Volledige versie bekijken : Sixsens, Algemene verhalen
Pagina's :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
[
16]
17
18
19
20
21
22
23
Wentelt Eefje
1 juli 2020, 13:22
Als bezoeker betaal je inkom om te genieten van al wat de club te bieden heeft,geniet van dat voorrecht en respecteer dat het management zich bezighoud met de werking en wetgeving om de club draaiende te houden.
Men weet daar heel goed waar men mee bezig is...
Gezien het feit dat er andere omstandigheden zijn, waarin andere (en in het geval van SS: nog meer) regels gelden, is het voor een bezoeker denk ik belangrijk te weten op welke wijze zijn voorrechten momenteel allemaal ingeperkt worden. Dat men nog altijd slechts via stamgasten communiceert in plaats van rechtstreeks met alle potentiële bezoekers dwingt nou niet bepaald respect af...
Ryuhayabusa
1 juli 2020, 13:48
Er gingen toch 60 vrouwen zijn? En meer dan 300 die hadden geïnformeerd om te mogen komen? Hoe komt het dan dat er momenteel een gay party aan de gang is?:confused:
Brad Clitt
1 juli 2020, 13:51
Heb net drie extra dames zien binnenkomen.
Player
1 juli 2020, 13:55
Voor 14u zijn er meestal niet veel dames. Maar gezien de meesten niet veel verder kunnen tellen dan hun neus lang is en er algehele onduidelijkheid is of reservaties etc nodig zijn, kjanten geweigerd worden of moeten wachten vooraleer binnen te kunnen,... Denk ik dat het beter is dit forum niet te bekijken en gewoon je kans te wagen. We zien wel waar we uitkomen.
zeppos58
1 juli 2020, 15:19
Das weer snel dicht ???https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200701/8c24657ea5402522e034e995a7705e14.jpg
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Dit lijkt me een oud bericht, of iets van een grappenmaker, even op de website gaan kijken en daar staat dat ze open zijn, met een COVID-19 pop-up.
Trowens als je goed kijkt, dit bericht werd gepost op 21 april.
phoenix
1 juli 2020, 15:23
als je 60 vrouwen hebt en 60 mannen dan zijn de vrouwen zo weer verdwenen, dus wees blij dat de club open is en dat er 30 vrouwen zijn....
Er gingen toch 60 vrouwen zijn? En meer dan 300 die hadden geïnformeerd om te mogen komen? Hoe komt het dan dat er momenteel een gay party aan de gang is?:confused:
Het zou fijn zijn als er een duidelijk statement kwam. SS weet volgens mij prima waar ze staan als het gaat om het maximale aantal gasten wat ze toe mogen laten. Neem daarin mee dat in NL de dames ook als bezoeker beschouwd moeten worden en het sommetje is zo gemaakt.
Beest1982
1 juli 2020, 16:06
Veel te veel mannen! Spijtig!
Giodude
1 juli 2020, 16:26
Veel te veel mannen! Spijtig!
En dat komt als een verrassing? :hammer:
vanKees
1 juli 2020, 16:34
Der Club hat kaum 6 Stunden auf und schon wird wieder gejammert.
Zu wenig Frauen, zu viele Männer. Geniesst doch das schöne Wetter und die schöne Aussicht auf junge, hübsche Frauen!
Die klub het skaars 6 ure op en reeds die gekerm is weer.
Te min vroue, te veel mans. Geniet die pragtige weer en die pragtige uitsig van jong, mooi vroue!
Ich würde gerne mit Euch tauschen / Ek wil graag met jou uitruil!!!!!!!!!!!!
vanKees
cheasehead
1 juli 2020, 17:02
Het zou fijn zijn als er een duidelijk statement kwam. SS weet volgens mij prima waar ze staan als het gaat om het maximale aantal gasten wat ze toe mogen laten. Neem daarin mee dat in NL de dames ook als bezoeker beschouwd moeten worden en het sommetje is zo gemaakt.
Valt mij ook tegen dat er geen duidelijke communicatie op de website staat. Het is niet zo dat ze daar geen tijd voor hebben gehad.
Maar goed, eerlijk gezegd is SS niet de enige die niet super helder communiceert omtrent de Covid-19 maatregelen binnen hun bedrijf, instelling, sexclub, enz.....
de duisburg spesjalist
1 juli 2020, 17:12
Valt mij ook tegen dat er geen duidelijke communicatie op de website staat. Het is niet zo dat ze daar geen tijd voor hebben gehad.
Maar goed, eerlijk gezegd is SS niet de enige die niet super helder communiceert omtrent de Covid-19 maatregelen binnen hun bedrijf, instelling, sexclub, enz.....
https://images2.imgbox.com/ca/aa/FN40hbJl_o.jpg
volgens mijn is dit duidelijk genoeg
cheasehead
1 juli 2020, 17:23
https://images2.imgbox.com/ca/aa/FN40hbJl_o.jpg
volgens mijn is dit duidelijk genoeg
Vind dit maar vrij summier hoor, zeker gezien de openstaande vragen die ik hier voorbij heb zien komen.
Zeker de regel "houd minimaal -1,5 meter afstand tot andere personen" zoals ik het lees geldt dit dan ook voor DVP's als ik niet op de hoogte ben van de RIVM maatregelen. Of ze moeten DVP's niet als personen tellen.
Maar anderzijds, als men behoefte heeft om de club te bezoeken kunnen ze ook zelf telefonisch de club contacteren voor additionele informatie.
Sjeufke
1 juli 2020, 17:34
Geldt niet voor de dames. Die vallen onder de contactberoepen.
Grosso modo zijn allen maatregelen die hierboven zijn genoemd, algemene maatregelen die ook in het openbare leven gelden.
Kortom, er valt niet meer te melden door Sixsens.
reference
1 juli 2020, 17:51
Zonet terug van een heerlijke dag SS...ja heerlijk!
Ik arriveerde om 11.20 uur en parking 1 was al volledig vol, ik heb zelf parking 2 geopend en mijn voiture als eerste daar geparkeerd. Na enkele minuten in de rij te hebben moeten staan wachten (nog nooit meegemaakt) mocht ik ook naar binnen en werd ik zoals verwacht ondervraagd over eventuele ziektebeelden en de temperatuur werd gecontroleerd.
De verbouwingen zijn fantastisch uitgevoerd en er hangt echt een goede luchtige frisse sfeer in het nieuwe restaurant, overdekt terras en entree. Ook de toiletten zijn opgefrist en enkele andere punten ook. Dit heeft SS een flink kapitaal gekost tijdens de sluitingsperiode.
Er waren veel mannen aanwezig en iets van 35 vrouwen (rond 14 uur). Tussen de vrouwen veel bekenden en ook erg goede DEKET meiden, om het maar eens in de term van de "grootste" SS fan te schrijven. Op de parking stonden erg veel D auto's en zelfs uit München. Of SS iedereen die wellicht na verloop van tijd nooit meer gaat komen moet koesteren betwijfel ik, maar van de andere kant kunnen er ook potentiële nieuwe stamgasten bij zitten. Je merkte wel dat de verhoudingen zoek waren tussen M/V. De dames maakten overuren, regelmatig wachtenden voor kamers en in de bar op 1 of 2 dames na enkele tientallen mannen.
Ikzelf heb 2 goede kamers gemaakt met Bulgaarse Vicky en ik weet niet meer hoe ze heet uit Roemenië.
SS weet zelf nog niet hoe de regels gehandhaafd en/of gewijzigd worden de komende dagen, vandaar zal er ook weinig gecommuniceerd worden. Morgen kan er weer een nieuwe aanpassing zijn gebaseerd op de ervaringen van vandaag. Het is ook voor SS een moeilijke periode, zeker door de topdrukte vandaag. Ik bedoel daarmee te zeggen dat ze het goed voor ons mannen en vrouwen willen doen om de continuiteit van de faciliteiten te waarborgen. Er zijn zoveel opgelegde regeltjes en niemand is er blij mee, maar ze moeten wel nageleefd worden. Ze doen dan ook hun uiterste best om die regels te handhaven.
Het ontbijt, lunch en diner waren als vanouds op goed nivo, geen exclusieve quisine, maar lekker. Het avond buffet was wel enigzins lastig omdat het eten door alle regeltjes opgeschept dient te worden door 2 personen van SS. Je krijg dan vanzelf een lange rij wachtenden voor u. Die moeten dan weer 1,5 meter uit elkaar staan...jullie snappen het wel.
Ik ben er vrijdag nog een keer en daarna 5 weken niet...ben benieuwd of het vrijdag weer zo druk gaat zijn met mannen (hoop heel veel vrouwen en 35 mannen)
Ricardo Banana
1 juli 2020, 18:06
Geldt niet voor de dames. Die vallen onder de contactberoepen.
Grosso modo zijn allen maatregelen die hierboven zijn genoemd, algemene maatregelen die ook in het openbare leven gelden.
Kortom, er valt niet meer te melden door Sixsens.
Wat Sjeufke hier schrijft geldt voor een op een contact en niet voor de horeca- en saunaruimte. Voor deze ruimtes zullen ze aan dezelfde eisen moeten voldoen als een café of gewone sauna. Waarschijnlijk zal normaal gesproken binnen maximaal een week na heden een team van handhaving van de gemeente op de stoep staan en dan zal blijken hoe of wat.
Mooiejoke
1 juli 2020, 18:14
Of hoort dit bericht hier??? :
En waarom tellen de vrouwen mee als bezoeker? In kerken telden het zangkoor, organist en andere vrijwilligers, naast de*betaalde*pastoor, niet mee als bezoeker omdat ze essentieel zijn voor een kerkviering. De meiden zijn volgens mij ook essentieel voor een club. Ik vraag me dus echt af of zij onder 'bezoekers' vallen.
Ricardo Banana
1 juli 2020, 18:19
Dames betalen ook entree en staan vanwege fiscale redenen niet op de loonlijst, dus bezoekers
Sjeufke
1 juli 2020, 18:24
Wat Sjeufke hier schrijft geldt voor een op een contact en niet voor de horeca- en saunaruimte. Voor deze ruimtes zullen ze aan dezelfde eisen moeten voldoen als een café of gewone sauna.
Restaurants, cafés en terrassenVoor restaurants, bars en cafés gelden de volgende regels:
Uw gasten hebben allemaal een vaste zitplaats.
Er geldt geen maximumaantal personen. De grootte van uw ruimte bepaalt hoeveel gasten u mag ontvangen. De voorwaarde is dat uw gasten een reservering en vaste zitplaats hebben en u vooraf een gezondheidscheck doet bij elke gast. Doet u dit niet? Dan mag u maximaal 100 personen ontvangen. U moet zich altijd houden aan alle regels, zoals 1,5 meter afstand.
U zorgt dat de doorstroming goed is, bijvoorbeeld bij de entree en de toiletten.
U en uw medewerkers en gasten moeten zich houden aan de basisregels
(http://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/coronavirus-covid-19/nederlandse-maatregelen-tegen-het-coronavirus/gezondheidsadviezen).
Gasten moeten altijd 1,5 meter afstand houden (behalve mensen uit hetzelfde huishouden).
Uw personeel moet altijd 1,5 meter afstand houden tot de gasten en het andere personeel.
https://www.rivm.nl/coronavirus-covid-19/werk/generiek-kader-coronamaatregelen
Extra aandachtspunten voor sauna en wellnessNaast bovenstaande generieke uitgangspunten voor binnen en buiten gelden voor sauna en wellness de volgende extra aandachtspunten:
Reservering en de gezondheidscheck (https://www.rivm.nl/documenten/vragen-triage-aan-bezoeker)zijn vereist. Spreek ook de tijdsduur van het bezoek af .
Klassieke (Finse) sauna’s: Uit voorzorg wordt, waar mogelijk, de ventilatie verhoogd en luchtrecirculatie zo veel mogelijk vermeden.
Voer geen opgietingen uit.
Hey reference hebben ze nog steeds Pepsi? 😜
Mentholbear
1 juli 2020, 19:05
Hey reference hebben ze nog steeds Pepsi? ��
Hey Pret, heb je dat zelf niet kunnen proeven ;)
peterp095
1 juli 2020, 19:08
Hey reference hebben ze nog steeds Pepsi? 😜
Ülker Cola Turka maar wel op voorhand vragen bij je reservering
Hooker lover1
1 juli 2020, 20:08
Geldt niet voor de dames. Die vallen onder de contactberoepen.
Grosso modo zijn allen maatregelen die hierboven zijn genoemd, algemene maatregelen die ook in het openbare leven gelden.
Kortom, er valt niet meer te melden door Sixsens.
Leuk om lezen dat er toch nog ijsberen zijn die het volledig goed hebben zoals sjeufke.
Er valt inderdaad niet meer te melden dan wat reeds gecommuniceerd werd,en op de website staat.
Verder is iedereen geheel vrij in zijn keuze om op dit moment een saunaclub te bezoeken of niet.
Voor de eindeloos onzekere heren,en of heren die niet kunnen leven met de wettelijke beperkingen die verplicht gevolgd moeten worden.
Niets of niemand verplicht jullie om te komen,dat is en blijft een vrije keuze.
Heel wat heren waren meer dan gelukkig dat ze wel konden komen vandaag.
Ruim 40 dames betaalden entree,en de aanwezige dames hadden(hebben)zeer goed te doen.
Dames die bewust de eerste uren nog wensten af te wachten zullen alvast reeds vernomen hebben via via,dat er goed te verdienen valt.
Verschillende dames,waaronder enkele zeer gekende namen....zijn op dit moment onderweg richting NL om weldra weer in ss te werken.
Er zijn ook dames die letterlijk en figuurlijk verrast werden door de vervroegde datum van opening,en die weldra hun thuisland zullen verlaten om weer in hun vertrouwde club aan de slag te gaan.Er zijn idd ook zeer veel nieuwe aanvragen binnen gekomen,maar ss maakt bewust de keuze om geen lawine aan nieuwe(tijdelijke) dames binnen te laten.
Speciaal voor brian boitano die zich de vraag stelde of er beperkingen gelden in het zwembad,het antwoordt is neen.
Je kan normaal gebruik maken van het zwembad,en hoewel het zwembad door nogal wat mensen benut wordt is het zelden een overrompeling.
Het is voor de gemiddelde beer ook niet de bedoeling heel de dag in het zwembad te zitten,tenzij je eddy_v noemt natuurlijk.
Na bijna 3,5 maand van inactiviteit en onzekerheid vanwege het corona virus,zijn de eerste stappen gezet om de club terug op gang te trekken.
Laten we het glas half vol zien,want oorspronkelijk moesten we nog 2 maand langer wachten op wat we gemist hebben.
HL1
Ik had vandaag om circa 12.00 uur gebeld of ik diende te reserveren, Dit was niet nodig werd vermeld. Toen ik om circa 13.30 aankwam was de gehele parking vol en diende elders te parkeren. Bij binnenkomst werd gevraagd of ik had gereserveerd. Toen ik melde dat ik had gebeld kreeg ik ook geen verder opmerkingen. In de bar was het de gehele middag wit van de ijsberen en af en toe een aantal dames. De meeste dames waren meestal op de kamer en hadden het druk met hun werk. Het duurde een geruime tijd voordat ik met een van de drie dames met wie ik wel wilde gaan (Adi, Vicky of Ramona) had kunnen afspreken. Ze waren bijna altijd op de kamer.
Ik had het idee dat er gedurende de dag bijna de gehele periode een beperkte wachttijd was voor een kamer. Het was voor de ijsberen meer wachten totdat men met een vrouw kon afspreken. Als er meer dames waren geweest dan waren de wachttijden voor een kamer volgens mij veel langer.
Op zich een goede dag beleefd.
Toen ik om 20.10 uur het pand verliet stonden er buiten 7 mannen te wachten om naar binnen te mogen.
Hoe het in de toekomst zal gaan om binnen te komen is mede afhankelijk van de ervaringen die men vandaag en de komende dagen bij sixsens opdoet.
seksenfun
1 juli 2020, 21:01
Dat er op Adi diende gewacht te worden is nogal normaal. Top service, top dame met top skills. Nu ik weet dat zij er ook is...:smoke: .
Hooker lover1
2 juli 2020, 20:29
Update dag 2;)
Vandaag werden circa 60 meiden aangemeld als bezoekster.
Morgen beginnen enkele nieuwe meiden,waaronder 4 gt meiden.
Van de vaste crew zijn er ook nog enkele komende,met wat geluk beginnen die In het weekend!
Ondanks de enthousiaste opkomst van heren,lukt het de club organisatorisch vrij vlot om de opgelegde maatregelen te handhaven.
Aangezien de dames goed bezig zijn/waren,verkregen sommige heren weleens het gevoel dat er geen dames aanwezig waren:biggrin:
Niets is wat het lijkt soms,al zijn de iets vlottere heren wel in het voordeel soms;)
De komende dagen zal het aantal bezoeksters enkel toenemen.
En speciaal voor eddy_v,er staat nog steeds water in het zwembad:)
HL1
Sjeufke
3 juli 2020, 00:41
Sixsens 2 juli 2020
Corona! Wie had zich een jaar geleden voorgesteld dat we daar mee te maken zouden krijgen.
3 maanden niets mogelijk wat mijn hobby zo lief maakt.
Op 24 juni de persconferentie van 'onze' Mark Rutte. Niets blijft in Nederland geheim wat politiek betreft. Enkele dagen voor zo'n persconferentie weten we al wat er wordt verkondigd. Op 22 juni kreeg ik nog allerlei berichten toegespeeld (ja ik heb mijn ingangen ;) ), dat de prostitutie nog niet zou worden toegestaan. Ik stond dan ook genageld aan de grond toen ik tijdens de persconferentie vernam dat vanaf 1 juli prostitutie weer werd toegestaan. Verrassing niet alleen voor mij, maar ook voor sommige meiden die ik goed ken.
Een blije Sjeuf die dan in zijn winkelkarretje afreist naar het heuvelland! Mijn puptenjte opslaan voor de toegangspoort op 30 juni werd het niet, 1 juli meerdere afspraken. Maar de dag er na koers gezet richting Lemiers. Mijn clubkarretje geparkeerd op mijn vertrouwde plekkie naast de ingang. Het was net voor elven. Een wachtrij van zo'n man of 15 voor de toegangsdeur. Ik had wel wat bekijks van de mannen in de rij daar. "wat is dat voor een armoedzaaier", moeten sommigen hebben gedacht....aan die blikken te zien.
Ik werd opgewacht door Hasta la Pasta die alreeds aanwezig was. Samen naar binnen op 1,5 meter afstand. Bij binnenkomst handen desinfecteren en een temperatuurmeting. Vervolgens inchecken. Een hartelijk welkom! "Wat leuk dat je weer bent!" De dame achter de receptie wist nog precies wat ik altijd vraag. Bandje niet te strak en een extra saunahanddoek.
Veel van mijn medebroeders net na opening tegelijk omkleden. Beata kwam iedereen tot de orde roepen, dat mannen 1,5 meter afstand dienden te houden. Daar werd gehoor aan gegeven. Ik heb even gewacht tot het wat rustiger werd.
Mat Hasta la Pasta eerst een kop koffie gedronken.
Sixsens heeft in de Lockdown periode veel geïnvesteerd in de club. Het restaurant is totaal veranderd. Nieuwe wandbeschilderingen, losse tafels en stoelen. Het oude meubilair was soms wat krap. Het is een absolute verbetering. Tafels en stoelen zo gepositioneerd dat mannen 1.5 meter afstand van elkaar kunnen houden.
De receptie ken je niet meer terug! Een make over. Modern en strak! Veel ruimte voor de receptie! Het overdekte terras geheel vernieuwd. Geen plastic wand meer. Bij slecht weer kan het binnenterras worden afgesloten met glazen deuren. Het buitenterras als van ouds. Het zwembad was open, zo ook de bar. Al moest die op een gegeven moment worden gesloten als gevolg van een hevige regenbui.
In de bar op -2 is ook een en ander veranderd met de tafels. Meer ruimte gecreëerd. De glazen wand van het voormalige rookhok is verwijderd. Er zijn plastic schermen geplaatst bij de sofa's langs de wand. Daar waar de 1,5 meter niet kan worden gehaald!
Kortom, de club is helemaal in control voor wat betreft de corona maatregelen. Maatregelen die ook in het openbare leven buiten de club van toepassing zijn. Met de dames mag je uiteraard wel contact hebben, omdat de dames vallen onder de zogenaamde contact beroepen.
Met de gedachte dat geen van de musketiers aanwezig zouden zijn, zou ik mijn bezoek deze keer aan het toeval overlaten voor wat betreft de meiden. Echter, de verrassing van de dag was, dat Eva ineens voor mijn neus stond. Ze kon niet lang blijven! Maar ja....kort of lang......Als je een blije Sjeuf wilt zien, dan was het op dat moment wel.
De date was binnen 1 minuut geregeld. Maar eerst met Hasta la Pasta en Eva van de brunch genoten! Je moet toch iets in je maag hebben met deze hobby!
Een aantal bekende ijsberen kwam de elleboog schudden. Ik hield ze een beetje af, wetende dat Eva maar beperkte tijd had. Na een tijdje op het terras wat te hebben bijgekletst ging ze kijken voor een 'key'. En warempel kwam ze de daar aanzetten met de sleutel van room 7! Een van mijn favorooms. Nieuw is het toegangspoortje als je naar de kamer wilt in het oude gedeelte van Sixsens. De Dame moet met haar sleutel toegang geven.
Het hoeft geen betoog dat ik weer heb genoten van Eva. Een Musketier die weet hoe het 'heurt'! Niet alleen haar service maar ook haar attitude! Een prachtdame!
Na de kamer nog even kort nagenoten op het terras. Iets na 3 uur moest ze helaas gaan met tegenzin..... .
Tijd voor de sociale contacten na lange tijd van afwezigheid. Uiteraard met clubvriend Hasta la Pasta. Tja en dan Badslippers. We hebben meer gemeen dan ik dacht. Zo ook met Agronymus1. Pannekoekers als het nodig is hahahaha! We hebben de tijd al lang achter ons gelaten dat je elke club van binnen moet hebben gezien en met elke dame even van bil te zijn geweest. Dus ik heb medestanders gevonden. Het moet even worden gezegd......voor diegene die we de standaard etiquette geweld aan doen.
Ik heb best wel lang met JohnnyFontane gekletst in het restaurant.
Verder JeanK gesproken. Forgsetskinnyletsgofatty gezien, zo ook onze Mentholbear (de rust zelve). Afsluitend met Hasta la Pasta en de niet schrijvende Vlaming T de intieme geneugende dingen van het leven de revue laten passeren. Leuk om hem weer eens te treffen. Toffe gast!
Oh ja, toch nog een extra regel.....OMG ik zie de reacties al weer verschijnen na pepsi, matrassen, koffie, handdoeken en zo meer.
Voorheen moest je je extra gemaakte kosten (kamer met whirlpool of sterk alcoholische dranken) afrekenen bij vertrek. Nu is het zo dat je vooraf een bedrag op je 'polsband' moet 'storten' en dus vooraf betalen. Bij vertrek krijg je het openstaande bedrag uiteraard terug. Zo...weer wat om over te zeuren.
Rond 6 uur Sixsens verlaten. Ik heb weer genoten van mijn stamclub 'naast de deur'!
En zoals altijd weer:
Illusion Plopp!
dus nog maar eens ; de vrouwelijke bezoeksters vallen onder de categorie ;"CONTACTBEROEPEN" en moeten zich dus niet aan de 1,5 meter houden
de mannelijke bezoekers onder elkaar wel!
Wentelt Eefje
3 juli 2020, 05:51
Nu is het zo dat je vooraf een bedrag op je 'polsband' moet 'storten' en dus vooraf betalen. Bij vertrek krijg je het openstaande bedrag uiteraard terug. Zo...weer wat om over te zeuren.
Het houdt niet op... niet vanzelf...
De chipkaart heeft het bij de banken niet gehaald en is afgeschaft omdat mensen een broertje dood aan het voorfinancieren van misschien af te nemen diensten hebben... Dat gaat ongetwijfeld omzet schelen.
Meme Moo
3 juli 2020, 07:21
Het houdt niet op... niet vanzelf...
De chipkaart heeft het bij de banken niet gehaald en is afgeschaft omdat mensen een broertje dood aan het voorfinancieren van misschien af te nemen diensten hebben... Dat gaat ongetwijfeld omzet schelen.
Niet-betalende klanten die er tussenuit piepten of de polsband onklaar maakten/‘kwijt’ waren hebben zeker voor omzetverlies gezorgd! Logisch dat SS hier wat tegen probeert te ondernemen.
Zoals zo vaak heeft een kwaadwillende enkeling in het verleden, ervoor gezorgd dat de meerderheid van de bezoekers die ter goeder trouw is met deze extra maatregel te maken heeft.
Player
3 juli 2020, 07:43
Niet-betalende klanten die er tussenuit piepten of de polsband onklaar maakten/‘kwijt’ waren hebben zeker voor omzetverlies gezorgd!Hoe geraak je nu een SC buiten zonder je sleutel of polsband terug te geven? De Theke moet toch de deur ontgrendelen anders geraak je er niet uit. En reken meteen cash af zoals bij de meiden. Die zul je niet onbetaald achterlaten, ze krabben je ogen uit.
Wentelt Eefje
3 juli 2020, 08:31
Niet-betalende klanten die er tussenuit piepten of de polsband onklaar maakten/‘kwijt’ waren hebben zeker voor omzetverlies gezorgd! Logisch dat SS hier wat tegen probeert te ondernemen.
Zoals zo vaak heeft een kwaadwillende enkeling in het verleden, ervoor gezorgd dat de meerderheid van de bezoekers die ter goeder trouw is met deze extra maatregel te maken heeft.
Daar zijn behalve de door Player gesuggereerde boter bij de vis nog wel een aantal aangenamere of zeker redelijkere oplossingen voor te bedenken. Dat men daar bij SS niet voor kiest verbaast mij niet.
Nulnulzeseneenhalf
3 juli 2020, 08:40
Daar zijn behalve de door Player gesuggereerde boter bij de vis nog wel een aantal aangenamere of zeker redelijkere oplossingen voor te bedenken. Dat men daar bij SS niet voor kiest verbaast mij niet.
Vertel. SS leest mee en doet alles om het zijn gasten aangenamer te maken.
Sjeufke
3 juli 2020, 08:53
Toen ik de nieuwe regel in mijn verslag opschreef had ik deze 'discussie' wel verwacht. Overigens had ik het beter een wijziging van een bestaande regel kunnen noemen....;)
Ik heb het proces in gedachten voor me genomen: oud en nieuw
Oud:
Je komt Sixsens binnen en trekt de portemonnee. Je betaalt de inkom €50-€60. Bij het verlaten trek je je portemonnee weer en betaalt het verteer/jacuzzi
Nieuw:
Je komt Sixsens binnen en trekt de portemonnee. Je betaalt de inkom €50-€60 en laat een extra bedrag op je polsbandje zetten. Bij vertrek trek je de portemonnee weer om het overschot op je polsbandje terug in je beurs te doen.
Kortom: het gaat weer nergens over! :rolleyes:
Wentelt Eefje
3 juli 2020, 08:56
Uiteraard gaat het wel ergens over, het gaat over het storten van een borg... omdat kennelijk het receptie- en securitypersoneel faalt.
Wentelt Eefje
3 juli 2020, 08:58
Vertel. SS leest mee en doet alles om het zijn gasten aangenamer te maken.
Die illusie hoop ik bij mijn volgende bezoek ook eindelijk eens te krijgen. Mocht men mij die bezorgen dan kom ik er zeker op terug (aldaar)...
Player
3 juli 2020, 09:05
En reken meteen cash af zoals bij de meiden. Die zul je niet onbetaald achterlaten, ze krabben je ogen uit.Nu ik erover nadenk, heb ooit een langdurige trio niet kunnen betalen. Ik ben niet blind dus die meiden tonen soms nog begrip en commerciële feeling. Heb weer te snel geoordeeld. [emoji57]
zeppos58
3 juli 2020, 09:10
Het houdt niet op... niet vanzelf...
De chipkaart heeft het bij de banken niet gehaald en is afgeschaft omdat mensen een broertje dood aan het voorfinancieren van misschien af te nemen diensten hebben... Dat gaat ongetwijfeld omzet schelen.
Chipkaart bestond ook in België en had zelfs een naam 'PROTON' zat gewoon bij op uw bankkaart wat ze in Nederland blijkbaar 'PINNEN' noemen.
Maar het lukt nog steeds in België. Wie contactloos betaald kan zonder pinnen to 50€ afrekenen, (voor Corona was dat 25€) en wie dat niet wil, laat het bij zijn bank gewoon blokkeren.
Verder hebben we PAYCONIC, betaal met je 'mobieltje' rechtstreeks naar winkels, of personen die in in telefoonboek zitten en zelf ok over de App beschikken.
Geen QR code nodig en de betaler tikt zelf het bedrag in, de handigste AP ooit want...... je kan er ook mee betalen bij in winkels die de Ap niet hebben, enkel is de werking dan net iets anders.
En België heeft nog zo een Ap, Itsme, gekoppeld aan je ID, daarmee log je in bij de overheid, moet je uw ID niet in een vervelende kaartlezer pluggen. Je kan dus officiële documenten zoals belastingsaangifte onderteken met u mobiel, er zijn al heel wat banken waar je met Itsme kan inloggen ook.
Wentelt Eefje
3 juli 2020, 09:16
Chipkaart bestond ook in België en had zelfs een naam 'PROTON' zat gewoon bij op uw bankkaart wat ze in Nederland blijkbaar 'PINNEN' noemen.
Maar het lukt nog steeds in België. Wie contactloos betaald kan zonder pinnen to 50€ afrekenen, (voor Corona was dat 25€) en wie dat niet wil, laat het bij zijn bank gewoon blokkeren.
Contactloos betalen is in Nederland ook weer mogelijk, maar met een zeer groot verschil, wordt rechtstreeks van het banksaldo afgeboekt en niet meer zoals in het mislukte project (afwijkend van “pinnen”) vooraf opgeladen op de kaart ten laste van je bankrekening
Hooker lover1
3 juli 2020, 09:38
Vanaf heden geld er een rookverbod binnen saunaclub sixsens.
Rokers worden vriendelijk verzocht,te roken in de buitenlucht.
Ook in het overdekte terras,mag dus niet meer gerookt worden.
Op de kamers is er reeds al langere tijd een rookverbod.
Duidelijk gesignaleerd conform de wetgeving,maar helaas in het verleden niet altijd gerespecteerd.
Gisteren mocht de eerste dame en haar klant een boete betalen aan de receptie,ten bedrage van 100 euro nadat werd vastgesteld dat er gerookt was op de kamer.
Alvorens dit forum vol te schrijven met berichten....alweer nieuwe regeltjes,even een stukje intrieste realiteit om duidelijk te maken waarom deze beslissing genomen werd.
Gisteren werd er doelbewust schade toegebracht aan het splinternieuwe meubilair en de nieuwe vloerbedekking.
Camera beelden worden op dit moment uitgelezen om te achterhalen wie hier verantwoordelijk voor is.
Als vanzelfsprekend is deze persoon of personen,niet meer welkom in sixsens!
Er werd fors geinvesteerd in renovatie en opfrissing,en dat alles om ons klanten een nog betere beleving en comfort te bieden.
Helaas zijn er personen die overduidelijk nihil respect hebben voor dit alles.
Om zulke toestanden te vermijden met onmiddellijke ingang een genereel rookverbod dus.
Een grens werd overschreden!
HL1
Player
3 juli 2020, 10:03
Een grens werd overschreden!
Laat dat een warme oproep zijn tot strikt en streng deurbeleid. Beter voor klanten, dames en Club.
Wentelt Eefje
3 juli 2020, 10:29
Vanaf heden geld er een rookverbod binnen saunaclub sixsens.
Dat lijkt mij, hoewel ik persoonlijk graag rook in plaats van vape in een saunaclub een goede zaak. Ik neem aan dat de vapers en andere e-rokers (terecht) ook naar buiten verbannen worden?
ten bedrage van 100 euro nadat werd vastgesteld dat er gerookt was op de kamer.
Dat lijkt mij alleen maar mogelijk als bij binnenkomst duidelijk kenbaar gemaakt wordt (of dat nu door bordjes of mondeling gebeurt is oninteressant) wat de hoogte van een boete bij constatering van overtreding van het rookverbod is.
Alvorens dit forum vol te schrijven met berichten....alweer nieuwe regeltjes,even een stukje intrieste realiteit om duidelijk te maken waarom deze beslissing genomen werd.
Het is natuurlijk vreemd om vanwege vandalisme (dat wordt immers gesuggereerd door de term van doelbewust) van een roker een rookverbod (waar ik het an sich dus mee eens ben) in te voeren. Het stukje maakt het helaas dus niet duidelijk.
Om zulke toestanden te vermijden met onmiddellijke ingang een genereel rookverbod dus.
