. Hatte ich jetzt nicht mit gerechnet. Sie war wie ausgelöst. Lächelte mich an und wir unterhielten uns in leichtem englisch um die Situation zu klären. Nach ca. 15 Minuten war alles vom Tisch geräumt und ich signalisierte ihr das ich kurz noch duschen wolle und wir dann auf Zimmer gehen könnten. Als ich zurück kam saß sie no dort mit einer angefangenen Zigarette und ließ mich wieder lächelnd zu sich setzten. Als diese auf war und sie immer noch nicht ein Zimmer organisierte deutete ich mein Vorhaben noch mal an und sie sprang überrascht auf und fragte mit großen Augen „du willst Zimmer?“
Name: Noel
Nationalität: Rumänien
Optik: Teeny mit glatte schwarze Haare bis kurz an den Schultern
Alter: 19 Jahre
Konfektion: 34 bei ca.1,55 m
Körbchengröße: A-Cup
Küssen: sehr gut oberhalb des Clubstandards ohne Zeitlimit. Die Zunge streckte sie mir sofort beim ersten Kuss entgegen. Ihr kam überhaupt kein Gedanke das das auch zurüchhaltender gehen würde
Augenkontakt: nein, permanent geschlossen gehalten
Lecken: ja, riesen Scharmlippen leider kaum Reaktion
Fingern: etwas
Fo: wau, ausdauernd ohne abzusetzen und sogar mit DT-Varianten. Hätte ich nie mit gerechnet.
GV: dann etwas unbeholfen. War ihr wohl zu Groß. Ich war aber vorsichtig was sie mir liebevoll quittierte
GF6: jaaa
Service: sehr guter Anfänger-Service.
Illusion: bei 10%
Wiederholung: bei 50% ( ist mir persönlich zu jung, zu unerfahren, zu ...... ) :redface:
http://www.freiercafe.org/tl_files/bilder/smileys/4stern.png
Ich hatte sie 2 Wochen vorher im Aca an ihrem ersten Arbeitstag gesehen und sie als zu jung füt mich eingeschätzt. Und daher nicht gebucht.
Jetzt gab es Abendessen. Das ließ ich mir nicht nehmen. Es wurde gegrillt. Die Auswahl war im Stiel eines Aca´s und sollte den Tag abrunden.
Jetzt setzte sich die Marokkanerin wieder zu mir. Sie entpuppte sich als Safira. Boh sah die geil aus. Alles sehr vertraut. Wir kannten uns das war sicher aber woher. Auf dem Zimmer waren wir noch nie. Sie wurde jetzt etwas verlegen. Die Antwort blieben wir uns schuldig. Es gab noch einige Gäste die auf sie warteten. Ich vertröstete sie auf später und hatte dann auch keine Gelegenheit mehr sie zu buchen.
Es gab sogar einen weiblichen Dj. Rassig, interessant. Voll mein Beuteschema. Ähm ... kannte ich die etwa? :smile2:
Plötzlich noch ehemalige Forenkollegen getroffen die diesmal mir Tipps geben konnten aber ich war vollkommen geplättet und zog es dann doch vor gegen 20 Uhr gen Heimat zu ziehen.
Das GT macht auf mich immer wieder einen soliden gern besuchten Eindruck - leider etwas zu weit weg.
.
chefkok
19 juni 2013, 00:34
Dinsdag 18 juni naar gt gegaan. het was dan ook meer dan 2 maanden gelden dat ik nog in deze tent was geweest of eender welke andere tent.
aangekomen om 12:30 waar bij de parking nog bijna leeg was. ik dacht het zal toch niet waar zijn he geen dames en veel beter. omgekleed en aan de receptie gevraagd of bonny er was! Neen zijden ze mij. Ik dacht in mijn eigen ja FACK! hier gaat mijne goede dag (al is een dame genoeg om heel je dag goed te maken wat later ook zou blijken).
In de tuin gewandeld waar er meer beren op hun lui gat lagen dan dat er dames aanwezig waren. Ik dacht dit wordt niks. toch maar terug naar huis gaan of naar ergens anders?. Toch maar eerst de binnenmens versterkt met een ontbijtje. daar na een bittburger genomen en me in de zon gelegd.
ik heb dat 2 uur geen kamer gedaan. vele dames afgewezen waar onder telkens weer de 2 zelfde dames. de ene is van tunesie en de ander van duitsland als ik mij goed kan herrinnere. ze lopen altijd samen. om 2 uur loopt ik dan een turkse tegen het lichaam met een rondje lopen. de naam helaas weet ik niet meer. de sessie was goed niet meer en niet minder.
Nu was ik echt wel van plan om naar huis te gaan. maar toen ik in de tuin een kennis tegen kwam toch maar gebleven. waar we later zeker geen spijt van hebben gekregen. dus dan maar terug gaan eten de nederlandse chef had voor ons een wrap voorzien met kip wat eigenlijk best wel lekker te noemen was.
dan maar terug int "zeteltje" buiten gekropen met een pintje in de hand. waar ik dan om 5 uur de duitse nele bij mij op de zetel kwam zitten aan de praat geraakt en omdat ik haar al dikwijls had afgewezen deze keer toch maar ja gezegd.ze is redelijk mollig en heeft een tatou aan haar rechter oor. ook geen hoog vlieger gewoon normaal. me gewassen en inderdaad er zijn toch verschijdene mensen die na een toilette bezoek of kamer gang geen douche nemen BAH! dit is echt zo vies!
Me naar de BBQ begeven die wel lekker was (alhoewel ik me toch afvraag of de dames na 100 keer elke dag opnieuw nog wel goesting hebben in bbq).
me terug in de zetel gezet en mijn oog laten vallen op een mooie blonde dame. deze bleek later roxanne te zijn.
Toen ze even alleen ging zitten en wat oog contact te hebben gemaakt naar haar toe gegaan waar ze mij aan sprak voor een trio ( trio is bij mij no go dat valt altijd of toch meestal tegen.) haar verteld dat ik enkel met haar naar de kamer wou gaan. wat daar gebeurde amai wat een pornp wijf! die kan pijpen seg! mijne piepegoshes komt er nog altijd recht van als ik er aan denk! met haar nog wat na gepraat op de kamer en het uur vol gemaakt. afgerekend en op de klok gekeken het was al 9 uur tijd om naar huis tegaan.
al bij al een top dag gehad met de slechtste lineup in mijn prille GT bestaan.mogelijke oorzaal het goede weer.
ik verwacht terug tegaan de 2 week van juli op een woensdag of donderdag!
bergm550
19 juni 2013, 07:58
ik dacht het zal toch niet waar zijn he geen dames en veel beter. omgekleed en aan de receptie gevraagd of bonny er was! Neen zijden ze mij. Ik dacht in mijn eigen ja FACK! hier gaat mijne goede dag (al is een dame genoeg om heel je dag goed te maken wat later ook zou blijken).
Juist, dat is de goede instelling. Je moet je niet onnodig fixeren op een vrouw. Er lopen er zeker 60 andere rond. En het heeft ook geen zin om te vragen wanneer een vrouw aanwezig is (zoals bijvoorbeeld een maand in de toekomst), want ze kan wel ziek zijn of wegens andere afspraken verhinderd zijn.
aangekomen om 12:30 waar bij de parking nog bijna leeg was.
...
In de tuin gewandeld waar er meer beren op hun lui gat lagen dan dat er dames aanwezig waren. Ik dacht dit wordt niks. toch maar terug naar huis gaan of naar ergens anders?
Om 12:30 kan het nog rustig zijn, je moet het wel een kans geven. Mijn ervaring is dat de meeste meiden binnenkomen rond 16:00 uur.
ilovethaigirls
19 juni 2013, 08:01
waar ik dan om 5 uur de duitse nele bij mij op de zetel kwam zitten aan de praat geraakt en omdat ik haar al dikwijls had afgewezen deze keer toch maar ja gezegd.ze is redelijk mollig en heeft een tatou aan haar rechter oor.
= Nila
broodpoot
19 juni 2013, 12:06
Woensdag 3 weken geleden (mijn god wat gaat de tijd toch snel en wat ben ik toch slecht met het uitwerken van de notulen van dit bezoek) had ik het na een hectische week even gehad en bedacht me spontaan om weer is naar Antwerpen te rijden. Was alweer een half jaar geleden dat ik daar voor het laatst was en icm een hapje eten en een paar rondjes wandelen in de middag en de avond heb ik het altijd wel naar m’n zin gehad in het SKW.
Rij ik bij Everdingen op de afslag naar Breda gaat m’n stuur op onverklaarbare wijze naar links richting Den Bosch, Eindhoven, Venlo en je raadt het al GT. Gelukkig leverde eea geen gevaar voor de medeweggebruikers op en vervolgde ik - nog enigzins verwonderd over wat er gebeurde - m'n weg naar Duitsland. Daar aangekomen kreeg ik een mooi plekje op de parkeerplaats van GT en snelde rond een uur of half 4 naar binnen. Vorige 2 keer was ik al een paar dagen van plan en dit was dus de eerste keer dat ik spontaan besloot om langs te rijden. Is kijken hoe zo’n spontane ingeving afloopt.
Zat na binnenkomst eerst even languit hangend in een bank bij te komen van de drukte die ik de afgelopen tijd had en na door schade en schande wijs geworden te zijn dat een boekje lezen toch niets wordt met al dat vrouwvolk dat heupwiegend langsloopt zat ik gewoon lekker ordinair te loeren (lees: Kwijlen) naar de dames.
Las later dat er nog een aantal medeijsberen op de woensdag aanwezig waren maar goed, een gezicht zoeken bij een account hier is zo gemakkelijk nog niet hoewel ik dacht dat Ace2 bijvoorbeeld een uur of 3 met z’n laptop/Ipad op schoot zou moeten zitten als ik z’n epistels zo lees maar ik heb niemand kunnen zien die aan die beschrijving voldoet. Ik kan na 3 bezoekjes nou ook nog niet echt zeggen dat ik al gezichten van mannen herken, logisch want ik ben nog veels te druk bezig met de gezichten van de dames.
Hoe dan ook, na een uurtje voelde ik mezelf weer enigszins relaxed genoeg om de omgeving te checken. Jammer genoeg was het weer nog steeds waardeloos, ik hoop het de komende keer wel zo te plannen dat ik het goede weer aan m’n zijde heb. Lekker op een bankje buiten in het zonnetje zie ik wel zitten maar ach, met een regenbui vermaak ik me ook nog steeds in de GT.
Eerst maar even een gebakken eitje genomen om de opkomende honger te stillen om vervolgens een rondje te gaan lopen zag ik toen ik in de kleedkamer sigaretten ging pakken net een dame met zwart haar en een “Megaboob” lichaam terugkomen met een beer en terwijl ik me met open mond verlekkerde aan die lekkere borsten liep ik pardoes bijna een andere dame omver. Oeps, “entschuldigung aber ich war verblindet durch die siliconen DD tetten”. Dat excuus maakt niet echt indruk maar goed, ik vervolgde m’n weg maar weer want ik had zojuist besloten met wie ik de eerste kamergang van de dag zou gaan maken.
Jammer genoeg kon ik na 4 rondjes nog steeds niet ontdekken waar de dame in kwestie gebleven was en toen ik aan mezelf begon te twijfelen of ik nog wel spoorde zag ik haar opeens staan bij de masseur.
Kelly dus en ik heb vorige week al een verhaaltje geschreven over haar. Overigens vertelde ze wel dat ze in het verleden ook in de GT gewerkt had maar de laatste tijd als escort gewerkt had. Voor een tarief van 200 Eurie plus per uur wat ze dan normaal gesproken pakt vraag ik me dan wel af wat ze dan in de GT doet maar wellicht had het er mee te maken dat haar baas z’n handjes niet thuis kon houden,hoor je ook wel vaker natuurlijk maar goed, ik heb er maar een nieuw topic over aangemaakt want het bestaande topic van Kelly met blond haar is schijnbaar van iemand anders.
Toen ik begon te twijfelen of ik na deze sessie eerst wat zou gaan eten danwel een 2e sessie voor de avondmaaltijd in zou plannen zag ik ineens een donkere parel lopen, Pamela en hoewel ik normaal gesproken niet zo heel erg op donkere vrouwen val, vraag me niet waarom aangezien ik met die paar donkere vrouwen waar ik in m’n leven sex mee heb gehad na afloop moeite had om te lopen, werd ik nu onmiddellijk getriggerd.
Nadat ik even in de kino ging zitten kwam ze bij me zitten en hoewel je idd geen 3 normale zinnen kunt uitwisselen met haar deed haar hand onder de badjes de kleine brood wakker worden waarna ik haar vroeg om een sleutel te halen.
Belevenissen met Pamela zal ik in haar topic neerpennen.
Eten!!
Nadat ik de vorige keren op een vrijdag nou niet bepaald genoten had van het eten ging ik ditmaal met enige schroom naar het buffet. Groenten, pasta en varkenmedaillons in een soort witte pepersaus vielen mij te deel en eerlijk is eerlijk, het was bijzonder goed te eten. Zo zie je maar weer dat het ook te maken heeft met persoonlijke smaak. Ik heb nog een tweede bord genomen en zat zelfs nog te twijfelen over een derde maar de ervaring heeft mij geleerd dat neuken met een volle maag niet echt lustopwekkend is dus heb ik daar maar van afgezien.
Ik had me vantevoren voorgenomen het niet al te wild te maken, ondanks dat het vakantiegeld gestort was heb ik nog een flinke lijst waar dat geld ook nog voor gebruikt moet worden (eigenlijk was m’n vakantiegeld al op voordat het gestort was) dus ik was van plan om het bij een 3e en laatste kamergang te houden.
Omdat ik toch nog wel even de tijd had, het was pas rond een uur of 8 ben ik languit gaan zitten met een bak koffie om is op m’n gemak te bekijken welke dame het zou gaan worden.