Een grens werd overschreden!
De vraag is natuurlijk of men ook stopt met het serveren van alcohol als een niet-roker die slechts één biertje heeft gehad iets vernielt...
reference
3 juli 2020, 10:31
Willy heeft mij zonet de beschadigingen laten zien aan het fonkelnieuwe dak van het terras, een bistro tafel en de vloer. Schandalig dat zulke lieden hier rondlopen! Het is niet meer dan perfect dat er totaal niet meer gerookt mag worden binnen en ik hoop echt dat de dader(s) gepakt wordt (worden).
Dit neemt je totale ondernemerslust weg!
Ik moet zeggen dat ik nieuwe regels inzake rookbeleid en polsband-beleid absoluut verbeteringen vind en deze ook ondersteun. Ook slippers afgeven bij receptie vind ik een goede zaak. Mag ook wel eens gezegd worden.
Den Badslippers afgeven aan de receptie?
Om wat te doen? Nu,een psychiater, psycholoog hebben ze overal wel nodig, zeker?
Nu betreffende selectiebeleid ben ik ook voorstander van een strengere aanpak en daar bleken ze reeds voor de tijdelijke sluiting mee bezig maar je kan niet altijd een gezicht plakken op een potentiële vandaal
Noch ras of afkomst. Camerabeelden zullen het uitwijzen
Sjeufke
3 juli 2020, 11:44
Den Badslippers afgeven aan de receptie?
Om wat te doen? Nu,een psychiater, psycholoog hebben ze overal wel nodig, zeker?
Het woord 'afgeven' kan twee richtingen uit. Je geeft je badslippers af aan de receptie óf je ontvangt badslippers van de receptioniste. Dat laatste is van toepassing.
Ik snap nu wel waarom jij 'gebuisd' bent vroeger :biggrin:
Als je de persoon Badslippers bedoelt?! Die heeft echt geen psychiater nodig.
Neen hij niet. Maar in zijn hoedanigheid, kan hij altijd in een club geestelijk bijstand verlenen.
Willem2
3 juli 2020, 12:00
Als je de persoon Badslippers bedoelt?! Die heeft echt geen psychiater nodig.
Nee een economie-leraar ;)
sofaking
3 juli 2020, 14:46
Sixsens 2 juli 2020
Oh ja, toch nog een extra regel.....OMG ik zie de reacties al weer verschijnen na pepsi, matrassen, koffie, handdoeken en zo meer.
Voorheen moest je je extra gemaakte kosten (kamer met whirlpool of sterk alcoholische dranken) afrekenen bij vertrek. Nu is het zo dat je vooraf een bedrag op je 'polsband' moet 'storten' en dus vooraf betalen. Bij vertrek krijg je het openstaande bedrag uiteraard terug. Zo...weer wat om over te zeuren.
Hebben ze eind 2013 ook al gedaan, maar ze zijn er na korte tijd blijkbaar op terug gekomen.
In YY was het ook al jarenlang zo. Ik zie niet echt een nadeel voor de klant, alleen dat het inchecken misschien wat langer duurt.
Ik raad ze wel aan om geen 500 € biljetten aan te nemen, om dan later 480 EUR terug te moeten storten in kleinere coupures.
Mentholbear
3 juli 2020, 14:48
Hoe geraak je nu een SC buiten zonder je sleutel of polsband terug te geven? De Theke moet toch de deur ontgrendelen anders geraak je er niet uit. En reken meteen cash af zoals bij de meiden.
Door te melden dat je je polsbandje bent kwijtgeraakt. Of misschien dat je die dingen kunt storen/resetten/beschadigen zodat niet meer afgelezen kan worden wat je kosten zijn. Dus lekker flessen sterke drank uitdelen aan je vrienden en dames, en aan het eind van de dag vertrekken na 50 euro af te rekenen voor een verloren of beschadigd bandje.
Hoewel, kweenie of 50 euro ook geldt voor een verloren bandje. 50 euro was volgens mij voor een beschadigd bandje.
Het woord 'afgeven' kan twee richtingen uit. Je geeft je badslippers af aan de receptie óf je ontvangt badslippers van de receptioniste. Dat laatste is van toepassing.
.
Nou, ik zag boven naast de mand voor badjas en handdoek ook een ton voor slippers. Niet opgevallen of er ergens beneden ook een ton voor slippers is. Heb m'n eigen slippers mee, dus niet zo op gelet.
Ricardo Banana
3 juli 2020, 15:05
Hebben ze eind 2013 ook al gedaan, maar ze zijn er na korte tijd blijkbaar op terug gekomen.
In YY was het ook al jarenlang zo. Ik zie niet echt een nadeel voor de klant, alleen dat het inchecken misschien wat langer duurt.
Ik raad ze wel aan om geen 500 € biljetten aan te nemen, om dan later 480 EUR terug te moeten storten in kleinere coupures.
Biljetten van 200 en 500 euro worden niet geaccepteerd.
Mentholbear
3 juli 2020, 15:19
Biljetten van 200 en 500 euro worden niet geaccepteerd.
Echt bizar. Vroeger had ik altijd 2 briefjes van 500 mee voor noodgevallen. Nu blijken die dingen bijna nergens meer gebruikt te kunnen worden :wand:
500 wissel ik bij DVP. Die zijn er blij mee. Is hun stapeltje minder dik :rolleyes:
Heb wel es een stapeltje mogen zien. Is net een geel groen boekwerk :roll3:
Ook bij sommige recepties accepteren ze die. Alleen bij vroege entree hebben ze amper wisselgeld. Maar dat komt later op de dag alsnog goed.
Giodude
3 juli 2020, 15:34
Echt bizar. Vroeger had ik altijd 2 briefjes van 500 mee voor noodgevallen. Nu blijken die dingen bijna nergens meer gebruikt te kunnen worden :wand:
En nu heb je als dagobear twee dubbeltjes bij je.
Mentholbear
3 juli 2020, 15:53
En nu heb je als dagobear twee dubbeltjes bij je.
Nee, 2 briefjes van 100 voor de noodgevallen. Die worden meestal nog wel geaccepteerd. Behalve bij Kruidvat :mad:
Maar als dagobear geef ik slechts 2 dubbeltjes uit en neem m'n eigen flesje water mee :roll:
kempie
3 juli 2020, 16:40
Hebben ze eind 2013 ook al gedaan, maar ze zijn er na korte tijd blijkbaar op terug gekomen.
In YY was het ook al jarenlang zo. Ik zie niet echt een nadeel voor de klant, alleen dat het inchecken misschien wat langer duurt.
Ik raad ze wel aan om geen 500 € biljetten aan te nemen, om dan later 480 EUR terug te moeten storten in kleinere coupures.
Staat bij sixsens niet op de website dat ze geen biljetten van 200 en 500 aannemen. Dacht dat te hebben gelezen.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
de duisburg spesjalist
3 juli 2020, 16:43
Staat bij sixsens niet op de website dat ze geen biljetten van 200 en 500 aannemen. Dacht dat te hebben gelezen.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
staat inderdaad op de website http://www.sixsens.eu/nl/home-2/
vanKees
3 juli 2020, 17:06
Toen ik de nieuwe regel in mijn verslag opschreef had ik deze 'discussie' wel verwacht. Overigens had ik het beter een wijziging van een bestaande regel kunnen noemen....;)
Ik heb het proces in gedachten voor me genomen: oud en nieuw
Oud:
Je komt Sixsens binnen en trekt de portemonnee. Je betaalt de inkom €50-€60. Bij het verlaten trek je je portemonnee weer en betaalt het verteer/jacuzzi
Nieuw:
Je komt Sixsens binnen en trekt de portemonnee. Je betaalt de inkom €50-€60 en laat een extra bedrag op je polsbandje zetten. Bij vertrek trek je de portemonnee weer om het overschot op je polsbandje terug in je beurs te doen.
Kortom: het gaat weer nergens over! :rolleyes:
Ob alt oder neu ist mir egal. Ich bin im Club und habe Zeit und Verständnis.
vanKees
vanKees
3 juli 2020, 17:12
Vanaf heden geld er een rookverbod binnen saunaclub sixsens.
Rokers worden vriendelijk verzocht,te roken in de buitenlucht.
Ook in het overdekte terras,mag dus niet meer gerookt worden.
Op de kamers is er reeds al langere tijd een rookverbod.
Duidelijk gesignaleerd conform de wetgeving,maar helaas in het verleden niet altijd gerespecteerd.
Gisteren mocht de eerste dame en haar klant een boete betalen aan de receptie,ten bedrage van 100 euro nadat werd vastgesteld dat er gerookt was op de kamer.
Alvorens dit forum vol te schrijven met berichten....alweer nieuwe regeltjes,even een stukje intrieste realiteit om duidelijk te maken waarom deze beslissing genomen werd.
Gisteren werd er doelbewust schade toegebracht aan het splinternieuwe meubilair en de nieuwe vloerbedekking.
Camera beelden worden op dit moment uitgelezen om te achterhalen wie hier verantwoordelijk voor is.
Als vanzelfsprekend is deze persoon of personen,niet meer welkom in sixsens!
Er werd fors geinvesteerd in renovatie en opfrissing,en dat alles om ons klanten een nog betere beleving en comfort te bieden.
Helaas zijn er personen die overduidelijk nihil respect hebben voor dit alles.
Om zulke toestanden te vermijden met onmiddellijke ingang een genereel rookverbod dus.
Een grens werd overschreden!
HL1
Ich hoffe, ihr findet die Übeltäter und bestraft sie nicht nur mit Hausverbot sondern auch zum Bezahlen des Schadens!
Ihr habt mein vollstes Verständnis!!!!!!!
Rauchverbot auf dem Zimmer finde ich super, bedeutet nicht 45, sondern volle 60 Minuten für MICH!
(Ek hoop jy vind die skuldiges en straf hulle nie net deur hulle te verbied om die huis binne te gaan nie, maar ook deur te betaal vir die skade!
Jy het my volle begrip!!!!!!!
Rook verbod in die kamer Ek dink is 'n groot, beteken vir nie 45, maar vol 60 minute vir my!)
vanKees
Ties85
3 juli 2020, 18:59
Vandaag eerste keer SS sinds het begin van het corona tijdperk, het was rond 12:00 al behoorlijk druk en met name met heren.
Bij binnenkomst ook verplicht handen ontsmetten een temperatuur controle een corona gebedje met regels en blabla, enfin daarna de club even kort opnieuw doorgelopen en het is ruimer geworden ( bij de receptie en het restaurant dan )
Het restaurant is dus iets groter en in een informele stijl ingericht ( door dezelfde persoon als die de restyling bij de YY heeft gedaan maar daar werd iets meer op luxe uitstraling gericht )
Echter vind ik het informele speelse karakter van de andere kant wel beter bij de club SS passen, kwaliteit van het ochtend/middag eten was goed en op dat gebied geen heel grote veranderingen.
In de tuin was nog genoeg plaats vroeg in de middag, in de bar zag het echter behoorlijk wit van de heren en toen nog weinig dames.
Later op de dag werd het in de tuin ook nog best druk, het zonnetje liet zich af en toe zien en de buitenbar ging weer open, ook waren er na 15:00 ineens een stuk meer dames in de club.
Ik schat dat het een verhouding was van 60% heren tegen 40% dames zo tegen 17:30 het moment dat het avondeten begon, helaas geen bbq vandaag en het restaurant gedeelte sluiten ze al rond 16:30 +/-
om de voorbereiding van het diner te maken.
Dus toen ik van de kamer boven terug kwam moest ik de stijle stenen wenteltrap naar beneden voor mij niet echt een probleem maar voor dames met hakken van 20 cm en (sommige) oudere heren, of lichtelijk beschonken heren/dames best gevaarlijk naar mijn mening!
Enfin dat is een punt voor de clubleiding of wachten dat het eens mis gaat, ik ben nog even gebleven voor het avondeten want ja als je er toch nog bent...
Dat was in het restaurant in een file te krijgen volgens nieuw (corona) protocol moet dit opgeschept en uitgeserveerd worden door personeel van de club vandaar misschien de rij.
Het was alsof er iets meer keuze was als normaal wat alleen positief is, maar dat kan ook komen omdat ik de club al een paar maanden niet meer bezocht heb.
Al met al blij dat we weer mogen zeker nu nog in de zomer mijn favoriete tijd om saunaclubs te bezoeken.
YouMeHer
4 juli 2020, 07:54
Gisteren eindelijk weer de trip naar SS kunnen maken (alleen) , 1e lange rit met de nieuwe auto.
Eerst even goedkoop getankt en boodschappen gedaan in Aken en daarna door na SS. Rond 10:45 aangekomen
en er stond een auto of 10 op P1. Vooral BMW's uit Duitsland en Frankrijk.
Heren in de rij en per 1 of 2 naar binnen. Temperatuur opmeten, handen doen, uitleg en dan afrekenen. ( voor dames
hetzelfde alleen ( logisch ) mogen zij langs de rij zo naar binnen ) Trappen met stickers welke kant te lopen.
Zoals al eerder beschreven is : saldo voor drank vooraf op je tag en later het restbedrag terug. ATM hebben
ze verplaatst. ( in de balie ) Naast je handdoek en badjas krijg je nu ook je slippers boven en daar dien je ze
ook weer in te leveren.
Ruimtes als het restaurant zijn echt opgeknapt!
Wat betreft de line-up en verhouding. Tot ~13:00 was de verhouding er niet, teveel witte jassen. Naarmate de
dag vorderde werd dit steeds beter. 40 Kamers bezet en wachten op een kamer, reken zelf maar uit hoeveel dames
er in de middag al waren. Naar mijn mening niet slecht voor een vrijdagmiddag.
Voor mij was het ook een verkenningsmissie, omdat we volgende week weer samen gaan. Helaas waren onze favo
trio meiden en met name de Duitse nog niet in de club dus ook nog geen afspraken voor volgende week kunnen
maken.
Het is een relaxte dag geweest, lekkere praatjes gemaakt met bekenden en slecht 1 kamerbezoek. Dit was met
blonde Maria/Marie. In al die bezoeken is het er niet van gekomen en nu was het tijd, was een zeer goede kamer.
Had niet verwacht dat ze zo'n top inzet zou hebben.
Daarna gaan eten in het restaurant, hier sta je in de rij waar netjes 1,5 meter stickers zijn geplakt. Men deed werkelijk alle moeite zich aan de 1.5m regel te houden!
Personeel met handschoenen aan schept voor je op, goed geregeld.
Na het eten nog met wat beren zitten praten en vervolgens naar huis gegaan.
Als ik hier de berichten lees, dan denk ik echt : "maak je niet zo druk om die regels en veranderingen". Die zijn er blijkbaar,
omdat het nodig is. Als je leest wat sommige dames of beren flikken...
En heeft het nou echt zo'n invloed op een geweldige dag?
Kleine dingen als telefoons & glazen in de kino, persoonlijk irriteer ik me er kapot aan.
Er hangt gewoon een bord. Als ik een blowjob krijg in de kino dan heb ik weinig zin om te moeten denken :
shit die gast is toch niet stiekem aan het filmen of met mn blote reet in een stuk glas te liggen.
In de kino iets gezien wat niet kon en waar ik hier niet op in zal gaan maar wat nu wel bekend is.
Die regels zorgen dat mensen hun zaak op kunnen houden, mensen aan het werk houden en vooral ons van de
straat houden. Als daar regels voor nodig zijn... prima. We hebben allemaal gezien hoe makkelijk het is om een
club te sluiten en gesloten te houden.
SS tot volgende week! :wink2:
Ik ben van mening dat ze het geweldig doen. Zeker nu het zoeken is naar wat het beste is in deze tijd.
Vanaf heden geld er een rookverbod binnen saunaclub sixsens.
Op de kamers is er reeds al langere tijd een rookverbod. HL1
Zeer jammer. Roken op de kamer is een 100% must voor mij.
Als er geen rokers kamers zijn, dan heb ik niks te zoeken in SixSens.
Hooker lover1
4 juli 2020, 13:11
Zeer jammer. Roken op de kamer is een 100% must voor mij.
Als er geen rokers kamers zijn, dan heb ik niks te zoeken in SixSens.
Zo is dat en niet anders!!
Een rookverbod in het algemeen belang van iedereen negeren is associaal en niet gewenst.
Afgezien van het feit dat het door de wetgeving verboden is om te roken,is het ook erg onrespectvol naar de medebezoeker die nadien een stinkende kamer moet betreden.
Het is reeds geweten dat roken in de toekomst genereel overal verboden zal worden,door de wetgever.
Sixsens is met de nieuwe maatregelen dus gewoon zijn tijd en de wetgeving voor.
De grote meerderheid sprak zich gisteren zeer positief uit over de genomen maatregel.
Er werd enkel gerookt in de buitenlucht,alsof het nooit anders was geweest.
Een aanzienlijke verbetering dus voor zowat iedereen,een enkeling die er als individu anders over denkt kan het beter elders zoeken.
HL1
Wentelt Eefje
4 juli 2020, 13:45
Is dat rookverbod nu eigenlijk ook compleet in lijn met de wet en dus ook een vape- en dampverbod?
Dag heren,
Ik vraag me af hoe druk het is bij sixsens. Hoeveel vragen de meiden voor een half uurtje/uurtje en voor de extra's zoals pzc. Ik neem aan dat het andere prijzen zijn dan in Duitsland, daarvan deze vraag. Ik was vorig jaar na de opening van penelope geweest, topdrukte. Er waren wel lekkere meiden, maar omdat er 5 keer zoveel mannen waren, moest je lang wachten. Dat was echt balen. Ik ben bang dat t nu ook een beetje hetzelfde gaat worden overal, aaangezien de massale 'heropening'.
Laat aub weten als er nieuwe meiden zijn waarmee je lekker kan knuffelen, die tevens een blowjob queen zijn.
Alvast bedankt en een fijn weekend allemaal.
Bolkedebeer
4 juli 2020, 15:17
Mijn bezoek aan Sixsens op vrijdag 03-07-2020 (3e dag na heropening door Corona)
*neem mijn kritieken aub niet te serieus, ik begrijp dat dit voornamelijk door de corona maatregelen komt.
Rond 10:45 komen wij aan op de parkeerplaats waar toen al 6 andere auto's stonden. Dit aantal was binnen 10 minuten nog eens verdubbeld. Zoals hierboven beschreven moet de club zich aan een corona protocol houden. De meeste klanten gaan hier prima mee om, naar mijn meening. Hypocriet is wel (van de overheid, niet van de club) dat alle genomen preventieve contact maatregelen in de kamers direct teniet gedaan worden. Waar ik uiteraard geen enkel probleem mee heb :smile2:
Het restaurant is verbouwd en ziet er stukken beter uit. De incheck balie is naar achter verplaatst waardoor er meer ruimte is in de centrale hal. Het rookhok beneden is nu definitief weg.
Het ontbijt is hier, zoals altijd, erg goed. Ik miste deze dag echter de vis... komt hopelijk weer terug. Maar na een uurtje wakker worden met een kopje koffie en bij gekletst te hebben met een bekende beer, ga ik de tuin in.
De dag start heerlijk, zon is goed aanwezig, fris briesje en ook... heel fijn, de muziek staat nog niet aan. Ik hou van een rustig begin van de dag.
Blijkbaar nodig, zijn de geplaatste poortjes die de doorgang naar het oude Aspasia versperren. Soms wil ik gewoon de drukte even vermijden. Ik zie niet in waarom dit nodig is en vind dit dus jammer.
Deze club was ooit heel amicaal en vrij maar door de jaren heen komen er steeds meer regeltje, al zullen die vast allemaal een goede rede hebben.
De oude rustruimte is omgebouwd tot troosteloze afwerkhokjes, iets dat totaal niet past bij een club als deze. Ik hoor beren klagen over klein, warm en benauwd. Er is geen ventilatie, lekker om direct na een zwetende sessie van je voorganger zo een ruimte te betreden :nee: Dames vinden het echter geweldig, minder hoeven lopen -> sneller centjes in de zak.
Het niet meer mogen roken in het gehele gebouw is voor mij als niet-roker juist erg fijn :smile2:
De nieuwe rustruimte is een verbetering, al is het daar veel te warm. Een airco zou zeer welkom zijn... iets zachtere bedden ook :D
Maar de stoelen zitten lekker en er is een mogelijkheid om tegen betaling je telefoon op te laden (2,-)
Waar ik echt niet van houd is een tijdelijk gesloten keuken en eten op gezette tijden. Dit zorgt altijd voor lange wachtrijen en een enorm druk moment voor klanten en personeel.
Als het dan etenstijd is wordt je eten voor je opgeschept. Dit resulteert in net iets te veel van dit en net iets te weinig van dat. Geef mij maar gewoon lekker de hele dag in en uitlopen en pakken wat en wanneer je wilt.
De komende maanden zal er een flinke omzet gedraaid worden, tot de Duitse clubs weer open gaan. Gelukkig is men van Sixsens niet naast de schoenen gaan lopen. De kwaliteit en prijsstelling is zoals voorheen. Toch zullen de beren tot oktober rekening moeten houden met een ongunstige man vrouw verhouding van 1/4 a 1/5 (zaterdag wellicht nog erger). Door de enorme drukte was er geen tijd om de toiletten schoon te maken, pis op de grond, niet doorgetrokken wc, bespetterde wc bril, zeep niet aangevuld. Ik ben onderweg naar huis maar tegen een boom gaan pissen. Douche probleem met: warm, koud, warm, koud is ook nog niet opgelost. En bij deze drukte waren de temperatuur schommelingen heftig.
De verbouwde serre is prachtig geworden. Het klapperende zijl is vervangen door glazen schuifpanelen, er zijn nieuwe en comfortabele stoelen geplaats, de tv heeft een nieuwe plek gekregen en er hangen nep planten aan het plafond. Hier mag overigens niet meer gerookt worden, tot blijdschap van sommige en ergernis van andere. We zullen zien wat dit in de winter van terechtkomt.
Het personeel is kundig en vriendelijk, hier is niets aan veranderd.
Voor beren die toch iets anders zoeken, zie mijn verslagen van Globe en Westside in Zwitserland.
Uitstekend besluit om het roken geheel naar buiten te verbannen. Kunnen sportliefhebbers ook gewoon F1 kijken zonder uitgerookt te worden.
Zo is dat en niet anders!!
Een rookverbod in het algemeen belang van iedereen negeren is associaal en niet gewenst.
HL1
Had ik het over roken in de gemeenschappelijke ruimtes? nee, dat mag zoiezo niet.
Niemand heeft er last van als er in een paar speciale rokerskamers wel gerookt mag worden, dat systeem gebruiken ze in Venus ook.
Niet rokers worden dan nergens geconfronteerd met cigarettenlucht.
Anyway: geen roken op de kamer, dan komt pannekoek Mager niet naar SixSens.
JonnyFontane
4 juli 2020, 15:59
Anyway: geen roken op de kamer, dan komt pannekoek Mager niet naar SixSens.
Mooi thuis blijven dan........
Mentholbear
4 juli 2020, 17:12
De grote meerderheid sprak zich gisteren zeer positief uit over de genomen maatregel.
Er werd enkel gerookt in de buitenlucht,alsof het nooit anders was geweest.
Een hoop dames roken volgens mij een sigaretje om even tot rust te komen ofzo. Nu gaat dat nog wel met dit weer. Maar ik vraag me af hoe het straks rond de winter zal zijn. Of zitten er dan een hoop chagrijnige, nerveuze en/of verkouden dames in een hoekje...
Ik ben geen roker, heb zwakke luchtwegen, vind die tabakssmaak maar vies, dus het komt mij prima uit. Maar ik zie geen kwaad (op het roken zelf na :rolleyes:) tegen een goed geventileerde rookhok of enkele rookkamers waar de ramen open kunnen.
Ik vraag me af hoe druk het is bij sixsens. Hoeveel vragen de meiden voor een half uurtje/uurtje en voor de extra's zoals pzc. Ik neem aan dat het andere prijzen zijn dan in Duitsland, daarvan deze vraag. Ik was vorig jaar na de opening van penelope geweest, topdrukte. Er waren wel lekkere meiden, maar omdat er 5 keer zoveel mannen waren, moest je lang wachten. Dat was echt balen. Ik ben bang dat t nu ook een beetje hetzelfde gaat worden overal, aaangezien de massale 'heropening'.
Laat aub weten als er nieuwe meiden zijn waarmee je lekker kan knuffelen, die tevens een blowjob queen zijn.
.
De vorige posts geven de drukte vrij goed aan. Verhouding dames op heren circa 1:4 a 1:5. Overdag doordeweeks is het iets beter.
Prijzen zijn net als menig 'luxere' Duitse SC 50p30. In Nederland zit daar bij de meeste dames wel PZC bij. Hoe knuffelig of goed ze in BJ zijn, is persoonlijk. Zelf goeie ervaring gehad met Eva (petit Roemeensel).
Niet rokers worden dan nergens geconfronteerd met cigarettenlucht.
Anyway: geen roken op de kamer, dan komt pannekoek Mager niet naar SixSens.
Misschien niet met de lucht, maar misschien wel geconfronteerd met langere wachttijden door minder keuze aan kamers.
Persoonlijk heb ik niks tegen enkele rookkamers of een goed geventileerde rookhok. Weet je wat, doe maar die op de hoogste verdieping. Rokers schijnen toch goed in traplopen te zijn? :smoke:
bebert
4 juli 2020, 17:51
Roken op de kamer is een 100% must voor mij :mad::mad:
Als er geen rokers kamers zijn, dan heb ik niks te zoeken in SixSens. :wink2:
Nulnulzeseneenhalf
4 juli 2020, 20:16
Is dat rookverbod nu eigenlijk ook compleet in lijn met de wet en dus ook een vape- en dampverbod?
In Nederland zijn rookruimtes in de horeca verboden. Buiten roken of niet. Meer keus is er niet.
Ben overigens wel benieuwd hoe dat zit met al die e-sigaretten. Of het nou elektrisch is of geurwaters verdampen. En niet voor mezelf.
vandaag om 18.00 uur waren veel lockers op verdieping -1 bezet. Ik verwacht dat er circa 50 dames waren, die over werk niet te klagen hadden. Er was wel een behoorlijk lange wachttijd voor de kamers.
Hoe lang de wachttijd buiten bij de entree bij sixsens was is niet bekend, maar volgens mij moesten er dus eerst 8 uit voordat de acht wachtende binnen kunnen.
Bij sixsens zijn er circa 18 kamers, circa 5 hokjes en eventueel de filmzaal is beschikbaar om te relaxen.
In de beide sauna's en het stoombad is er nu plaats voor 4 personen en in de jacuzzi voor 3 personen.
Over het algemeen is het goed geregeld. Men doet zijn best om 1 1/2 meter te handhaven maar met zoveel ijsberen is dat moeilijk.
Heren, als het gaat om het toepassen vd regels mbt Corona die momenteel gelden, is het zo dat Sixsens deze strikt toepast, dus kun je inderdaad buiten een wachtrij zien staan. Het is nu even niet anders. Het is overigens niet opportuun op het forum zelf schattingen te geven, dat leidt tot onnodige en ongewenste discussies. Dat soort discussies als het gaat om schattingen hebben we sinds het bestaan van dit forum bij feitelijke elke club al tig maal gezien :tongue:.
hornybear
5 juli 2020, 02:13
Hallo allemaal.
Ik wil graag het volgende vragen, is er een regel in SS die zegt dat je maar met 1 dame de kamer op mag, of mogen het er ook 2 dames zijn?
Alvast bedankt voor het antwoord.
YouMeHer
5 juli 2020, 02:32
Hallo allemaal.
Ik wil graag het volgende vragen, is er een regel in SS die zegt dat je maar met 1 dame de kamer op mag, of mogen het er ook 2 dames zijn?
Alvast bedankt voor het antwoord.
Nee zo'n regel is er niet... Dames bieden trio's aan en wij gaan volgende week weer als stel. Is bekend, hebben gereserveerd en sowieso trio's of met wat geluk een kwartet. ( youmeher + 2 dames )
Rockymountain
5 juli 2020, 08:53
Gisteren een volledig dagje doorgebracht in SS,
Ondanks dat de verhouding heren/dames nog niet optimaal was,was het aanbod toch "oke"
De club doet zeker haar best om alles volgens de gevraagde richtlijnen te laten verlopen,alsook chapeau aan het personeel om in deze situatie even vriendelijk en behulpzaam te zijn,
natuurlijk heb je altijd heren die hunzelf iets meer voelen maar deze worden dan correct gecorrigeerd.
het eten was goed te smaken, aangenaam de veranderingen die ze hebben waargemaakt tijdens de "sluiting".
Ookal heb ik een voorkeur naar een andere SC
Ze doen dat goed daar in Vaals, zeker als je de huidige omstandigheden bekijkt, wel best reserveren voor de toegang!
Tot snel :- )
peterp095
5 juli 2020, 10:27
Gisteren ook naar SS geweest na een lange verplichte pauze. Aangekomen omstreeks 1050 u en reeds een lange rij wachtende voor de inkom. Stipt om 1100 u ging de deur open en werden we per 2 binnengelaten. Eerst werd de lichaamstemperatuur gemeten en werd er op een nogal norse manier één en ander duidelijk gemaakt. Verplicht handen onder de gel. Nieuw was dat de heren enkel mochten plaatsnemen op een plaats die gekenmerkt was met H en dat we 1.5 meter afstand van elkaar dienden te houden. Enkel bij contact met dames verviel deze 1.5 m verplichting. Beate deed mee de receptie zodat het inchecken heel vlot ging. In de lockerruimte was het redelijk druk maar verder geen probleem. Iedereen was gedisciplineerd. Zoals reeds eerder door anderen geschreven is het restaurantgedeelte opgefrist en voorzien van nieuw meublilair. Het plaatsnemen was voor sommige heren niet duidelijk niettegenstaande tafels goed gemerkt waren met H of D. Niettegenstaande het groot aantal bezoekers op het vroeger uur, was er nog genoeg plaats in het restaurant omdat de menigte zich goed had verdeelt over terras/tuin,bar,restaurant. Dames kwamen zoals gewoonlijk met mondjesmaat binnen maar de vroege vogels deden gouden zaken. Kamer na kamer. Reeds vroeg in de namiddag was er een wachttijd voor een kamer. Verschillende nieuwe dames gespot waarvan er één qua looks voor mij er direct uitsprong. Enkele keren oogcontact gemaakt en erop afgestapt. Kreeg te horen dat zij uit Golden Time kwam en van Armeense afkomst. Direct ging er een alarm af, gelezen op dit forum, en vriendelijk bedankt. Blijkbaar weten de meeste beren dit want was één van de weinige dames die veel in de bar te zien was. Met enkele andere nieuwe dames een gesprek gehad maar geen enkele hiervan kont mij overtuigen. Hierbij was oa Irina (ook ex GT) en Lisa (RU, ex Samya). Heb vanmorgend het forum eens doorgenomen en misschien dat Irina toch een kans zal krijgen. Voor de rest alles in orde, leiding zéér aanwezig (Willy en Beate) en vriendelijkheid vanzelfsprekend. Hopelijk gaan de Duitse clubs zeer snel open en komt alles weer een beetje tot rust. Ik herinner mij nog goed februari vorig jaar, eerste zaterdag dat YY gesloten was - was het ook een overrompeling met heren en dames....dit was enkele weken later terug bij het oude. Hopelijk nu ook weer.
Nog iets, er waren gisteren redelijk wat forumberen aanwezig en in de loop van de namiddag verscheen er op dit forum een haatdragend bericht waarin een lid met de grond werd gelijkgemaakt. Wij kregen niet de kans om erop te reageren omdat het gewist werd. Het was alleszins zeer laag van degene die dit geschreven en geplaatst heeft.
Nb. Gisteren las ik in een bericht You Me Her dat er iets opgemerkt werd in de kino, wel gisteren was dit weer zo. Verwerpelijk dat dit kan. Leiding is inmiddels op de hoogte en gaat het verder opvolgen. Werd niet eerder ingegrepen vanwege de drukte.
dat van de Kino is doorgegeven en ook van de nogal ombeleefde man ,afkomstig uit YY,die daar stond aan de zeepautomaat bij de receptie
men blijft idd rekening houden met de opmerkingen
33852
Dit is overigens puur in z’n algemeenheid bedoeld, niet tov Deket :)
kempie
5 juli 2020, 14:20
Zaterdag Sixsens weer eens bezocht. Ik had niet zo lang droog gestaan als andere aangezien ik de laatste maand van de lockdown al enkele privé afspraakjes had gemaakt met een favorietje.
Ik twijfelde nog om te gaan door de verhouding beren/dames waar ik overlas maar een paar bekende gingen ook dus ik ging met de instelling zie wel of het van een kamer komt en zo niet kletsen we gezellig bij en is het ook niet zo'n duur dagje. Het hielp ook dat ze besloten hadden reserveringen aan te nemen want zonder had ik zeker niet die 240 KM enkele reis afgelegd.
In Den Bosch de Motor achter gelaten bij de mcD en met een maatje de reis naar Sixsens vervolgd. Om daar ongeveer 12.00 te arriveren. Geen rij voor de deur we konden met z'n drieën direct naar binnen. Regels werden uitgelegd. Handen ontsmet. Daarna eens de boel verkend en het ontbijt genuttigd. Daarbij gelijk de regels overtreden door op een dames plaats te gaan zitten in een bijna leeg restaurant waar juist alle tafels waar 2 mannen bij elkaar mochten zitten wel bezet waren. Flinke uitbrander gekregen en kon bijna het pand weer verlaten. De rest van de dag me prima aan de regels gehouden. De veranderingen zijn hier al beschreven en hoef ik niet op te noemen maar die vond ik positief. De hele middag bijgekletst met de nodige rondjes gelopen en geconstateerd dat je voor een zee aan witte badjassen zag. Af en toe wat dames maar daar kon ik ook niet warm van worden. Wat nieuwe oudere dames en weinig dames naar mijn smaak. Eigenlijk alleen Ramona maar geen zin daarvoor in de wachtrij te gaan staan. Ik had dan ook al zo iets om volgende week niet nog eens te gaan. Alleen voor de gezelligheid bespaar ik me liever die 100 euro en neem ik ook liever geen extra risico.
Maar goed het ik spotte toch nog een blondje die ik na even gadegeslagen te hebben toch wel zeer aantrekkelijk vond. Ze werd voor m'n neus weggekaapt en was ook niet direct weer terug. Dus toen maar met een maat mee voor een 2e ronde eten in het restaurant. Komen me daar 2 dames naast ons zitten waarvan ik er eentje nog niet had gezien en die was wel mooi. Niet meer op het blondje gewacht want je weet nooit of ze een pannenkoek heeft en deze maar geboekt voor een kamer. Dat viel zwaar tegen ondanks toch wel fijne presales tijdens het wachten op de sleutel. Beter niet kunnen doen ongepopt de kamer verlaten. Na niet al te lange tijd kwam het blondje terug. Ik had niet gepopt dus kon gelijk weer. Ik wist niet of ze wel zo veel zin had in de kamer maar later zei ze dat ze wat ongeduldig tijdens het wachten. Anyway toch wel wel wat gebabbeld tijdens het wachten op de sleutel en zo kwam ik erachter dat het Laura een Roemeense, 25 jaar oud blijkt te zijn sinds donderdag in sixsens aan het werk. De kamer was geheel naar Kempie z'n zin. Top kamer van een uurtje waarna Kempie z'n maten direct naar huis wilden. 100% herhalingsgevaar en ze heeft me verzekrd dat als ik weer kom ze zeker tijd voor me vrij maakt dus dit bied dan toch weer enig perspectief om volgende week toch naar Vaals af te reizen.
Als ik alles zo bekijk betreft Corona maatregelen dan zou je kunnen concluderen dat als er nog veel Corona gevallen waren het bezoeken van Sixsens te risico vol is. Gelukkig is er nog maar een heel klein aantal besmette personen. Er zijn genoeg maatregelen genomen zoals het niet zelf opscheppen van het diner. Prima want als iedereen hetzelfde gaat vast pakken dan heb je zo een super spreader event als er 1 iemand met corona het vast pakt. Er zijn dan ook weinig dingen wat iedreeen vast pakt maar 1 ding valt me op de trap leuningen. Daar kan iedereen aanzitten en hoeft er maar 1 corona aan achterlaten en dan kan het snel gaan. Verder zou iedereen alleen een glas voor zich zelf moeten bestellen en vast pakken, het bar personeel mag met ontsmette handen alleen de schone glazen vastpakken. De vieze glazen zouden door een apart iemand moeten worden opgepakt (weet niet zeker of dit ook niet gebeurde) want als een barman z'n handen heeft ontsmet een vuil glas van iemand met corona zou pakken en dan zonder z'n handen te ontsmetten weer een ander bedient geeft ie het ook zo aan andere door. Het geluidsniveau van de muziek in de bar stond niet hard en zo hoort het maar toch kwamen sommige nog te dichtbij en praten te hard zodat ze de aerosolen waarschijnlijk niet genoeg bij zich houden.
Dit zijn tips die ik de leiding van sixsens nog even wou meegeven. Wat mij opviel. De ijsberen lijken in corona helemaal geen gevaar te zien. Ik heb bij het toilet tijdens de keren dat ik m'n handen stond te wassen zeker meer dan 10 beren gezien die zonder de handen te wassen het toilet verlieten. Bah.
Mentholbear
5 juli 2020, 14:52
Dit zijn tips die ik de leiding van sixsens nog even wou meegeven.
Ik zou die niet zo openbaar zetten, maar direct aan de leiding meegeven. Er zouden meer mensen mee kunnen lezen dan alleen ijsberen :angst:
bref-jefke
5 juli 2020, 15:40
Blijkbaar nodig, zijn de geplaatste poortjes die de doorgang naar het oude Aspasia versperren. Soms wil ik gewoon de drukte even vermijden. Ik zie niet in waarom dit nodig is en vind dit dus jammer.
Dat zal dan de rede wel zijn, zodat de dames alleen toegang hebben tot de kamers met een badge die blijkbaar alleen zit aan een kamersleutel.
Meme Moo
5 juli 2020, 16:02
Lijkt me geen enkel probleem het hier te vermelden! Omdat de meeste handhavers in de horeca en aanverwante bedrijfstakken in eerste instantie voor waarschuwingen lijken te kiezen en pas daarna eventueel tot opleggen van boetes overgaan. En het bevat ook enig educatief effect voor mede-ijsberen misschien (met name waar het bijv. het vastpakken van de trapleuningrn en het bestellen van drankjes betreft)
Als ‘aanverwante bedrijfstak’ van de horeca, ligt SS natuurlijk wél onder het vergrootglas.
Enige terughoudendheid, zoals MB ook aangeeft, lijkt me daarom juist raadzaam.
Je weet hoe het YY vergaan is...
kempie
5 juli 2020, 16:11
Als ‘aanverwante bedrijfstak’ van de horeca, ligt SS natuurlijk wél onder het vergrootglas.
Enige terughoudendheid, zoals MB ook aangeeft, lijkt me daarom juist raadzaam.
Je weet hoe het YY vergaan is...
Als dit hier beter niet had kunnen staan hadden de MODS dat gedeelte van m'n verslag vast al lang verwijderd en m'n tips nog wel even aan sixsens door gestuurd?!
pietpotent44
5 juli 2020, 16:15
Ik zat afgelopen week flink te twijfelen of ik dit weekend naar Sixsens zou gaan, vanwege de drukte, kort na de opening, en vooral ook afwezigheid van mijn favoriete dame(s).
Maar aangezien het nog wel een aantal weken gaat duren voor die weer komen, toch maar een poging gewaagd.
In alle eerlijkheid viel het me wat tegen.
De club en personeel deden zoals altijd hun best. Dat was het probleem niet. Ze hadden inderdaad ook wat (klein) onderhoud verricht, o.a. aan de buitentent waar de tv staat. Zag er wel goed uit. Eten was niet bijzonder maar wel ok.
Aan sommige regels heb ik me wel gestoord, maar soit. Heb me niet gestoord aan ijsberen die zich niet aan corona regels hielden (stickers op vloer, stoelen en bankjes voor 1,5m afst. markering waar je als man mag zitten, beetje slapstick, temperatuur check bij binnenkomst). Volgens mij werden de maatregelen best goed opgevolgd, geen grote problemen daarmee iig. (En de angst om via oppervlaktes besmet te raken is onnodig, uit verschillende onderzoeken uit het buitenland is aangetoond dat mensen op die manier niet besmet kunnen worden).
Maar de lineup was niet wat ik gehoopt had. Ik wist natuurlijk dat mijn favos er niet zouden zijn, maar er waren niet of nauwelijks goede alternatieven. 80-90 procent waren de bekende jonge kleine iele Roemeense (en Bulgaarse) meisjes. Niks voor mij. Ik zag ook die Armeense (Sarah?) uit GT en daarvoor yy, en die heeft prachtige superlange zwarte haren, maar is ook een drama op de kamer en heeft een bijzonder slechte reputatie. Zo jammer, want ben liefhebber van superlang haar.
Er liepen wel een handjevol redelijk mooie (nieuwe) meiden rond, weet niet hoe hun service is. En veel bezet vanwege het mannenoverschot. Maar ik merkte dat er vrij veel nieuwe meiden waren, die ingewerkt werden door meiden die al langer in ss lopen.
En natuurlijk de drukte. Hoewel het waarschijnlijk wat minder extreem was dan afgelopen dagen. Heb niet geteld, maar schat de vrouw man verhouding op 1:2 ongeveer. In elk geval niet 1:4 of 1:5.
Heb 1 kamer gemaakt, met Roemeense Rania (23jr). Sinds 3 dagen in ss. Gekozen op uiterlijk vanwege fraaie bos lange donkerblonde krullen en mooi lang lichaam met lange benen.
Maar deed niks op de kamer. En buiten de kamer ook niet. Geen presales, geen aftersales, en geen actie op de kamer. Echt een passieve strijkplank. Typisch onverschillig zigeuner kind type. Mooi maar hersenloos.
Ik had het kunnen weten, maar er waren gewoon nauwelijks goede alternatieven aanwezig. Meeste vrouwen bleven passief in de bar hangen, geen geanimeer, geen gesprekjes, of wat dan ook.
Ik ga pas weer naar Sixens wanneer mijn favorieten er weer zijn (dat verschil in service is echt zo immens groot). En ik hoop dat de Duitse clubs ook binnenkort opengaan. Is ook beter voor Sixsens, en beter voor de dames en beren.
Dus nog even geduld.
De manier waarop bepaalde lieden hier anderen de maat menen te nemen begint zeer irritante vormen aan te nemen. Verder nog opgemerkt om zelf goed na te denken wat wel en wat niet verstandig is in deze tijden te schrijven. Ook is het zo dat ik niet 24u online ben en dat het soms even duurt voordat iets gelezen is.
Player
5 juli 2020, 19:40
Gisteren 4/7 bezoek gebracht aan ss. Door een post dat er 4 GT meiden starten maar niet wist wie het waren, was ik getriggerd om vooralsnog vrijdagavond al een bezoek te brengen. Maar dat kon in extremis niet doorgaan door wat onvoorziene omstandigheden, waardoor ik vrijdagnacht zeer laat in bed was beland. Weliswaar met een deketmeid tussen de lakens, maar dat helpt ook al niet voor een goede nachtrust. Dus zaterdagochtend tegen de voornemens in met veel te weinig slaap opgestaan. Moest vroeg vertrekken om rond 11 u aan te komen. Normaal ga ik pas rond 14 u naar een Club maar door de Corona maatregelen ging ik liever op openingsuur voor de zekerheid. Met lichte hoofdpijn en niet echt uitgeslapen vroeg uit de veren en richting Vaals. Om 10:50 de parking op gereden. De linkse parking liep al aardig vol maar had nog voldoende plaats uit te kiezen. Dik halfuur in de rij aangeschoven voor binnenkomst omwille van de gezondheidscheck, briefing van Corona regels en netjes aanschuiven met afstand voor badjas etc.
Ik had al wachtend bij binnenkomst via een omweg een afspraak geboekt met Ana om 13u. Dat is al de 3de afspraak met haar. Twee vorige zijn nooit doorgegaan maar dat zat Delia voor iets tussen. Zie mijn verslagen in december 2019 daarover. Dus nog voldoende tijd om een toer te maken in de club voor de vernieuwingen te inspecteren en te gaan ontbijten. Maria spot me en komt bij me zitten om te ontbijten. Dan deket en RM ontmoet op het terras. Eerste formele kennismaking met forumleden voor mij. Omdat Roemeense DVP’s slecht kunnen kloklezen, stond ik zelf pas om 13:02 in de bar voor mijn afspraak met Ana.
Maria komt meteen naar me toe en masseert mijn nek. Doet wel goed om mijn hoofdpijn en korte nachtrust te compenseren. Maar wilt alleen verder doen op een kamer, stuur haar wandelen omwille van mijn afspraak met Ana. Na 20 minuten wachten, geen Ana. Het tegendeel zou me verbaasd hebben - ik neem deze woorden nog terug verderop in het verslag - dus keer terug naar het terras bij deket en houden beraad over de verdere maatregelen die we bij RSCA moeten nemen om de zaken daar op de rails te krijgen. Een bevriend forumlid van deket meldt me dan dat Ana gespot is aan de lockers, aan het afrekenen. Ik haast me ernaar toe maar ben te laat. Ik ga dan maar in een zetel in de bar postvatten om haar te onderscheppen. Plots zie ik Lulu vanachter de bar aankomen en ze zet zich op de oude vaste plaats van Betty op 5 meter van mij. Ze ziet er goed uit, vind ik persoonlijk één van de mooiste in ss. Altijd dezelfde make-up, altijd dezelfde haartooi, witte lingerieset en topless zoals altijd. Ze scant de bar maar legt haar ogen niet op mij. Als ze dan toch in mijn richting kijkt, wenk ik haar om bij mij te komen zitten. Zij beantwoordt dat met een wenk dat ik bij haar moet komen zitten. Even stoïcijns en licht arrogant als altijd. Die 5 meter red ik wel dus zet me naast haar. Blijkt dat ze me al had gezien bij binnenkomst, aan het ontbijt en toen ik op Ana aan het wachten was. Typisch Lulu, zal niet snel de eerste stap zetten. Nochtans, vond haar zo arrogant bij de eerste ontmoeting dat ik niet op de kamer ging met haar. Bij een volgend bezoek kwam ze wel spontaan naar me toe en zat er een kamer in, het ijs smolt toen snel. Had ze dat toen niet gedaan, was ik nooit op de kamer met haar gegaan. Wat bijpraten want was lang geleden, had haar de paar maanden voor lockdown wat verwaarloosd door Betty en Senna. Dan de kamer op, spijtig genoeg een cabine, geen goede plaats voor een 1 uur sessie, maar Lulu’s service is top en zoals gezegd vind ik er haar lekker uitzien.
Op het terras had ik al Vicky gezien. Na afrekenen met Lulu kom ik haar tegen op de trap en vraag of ze tijd heeft. Dat heeft ze, ik vraag 15 minuten rust en we nestelen ons in de Kino. Daar kunnen we al wat flikflooien natuurlijk, alleen wat onaangenaam dat er een gast het nodig vindt om ongegeneerd en exhibitionistisch te masturberen. Kan heel wat hebben maar vind het ietwat ongepast, volgens Vicky zat diezelfde bezoeker de dag ervoor ook al de ganse dag zijn ding te doen, maakt geen enkele kamer. Ik weet dat er heel wat rondlopen waar kosten aan zijn in een SC, maar deze scoort toch hoog... Uiteindelijk wordt het zeker een dik halfuur wachten, de wachttijd op een kamer begint flink op te lopen. Ik wil wel geen cabine meer. Met Vicky eveneens een goeie kamer gehad, ziet eruit als een plaatje. Goeie service, nog een intelligent kopje, lief kind.
Daarna me terug in de bar een plaats gaan zoeken, het begint al stevig vol te lopen met beren. Ik zie Lulu zitten en ga terug naar haar toe. Het is zo lang geleden dat ik haar gehad heb (sinds de lockdown bedoel ik), dat ik meteen bij het zicht in haar zin krijg. Ik zeg wel dat ik deze keer een gewone kamer wil, geen cabine, want wil er een sessie van 1,5 u van maken. Ze is zeer inschikkelijk en gedienstig. Gaat een ticket halen, zorgt voor te drinken en we installeren ons in een zetel. Nu lopen de wachttijden op, maar mij hoor je niet klagen. Heb Lulu op mijn schoot zitten, kunnen al flink wat pre-sales hebben en praten nog wat bij over haar honden. Uiteindelijk is het aan ons, mits wat gewiekste tussenkomst van Lulu om nog voor te kruipen. Nu hebben we een normale kamer, met normaal kunstlicht en normale temperaturen. Zo kan ik mijn tijd nemen om Lulu serieus onder handen te nemen. Ze zegt zelf geen fan te zijn van de cabines, dat had ze de eerste keer meteen mogen zeggen. Vraag of ze haar haar los wilt maken, maar dat doet ze niet. Denk dat ze er minder streng zou uitzien zo, maar zij vindt haar staart perfect en zelfs voor mij maakt ze hem niet los...
Dan is het tijd voor versterking van de innerlijke mens, het is wel wat aanschuiven in het restaurant maar alle mankracht wordt ingezet om het doen vooruit te gaan. Een klassieke steak friet met champignonsaus gaat er altijd in. In het restaurant zie ik een dame zitten die ik herken als Ana, maar ze heeft korte haren, ik twijfel of zij het wel is. Heb haar 1 keer gezien maar dat is meer dan een half jaar geleden en die Ana had lang haar. Ik ontvang een app van deket dat er mensen zijn die me willen ontmoeten op het terras. Ik wordt voorgesteld aan oa de duisburg spesjalist, Partycrasher ( had ik zelf kunnen herkennen aan zijn 2 pinten in de hand), pret, PP,... en dan vergeet ik er nog een aantal. Redelijk wat tijd zitten bijpraten, leuk te horen dat mijn Posts geapprecieerd worden. Was voor Corona een passieve lezer tot een sporadische schrijver. Door Corona actief veel geschreven en zo heel wat mensen leren kennen op het forum. Leuk om gezichten op namen te kunnen plakken. Sommigen komen me bekend voor. Nadeel is dat ik niet meer onder de radar kan blijven nu, mijn anonimiteit ben ik kwijt. Maak me wel de bedenking terwijl ik met de forumleden praat, dat ik 1 à 2 kamers minder ga kunnen doen door zolang bij hun te blijven staan. OK voor deze keer, maar ga er geen gewoonte van maken, heren! Daarvoor zie ik de dames net iets liever. Ik neem mee dat de duisburg spesjalist me plechtig de opening van Duitsland op 1 augustus belooft. Dat ga ik onthouden. Deket noemt me de ideale schoonzoon door mijn gezonde en sobere levensstijl qua drank en rookwaren. Ik maak de bedenking dat potentiële schoonouders mijn hoge interesse voor DVP’s en frequent SC bezoek minder gaan zien zitten, laat staan mijn aanstaande...
Hoog tijd voor een nieuwe kamergang. Terug de bar in voor een koffie. Installeer me in de zetels in de uiterste hoek achteraan en zie daar de Ana lookalike zitten tussen 2 heren die een fles sterke drank soldaat maken. Ik ga naar haar toe en geneer me niet voor de heren door in haar oor de vraag te fluisteren of zij Ana is. Ze zegt ja, ik stel me voor als Player. Ze kruipt bijna in mekaar uit schaamte en verontschuldigt zich voor de mislukte afspraak. Ze was stipt op tijd en sprak 2 heren aan om te vragen of ze Player waren, maar vond de situatie zo gênant dat ze opgaf. We hebben wellicht mekaar op een minuut na gemist. Ik zeg dat het geen probleem was, maar als ze nog tijd heeft vanavond mag ze altijd naar me toe komen.
Ik ga wat verderop zitten met mijn koffie en geen 10 minuten later staat Ana bij me. Ze heeft tijd en een ticket, zegt ze lachend. Op naar het terras voor een sigaret. Praten meteen wat bij en ze excuseert zich meermaals voor haar niveau van de Engelse taal. Helemaal niet nodig, vind ik. Ze schat zichzelf te laag in en het is niet de bedoeling dat we Engelstalige essays op de kamer gaan doornemen. Ik vraag haar welke talen ze nog spreekt buiten Roemeens. Frans, Italiaans en Spaans, zegt ze. Impressionant, ik geef haar de keuze tussen Frans en Italiaans, we schakelen over op Frans. Ze is meteen meer op haar gemak. De nummers vliegen ineens de hoogte in op het elektronisch bord, we kunnen achter een sleutel. Gelukkig geen cabine. Op de kamer zegt ze dat ze stress heeft. Blijkt dat ze dacht dat ik speciaal voor haar om 13u in de Club was. Ze heeft zich voor mij gehaast, snel gedoucht en geschminkt. Toen ze me niet vond was ze wat in paniek en begon zich af te vragen of het om een flauwe grap ging. Ik leg haar uit dat het echt een last minute beslissing was om haar te boeken en dat ik niet speciaal daar was voor haar. Meteen andere meisjes gehad als alternatief. Nu is ze helemaal opgelucht en relax. We kunnen eraan beginnen. Zeer mooie ogen, mengeling van groen en blauw, steken fel af tegen haar donkere huidtint en zwarte haren. Ze heeft duidelijk de SC gemist want ze beleeft overduidelijk voelbaar en hoorbaar plezier aan sex. Vroeg me op een bepaald moment af of het geen overacting was. Zo ja, heeft ze recht op een Oscarnominatie want dat doet geen actrice haar na in Los Angeles. Ze gaat er vol overgave voor en doet alles om het naar je zin te maken. Prima pijpbeurt, heerlijke sessie,... Ze lacht graag en is te vinden voor een grap, echt een cutie.
Na afloop vertelt ze dat haar jongere zus naar ss komt volgende week. Heeft al in de business gezeten, een aantal jaren gestopt maar wil terug beginnen. Niet helemaal hetzelfde type op foto als Ana, maar evengoed een mooi meisje. Of ze even goed is, wou ze niet zeggen. Dat zullen we bij ons volgend bezoek dan proefondervindelijk moeten uittesten...
Na deze kamer begon ik wel stevig te voelen dat ik een slechte nacht had gehad en eigenlijk helemaal niet uitgerust aan de SC dag was begonnen. Dacht bij mezelf om rustig nog een koffie te nemen in de bar, effe uit te blazen en dan na een koude douche naar huis te keren. Maar dan dook Maria plots op. Ploft naast mij in de zetel en geeft me een klets met haar handdoek omdat ik nog niet op de kamer met haar ben geweest. Ik antwoord dat het al laat is, ik ben moe en wil gaan vertrekken. Ze gooit zich op mij en zegt dat ze me niet wil laten gaan. Ik herinner haar aan de massage die ze begonnen was ‘s middags maar niet wou afmaken. Enkel op een kamer, zegt ze. Ik knik en ze gaat vrolijk achter een sleutel. De Club is stilaan aan het leeglopen. Nog wat dames die zoeken voor een laatste klant en nog beren die rond de bar zitten. Op de kamer met Maria geeft ze me een massage. Eigenlijk kan ze dat niet goed en met haar pornolook lichaam op mij zittend krijg ik wel terug zin. Dus om het af te leren nog een laatste sessie met Maria.
Daarna nog wat uitgeblazen, een laatste keer de douche onder en omkleden. In de lockerroom zit nog een verdwaasde dronken klant die half omgekleed zijn locker niet meer terugvindt... parking is grorendeels leeg, op de Rijksweg staan nog een paar voertuigen in de berm aan de overkant. Was een prima SC dag, me top geamuseerd, goeie sessies gehad. Complimenten aan het ss team om dit zo snel mogelijk te maken. Was druk met momenten, wachttijden liepen flink op, LU zal nog moeten aangevuld worden om DVP/klant op niveau te houden. Deed deugd als eerste post-lockdown SC dag & nacht. Dat er nog veel mogen volgen!
Hans_Enschede
5 juli 2020, 22:50
Zondag 05/07
Aangezien de clubs in Duitsland nog dicht zijn besloten om de reis naar Limburg te doen om te kijken of Sixsense een alternatief is totdat Duitsland de tent ook weer open gooit.
Nu moet ik vooraf zeggen dat ik kleine rustige saunaclubs prefereer, dus ik wist dat ik mijn verwachtingen voor Sixsense niet te hoog moest hebben omdat dit een heel ander type saunaclub is.
Wat ik de club mee moet geven is dat ze hun uiterste best doen om met de huidige corona maatregelen zoveel zaken zo goed mogelijk te regelen.
Echter de huidige situatie helpt mijn eerste indruk waarschijnlijk niet.
Van de zaken die me er van zullen weerhouden om terug te komen, zijn de meeste waarschijnlijk (deels) verantwoordelijk door de hoeveelheid gasten die er nu komen:
- Wachttijden op kamers, deze was meer dan 30 minuten
- Cabines, deze cabines worden als alternatief gebruikt voor een kamer, maar zijn maximaal 2 meter diep, wat niet echt praktisch is voor ons lange nederlanders
- Men's room ben ik even binnen geweest, maar door gebrek aan frisse (koele) lucht heb ik deze maar heel snel weer verlaten. Deze was verder ook volledig leeg, dus denk dat niemand dit een comfortabele omgeving vond
- De verdieping met de lockers en wellness was erg warm en had een zeer hoge luchtvochtigheid, dit voelde niet prettig
- De wellness is (door de corona maatregelen) niet berekend op de hoeveelheid gasten, waardoor je hier niet zomaar gebruik van kunt maken
- Bij de bar zijn op de bankjes zitplaatsen voor de heren en dames aangegeven, maar er zijn meer ijsberen dan plaatsen om te zitten waardoor je daar wat verloren rondloopt met je drankje
Bovenstaande klinkt negatief, maar dit zijn mijn persoonlijke ervaringen hierin en deze zijn volgens mij allen te herleiden tot drukte.
Ik had het gevoel dat het te druk in de club was voor de accomodatie zelf (ventilatie / koeling / ruimte), maar aangezien dit mijn eerste bezoek was weet ik niet wat pre-corona normaal was.
Aangezien het onwaarschijnlijk is dat het rustiger zal worden zolang de Duitse clubs nog gesloten zijn, is het helaas voor mijzelf dus geen alternatief voor mijn pre-corona saunaclub bezoeken geworden.
Voor mij is saunaclub bezoek actief :fuck: en passief :sleep: relaxen en het passieve deel werkte voor mij vandaag niet.
Ik weet dat er veel ijsberen bovenstaande niet hinderlijk vinden en/of niet zo zullen ervaren, maar ik had dit in de verhalen tot nu toe niet gehoord en wilde het toch delen.
Hans Enschede, ; een cruciaal punt mag je niet vergeten ; Sixsens maakt die regels niet zelf maar is gedwongen deze toe te passen door de overheid in belang van de algemene volksgezondheid
denk je dat het bij de heropening van de Duitse clubs alles nomaal gaat lopen?
en ik hoop dat ze vlug open gaat,het leek in Vaals 1940 wel,invasie van de Duitsers,allemaal tegelijk
en let op,ik kan het begrijpen hoor,zij zijn het wachten beu
Mentholbear
6 juli 2020, 00:45
Zondag 05/07
.
Ik weet niet of je alleen rond het weekend SC bezoekt, maar doordeweeks was/is het een stuk rustiger. Ik kon zonder problemen telkens een sauna of jacuzzi in en soms zat ik er zelfs alleen.
Op zaterdag was het ook allemaal prima te doen. Desondanks de drukte werd de 1,5 meter goed gehanteerd, zelfs in een supermarkt is het er niet zo goed.
Zelf heb ik ook makkelijk kunnen welnessen in een lege sauna en jacuzzi. Het kan natuurlijk zijn dat na lockdown meer oog hadden voor de dames dan wellness.
Helaas geen tijd gehad voor een verslag, maar misschien volgt het nog.
Lache joh, al die onwennige bekkies. Het straalt er bij mening één van af, een andere club waar niet precies duidelijk is hoe de hazen lopen.
Gevluchte dames uit hun stamclub, die ze normaal gesproken links laten liggen worden ineens ijkpunt. Op de enkele avonturier na blijkt de ijsbeer vooral op zoek naar vastigheid. Vatsigheid had overigens ook gekund gezien de omvang van sommige herintreedsters uit andere SC’s maar dat terzijde. Wat is dat toch, vissen in een poeltje van 4 hooguit 6 meiden???
Ik geloof de kreten dat er op een gegeven moment wel zo’n 70 gewillige dames beschikbaar geweest zouden zijn best wel. Maar gaan ze allemaal blijven? De meeste transfers uit Duitse SC’s hadden of de poes al beurs en geloofden het wel de zondag, of ze vallen in Lemiers aanmerkelijk minder in de smaak. De vaste waardes uit SS hadden het naar mijn bescheiden mening gewoon zoals voorheen. De populaire meiden konden om 20:00 al heerlijk rustig aan gaan doen waarna de uiterlijke mindere godinnen de leemtes op probeerden te vullen.
Persoonlijk ben ik weer eens heerlijk afgezeken door een Roemeens kliekje dat dacht deze naïeveling te vertellen hoe het werkt. Na een paar ridicule vragen als “ you like me” en “wat you like” vlogen de pula’s door de lucht. Ik denk dat mijn antwoorden op z’n minst als verrassend ervaren werden. Gelukkig kwam de eerste date van de dag aangelopen om me uit de netelige situatie te redden. See you later bitches, ben ff een uurtje weg .
En daarmee werd dan ook direct van de planning afgeweken. Omdat de wellness rondom mij woonplaats zwaar gehandicapt is door corona maatregelen zoek ik m’n heil maar in een bordeel, waar het nog wel mogelijk is zonder tijdsdruk een saunaatje te nemen. (Half) naakte, gewillige jonge dames werden op voorhand als bonus beschouwd.
Men zegt dat het druk was maar die stelling kan ik voor de zondag niet onderbouwen. Ik durf daar rustig tegenover te zetten dat als het een reguliere pre corona zondag was geweest het beklag over een matige line up en dito bezoekersaantallen ook niet van de lucht was geweest. Kortom, het is nooit goed. Vooralsnog houd ik het kwa drukte op een druilerige GT dag. De hele dag door aanloop, beetje wachten hier en daar maar nooit storend. Dat althans mijn bescheiden mening.
Het wellnessen zat dus wel goed. Jammer dat de heetste sauna te heet werd en daarom defect verklaard. Maar met de stoomcabine als alternatief kwam het toch nog goed. Buiten afdouchen en een plons in het zwembad was precies waar ik op hoopte. Muziekje d’r bij en dame nummer twee meld zich.
“What music you play???” vraagt een opdondertje van hooguit 1,55 me. Iets wat bij jouw gelaatstrekken past schatje. Ik heb een albumpje van Mahala Rai Banda op staan en het nummer Kibori schalt over het zwembad. Een kenner weet nu wel wat voor herkomst deze dame heeft. Anyway, de interesse is gewekt en het mejuffertje wil weten wat er nog meer in de muziekdoos zit. Dat doen we natuurlijk liefst privé en gelukkig liet een kamer slechts 20 minuutjes op zich wachten.
Al met al een bijzonder geslaagd dagje. Lekker naar huis tuffen met lichtende nachtwolken door de voorruit en een opkomende volle maan in de binnenspiegel maken het plaatje compleet. Aangenaam tijdverdrijf kan ik wederom niet anders concluderen. Ciao.
phoenix
6 juli 2020, 12:46
Ik was er zondag ook, mijn algemene indruk: de eigenaren doen echt hun best om ets goed te organiseren... eerder een aantal mensen denkt niet na en gelooft het allemaal wel, terwijl die lockdown er volgens mij niet voor niets is geweest...dat beangstigt mij wel en ik heb het eerst eens allemaal rustig zitten bekijken , waarom is een stoombad wel toegestaan en zijn ze overal in duitsland op slot? buiten tafeltje met dame hee zitplaats, geen idee waarop het gebaseerd is, er is zoveel frisse lucht dat besmettingen daar bijna niet mogelijk zijn, afijn het is dus de GGD die hier achter zit... binnen is er volgens de eigenaar goed ventilatie.. afijn dat wil ik nog wel geloven, ook het opscheppen van eten is goed geregeld
de dames: voor elk wat wils, waar ze ook vandaag komen, Victoria uit Bulgarije , dame met al wat kilometers neukwerk in haar geheugen, was echt te merken, een dame die zeer goed weet hoe je oraal te bevredigen en ook haar wip was lekker, plek in een cabine., soort slaaphok met tien hokken eromheen wat normaal gesproken een kamer is..te klein allemaal volgende probleem is/ was als het heel heet wordt? , gemeente verbied om buiten houten huisjes te bouwen, fijn zo'n land waar zogenaamd alles kan , maar waar seksclubs stuk voor stuk worden dichtgetreiterd door ambtenaren en mannenhaatsters, .dat lot is ondertussen wel helder als we het hebben over yin yang.... de tijd is de grote winnaar van de gemeente roermond.... hoe langer het duurt hoe groter de kans dat yin yang alles verliest......
tweede dame was degene die mij naar sixsense heeft gelockt, wat 1 appje kan veroorzaken, christina uit tjechie, ouderwets geneukt..ze is weer wat molliger, staat haar veel beter dan een dikke tieten met een bips wat geen bips meer is... . bovenste verdieping met beste kamers... heerlijk een raampje open. samen uitgebreid de tijd genomen, tevreden om 21.00 het pand verlaten, ik was er trouwens om 10.30... nog een half uurtje moeten wachten , maar ja toen kon ik ook zo naar binnen.