Net als de vorige keren in GT besloot ik om de avond weer te besluiten met een meisje waarvan ik qua uiterlijk normaal gesproken niet direct van m’n kruk val en toen zag ik Shiva zitten. Althans, ik had de recensies gelezen en qua uiterlijk had ik de indruk dat het Shiva wel moest zijn. Lang en een grote tattoo op haar rug, dat kon niet missen.
Na een drankje gehaald te hebben maakte ik in het voorbijlopen oogcontact en ze nodigde me meteen uit om even naast haar te gaan zitten. Na wat small talk (waar gaat het eigenlijk over als je voor jezelf al de keuze gemaakt hebt) vroeg ik haar een sleutel te halen en ik moet zeggen alle lof die haar ten deel valt is niet overdreven.
Recensie volgt.
Er van overtuigd dat ik om een uur of 10 naar huis zou gaan besloot ik om na de douche even bij te komen op de bank alvorens de badjas in te ruilen tegen m’n burgerkledij.
Laat ik nou heel slecht zijn in afscheid nemen te meer daar m’n oog viel op een blonde dame (ik denk begin 20) , niet groter dan 1 mtr 60 en op hoge hakken met een zilveren glimmende plateauzool. Haar haar zal los maar ik had het ook in een staart gezien en onbewust was ze toch in m’n gedachten blijven hangen. De ijdele hoop dat ik vanwege vermoeidheid naar huis moest gaan vervloog toen de badjas begon te bollen terwijl ik haar aankeek en al snel raakten we aan de praat. Bleek een bijzonder aardige griet te zijn. Werkte hier pas een paar dagen en was hier met een vriendin, een iets stevigere maar ook aantrekkelijke blondine. De naam ben ik helaas vergeten, niet handig aangezien ik even later op de kamer belandde. Ze kwam iig uit Litouwen (zei ze tenminste) en op de een of andere manier zit ik met de naam Brenda in m’n hoofd.
Ik kan er dus even geen topic van terugvinden/openen maar ik moet zeggen dat ik een meer dan uitstekende sessie heb gehad met haar. Goeie GFE met volop TZ, haar Franse kunsten waren ook prima. Ze nam er uitgebreid de tijd voor en ze heeft een prachtig naturel slank lichaam. Ik twijfelde nog even over de echtheid van haar borsten maar ik denk echt dat het puur natuur was, cupje B.
Het gehele standjespakket doorgenomen en niets was een probleem, ze deed haar uiterste best en dat voor een prijs van 50 Euro. Herhalingsgevaar aanwezig maar ik vraag me af of er leden zijn die weten om wie het gaat en of ze überhaupt nog lang in GT blijft. Het lijkt me een beetje een clubhopper.
Inmiddels was het alweer half 12 en aangezien ik nog 2 uur naar huis moest sturen heb ik nog snel een Heineken naar binnen gegooid, traditioneel de eerste en laatste van de dag en kleedde ik me om en nam afscheid van GT.
Na 100 meter zag ik zwaailichten in de achteruitkijkspiegel en ik werd door de Duitse politie uitgenodigd om nog even te blazen.
Schrok wel een beetje want ik ben totaal niet op de hoogte of je überhaupt wat mag drinken als je nog moet rijden maar gelukkig was alles okidoki.
Ik vroeg me wel af hoe andere lieden dit doen, als ik zo om me heen kijk dan zie ik toch dat er door sommigen flink doorgetankt wordt en ik heb niet de indruk dat die allemaal een BOB hebben maar goed, iedereen moet dat uiteraard voor zichzelf weten.
Voor mezelf heb ik iig besloten om het bij 1 flesje te houden. Ik moet er toch niet aan denken dat ik een rijverbod krijg midden in de nacht, dat zou m’n leven een ietwat lastige wending geven zo vrees ik.
Hoe dan ook, ik kon weer terugkijken op een prachtige dag en nu ik dit verslag aan het afronden ben krijg ik spontaan weer zin maar helaas, op z’n vroegst zal dit volgende week maar ik vrees pas de week erop pas weer plaats kunnen vinden.
GT tot dan.
Ik moest een 2e keer wat doen dus mijn ogen vielen op een nieuwe prachtige latina. Ze keek me aan en ben er direct heen gelopen ben even haar naam kwijt maar Neef Ace2 zal dit wel aan kunnen vullen denk ik. Die is beter in namen en gezichten en is derhalve mijn lopende databank.
Dominicaanse Adriana
flowerball
19 juni 2013, 17:26
Ik kan me voorstellen op het Hawaiiaanse feest?
BSesamstraat
21 juni 2013, 01:01
Even in het kort 2 geile belevenisen die direct op mijn nummer 1 van 2013 staan. Segoja en ik hadden al een paar keer 2 mooie meiden zien lopen. Allebei met een stevige DD silicone en beide midden 20. In de bar kwamen ze bij ons staan. En al gauw stonden we om armt met 2 Porno babes. En werd er door segoja voorgesteld om een quattro tedoen op 1 kamer. Op de kamer af gesproken om ook meerdere keren teswitchen. Dmmmm wat was dit porno 3.0. De jongste (Emma) die pijpte zeer diep en met mn handen achter haar hoofd iets druk erop gezet;)... Ze maakte aardig Gag geluiden zodat Segoja steeds op keek of ik haar niet wurgde ... Maar even later had hij het voor elkaar;)... Terwijl ik Leonna in doggy neukte werd hij door allebei gepijpt. Ik waarschuwde !!! Gozer niet klaarkomen anders spuit je jou knoflooksaus in mijn smoel. Daarna was het tijd om teruilen en weer telaten pijpen. Ik ben tegen de vensterbank gaan staan en heb ruig Emma gedeepthrout!! Weer die geile kock geluiden. Dat maakte Segoja ook mega geil en hij wilde weer ruilen omdat Emma het beste kon pijpen. Maar helaas voor hem bleef ik doorgaan. Op het laatst haar snel laten wisselen en na een paar lange halen door haar zus/vriendin spoot ik haar mond en gezicht onder. Later bleek haar neus gat ook verstopt ;)... Dit was PORNO... Segoja had een grote mond en gaf aan ik paal jullie volgende keer samen zonder porno Bert. Sorry Segoja ik moet je zeggen dat ik je voor bent..
Eind van de avond kwam ik Emma tegen en gaf aan dat ik een trio wilde. Dus zo geschiede... Zal dit kort houden. Ik ben veeel gewend van porno tot harde gangbangs maar dit slaat alles. Ze zoende elkaar heel veel en ook met zn drieen. En samen pijpen en mn stam aflikken. Op een moment was de een aan het pijpen en de ander mn zak aan het likken. Na 15 minuten pijpen likken tongen enz wilde ik klaarkomen. Ik ben voor het bed gaan staan en hun liggend met hun hoofden naar mij toe. Echt 2 likkende tongen en geile blikken. Ik kwam klaar met ern knal van 12 op de schaal van richter. En spoot beide mondjes en gezichten vol. En toen!!! Ze begonnen tetongen met mijn sperma;) hoe porno is dat. Echt 400 % top en dit staat op nummer 1 van mn hoerentijd.
bosbeer
21 juni 2013, 08:22
een iets stevigere maar ook aantrekkelijke blondine.
Deze blonde vriendin heet Rima, komt uit Litouwen en is 33 jaar oud, Broodpoot.
superwescoast
21 juni 2013, 14:18
Filles présentes au Gt le Dimanche 16/06/2013 ( ~75 filles présentes )
Ada(Ro)-Adriana(RepDom)-Aida(Ro)-Alexa(All)-Amara(Ken)-Anna(All)-Annabelle(Ro)-Annie(Bg)-Bonnie(All)-Carla(Ro)-Carmen(Ro)-Chantal(Ro)-Chayenne(Mar)-Dalina(Mon)-Dia(Ro)-Fiona(Ro)-Gabi(Bg)-Heidi(Tch)-Ines(Bos)-Isa(Ro)-Jana(Pl)-Jayjay(All)-Jaylene(Pl)-Jenny(Bg)-Joy(All)-Julieta(Ro)-Kassandra(Ro)-Kelly(All)-Kira(All)-Larissa(Ro)-Lara(Mac)-Latysha(Tq)-Layenne(Pl)-Léonie(All)-Leslie(All)-Lola(All)-Madelina(Ru)-Marta(Pl)-Maxi(Ro)-Medina(All)-Milena(Pl)-Mina(All)-Minel(Mol)-Mira(Hg)-Mirela(Ru)-Misha(Ro)-Morena(Ro)-Nastia(Uk)-Nicole(Pl)-Nikky(Geo)-Paola(Pl)-Raissa(Mol)-Rebecca(Ro)-Roberta(Bg)-Romina(Ro)-Rosa(Pl)-Roxana(Ro)-Sandy(All)-Samira(?)-Shaira(Tun)-Shiva(Pl)-Tanja(Pl)-Trish(All)-Veronica(Ned)- ~ 10 filles inconnues
broodpoot
21 juni 2013, 15:14
Deze blonde vriendin heet Rima, komt uit Litouwen en is 33 jaar oud, Broodpoot.
Ok, zal er op letten als ik er de volgende keer ben, kan het niet uitstaan dat ik de naam van dat andere meisje ben vergeten maar goed, als ik op de kamer ben met een dame dan denk ik nou eenmaal niet meer met m'n hoofd :frown:
Hunziker
21 juni 2013, 17:52
(...) als ik op de kamer ben met een dame dan denk ik nou eenmaal niet meer met m'n hoofd :frown:
"blood transfer problem" :a_alarm13: En daar maken juist sommige dames, wat op het forum valt te lezen, weer flink gebruik van ...om je dan achteraf nogmaals eens figuurlijk te :fuck: Who's your daddy now & who got the power? Watch it..
broodpoot
24 juni 2013, 10:00
Ok, zal er op letten als ik er de volgende keer ben, kan het niet uitstaan dat ik de naam van dat andere meisje ben vergeten maar goed, als ik op de kamer ben met een dame dan denk ik nou eenmaal niet meer met m'n hoofd :frown:
Haha, ja daar heb je natuurlijk gelijk in maar goed, voordat ik de kamergang maak vraag ik wel wat het tarief is en ik heb nu dus bij 2 dames gehad dat ik een hoger tarief kreeg voorgeschoteld, dat ik daar vervolgens mee ingestemd heb valt dan ook alleen mij "aan te rekenen".
ketserr
24 juni 2013, 10:24
Haha, ja daar heb je natuurlijk gelijk in maar goed, voordat ik de kamergang maak vraag ik wel wat het tarief is en ik heb nu dus bij 2 dames gehad dat ik een hoger tarief kreeg voorgeschoteld, dat ik daar vervolgens mee ingestemd heb valt dan ook alleen mij "aan te rekenen".
Dit is een duidelijke verklaring dat jij niet bij de anti GT lobby hoor.
Welkom bij het GT front.
broodpoot
24 juni 2013, 10:59
Dit is een duidelijke verklaring dat jij niet bij de anti GT lobby hoor.
Welkom bij het GT front.
Oei, ik had zo graag neutraal willen blijven.
Hoe dan ook, wil overmorgen de reis naar GT maken en vraag me af of de dame die verantwoordelijk is voor mijn GT ontmaagding, Melli (AKA Suzy?) ex Duisburg nog wel is gespot wordt. Kan ook haar toic niet meer vinden.
wayne r
24 juni 2013, 12:46
Hoe dan ook, wil overmorgen de reis naar GT maken en vraag me af of de dame die verantwoordelijk is voor mijn GT ontmaagding, Melli (AKA Suzy?) ex Duisburg nog wel is gespot wordt. Kan ook haar toic niet meer vinden.
Topic : https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?30802-Susan-Susi-%28Nederlandse-Turkse%29-ex-Vulkan&highlight=melli
Loopt er volgens mij nog wel rond, maar dat zal je pas echt weten als je haar met je eigen ogen gezien hebt. Vorige woensdag was ze er in ieder geval niet (voor 19u). Er loopt echter genoeg lekkers rond : de Bulgaarse (zusjes) Emma & Leona zullen zeker ook in jouw smaak vallen.
broodpoot
24 juni 2013, 14:59
Topic : https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?30802-Susan-Susi-%28Nederlandse-Turkse%29-ex-Vulkan&highlight=melli
Loopt er volgens mij nog wel rond, maar dat zal je pas echt weten als je haar met je eigen ogen gezien hebt. Vorige woensdag was ze er in ieder geval niet (voor 19u). Er loopt echter genoeg lekkers rond : de Bulgaarse (zusjes) Emma & Leona zullen zeker ook in jouw smaak vallen.
Ok bedankt, de gezusters staan op mijn shortlist maar met de mazzel die ik in m'n leven heb zullen die wel reeds voor een complete dag geboekt zijn.
Ach, ik heb zomaar het idee dat er nog voldoende lekkers rondloopt.
kempie
24 juni 2013, 23:04
Afgelopen zaterdag naar GT geweest. Drie weken geleden was ik er na 3 maanden afwezigheid weer eens geweest, toen geen enkele slechte sessie gehad en met drie mooie nieuwe dames naar de kamer geweest. Geen enkele sessie van toen was echter van het gehalte dat we het per se nog een keer moesten doen (agnieska misschien nog het meest maar ook niet per se een must). Toch ik had nog de mooie blonde ADA gezien, en nog een mooie brunette en blondje die ik wel graag wou proberen. Tevens bleek Marrianna toen niet aanwezig.
Bij binnenkomst was het redelijk rustig. Het duurde zeker 2 uur voor ik m'n draai kon vinden, met 1 aantrekkelijke dame gesproken dit bleek Nancy (een griekse) te zijn, 4 dagen aanwezig en nog geen club ervaring, ondanks een zeer aantrekkelijk lichaam wou ik dan ook niet direct naar de kamer intussen kwam de roemeense lina, met silicone C cup binnen, het blondje van 3 weken eerder, alleen nu met rood haar. Daar val ik niet zo op maar ze was zo porno lekker en bood de juiste services dat ik na enige bedenk tijd haar als eerste mee naar de kamer nam. De Sessie bleek uitstekend, prima uurtje met FT Totaal voor 100, maar direct op herhaling hoeft voor mij niet, kan wel eens een keertje.
Daarna keek ik met andere ogen naar de red heads. Aangezien er eentje rondliep die ik al eerder had gezien (toen ik GT nog frequent bezocht) met een fantastisch lichaam met mooie silicone c of net d cup. Het bleek de mooie Irina te zijn. Uitstekende half uurtje mee gehad.
Intussen was de brunette van 2 weken geleden ook binnengekomen. Ik sprak haar aan maar ze vroeg gelijk of ze de sleutel mocht halen, ik was daar helemaal nog niet klaar voor. Heb toen even de kat uit de boom gekeken en zag dat deze kleine spicy Rebecca, met zwart haar in een strak staartje een jaagstertje was. Even gekeken of er een draadje was maar ondanks dat ze er al een half jaar claimt te werken geen draadje gevonden dus ik besloot het niet te doen. Zag weinig anders interessants dus ik begon zo iets te hebben van nog een keertje met Agnieska maar die zag ik zo snel niet wel dan eerst toch maar de gok wagen met Nancy. Nancy is geloof ik 24 (ziet er wat ouder uit). Grote silicone D of E cup. Lekkere kont, goed figuur, behoorlijk Porno. Op de kamer geen TZ, wel heerlijk gewoon zoenen, heerlijk spelen met haar lichaam. PZC was matig en deed ze erg kort, toch was het een sessie van een uur geworden, het neuken was gewoon heerlijk en hebben we dan maar lang gedaan even als genieten van haar heerlijk aanvoelende lichaam. 75 voor een uurtje en ondanks het slechte PZC toch de dame waar ik het het eerste van de 3 mee op herhaling zou gaan de volgende keer.
Bij het afrekenen in de kleed kamer zag ik een dame met een lekker lichaam en heel mooi gezichtje. Ik dacht misschien moet ik als laatste maar met haar naar de kamer, Haar naam gevraagd, het bleek de turkse Shayenne, 18 jaar oud, Flinke C -cup (ech) vrij kort donker haar, aparte lok aan de voorkant en de mooiste donkere ogen. Ze bleek er de hele dag al te zijn waarom was ze me dan niet eerder opgevallen. Nog niet klaar nam ik voorlopig weer plaats aan de bar zag ook nog een andere kleine spicy dame met donker haar in een zeer strakke staart, a cup, een boze maar geile blik op haar gezicht, (moet later pas zijn binnengekomen), het bleek Illina te zijn (hiermee wou ik ook wel erg graag naar de kamer), ze leek me nog vrij jong maar mijn keuze was al gemaakt ik wou bovenal met Shayenne, als die te lang weg zou blijven op het moment dat ik er klaar voor was dan was dit m'n back-up optie. Uiteindelijk met shayenne op de kamer beland. Voorzichtig zoenen met de tong maar zeer aangenaam. Het PZC was rustig en langzaam, zeker niet super diep maar super gevoelig, zodat je teen er van gaan krommen omdat je constant het gevoel hebt dat het niet kunt ophouden. Na een lange blowjob was het tijd voor de sex. Echter ze bleek geen condoom meer in haar tas te hebben ze voelde zich erg schuldig, ik moest haar echt overtuigen dat ik het geen probleem vond en dat ze er echt geen 1 hoefde te gaan halen en dat ik graag had dat ze dan maar met die fantastische blowjob door ging. het was de 4e keer die dag en ik had er dan ook echt geen probleem mee dat ze het met een blowjob af zou maken wel dat heeft ze met veel kunde gedaan en ze heeft heerlijk mijn laatste zaadjes eruit gezogen tot ik dan ook echt leeg was. heerlijk. Haar netjes 100 euro betaald voor het uurtje + FT. Is ook nog eens een schat van een meid. Herhalingsgevaar 1000% en dat neuken komt volgende keer wel. Ze heeft naar haar zin in Gt en was geenszins van plan weg te gaan.
Het was niet druk, geen gedeelde kluisjes gezien of zo. Erg goede line-up van dames al duurde het tot begin avond voor die top was. Ik moet snel weer terug voor een keertje met shayenne en hopelijk is Marrianna er dan eindelijk wel. En als ADA, Roberta en vooral Illina er dan zijn zou ik die ook graag meenemen naar de kamer. Dat zal wel over 3 of 4 weken worden. Misschien hebben ze tegen die tijd een draadje waaruit blijkt of ik ze beter links kan laten liggen of juist absoluut moet proberen. Er zijn in ieder geval genoeg redenen om weer snel naar GT te gaan.
ilovethaigirls
25 juni 2013, 07:35
intussen kwam de roemeense lina, met silicone C cup binnen, het blondje van 3 weken eerder, alleen nu met rood haar
Gaat het hier niet om de Roemeese Sabrina ? Beschrijving komt 100 % overeen en ook het feit dat ze 3 weken geleden blond was en nu rood haar heeft.........
kempie
25 juni 2013, 19:10
Klopt het gaat om de roemeense Sabrina even namen door elkaar gehaald.
dominik
25 juni 2013, 19:24
Sabrina ist momentan auf Heimaturlaub in Bukarest
Cupido
25 juni 2013, 22:46
Maar het gaat nu om Sabina, Sabrina is nu vergeven aan de andere Sabrina!!! En die is wellicht weer op vakantie!!
ilovethaigirls
26 juni 2013, 07:54
Maar het gaat nu om Sabina, Sabrina is nu vergeven aan de andere Sabrina!!! En die is wellicht weer op vakantie!!
Ja idd de Sabrina die van PHG komt, die zal waarschijnlijk in verlof zijn, want die heb ik al een paar weken niet meer gezien.
De nieuwe Sabrina, het kleine blondje, die was er de laatste weken altijd maar heeft sinds vorige week rood haar.
broodpoot
28 juni 2013, 15:09
Had me alweer een weekje verheugd op m’n reis naar het zuidoosten dus stapte afgelopen week weer fris in de auto. Reed al een uur of 11 weg en draaide om een uur of 1 de parkeerplaats van de bouwmarkt op. Niet te ver doorrijden trouwens want dat lijkt me ook een nachtmerrie dat je je auto op het 2e gedeelte parkeert, waar het hek dicht gaat. Leuk als je ’s avond je auto in wilt stappen en voor een dicht hek staat.
Binnen eerst een verfrissende douche genomen (van die 2 uur autorijden wordt je er ook niet frisser op) en een bak koffie om is even te relaxen en te kijken naar het vleselijk genot.
Zat in de hoek naast 2 donkerharige van siliborsten voorziene dames waarvan ik gelijk het vermoeden had dat dit de pornobabes van Bbertb waren en jawel hoor, na een kort voorstelrondje bleek dit idd zo te zijn. Grappig toch dat je obv zo’n post gelijk al een voorstelling gaat maken hoe die meiden er uitzien en het in werkelijkheid altijd toch weer anders is.
(Eerlijkheidshalve zal ik maar toegeven dat die laatste recensies over die meiden me deden besluiten om m’n bezoek een weekje te vervroegen).
Ondanks een genereus aanbod over een trio met haar sexsister vertelde ik Emma even te wachten omdat ik een flinke trek had en met de belofte dat ik haar later ongetwijfeld nog tegen zou komen ben ik naar het restaurantgedeelte gegaan om enkele broodjes met gebakken ei tot me te nemen. Altijd goed en met een volle buik, 2 peuken in mijn longen en een Colaatje heb ik even gebruik gemaakt van het ultrasnelle netwerk van GT. Wat me wel verbaast is dat ik andere websites een stuk sneller binnenkrijg dan dit forum maar goed, het mag de pret niet drukken.
Ik maakte nog even gebruik van de gelgenheid om boy69 de hand te schudden en een kort praatje te maken maar al snel kwam Emma controleren of ik mijn lunch inmiddels al binnen had en ik besloot mee te gaan naar de kamer, het zag er tenslotte toch wel lekker uit.
Een recensie volgt nog maar ik kan wel vast verklappen dat het de minste van de dag zou zijn hoewel ik nou ook niet kan zeggen dat het slecht was, ik ben redelijk aan m’n trekken gekomen maar ik zal er niet meer mee gaan kameren.
Terug in het bargedeelte ben ik eerst maar even een half uurtje gaan zitten om is aandachtig om me heen te kijken wat er allemaal rondliep. Meer dan voldoende dames en het berenaantal was niet echt groot heb ik het idee. Vind dat persoonlijk wel zo prettig, te veel drukte is niet mijn ding maar voor de dames is het natuurlijk verre van ideaal.
Ik zat lekker op m’n bankje te turen naar de dames, helaas weer geen Melli (Werkt blijkbaar niet op woensdag), Lola was er ook niet en Louana en Lea waren ook afwezig maar wie er wel was was de sexsister van Emma, Leona. Vantevoren had ik me voorgenomen om is een trio te proberen, warm gemaakt door de verhalen hier maar toen ik naar de kamer ging met Emma was Leona bezig dus het kwam er niet van.
Dan maar alleen met Leona naar de kamer. Ze zag dat ik haar aan keek en in no time stond ze naast me en na wat small talk ging ze een sleutel halen. Het was de kamer naast de sigarettenautomaat. Als ik aan een PSE denk dan staat de sessie met Leona dus vanaf nu in m’n geheugen gegrift. Wat een sloper zeg, zie recensie die nog zal volgen, een topper.
Nu moest ik toch echt even op krachten komen en m’n lichaam had ook flink wat vocht nodig dus ik nestelde me in een bank om even te soezen toen Lakeisha me opviel. Onder de tatoo’s waar ik normaal niet echt warm voor loop maar echt koud word ik er ook niet van en op de een of andere manier werd ik wel geil van haar. Dat rook ze denk ik en ze kwam al snel bij me zitten en zich voorstelde. Ik vertelde haar dat ik haar in gedachten zou houden maar toch echt eerst even wat wilde gaan eten waarna ze me met rust liet en verelde dat ze hoopte dat ze me nog zou zien. M’n portemonnee zal ze denk ik bedoeld hebben maar goed, zolang ik binnen in de GT rondloop doe ik altijd maar net of vrouwen me echt willen vanwege m’n uiterlijk. Zolang je de knop maar om weet te zetten zodra je de deur achter je dichttrekt en je auto instapt.
Ik maakte gelijk even gebruik van het even aanwezige internet om Lakeisha op te zoeken en besloot dat de recensies voor mij voldoende waren voor een sessie.
Inmiddels was het alweer een uur of 6 en m’n maag begon geluiden te maken dus besloot naar het restaurantgedeelte te lopen om te kijken wat de kok gemaakt had en net als een week of 4 terug op de woensdag was het ook nu weer meer dan goed. De eerste 2 keer in GT op een vrijdag en toen hield het beide keren niet over, wellicht toeval maar de beide woensdagen maakten dit meer dan goed.
Na het eten hoort een kop koffie en daarmee nestelde ik me weer op de bank en toen ik m’n lege kopje neerzette was dat waarschijnlijk het sein veilig en plots stond Lakeisha naast me met de vraag of ik klaar was voor haar. Tsja, wat moet je dan, rekken of gelijk alle poespas overslaan. Dat laatste dus en in haar kielzog vertrok ik naar de kamer alwaar zich een levendige sessie afspeelde die ik niet anders dan uitstekend kan omschrijven. Lakeisha kreunde, schreeuwde zelfs, hard mee tijdens het pompen en ik voelde me een volwaardig porno acteur die elke vrouw in de 7e hemel kan doen geraken. Jaja, ik weet wel beter maar in de wereld die GT heet mag je zoiets af en toe gewoon denken.
Het was een uur of 9 toen ik na de douche weer bij de bar aankwam toen ik Anastacia rond zag lopen. Had haar voor het eten al is rond zien lopen maar mijn god wat een bom zeg. Kan me voorstellen dat er heren zijn die afknappen op dat plastic maar aangezien ik van alle markten thuis ben kan ik er ontzettend van genieten. Probleem was alleen dat ik niet de enige was en de dame was continu bezet, danwel 10 minuten op de bank met een beer, of anders op de heenweg naar of terugweg van de kamer. En hoe graag ik ook met haar een kamergang had willen maken ga ik toch echt niet hard hollend naar een dame toe als ze even 6 seconden in haar eentjes staat of zit dus ik besloot maar om haar op m’n shortlist te zetten voor de volgende keer. Terwijl ik dit schrijf realiseer ik me dat dit er maar snel van moet gaan komen want ik ben nu al een paar keer ontwaakt uit een dagdroom van dat intens geile lijf.
Net als de vorige keren bedacht ik me rond 9 uur dat het helemaal niet verkeerd zou zijn om er na 8 uur GT maar een einde aan te maken. Lig je voor middernacht weer thuis in je mandje dus daar valt van alles van te zeggen.
Raakte tijdens het roken van een sigaretje buiten op de bank aan de praat met een ijsbeer die zich verwonderde toen ik zei dat ik al de hele dag rondliep maar begreep het wel toen ik ‘m vertelde dat ik in totaal bijna 5 uur in de auto zit. Dan moet je er ook maar het maximale uithalen en indachtig die redenering liep ik naar binnen voor een wellicht laatste kamergang. Zat op m’n bankje een beetje in de rondte te kijken toen ik net als vorige keer Shiva zag zitten. Shiva dus.
Shiva is optisch niet het mooiste meisje van de klas. Hell, als ik in de Kalverstraat loop zal ik in een halve minuut 20 vrouwen zien die aantrekkelijker zijn maar Shiva heeft toch iets hoewel ik nu als enige kan bedenken dat het uitstekende sex is. Met Shiva heb je sex alsof het je vriendinnetje is.
Ik moet nog steeds een recensie schrijven van de vorige keer en zal dat meteen maar samenvoegen met die van afgelopen week.