Van de beren alleen boy gesproken, die ik al weer jaren voor het laatst had gezien in living room of Yin Yang. Oh ja ook een meer lezende ijsbeer, die hier vroeger meer zou hebben geschreven, de naam vergeten....
volgende keer? een keertje naar Mahubay en dan maar wachten tot ze in duitsland een keer alles opengooien, vooralsnog denk ik dat dat nog wel eens tot het einde vh jaar kan duren, hopelijk heb ik ongelijk en is het al over een paar weekjes....
Met zoveel mannen en tien neukecabines en weinige goed kamers vind ik sixsense nog steeds geen tent waar ik heel vaak naar toe zal gaan.
Flyerke
6 juli 2020, 14:11
Na wat twijfelen toch besloten naar mijn favo club te rijden,na twee uur rijden kwam ik rond 1050 u
ter plaatse,er stonden al 15 man te wachten voor het hek(nog nooit meegemaakt in de 8 jaar dat ik er kom:eek:)
Om 11u konden we om beurt naar binnen maar dit verliep vlot.De nieuwe receptie is echt mooi en veel
groter dan vroeger ook het terras heeft een mooie opfrisbeurt gekregen.Van Beate mijn bandje en kledij
ontvangen en omgekleed.Daarna richting bar getrokken en 2 pintjes gedronken op mijn gemakske:smiley:
Vervolgens lekker ontbeten en naar de buitenbar getrokken wat gepraat met een landgenoot .
Op een gegeven moment zag ik een mooie dame zitten met paardenstaart toen ze haar hoofd draaide was
ik aangenaam verrast CLAIRE huh? was toch gestopt! Claire had mij ondertussen ook gezien en lachte vriendelijk.
Ik ging bij haar zitten en na wat praten naar de kamer,ik weet niet hoe het komt maar ik heb wel een boontje
voor deze meid,het was een blij terugzien na 8 maand en een zalige kamergang gehad ,het was zo goed dat ik
Claire had gezegd later met haar terug te kameren.Na wat genoten te hebben van de sauna een rondje gemaakt
de club was op volle oorlogssterkte veel beren wel wat meer dan ik gewend ben maar toch niet storend,
er waren gelukkig ook heel wat dames aanwezig zowel vaste ss dames alsook wat nieuwe wat alleen maar kan
toejuichen.Het weer was wel iets minder veel wind en af en toe wat motregen maar de temperatuur was wel
aangenaam,dus er zat wel wat volk buiten,de clubleiding deed regelmatig een rondje om de covidregegels bij
sommige toe te lichten wat ik zeer goed vind,Sixsens is open en ik zou heel graag hebben dat dit zo blijft!!!!!
(en ik ben niet alleen denk ik) het was ondertussen tijd voor mijn 2e kamertje met Claire aangezien er
wachttijden waren gekozen voor een cabine,iets minder comfortabel maar het was toch weer super.
Mijn laatste kamer van de dag met de mooie Michaela gehad was regelmatig bezet, maar gelukkig op
een moment kwam kwam ik haar tegen ze zegde ik ga een sigaret roken ik zei ik ga mee waarop ze vroeg
gaan we daarna nog iets anders doen ik zei natuurlijk wat ook geschiede er word weinig over dit toppertje geschreven,zalige mooie dame met een top service:liebe2:
Achteraf nog een cola in de bar gedronken en het was voor mij goed geweest voor vandaag,ik heb weer
een hele fijne dag gehad!!
Tot hier mijn kort verslag
Grts F
Dragon
6 juli 2020, 14:15
Ik kan je gelijk geven over Rania. Ben ook met haar op kamer geweest. Doet alleen het noodzakelijke en geen TZ, maar dit laatste heeft ze mij vooraf verteld. Het valt me op dat veel nieuwe meiden niet aan TZ doen. Veel navraag gedaan en nadat ik bijna de hoop opgegeven had kwam ik gisteren de pas begonnen Roemeense Alexandra tegen ( blond, 1,65 m groot, mooie natuurlijke b-cup, 25 jaar, goed Duits sprekend) die waar voor je geld geeft. Vol passie doet ze waar ze voor betaald wordt (haar eigen woorden toen ik haar vroeg of ze dat bij iedereen doet en of ze dat een hele dag volhoudt. Maar klaarkomen alleen als het goed klikt! Vertelde zij). Bij mij deed ze dat om mij te bedanken omdat ze vond dat ik haar gisteren goed wegwijs heb gemaakt in sixsens. Ze komt voor mij qua service in het rijtje van Betty en Senna, die we helaas niet meer zullen zien in sixsens. Maar niet getreurd Alexandra is er voor de liefhebbers van passievolle sex. Hopelijk blijven de clubs in Duitsland nog lang dicht, want de kans is dan groot dat ze teruggaat naar Munster naar haar club, waar haar vriendinnen zijn. Ze komt heel bescheiden over, maar is resoluut over haar service in de kamer (‘ik boek je minimaal 1 uur als je een goede service geeft’. ‘Dan wordt het 1 uur, ik ben goed’ zei ze. Ze heeft niet gelogen en mij zelfs overtroffen in mijn verwachtingen.) Maar ze îs ook reșoluut om geen telefoonnummers uit te wisselen. Helaas....
Dragon
Herr Fick
6 juli 2020, 18:04
Hallo Beren.
Meestal is het op maandag en dinsdag veel rustiger is elke SC. Is dat vandaag ook zo bij SS?
vrije jongen
6 juli 2020, 19:42
Nee hoor, het virus inslikken is niet gevaarlijk. Het gaat om de luchtwegen. Dus zodra je binnen de anderhalve meter komt, meteen op de bek pakken als voorzorgsmaatregel
Verstuurd vanaf mijn moto g(6) met Tapatalk
yylover
6 juli 2020, 20:20
Maandag 6 juli
De eerste berichten even afgewacht en besloten om mijn SS retour op een maandag te gaan doen. Weekend drukte in deze vreemde coronatijd wil ik voorlopig toch even vermijden.
Hoe was deze dag?
Corona regels ?
Om 11:04 keurig in de rij gestaan waar Jooploop al zwaaiend reeds bijna binnen was, en ik het grootste gedeelte van deze dag met hem heb besteed.
Ja, veel regeltjes... looproutes (oftewel afgesloten of omgeleid)....veel stickers...desinfectie....temperatuur meten...even wachten in restaurant...veel uitleg en controle door personeel.
Vervelend ?
Nou nee, als een van de weinig overgebleven beren die een voorstander is van de regels, vind ik ze zeer acceptabel. Tis even wennen, maar het ging verder prima.
En als dit noodzakelijk is om clubs te kunnen heropenen, dan kan en moet je je hier gewoon aan houden.
Aanwezige beren ?
Meer dan een normale maandag, maar het bleef overzichtelijk
Aanwezige dames ?
Genoeg, ruim genoeg. Ook een aantal dames gespot uit o.a. Babylon en LR. Zoals ik de berichten uit dit forum volg, lijken er iedere dag meer dames te komen
Corona controle ?
Rond 2 uur kwamen 2 ambtenaren de controle uitvoeren, begeleid door de (ex YY) manager. Toevallig in de serre de controle kunnen volgen. Het leek er vrij relaxed aan toe te gaan.
Wel werden de plastic schermen tussen de tafels afgekeurd, deze zijn dan ook direct verwijderd. Moet wel erbij zeggen dat diezelfde manager ons bij aankomst verzocht om alsjeblieft de regels te volgen, vanwege de controle.
Aanpassingen ?
De serre was wel heel erg mooi geworden. Restaurant verbeterd, m.n. tafelindeling een stuk aangenamer. Eindelijk een handdroger op toilet, verdieping -1.
Roken mag dus niet meer binnen + serre. Is niet zo'n probleem in de zomer, maar ben wel benieuwd hoe men dit in de winter gaat doen. Daar zal toch iets op verzonnen moeten worden.
Een beetje wennen waren de gewijzigde kamer nummers.
Mijn kamers ?
gekozen voor de vertrouwde servicekwaliteiten van Adi en Angela ( 2x 1 uur). Geen klachten over deze 2 dames.
Na corona service verslechterd ?
Neen
Conclusie
Tevreden over de aanpassingen, ff gewenning over de nieuwe (corona) regeltjes, maar al met al een geslaagde dag.
Voorlopig ook alweer mijn laatste bezoek. De komende weken/maanden gaat mijn prioriteit naar een aankomende verhuizing. Maar wie weet, best mogelijk dat ik nog ergens een gaatje kan vinden.
Groetjes uit Limboland.
wesleyeveraert
7 juli 2020, 05:06
Na de lulu verhalen zal ik vrijdag toch de stap wagen. Te lang niet gezien [emoji12]Wat is grootste verschil met samya? Dat hier meer dag club en wellness is? Hier geen dj en party?
Verstuurd vanaf mijn LYA-L29 met Tapatalk
1ste deel is van je vraag is retorisch, je gaf zelf al het antwoord
Dus idd meer dagclub en Wellness.
Maar er is wel party en dj in de avond
De meiden dansen er niet op de toog wat vroeger in Keulen daar wel gebeurde maar in Vaals lijkt het mij minder een mijnenveld betreffende service,dus meer kans op goede kamers
Piepo777
7 juli 2020, 08:59
Beste Beren,
Gisteren mijn eerste bezoek aan een saunaclub genaamd Sixsens, vanuit Venlo de stoute schoenen aangetrokken en binnen het uur was ik in Lemiers, mooie route, en eenvoudig te vinden, was er beetje te vroeg, maar om 10.45 uur stonden er al 3 autos te wachten
Stond al maanden droog en ideaal dat Sixsens open is als enigste saunaclub niet al te ver weg. Bij binnenkomst vriendelijk ontvangst door een krullebol en zijn 2 meter lange compagnon , even de regeltjes uitgelegd, mannen mogen plaatsnemen overal waar een sticker H geplakt is, en dames bij de D, goed geregeld, en zeker geen belemmering voor mij. Ze willen wel aan alle AIVD regels voldoen, dus ik vind prima in orde. Dan eens even de tent verkennen, erg mooi, maar wel veel trappen lopen , goed voor de conditie zeggen we dan maar.
Eerst eens even wat ontbijten, ja dan moet je helemaal naar boven, was erg uitgebreid en ook tosti.s en roerei, prima in orde.
Na wat gegeten te hebben maar even in de kino gaan uitbuiken, ja en deze is dan weer op -1 in de kelder zeg maar
Daar aangekomen lag er om 11.30 uur al een beer die zich lekker liet pijpen ala publiek, ach goed begin van de dag toch.
Viel me op dat het vrij rusig bleef over de hele dag genomen, geen wachtrij voor een sleutel, altijd wel dame beschikbaar, kwamen er genoeg voorbij die een cent wilden verdienen, ook erg leuke en spontane meiden daar toppie. Dus opeens zat ik buiten in de tuin, met prachtig mooi uitzicht over ons mooie limburgse landschap, en natuurlijk al wat vrouwen die sigaretje aan roken waren. Hoppa al een mooie dame gespot, super slank, blond kort haar, ben even haar naam kwijt, maar vertelde dat ze ook in Livingroom gewerkt had en nu 2 jaar hier, een bulgaartje. Sex was goed en als vanouds lekker, oop pijpen kon ze als de beste. Daarna weer langere pauze genomen en 2e ronde met de uit Babylon komende kleine Tanja. Ook hier weer prima service, en was weer erg tevreden, fijn om na een langere periode zonder sex weer eens helemaal los te gaan als 3e en laatste ronde de dame die ik al gespot had bij binnenkomt rond 11.00 uur, ze was samen met haar vriendin aan het eten, ze is in eerst instantie niet gelijk mijn type, maar heel aardig en meteen aan klik, haar voorkomen doet beetje denken aan dolly buster, dikke siliconen tieten, en opgespoten lippen, haar naam ongetwijfeld bekend bij jullie Natacha. Schat haar toch al midden 40. Maar goed service prima, ongeremde sex, alls kon en mocht, ook diep tongen en deep troth kon ze als de beste, heerlijk, prima afsluiter van de dag. Moet zeggen ga zo door, vind het helemaal geen belemmering die regeltjes, ook heerlijk als anti roker geen last van die irritante rook lucht als mensen paffen daar binnen, mooi dat ze dat verboden hebben, en ook niet meer op de kamers roken, daarvoor in de plaats mogen de rokers buiten in de tuin wel er 1 opsteken, voor iedereen prima toch
Hoorde wel dat het afgeladen vol zat het weekend, en dat er een soort bingo avond was met nummers trekken , dus mensen ga door de weeks, nergens last van, want in de weekenden zo druk dat je amper 1 dame ziet met 100 mannen binnen.
Was een heerlijk bezoek, en toen ik naar huis reed stond mijn bolide als een van de laatsten nog op parking 1
Tot snel maar weer, en bedankt Sixsens voor een super dagje.
piepo.
+to2xq1
7 juli 2020, 11:13
There is a very nice place to make love: the top terrace with the 2 beds ... But surprisingly, few people use it: just saw 3 couples having sex there this Sunday !!!
+to2xq1
7 juli 2020, 11:18
Ik weet niet of je alleen rond het weekend SC bezoekt, maar doordeweeks was/is het een stuk rustiger. Ik kon zonder problemen telkens een sauna of jacuzzi in en soms zat ik er zelfs alleen.
This Sunday I often used the sauna, the jacuzzi, the hammam and the swimming pool ... Each time, I was alone !!! So no need to wait for the week to be able to access it !!!
trekstaaf
7 juli 2020, 18:22
Heeft iemand Linda (Duitse) en of Gabrielle (Dominicaanse republiek) al gespot toevallig ?
m.v.g. Trek
Ricardo Banana
7 juli 2020, 18:41
Zover ik heb begrepen uit inside information is linda niet meer welkom.
wooley
7 juli 2020, 19:06
Nog Aziatische dames en/of latinas gespot?
brombeerzuid
7 juli 2020, 20:34
Vandaag geen donkere dames!
Mooiejoke
7 juli 2020, 20:49
Afgelopen vrijdag heb ik ook geen donkere dames gespot.
redneck3
7 juli 2020, 21:47
Hallo, weet iemand of Loredana (roemense, zwart haar) terug is ? Ik ben naar het club laatste vrijdag geweest maar heb haar niet gezien...
Italianstallion
9 juli 2020, 11:00
Hallo kerels, weet iemand of Delia terug is? En carmen?
Italianstallion
9 juli 2020, 11:04
Beste Beren,
Gisteren mijn eerste bezoek aan een saunaclub genaamd Sixsens, vanuit Venlo de stoute schoenen aangetrokken en binnen het uur was ik in Lemiers, mooie route, en eenvoudig te vinden, was er beetje te vroeg, maar om 10.45 uur stonden er al 3 autos te wachten ����
Stond al maanden droog en ideaal dat Sixsens open is als enigste saunaclub niet al te ver weg. Bij binnenkomst vriendelijk ontvangst door een krullebol en zijn 2 meter lange compagnon ����, even de regeltjes uitgelegd, mannen mogen plaatsnemen overal waar een sticker H geplakt is, en dames bij de D, goed geregeld, en zeker geen belemmering voor mij. Ze willen wel aan alle AIVD regels voldoen, dus ik vind prima in orde. Dan eens even de tent verkennen, erg mooi, maar wel veel trappen lopen ��, goed voor de conditie zeggen we dan maar.
Eerst eens even wat ontbijten, ja dan moet je helemaal naar boven, was erg uitgebreid en ook tosti.s en roerei, prima in orde.
Na wat gegeten te hebben maar even in de kino gaan uitbuiken, ja en deze is dan weer op -1 in de kelder zeg maar ����
Daar aangekomen lag er om 11.30 uur al een beer die zich lekker liet pijpen ala publiek, ach goed begin van de dag toch.
Viel me op dat het vrij rusig bleef over de hele dag genomen, geen wachtrij voor een sleutel, altijd wel dame beschikbaar, kwamen er genoeg voorbij die een cent wilden verdienen, ook erg leuke en spontane meiden daar toppie. Dus opeens zat ik buiten in de tuin, met prachtig mooi uitzicht over ons mooie limburgse landschap, en natuurlijk al wat vrouwen die sigaretje aan roken waren. Hoppa al een mooie dame gespot, super slank, blond kort haar, ben even haar naam kwijt, maar vertelde dat ze ook in Livingroom gewerkt had en nu 2 jaar hier, een bulgaartje. Sex was goed en als vanouds lekker, oop pijpen kon ze als de beste. Daarna weer langere pauze genomen en 2e ronde met de uit Babylon komende kleine Tanja. Ook hier weer prima service, en was weer erg tevreden, fijn om na een langere periode zonder sex weer eens helemaal los te gaan ���� als 3e en laatste ronde de dame die ik al gespot had bij binnenkomt rond 11.00 uur, ze was samen met haar vriendin aan het eten, ze is in eerst instantie niet gelijk mijn type, maar heel aardig en meteen aan klik, haar voorkomen doet beetje denken aan dolly buster, dikke siliconen tieten, en opgespoten lippen, haar naam ongetwijfeld bekend bij jullie Natacha. Schat haar toch al midden 40. Maar goed service prima, ongeremde sex, alls kon en mocht, ook diep tongen en deep troth kon ze als de beste, heerlijk, prima afsluiter van de dag. Moet zeggen ga zo door, vind het helemaal geen belemmering die regeltjes, ook heerlijk als anti roker geen last van die irritante rook lucht als mensen paffen daar binnen, mooi dat ze dat verboden hebben, en ook niet meer op de kamers roken, daarvoor in de plaats mogen de rokers buiten in de tuin wel er 1 opsteken, voor iedereen prima toch ��
Hoorde wel dat het afgeladen vol zat het weekend, en dat er een soort bingo avond was met nummers trekken ��, dus mensen ga door de weeks, nergens last van, want in de weekenden zo druk dat je amper 1 dame ziet met 100 mannen binnen.
Was een heerlijk bezoek, en toen ik naar huis reed stond mijn bolide als een van de laatsten nog op parking 1 ��
Tot snel maar weer, en bedankt Sixsens voor een super dagje.
piepo.
Bedankt voor je tip, Ik wilde aanstaande weekend gaan, maar lijkt me niet een goed idee door de wachttijden.
wesleyeveraert
9 juli 2020, 16:17
Werkt lulu morgen [emoji190]
Verstuurd vanaf mijn LYA-L29 met Tapatalk
Wentelt Eefje
9 juli 2020, 17:41
Bedankt voor je tip, Ik wilde aanstaande weekend gaan, maar lijkt me niet een goed idee door de wachttijden.
Nog een tip. Beperk het gebruik van full quotes tot een maximum. Daar houden wij niet van, iets dat natuurlijk onbelangrijk is. Maar ook de moderators houden er niet van, dat is natuurljk wel belangrijk...
Dus alleen dit als quote was mooi geweest:
Hoorde wel dat het afgeladen vol zat het weekend, en dat er een soort bingo avond was met nummers trekken ��, dus mensen ga door de weeks, nergens last van, want in de weekenden zo druk dat je amper 1 dame ziet met 100 mannen binnen.
keesboz
9 juli 2020, 18:17
Hallo kerels, weet iemand of Delia terug is? En carmen?Stuur haar een prive bericht hoor je het zelf van haar
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Mentholbear
9 juli 2020, 21:32
Stuur haar een prive bericht hoor je het zelf van haar
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
Of hou haar paspoortje in de gaten. Ze is zelf lid en geeft geregeld aan wanneer ze terugkomt.
frits the cat
9 juli 2020, 22:21
Hoor zojuist dat de nieuwe DVP er uit worden gegooid ten behoeve van de vaste DVP die langzaam terug komen .
Badslippers
9 juli 2020, 22:26
Hoor zojuist dat de nieuwe DVP er uit worden gegooid ten behoeve van de vaste DVP die langzaam terug komen .
Ze zouden er beter aan doen te selecteren op kwaliteit, te hanteren prijzen i.c.m. geboden service, omgangsvormen.
bram57
9 juli 2020, 22:30
Hoor zojuist dat de nieuwe DVP er uit worden gegooid ten behoeve van de vaste DVP die langzaam terug komen .
Deden ze dat ook maar met de niet vaste ijsberen TOV van de trouwe beren ......
Player
9 juli 2020, 23:07
Niemand durft iets te schrijven...
Hoe moet de manager het dan weten?
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?55818-Na-corona-serviceDaarvoor moet je toch niet persé schrijven? Als je met een geval zit dat echt niet door de beugel kan, stap je toch naar de Theke of het management. Heb zelf eens één gehad die wou profiteren van de situatie. Theke erbij en het was haar laatste dag in de Club.
Ik was afgelopen zaterdag in ss en niets gemerkt van slechtere service of upselling. En er was eentje bij die mij van haar noch pluim kende.
selecteren op kwaliteit en service zal ook gebeuren,beste Badslippers,nogal wiedes,maar nu is het allemaal wat overdonderd en onverwacht
men ging ervan uit dat de heropening op 1september zou gebeuren,verschillende Roemeense en Bulgaarse meiden konden hun terugkeer nauwelijks voorbereiden
toestand zal wel normaliseren en het kaf van de koren gescheiden worden
de leidng neemt meiden aan tot de lockers vol zijn
indien het aan mij lag,maar het ligt niet aan mij, dan werd een deel van de mannenlockers ook ingenomen door mooie jonge deketmeiden
Sjeufke
9 juli 2020, 23:57
Daarvoor moet je toch niet persé schrijven?
Het hoeft geen betoog dat er te weinig geschreven wordt over clubs en dames. Daar is dit forum wel primair voor bedoeld. Ook zou er meer geschreven moeten worden in topics van de dames zelf. Als forumlezer is het gemakkelijker te lezen over de service in een dametopic, dan in een algemeen clubtopic.
Als straks de Duitse clubs weer open gaan, worden er weer vrijkaarten vergeven. De primaire bedoeling van zo'n vrijkaart is dat er over de club dan een verslag volgt. Dat gebeurt ook niet altijd.
Mentholbear
10 juli 2020, 00:55
Als forumlezer is het gemakkelijker te lezen over de service in een dametopic, dan in een algemeen clubtopic.
Ook de reden dat ik weer in de paspoortjes ben gaan schrijven en gaan linken.
Fijne van dit forum is dat je ook makkelijk kunt zien of er al een paspoortje van een dame is gemaakt. Zo klik ik op de V en kan dan zien of er al iemand iets over ene Violetta heeft geschreven en als er meerdere met die naam zijn, makkelijker te zien welke het was, ipv soms pagina's door te moeten spitten of er al een paspoortje bestaat.
Verder schrijf ik mijn club verslagjes ik op m'n dooie gemak, terwijl ik mijn ervaringen met een DVP z.s.m. in haar paspoortje zet, zodat zowel dames als heren er zo vroeg mogelijk profijt van hebben. Anders kan een vogel al gevlogen zijn, voordat ik m'n clubverslag af heb.
pietpotent44
10 juli 2020, 05:29
Hoor zojuist dat de nieuwe DVP er uit worden gegooid ten behoeve van de vaste DVP die langzaam terug komen .
Ik denk dat dat -in de meeste gevallen- volledig terecht is.
Er zijn redelijk wat nieuwe prutsers binnengekomen. En de echte servicekannonnen uit Sixsens komen pas over een aantal weken terug. Die leveren veel betere service, en zijn loyaler naar ss toe. Dus dat dat andersom ook is, is niet meer dan logisch.
Piepo777
10 juli 2020, 07:32
Klopt helemaal.
Afgelopen maandag zat ik aan de bar, en hoorde een verhaal dat de lockers vol waren, er stonden meiden buiten maar konden niet werken,
Werden vriendelijk verzocht rechts omkeer te maken.
Begrijpelijk dat SS voor de vertrouwde garde gaat, en hun vaste dames voorang geeft, en dadelijk de rotte appels eruit zet zodra de nieuwe arriveren. Nu hebben de dames uit andere clubs die niet naar Roemenie of Bulgarije zijn gegaan, en zijn gebleven bij hun zogenaamd vriendje in duitsland het voordeel gehad snel te komen naar SS. Want de prostitutie is ook in corona tijd door gegaan, kwam bekende gezichten tegen op fikanzeige etc
Piepo.
Niemand durft iets te schrijven...
Hoe moet de manager het dan weten?
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?55818-Na-corona-service
De manager weet ervan. Ik heb het hem zelf vorige zaterdag al gezegd dat het damesaanbod vernieuwd zal moeten worden. Echter hij denkt dat nieuwe meiden weg zullen gaan zodra de clubs in DE open gaan, wat ik vanuit zijn standpunt als ondernemer goed kan begrijpen. Heb gepoogd om hem te overtuigen dat het omgekeerde ook kan plaatsen, waar hij ook begrip voor had. We zullen wel gaan zien of er nog vernieuwing zal plaatsvinden in het damesaanbod.
Player
10 juli 2020, 08:08
Het hoeft geen betoog dat er te weinig geschreven wordt over clubs en dames.Ik schrijf meestal een "ganse dag" recensie over een Clubbezoek incl. de dames die aan bod kwamen. Ik vind het ganse plaatje belangrijk. Paspoortjes vind ik daarom nogal fragmentgebonden. Wat de ene fantastisch vond, is voor een ander matig of slecht. En een dame kan al eens een mindere dag hebben of geen klik voelen met je. Als beginnende ijsbeer geeft het wat houvast, al zou ik aanraden gewoon zelf ervoor te gaan. Is ze optisch je ding, is de babbel en presales goed, waag dan je kans. Slaagt het tegen op de kamer, breek dan af na een halfuur. You win some, you lose some. Het verbetert enkel je instinct als ijsbeer.
Mentholbear
10 juli 2020, 08:30
Ik schrijf meestal een "ganse dag" recensie over een Clubbezoek incl. de dames die aan bod kwamen. Ik vind het ganse plaatje belangrijk. Paspoortjes vind ik daarom nogal fragmentgebonden. Wat de ene fantastisch vond, is voor een ander matig of slecht. En een dame kan al eens een mindere dag hebben of geen klik voelen met je. Als beginnende ijsbeer geeft het wat houvast, al zou ik aanraden gewoon zelf ervoor te gaan. Is ze optisch je ding, is de babbel en presales goed, waag dan je kans. Slaagt het tegen op de kamer, breek dan af na een halfuur. You win some, you lose some. Het verbetert enkel je instinct als ijsbeer.
Kan me er persoonlijk helemaal in vinden, zo ben ik zelf niet de moeilijkste op de kamer en ben al gauw tevreden. Maar heb een paar andere invalshoeken, waardoor ik toch ook iets doe aan paspoortjes.
Niet iedereen is zo makkelijk en kapitaal krachtig om gewoon maar wat uit te proberen, etc. Waardoor elke kamergang telt. En paspoortjes kunnen dan inderdaad een houvast bieden voor een algemene indruk. Zo is bijvoorbeeld een Te Mijden Meid al gauw te onderscheiden. Daarbij zijn paspoortjes over dames makkelijker te filteren dan tussen alle verslagjes. Ik bedoel, je komt ene Violetta tegen. Klik je op de V en dan zie je d'r al gauw genoeg tussen zitten. Spitten door alle verslagjes is haast onbegonnen werk. Of je moet toevallig op een verslagje van Sjeufke stuiten :rolleyes:
Vandaar dus zoals ik al zei dat ik sinds een poos weer aan paspoortjes doe naast de clubverslagen. En hoewel ik geen kamer details meer deel, draagt het bij aan de algemene indruk van de DVP, wat hopelijk van nut kan zijn voor de dames en heren.
kempie
10 juli 2020, 08:44
Hoor zojuist dat de nieuwe DVP er uit worden gegooid ten behoeve van de vaste DVP die langzaam terug komen .
Ik neem aan dat het geleidelijk gaat. En ze zouden inderdaad een beetje door selecteren.
Afgelopen zaterdag was er maar 1 optie voor mij (over) na een slechte kamer met een andere optie (een vaste sixsens dame) Zou spijtig zijn als die nieuwe dame er deze week niet meer is.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
kempie
10 juli 2020, 08:45
Niemand durft iets te schrijven...
Hoe moet de manager het dan weten?
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?55818-Na-corona-service
Staan best positieve en negatieve recensies in de dames draadjes. Dus dat valt wel mee. Is wel een kleine selectie van het aanbod waar momenteel over wordt geschreven.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Player
10 juli 2020, 08:53
Is wel een kleine selectie van het aanbod waar momenteel over wordt geschreven.
Net omdat er teveel in dezelfde vijver vissen. Als je enkel durft de kamer opgaan met een dame waarvan er een positief paspoortje bestaat, dan krijg je inteelt
Durf al eens een onbekende te proberen die je leuk vindt qua looks en babbel. Ben ik toch zelden door bedrogen. Toegegeven, met de jaren kan je de goeie er wel zo uithalen. En als je budget beperkt is, kan dat te gewaagd lijken.
kempie
10 juli 2020, 10:24
Net omdat er teveel in dezelfde vijver vissen. Als je enkel durft de kamer opgaan met een dame waarvan er een positief paspoortje bestaat, dan krijg je inteelt
Durf al eens een onbekende te proberen die je leuk vindt qua looks en babbel. Ben ik toch zelden door bedrogen. Toegegeven, met de jaren kan je de goeie er wel zo uithalen. En als je budget beperkt is, kan dat te gewaagd lijken.
Doe ik ook. Ik waag vaak genoeg m’n kans zelfs zonder draadjes te lezen ook als ze er wel zijn. Soms zoals afgelopen zaterdag ben je gewoon niet in de gelegheid een draadje te checken en ga je op het goede gevoel af maar had ik zaterdag het draadje maar wel gechecked. Dat was een totale misser. Niet van de kaart laten brengen en gewoon een andere nieuwe geprobeerd en dat bleek dan weer een voltreffer.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Bomber1973
10 juli 2020, 11:16
Hopelijk komen er ook eens wat Aziatische meiden
wizard0
10 juli 2020, 16:16
Na 2.5 jaar wat een weerzien met lulu. Nog andere samya toppertjes aanwezig...
Verstuurd vanaf mijn LYA-L29 met Tapatalk
Hoor zojuist dat de nieuwe DVP er uit worden gegooid ten behoeve van de vaste DVP die langzaam terug komen . en ik heb het idee dat er door sommige ijsberen politiek bedreven word tav dames in SS, het wel of niet toelaten van nieuwe aanwas en het al dan niet bevoordelen van reeds gekende SS dames.
Badslippers
10 juli 2020, 19:34
Niemand durft iets te schrijven...
Ja wel hoor. Ik had nog een oude recensie liggen van voor maart. Had hem al bijna naar de prullenbak gesleept wegens niet meer actueel.
The Big Fat Idiot had me uitgenodigd om zijn verjaardagsfeest in SixSense te vieren. Daar ging niet één mail aan vooraf, nee, deze sukkel spamde me zo'n beetje kapot. En niet alleen mij. Volgens mij stuurt hij elke ijsbeer van dit forum elke dag een IM waarin hij vraagt of er nog roddels over hem verteld worden in de diverse clubs door al die huichelachtige en babbelzieke ijsberen. Ik word gek van zijn mails en toen hij me ook nog om mijn telefoonnummer vroeg was de maat vol en zei dat hij beter zijn pijlen kon richten op die andere naar aandacht hunkerende Vlaming met de overschatte naam Master-Bull.
Hij is de zelfbenoemde aanvoerder van een zwalkend clubje idioten met namen als Killer-Bull (vanwege zijn lul van 27 centimeter waardoor hij elke wijf dat hij neukt zo'n beetje in tweeën splijt)), Kak-Bull (omdat hij in de saunaclubs zo nerveus wordt dat hij eerst zijn darmen moet ontluchten), Kinky-Bull (een lamlendige klootzak die 3 wijven achter elkaar neukt en tegelijkertijd met alle drie wil trouwen en vanwege afwijzing zich vergrijpt aan de drank en de rest van zijn clubbezoeken zwaar beschonken en slapend doorbrengt), King-Bull2 (die ooit de hofleverancier van berichten was van het forum en zo'n beetje alle latina's, Thaise en Filipijnse wijven in de clubs aan zijn gigantische paal heeft geregen), Ukranian-Bull (die de grootste crimineel van Europa bleek te zijn en 763 flessen Moët & Chandon en 1089 flessen Dom Pérignon in de clubs heeft leeg gezopen met een zwerm van hoeren om hem heen want neuken deed hij niet). En zo waren er nog ongeveer 20 Bulls met bijpassende bijnamen.