Uiteindelijk was het weer kwart over 11 toen ik met m’n Heineken aan de mond zat en was het me dus weer niet gelukt om met minder dan 4 sessies voor 10 uur weg te gaan en nam me voor dat ik me dat ook niet meer voor ga nemen.
Om half 12 stapte ik in m’n auto en na een voorspoedige terugreis zonder alcoholcontrole was ik zelfs binnen 2 uur thuis.
GT tot snel!!
masseurke
28 juni 2013, 15:41
Hoog tijd om nog eens wat ervaringen te delen… Gespreid over twee bezoeken vindt u, beste beren, onderstaand enkele ervaringen…
De eerste dateert van enkele weken terug, het was een stralende prachtige dag in Duitsland, zonnetje scheen lekker, vogeltjes fluiten, een ruime gevulde tuin met veel lekkers en gezellige beren, waaronder Magic-G die ik nog nooit eerder had ontmoet. Ook Ace2 viel op woensdag binnen en dat was echt reeds lang geleden.
Net na binnenkomst ging ik op jacht en zag dat het goed was… Op de parking had ik Nina / Nika reeds ontmoet, in de kleedkamer zag ik Criss, (en Bosbeer, gezelleuug) wat verder Aïda, later Jayjay, Fabienne en ook klapper Cora was van de partij en stond weer net als altijd, lekker geil te wezen.
De lunch liet ik even wachten en trok met Aïda de kamer op. Dat was geleden van de tijd dat ze nog prachtig ravenzwart haar had en ik ze in Tönisvorst langs de plinten had gehaald.
Zij herkende me uiteraard niet meer, ik schat dat er na die keer in PHG wellicht nog een man of 5000 is over geweest en hoe kan dit heerlijke mokkeltje zich dan zo’n miezerig mannetje als mezelf herinneren.
Mijn herinneringen van in PHG leken me beter dan wat zich in het hutje in GT afspeelde, prima meid daar niet van, ze zoent heerlijk voluit met die mega geile lippen van haar. Haar tietjes zijn nog steeds heerlijk zacht en romig en dansten lekker mee tijdens het ruigere beukwerk. Deze meid kan veel hebben, dat heb je natuurlijk wanneer ze zo’n tijger als Jansen gewoon is… al verbaasde ze me toen ik ze tijdens het beffen “easy, easy…” hoorde zeggen. De plintenbeuker kennende moet ze toch wat gewoon zijn?! Crash boom boom boom bang…
Soit, na deze heerlijke starter begaf ik me rond 14u15 naar de koekenbakker met het simpele verzoek “ein omelet full option bitte” waarop ik het antwoord kreeg dat er na 14u00 geen eitjes meer werden gebakken. Dat was een tegenvaller, want een “gewoon” broodje kaas / ham en een hard gekookt eitje zijn dan maar simpele afkooksels…
Bosbeer lag te braden in de zon, Souza en Magic-G (zo bleek later) hadden een plekje buiten onder ’t afdak bemachtigd. Ik vervoegde het gezelschap en nam ondertussen wat e-mails door.
Toen ik na een tijdje opkeek zat er een beer een groot bord konijnenvoer binnen te spelen, het bleek ACE2 te zijn, dat was alweer een tijdje geleden en werd dus een blij weerzien. De man had wat extra voer nodig, want had blijkbaar een pannenkoeksessie met Gabriëlla achter de zak.
Wat later passeerde Fabienne die ons verweet “toch een zalig en gemakkelijk leven te hebben”. Dat ze zelf al heel de middag in de zon lag en heur mooie reet nog niet had laten bewerken die middag kwam niet ter sprake.
Haar prestaties echter wel en de meningen daarover waren zéér uiteenlopend. Ik had er geen klagen van. Zoenen zou volgens Magic-G ontbreken, maar ook daar had ik tijdens de betere bedsport met haar niks van gemerkt. MG verweet me dat ik natuurlijk een knappe vent was en hij niet, Tsja, daar had ik niet van terug… :biggrin:
Een volgende wandeling deed me Bonny tegenkomen, nieuw kapsel wat haar prima stond. Bonny weet dat ik gek ben van haar en haast nooit een kamervraag kan weerstaan.
Luttele tellen later lag ik ze dan ook te verwennen in zo’n nieuw klein kamertje. Ze “klaagde” dat ik ze moe maakte op die manier, vervolgens wist ze toch nog uitmuntende pijpkwaliteiten op me los te laten, wou ze naar mijn zin iets te vlug gaan neuken, maar keerde op eenvoudig verzoek terug met heur mondje naar mijn dikke vriend… Vervolgens bereed ze me weer als de beste en vervolgens beukte ik haar doggy gewijs tot tegen het matras en bleef op die manier een fijne ontlading niet lang uit. Crash boom boom bang…
Ik lummelde verder wat rond, zag veel vrouwelijk schoon, maakte beste praatjes met praatjesmakers zoals je ze wel eens tegenkomt.
En zo herinner ik me plots dat ik halt hield bij Ace2 en HP001… Ik hoorde ACE2 nog net melden dat hij wel iets met she-males had, maar nu bezoedel ik ’s mans goede reputatie. Dus ’t zou ook kunnen dat hij het over zijn strip collectie op dit forum had, waar hij net een verhaaltje van she-males had geplaatst. :hammer:
Na een tijdje trof ik Nika eindelijk “vrij” en verzocht haar om samen met mij een tentje op te zoeken. Een sleutel had ze daar natuurlijk niet voor nodig en zo liep ik onmiddellijk met haar gearmd als een getrouwd stel een tentje achterin de tuin tegemoet.
Daar bleek dat ik was vergeten hoe goed ze wel was, ze zoende heerlijk en voluit, pijpt wonderbaarlijk lekker en nat, terwijl ze het hele zaakje van voldoende speekselvocht voorziet én dan ook nog eens heerlijk met der fijn gemanicuurde nageltjes het zakje begint te krasselen. Ik voelde me weer even twintig en befte vervolgens zoals ik dat de afgelopen jaren flink heb bijgeleerd; bovengemiddeld dus … :wink:
Deze lieve en goedlachse Nika kon dit appreciëren en even later begon ze opnieuw het betere pijpwerk ten toon te spreiden. We kakelden, zoenden en likten vlot een uurtje vol en net toen ik dacht dat het tijd werd om te gaan neuken werd al dat gepijp me te machtig en Crashte Boomde Bangde ik der mooie snoetje vol.
Ik vloekte een vette vloek wat Nika verbaasde, bijna voelde ze zich schuldig, maar ik suste haar onmiddellijk; ’t was een super uurtje geweest, alleen had ik haar graag willen neuken ook.
Na deze derde “rit” van de dag moest ik die plannen toch even opbergen en eerst de innerlijke man maar even spijzen.
Dat deed ik met Bosbeer en iets van kalkoen met een sausje, boontjes en een soort aardappelkroketje en Souza, ja die zat er ook nog bij.
Ik roemde Nika’s prestaties en achteraf zou blijken dat Bosbeer eindelijk eens een keer naar me zou luisteren. Advies dat hij zich, naar ik heb begrepen, niet heeft beklaagd.
Tussen acht en negen verliet ik handenschuddend het pand, uitkijkend naar mijn volgende bezoek, samen met Patserke zou dat zijn en dat duurde helemaal niet zo lang.
Die keer stond de parking rond 13u00 reeds goed vol en wist ik mijn bolide achteraan tussen de boompjes te manoeuvreren.
Betalen, locker, douchen, badjas, bar, tuin, kino… Ik merkte niet onmiddellijk grote klappers op, wie ik wel zag was Daniëlla, met haar had ik enkele maanden terug tezamen met Patrizia een waanzinnig lekkere afsluiter gehad, eentje die ik wellicht nooit vergeet. Aldus verzocht ik dit schepsel een sleutel te gaan halen…
Op kamer begon deze lieve Poolse haar beste kunstjes en mijn beste beentje boven te halen, maar hoe ze ook probeerde, de Crash de Boom, laat staan de Bang, bleven angstvallig uit. Dat heb je natuurlijk als je het belangrijkste hoofdstuk (Patrizia) niet mee aan boord heb…
Bovendien hoorde ik Souza in zijn beste Eindhoveuhs door mijn hoofd galmen “ze lacht zo onnozel”. En inderdaad, ze bevond zich duidelijk in een ongemakkelijke situatie en... lachte onnozel… :hammer:
Hoe hard deze prima meid ook probeerde, veel meer als wat half slapjanussen leverde het niet op. Ik dacht aan de tijd en dat omeletje, bovendien lag ik te daveren van de honger. “I want your sperm”, probeerde ze nog. Ik trok mijn halve stijve (optimist als ik ben heb ik het dus niet over mijn halve slappe) uit haar kutje, trok het rubber af en zei tegelijkertijd; “en ik wil een eitje, HONGER!”
Ik betaalde haar nog op kamer, liet haar bedroefd achter en spurtte naar de tent alwaar ik mijn maat Patserke al knabbelend aan de eitjes trof.
Hij was met de Marokaanse Dunya en was buiten afgezogen, ook afgezopen zoals ze dat in Antwerpen al eens zeggen.
Deze Dunya heeft een fraai smoeltje, dat mag ik niet ontkennen, heeft een naar mijn zin te bol achterste en ook nog eens valse Boobies. Ik moet ze niet en mijn gevoel heeft me weer eens niet bedrogen.
Patserke “mocht” kiezen wat hij zou betalen, het service pakket was dan ook navenant. De gierigaard koos voor het simpele menu en dat was dus zonder zoen en beffen… Dat heb je dan als de vaste waarden er niet zijn en ik anders altijd advies kan vragen aan Souza, die dan zegt “waaaarrrrrdelooows” of “die-is-goed” of Bosbeer “neeeeej, ga je met haar op kamer…”
Het eitje had gesmaakt en gaf me nieuwe krachten. Een eenvoudig vraagje aan de Theke van dienst leerde me dat Nika vandaag niet zou komen, ook Kim die me vorige week had beloofd (!!!) te komen was er niet… :asshole:
Paula zag ik wel, maar die liep weer met een geweldig triestig smoeltje door GT en ook toen ik ze vroeg hoe het met haar was, kreeg ik enkel een duim naar beneden...
En zo kreeg ik Jayjay toevallig in de gaten en dat kwam zo… Ik liep na de middag toevallig achter haar aan toen ze van de bar richting tuin liep. Ze stopte aan het deurgat omdat er een koekenbakker binnen wilde, waardoor ik geheel per ongeluk tegen heur zachte bibsje aan knalde. Ik verontschuldigde me natuurlijk en liep verder achter haar richting de tuin, nog steeds met de beste bedoelingen. (lees, gewoon naar de tuin lopen en een beetje gaan banken) Aan de deur van de tuin moest ze weer halt houden en keek over haar schouder in mijn ogen.
Om erger te voorkomen zei ik haar dat ze niet moest denken dat ik ze volgde, onmiddellijk gevolgd door; "alhoewel"... Ze lachte even. Buiten was 't net beginnen te regenen en ik begon een kort praatje wat niet meer inhield dan;
- "Het regent"
- "Ja, jammer"
- "JayJay, wil je anders maar een sleutel halen?"
Het wichtje was stomverbaasd, 1 ik kende haar naam en 2 ze had me natuurlijk ook al maanden gezien en had ondanks regelmatig oogcontact, wellicht niet meer verwacht dat ik ooit met haar zou kameren. :teuflisch:
Ik vond ze super aardig, leuk in de omgang, goedlachs en was natuurlijk ook verzot op haar ranke lijfje. Ze droeg een paars lingeriesetje met onder haar BH een zwarte BH met wat vulsel. Toen ik haar vroeg waarom ze dat deed, antwoordde ze dat ze wel errug kleine tietjes had (inderdaad, kleine mini aaa'tjes, maar wel mooi!) en ze deze daarom een beetje voller wou laten lijken... Ik vrees dus dat ze ooit voor Megaboob overstag zal gaan en zich een stelletje sili's zal aanmeten. Daar had ik het dus bewust niet over! Ik vind Megaboobel een prima vent, altijd leuk om te lezen, maar van lekkere, sappige, romige, kleine, maar strak gevulde tietjes moet hij gewoon afblijven. Ze deed me ook denken aan een meisje uit de buurt, uit lang vervlogen tijden waar ik jammer maar helaas, nooit wat mee heb gehad. (die had ook zulke kleine tietjes) Dat zei ik haar ook en meldde tevens dat we dat vandaag even gingen rechtzetten.
Goed; prestaties van deze meid; prima, ze zoent heerlijk en voluit, kan meer dan behoorlijk blasen, laat zich lekker likken - geeft wat instructies, maar daar hebt ik absoluut geen moeite mee - en tijdens het missio werk, beukt ze der heupen werkelijk zeer krachtig omhoog (zelden zo fel meegemaakt, ofwel neukt ze altijd zo lekker mee, ofwel had ze gewoon een flinke beurt nodig ). Crash boom boom bang… heerlijk mokkel deze Jayjay :freu:
Maar beste vrienden beren, nu komt het; Toen ik lag na te hijgen roemde ik heur service waarop deze prachtige en speelse twintiger antwoordde; "Ja, natuurlijk geef ik goeie service, ik vind 50euro best veel geld en daar mag ik dus best goeie prestaties tegenover zetten!"
Nou, geef deze meid een standbeeld en zeg het voort. Bovendien bleef ze de rest van de dag superaardig tegen me, een knipoog, een glimlach een fijne schalkse streling in 't voorbij lopen kon er steeds af. :liebe2: :freu: :luvlove:
Herhalingsgevaar? Ik zou helemaal van geen gevaar spreken, maar gewoon van "herhaling"!
Patserke die was intussen ook weer aan de slag gegaan, Medusa of zoiets, te blond en een neus die me aan een havik doet denken, maar lieve lezertjes; de deuk die mijn egootje bij Daniëlla had opgelopen werd onmiddellijk uitgeblutst, want mijn goede en trouwe vriend Patserke was niet aan knallen gekomen, malfunction van zijn wapen hahaaaaa!!!! :biggrin:
Onze agenda liet niet toe dat we nog veel aan de slag gingen, de Patser werd zenuwachtig en ik zag Kaïsa (spreek uit als Kassa, maar dan met een “j” na de “ss” Kassja dus… :smoke:) in de kleedkamer hevig met der haar in de weer. Net buiten de kleedkamer hield ik de wacht, want deze Poolse werd door vriend en vijand geroemd.
Ik vind ze niet razend knap, maar ze heeft iets en sowieso een prachtig figuur. Ze loopt immer gematigd Gothic gekleed en Gothic ge-make-upped door GT.
Ik hield ze tegen en eiste een sleutel. Ze had graag willen weten van wie ik haar naam kende, maar dat wist ik niet meer, bovendien had ik over haar gelezen op ’t forum.
We moesten even wachten op een sleutel, maar die tijd vulde ze mooi op door een drankje voor me te halen en een lief praatje te slaan.
Ze heeft wat met der haar, daar is ze erg op gesteld en dat moet piekfijn liggen alvorens ze zich opnieuw publiek vertoont, grappig, want eens op kamer (dezelfde als waar ik met Jayjay was geweest) ontpopte deze tengere Poolse zich tot het beloofde wilde diertje, zoenen alsof ze zich voor ’t leed en de schade die ik met Daniëlla had opgelopen moest verontschuldigen en pijpen, jaaaaa… :annieengel:
Hier herhaalde zich het tafereeltje van met Nika de week daarvoor, sterker dan mezelf Crash boom bangde ik haar muiltje vol en moet ik het betere neukwerk tot een volgend bezoekje uitstellen.
In de douche prevelde Patserke nog over een andere sessie, maar ik kan me met de beste wil van de wereld niet herinneren met welk mokkel dat zou geweest zijn, wellicht kwam hij toch (weeral) niet klaar… :tongue:
Collega beren, wellicht ben ik volgende week terug in GT; ik heb daar immers nog een hoop werk te verrichten!
Gegroet,
M
Hunziker
28 juni 2013, 19:19
Donderdag 27 juni 2013
De eerste, let wel de eerste zomermaand van 2013 zit er bijna op, nog twee derde te gaan van de "zomer". Hopelijk wordt zoals een ieder wel zal denken de maand juli een betere maand. Donderdagmorgen stond ik met dit gevoel op en wilde GT graag nog een bezoekje brengen in de maand juni. Het zou een andere dag worden dan ik mij had voorgenomen, zowel de heen als terugreis. Ik reed kort weg van huis en had de eerste rotonde er nog maar net opzitten als ik een politieauto in mijn binnenspiegel zag en men bleef mij volgen. Ah bijzonder dacht ik nog. Niet veel later werd ik nadat ik zelf ergens mijn auto had geparkeerd voor inkopen, aangesproken door een agent die mij dus was achtervolgt. Mijn rotonde rijstijl viel op. Ik had de rotonde vrij snel genomen maar ik reed niet te hard was de uitkomst. Papieren controleren en de agent vroeg of ik had gedronken. Dat doe ik al jaren niet meer. Daarna kwam gelijk de vraag of ik koffie had gedronken. Ook geen koffie. Ik had net mijn contactlenzen 15 min. terug ingedaan en wees naar mijn ogen. "U heeft niets gedronken?", ging de agent door. "Ja yoghurt" antwoordde ik en ik gaf hem een hand en hij stapte zijn auto weer in. Misschien was het mijn enthousiaste dat ik naar GT ging, maar hoe leg je dat een agent uit. Dat je met 40-50 km/uur een binnen de bebouwde kom rotonde neemt (waar het op dat moment zeer rustig was) no problem. Nu kan het voertuig het rustig aan i.v.m. de extra sportieve uitgevoerde rijeigenschappen, waaronder de magnetische vering. Uitleggen niet dus! Ik de auto weer in en op weg naar GT waar ik nog even enthousiast mijn reis voortzette. Na enige tijd reed ik het GT pad op en de parking was al druk bezet. Ik moest alleen even heel kort wachten totdat iemand met zijn auto wegging. Ik kreeg van mijn favoriete parkingman een plekje toegewezen. Ik vind het iedere keer weer echte een service als hij bij de plek helpt en zijn assistentie verleent en pas wegloopt als jij je motor hebt afgezet. Pünktlichkeit alom, grote klasse, dat mag ook wel eens gezegd worden. Naast het parken doen zij ergens ook de voorselectie aan de poort. Netjes!
Na binnenkomst kreeg ik een locker met dit keer een three-digits number. Nooit gehad een nummer in deze ranking, het was dan ook echt druk al zo rond 14.15 uur. Veel, zeg maar gerust erg veel witte beren zaten in de barruimte. Het was meer een soort van aan de ene kant een berenfront en op de krukken rondom het damesfront. Weinig actie te bespeuren van heen en weer lopende paartjes. De dames waren zichtbaar zich aan het vervelen/zich aan het ergeren aan de hoeveelheid mannen die niets ondernamen. Aan de andere kant de hoeveelheid mannen die elkaar vermaakten met verhalen vaak met een glas of sigaret in de hand. Ik besloot eerst maar eens wat te gaan eten want deze vertoning daar kreeg ik geen extra energie van. Op weg dus naar de witte eettent. Daar een rijst prakkie gegeten wat okay was. Niet voor herhaling vatbaar, maar dit is meer mijn persoonlijke smaak. Na enige tijd nam ik weer plaats in de barruimte en sprak hier en daar wat dames en kreeg een beeld wat voor een gevoel er bij hen heerste. Ik heb dit beeld later met ook bekendere dames voor mij besproken en ook zijn gaven aan dat dit klopte. De dames die ik heb gesproken die gaven aan dat sinds twee weken er een ander soort klant GT bezoekt. Ik vond het nog wel een uitspraak een ander soort van klant? Men vindt dat vaste klanten, zeg maar de doorgewinterde klanten meer actie ondernemen/spontaner zijn en deze minder aanwezig waren. De huidige klanten zijn veel minder spontaan niet uit voor een gesprek, niet actief behalve de laatste vier uur van de dag. Het is moeilijk om mij hierin te verplaatsen dat er plots andere klanten zijn, maar dat er minder actie was zo rond 14.30-16.30 uur kan ik beamen, voordat ik naar de kamer ging daarna ben ik het overzicht kwijt geraakt. Een leuke avond maak je beide, dus 50 procent ligt bij de dames en 50 procent ligt bij de heren is mijn mening. Het blijft overigens druk (behalve maandag) bij GT. Wat overeenkomt met het bericht dat het er even anders aan toegaat bij GT met de bezetting van de beren, is het feit dat er binnen het GT geile tijden topic ook sinds 1-2 maanden minder actief en uitvoerig wordt geschreven. Een opmerking hierover viel kort geleden nog te lezen van Willem2 bij het onderdeel Tombola. Nu kan het zijn dat men even schrijfmoe (vakantietijd?) is of er is een verband dat de doorgewinterde het even laten afweten en de klanten die GT nu bezoeken minder schrijflustig zijn/zich niet geroepen voelen? Wie zal het zeggen? Al weet ik uit ervaring dat er heel veel Nederlandse kentekens op de GT parking staan en daarvan ook heel veel beren dit lezen maar geen lid zijn of wel lid zijn maar niets hier schrijven, wat hun goed recht is natuurlijk. Ik spreek sommige tijdens mijn bezoek en ben er niet een tegen gekomen die dit forum niet kent. De meeste lezen alleen. Als ik het beeld even terug neem zo rond 14.30 uur die twee fronten, dan kan ik goed begrijpen dat je als dame meer actie zou willen. Het ging daarbij niet eens om naar de kamer te gaan. Puur een gesprek, iets spontaans dat is wat ze vragen om het geheel meer sfeer te geven. Nu weet ik toen ik jaren geleden de club in liep ook super uit de boom heb zitten koekeloeren. Je moet een fase door om een dame aan te spreken en je niet te schamen waar je bent, wat je doet etc. Nu interesseert het mij totaal niet meer waarom ik daar ben. Het voelt goed, daar gaat wat tijd overeen. Ik hoop voor sommige “lees beren” die dit als een soort van herkenning zien. Schaam je niet, maak een praatje met een dame al zit ze alleen voor haar uit te staren op de kruk. Biedt haar wat te drinken aan, vraag hoe de week/dag verlopen is etc. De meeste dames vinden echt wel okay met een klein beetje aandacht zo in de barruimte over en weer tussen de beren en dames krijg je snel een hele andere sfeer.
Zo rond 16.30 uur was ik aan een kamer toe dit kwam mooi uit. Van mijn mede collega beer Ace2 kreeg ik via GT live een vloed van potentiele dames die aanwezig waren zo las ik later (telaat) op het live forum. Keus genoeg. Ik ging nog even voor het vertrouwde Kira. Heerlijk en net als ik uiterst selectief op frisheid. Zij zal het niet laten op beren de deur te wijzen als het er niet fris uitziet/riekt. Heerlijk om dat dan weer eens te horen, zo moet het ook. Ik lag ook gisteravond weer dubbel van het lachen toen ze een verhaal vertelde van een Duitse brandweerman die niet wist hoe zijn voorhuidje werkte en wat voor vuil (stank!) daar zich kon ophopen. Sorry voor de beren die nu eten. Maar onder welke steen heeft zo n beer gezeten vraag ik mij dan af. Verder een heerlijk relaxte sessie gehad met haar met de nodig seks tussendoor. Vrij kort daarna heb ik weer eens even nader kennis gemaakt met Lavinia. Het duurde gelukkig niet lang voordat ik de eerste glimlach op haar gezicht kon brengen en dat met niet eens een kamerbezoek in de aanbieding. Dames die lachen, dat maakt hen zoveel knapper. Ze is een knappe meid die echt anders is op de kamer, daar lacht ze meer en praat ze meer al is ze vrij serieus bezig met haar deel van de daad. Met haar kan je echt even 30 min. gaan kameren en dan wordt het ook 30 min. en niet meer of minder. Vrij zuiver qua tijd en wilt dit ook netjes en goed met seks vullen. Ik merk aan mijzelf dat ik vanavond weer eens in de niet-blond-fase zit. Nadat ik veel blondines zoals Nicky en andere blondines had gekamerd is dat na al het gedoe bij mij de smaak weer even anders. Ik heb van die blond dan wel niet-blond fases altijd al gehad. Later op de avond kwam ik een nieuwe beer tegen die ik even op sleeptouw heb genomen door GT. Rondje gemaakt met hem en een en ander uitgelegd. Hij gaf aan dat hij zijn informatie opdeed op dit forum. Benieuwd hoe het hem is vergaan die avond.
Zo rond 19.30 uur was het plots minder druk met beren nadat het even spits was zo tussen 14-19 uur op de donderdag. Later op de avond zag ik Cassandra nog die vorige week 22 jaar is geworden en dit lekker in Spanje had gevierd. Ik moest haar nog even feliciteren en ook haar weer even kort een kamer bezoekje doorgebracht. Als ze een minder Roemeens accent had gehad in de voor haar vreemde talen vond ik haar nog iets aantrekkelijker. Tja, dit hebben vast een aantal Duitse dames ook die mij Duits horen spreken :biggrin: DJ Miss K was donderdag ook van de partij. Ik heb vernomen dat zij er meer “standaard” aanwezig zal zijn. Ik vond sommige stukken okay, sommige stukken liep een deel van de mix te lang door voordat er verandering in kwam. Ik heb er enige tijd aandachtig naar zitten luisteren. Aan het einde van de avond moest ik nog even met Cora op de kamer, tja toch met blond eindigen. Haar magisch zachte huid blijft heerlijk. Nu ze nog onbewapend is (tattoo) durf ik het voorlopig nog ;)
4471
Aan het einde van de avond liep de theke de lockerkeys te verzamelen in de omkleedruimte en deelde mee dat de politie weer stond te controleren op alcohol. Ik was reeds op de hoogte (ISG) dat er sinds een week bijna elke dag s nachts op alcohol wordt gecontroleerd bij GT. Mocht je tegen de lamp lopen zijn de boetes niet mals en het is voor ons als buitenlandse bestuurders gelijk cash afrekenen. Tja, dat doe ik toch liever met een sexy topper in GT dan met een agent die je met een zaklamp je irritant zit bij te lichten. Laat maar komen die controle dacht ik, het zou voor mij in Brueggen de eerste keer zijn. En ja bij een T -kruising stond een busje met drie agenten erbij. Voor mij stopte een auto en ik ging er netjes achter staan. Rijbewijs overlegt en adrem dat ik was deelde ik gelijk in het Duits mee dat ik geen alcohol drink sinds x-jaar. Ik kreeg mijn rijbewijs vrij snel terug en daarbij de vraag: “ Waarom ik geen alcohol heb gedronken?” Het was komisch om dat van een agent te horen. Net als of het totaal niet drinken van alcohol strafbaar was. Ik hield mijn lach in en na totaal 30 seconden oponthoud mocht ik nadat ik de agenten met "Entschuldigung" gemaand had even ruimte te maken (men stond precies in mijn rijrichting op de rijbaan) mijn weg weer vervolgen. Gute Nacht Herren, Gute Nacht kreeg ik mee en vervolgende mijn reis richting Die Niederlande.