De Master-Bull is dus de Primus Inter Pares van dit stelletje zwakzinnigen. Hij afficheert zich als de Polish Stallion, de hengst van het stel. De Opper-Stier. De mannelijkheid en viriliteit in optima forma met erectiegarantie als ware hij James Bond in zijn beste dagen. In werkelijkheid een verlegen klootzak die smelt als een vrouw hem een compliment maakt met zijn beginnende kale schedel (want dat zou sexy zijn) en zijn puberale schaduwbaardje. Ooit stond ik met deze verwaande en naar aandacht hunkerende metroseksuele imbeciel onder de douche en brulde hij naar mij: "BS, kijk mijn lul zo stijf als gewapend beton en zo heet als een gloeiende kachelpook. Van elk wijf dat ik vandaag neuk laat ik de eierstokken smelten als sneeuw voor de zon". Meewarig keek ik hem aan en zei: "Neem jij nu maar eerst je erectiedoping anders smelt jou erectie als sneeuw voor de zon en verklaren de hoeren je voor latent homoseksueel."
Ik antwoordde De Grote Vette Idioot met de naam deket dat ik acte de présence zou geven. Op zijn beurt zou hij er persoonlijk alles aan doen om mijn on-echte verloren zoon ook op dat verjaardagsfeest te krijgen. Nou, dat was niet gelukt want onze Oost-Europese mijnwerkerszoon van armoedige komaf liet verstek gaan.
Deket hing als een volgevreten Pasja zijn kloten te krabben in een van de zetels van zijn persoonlijke haremkeet terwijl hij een blond wicht door de haren streek. Ik zei tegen dat wicht dat ze op moest flikkeren omdat ik zaken te bespreken had met dit gewichtig persoon. Zoals gebruikelijk waren de gesprekonderwerpen beperkt; RSC Anderlecht en deketmeiden. De conversatie werd verstoord door een huppelkutje dat net meerderjarig was. Ze stortte zich op deket en deze verliet snel met zijn nieuwe snol het meubilair om zijn geld te laten aftroggelen.
Ik liep maar eens naar de bar en zag daar een ongeregeld zooitje staan met personen als Satanic Surfer, Meme Moo, Brad Clitt, P1 en Molaar. Ik stortte me op Molaar omdat die rijke stinkerd me altijd wel trakteert op een paar whisky’s. Als een regelrechte klaploper positioneerde ik me op de kruk naast hem en hop, daar stond de eerste whisky al voor mijn neus.
Dat tafereel was van korte duur want plots stond er een ultra slanke “Hard-Body” naast me. Een blondine zo slank als een den. Ze drong zich niet op en verstoorde de conversatie die ik met Molaar had niet. Toen ik haar kant op keek, knikte ze beleefd en lachte haar tanden bloot. Ik viel nog net niet van de barkruk want ze hield me tegen met een kalmerende hand tegen mijn schouder. Ik bedankte haar voor deze ondersteuning en vroeg hoe ze heette. “Angela, my name is Angela. But my last name is not Merkel”, antwoordde ze speels. Ik reageerde met: “And luckily you don’t have her looks or body shape.” We wisselden wat nietszeggende saunaclubpraat uit en dat was het dan want de volgende whisky stond alweer voor mijn neus.
”Wat ga je doen BS? Ga je het met haar wagen?” vroeg Molaar beleefd. Ik zei: ”Dit is potverdomme hors categorie. Normaliter hou ik van wat stevigere wijven maar dit is een plaatje. Ik draaide mijn barkruk weer richting Angela en zij dacht dat ik weer bijna om zou vallen en ze pakte me nu bij mijn been. ”Don’t worry, I have everything under control”, stelde ik haar gerust. Ze giechelde en kriebelde met haar prachtig gemanicuurde nagels ondeugend mijn dij waarbij ze af en toe net niet mijn leuterde beroerde. Nou ja, ”Everything under control?” Dat had ik beter niet kunnen zeggen. Want wakker geworden door dit erotisch getinte barspel zag mijn paars aangelopen rondhout kans om uit mijn badjas te ontsnappen waarbij hij wild om zich heen begon te slaan en bijna de drie cola's en whisky's die ik zojuist had gekregen van de bar te slaan. Mijn zaadstengel was inmiddels opgezwollen tot een goedgevulde manicotti staaf. Van mij mocht dit tafereel nog uren duren en ik zou sowieso €100 met plezier hebben neergeteld louter om het lichaam van deze blonde godin een uur lang te mogen strelen.
Mijn knuppel begon al voorzichtig te janken terwijl ze met haar jatten aan mijn zak kriebelde. Het begon daar al behoorlijk vochtig te worden. Sterker, het werd natter als een regenachtige dag op de markt. Onopvallend maar onhandig streelde ik haar dijen en voelde de warmte. Tegelijkertijd constateerde ik dat zij helaas (nog) niet zo nat was als ik misschien had gehoopt. Ik maakte haar duidelijk dat er wel een kamergang in zat maar zij zei: Take your time with your friend and drink your whiskey”. Tjonge, waar maak je dat nog mee dat een mokkel niet tegelijk naar het sleutelkastje rent om je vervolgens de kamer op te sleuren. Na een 10 minuten besloten we te vertrekken naar een kamer.
De kamer leek op de eenmanscel op Duivelseiland waar Papillon eenzame opsluiting kreeg met dit verschil dat er een twijfelaar in stond én een lekker wijf en een ouwe zak. Met dit mokkel zou ik geen enkel bezwaar hebben om een jaar eenzame opsluiting te ondergaan. Heel ontspannen ontkleden we elkaar en man, man, man wat een body.
https://i.ibb.co/2KbLbkF/test.jpg
Je zou er zo een honkbalknuppel op stuk kunnen slaan. Wat volgde was een erotisch knuffelspel waarbij zij de spanning langzaam ging opbouwen. Ze lebberde me compleet af en plagend ontweek ze daarbij mijn leuter. Terwijl we in een soort missionaris lagen met haar bovenop rolden we om en gooide haar op haar rug. Uitgebreid muilen was geen enkel probleem en ik streelde met mijn vingers tussen haar dijen die ze ostentatief opende.
Het afgeknipte gedeelte van het lockerbandje schuurde blijkbaar als een scheermes langs haar liezen. Speels pakte ze mijn pols en draaide het bandje 180 graden waardoor dat ongemak verdwenen was en ik mijn amateuristisch uitgevoerde streelcontact kon hervatten. Met een trillende middelvinger beroerde ik haar perfect gestileerde mossel. Verdomme, het leek wel de goedgetrainde en doorbloede pruim van Inge de Bruijn.
https://www.vkmag.com/images/content_gallery_images/picture_vk_pssst_al_een_glimp_zien_van_inge_de_bru ijn_in_geboortekostuum.jpg
Wederom wisselden we van positie waarbij ze zich overdwars positioneerde met haar gezicht naar me toe en blies mijn eiwit producerende neukpilaar groter en harder dan de autoblow op maximale capaciteit (https://www.libidos.be/shop/autoblow-2) ooit zou kunnen. Langzaam verlegde ze haar benen waardoor ze schrijlings op mijn bakkes kwam te zitten. Dit kon maar één ding betekenen. Ik werkte mijn tong een slag in de rondte waarbij mijn neus zowat in haar kakgat verdween. Geen geurspoor te bekennen van gefermenteerde Zwitserse schimmelkaas maar wel van lavendel met dit verschil dat ik niet aan de zak van Baudet lag te ruiken maar aan de pruim van Angela. Inmiddels hing mijn bakkes vol met zever vermengd met kutsap. Ik stond al redelijk op ploffen waardoor de sessie slechts kort duurde. Nog even pompen op dit goddelijk lijf en lekker mondeling laten afmaken.
Deze dame mag wat mij betreft een contract voor haar leven krijgen als ze deze service blijft hanteren. Goed gezelschap, rustig in de omgang, beschaafd en zeer erotisch.
Johan35
10 juli 2020, 22:08
Nieuw en toch vertrouwd
Vragen
Op vrijdag 3 Juli, de derde openingsdag van onze enige echte saunaclub, ben ik er met onze Eddy_V naar toe gereisd.
Vol vragen: 'Hoe zou het zijn na vier maanden lockdown?''Welke dames komen er allemaal?' En: 'Welke ijsberen zullen we zien? '
'Hoe ziet de club er nu in werkelijkheid uit?'
Er waren naar Ruttiaanse gewoonte wel wat details van tevoren al uitgelekt.... maar toch....
Op de parkeerplaats aankomend keken we voorzichtig om elke hoek. 'Hoeveel auto's?' 'Zien we al iemand?'
De auto uit, naar de rode loper en naar het ingangshek. Dat zwaaide gewoontegetrouw plechtig open.... Ha, dat was bekend.
Binnen werden we gelijk opgevangen door een ietwat lang ouder manspersoon, met een vriendelijk deftig gezicht: Marcel. We werden welkom geheten, en kregen de verse coronaregeltjes uitgelegd.
Handdoek, badslippers en - jawel! (eindelijk weer) - berevel mee naar de kleedruimte. Op de bekende manier omkleden, beetje onwennig: 'Gos, da's vier maanden geleden...'
Enfin, naar boven. Gewoontegetrouw de koffie in het restaurant.
Boven in de hal werd net Jansenroy binnen gelaten. Ha, weer een bekend gezicht.
Eddy bestelde meteen twee omeletten.
Het restaurant is inderdaad flink opgeknapt. Ik miste de vertrouwde spaghetti-eters aan de muur, maar verder is het ruimer geworden met de tafeltjes en stoeltjes en de verhoging er uit. Je kunt nog gewoon opscheppen zoals altijd met de lunch.
Uiteraard na de lunch deep down de bar in. Waar het altijd te doen is.
Het was qua aantal beren en dames in het begin redelijk in evenwicht. Er liepen de nodige mooie dames rond, echt genoeg keus voor iedereen.
Boven op het terras kwamen we Hookerlover1 tegen, die ons had aangemeld.
Zwemmen
We installeerden ons op de ligbedden, en namen de tijd om bij te praten. Dat is ook een belangrijk kenmerk: je komt voor de onderlinge gezelligheid.
Zo successievelijk verdween er iemand van ons voor een kamergang. En kwam weer terug.
Op gegeven moment hebben we uitgebreid gezwommen, maar ja dat gebeurt nou eenmaal als Eddy er bij is. Het was lekker weer 's in het water te dobberen. Ondertussen druk door pratend.
Kreeften
Na het zwemmen hebben we nog een tijd in de toch best wel lekker warme zon gelegen. Dat merkten we eind van de middag....
Een bepaald kreeftengehalte had zich van ons meester gemaakt - verbrand dus. Als echte bleekhuiden na een paar maanden binnen zitten (what's in a name) .
De dagen erop heb ik thuis regelmatig lopen smeren, en ben nu aan het vervellen (1 week later).
Alexis en Andrea
Maar terug:
Heb ik gekamerd? Ja.
Met wie?
Met Alexis en Andrea.
En hoe ging dat?
Met Alexis goed: een nette pijpbeurt en missio. Niets meer en niets minder.
Alexis is vlot en correct. Je krijgt waar je voor betaald. Ik vond haar wat zakelijk. Maar ieder zijn smaak.
Op zich niet slecht: ik heb betere èn slechtere kamers gemaakt.
Met Andrea was het aan de ene kant vertrouwd: ik heb vaker met haar gekamerd,
aan de andere kant had JV er minder zin in dan ik. Andrea heeft nog echt haar best gedaan.
En ze is afgevallen, wat haar goed staat.
Coronaregel
Het avondeten mochten we niet zelf opscheppen. De verordeningen geven aan dat het personeel dat dient te doen. En we moesten in de rij voor het restaurant.
Nou dat ging prima: ik heb geen wanklank gehoord in de rij. En het ging vlot. Ik kreeg zelfs van de eigenaar zelf mijn bord vol geschept.
En toen ik later op de avond nog even terug ben geweest voor een hapje werd het weer keurig voor me opgeschept.
Daar had de club zich goed voorbereid.
Rond 21.45 zijn we vertrokken.
Hoe het was
Ja fijn er weer te zijn. De club is mooi opgeknapt. De kamertjes in de darkroom heb ik niet van binnen gezien.
Wel opvallend de metalen hekjes zodat je niet door kunt lopen de Darkroom in, of de trap op in het oude gedeelte.
Het terras was zoals voorheen. Alleen de grote overkapping van de lounge is nieuw, met nieuwe meubeltjes.
Wat ik ongelofelijk vond was toen ik op gegeven moment Hookerlover daar trof. Hij wees me op een brandgaatje in het tafelblad. Terwijl het meubilair er net nieuw is! Wie doet nou zoiets??
Daarna heeft H. ons de brandgaten gewezen in het dak van de spiksplinternieuwe overkapping: een of twee dagen ervoor waren er blijkbaar sigarettenpeuken op gegooid.
Ik snap dan volkomen dat er een acuut rookverbod voor de club is gaan gelden. Bah!
Ik vond het dames aanbod goed die dag. Er was voor ieder wat van zijn gading.
SS bedankt, mijn drie medeberen bedankt voor de gezelligheid. Graag weer.
Johan
lollypopman
10 juli 2020, 22:18
Rond de 70 dvp's (Schatting)vandaag.
LU qua namen die ik ken:
Ramona,Valentina,Camilia,Lori,Sammi,Addi,Dominika, Veronica,Ariana,Michela,Danielle(in yy athans),melissa,Violetta,Vivian,Lulu,Mona en Annabel
bebert
11 juli 2020, 08:40
Mona
Zou dat de Mona (met silicoon titten) zijn die vroeger Monica heette en lang in Babylon heeft gewerkt. Dacht dat ze definitief had gestopt
Grote_Smurf
11 juli 2020, 09:01
Vakantie gestart en meteen Sixsens als eerste stop.
Druk wel -reserveren was meer dan aangewezen gisteren- maar Coronagewijs leek het me dat SS zijn zaakjes best wel op orde heeft.
Een blij weerzien. :)
phoenix
11 juli 2020, 10:24
Een uitbraak zul je er niet vinden, tenzij het personeel ( met name dat deel dat niet met seks bezig is) .besmet raakt, de klanten gaan ieder dag weer naar huis... en krijgen iedere keer dat ze komen een temperatuurmeter... ..
Vakantie gestart en meteen Sixsens als eerste stop.
Druk wel -reserveren was meer dan aangewezen gisteren- maar Coronagewijs leek het me dat SS zijn zaakjes best wel op orde heeft.
Een blij weerzien. :)
laplagne
11 juli 2020, 12:30
Als ik het allemaal zo lees draait Sixsens weer aardig op volle toeren met héél véél Roemeense dames en af en toe een verdwaalde Hongaarse schoonheid, maar zijn Duitse toppers als Jenny en Lara al na de heropening gesignaleerd? Een rentree lonkt voor mij, maar als ik mijn berg verlaat hoop ik wel op mix in nationaliteiten.
pietpotent44
11 juli 2020, 13:55
Als ik het allemaal zo lees draait Sixsens weer aardig op volle toeren met héél véél Roemeense dames en af en toe een verdwaalde Hongaarse schoonheid, maar zijn Duitse toppers als Jenny en Lara al na de heropening gesignaleerd? Een rentree lonkt voor mij, maar als ik mijn berg verlaat hoop ik wel op mix in nationaliteiten.
Zeer begrijpelijk. Maar ben bang dat je dan nog een aantal weken moet wachten. Althans, voordat er weer ruime keuze in meerdere nationaliteiten is, in plaats van RumBul.
Jenny en Lara ken ik niet dus kan daar niks over zeggen.
frits the cat
11 juli 2020, 19:30
Juist ja, de inkom van dames verhogen naar 100. Alleen de kwaliteitsdames kunnen dan blijven. En die van mannen terug naar 50. Anders kunnen alleen pannenkoekers naar binnen :roll:
Hoorde dat Mariana plaats moest maken jammer vond dat toch wel een topper.
Eric vb
11 juli 2020, 21:00
Met al die wachttijd zouden de dames beter pas naar de kamer moeten gaan als ze voor een uur kunnen gaan. Wacht maar 20á40 minuten of langer voor een kamer van een half uur. En dan verwacht die beer ook nog dat die dames vriendelijk en speels blijven tegen hen . :biggrin::gruebel::teuflisch:
Hoorde dat Mariana plaats moest maken jammer vond dat toch wel een topper.
No, Mariana is still working at SixSense.
frits the cat
11 juli 2020, 21:21
No, Mariana is still working at SixSense.
Mooi ben ik blij om thanks , ben ik verkeerd voorgelicht .
kempie
11 juli 2020, 22:11
Hoorde dat Mariana plaats moest maken jammer vond dat toch wel een topper.
Die met het brilletje en zwart haar die was er vandaag gewoon.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
bref-jefke
12 juli 2020, 00:10
"Voor vrouwelijke bezoekers is het verplicht een ID-kaart te tonen."
Is een citaat uit de site van SS, de Dames komen er ook maar gewoon de zaak bezoeken. Gelukkig voor ons bieden zij hun diensten aan. Er is vroeger al genoeg geschreven dat de uitbating van
SS geen invloed heeft op wie er komt, daar zij gewone werkneemsters zijn.
Ik zou zeggen stop met het gezeik over LU, indien je uit +-60 vrouwen uw keuze niet vind, dan ben je wel erg kieskeurig...hier in belgenland hebben we een gezegde "van een schone tafel eet je niet",
Mentholbear
12 juli 2020, 00:45
Hoorde dat Mariana plaats moest maken jammer vond dat toch wel een topper.
Dat bedoel ik dus. Zou zonde zijn als ze zo een dame geen kans gaven om wortel te schieten. Uhm, ja dat doen ze ook, maar ik bedoel het op de normale manier :rolleyes:
Ik ken de meeste dames niet, dus ik kan niet uit ervaring spreken, maar van sommigen heb ik de indruk dat het afwerksters of zakken zand zijn. 1 ervaring met een dame die ik prachtig kwa figuur vind, maar matig van service. Ik zou het niet erg vinden om die bijvoorbeeld om te ruilen voor een Mariana, of die Bella.
Aan de andere kant, ik ben de moeilijkste niet en daarnaast zoveel mensen, zoveel wensen. Dus ook wel fijn dat er wat te variëren/kiezen valt.
Maar het zou mij dus een uitgelezen kans lijken om de kwaliteit van de line up omhoog te krijgen.
Die met het brilletje en zwart haar die was er vandaag gewoon.
Gelukkig dat het vals alarm lijkt te zijn.
Die komen anders ook wel ;)
Die lui krijg je alleen maar weg met een club vol 'zakken zand' :smile2:
Dat het happy hour tarief omwille van de drukte wordt afgeschaft is een zeer easy excuus om zonder gêne misbruik te maken van de monopoliepositie en er tussen 11u en 14u even snel 10eur bij te lappen. Je ziet het al van mijlenver aankomen dat dit zogezegde tijdelijk wel definitief zal worden binnen jaar ofzo na heel dat coronacircus.
Hopelijk gaat SS dan ook eens werk maken om het optisch niveau van de meiden te verhogen. Er zullen zich momenteel en de komende tijd wel genoeg knappe meiden aanbieden bij SS dus een uitgelezen kans voor SS en de meiden die geen goede service bieden die kunnen meteen weer vertrekken en vervangen worden.
Of het permanent zou zijn, weet ik nog zo niet. Als de Duitse clubs weer open zijn, kunnen ze de wellicht de klandizie overdag weer goed gebruiken. Wat wel een groot invloed leek te hebben was de sluiting van YY. Als die ooit weer open zou kunnen, zal dat ook nog wel wat invloed hebben.
Maar kom op, vanuit het perspectief van ondernemer snap je toch ook dat dit een uitgelezen kans is? Je handelt naar hoe de markt is. Bovendien hebben ze niet stil gezeten. Die verbouwing moet ook terug verdiend worden, net zo goed als de gesloten maanden, buffer opbouwen voor de toekomst. En wat eerder ook al geschreven was en ik ook al vond: je krijgt er bij SS best wat voor terug.
Ik vond ze in 2017 echt een koopje met 40 euro happy hour.
Dus ik mekker wel, maar ik blijf wel gaan (en stiekem gun ik het ze wel :ignore[1]:). Hoop alleen wel dat die 50 euro happy hour weer terug komt. Een Dagobeer verliest wel z'n veren, maar niet z'n... :rolleyes:
Dan zouden ze beter de zuipers per biertje laten betalen! Maar waarom zou men dat niet doen denk je ?
Inderdaad, een deel van die lui zouden dan wellicht elders vertoeven, waar het goedkoper en ook relaxt is. Merendeel vebruikt echt niet die 50 euro entree aan eten en drinken. En ik nam notabene m'n eigen handdoeken en badjassen mee. Scheelde ze klauwen met geld :roll:
dennisw
12 juli 2020, 16:54
Een parkeer waarschuwing was eerder deze week, door mijn voorgangers, al afgegeven.
Een club die opent in het grensgebied functioneert als een magneet.
Bij aankomst was er geen enkele plek meer vrij op het parkeerterrein.
Voertuigen met Duitse kentekens waren dominant aanwezig.
Waar een auto geparkeerd kon worden, zonder een ander in te bouwen, stond er een.
Na een paar rondjes het terrein verlaten.
In Lemiers viel me op dat er wel erg veel parkeerplaatsen langs de rijksweg gevuld waren.
Een vrije plek kon ik op dat tijdstip ook daar niet vinden.
De telefoon gepakt en geïnformeerd naar een alternatief op redelijke reisafstand.
Ondanks dat de clubs in Duitsland nog niet open zijn is er blijkbaar voldoende business in het alternatief circuit.
Een standaard massage kan probleemloos opgewaardeerd worden met een extra optie.
Die extra´s zijn wel EXTRA geprijsd.
Wat nu?
Geen “special program” was geen optie na zo een lange tijd “droog staan”.
Uiteindelijk de auto op een rotonde gedraaid en een nieuwe poging gewaagd.
Na ongeveer een kwartier liep er een bezoeker naar zijn auto.
Ver weg van de ingang kon ik eindelijk een parkeerplaats vinden.
Binnen was het druk. Door de droge weersomstandigheden was het buiten goed gevuld waardoor er niet de indruk ontstond dat je door de vele witte ijsberen het “bos” niet meer kon zien.
Vrouwen waren er voldoende.
Evenals bekende Duitse gezichten in ijsberenuniform die je anders in Lemiers niet treft.
Na binnenkomst eerst geacclimatiseerd met een drankje.
Daarbij voelde ik me een opgejaagde prooi.
Subtiel en minder subtiel werd er geïnformeerd naar interesse voor een kamerbezoek.
Nadat een aantal jagers afdropen was dat voor de overige dames blijkbaar het signaal om niet te volgen.
Nadat de innerlijke mens verwend was met de kunsten uit de keuken kon ik zelf de jacht openen.
Na een paar rondjes door het gehele pand keek een dametje me aan dat min of meer verveeld naar een voetbalwedstrijd zat te kijken.
Het gesprek dat ontstond was ongedwongen en bijzonder aangenaam.
Wederzijds aftasten op een speelse manier.
Als geboren Duitse wist ze me op een grappige manier uit de tent te lokken.
Aangezien nog steeds gesloten is was Alexis (haar naam in Sixsens) hier verzeilt geraakt.
Na een uitgebreid kennismakingsgesprek ging ze op zoek naar een ticket.
Nummer 676 terwijl nummer 646 op de teller stond.
Een wachttijd die in eerste instantie leek als “ohne ende” beperkte zich tot ruim een half uur (blijkbaar werd het gebruik van de afwerkhokken ineens bijzonder populair).
Toen ze in het bezit was van een sleutel de wandeltocht gestart tot in het torentje.
Daar aangekomen werd het bed in gereedheid gebracht en ontdeed ze zich van de cape van tule waardoor een groot aantal schilderijtjes zichtbaar werden.
De onthulling ging door waardoor ook een bijzondere tattoo onder de navel in beeld kwam.
Ook bij haar was de stelregel dat extra service niet onderdeel was van de standaardprijs.
Daardoor me niet af laten schrikken.
Het werd een aangename sessie.
Ze liet het toe om zich te laten verwennen zonder dat vingers te ver gingen.
Ondanks dat was ze niet bestand tegen hetgeen haar overkwam.
Daarna werd het stokje aan haar overgedragen.
Door haar mond en tong steeg ik op naar grote hoogte.
Na een korte break in de vorm van een leuk gesprek het vervolg.
Met een jasje om een paar standjes uitgeprobeerd.
In doggy kwam het tot een intensieve afronding.
Met dank aan een professioneel dametje dat als ze gerespecteerd wordt je bijzonder aanganaam kan verwennen.
Een aanbeveling voor een volgend bezoekje op niet al te lange termijn.
de duisburg spesjalist
12 juli 2020, 19:03
Mijn beeld is dat €60 een uitstekende prijs is voor hetgeen Sixsens te bieden heeft. En zeker na de verbeteringen die zijn gedaan in het restaurant, receptie, terras, men's room en sauna's.
GT ken ik niet, maar Living Room wel. Dan vind ik €60 bij LR niet in verhouding staan met wat Sixsens te bieden heeft. Als ik naar andere clubs kijk die een goedkopere entree hanteren, dan zie je dat ook terug in de faciliteiten. Wellicht waren in het verleden het voormalig Villa Marisol in Hamminkeln en Planet Eden in Merzenich een uitzondering.
Babylon heeft de afgelopen jaren heel veel geïnvesteerd. Op +1 is het bij Bab nog steeds gedateerd. De faciliteiten zijn voor wat betreft de begane grond en op -1 prachtig geworden. Als je van een afstand naar de geboden faciliteiten kijkt, dan doen SS en Bab niet voor elkaar onder. De een heeft wat meer van het een en de ander heeft wat meer van het ander.
Dit staat helemaal los van de dames die er werken. Dat wordt in de reacties nog wel eens mee gewogen. En dan gaat het vergelijken van clubs mank.
Uiteraard kan de keuze van ijsberen voor een club wel meespelen als het gaat om de dames die er werken. Daar is uiteraard niets mis mee.
Ten aanzien van de line up qua optiek zie ik geen verschil tussen de clubs (al zou Globe daar een uitzondering op kunnen zijn). In alle clubs alle soorten en maten. Voor ieder wat wils. Qua service is het subjectief per ijsbeer.
De keuze voor een club is een persoonlijke keuze. Voor mij is de reisafstand doorslaggevend.
Oh ja, de musketiers ook wel. Ik meld het maar even, alvorens Aartsbisschop Zijne Hoogwaardige Excellentie Monseigneur Pret mij er op attent maakt ;)
LR telt meer dames met een betere dienstverlening. ik snap sixsens wel om tijdelijk het happy uurtje van 11 tm 14 uur af te schaften het had afgelopen zaterdag zijn resultaat 30 % minder druk als de zaterdag daar voor de drukte verspreide zich over de gehele dag . je kan clubs gaan vergelijken zo heeft LR meer soorten bier die bij de intree prijs zijn inbegrepen een langere openingstijd en zo kan ik nog wel even door gaan . maar dat is zinloos het is voor mijn geen wedstrijd welke club is zijn geld waard . wat ik op heden wel jammer vind is dat de clubs in Duitsland zijn gesloten ik varieer graag maar dat de clubs in Duitsland gesloten zijn kan sixsens niks aan doen anders hadden ze dat echt wel gedaan ;)
Sjeufke
12 juli 2020, 19:18
Jij moet eerst eens leren lezen. Dat is niet jouw spesjalist
JonnyFontane
13 juli 2020, 08:24
Aan Sjeufke: jouw reactie op DuisburgSpesjalist is niet aardig.
Het is de waarheid.... en die is hard...
frits the cat
13 juli 2020, 12:00
Daar ben ik het niet (volledig) mee eens.
€ 100 kan ik nog mee leven als het moet, maar dan graag de hele club 100% rookvrij.
Als niet roker vindt ik het vreselijk om in een verkwalmde kamer te moeten vertoeven.
Zal een eeuwig strijdpunt blijven tussen rokers en niet-rokers.
Vind die rook lucht beter dan de sperma lucht of zweet lucht.
frits the cat
13 juli 2020, 15:34
Waar ruik jij dit dan?
Als ik op de kamer kom na jou.:)
keesboz
13 juli 2020, 17:44
Vind die rook lucht beter dan de sperma lucht of zweet lucht.Rookers niet rokers
Is als ajax of psv of wat voor voetbalploeg
Zal altijd ze zijn .
Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk
zeppos58
13 juli 2020, 18:03
Roken is verboden omdat rokers, niet rokers schade toebrengen. Niet rokers roken ongewild mee. Nicotine is trouwens een harddrug waar je heel moeilijk vanaf geraakt. Dat kan je ook van alcohol zeggen, maar je drinkt niet ongewild mee met een drinker.
En of je nu wiet of enkel tabak rookt maakt niet uit, roken is ook slecht voor uw medemens.
phoenix
13 juli 2020, 18:26
van mij mogen rokers zoveel roken als ze willen... net als hardrijders die mogen zo hard rijden als ze willen, amar niet bij mij inde buurt... dan zoeken ze maar een plek waar ik niet te maken heb met het gedrag wat zij graag willen etaleren door te pas en te onpas je te hinderen, gelukkig zijn er ook rokers en autorijders die netjes afstand houden.... en je niet bedwelmen of je bumper kleven...
de duisburg spesjalist
13 juli 2020, 18:33
Daar ben ik het niet (volledig) mee eens.
€ 100 kan ik nog mee leven als het moet, maar dan graag de hele club 100% rookvrij.
Als niet roker vindt ik het vreselijk om in een verkwalmde kamer te moeten vertoeven.
Zal een eeuwig strijdpunt blijven tussen rokers en niet-rokers.
binnen in sixsens geldt een geheel rokers verbod er mag nog alleen buiten gerookt worden
Mentholbear
14 juli 2020, 00:05
FIRST TIME
Nee, dit gaat niet over het eerste bezoekje aan Sixsens sinds de Corona sluiting. Integendeel, het was m'n laatste bezoekje aan de club voor de lockdown.
Ik was namelijk in de olijke tuin wakker geworden met een heerlijke warme kruik in m'n armen.Getwijfeld wat te doen. Kinga stond lange tijd op mijn wenslijst. En nu was ze er eindelijk weer eens.
Dus besloten om er nog een dagje aan vast te plakken. De rit was niet kort, maar ook weer niet zo lang als vanuit Mentholland.Dus ruim voor happy hour bij SS aangeklopt.*Op het terrein stonden al wat auto's, maar de 2e parking hoefde nog niet open.
Centjes bij de theke afgetikt, badjasje en handdoekjes mee, en hop de trapjes af om me om te kleden en op te frissen.
Vervolgens bovenlangs de bar gelopen om beneden even te gluren. Daar was nog niet veel volk. En hop door naar het restaurant voor een brunch. De chef maakte weer een heerlijk omeletje. Op de achter grond hoor ik volgens mij een paar ijsberen onderling keuvelen.
Whatever, gauw m'n vreten naar binnen schokken en de bar in, voordat het straks dringen wordt bij Kinga met al die bronstige beren in de tent.
Na m'n bord opgeruimd te hebben en me proper te hebben gemaakt hop het jachtterrein op.
Gluren op de veranda geen Kinga gespot. Althans, volgens mij niet, want ik weet niet meer goed hoe ze eruit zat. Had alleen een vage indruk van toen een keer Sofia met d'r benen over me heen zat en Kinga schuin tegenover me.In de tuin was er ook weinig te volk bekennen. Dus dan maar de bar in.
Oh crap... Normaal zou ik een sprongetje van geluk maken wanneer ik Eva tegenkwam. Maar voor die dag had ik dus Kinga in gedachte.Echter maakt belofte schuld. De vorige keer was ze namelijk eerder vertrokken dan ik had verwacht en zei tegen Gloria dat ik de volgende keer met haar zus zou gaan. Dat was haar blijkbaar ten gehore gekomen.Dus toen ze vroeg of we de kamer op gingen, kon ik er moeilijk onderuit.*En eerlijk is eerlijk. Het was nou ook weer niet bepaald een straf om met zo een snoezige troeteltante de kamer op te gaan. Integendeel. Heb van een heerlijk kamertje genoten.
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?50746-Eva-(Roemeense)-ex-Bab-(Roemeense)&p=690273#post690273
Terug de bar in en nog geen dame gespot die me aan Kinga deed denken. Begrijpelijk ook wel, want het is een veel en lang geboekte dame. Dus wellicht zou het er vandaag niet van komen.
Na een spionne ingeschakeld te hebben, kwam ik eindelijk achter wie Kinga was. Hmmm, goeie zet, want m'n gedefragmenteerde geheugen gaf me een iets ander beeld. Zou haar niet zonder hulp herkend hebben.
Enfin, er op af toen zich de kans voor deed. Helaas bleek madame geboekt te zijn. Dus zelf maar lekker een wellness rondje te doen. Dat ging weer prima in SS met hun complete verzameling aan stoomcabine, bio sauna, finse sauna en een jacuzzi. Na afgekoeld te zijn weer de bar in, en opnieuw de kans wagen.Maar bij de 2e poging kwam het haar weer niet goed uit. Ik had al gehoord dat ze haar klanten uitkiest, dus wellicht miste ze de klik met me. Dat zou jammer zijn. Enfin, ze was weer weg. Dus ik besloot m'n troost maar te zoeken aan het buffet. Where else...