Overzicht aanwezige dames op deze dag (mede dank aan Ace2 & Teiresas)
Lisa, Flo, Gabriela, Claudia, Chrystelle, Laura, Lolly, Minnell, Luna ( wieder da mar.) Mona (ook wieder da, mar) Dunya, Clara, Lakeisha, Martha, Maci, Isabel, Romina, Sheila, Denis/Ilona, Lin, Adella, Jana, Lea ( volgens mij heeft ze haar lippen opgespoten wat minder is) Cora, Sabrina ( ni mrt roos haar wat niet zo goed staat) Larissa, Katharina, Bonny, Mimmy, Julie ( na 4 jaar is deze Roemeense weer terug) Leona, Misscha, Roxanna, Miranda, Sylvie/Lovely Jessica, Andrea, Chantal, Amira, Lulu, Anny, Shiva, Jayjay, Emmy, Anastasia, Julliette, Olga, Irina en Ada. Het valt op dat relatief veel oude bekenden zijn terug gekeerd zoals Jilt, Mona en Luna. Ook de Matokaanse fie vroeger Dunya heette. Verder Casandra (Ro), Kira, Lavinia, Nicky (neu en toeval ook uit Hamburg, maar totaal ander typ) + haar vriendin, Medina, Simone (Dui) en zag een jongere versie van Jayjay het kon haar zusje zijn. Delaria, Tanja (D), Sissi, Emma en Leona (de Bulgaarse sili zusjes), Karina, Steffie, Stefania, Simona (Bul) en Dia.
bergm550
29 juni 2013, 10:44
Laat maar komen die controle dacht ik, het zou voor mij in Brueggen de eerste keer zijn. En ja bij een T -kruising stond een busje met drie agenten erbij. Voor mij stopte een auto en ik ging er netjes achter staan. Rijbewijs overlegt en adrem dat ik was deelde ik gelijk in het Duits mee dat ik geen alcohol drink sinds x-jaar. Ik kreeg mijn rijbewijs vrij snel terug en daarbij de vraag: “ Waarom ik geen alcohol heb gedronken?” Het was komisch om dat van een agent te horen. Net als of het totaal niet drinken van alcohol strafbaar was. Ik hield mijn lach in en na totaal 30 seconden oponthoud mocht ik nadat ik de agenten met "Entschuldigung" gemaand had even ruimte te maken (men stond precies in mijn rijrichting op de rijbaan) mijn weg weer vervolgen. Gute Nacht Herren, Gute Nacht kreeg ik mee en vervolgende mijn reis richting Die Niederlande.
Ik ben ook een keer staande gehouden door de Duitse politie, toen ik net de grens over was gefietst richting GT. Ze wilden even mijn rugzak controleren voor drugs. De ene agent controleerde mijn rugzak, terwijl de andere agent met mijn paspoort naar de auto liep om zijn centrale te bellen. De derde agent stond naast me en hield me in de gaten.
Toen alles in orde bleek te zijn, vroeg een van de agenten: "Wo fahren Sie hin?" Ik: "Nach Golden Time." De agenten werden rood in het gezicht, een van hen probeerde zijn lach in te houden, terwijl de andere agenten me indringend aan keken. Toen zei hij: "Dann wünsche ich Ihnen viel Spaß im Spaßzentrum Brüggens." Ik: "Danke." En ik kon mijn weg vervolgen.
Ik ben ook een keer staande gehouden door de Duitse politie, . .
Elke keer als ik GT (na 24:00 uur) verlaat en linksaf draai richting Venlo is het de laatste weken raak en heb ik zo'n polizei-wagen aan mijn reet hangen of wordt ik bij het 2e stoplicht aan de kant gezet.
Ik drink niet, dus een alcoholcontrole heb ik op zich geen moeite mee, maar het is af en toe wel irritant als ze je weer voor de zoveelste keer "lastig vallen".
Het lijken wel DVP's die je elke keer aanspreken om centen uit je zak te kloppen :)
gignnl
29 juni 2013, 12:30
Ze hebben de laatse tijd diverse malen `gescoord`,kan zijn dat ze daarom de controles wat meer intensiveren.
Hunziker
29 juni 2013, 13:31
(...) vroeg een van de agenten: "Wo fahren Sie hin?" Ik: "Nach Golden Time." De agenten werden rood in het gezicht, een van hen probeerde zijn lach in te houden, terwijl de andere agenten me indringend aan keken. Toen zei hij: "Dann wünsche ich Ihnen viel Spaß im Spaßzentrum Brüggens." Ik: "Danke." En ik kon mijn weg vervolgen.
Leuk stukje Bergm550. Spaßzentrum Brüggens moet ik onthouden, een mooi synoniem. En zo te horen sprak er een kenner onder de agenten :biggrin:
De gemeente Brüggen heeft er bijzonder veel baat bij met zo n toko in haar gemeente. Sinds 2005 profiteert zij al van de afdracht en indirect wordt der Polizei in den Bezirk Bruggen daar weer van betaald en als zo n agent ook nog daar even komt spazieren, dan is het weer een hele mooie cirkel ;)
Wanneer ben je sexverslaafd, of zoals je wilt FKK-verslaafd? Nu zul je van mijn buurvrouw daar een ander antwoord op krijgen dan van mij. Zolang ik ’s nachts niet onder de brug hoef te slapen is er toch nog niet veel aan de hand? Zo had ik deze week een cursus. Die cursus had ik maanden geleden vanwege het onderwerp uitgezocht en hij leek mij bijster interessant. Toen eenmaal de bewuste datum in zicht kwam, kwam het natuurlijk helemaal niet meer uit. Maar juist dan moet je standvastig zijn en toch naar de cursus gaan. “De houthakker die zijn bijl niet slijpt, moet alleen maar langer werken voor minder geld” zei mijn grootvader op de grote vaart altijd, waarop mijn oma dan steevast vroeg wat die verroestte bijl in het tuinhuis al jaren deed. Dus ik ging op cursus en onderweg bedacht ik mij dat dit wel een hele goede gelegenheid was om er vroeg tussenuit te piepen en richting GT te rijden. Een klein stemmetje in mijn achterhoofd merkte op dat, dat wel zonde was van het geld (en de tijd) en dat ik dan nog steeds een keer cursus moest volgen om voldoende boekhoudpunten te krijgen. Ik keek nog eens in mijn cursusmap en ik vroeg mij af waarom ik dit indertijd nu zo’n goede cursus had gevonden. Dat werd al snel bevestigd door het eerste dagdeel van de cursus die tergend saai was. Ik voelde de riek van het ijsberenduiveltje al op mijn schouder prikken. Met een galmende stem vertelde hij mij dat er in GT vast 10-tallen lekkere wijven lagen te wachten op mijn piemel. Plots kwam dat vervelende ijsberenengeltje op mijn andere schouder zitten. Zij vertelde mij vroom hoe nuttig de cursus nog zou kunnen worden en wat ik daar allemaal van zou kunnen leren. Ik moest gelijk aan mijn moeder denken en alle erotische lust verdween uit mijn lijf. Ik keek het even nog aan en volgde de discussie tussen het sympathieke duiveltje en het vervelende engeltje. De tijd verstreek en uiteindelijk had het ook geen zin meer om weg te gaan. Trots reed ik ’s avonds naar huis dat ik de saaie cursus had uitgezeten, mijn punten had opgestreken en weerstand aan het duiveltje had kunnen bieden. Als beloning mocht ik naar GT gaan en wel op donderdag 27 juni.
De donderdag is de dag dat mijn neefje Seqoya altijd gaat. Omdat ik wel een belangrijke baan heb lukte het mij niet om de laatste weken op donderdag te komen. En toen ik eindelijk weer eens op donderdag kon komen, moest Seqoya zo nodig het handje van zijn vrouw vast houden. “Neem haar anders mee” mopperde ik “dan heeft zij ook een leuk verzetje”, maar mijn neefje was onverbiddelijk. Teleurgesteld reed ik de Heidweg op, om gelijk de tweede teleurstelling te verwerken. Alle parkeerplaatsen waren bezet en dat al om 14.00u. Ik besloot mijn auto dan maar even aan de kant te zetten om te wachten op een parkeerplaatsje. Ineens werd ik haast omvergereden door een wegpiraat die met volle snelheid de Heidweg in reed. Wie anders dan Giggnl en Jack42 konden dat zijn. Ondertussen had de parkeerwachter een auto weg gereden zodat ik daar mijn auto kon plaatsen. Terwijl ik in parkeerde passeerde Giggnl en Jack42 mij. Ik zwaaide uitbundig, maar ik kreeg geen reactie. “Puh” dacht ik “mijn auto is zeker niet groot en duur genoeg. Wacht maar tot wij binnen zijn en iedereen met een witte badjas gelijk is. Alleen de omvang van je piemel geldt dan nog”
Nadat ik mijn auto had geparkeerd huppelde ik naar de ingang en de parkeerwacht had al op de bel gedrukt. Het ratelende traliewerk deed mij beseffen dat ik paradise zou betreden en met een grote sprong stond ik voor de balie. Ik ruilde mijn 60 euro in voor een badjas met bijpassend sleuteltje. Achter de balie kwam Gabriela gelopen en keek mij keurend aan. Ze liep op mij af en keek naar mijn kostuum. “Wouw, du sehst gut aus. Ich sehe dass gern: ein hubssche mann mit kostum” Ze gaf mij een zoen en liet de sleutel zien. Naief als ik kan zijn dacht ik dat ik al in actie moest komen, maar ze bleek een afspraak met een ander te hebben. “Er kann warten” riep ik haar nog na. Toen ik geen reactie meer kreeg besloot ik de kleedkamer maar in te lopen, al waar ik een verbaasde Jack42 aan trof. Wij begroetten elkaar hartelijk en hij keek naar mijn haar. “Je haartjes zijn nog niet nat” lachte hij, waarop hij vervolgde: “die van mij ook niet” en hij aaide over zijn kale klets. Ik kleedde mij uit, douchte mij proper en droogde mij af. Tijdens het afdrogen ontwaarde ik zo waar onze Rudi_NL. “Ik dacht al dat ik je hier zou treffen” zei Rudi_NL “ik wilde eigenlijk naar LR gaan” “Berouw komt na de zonde” reageerde ik. Mijn aandacht werd afgeleid door een mooi klein poppetje met een Cleopatra-kapsel, gebruind en grote tieten. Gelijk wist ik dat dit een van de Bulgaarse zusjes was waarover mijn neefje zo lovend sprak. Het is waarschijnlijk onze familiesmaak. Het zit in onze genen. Helaas was ze bezet.
Met natte haartjes stapte ik de barruimte in en het was druk. Het was ouderwets druk. Wellicht dat ik alles iets te veel vergeleek met de laatste weken, toen velen in de tuin konden zitten, maar het was echt druk. Aan mijn linkerkant hoorde ik een hels gekrijs van Lulu dat pijn aan mijn tedere oortjes deed. “Give me Viagra bonbons, hahaha” schreeuwde ze. Dat deed Maxi besluiten om ook maar gelijk een greep te doen in mijn blikken doosje. Willem2 had mij verteld toen hij het blikken doosje aan mij gaf dat vrouwen op die manier eigenlijk kenbaar maakten dat ze op je geilden. Het kan ook zijn dat ze zin hadden in een pepermuntballetje, maar dat weet ik niet meer precies.
Ik melde HP001 dat het druk was. Hij smste terug hoe dat nu kon. “Wisten ze dat jij zou komen?” smste hij “Ik heb niets verteld, maar ik denk dat iedereen liever het risico neemt om voor niets te komen, dan achteraf te horen dat ik er wel was” reageerde ik “Het moet toch heerlijk zijn om jou te zijn” lachte HP001. “Ja, ja” dacht ik, “maar ik voel elke keer weer die druk om te presteren. Om elke keer weer die 3-voudige orgasmes bij de vrouwtjes te bewerkstelligen” Ik word er zelf zwetend van wakker dat er ooit een dag komt dat het niet meer lukt. Glimlachend keek ik rond. Ik keek naar een groepje Roemeentjes en zag een nieuw meisje, al deed ze mij aan iemand denken. Ze zag er slank uit, met een heerlijk kont, mooie lange benen, mooie borsten (niet te groot, niet te klein) van de dokter en een grote opvallende mond. De radertjes in mijn hoofd draaiden en draaiden en ineens zwaaide ze naar mij. Ik stapte op haar af en plotseling herinnerde ik mij haar naam: Julie, die zeker 4 jaar geleden voor het laatst in GT was. Ik besprong haar en vertelde haar dat ik door haar vertrek erg depressief was geworden. “My brain was crying” zei ik “I was so sad that my dick did not word any more. The doctor say that I had to go to GT as much as I could. The insurance will pay everything” July schoot in de lach van mijn drukke gedrag en zei: “You are just the same as before” Dat bracht ons op het onderwerp dat voor haar er veel veranderd moest zijn. Aan de ene kant niet, maar wat ooit haar “thuis” was, daar voelde zich nu een vreemde en een nieuweling door al die nieuwe meisjes. Het voelde vreemd om de mannen niet meer te kennen en niet meer te worden begroet door deze en genen. Door geen vaste klanten meer te hebben en weer onder aan de hiërarchie te staan.
Ik stapte op Giggnl en Jack42 af en wij besloten een boterhammetje te gaan eten. “Even een bodempje leggen” zei ik. Wij liepen de buffettent in en ineens hoorde ik mijn naam roepen. Ik draaide mij een kwartslag en zag daar mijn voormalige favoriete zwarte parel Chrystelle zitten. Ze trok mij gelijk op de bank en vertelde honderduit over haar vakantie. Ooit kwijlde ik van haar heerlijke lijf en ondanks haar matige service bleef ik haar bezoeken. Sex met haar had vreemd genoeg ook iets “oprechts”. Helaas werd ze meer profi en kreeg daardoor een veel betere service, maar het mooie slanke lijfje verdween, net als mijn geilheid op haar.
Enkele weken geleden hadden ze nog lekkere omeletten, sandwiches (ik bedoel de boterhammetjes en niet de dubbele penetratie van een vrouw) en friet, maar dat is schijnbaar verleden tijd. Ik nam een broodje met wat kaas. Ik had ook graag een hard gekookt eitje gehad, maar die hadden Jack42 en Giggnl al weg gekaapt. Daar kreeg ik geen spijt van want toen ik Giggnl zijn eitje zag open maken, ontwaarde ik een groen balletje en elke vorm van honger verdween gelijk. “Ze lijken wel op jouw ballen” zei Jack42 in een poging humorloos te zijn. “Die zijn zwart-bruin” zei ik met volle mond knauwend.
Ik voelde mij wat onrustig. Het eerder genoemde duiveltje stond op mijn schouder te springen en brulde: “neuken, neuken, neuken, neuken” , terwijl dat engeltje op mijn andere schouder een voordracht hield over mensenhandel, sexueel misbruik en uitbuiting. Ik stond op en liet mijn kameraden voor wat ze waren. Ik liep het kolkende GT in en vroeg mij af wie ik zou nemen. Als eerste trof ik Lea aan. Ik zag haar super-porno-lijfje en ik werd gelijk geil. Ze had een soort zwart leren indianen bikini aan, met allemaal van die sliertjes er aan. Haar super grote tieten puilden uit haar bikini en ondanks dat ik mij had voor genomen haar niet te nemen, begon ik toch te twijfelen. Ik kletste even mij haar, maar er was iets met haar lippen dat mij niet beviel. Ik kreeg de indruk dat ze die had opgespoten. Dat had ze niet moeten doen.
Natuurlijk zou ik Gabriela nemen, maar misschien zou een voorafje ook wel lekker smaken. Ik keek naar Lakeisha en al die tattoos leken mij wel wat. Ze lachte liefjes terug en verlegen kroop ik in een hoekje. Ook dat leuke poppetje Jasmin uit Marokko was er en die stond ook op mijn verlanglijstje. Wat was vroeger het leven toch simpel. Je schreef een verlanglijstje rond Sinterklaastijd en op 5 december zat er van alles in je schoen. Ook dingen, nee hoofdzakelijk dingen, die je niet had gevraagd, maar het was geregeld. Nu kan je elke week een verlanglijstje maken, maar nu moet je zelf beslissen wat en wie je neemt. Ik twijfelde en twijfelde. Ik kreeg er koppijn van. Moest ik dan niet wachten op die Bulgaarse zusjes en had ik dan nog wel tijd voor een tweede of derde sessie? Ik slenterde besluitenloos door GT en deelde wat pepermuntballetjes uit aan Claudia, Larissa, Lin en Dunya. Dat slenteren bracht mij bij de kino waar Gabriela zat. Eigenlijk wilde ik eerst een ander meisje kiezen, maar Gabriela wenkte mij. Ik legde een hand op haar mooie ronde harde billen en ik was verkocht. 5 minuten later lag ik op kamer 3, haar anderhalf uur te neuken. Eerlijk gezegd presteerde ik niet optimaal. Ik was te geil, waardoor ik telkens te snel leek klaar te komen. Het kostte mij teveel moeite om niet klaar te komen, waardoor ik er niet vol voor kon gaan. Aan het einde van de sessie mopperde Gabriela dat ze het jammer vond dat ik haar niet lekker had door geneukt. “Genau wie voher” mokte ze en met gebogen schouders ging ik mij douchen. Ietswat teleurgesteld droogde ik mij af en zag Emy staan die mij vrolijk aan keek. Snel trok ik een handdoek voor mijn naakte lijf en riep: “Emy nicht kuken, dass hier ist nichts fur kleine madchen” Lachend kwam Emy op mij af gelopen en gaf mij een zoen. “Du seht heute gut aus. Sehr entspannt” Ik legde haar uit dat ik een beetje depri was en dat ik Gabriela niet goed had geneukt. “Dass glaube ich nicht” giechelde ze en streelde mijn gezicht, waarna ze zich om draaide en met haar ranke lijfje weg liep, terwijl die kleine strakke billetjes op en neer deinden, en mij opgewonden achter liet.
Schoon gewassen stapte ik de barruimte in en in de verte zag ik mijn grote kameraad HP001 zitten. Ik stormde op hem af. Ruw duwde ik Giggnl weg, waarbij feitelijk alleen ik de tegengestelde richting op vloog. Uiteindelijk kwam ik toch bij HP001 en omhelsde hem, alsof ik hem 2 weken niet had gezien. “Je had wel eens mogen zeggen dat Anastasia er ook was” mokte HP001 en ik keek opzij. Achter de bar zag ik 2 grote tieten recht vooruit steken en ik snakte naar adem. Ze lachte uitermate vriendelijk naar mij. Verbaasd keek ik naar HP001, die verduidelijkte: “Ik heb haar verteld dat je rijk bent” Begrijpend keek ik hem aan: “Mijn piemel ziet er ook fantastisch en imposant uit met al die eurobiljetjes er om heen gewikkeld” Anastasia liep met 2 glazen water naar een klant en vertrok richting een onduidelijke bestemming. “Ze gaat met een andere man” piepte HP001 “het lijkt wel een hoer” “Nou nou” zei ik “niet gelijk het ergste denken. Misschien is het wel haar belastingadviseur” “Denk je?” reageerde HP001 opgelucht. Ineens was daar Emy die door Jack42 werd gewenkt. Ze liep op hem af en knuffelde hem teder. Ineens brulde ik: “NEINNNNNNNNNNN” Geschrokken keek Emy mij aan, waarop ik vervolgde: “nicht die Jack42”. Ik legde haar uit dat telkens als ik mijn vrouw neukte en ik erotische prikkels nodig had dat ik dan aan Emy en haar mooie ranke lijfje dacht. “Aber jetzt sehe ich auch die Jack42 ohne kleider. Dass ist nicht gut fur sie sex” verduidelijkte ik haar.
Het werd tijd om iets te eten. Het was geen bbq. Dat vond ik ook niet erg en ik nam wat pasta. Samen met HP001, Rudi_NL en Giggnl zetten wij ons aan de tafel met onze bordjes. Ik zette mijn vork in de pasta met witte roomsaus. Ik keek naar de witte roomsaus en vreemd genoeg kwam het gesprek op sperma. Voor wij het wisten hadden wij het erover wie zijn sperma wel eens had geproefd. Het gesprek ging over het gezicht van vrouwen vol spuiten, zodat het sperma druipend over hun lijfjes liep. Sommigen van ons hadden wel de fantasie om hun eigen sperma te proeven maar waren nog niet zo ver gekomen. Niet geheel ongebruikelijk in FKK-land is het verzoek dat je na een FT de dame in kwestie kunt tongzoenen. Zelf moet ik er niet aan denken. Het engeltje op mijn schouder wees mij erop dat ik ook zo’n viezerik zou worden als ik mijn leven niet zou beteren. Het duiveltje op mijn andere schouder overtuigde mij dat Alphamannetjes het sperma van henzelf of anderen door slikten als teken van dominantie. Ik moest denken aan de smaak van mijn eigen sperma. Ik zou niet weten hoe dat proefde, al zat HP001 net uit te leggen dat hij voor zijn GT-bezoekjes ananas at om zijn spermasmaak op te leuken. Rudi_NL knikte begrijpend. Zelf krijg ik te horen dat mijn sperma vrij neutraal smaakt. Niet zout of zurig. “Wie wil mijn sperma eens proeven?” vroeg ik aan niemand in het bijzonder. Rudi_NL schoof zijn bord snel weg en maakte kokhalzende geluiden. Giggnl keek mij met grote ogen aan. Als je zo’n gesprek weer voor je haalt vraag je je af of wij wel normaal zijn. Ik weet niet meer wat ik allemaal heb uit gehaald maar soms lijk ik wel een freak. Althans dat denk ik, maar als je dan zoiets openbaar maakt blijkt dat best mee te vallen. Zo probeerde ik mij vroeger, toen ik nog een onervaren puber was, mijzelf te pijpen. Bij gebrek aan meisjes die dat deden wilde ik wel eens weten hoe dat voelde. Later schaamde ik mij voor een dergelijk freakgedrag. Tot ik afgelopen donderdag deze ontboezeming onthulde en iedereen serieus begon over tips en trucks om jezelf te pijpen mogelijk te maken. Alsof het de gewoonste zaak van de wereld is. Misschien zijn wij niet zo vreemd als wij denken, al reageerden mijn collega’s de volgende dag iets anders dan HP001, Rudi_NL en Giggnl de dag ervoor. Tijdens onze conversatie (ik heb het nu weer over GT) kwam Tiga bij ons zitten en toen hij met Rudi_NL in het limburgeriaans begon te kletsen was dat voor de rest een teken dat wij teveel waren. “Ik verstond ze wel” verduidelijkte ik HP001, die daarop reageerde: “Jij bent een vreemde. Je Duits is waardeloos, maar je verstaat wel Limbutu-taal”
Na het eten werd het weer tijd om GT in te gaan. Het viel mij op dat enkele oudgedienden als Luna, Mona, Julie en Shafirra weer op het oude nest waren terug gekeerd. Ik kwam Luna in de gang tegen en ze liep met een sleutel naar haar klant te zoeken. “Ich suche sex” giechelde ze, waarop ik mijzelf aanbood. Ineens trok ze mij mee en gromde: “Du bist auch OK” Piepend ging ik op de vlucht. In de barruimte trof ik Larissa. Ze begroette mij vriendelijk. Onwillekeurig moest ik denken dat mijn neefje Seqoya onlangs met haar naar de kamer was gegaan. Ik had hem gewaarschuwd dat het tegen zou vallen en later beaamde hij dat ook. Hij vertelde echter ook dat ze over mij was begonnen te praten (geen wonder dat de sessie een mislukking was geworden). Ze vertelde hem dat ze mij zo’n grappige vent vond met veel humor die haar soms uit haar dipjes wist te grappen. “Weet je zeker dat ze ook niets zei over 3-voudige orgasmes?” vroeg ik Seqoya.
Wie ik ook trof was Maxi die wederom een pepermuntballetje wilde hebben. “Oh, I thought you want my body” zei ik, waarop zij een wegwerpgebaar deed, waarbij ze reageerde met de legendarische woorden: “You not look for me” . Nu is Maxi nooit echt op mijn verlanglijstje verschenen, maar vroeger zag ze er net iets frisser en strakker uit dan nu. Het is zeker een mooie meid, maar een verwende ijsbeer kent geen nuances meer.
Het lukte mij ineens op internet te komen en ik slaagde erin een live-bericht te plaatsen. Ondertussen was HP001 naast mij komen zitten en vertelde een heel verhaal. Ineens keek hij mij aan en zei: “Je luistert niet eens” waarna ik hem op de knie tikte en zei: “straks schat, nu even niet” . Toen ik klaar was tikte HP001 mij aan en wees naar Shafira. “Ze lacht naar mij” Ik wuifde naar Shafira en even later zat dat lekkere Marokaanse ding op mijn schoot. Mopperend zuchtte HP001: “ze lachte helemaal niet naar mij, maar weer naar jou” Ik probeerde HP001 uit te leggen dat ik Shafira al lang ken. Het is zeker een jaar geleden dat ik haar voor het laatst in GT zag. “Deine namhe ist Ace?” vroeg ze en het verbaasde mij een beetje dat ze mijn naam nog wist. “Ich habe auch ann deine cousine gefragt wie ess mit du ist” vervolgde ze. Eigenlijk was ik nog te moe voor een tweede sessie, maar ik liet mij toch over halen. De wetenschap dat die knappe Shafira met haar lekkere lijfje, haar heerlijke lange natte tongzoenen en passievolle sex mij toch wel zou opwinden deed mij besluiten maar voor haar te gaan. Shafira stond altijd garant voor goede sessies. Toegegeven, ze was zeker profi, maar ik was nog nooit teleurgesteld in haar geweest. Tot deze dag dan. Op de kamer wilde ze eerst roken. Vervolgens dook ze gelijk op mijn slappe penis af en probeerde uit alle macht hem hard te krijgen. Ik voelde dat het niet ging lukken. Ik probeerde het tij nog wel te keren, maar zoenen lukte niet. Ik probeerde de passie wat in de kamer te brengen met een massage en befbeurt en even kreeg ik het gevoel dat het goed ging, waardoor er ook meer bloed richting penis vloeide. Toen ze klaar kwam, wat iets te gespeeld was, wilde ze even uit rusten en roken. Vervolgens dook ze weer naar mijn penis om hem hard te krijgen. Ik faalde als een sukkeltje. Dat is zeker niet haar alleen aan te rekenen, maar ik herkende niets van haar vroegere service. Het was te nonchalant geworden, alsof ze de ene dag garnalen zat te pellen en de andere dag mannen zat te pijpen, waarbij ze niet in de gaten had wanneer welke dag nu precies was. De financiele afrekening was de zoveelste teleurstelling. Mevrouw had een nogal afwijkende prijs in gedachten. De beruchte 50 euro per half uur en 50 euro voor een FT. “Net als Misscha” zou Seqoya mij later toe vertrouwen. Rudi_NL was trouwens erg tevreden geweest over de service van Misscha, net als wel meer ijsberen. Ik vond het het geld niet waard en het was daarmee eens maar nooit meer. En zo worden gelijk alle mooie herinneringen weg gevaagd. De mooie GT-sessies van 5 jaar geleden en de dag toen ze de hele tijd achter mij aan liep in YY om te voorkomen dat andere meisjes mij zouden schaken. “Het is voorbij die mooie tijd……” zong mijn grootvader op de grote vaart altijd.