Daarna weer een wellness rondje gedaan, om vervolgens in de bar weer op de uitkijk te gaan. En verdraaid daar was ze weer. Ik er op af, kort praatje aangegaan, maar ik was nog niet genoeg afgekoeld van de sauna. Meestal doe ik dat op m'n gemak in de buitenlucht. Nu blijkt haastige spoed zelden goed, want nu kwam het mij slecht uit en zweette als een otter.Ik excuseerde me en zou het later op de avond nog es proberen.
Doch, ze was de ganse avond bezet. Maar... de aanhouder wint!Want op een gegeven ogenblik toen ze weer even alleen was weer aangesproken en ze was eindelijk beschikbaar. Gauw opgefrist terwijl zij een sleutel ging halen.
Een kamer boven. Dat betekent flink wat traplopen, maar de rust was het me meer dan de moeite waard.
Op de kamer was het wel wat onwennig. FIRST TIME samen. Voor beiden nieuw. Niet wetende wat te verwachten, wat de ander lekker vind, etc.
Bovendien voelde ik me ook een beetje ongemakkelijk, doordat ik dus die dag meerdere keren door d'r was 'afgewezen'.
Doch, na een kort praatje kon de fun beginnen. Ik liet het initiatief helemaal aan haar over. En jeetje, wat een ervaring was dat...Je hebt van die als een zak zand gaan afwachtend gaan liggen, je hebt d'r die d'r gelijk een jasje overheen doen, je hebt d'r die als een vriendinnetje met je omgaan, je hebt d'r die als zich als een wervelwind over je heen razen met een tong twister waar je ogen van achterste voren raken, etc etc.
Ik deel geen precieze kamerdetails meer, en elke ervaring kan elke keer anders zijn, en kan ook voor ieder anders zijn. Maar als ik de ervaring met haar zou omschrijven was dat een spel van verleiding. Het deed me denken aan een spionnenfilm, waarbij zij, de spionne, heel slinks en doch sensueel, soepel en vloeiend haar skills uitoefende. En ik langzaam, beetje bij beetje, verloren raakte. Haar voorwaarde is dat kameren vanaf een uur gaat. Halve uurtjes doet ze niet aan. Maar ze weet de spanning zo goed op te bouwen dat het prima daarin past.
Wat een topwijf, die weet wat verleiden is en zo skill-vol tewerk gaat. Een echte professional in de positieve zin van het woord. Ze varieert, let op de reacties van je lichaam, past zich aan je aan, kortom ik lag daar op mijn rug heerlijk van haar te genieten.
Nogmaals, ik realiseer me dat een ervaring voor ieder anders kan zijn, en ik wil ook geen torenhoge verwachtingen neerzetten. Maar voor mij was dit een unieke perfecte kamergang, zoals ik die niet eerder mee maakte.
En hoewel mijn besluit niks afdoet aan de kwaliteiten van een geweldige meid elders, heeft deze ultieme kamergang mij zo vroeg in het jaar (niet wetende dat het SC jaar van 2020 een stuk korter zou worden dan normaal...), al doen besluiten dat voor mij Kinga miss ijsbeer 2020 wordt.
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?11167-Kinga-(Poolse)-ex-GT-YY-VV&p=690013#post690013
Na de sessie leek ook zij wat meer ontspannen en praten we nog wat na en leerde haar nog wat beter kennen. Leuke dame en ik kan me voorstellen dat de pannenkoekers aan haar een goeie hebben.
Nadien even opfrissen, klein hapje eten, wellness rondje en even liggen bijkomen, voordat de reis terug ondernomen moest worden. Moe, maar zeer voldaan lag ik die avond aan bed.
Onverwacht, dat zo een dag ineens onvergetelijk wordt voor deze vergeetachtige beer...
Ik deel geen precieze kamerdetails meer, en elke ervaring kan elke keer anders zijn, en kan ook voor ieder anders zijn. ... Juist bij veelvuldig geroemde dvp is de verrassingsfactor bijzonder laag. Of goed in het brengen van de illusie en / of zeer bedreven in het uitvoeren van de gewenste handelingen.
Mentholbear
14 juli 2020, 00:45
Slecht idee. In een gewone sauna betaal je ook maar rond de 60€ voor een ganse dag, maaltijd inbegrepen. Een seks SC heeft nog niet de helft van de accommodatie van een gewone saunaclub als bijvoorbeeld Sané in Tongeren of La Nostra Vita in Diest. Als je voor drie uur 60 € betaald, dan betaal je dat eigenlijk voor 2 uur want je bent een uur met een meid op de kamer.
Hangt ook van je eigen situatie af. Voor 3 uurtjes misschien wel. En dan zijn zo een happy hour of en short stay tarief wel extra fijn.
Maar ik maak er meestal een dagje uit van. Als Dagobeer ontbijt ik dan buiten de sauna, entree is meestal 30+, lunch met drankje circa 15 euro, avondmaal met drankje circa 22 euro. Ben ik meestal rond de 70 euro kwijt. En dan doe ik tussendoor nog zuinig door voornamelijk water uit de kraan te drinken. Als het heel warm is zondig ik dan nog wel es met een ijsje.
Maar in een SC kun je zo vaak opgescheppen als je wilt. Is er meestal geen ijs, maar wel fruit, gebak, en bij sommige cupjes Activia, mouse, vla ofzo. Bovendien zijn non-alchohol dranken inbegrepen en bij sommigen zelfs bier. Daarbij ben ik de moeilijkste niet kwa wellness. Ik hou wel van een sauna en jacuzzi. Maar ik hoef ook niet zo nodig af te wissen tussen een kino sauna, luister sauna, panorama sauna, hobbit achtige sauna grot, etc. Toegegeven, het is wel grappig, en probeer ze wel uit. Maar meestal ga ik op herhaling bij de paar die ik prettig vind.
Dus al met al volstaat een SC voor mij prima. En het is voor mij ook goedkoper, op benzine (40 a 50 euro) en kameren na. Hoewel in sommige budget clubs zelfs met kameren ik soms goedkoper uit was :betrunken:
Daarnaast is het krijgen van een stijve bij het zien van al dat moois een compliment, terwijl in een normale sauna je een viespeuk bent en een klap van de man of vriend riskeert :hammer:
Juist bij veelvuldig geroemde dvp is de verrassingsfactor bijzonder laag. Of goed in het brengen van de illusie en / of zeer bedreven in het uitvoeren van de gewenste handelingen.
Daar komt het wel op neer, maar ik heb toch wel dat ze dit ieder ook op hun eigen manier weten te doen. Ik ga geen namen noemen ivm kamer details, maar de 1 tongzoent geweldig maar gaat meer als een wervelwind over je heen, douwt d'r tong zo je luchtpijp in, en zo af en toe op je lip zuigt en in je oor bijt. Terwijl een ander ook geweldig tongzoent, maar veel sensueler te werk gaat, je lippen zachtjes likt, langzaam haar tong over de jouwe heen laat gaan dat het haast kietelt, etc.
En ook kwa illusie, zo kruipt de 1 als een vriendinnetje bij je, terwijl ik bijvoorbeeld bij Kinga het idee kreeg alsof ik door een spionne verleid werd.
Het zijn voor mij soms de nuances die het verschil uitmaken.
Giodude
14 juli 2020, 05:58
FIRST TIME
Nee, dit gaat niet over het eerste bezoekje aan Sixsens sinds de Corona sluiting. Integendeel, het was m'n laatste bezoekje aan de club voor de lockdown.
Onverwacht, dat zo een dag ineens onvergetelijk wordt voor deze vergeetachtige beer...
Mijn god, om zo'n vier maanden na de Lockdown nog op de proppen te komen met dit verslag terwijl de club inmiddels alweer open is. Het is niet zo dat je in de tussentijd geen tijd hebt gehad gezien je kleine 1000 bijdrages gedurende deze periode. Schijnbaar toch niet zo vergeetachtig als je wilt doen geloven.
Jij hebt al je miss ijsbeer van het jaar, ik heb mijn meest overbodige en outdated verslag van het jaar al.
WANDELAAR5
14 juli 2020, 06:34
En ik meen me zelfs een eerder verslag te kunnen herinneren, waarin Kinga de troon overnam van Denisa :). Dus toch een geheugen als een zeef :biggrin:
Herr Fick
14 juli 2020, 14:23
En ik meen me zelfs een eerder verslag te kunnen herinneren, waarin Kinga de troon overnam van Denisa :). Dus toch een geheugen als een zeef :biggrin:
En hij ging met Denisa trouwen!
YouMeHer
14 juli 2020, 18:27
Nu de discussie is verplaatst toch maar even een verslagje van afgelopen zaterdag schrijven.
De week ervoor op verkenningsmissie geweest om even een indruk te krijgen van Sixsens post Covid-19 lockdown,
deze is wat pagina's terug te lezen, niet heel bijzonder...
Geen bekende meiden uit onze top3 helaas aangetroffen, maar genoeg gezien om weer samen op pad te gaan.
Er was alweer een maand of 5 verstreken sinds het laatste bezoek samen en het was echt weer tijd. Normaal zorgen
we dat we voor 14:00 binnen zijn, waarom weet ik eigenlijk niet. Ligt het aan de 2 x €10? We hebben nu wel
besloten dat dat helemaal niet het geval is : €20 op het budget van zo'n dag hahaha! We hebben die tijd gewoon nodig.
Door de drukte die ik een week eerder heb ervaren hebben we besloten nog eerder te gaan. Her heeft al contact gehad
met Beata : gereserveerd en een jacuzzi kamer voor in de avond.
We komen aan rond 11:30 en damn wat een rij. P1 is vol, P2 staan al wat auto's dus ik zet de auto op P3. Heel de
coronaprocedure is nu wel genoeg omschreven en het systeem met saldo op de bandjes en de verhoogde inkom ook.
We worden vriendelijk begroet, kleden uit/om en we gaan lekker naar beneden.
Wat gaat vandaag ons brengen? Hopelijk zijn Jenny, Alina en Nathalie er... Ze zijn er niet en komen
vandaag ook niet, al denkt Her dat ze Nathalie wel zag lopen.
Doordat er zoveel nieuwe en vaste voor ons onbekende meiden zijn begint voor ons het hele spel en daarmee de zoektocht
weer opnieuw : welke dames zijn er in voor "all the way" trio's en niet "dicks only".
We gaan lekker op "ons" bankje zitten, drinken wat en we beginnen aan de vleeskeuring. Even later komt Pret met maten
naast ons zitten en we leren dus weer een beer van het forum kennen : leuke beer!
Tijdens de rondjes die we om en om wandelen komen we in gesprek met wat meiden en ik heb een paar kandidaten voor
een trio. In de gesprekjes is het dan : "do you like girls?" "what do you do?" "do you kiss and lick?" op het moment van
haal maar een sleutel haken ze toch allemaal een beetje af door te zeggen "well see in the room". Daar komen we dus
niet voor.
Ons oog was al eerder op Sofia gevallen, ze komt na wat flirten naar ons toe en zegt wel samen met haar zusje Barbara
en ons naar de kamer te willen. Sofia is een knappe meid met mooie borsten erop ( sillies ) en haar zusje heeft een
onzettend mooi gezicht ( beetje Dylan Rider in haar jonge jaren ) maar wat kleine borsten. We hebben ook niet zo'n zin
op dat moment om gelijk vol gas te gaan, we hebben immers de jacuzzi kamer voor de avond dus we besluiten om met
Sofia naar de kamer te gaan.
Voor een eerste keer, viel dit zeker niet tegen! Heerlijke borsten, 8 jaar oud maar in zeer goede staat. Ze is een beetje
jaloers dat Her makkelijk klaarkomt maar dat houd haar niet tegen om flink met haar te spelen en meerdere keren naar
een hoogtepunt te brengen. Zelf heb ik ook helemaal niets te klagen gehad, lekkere lange BJ gehad.
We komen van de kamer en zijn nog net op tijd voor Q3 van de F1 :biggrin: .
Ik heb het ontzettend warm en ga in de kino zitten. Nog geen 2 minuten later komt er een verdrietige beer naast me zitten
en begint zijn verhaal uit het niets te vertellen. Hij heeft een heerlijk trio gehad met 2 porno dollies, echter sip verteld hij
me €190 lichter te zijn en dat hij gelukkig nog €10 heeft kunnen afdingen ( achteraf ). Ik zeg tegen hem dat €200 een
normale prijs voor een uur trio is en hij valt me gelijk in de rede : half uurtje trio. Ik zeg weer, dat zal dan wel een lesbisch
trio geweest zijn maar dat was het ook niet.
Ik zeg tegen hem : dan ben je genaaid, maar was het lekker? Hij heeft het heerlijk gehad... Dan moet je niet zeuren zeg ik.
Geniet ff na of pin anders ff €50 en neuk nog een keer voor een goed gevoel. Helaas liet zijn financiele situatie dat niet toe.
Heerlijk dat totale spel in de saunaclubs, het verleiden, de spelletjes 2 kanten op, 2 dames die je opgeilen, je verstand verliezen
en denken met je L*L.
Ik ga terug naar Her en we chillen lekker, maken wat praatjes met nieuwsgierige beren en dames. Het is bijna 17:30 dus naar
boven om te eten. Ik heb geen zin om in een lange rij te staan, 19:00 hebben we de kamer.
Steak is toch altijd wel iets waar we naar uitkijken op de dag zelf, maar vandaag waren ze niet als pre Covid-19 : dunner en
allemaal very very well done.
Na het eten naar beneden en ineens krijg ik een geweldig idee! We laten 3 meiden op audientie komen! :smile2::lostit: . Ik ga op
jacht en blonde Simona is dame nummer 1, ze wacht boven bij het poortje en ik haal Her op. Uhm sorry wat zei je Her?
Je hebt Vicky geregeld over een uur en 15 minuten? Geweldig, want die zie je normaal heel de dag niet.
Ondertussen zit Her even met Sphinx te kletsen en ik bied mn excuses aan nu even niet gezellig te zijn en leg hem uit wat mijn missie is.
Hij heeft alle begrip. Her heeft net als ik een oogje laten vallen op Melika die ook overal voor in is. Helaas past ze door haar
agenda niet in mijn plan :frown: en is het tijd om naar de kamer te gaan. Ik leg de lakens alvast netjes neer, zet het bad aan en besluit
nog even naar de wc te gaan en drinken te halen. En ja natuurlijk de dames. Als we op de kamer komen staat er een vrij boze vrouw.
Er was niet verteld dat de overloop van de jacuzzi verstopt zit. Gelukkig waren ze er snel bij maar door de boze dame twijfelde ik of dat we
nog wel moesten kameren, want wat zouden we beneden te horen krijgen? Simona kleedt gewoon uit en al heel snel zitten we met
zn 3'en op bed. Ze is redelijk dominant, iets wat we wel konden waarderen. Ze is ook vrij ruig en hard, wij normaal niet zo maar het
is erg leuk. Als ik ga liggen krijg ik echt de beste sloppy deepthroat van de dag, de dames gaan samen flink tekeer. Daarna word ik met
mijn hoofd tussen haar benen geduwd, damn dit kost energie.
Snel naar beneden om een red bull te halen, ik meld me ook nog even bij de receptie. Technische man is ondertussen even wezen kijken
en alles was gelukkig in orde. Als ik op de kamer kom zijn Her en Vicky al bezig, wat een feest vandaag... Ze zeggen dat ik nog niet
mee mag doen en laten me kijken. Gelukkig, ik mag toch mee doen.... Weer 2 dames die samen een blowjob geven en daarna komt
kleine Vicky bovenop zitten en daarna wisselen ze van positie, het duurt niet lang en ik ontplof. Gelijk de jacuzzi in en koud water haha,
wat een inspanning.
Na deze kamergang ga ik lekker naar buiten om af te koelen en Her heeft de massage. ( standaard ieder bezoek ) Je merkt toch dat er
ander volk komt als normaal. Iedere zaterdag is het sowieso de DJ en coolerboys, vandaag is het wat anders : grotere groepen en meer
herrie maken. De massage wordt ook meerdere keren verstoord door gasten die binnen komen lopen en : "ow is dat hier de massage of
hey! heb je nog plek?"
Na de massage besluiten we dat het een zeer geslaagde dag was en dat het genoeg is zo. Bij het verlaten van Sixsens word ik nog even in
de maling genomen door de zeer vriendelijke beveilger, iets wat in normaal altijd doe : goud :tongue:
We hebben een hotel in Valkenburg geboekt maar we krijgen in de auto te horen dat de reservering door lekkage niet door kan gaan. De
manager heeft wel een alternatief weten te regelen. We rijden naar hotel Schaepkens van St. Fijt en na 10 minuten zijn we weer weg.
Het is echt dramatisch daar, en besluiten na de manager van hotel 1 te hebben gesproken om naar huis te rijden. 00:15 Komen we thuis aan
en we wachten nog steeds op een schriftelijke bevestiging van de mondelinge afspraken.
Ondanks het hotel toch weer een geslaagde dag/weekend. Door de afwezigheid van onze vaste top3, aankomende schoolvakantie en zeer
drukke periode voor Her op het werk zal het waarschijnlijk pas weer oktober worden voor ons.
Iedereen veel plezier, en laat die €10 de pret niet drukken :Sandwich-sex:
Sphinx
14 juli 2020, 19:30
Nou is er een topic voor playlists geopend die beren kunnen afspelen als ze weer richting een club gaan. Hoe makkelijk ik alles wat ik me had voorgenomen overboord zet merkte deze racebeer afgelopen zaterdag. Eerst een gruwelijk moment van paniek toen ik reeds op de A2 er achter kwam dat ik mn portemonee was vergeten. Perkele, kama, vituu, fan!! Heerlijk om een taal te vloeken die niet zo heel veel mensen hier spreken. Omkeren en weer terug. Playlist stond trouwens op een hele lading filmmuziek van de onlangs overleden Maestro Ennio Morricone. Bij de zich snel vullende parkeerplaatsen en wachtrij had deze Wagner parodie uit My name is Nobody wel gepast. Het was 11.30 en volgens waren er 20 wachtenden voor en achter me
https://www.youtube.com/watch?v=K18G5kIv-A8
Maar goed, deur ging na een kwartiertje wachten open, temp gemeten, spul gekregen, entree regelen en zoals dat heet "het rampenplan in ogenschouw nemen" Banken zijn uit de tv-hoek verdwenen, staan nu netjes op afstand ingedeelde tafeltjes, glazen deur naar het terras ipv plastic. De hoge tafeltjes zijn trouwens niet handig als je ook nog iets van de tv mee wil krijgen, je kijkt er recht tegen een paar laaghangende planten aan (even onthouden voor als de F1 straks komt). Beneden pret even goedendag gezegd en een paar rondjes buiten en binnen gelopen tot ik Violetta tegenkom. Aangezien ze in gesprek is vermoed ik een korte begroeting, maar ze vraagt meteen hoe mn Coronapauze verlopen is. De beer met wie ze stond te praten drijft langzaam aan weg en al gauw zitten we even bij te kletsen terwijl de bandeendjes in Oostenrijk door het beeld drijven, zo hard regent het inmiddels in Steiermark. Dat gaat natuurlijk niet heel lang goed en een paar minuten later gaat Vio een sleutel zoeken (half een geweest en nog nét geen wachtrij, er zat druk op de ketel). Juist daarom dat we even rustig aan doen en helemaal ontspannen nog even doorkleppen over vergeten portemonees, genetisch gemanipuleerde schubdieren en de aanwezigheid van teddyberen in de F1 (Hesketh Racing (https://sfcriga.com/images/others/logo-google-search.jpg) had er 1 als mascotte en teamlogo). Geleidelijk raken we in een zoen verstrikt raken die even niet ophoudt en dan is het echt gedaan met de rust.
Een eerste ronde als een vrije training: uitzoeken hoe het ook weer ging na maanden niet actief te zijn geweest, met een paar kwalificatierondjes op maximaal toerental in de laatste kilometer en die onvermijdelijk motorplof. Alsof je nooit bent weggeweest. Een dikke anderhalf uur later "een beetje moe maar voldaan" zoals Hans de Booij dat omschrijft. Kusje, afgerekend en voila, de volgende stamgast spreekt haar al aan. Ze waren nog net niet het buffet aan het opruimen dus even voortgemaakt en na een douche een paar koppen soep en broodjes weggeknaagd. Het komende uur doe ik even niks meer dus ik plof in de hoek waar de tv hangt. Natasha komt even buurten maar ik heb niet zoveel interesse. Uiteindelijk wordt de F1 kwalificatie 45 minuten verschoven maar gaat in de gietende regen gewoon door. Dankzij een medebeer die vanaf zn telefoon streamt hebben we ook geluid erbij. Ik vind het haast jammer dat ze geen Ziggo Sport Racing hebben in het pakket, zou wel leuk zijn om de F2 op zaterdag ook eens te zien. Meer gelijk speelveld en goede mix van talenten, toptalenten en klunzen. Alleen de zouteloze stem van Ronald van Dam moeten we maar voor lief nemen.
Ik zoek het restaurant weer op wat aardig vol zit en even behelpen is omdat er op dat moment veel heren zitten en weinig dames. Staan eten hoeft niet, deze racebeer laat zich een steak als garnering bij de frieten opscheppen. De volgende uren heb ik zowaar wat gesocialized, o.a. Her van het duo YouMeHer even gesproken. You (of was het nu toch Me) was even op missie om wat een Duitse IJsbeer ooit omschreef "ein Miss Verständnis" te regelen (sommigen noemen het gewoon een reverse harem :biggrin:) Zoals hierboven te lezen is dat helemaal geslaagd. Ikzelf had een beetje moeite. Vicky was dus al bezet, Eva was blijkbaar wel beschikbaar maar die zag ik even over het hoofd (bleek vanuit de cabins te werken vandaag) en eigenlijk hoefde deze racebeer niet heel lang te twijfelen toen ik buiten Violetta weer tegenkwam. Ze had al een hint na een rerun laten vallen, dus dan doen we dat gewoon. De wachttijd verbrachten we in een vrolijk twistgesprekje waar ook een Belgische gast in betrokken raakte die ze nog uit Babylon kende en ook Eva kwam later even langs. Intussen leek de DJ beneden over te schakelen op de Radio 2 Soulnightmix, want Dan Hartman (https://www.youtube.com/watch?v=2-BFtrB-qdI) kreeg gezelschap van Earth Wind & Fire en Michael Jackson. Dat we redelijk vals zaten mee te zingen viel door het harde geluid toch niet meer op ;)
Die tweede ronde verliep alleen de eerste tien minuten hetzelfde, namelijk toen we nog even lagen te praten over muziek. Vrije training kun je dit niet noemen, dit was een F2 sprintrace, geen reden tot pitstops, we weten wat we aan elkaar hebben, dus volgas bij groen. Morricone's ensamble maakt lekker lawaai op de achtergrond (https://www.youtube.com/watch?v=h1PfrmCGFnk) met een koortje dat als het gehuil van een jakhals imiteert (een soort hoge gil, hier een origineel (https://www.youtube.com/watch?v=GUHuE01TiFM)) Mn stappenteller heeft de lockdown helaas niet overleefd, maar de nieuwe versie inclusief hartslagmeter ging uit van genoeg calorieën voor minstens een half uur rennen (zal wel die doggy op het eind geweest zijn) voor het overige uur had ie helaas te weinig data beschikbaar. Na nog wat nageknuffel was het echter voor ons allebei feierabend (deze racebeer was de laatste klant zo bleek). Afrekenen, knuffel en douchen en omkleden
Elf uur inmiddels, en na door de beveiliging buiten te zijn gelaten moet ik even wachten tot een dikke Royce achteruitgeRollt is voor ik weg kan. (of was het nu een Bentley). WDR 4 is spontan op een Ostrockplaatje van Karat gesprongen: ooit dacht ik Über 7 Brücken van Peter Maffay was, maar die heeft het slechts gecovered van de Oostduitse formatie Karat. Het was bedoeld als ondersteuning van een tv-film die ook Uber 7 brucken heette en over de onmogelijke liefde tussen een Poolse en een Oost Duitser vertelde. Omdat het ministerie van Cultuur Karat niet wilde laten bederven door de decadente westerlingen, nodigden die vervolgens Maffay uit om het nummer te spelen. Het origineel is echter een van de weinige platen die zelfs nu nog niet aan kracht hebben verloren, in deze maffe tijd komt ie zelfs dubbel hard binnen
https://www.youtube.com/watch?v=0U8wCXhVLlo
"Manchmal scheint die Uhr des Lebens still zu stehn
Manchmal scheint man immer nur im Kreis zu gehen
Manchmal ist man wie von Fernweh krank
Manchmal sitzt man still auf einer Bank
Manchmal greift man nach der ganzen Welt
Manchmal meint man dass der Glücksstern fällt
Manchmal nimmt man wo man lieber gibt
Manchmal hasst man das was man doch lieb
Über sieben Brücken musst du gehen, sieben dunkle Jahre überstehn
Sieben Mal wirst du die Asche sein, aber einmal auch der helle Schein
Über sieben Brücken musst du gehen, sieben dunkle Jahre überstehn
Sieben Mal wirst du die Asche sein, aber einmal auch der helle Schein"
Mentholbear
14 juli 2020, 23:36
Mijn god, om zo'n vier maanden na de Lockdown nog op de proppen te komen met dit verslag terwijl de club inmiddels alweer open is. Het is niet zo dat je in de tussentijd geen tijd hebt gehad gezien je kleine 1000 bijdrages gedurende deze periode. Schijnbaar toch niet zo vergeetachtig als je wilt doen geloven.
Jij hebt al je miss ijsbeer van het jaar, ik heb mijn meest overbodige en outdated verslag van het jaar al.
Ik schrijf ze voor mijn en andermans vermaak. Je hoeft em niet te lezen. Ik zet er ook telkens bij van wanneer een verslag is. De vertraging kwam door Corona. Wegens gebrek aan nieuwe avonturen besloot ik mijn verslagjes net als WC papier te rantsoeneren. Elke maand 1 verslag en 1 rol :roll:
In de veronderstelling dat het wel tot na de zomer zou kunnen duren, dacht ik er tot augustus mee te moeten doen. Maar gelukkig ging deze maand het slot er af. Ik heb dus nog 1 B.C. verslag. Dus misschien heb ze wel te snel gestemd voor meest outdated en overbodig verslag. Maar ik zal die deze week waarschijnlijk posten. Sla dat verslagje van Babylon dus maar vast over :smoke:
Enneh, ik heb m'n dagboekje met details van een clubbezoek waarmee ik de verslagjes opstel. Zo beleef ik een beetje die dag opnieuw. Ideaal voor een Dagobear. 2x genieten voor de prijs van 1 :biggrin:
En ik meen me zelfs een eerder verslag te kunnen herinneren, waarin Kinga de troon overnam van Denisa :). Dus toch een geheugen als een zeef :biggrin:
Nop, dat stond in de dames recensie. Die schrijf en post ik zsm, zodat ijsberen en/of DVP er zo vroeg mogelijk profijt van hebben.
En hij ging met Denisa trouwen!
Nee joh, ik hoef niet zo nodig een vette Audi onder m'n kont waarvan de benzine voor me betaald wordt. En zij wilt niet in een rammelbak zitten. Dus het werd helaas niks :roll:
We doen daarom elke keer de huwelijksnacht, maar niet het huwelijk :tongue:
Giodude
15 juli 2020, 05:25
Ik schrijf ze voor mijn en andermans vermaak. Je hoeft em niet te lezen. Ik zet er ook telkens bij van wanneer een verslag is. De vertraging kwam door Corona. Wegens gebrek aan nieuwe avonturen besloot ik mijn verslagjes net als WC papier te rantsoeneren. Elke maand 1 verslag en 1 rol :roll:
In de veronderstelling dat het wel tot na de zomer zou kunnen duren, dacht ik er tot augustus mee te moeten doen. Maar gelukkig ging deze maand het slot er af. Ik heb dus nog 1 B.C. verslag. Dus misschien heb ze wel te snel gestemd voor meest outdated en overbodig verslag. Maar ik zal die deze week waarschijnlijk posten. Sla dat verslagje van Babylon dus maar vast over :smoke:
Enneh, ik heb m'n dagboekje met details van een clubbezoek waarmee ik de verslagjes opstel. Zo beleef ik een beetje die dag opnieuw.
Bedankt voor de heads up. Zal hem zeker overslaan.
Toch opmerkelijk dat als je een dagboekje bij je hebt voor de details dat in je damespaspoortje die je wel snel plaatst de details ontbreken.
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?55994-Sofia-(Hongaarse)&p=706871#post706871
Je zou toch denken dat zo'n boekje juist dan van pas komt om zaken als tattoo's, piercings en/of service te noteren. Lijkt mij essentiëlere informatie dan hoe vaak je gevreten hebt of in de sauna bent geweest. :hammer:
vanKees
15 juli 2020, 05:42
Bedankt voor de heads up. Zal hem zeker overslaan.
Giodude,
sei nicht so streng. Die alten Freikarten von März bis Juni müssen noch weg mit alten Berichten.
(is nie so streng nie. Die ou gratis kaartjies van Maart tot Junie moet nog met ou verslae gaan.) ;)
Citaat:
...hoe vaak je gevreten hebt of in de sauna bent geweest.
Bei uns sagt man, essen ist der Sex des alten Mannes. Wichtig! // Ons word vertel dat die eet is die ou man se seks.
Belangrik!
Het pret!!!!!!!!!
vanKees
Mentholbear
15 juli 2020, 06:49
Je zou toch denken dat zo'n boekje juist dan van pas komt om zaken als tattoo's, piercings en/of service te noteren. Lijkt mij essentiëlere informatie dan hoe vaak je gevreten hebt of in de sauna bent geweest. :hammer:
Tja, m'n aandacht is even ergens elders als ik bezig ben met een dame zeg maar :biggrin:
Tattoo's, opgepompte borsten, kleur ogen, boeien mij niet zo. Daardoor blijven denk ik daardoor die details niet hangen. Kleur haar, postuur en de kamer details zijn de dingen die me blijkbaar wel boeien en dan na een kamergang zijn bij gebleven. Piercings boeien me ook niet zo, tenzij ze in de weg zitten :rolleyes:
En zoals vanKees volgens mij al zei, vreten en zuipen is het belangrijkst ;)
vanKees
15 juli 2020, 09:03
Jij moet eerst eens leren lezen. Dat is niet jouw spesjalist
Ursprünglich geschrieben von Skinny Nachricht ansehen
An Sjeufke: Ihre Reaktion auf DuisburgSpesjalist ist nicht nett.
Sjeufke und DuisburgSpesjalist werden es offiziell nie zugeben, aber die Beiden haben sich 'lieb'!
vanKees
Player
15 juli 2020, 09:32
Ursprünglich geschrieben von Skinny Nachricht ansehen
An Sjeufke: Ihre Reaktion auf DuisburgSpesjalist ist nicht nett.
Sjeufke und DuisburgSpesjalist werden es offiziell nie zugeben, aber die Beiden haben sich 'lieb'!
vanKeesHier wordt wel meer gebakkeleid op het forum de laatste tijd en al eens iemand tijdelijk verbannen als cool off period. Allemaal terecht of niet, laat ik in het midden... Verbannen vind ik een laatste en nogal drastische maatregel. Zou in elk geval volwassen gedrag verwachten. Spreek af in een Club en praat het uit als echte mannen. Is minder laf dan een post te plaatsen. Tenslotte, we zijn hier toch om ons te vermaken, niet?
Sjeufke
15 juli 2020, 11:11
Och ik ken die Vulkaan al heeeeeel lang. Een ongeleid projectiel op het forum, maar in de club niets mis mee. We komen elkaar vaker tegen.
Kijk....hier op het forum wordt soms op het scherpst van de snede geschreven. Niet alleen door de VS....! Zelfs badslippers!:biggrin: Allemaal normale gasten in de club.
Neem het met een korreltje zout. Over een jaar weet je ook niet beter. Ik herken het wel overigens. Ik heb na mijn registratie jaren geleden ook met kromme tenen gezeten soms. Maar ik heb snel geleerd hier :rolleyes:
Player
15 juli 2020, 11:18
Och ik ken die Vulkaan al heeeeeel lang. Een ongeleid projectiel op het forum, maar in de club niets mis mee. We komen elkaar vaker tegen.Was niet persoonlijk op jullie 2, daar zag ik de nuance wel. Heb de Spesjalist al ontmoet en zie daar idd geen kwaaie kerel in. En in jou evenmin...
Dacht eerder aan de posts van JF gisteren. Maar die zijn geveegd ondertussen. Deket zijn stijl is dan meer "You can take it or leave it".
YouMeHer
15 juli 2020, 17:44
Kan het hier ook over algemene verhalen van sixsens gaan?
Amen! Had al gewacht met ons verhaal tot de €10 rel was verplaatst en nu gaat het gejank
weer over andere ellende.