Op de terugweg trof ik Boy69, die net uit LR kwam. Daar bleken maar 30 vrouwen en 10 ijsberen te zijn. “Gelukkig wist ik dat het hier beter was” zei Boy69 “Hoe dan?” vroeg ik “gisteren en eergisteren was ik ook hier, dus ik wist wie er allemaal zouden zijn” antwoordde hij en hij kwijlde er lichtjes bij. Wie ik ook aantrof was MegaBoob. “He, jij ook hier” zei hij op zijn MegaBoobs vriendelijkst en ik voelde mij welkom. Zo heeft iedere ijsbeer zo zijn eigen karaktereigenschappen, maar ik denk dat MegaBoob de vriendelijkste van onze allemaal is. Hij heeft ook iets knuffeligs over zich en dat begint al met de manier van praten. Vrouwen houden daar wel van, al denken mannen dat vooral onze macho-eigenschappen hen doen smelten. Ik vermoed dat MegaBoob geen gebrek aan vrouwelijke aandacht heeft in het burgerleven.“Jij schrijft altijd verhaaltjes over je bezoekjes, toch?” fluisterde ik in zijn oortjes “kun je schrijven dat je erg onder de indruk was van mijn verschijning?” en MegaBoob knikte bevestigend. “Ik wist niet dat MegaBoob een jokkenbrok was” zou HP001 later zeggen. Ik ging even bij Rudi_NL zitten. Misschien dat zijn gangbang verhalen mij wat opwinding zouden geven om iets van geilheid te krijgen die thuishoort in een hoerenkot als GT. Rudi_NL was echter een beetje lusteloos. Hij hing over de bar en zuchtte diep toen ik naast hem ging zitten. “Sorry dat ik zo duf ben” verontschuldigde hij zich en wij kletsten wat in de rondte. Daarna zocht ik mijn grote vriend HP001. Die had voor Anastasia gekozen en hij stond samen met haar te wachten. “Willst du spass auf zimmer?” vroeg ik aan haar, waarna ze giechelend “ja” knikte. “Ze wil dat ik mee ga” vertelde ik HP001, die de bui al weer zag aan komen. “Welche korpe willst du haben?” vroeg ik vervolgens aan Anastasia, waarbij ik een wegwerpgebaar maakte naar HP001 en mijn borst vooruit stak. Giechelend streek Aanastasia over mijn borst “Dass fuhlt gut, he” zei ik trots “Besser dann die haren von HPnoelnoeleins” Voor de vorm streelde Anastasia over de behaarde borst van HP001. “Ich habe dass gern” kierde Anastasia. “Ich habe nicht nur eine gutes korpe, aber ich bin auch gut auf zimmer.” vervolgde ik “ich bin ein machine, ein sexmachine”, waarbij ik locomotive-bewegingen en –geluiden maakte. Anastasia schoot in een schaterlach en ik draaide naar HP001 waartegen ik brulde: “ICH BIN EIN SEXMACHINE” HP001 liet zijn hoofd zuchtend zakken, waardoor Anastasia nog harder moest lachen. Ik keek Anastasia doordringend aan en riep: “Ich bin die sexmachine von Golden Time. Ich bin ein vibrator von fleiss” Anastasia brulde het uit van het lachen (niet om het minst om het deprimerende gezicht van HP001) , zwaaide haar handen in de lucht en begon te krijsen en te wulps dansen, waarbij ze zong: “ein sexmachine, ein sexmachine” Met grote verbaasde ogen keek HP001 naar Anastasia en zei tegen mij: “ze wordt gek. Ze draait helemaal door. Je maakt haar helemaal gek” “Du bekommst verruckt von mir” gilde ik tegen Anastasia, die nog wilder met haar handen in de lucht begon te zwaaien. Ik pakte haar beet en riep: “und du hast noch nichts gefuhlt von meine zunge” Anastasia begon nog harder te lachen en voor zover dat mogelijk was, te springen op haar hakken. Uiteraard schreeuwde ze uitbundig iets over sexmachines. HP001 zat verslagen op zijn kruk en zag zijn wulpse kamergang geheel in rook op gaan. Uiteindelijk ging Anastasia eens kijken of er een sleutel was vrij gekomen. Niet veel later stak ze haar hoofd om de hoek en wenkte HP001. Tegen HP001 zei ik: “in mijn verhaaltje zal ik schrijven dat ze mij wenkte” “Jij bent gek” mopperde hij en liep weg. Maar ver zou hij niet komen. Met mijn grote handen (en je weet wat ze zeggen over mannen met grote handen) greep ik zijn centuur en trok hem terug. Uit alle kracht stapte HP001 naar voren en hij sleepte mij mee. Het leek wel een tekenfilm waarin de held loopt liep terwijl de sukkel (vaak een poes, Donald Duck of Acel2) van de film hem uit alle macht probeert tegen te houden, maar uiteindelijk gewoon wordt mee getrokken. Na een paar moeizame stappen bereikte HP001 de balie en Anastasia schoot in een schaterlach toen ze zag wat HP001 mee trok. Ik liet het tweetal verder maar met rust.
Vermoeid zette ik mij naast Jack42. Ondertussen was Keisha als dj aan de gang met allemaal muziek die mijn smaak niet is. Volgens Boy69 was het om klanten weg te jagen. Dat leek mij een logische verklaring. De meeste meisjes bleken het wel te kunnen waarderen. Sommigen stonden lekker te dansen. Ik zag een slank of liever gezegd dun mager, meisje voorbij slenteren. Jaren geleden had ik haar getroffen in VV, waar ze Sheila heette en ze meende dat haar geboorteland Griekenland was. Toen zag ze er fris en mooi uit. De daaropvolgende sessie was goed te noemen. Een jaar of 2 later trof ik haar in LR waar ze mij om mijn hals vloog. Omdat ze mij herkende ging ik weer naar de kamer en daar had ik geen spijt van gehad. Nu vind ik in GT haar mager, duf, mat en slecht eruit zien. Lusteloos hangt ze wat in GT en probeert op een zielige wijze de jongere ijsberen te verleiden, die juist in dat verlepte blaadje geen trek meer hebben. Drugs maken meer kapot dan je lief is. Wie ik ook wel eens zag was Emy. Ze liep af en aan en ze was eigenlijk alleen in de barruimte omdat de route naar de kamers was. Rudi_NL had wel zin in haar, maar om Emy te krijgen moet je niet aan de bar hangen. Dan moet je in de kleedkamer in de rij staan. Volgens Boy69 was dit ook al de dagen ervoor zo geweest: af en aan lopen. En dat terwijl andere dames maar een beetje verveeld niets te doen hebben. Het kan dus wel. Zo zie je maar weer dat kwaliteit kan helpen.
Jack42 ontging dat allemaal. Hij zat te sjansen met Larissa. Ik probeerde nog 1 maal de clown uit te hangen. Ik rechte mijn rug en ik stapte naar Larissa en vertelde haar dat ik ruzie had met mijn vrouw. “Oh?” zei ze vragend. Ik vertelde dat ik droomde dat ik haar aan het neuken was. Uren lang en onze bezwete lichamen kronkelden over elkaar heen. Uiteindelijk ging Larissa op mij zitten en liet mijn gigantisch grote pik (het is uiteindelijk mijn droom) in zich glijden, waarbij ze een ietwat pijnlijke grimas trok. Langzaam begon te op en neer te rijden en wij beiden voelden een gelijktijdig orgasme aan komen. Op het moment supreme maakte mijn vrouw mij wakker en vroeg wie Larissa was. Ik maakte ruwe slagbewegingen en riep tegen Larissa: “I hit her in the face again and again and I called her a stupid woman because she wake me up and now she is angry at me. I do not understand why. She is the one who wake me up from a beautiful dream. I will never understand women” Giechelend keek Larissa mij aan en streelde mijn arm en fluisterde: “nooooo?” Het was een mooi moment om afscheid te nemen. Ik omhelsde mijn vriend Jack42 en knuffelde enkele meisjes die hoopten dat ze zo nog 10 euro konden bij verdienen. Daarna was het feest voorbij. Ik liep naar de kleedkamer, douchte mij voor de laatste keer en kleedde mij aan tot burgerboekhoudertje. Bij het afgeven van het sleuteltje werd netjes gevraagd of alles naar tevredenheid was geweest en na dit ritueel liep ik de buitenlucht in. Ik ademde de frisse lucht in en stapte in mijn auto, die ik startte en waarmee ik vervolgens weg reed richting horizon, terwijl op de achtergrond het melodramatische geluid van mijn mondharmonica klonk en ik neuriede: “I am a poor lonesome icebear, fucking far, far away from home………………………….”
piranha
30 juni 2013, 09:28
Gisteren een dagje in GT doorgebracht, goede opstelling van dames, maar om één of andere reden geen goede keuzes gemaakt. Eerste kamer was met Chayenne (Sheyenne) zie m'n rececensie in haar draadje. Tweede kamer was met een Duitse waarvan ik de naam al niet meer weet, gemiddelde maar wel leuke sessie. Op het einde schoof ze me nog een "slecht" lijntje toe, en daar het lang geleden was maar geaccepteerd, ik kreeg er gewoon hoofdpijn van. Rond negen uur de aftocht geblazen en op weg naar huis nog een steentje in de voorruit die een barst opleverde van zo'n 40 cm lang. Niet echt een geslaagde dag.
Megaboob
30 juni 2013, 21:29
Afgelopen donderdag was het weer zover, mijn eerste GT bezoekje na mijn vakantie in Bulgarije, en op de een of andere manier zoek je dan toch naar Bulgaarse meiden. Tijdens de vakantie weer veel fraais gezien, maar aangezien de prijzen voor de dames in Bulgarije de pan uitrijzen, en niets meer met de realiteit te maken hebben (de dames willen ca. tussen de 50 en 90 euro voor een wipje van 20 minuten…), heb ik me behoorlijk ingehouden daar dit jaar, en alleen wat stripbarretjes bezocht om al dat fraais te zien.
Maar goed, dit verhaal gaat over GT. Na binnenkomst omgekleed en lekker door naar het eten, was prima deze keer, vlees met rijst en wat salade, goed te eten. Er was een invasie van ijsberenforum leden, want er waren nogal wat heren, waarbij de meeste inmiddels al genoemd zijn in andere verslagen, of zelf hebben geschreven. Ik moest wel ace2 bijna van me af slaan, want ik zag er met mijn vakantiebruine huid natuurlijk van een afstandje wellicht aantrekkelijk uit voor hercules. Maar na enige zinnen in het Nederlands was de rust weer wedergekeerd gelukkig.
In GT waren twee nieuwe Bulgaarse, met siliconen verrijkte dames gespot door Bbert, en die had toch een goede tijd met hen, ondanks zijn afkeur van siliconen, dus dan moet het toch wel wat geweest zijn. De lezer begrijpt het al, na binnenkomst vrij snel Emma tegengekomen, en met haar naar de kamer gegaan.
Emma is een mooie Bulgaarse, vrij kort wel, maar met goede zachte rondingen. Prima tongzoenster, ze leek er wel pap van te lusten tijdens het korte introductiegesprek, en op de kamer, en ze heeft zachte fijne lippen en een speels tongetje. Haar borsten zijn maatje DD, groot en rond, met ietwat gevoelige tepels, dus niet te hard aanpakken, maar zacht likken vond ze prima gelukkig. Ze teasde ook aardig door op me te gaan liggen, waarbij haar poesje aardig dicht in de buurt van mijn onbeschermde geslacht kwam, dus maar even voorzichtig gedaan, en haar naar een prettige pzc gestuurd. Dat PZC kan ze daadwerkelijk goed, ik werd echt goed opgehitst, en wilde haar toch nog even neuken, zij dus bovenop, en ook in die positie prima samenspel, waarbij zij lekker kneep met haar poesje. Toch wild eik haar borsten vandaag eens lekker onderspuiten, want dat is ook zeker mijn ding, dus haar gevraagd of dat mocht, en dat was gelukkig geen probleem, dus lekker mijn eerste lading over har zalige borsten gespoten, en lekker nagenoten. We hadden een kamer met douche, dus even snel beiden gedouched, dat was ook prettig, en een afsluitend gesprekje, en op naar de betalingsfase. Ik betaalde gewoon 50 euro, en dat was prima, dus geen upselling etc. Conclusie: fijne, mooie meid, met heerlijke siliconen borsten, zeer Megaboob compatibel, en zeer groot herhalingsgevaar!
Na dit eerste verlossende avontuurtje weer in gesprek met een aantal aanwezige forumleden, en even de wellness bezocht. Sauna was prima, whirlpool ook, maar de whirlpool stond vrij warm, dus dat werd een kort badje deze keer.
Bulgaarse nieuweling nr. twee, Leona diende zich aan, en dit is echt een Megaboob meisje, wat langer, slanker dan Emma, en met een met 400CC verrijkte DD cup zeer aantrekkelijk voor mij. Een bijzonder lieve meid, die al snel doorhad dat ik eerder een GFE man ben dan een pornobeest, dus werd ik heerlijk in de watten gelegd door haar. Ook weer een lekkere uitgebreide tongzoenster, dat is en blijft toch heerlijk, en ook nog eens een fijne pijptechniek, waarbij ik mezelf steeds moest remmen niet klaar te komen. Seks was met haar on top ook echt geweldig, ze ging er helemaal in op, werd goed nat, en kneep heerlijk met haar poesje, waardoor ik ook nu weer de neiging om te snel te komen moest onderdrukken. De finale zou echter in haar mondje zijn, want dat pijpen smaakte toch naar meer, en zo gezegd gedaan, en heerlijk klaar gepijpt door haar. Ook weer even nagepraat, en betaling ook zeer correct, 75 Euro, nee, fooitje hoefde niet van haar, en ze hoopte me weer terug te zien. Dat zal zeker gaan lukken, deze dame heeft er een fan bij! Ook later in de avond nog een paar na aftersales ontvangen, alles in leuke en goede verstandhouding. Echt prima dus.
Een trio met beide dames leukt ook voor een volgens bezoek ook zeer de moeite waard, als de gelegenheid er is, ga ik dat toch proberen.
Door afwezigheid van Lola was er ruimte voor nog een derde kamerbezoek met een nieuwe dame, en dat zou Anastasia moeten worden, ware het niet dat zij bezet was, en het feest voor mij dus niet doorging. Wellicht ook voor een volgende keer. Diverse dames viste nog tevergeefs naar een kamersessie met mij, waaronder Chantal, Loli, en Dorina. Dorina had ik echter al lang niet meer gezien en gesproken, en we hadden in de bar het laatste half uurtje nog een leuke gesprekje over borsten, naturel en met siliconen, en haar mening, en dat ook leuk om het eens vanuit haar vrouwelijke perspectief te bezien.
Al met al een uitstekend dagje, de theke waarschuwde nog voor politie controle, maar ik had maar een becks’s ice op met het eten, dus geen probleem, en deze keer ook niet gestopt.
Megaboob
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.