Er moet meer geneukt worden :angryfire::wand::mad_6::ranting2::t1511:
Bachatero
15 juli 2020, 19:09
Net terug van mijn tweede bezoek sinds de heropening en één ding is zeker, er is momenteel geen lol aan om een sauna-club uit te baten.
Nagenoeg om de 2 dagen controle van de overheid en gisteren is zelfs de burgemeester zich komen vergewissen van de toestand. Tot nu toe werden er geen problemen vastgesteld maar het vergt wel zeer grote inspanningen van uitbaters en personeel om iedereen de regels te doen volgen.
Zelf houd ik ook niet zo van veel regels maar ik volg ze wel op omdat het de enige mogelijkheid is om de club in deze tijden open te houden...
Kwibus2
15 juli 2020, 21:29
Zoals Bachatero zouden er meer moeten zijn. Help de uitbater en zijn medewerkers door te voldoen aan de regels.
Realiseer je dat nu weer open gaan een gunst is die geen enkele Duitse SC op dit moment nog kent.
Mentholbear
16 juli 2020, 00:30
En wij maar zeuren over clubregeltjes, terwijl de tent zelf door hoepels aan regels moet springen.
https://th.bing.com/th/id/OIP.yrIytYoFPx2jkz-k9-KrNAHaGK?pid=Api&dpr=3.38
:respekt:
e-is-mc-2
16 juli 2020, 12:49
14 juli voor het eerst sinds de opening SS bezocht. Bewust gekozen voor de dinsdag in de hoop op een gunstige verhouding beren <> DVP's.
En helaas had ik weer een strakke planning: zo vroeg mogelijk naar binnen (11:00) en uiterlijk 14:30 weer weg.
Hoe was het:
Bij aankomst iets voor 11 uur net wat meer auto's dan gebruikelijk rond die tijd. Dus misschien 8 in plaats van 4. Omdat ik wist dat er een soort 'incheck' procedure was ben ik niet in de auto blijven wachten maar in de rij. Ik had een man of 4 a 5 voor me. Er waren netjes markeringen, in de wachtrij werd netjes afstand gehouden. Ook binnen alles prima geregeld, het inchecken liep soepel en sneller dan verwacht. Temperatuur check, in de rij voor de balie ook weer met wachtmarkeringen en iemand die de 'verkeerstroom' regelde, 2 theke's gelijktijdig bezig met de uitgifte van badjassen, slippers, baddoek en polsbandje. Liep gesmeerd ! Complimenten.
Om misschien 5 a 10 over 11 stond ik al in de kleedkamer. Daar was het onmogelijk om afstand te houden. Net als op de trappen. Hoewel er duidelijk met stickers 'rechtshouden' wordt gepromoot, weerhoud dat beren niet om midden op of aan de andere kant van de trap te lopen. De DVP's houden zich er wel aan, waarschijnlijk omdat ze de de steun van de reling nodig hebben met hun hakken.
Snel omgekleed, korte douche vanwege de lange rit, en de bar opgezocht. Al meer DVPs aanwezig dan normaal zo kort na 11:00. Ik denk dat er ca 6 tot 8 waren en wat losse rondliepen, een verdwaalde in de serre aan het nicotine tanken en waarschijnlijk wat aan het ontbijt. Dat ontbijt stelde ik nog even uit, eerst de belangrijke zaken.
In eerste instantie zag ik niets van mijn gading. Dus nam ik positie in de Kino, liggend met zicht op de trap en zicht op de DVP kleedkamer. Zowel de mede beren als de DVP's stroomden gestaag binnen. Ik denk dat rond 11:30 de aantallen al vergelijkbaar waren met normaal op een dag zo rond 14:30. De aanwas nam daarna wat af. Mijn ervaring: het start niet meer langzaam druppelend op maar het gaat even heel snel zowel in beren als in DVP's om daarna weer in het normale oude tempo langzaam aan aan te groeien.
Een jonge dame zag mij vanuit de kino op de loer liggen en kwam bij me. Lieve dame, glad praatje, mijn type. Ik was in een relaxte bui en dacht; waarom niet? Dus om 11:30 ging ik al kameren en ik was zeker niet de eerste. Lekker uurtje gedaan met Cali, ik neem aan aan Roemeense. Lieve meid, niks mis mee.
Daarna een korte lunch break op het buiten terras, het was droog, mild met een glimpje zon. De toegang naar het dakterras was dicht, waarschijnlijk omdat je elkaar niet kan passeren op de trap? Daarna snel naar ronde 2, er waren voldoende vrije DVP's en er waren allerlei types, ook weer 2 met bril wat ik altijd wel vertederend vind. Meer variatie in DVP's (leeftijd, uiterlijk) dan ik me meen te herinneren.
Rond 12:45 zag ik dat er wachttijden voor kamers waren, dus snel op zoek voor DVP ronde 2. In de bar niets van mijn gading maar al struinend kwam ik Irina uit Moldavie tegen. Een liever schat. Met haar de 2e ronde gedaan, denk dat het toen ca 13:15 was en er was geen kamer wachttijd. Irina voelde prima aan wat ik nodig had, ik heb met haar genoten.
Bij vertrek om 14:15 leek de 'drukte' stabiel: tussen 13:00 en 14:00 weinig verschil. Wat me naderhand opviel is dat voor mijn gevoel de gemiddelde leeftijd van de beren wat hoger lag dan normaal; veel grijze mannen die ik inschat op 60+
Bij het wegrijden nog even een blik geworpen op de parking: die leek niet overvol, maar ik kon niet heel goed de parking aan de rechterzijde van de inrit inkijken maar meende daar nog wel wat vrije plekken te zien.
Het was anders maar prima! Ik geef de voorkeur aan een langzaam opstartend SS in plaats van dit SS dat om 11:00 een sprint trekt. Het deed me een beetje denken aan de dynamiek bij GT kort na 11:00. Maar als ik mag kiezen tussen geen SS of dit SS dan kies ik zeker dit SS. Het is anders maar zeker niet slechter. Ik kom graag weer.
Mentholbear
16 juli 2020, 15:59
en dan?
De volledige maatschappij moet dat nu!
Er zijn zaken waar ze het niet op orde krijgen, boetes vallen, weer sluiten of zelfs helemaal niet open gingen. Veel normale sauna's die met tijdslots werken (sla ik allemaal over), en dat doet SS gelukkig ook niet. Dus ik vind dat ze het gezien de omstandigheden niet verkeerd doen.
Mentholbear
16 juli 2020, 22:50
dat zeg ik ook niet!
ze doen het goed!
maar de ganse maatschappij heeft zich aan regels te houden, dus geen melij met ander toch!
Okay, ik had je reactie dan anders geïnterpreteerd.
WANDELAAR5
16 juli 2020, 23:56
Vanmorgen mijn Zeer Snelle auto gestart voor een eerste keer naar Sixsens op een regenachtige donderdag 16 juli. Daar heb je niet veel aan, want je moet de cruise control op 100 zetten en laten staan. Inmiddels terug; dus tijd voor een verslag. Ik ga het meeste vergelijken met "mijn" stamclub Babylon. Onderweg komt de stemming er bij Weert al in omdat daar in een weiland een grote Sixsens reclame staat. Bij een erg lelijk industrieterrein draaide ik de A76 op, waar het landschap al snel veranderde in mooie glooiende groene heuvels. Toen ik het dropje Lemiers uitreed stond er links een paars gebouw: Ik was er. Ik draaide de parking op rond 11 uur 20 en sloot aan bij de rij voor de ingang. Daar werd keurig afstand gehouden. Er gingen 2 deuren steeds elektrisch open en dicht, dat was een beetje een potsierlijk gezicht. Alles verliep keurig geordend, dus die deuren hadden m.i. net zo goed gewoon open kunnen blijven. Handen ontsmetten, temperatuur meten, €60 afgerekend (1-0 voor Sixsens, want in Babylon is het €70) slippers, badjas en handdoek gekregen en toen even een korte rondleiding en uitleg hoe de lockers werken. Handig systeem! Ik had mij locker 1 toegeëigend omdat ik daar redelijk afstand kon houden en het was ook een mooi symbolisch getal voor mijn eerste bezoek.
De club is echt onoverzichtelijk. Ik begrijp nu heel goed waarom er soms heel verschillende schattingen zijn van het aantal DVPs. Aan het einde van de dag had ik de indeling een beetje door. Er zijn 3 verdiepingen en 2 trappenhuizen, 1 aan de voorkant en 1 aan de achterkant. Direct in het begin onthouden wat op welke verdieping is was er bij mij ook niet bij, maar uiteindelijk heb ik niet echt veel lopen dwalen en alle personeel was ook zeer behulpzaam met de weg wijzen. Na het omkleden eerst maar eens een kopje koffie in de bar beneden en alles rustig in mij opgenomen. Er waren een paar DVPs en een groeiend aantal ijsberen. Rond een uur of 2 groeide het aantal DVPs vrij hard. Ook later druppelden er nog wel wat binnen. De voorzieningen zijn goed vergelijkbaar met Babylon. Het is er schoon, beide hebben een buitenzwembad (Babylon wat groter), Jacuzzi, Sauna, Stoomcabine, massage en kino. Sixsens heeft nog een men's room, waar je bij Babylon beneden lekker rustig kan liggen. Babylon heeft 2 serres en Sixsens 1. De eetruimte in Sixsens is iets groter. Al met al geen doorslaggevende voor- of nadelen.
Eerst maar eens beginnen met een brunch. Bij Babylon ligt er altijd heerlijke gerookte zalm en forel en ik was benieuwd wat Sixsens te bieden had. Verse haring! (2-0 voor Sixsens). Verder ook een prima buffet met warme tosti's, koffie drinken, broodjes, worstjes etc. Niets mis mee. Ik heb geen omelet besteld, ondanks dat ik hier al eens had gelezen dat dit mogelijk was. Het restaurant was vrij warm. De hele club was overigens wat te warm naar mijn zin. Met name ook de kamers zonder raam (gelukkig ben ik nooit in de afwerkhokjes beland). 2-1 voor Sixsens, Babylon loopt wat in). Het overdekte terras/serre is met de infrarood heaters ook erg warm. Die kunnen ze beter buiten hangen voor de rokende dames, die vandaag af en toe flink bibberend hun nicotine verslaving stonden te bevredigen. Goed dat Sixsens rookvrij is, maar bij Babylon is de afzuiging dermate goed, dat je buiten de rookruimtes ook geen last heb van de rook (en daar ben ik vrij kritisch over). Later kwam ik erachter dat je ook met je bordje naar de serre kan lopen. Als je daar 1 van de hoge tafels bij de pui weet te bemachtigen die wat verder van de infraroodstralers af staan heb je een prima plekje. Lekker licht en niet te warm.
Een tijdje vanuit de serre naar de rokende dames zitten kijken om te kijken of er één tussen zou zitten die mij wel wat zou lijken. Goede line-up met een ruime keuze in blanke vrouwen. Dik, dun, jong, oud. Een paar met enorme botox lippen. Zo'n duckface vind ik helemaal niets, terwijl er wel een paar een leuk lijf hadden met flinke sili's. Toch gaat hier een puntje naar Babylon, omdat daar ook Afrikaanse vrouwen rondlopen en de dames bloot rondlopen, met hooguit af en toe een handdoek (2-2). Later wel een paar (3) topless dames gezien. Op een gegeven moment een errug knappe jongedame gespot. Mella. Even aangesproken, maar ze deed niet aan tongzoenen. Later ook nog Marlène uit Slowakije gesproken. Zij viel me op met een erg aardige vriendelijke lach en een wat volwassener uitstraling. Zij deed vanwege Corona tijdelijk niet aan tongzoenen. Ik besloot even te gaan lezen in mijn e-Reader, maar er werd mij verteld dat dit niet mocht in de bar. Nog even bij de receptie na wezen vragen, dat ding heeft geen camera niets. Wat is daar nu toch op tegen? Maar het mocht echt niet (2-3 voor Babylon). In Babylon hebben ze die e-reader misschien ook wel een keer of 3-4 gecheckt, maar ik mocht iedere keer gewoon lezen. Later wist Sixsens de score weer gelijk te trekken omdat er duidelijk meer DVPs zijn dan in Babylon (3-3).
Ik was toch flink aan het twijfelen, maar toen zag ik Mariana, die ik nog kende uit Venus. Ik had hier al gelezen dat ze nu een bril op had. Staat haar goed. Ik deed alsof ik haar niet herkende en toen uiteraard voordat ze het zelf zei alsnog: Mariana! Zij werd 2 keer voor mijn neus weggekaapt. Ze is in korte tijd al erg populair. Ze beloofde steeds mij daarna op te kunnen zoeken. Uiteindelijk gekozen voor Alex. Een vrij lange (1.75), slanke, 26 jarige blonde dame met halflang blond haar. Ze werkt er sinds 1 juli en werkte hiervoor in Denemarken in de escort. Ik had geluk, werd een prima kamer in het oude deel van de club. Meteen verlengd naar een uur (ik begin met nieuwe onbekende dames altijd met een half uur). Ik heb voor haar een paspoortje aangemaakt. Ze heeft al aardig wat vaste klanten aangetrokken in de 2 weken dat ze er werkt.
Daarna douchen. De douches hoef je niet steeds in te drukken. Heerlijk (4-3 voor Sixsens). Alleen 1 keer een ijsbeer die meende dat je dan de kraan ook niet dicht hoefde te doen. Eikel. Handdoek ruilen na douchen was geen enkel probleem, dus die commotie op het forum begrijp ik niet zo. Wel is natuurlijk handdoeken die gewoon voor het grijpen liggen veel makkelijker, maar hier ga ik geen extra punt voor aan Babylon geven. Dit is prima werkbaar. Tijd voor de jacuzzi. Iets minder luxe en iets gevaarlijker om in te stappen dan Babylon, maar verder prima. Weer handdoekje ruilen en daarna met de e-reader weer in de serre gaan zitten. Even in het restaurant wezen kijken en daar een heerlijk stuk taart te pakken gekregen en wat watermeloen.
Na een tijd nu eindelijk wel Mariana te pakken gekregen voor een kamer. Ze was buiten aan het roken en kwam toen haar sigaret op was naar me toe. Dat werd weer een topsessie! Ik ga niet steeds in haar draadje schrijven, dan krijg je zo'n topic dat door 1 of 2 ijsberen wordt gevuld en weinig informatie toevoegt. Nu moesten we wel een tijd wachten op de kamer. Zelfs op een doordeweekse dag liep uiteindelijk de wachttijd op tot > 30 minuten (4-4). En de kamer was erg benauwd, zonder raam. Ik weet dat Mariana wel houdt van een goede befsessie, maar ik wilde graag eerst zelf. Dus na uitgebreid zoenen, pijpen (wat doet ze dat toch heerlijk!), standje 69 de condoom erom en heerlijk klaargekomen. Uitzicht op zo'n knappe vrouw doet veel met je. Daarna was zij aan de beurt. Daarna nog tijd om heerlijk bij te kletsen over hoe het met haar ging. Ze was al die (Corona) tijd thuis geweest. En nu moest er weer geld verdiend worden in Sixsens.
Inmiddels was het etenstijd. Ik mocht niet vanaf de receptie het restaurant in en moest dus naar beneden, naar het andere trappenhuis en daar weer omhoog. Een prima systeem om goed afstand te kunnen bewaren! Het is allemaal 1 richtingverkeer. Het buffet werd voor me opgeschept. Dit was prima. Shoarma (was vrijwel op), kipschnitzel en rundstoofpot met frietjes of rijst en diverse salades. Maar Babylon biedt ook a la Carte aan en vis en warme groente. Ook kun je bij Babylon meer biersoorten bestellen (inbegrepen) waarbij ik de Leffe blond altijd heerlijk vindt. Dus hier gaat toch een puntje naar Babylon (4-5). Bij het eten even gezellig met een zeer knappe blondine Alexandra uit Osnabrück zitten kletsen.
Na het warm eten werd het tijd voor de derde en laatste kamergang. Ik was naar buiten gegaan om een beetje af te koelen van de grote hitte binnen. Daar even gezellig gekletst met een Belg die mij Yasmine aanwees als 1 van zijn favorieten. Daar ben ik mee naar de kamer geweest voor een heerlijke afsluitende sessie. Het verslagje staat in haar topic. Daarna onder de douche, aangekleed, spullen ingeleverd bij de receptie en naar huis. Gelukkig kon ik op de terugweg wat harder rijden (deels 120, deels 130).
Al met al een heerlijke dag. De club heeft goede maatregelen getroffen voor de Corona tijd (rechts houden op de trap, stoelen afwisselend voor dames en heren, handen desinfecteren bij binnenkomst en voor het avondeten). Dat het bij grote drukte soms net niet helemaal lukt is niet zo erg, als je zelf een beetje de regels volgt en uitkijkt ben je maar heel kort binnen 1,5m van andere ijsberen. Een nipte overwinning voor Babylon (4-5), maar die is nu dicht, dus ik zal vast nog wel eens wat vaker naar Sixsens gaan!
Gezien het aantal biersoorten kan ik mij goed voorstellen dat je Babylon een extra punt geeft. Echter qua het eten scoort SS toch hoger qua meer variatie in vergelijking met Babylon. Dus eindstand zou op 5-5 moeten uitkomen. ;)
WANDELAAR5
17 juli 2020, 12:13
Die punten score is uiteraard heel individueel bepaald. Menthol vindt de afmetingen van de handdoeken heel belangrijk. Variatie van eten over meerdere bezoeken heen is misschien groter, maar gisteren absoluut niet. Ook weet je natuurlijk niet of Babylon met nieuwe Coronaregels die variëteit kan handhaven.
kempie
17 juli 2020, 12:44
Aan het einde van de dag had ik de indeling een beetje door. Er zijn 3 verdiepingen en 2 trappenhuizen, 1 aan de voorkant en 1 aan de acterkant![/QUOTE]
Er zijn zelfs 3 trappenhuizen en dan rekenig ik de trap naar het dakterras nog niet mee. Goed zoeken.
Helaas dat dit nu afgesloten is een ideaal plekje om rustig met je e-reader te genieten wie gaat daar mee nu in de luidruchtige bar zittenz
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Mentholbear
17 juli 2020, 15:33
en dan rekenig ik de trap naar het dakterras nog niet mee. Goed zoeken.
Helaas dat dit nu afgesloten is een ideaal plekje om rustig met je e-reader te genieten wie gaat daar mee nu in de luidruchtige bar zittenz
Ik deed dat graag. Beetje surfen of verslagje schrijven. En in de tussentijd 'vogeltjes' spotten :biggrin:
Dus jammer dat dit daar ook niet meer mag.
drieganger
17 juli 2020, 15:46
Kans is groot dat ik vanavond na jarenlang Duisburg bewandel mijn debuut ga maken in de wereld van de saunaclubs! Is vrijdagavond een goed moment om te starten met dit avontuur?
Zijn er nog zaken waar rekening mee gehouden dient te worden als groentje, of luidt het devies; "gewoon gaan"?
Rockymountain
17 juli 2020, 15:57
Kans is groot dat ik vanavond na jarenlang Duisburg bewandel mijn debuut ga maken in de wereld van de saunaclubs! Is vrijdagavond een goed moment om te starten met dit avontuur?
Zijn er nog zaken waar rekening mee gehouden dient te worden als groentje, of luidt het devies; "gewoon gaan"?
Zeker niet op een vrijdagavond gaan dan.. haha
Op een doordeweekse dag kan je op een aangenamere manier kennismaken met alles en iedereen..weekends kan het een gekkehuis zijn... en ze zien er allemaal leuk en lief uit..schone praat hebbe ze allemaal..gewoon gaan met de dame waarbij je u het best voelt.
vanKees
17 juli 2020, 16:21
Gezien het aantal biersoorten kan ik mij goed voorstellen dat je Babylon een extra punt geeft. Echter qua het eten scoort SS toch hoger qua meer variatie in vergelijking met Babylon. Dus eindstand zou op 5-5 moeten uitkomen. ;)
Einspruch was Lebensmittel angeht! Was an einem schönen Sommertag auf den Grill kommt, für mich bisher unerrreicht. Und ich kenne die Grilltage im
Sharks!
vanKees
wizard0
18 juli 2020, 04:08
Leuke kamergangen vanavond uur lulu. 2 keer jong blondje dat in samya altijd met Fransesca optrekt. Ken de naam niet maar super lieve. En dan nog nieuwe voor eerste keer geprobeerd. Tevreden over elke kamergang.
Het feestje beneden was wel heel pover.
Verstuurd vanaf mijn LYA-L29 met Tapatalk
vrije jongen
18 juli 2020, 08:54
Hier Diana, in samya Chiara
Verstuurd vanaf mijn moto g(6) met Tapatalk
Player
18 juli 2020, 11:50
Gisteren 17/7 bezoek gebracht aan ss. Rond 12u aangekomen, toen ik de parking opreed was tot mijn verbazing de linkerparking nog vrij leeg. Aan de ingang geen lange rij wachtenden, kon zoals vroeger meteen binnenstappen. Handen ontsmetten en korte toelichting over de Coronaregels maar die waren dezelfde als vorige keer, op het moment dat ze merkten dat ik volledig op de hoogte was kon ik meteen verder gaan om de plichtsplegingen af te handelen voor polsband, badjas etc. Alsof de Goden ervoor iets tussen zaten, stond Laura van GT links van mij om zich in te schrijven. Dit kon geen toeval zijn, de laatste weken waren we intens dagelijks in contact en mijn bezoek vandaag was in de eerste plaats voor haar. Zij is mijn 2de meest favoriete DVP in GT en het weerzien was dan ook zeer hartelijk en intens. Ik sla af op de trap naar de mannenlocker, zij daalt verder af naar de meisjeslockers. Wanneer ik omgekleed uit de mannenlocker kom, staat ze mij op te wachten om te gaan ontbijten. Samen op het terras volledig ontbijt onder een bewolkte maar droge hemel. Lang zitten bijpraten, het was van Valentijnsdag geleden dat ik haar nog gezien had (zie mijn verslag van 14/02 in GT). Haar extensions is ze kwijt, nu halflang maar volledig blond haar. De dames in ss denken allemaal dat ze Roemeens is en kan dat begrijpen met haar geblondeerd kapsel, maar dit is een volbloed Spaanse! Dat kan ik je verzekeren, in hart en temperament. Een eerste kamergang was dan ook onvermijdelijk en het was als vanouds. Met mijn favorietjes van GT ben ik al een zillion keer op de kamer geweest, dus ook met Laura. En ze weet perfect wat ze bij mij moet doen, ze heeft alles onthouden en weet hoe het werkt. Dat vind ik lekker aan favorietjes, ze kennen je inside out en hoe je lichaam werkt en vice versa. Dat is altijd lekkere sex. Na een uurtje de kamer af want we hadden honger. Jammer genoeg ging de laatste portie pasta voor onze neus weg. Wachten op een nieuwe lading, geen probleem want ik kan ondertussen flikflooien met Laura, maar werden dan toch terecht verzocht om ruimte te maken daarvoor buiten het restaurant. Laura ging dan maar een tafeltje zoeken op het terras en nam al meteen 2 stukken taart als dessert mee. Ik zorgde voor de pasta. Tijdens het eten kwam Hongaarse Sandy uit GT erbij zitten aan tafel en ook de dokter van GT. Het begon op een reünie te lijken. Gezellig kletsen tijdens het eten met ons vieren, nog een sigaret en koffie. Sandy ging wat eten met de dokter en ik ging voor een 2de kamer met Laura, Tja, we hebben schade in te halen...goeie kamer van bijna 2 uur, kwestie van haar een volledige checkup te geven na maanden stilstand in de lockdown. Ik wacht aan de mannenlockers op Laura die de sleutel gaat terugbrengen, om af te rekenen. Ana ziet me en duwt een paar beren opzij om naar mij te kunnen stappen. Paar zoenen ter begroeting, “Where were you all the time, you are so busy?” Vraagt ze. Ik kan van haar hetzelfde zeggen, Laura komt aangehuppeld en ik heb meteen mijn levend alibi bij de hand. Informeer nog naar Flori maar ze heeft geen idee waar die uithangt. We zien mekaar later nog, spreken we af.
Daarna wat gaan uitblazen in de bar. Het bleef opvallend rustig in de Club. De drukte van 1 à 2 weken geleden is volledig weg. De dames begonnen zelfs jaaggedrag te vertonen en morren over te weinig cliënteel. In de bar spot ik Lulu, mijn Vaalse favo mag niet ontbreken dus gaf ik een teken om bij mij te komen. In haar eigen stijl komt ze bij me zitten, dit is geen Spaans temperament maar zuiver Roemeense schoonheid. Dien ik nog te zeggen dat ik haar de mooiste van ss vind? En op de kamer weer een topservice gehad, niets op af te dingen. Dat werd een kamertje van 2 uur, time flies when ya having fun...
Ondertussen al 19u voorbij en tijd om nog wat te gaan eten. In de verande plaats genoeg om in openlucht het avondeten te nuttigen, er is echt weinig volk voor een vrijdagavond. Met een koffie het schoons nog wat inspecterend, andere GT dames, een aantal van Babylon, LR,... Het is een echt allegaartje geworden van Duitse Clubs in ss. Laura komt buiten voor een sigaret en de dokter komt bij haar zitten. Ik ga erbij en even later komt Sandy ons vervoegen. Wat herinneringen en anekdotes over GT ophalen, info wisselen waar alle dames tegenwoordig uithangen,... en samen met Sandy de dames keuren in ss. Sandy houdt gewoon van sex en of dat met een man of vrouw is maakt haar niet uit. Dus je kunt het met haar over vrouwen hebben als je met je beste maat zou doen. Maar ze heeft een zekere voorkeur voor Laura, dat weet ik nog van vroegere trio’s met haar. Laura begint meer en meer aan te sturen op een herhaling van zo’n trio, alhoewel zij enkel in mannen geïnteresseerd is. Het is intussen al 22 u en mijn talloze uitvluchten om een trio te ontwijken hebben geen baat. Ik ga dan maar overstag, op naar kamer 11... met 2 meiden onder de douche en dan actie, beurtelings Laura en Sandy gehad en dan vraag ik Sandy om me te tonen wat zij met Laura kan doen... ik kan haar geen groter plezier geven, hier geniet ze echt van en het is geen fake lesbian act. Laura ondergaat ons beiden uiteindelijk zeer gewillig. Top kamertje met deze 2.
Het is halfeen ‘s nachts, nog met de dames een laatste sigaret op het terras alvorens zij het voor bekeken houden vandaag. Afscheid genomen aan de meisjeslockers en dan de bar in om te zien of er nog vis in de zee is. De DJ draait opvallend stil zijn muziek. Matig aantal beren, nog veel dames in de aanbieding. Ik zie Bulgaarse Vicky opduiken en stap op haar af. Het is al 1 am voorbij dus niet teveel tijd meer verliezen om nog een kamer te maken. Met een Bulgaarse kan je nooit iets verkeerd doen bij mij, dus als afsluiter een fijn halfuurtje met haar de laatste energie verspeeld.
Dan nog opfrisdouche voor de terugtocht, omkleden en naar de parking. Die is quasi leeg, het is nooit druk geweest vandaag in de Club. Aangenaam als man, minder voor de dames. Het werd uiteindelijk vooral een GT dag en nacht in ss aangevuld met een paar authentieke ss toppers met Lulu voorop. Heel blij weerzien met mijn favo Laura en beetje van onze achterstand ingehaald met 3 uitgebreide kamers waarvan één extra spicy door combinatie van Spaanse peper en Hongaarse lust. Hiervoor komen we graag zeer binnenkort terug naar ss. Wederom complimenten aan het ss team om dit allemaal ordelijk en veilig te laten verlopen in extreem moeilijke tijden, hopelijk kunnen we dit met z’n allen zo houden.
vanKees
18 juli 2020, 14:21
Leuke kamergangen vanavond uur lulu. 2 keer jong blondje dat in samya altijd met Fransesca optrekt. Ken de naam niet maar super lieve. En dan nog nieuwe voor eerste keer geprobeerd. Tevreden over elke kamergang.
Het feestje beneden was wel heel pover.
Verstuurd vanaf mijn LYA-L29 met Tapatalk
Vielleicht Valentina (im Babylon im Samya Blowy) mit gemachten C-Sillies? Eine etwas höhere Stimme? Kann Topper sein bei Sympathie,
aber auch Looser bei "Skunks"!
(Miskien Valentina (im Babylon und in Samya Blowy) met gemaak C-sillies? 'N effens hoër stem? kan mussie met simpatie wees,
maar ook Looser by "Skunks"!
vanKees
vrije jongen
18 juli 2020, 16:32
Vielleicht Valentina (im Babylon im Samya Blowy) mit gemachten C-Sillies? Eine etwas höhere Stimme? Kann Topper sein bei Sympathie,
aber auch Looser bei "Skunks"!
(Miskien Valentina (im Babylon und in Samya Blowy) met gemaak C-sillies? 'N effens hoër stem? kan mussie met simpatie wees,
maar ook Looser by "Skunks"!
vanKeesNiet dus
Verstuurd vanaf mijn moto g(6) met Tapatalk
ilovethaigirls
18 juli 2020, 19:38
Ik ken player niet maar moet zowat gelijk met hem binnen gegaan zijn. Als je zo vroeg in de bar komt ben je echt wel opgejaagd wild. De dame die op mijn to-do lijstje stond kreeg ik helaas weer niet te pakken. Een zwartharige met zwart-witte bikini.
Ik zag dan Sandy binnenkomen en heb die direct geboekt. Ze wou eerst nog effe wat eten en nou weet ik dus via het verslag van Player waarom het zo lang duurde voor ze me kwam ophalen. Werd net als vorige week een heel leuk uurtje met Sandy, die ik ook al een paar keer had in GT.
Daarna wat in de tuin gehangen met onze vaste GT-bende. Was weer beregezellig.
Terug tijd voor actie. Moet zowat de eerste maal zijn dat ik de naam van mijn kamergenote niet weet......Ik heb er gewoonweg niet naar gevraagd. Ik noem haar dan maar "Gipsy". Zag er een zigeunertype uit en bleek ook zo te zijn. Een zwartharige voorzien van talrijke plakplaatjes en dikke opgespoten lippen. Normaal val ik niet op zulke dame maar deze had me al een paar keer behoorlijk opgegeild. Met haar blonde zusje was ik al een keer. Bleek iets minder spectaculair dan ze zich in de bar profileerde maar was toch wel goed.
Daarna wat gegeten en nog met enkele forumberen gesproken. Ik had nog wel zin in een jong blond meisje. Lees hier net dat het om Diana (ex-Chiara Samya) ging. Die moet ik volgende keer absoluut hebben. Ik had echter besloten om nog wat te drinken in de bar en dan naar huis te gaan.
Zoals zo vaak in een club werd mijn plan gewijzigd. Werd aangesproken door Sonja, een mooi Roemeens meisje voordien werkzaam in PHG. Ik vond ze best wel knap in haar gele fluo bikini en ging na wat aarzelen toch overstag. Best wel een aangename tijd mee gehad, afgezien van upselling waardoor ze zo goed als de resterende inhoud van mijn portefeuille in ontvangst nam.
Volgende vrijdag ben ik er zeker terug.
Player
18 juli 2020, 20:10
@ilovethaigirls Ik zou me verontschuldigen dat ik je zo lang op Sandy heb laten wachten toen ze bij mij aan tafel zat bij het eten - Sandy is één van de meest stressloze en relax DVP's die ik ken dus tijd deert haar niet - was het niet dat jij ooit in GT gezorgd hebt dat ik Poolse Ola niet kon onderscheppen omdat jij steeds met haar op de kamer zat. Dus we zijn quit, maar dat is niet waar want diezelfde avond heb ik Mira bezet gehouden waardoor jij niet met haar kon kameren. Dus 2-1 in mijn voordeel eigenlijk [emoji6].
Wij hebben mekaar al ontelbare keren gekruist in GT, maar ik was tot voor kort 100% incognito in de Clubs.
Betreffende Gipsy, ik vermoed dat het Maria was? De beschrijving klopt als ze ook fake boobs heeft. Is mijn guilty pleasure in ss maar gisteren gaf ze me enkel de angry eye. Tip, als je Sandy een groot plezier wilt doen met een trio, zij ziet Maria volledig zitten. Ze kwijlde haast als ze ze zag[emoji6]
Mentholbear
18 juli 2020, 22:55
Tip, als je Sandy een groot plezier wilt doen met een trio, zij ziet Maria volledig zitten. Ze kwijlde haast als ze ze zag[emoji6]
Zijn er ook dames die kwijlen als ze Sandy zien?
Player
18 juli 2020, 23:05
Zijn er ook dames die kwijlen als ze Sandy zien?Dat zal je de dames moeten vragen. Ik kan enkel maar oordelen als man zijnde.
Mentholbear
18 juli 2020, 23:22
Dat zal je de dames moeten vragen. Ik kan enkel maar oordelen als man zijnde.
Okay. Ik dacht dat je misschien tijdens trio's of verhalen, al dan niet van Sandy, was opgevallen dat er bepaalde dames van nature ook erg hongerig zijn naar Sandy. Niet (alleen) vanwege de biljetten.
Mentholbear
19 juli 2020, 01:15
POST
Onverwachts nieuws. Ik kon m'n oren niet geloven. Ik dacht het eerst niet goed gehoord te hebben. Maar het was toch werkelijk waar. Vorige maand bracht de messias het verlossende woord. Per 1 juli mochten sekswerkers weer aan de slag. Op de vraag of er nog beperkingen zijn met mondmaskers of standjes, was het antwoord ontkennend. Grappig hoe de gebarentolk dit allemaal weet te vertalen... Weliswaar zonder straight face ;)
https://www.standaard.be/cnt/dmf20200625_05000912
Het nieuws ging online natuurlijk als een vuurtje. Zou Yin Yang misschien dan dus ook weer open kunnen. Zou Sixsens de deuren open doen, of flikken ze ons misschien een Finca-tje?En als ze weer open gaan, zouden er wel meiden zijn, of wordt het een Theo's sfeertje?
Ik zat erg te twijfelen. Het is best een pokke eind rijden voor me. Bovendien zal het vast super druk worden en is het nog niet eens zeker dat ze open gaan. Dus ik overwoog om die week maar een gewone sauna te bezoeken. Maar wat bleek, menig sauna bleef nog dicht!En nadat op 1 juli er daadwerkelijk ijsberen binnen waren geweest, en dan niet alleen voor een rondleiding, de knoop doorgehakt en op 2 juli richting Lemiers vertrokken.
Tegen openingstijd stond er al een rij van circa 15 man en 1 dame. Omdat de bank vrij was, besloten om daar op te gaan zitten wachten tot de hek open zou gaan. Onbedoeld zo voorgedrongen, maar met zo een korte rij kwam iedereen uiteindelijk natuurlijk gewoon binnen. Niet dat ik iemand plek om binnen te komen in had genomen.1 Kale kneuter voor me leek me bekend voor te komen. Wie het was, wist ik niet zeker. Ook omdat hij mij niet na oogcontact niet aansprak. Wellicht dat ik me vergist had. Hij en z'n kameraad liepen als eersten naar binnen. Per 2 mocht er namelijk binnengekomen worden. Z'n makker was snel klaar en naar beneden. Ik kreeg van de portier de instructies te horen. Eerst handjes wassen aan de desinfectie zuil, temperatuur meting, afstand houden, en bij de balie aanmelden. Dat zag er goed uit. De balie is meer naar achteren geschoven, zodat voor de balie nu meer ruimte is gecreëerd. In de wand lagen handdoeken, badjassen en slippers allemaal netjes in vakjes. Ik denk allemaal ten koste van de opfrisruimte van dames achter de receptie.
De kale kneuter draaide net om voor richting de locker en ik zag het schot door z'n oor, en kreeg toen het vermoeden dat dit wel es Jonhny Fontana kon wezen. Enfin, first things first. 5 tientjes voor Happy Hour afgetikt (die goeie ouwe tijd...), badjas, handdoek en sauna handdoek mee, en omkleden en opfrissen maar. Gare handdrogers wilden maar niet aan, ondanks dat alle knoppen ingedrukt waren en zelfs het lampje van stroom brande. Wat bleek, ze blijken nu een sensor te hebben. Sommige malloten schijnen blijkbaar een föhn vergeten uit te zetten dat deze overgang nodig is??? Net als dat ze niet door hebben dat de douches niet vanzelf uit gaan...
Maar goed, uiteindelijk droog en wel het restaurant opgezocht. Ik miste gelijk de spaghetti vreters aan de muur. Dat oubollige vond ik wel leuk. Maar wat ze nu gedaan hebben zag er ook prima uit met wat plakplaatjes aan de muur. En natuurlijk de nieuwe tafeltjes en stoeltjes, ter vervanging van de banken. Vast om te voorkomen dat er mensen dicht op elkaar gaan zitten. Dat doen ze maar op de bar en in de kamer moeten ze gedacht hebben...
Ik had verwacht dat er iemand klaar zou staan om mijn bestelling aan te nemen of voor me op te scheppen. Niets van dat alles. Ik was er zo door overrompeld dat ik zelfs vergeten was die dag om een omeletje te bestellen. Kun je nagaan ;)Maar het ontbijt was als vanouds goed. Ik meen de haring te missen (doch de weken erop bleken ze wel weer in het assortiment te zitten), maar verder was er weer van alles. Inclusief het soeppannetje en stoompannetje met worst.Na het ontbijtje, even een wellness rondje gaan doen. Daar trof ik die kale vent in de jacuzzi. Even erbij gaan zitten. Dat mocht, want op het trapje stond een sticker met 3. Op de sauna's 4. Die gaven het maximale toegestane aantal personen.En warempel, blijkbaar blijft er sporadisch toch wat hangen in die waardeloze grijze massa van me. Gezellig even bijgebabbeld met JF. Daarna de sauna ingedoken om even lekker op te warmen.
Na opgefrist te zijn, scheiden onze wegen. Glaasje fris gehaald en vervolgens richting de tuin. Op de veranda spotte ik Sjeufke en Eva (van voormalig K3). Sjeufke wuifde nog maar me, maar ik zweette als een otter en wenkte dat ik de tuin in ging om af te koelen. Het zonnetje scheen, maar er was ook een lekker briesje. En zo een poosje liggen afkoelen. Oef, wat heb ik dat gemist zo een sauna rondje...
Toen ik uit m'n roes ontwaakte waren de pannenkoeker en zijn leenliefje in geen velden of wegen meer te bekennen. Verder die dag volgens mij ook niet meer gezien. Jammer, had graag weer even met Sjeufke een babbeltje willen maken en weer es met Eva te kameren. Hopelijk komt het er nog van en krijgt ze haar presentje later alsnog.
Dan maar de bar ingedoken om op jacht te gaan. Er waren best aardig wat meiden. Ik schat zo tussen de 25 a 30. Maar kwa mannen werd dat wel zo het 3 voudige, als het al niet meer was.
Doch, omdat het toen nog relatief vroeg was, waren er best behoorlijk wat dames beschikbaar. Een paar bekende gezichten gezien. De bar ruimte zag er redelijk hetzelfde uit. Wel was er tussen de bankjes waar geen 1,5 meter gehouden kon worden, net als je bij sommige terrassen ziet, plexiglas geplaatst. Nee, zonder glory hole...(Een week later waren ze na een controle alweer verwijderd, en vervangen door 'aerosolen filters'... Zonde dat zo iets soms niet van te voren goedgekeurd kan worden. Soms wordt er bij een controle pas aangegeven wat er allemaal niet door de beugel kan).
Me na een rondje in een hoekje genesteld met m'n e-reader. Onder tussen met een half oog de toestroom aan dames in de gaten houdende.
Komt daar na een poosje ineens een dame op me af. Niet zo eentje in lingerie, maar met broek en een norse blik. Het bleek de bardame te zijn. Dat ik niet met dat ding hier mocht zitten. Ik probeerde haar gerust te stellen dat dit een e-reader is en geen smartphone of tablet. Niks mee te maken. Nieuwe regels, en het mag alleen nog maar in de veranda, tuin en restaurant.Balen, want hier had ik niet op gerekend en derhalve geen tijdschrift ofzo meegenomen.Er zijn dus vanwege corona nog behoorlijk wat regeltjes bijgekomen, bovenop de oude regels. En then some...Maar blijkbaar is het allemaal nodig om de tent draaiende te houden, en dan maar gewillig mee te gaan. Veel andere keus is er momenteel niet...
Dan maar beetje de ruimte in zitten staren. Een dame waar een paar keer oogcontact mee was geweest en die eerder op de dag vroeg waar ik naartoe ging (naar m'n ontbijt), kwam naast me zitten en stelde zich voor als Sofia uit Hongarije. Ze bleek in GT Wenen gewerkt te hebben. Daarover beetje gebabbeld en proberen uit te vogelen of ze ook in Duitsland heeft gewerkt. Dat leek niet het geval te zijn, aangezien heel veel clubs niet kende en 1 enkele in Frankfurt alleen van naam kende, omdat een vriendin daar gewerkt had.
Hoewel ze kwa postuur niet helemaal mijn type was, heeft ze een leuk snoetje en de klik was er ook, dus ik besloot de sprong te wagen. Ik ging me gauw opfrissen en daarna een lekker kamertje gehad met deze nieuwe meid.
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?55994-Sofia-(Hongaarse)&p=706872#post706872
Na me weer opgefrist te hebben, tegoed gedaan aan de lunch. Ook hier was het ieder voor zich en het heeft me weer goed gesmaakt.Voor het relaxen probeerde ik de mens room, maar daar was het me wat te benauwd...Dan nog maar een wellness rondje. Ik moet zeggen dat het me daar eigenlijk ook wat warm was. Ik snap niet waarom ze niet de deur naar de trap open hadden staan. Er bestaan manieren om die brandveilig open te kunnen hebben. (2 weken later stond de deur eindelijk wel open, wat zeker ten goede kwam van de ventilatie).
Na weer afgekoeld te zijn nog maar es de bar ingedoken voor ene drankje. Het leek er intussen inderdaad beetje een gay tent geworden. Het wemelde van de badjassen. Zo nu en dan was er nog een dame te spotten.Ineens kwam daar een slanke donker harige meid binnen die ik eerder op de dag al gespot had. Ze zag er verleidelijk uit, maar ik was die dag al op de kamer geweest. Zou ik een joker kaart trekken? Nee joh, geniet met mate, gebood het engeltje op m'n rechter schouder. Screw that, zei het duiveltje op m'n linker schouder, de lockdown is net voorbij! Lang leve de vrijheid!En zo besloot ik op haar af te stappen. Ze leek me te herkennen van een andere club. Dat zou heel goed kunnen, want ik kwam daar wel es over de vloer. Na een leuk praatje besloten me op te frissen en haar alvast een sleutel te laten halen, aangezien er wachttijden waren.Boven op een bankje zitten wachten. Ik weet nou niet of het die 1e of 2e week was, maar net toen ik met de DVP mee ging, sprak een ijsbeer me aan. Ik verstond zijn naam, niet en tijd om even te kletsen was er niet. Sorry daarvoor!
Maar goed, ik dus achter Roemeense Bella aan en genoten van een geweldige kamergang.
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?55995-Bella-(Roemeense)&p=706874#post706874
Nadien het restaurant ingedoken voor het avondmaal. De entree was vanuit de receptie. (Later werd dat de entree en richting de receptie was de uitgang, ten behoeve van het 1 richtingsverkeer).En nu werd er inderdaad door personeel voor je opgeschept. Bestek was wel weer zelf graaien uit de bakken. (Later werden die netjes in een servertje voor je gerold en overhandigd). Na een hapje, lekker wezen uitbuiken in de bar.
Ik spotte nog een hele mooie slanke blondine. Super lief koppie, maar ze had al een nummertje in d'r handen. Boven ging ze uiteindelijk haar sleuteltje halen, ik vroeg aan haar tijdelijke minnaar hoe het engeltje heet. Ramona blijkt haar naam te zijn. Die gaat op het dansboekje. Ze bleven echter heel lang weg.Goed teken, maar gemiste kans voor me.
Ik besloot nog wat wellness rondjes te maken en daarna kwam mijn eerste POST corona lockdown bezoek ten einde.
Heb echt genoten van de dag. Zowel de wellness als de DVP erg gemist. En Sixsens weet die 2 prima te combineren.
mejicano
19 juli 2020, 09:30
[QUOTE=
" Ik zag dan Sandy binnenkomen en heb die direct "
beste ilovethaigirls: is ze hongaarse Sandy uit GT ?
[QUOTE=
" Ik zag dan Sandy binnenkomen en heb die direct "
beste ilovethaigirls: is ze hongaarse Sandy uit GT ?
Ja dat is ze
Player
19 juli 2020, 10:26
[QUOTE=mejicano;709197]
yep, die met haar schattig neusje.....:rolleyes:Niet alleen een schattig neusje. Ze heeft wel wat kilo's bij sinds de start van de lockdown maar het gaat haar nog goed af.
peterp095
19 juli 2020, 10:39
Gisteren naar Ss geweest. Deur ging reeds rond 1045 u open en inchecken gebeurde zeer vlot. In tegenstelling wat er hier op het forum wordt verteld, dat er een meidenstop zou zijn, stel ik vast dat er weer een aantal nieuwe meiden zijn bijgekomen in tegenstelling tot vorige week. Opvallend verschillende uit PHG, volgens een Duitse ijsbeer zouden er momenteel zelfs een 15 tal aanwezig zijn. Niettegenstaande ik gisterenavond laat nog enkele opties had voor een kamer met garantie me toch laten vangen door een meid uit PHG. Was haar eerste dag in SS en had rond 2230 u nog geen enkele kamer gemaakt. Eigenlijk zou dat een signaal voor mij moeten geweest zijn om haar door te sturen maar er toch ingetrapt, en hoe. Dit was nu eens een voorbeeld van "abzockerin". Zoals naar gewoonte was er een wachttijd voor een kamer die 's avonds opliep tot ca 1 uur en mevrouw vond het dan ook maar normaal bij het afrekenen dat ik 30 minuten extra moest betalen voor het wachten ! Mevrouw bood een normale service aan bij minimum 1 uur en liever nog langer. Op zich is dat voor mij geen probleem maar dan verwacht ik ook inzet en wat beloofd werd ook gedaan wordt. Niets hiervan. Dus een te mijden dame voor de toekomst en hopelijk gaan de Duitse clubs snel open zodat we van deze dames verlost zijn. Het is mij nu ook wel heel duidelijk vanwaar de achteruitgang van PHG. Indien de Duitse clubs op korte termijn niet zouden opengaan hoop ik maar dat er niet nog meer Duitse bezoekers uit clubs zoals PHG naar SS zullen komen want dan is de hond aan de ingang meer dan wenselijk voor het welzijn van de club.
Mentholbear
19 juli 2020, 10:43
Dus een te mijden dame voor de toekomst
Weet je nog hoe ze heette en hoe ze er ongeveer uitziet?
Sjeufke
19 juli 2020, 11:31
Vrijdag 18 juli
Met een paar clubmaten afgesproken, waarvan er één mij een parkeerplaats toewees. Tegen twaalven waren nog enkele plekken vrij vlak bij de ingang, al was P1 al goed gevuld. Geen rij voor de deur. Ik kon meteen naar binnen. Na de formaliteiten bij de receptie, omgekleed en richting bar. In de bar met de nodige knuffels onthaald door Vanessa, Eva1, Eva2, Vicky (Bul) en Violetta. Even later nog wat gebabbeld met Roxana (Diana ex bab). Ik zou haar zo voorbij hebben gelopen, met haar donker blonde kleurtje. Leuk om haar weer eens te zien. Tanja niet gezien overigens. Ondanks dat ik nog nooit met Vicky op kamer ben geweest, blijft ze altijd vriendelijk en geeft ze aandacht. Wie weet waar het nog van komt.
Met the Queen naar het Terras waar ik met twee clubmaten de nodige lol heb gehad. Probeer een discussie met de Queen maar eens naar je hand te zetten :biggrin:
De Bulgaarse Vicky kwam nog een duit in het zakje doen. Die kan er ook wat van heb ik nu ervaren.
Met Violetta stond al een kamer al gepland. Maar ja Eva.... . Met Eva en Violetta in overleg in welke volgorde er zou worden gekamerd. Nee......geen trio dames :roll:
Het werd op poleposition Violetta en met Eva op plek 2 na dinnertime.
Met Vio overlegd voor zo'n cabine bij de massage. Daar hebben we een paar maanden geleden veel fun gehad. Het werd 'm uiteindelijk toch niet. Rond half 3 met Vio naar -2. Mooi dat volkslied uit Sjengencity, nadat de race was gewonnen. Sjeuf verliet deze kamer weer met een brede glimlach. :freu:
Na de kamer een paar vinokes en 43', waar de meiden van genoten. Werkt perfect zo met een vooruitbetaald betaald bedrag op je polsband.
Prima temperatuur om op het buiten terras te vertoeven. Buitenbar geopend! De maatregelen in relatie tot Corona worden strikt gehandhaafd. Zitplaats nemen bij een H. Bij een D, mondkapje op of moven, tenzij je een Dame bent :rolleyes:. Simpel toch?, maar het werkt prima.
Leuk om Das, de hotelmanager, weer eens te zien. Met Mooiejoke had ik vooraf onze herkenbaarheid gedeeld. Elkaar toch gemist. Kenmerk 'open badjas met saunahanddoek om' werd 'm niet deze vrijdag. Bij binnenkomst kreeg ik twee dezelfde handdoeken. Eén handdoek omgeruild, maar dat bleek geen saunahanddoek te zijn zoals ik gewend ben. Een vierkant geval. Kreeg het niet om mijn 'smalle' taille :rolleyes: en het hing op mijn voeten. Vond het wel prima zo en maar gelaten voor wat het was.
Tegen etenstijd liep het terras leeg. We lieten de grote meute maar voor gaan, want we hadden geen zin om een kwartier in de rij te staan. Rond kwart over zes konden we zo doorlopen. Zoals altijd, kan je uit veel soorten vlees en vis kiezen. Een ruim assortiment aan salades en groenten, Frites en aardappelgratin. Voor ieder wat wils. Op het terras met de meiden en de maten ons het eten heerlijk laten smaken. Tja....als je op een D zit met mondkapje op, is het moeilijk eten, zo bleek :biggrin:.
Eva sloot zich aan op het terras en nam alvast plaats naast Sjeuf. De wisseling van de wacht. Er werd nog een triovoorstel gedaan. Toegezegd, maar wordt iets voor komende week. Misschien woensdag al.
Eva had tussentijds een sleutel gescoord voor een kamer op +1. Op voorhand al vast afscheid genomen van mijn clubmaten en van Viooltje die het deze vrijdag voor gezien hield.
Want je weet vooraf nooit hoe lang Eva mij op de kamer weet te houden. Enfin, ook deze kamer was er weer een van, zoals het 'heurt'! :betrunken:
Een 'onverwachte' Musketiersdag liep ten einde. Badjas en handdoeken netjes ingeleverd bij de receptie. Kreeg nog wat eurootjes terug die op mijn polsbandje stonden.
Sjeuf worstelde zich in zijn winkelwagentje. Via de N278 richting Sjengencity!
Een dag zoals die moet zijn in Sixsens! Topclub! :5ster:
Illusion Plopp
Aritso
19 juli 2020, 11:48
Bedankt Sjeuf voor deze bijdrage!
Aritso.
Mentholbear
19 juli 2020, 12:37
Met Mooiejoke had ik vooraf onze herkenbaarheid gedeeld. Elkaar toch gemist. Kenmerk 'open badjas met saunahanddoek om' werd 'm niet deze vrijdag.
Hare majesteit bij een 'goed gevulde' Bourgondiër (was het toch?) en dat moet Sjeufke wel zijn. Zo moeilijk is 't toch niet? ;)
Mooiejoke
19 juli 2020, 13:16
Idd Sjeufje. Zoeken naar de man met open badjas liep uit op een misser. Snel maar op zoek gegaan naar leuke dames. Dat ging wel goed.
kempie
19 juli 2020, 13:44
Gisteren naar Ss geweest. Deur ging reeds rond 1045 u open en inchecken gebeurde zeer vlot. In tegenstelling wat er hier op het forum wordt verteld, dat er een meidenstop zou zijn, stel ik vast dat er weer een aantal nieuwe meiden zijn bijgekomen in tegenstelling tot vorige week. Opvallend verschillende uit PHG, volgens een Duitse ijsbeer zouden er momenteel zelfs een 15 tal aanwezig zijn. Niettegenstaande ik gisterenavond laat nog enkele opties had voor een kamer met garantie me toch laten vangen door een meid uit PHG. Was haar eerste dag in SS en had rond 2230 u nog geen enkele kamer gemaakt. Eigenlijk zou dat een signaal voor mij moeten geweest zijn om haar door te sturen maar er toch ingetrapt, en hoe. Dit was nu eens een voorbeeld van "abzockerin". Zoals naar gewoonte was er een wachttijd voor een kamer die 's avonds opliep tot ca 1 uur en mevrouw vond het dan ook maar normaal bij het afrekenen dat ik 30 minuten extra moest betalen voor het wachten ! Mevrouw bood een normale service aan bij minimum 1 uur en liever nog langer. Op zich is dat voor mij geen probleem maar dan verwacht ik ook inzet en wat beloofd werd ook gedaan wordt. Niets hiervan. Dus een te mijden dame voor de toekomst en hopelijk gaan de Duitse clubs snel open zodat we van deze dames verlost zijn. Het is mij nu ook wel heel duidelijk vanwaar de achteruitgang van PHG. Indien de Duitse clubs op korte termijn niet zouden opengaan hoop ik maar dat er niet nog meer Duitse bezoekers uit clubs zoals PHG naar SS zullen komen want dan is de hond aan de ingang meer dan wenselijk voor het welzijn van de club.
Inprincipe is het een goede zaak dat er weet nieuwe meiden worden toegelaten maar dat het dames zij uit phg is geen goede zaak.
Als er dan toch plekjes zijn laat ze dan eens navraag doen naar de achtergrond van de club waar ze voorheen hebben gewerkt voor ze ze toelaten. Desnoods zouden ze wat bij de ijsberen kunnen peilen of die nog goede dames weten uit andere clubs waarmee contact is en die geintresseerrd zijn. Er zijn genoeg ijsberen die dat hebben. Als ze enkele toppers uit GT, LR en enkele ander clubs kunnen binnenharken loopt het bezoekers aantal misschien ook niet terug nu de club alweer wat langer open is. Want uit de berichten begrijp ik dat het al lang zo druk niet meer is.
Dames uit phg, samya en dolce vita zouden ze zoveel mogelijk moeten mijden. Ik weet nog wel enkele dames uit gt die ik er graag zou zien. Ik heb er geen contact mee en weet niet of ze er voor in zijn maar goed er komen wat mannen uit allerlei clubs nu dus wie weet kunnen die wat betekenen. Zou best fijn zijn om daar een kate, valeria enz. te zien.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Meme Moo
19 juli 2020, 14:07
De iets teruglopende drukte zal m.i. vooral te maken hebben met het feit dat de huisvaders momenteel op ‘schoolvakantie’ zijn met het gezin.
Het is door de week nog steeds iets drukker dan normaal, maar niet meer zo vol als in de eerste twee weken.
Prima te doen zo en ruim voldoende dames! SS heeft de zaakjes goed voor elkaar!
ilovethaigirls
19 juli 2020, 14:22
" Ik zag dan Sandy binnenkomen en heb die direct "
beste ilovethaigirls: is ze hongaarse Sandy uit GT ?
Had het er extra bij gezet dat ik die in GT ook al een paar keer had. Dus ja is dezelfde en service ook :)
ilovethaigirls
19 juli 2020, 14:31
Nou wat dames betreft heb je in elke club wel goede en minder goede.
Ik hoop dat Mira uit GT nog komt. Had ik vorige week nog contact mee en ze zag het wel zitten om in Sixsens te komen werken. Als ze die binnenlaten is er weer een topper meer.
Mentholbear
19 juli 2020, 18:13
Dames uit phg, samya en dolce vita zouden ze zoveel mogelijk moeten mijden.
Nou wat dames betreft heb je in elke club wel goede en minder goede.
.
Wat I al zei. In elke club heb je ook goeie. Ondanks dat PHG en Samya relatief meer party girls dan service girls heeft, kun je nog wel es verrast worden. Zo werd ik de 2e dag na heropening positief verrast door Bella van Samya. En hoewel Ciara technisch nog kan verbeteren, vind ik het wel top met haar op de kamer. Net als Ariana/Adriana ex PHG.
Dus dames enkel op club historie uitsluiten lijkt me wat kortzichtig. Ik zou toch meer bij de klanten peilen. En als dames dat soort nonsens uitspoken als bij Peter, melden en bij herhaling eruit.
Dinsdag 7 juli en woensdag 15 juli Sixsens bezocht,was op 7 juli op de doorreis naar Oostenrijk en had in de buurt een hotelletje geboekt om woensdagmorgen ontspannen naar Tirol af te reizen.
Het was weer een goed toeven in SS,overwegend leuke dames,goed eten en een prima wellness,ook gebruik gemaakt van het buitenzwembad.
Mijn eerste kamer was met Lydia die mij hartelijk begroete op het buitenterras,wat bijgepraat over het verleden en heden,heb met Lydia heel wat plezierige uurtjes beleefd in o.a.Golden Dream Schuttdorf, Villa Marisol en Gallardo,de service was weer als vanouds TZ,diverse standjes,heerlijke BJ en uiteindelijk :t15119:met uitzicht op heerlijke bips :moon:en zwaaiende :titten2: mijn nakomelingen de vrijheid gegeven,
Lydia heeft er via mooi gekleurde tatoeages er wel in de tussentijd wat plakplaatjes bij gekregen.
Tussendoor nog genoten van het Limburgse gebak en nog gezamenlijk met Brombeer Zuid een hapje gegeten en later op het terras nog wat bijgepraat,ik met een sigaartje en Brombeer Zuid met een lekker geurende pijp.
Mijn tweede kamer was met de volslanke Duitse Lia,had met deze sympathieke dame al op het terras een leuk gesprek gehad,en dat twee uur later voortgezet via een heerlijke sessie,alles wat Husky graag ondergaat op seks gebied werd prima ingevuld door deze kanjer die van vrijen houd,met Lia in cowgirl bovenop mij beleefde ik een goddelijk orgasme.
Tussendoor met diverse aardige Limburgse en Brabantse ijsberen gecommuniceerd,o.a. een 82 jarige kranige ijsbeer die naast het tennis ook nog menig groen DVP blaadje nuttigt!!
Om 23.00 uur vertrokken naar mijn dichtbij gelegen hotel om vroeg in de morgen te vertrekken naar Oostenrijk.
Nadat ik een week in Oostenrijk in de bergen had gebivakkeerd,met zondag nog een ijsberen tussendoortje in Atlantis een mooie saunaclub in Kufstein(bericht volgt) op de terugreis 15 juli opnieuw SS bezocht
waar ik in Meliers goed weer aantrof.
Vooraf had ik voor beide bezoeken telefonisch reserveert,de eerste keer nog met ondersteuning van Eddy V,omdat de telefoon niet opgenomen werd,overigens op een later tijdstip wel.
Ook nu weer een fijn bezoek, om 12.30 werd mijn gezichtstemperatuur gemeten,en nam mijn ijsbeer attributen in ontvangst.
Sauna,gezwommen,lekker gegeten tijdje met Joker gesproken die ik goed ken uit Villa Vanilla,en nog wat andere mij bekende ijsberen ontmoet,o.a. stamgast Wim etc.
Mijn eerste kamer van een uur was opnieuw met de Duitse Lia,die dacht ik mij het beste kon verwennen na een lange rit van ruim 8 uur uit Oostenrijk:)
En dat deed ze met volle inzet,mijn latente vermoeidheid verdween als sneeuw voor de zon toe ik die heerlijke borsten,kont etc. onder handbereik had,ik werd letterlijk en figuurlijk opgevreten door deze
Duitse milf,na een langdurige 69 positie,mijn nakomelingen de vrijheid gegeven in:t15134::freu:
Na een hapje eten later nog een fijne kamer mogen maken met de Roemeense goedlachse blonde krullenkop Merriam,gezegend met een robuust figuurtje,grote borsten met hulp van een vakkundig chirurg, en een mooie :moon: ook nu werd er weer een fijn erotisch feestje gebouwd met alles er op en er aan vooral haar BJ was van grote klasse,uiteindelijk met Merriam in cowgirl bovenop mijn nakomelingen de vrijheid mogen geven.
Conditie om de vele trappen in SS te betreden had ik genoeg na al mijn bergwandelingen in Oostenrijk:)
De organisatie van SS in Corona tijd was bijzonder goed met stringente aanduidingen waar de dames en heren mochten zitten,zowel buiten als binnen,hield iemand zich er niet aan dan de betreffende persoon op een vriendelijke manier daarop geattendeerd.
Ook de routing om te gaan eten is aangepast,en het eten werd opgeschept,kortom was deze ijsbeer onder de indruk van de maatregels en de controle daarop:applaus:
Om 22.00 uur met een tevreden gevoel vertrokken naar de altijd mooie Veluwe:wink2:
Ties85
19 juli 2020, 19:33
Vandaag vol goede moed naar Lemiers gereden rond 12:30 aangekomen, en al een chaos op de parkeerplaats die ik nog nooit heb meegemaakt rond deze tijd zeker niet.
Op de reeds met vele (Duitse) auto's en motoren volle parkeerplaats, toch nog een plaatsje gevonden en me een weg naar de ingang weten te worstelen, daar was halte nummer 2.
Het was om 12:30 al zo druk binnen dat er enkel nog dames binnen mochten die me links rechts voorbij gevlogen kwamen om van golf van overvloed te profiteren, en heren die al een reservering gemaakt hadden bleek later.
Er stond nog een Duitse heer voor me te wachten die ook geen reservering had en een aantal heren met reservering vlogen ons snel voorbij.
Voor mij was het dus al snel duidelijk dat het een hele tijd als een debiel wachten zou worden, om vervolgens geen plaats in het zwembad te hebben of aan de bar, uurtje wachttijd voor een kamer ofzo.
Nou op die manier laat maar zitten gelukkig is Lemiers voor mij een slordige 20 minuten rijden maar als je langer onderweg geweest bent lijkt het me balen in een rijtje onbepaalde tijd te moeten wachten voor een ongezellige drukte.
Ik was expres al niet op de zaterdag gegaan omdat ik dan een enorme drukte had verwacht, maar op een zondag zo vroeg al zo druk had ik niet verwacht volgende keer dus maar beter altijd reserveren.
Maja dat krijg je als je de enige saunaclub bent in een straal van 900 kilometer ofzo, hopelijk gaat Duitsland snel open want ben nog nooit zo snel thuis geweest na een bezoekje SS :(
Player
19 juli 2020, 19:47
Lees dat er een aantal heren mindere ervaringen hadden met nieuwe dames uit Duitse Clubs. Ik denk dat het niet veel te maken heeft met van welke Club ze komen, een aantal zijn zelfs "deket approved" binnengekomen.
De concurrentie is nogal hard voor sommige dames in de Club en ze willen het verlies van de vorige maanden compenseren door zware upselling, wachttijd in rekening te brengen of zonder blozen bij het afrekenen opeens veel meer te vragen dan afgesproken vooraf of wat gangbaar is.
Ik kan alleen maar aanraden om daar uit principe niet op in te gaan. En als ze blijven volhouden, niet twijfelen de Theke of management erbij te halen. De gepaste maatregelen zullen wel door de Club genomen worden in geval van terechte klachten.
een aantal zijn zelfs "deket approved" binnengekomen..
Een aantal wel, maar grotendeels is “deket disapproved” binnengekomen. Jammer terwijl aanbod van dames groot is momenteel.
wooley
19 juli 2020, 20:32
Wooley is net terug van een dagje ss
Stond om 10:30 uur in de rij achter 20 man .
Tent liep snel vol en er bleven gasten komen.
Ik had al snel Marlena geschaakt en kon met haar op kamer.
Ontbijtbuffet was prima.werd inmiddels zo druk dat er ook geen kamers meer vrij waren.
Keuken werd rond 14:30 tot 17:30 gesloten om avond eten voor te bereiden.dat was helemaal een drama om 30 minuten in de rij staan voor een bordje eten.wou eigenlijk nog een Kamergang te maken maar doordat er geen kamers vrij waren om 18:30 vertrokken.wordt nog wel eens vervolgd na corona.nu tijdens de maatregelen de 60 euro niet waard.
Sjeufke
19 juli 2020, 20:38
was helemaal een drama om 30 minuten in de rij staan voor een bordje eten.
Precies de reden waarom ik vrijdag een uur heb gewacht. Er is altijd genoeg eten.
je had eerste die geplande kamer moeten maken en dan pas eten ;)
brombeerzuid
19 juli 2020, 20:43
@sjeufke sommige ijsberen hebben die tijd niet:biggrin:
gignnl
19 juli 2020, 20:44
Half maart ging de wereld letterlijk en figuurlijk op slot.De harde clubbezoekers was aangewezen op pornhub en keukenrol of de dames van de thuiszorg.
Reikhalzend keek ik dan ook uit naar 1 juli,de dag dat er weer wat mocht.
Als enigste saunaclub ging Ss open en op zondag 5 juli stond ik er al voor de deur.
Onwennig door de lange onthouding bij een club die ik amper ken.
5 juli was helaas niet mijn dag,desondanks vandaag op herhaling en hoe anders zou de dag verlopen.
Keurig gereserveerd en werd netjes langs een rij wachtenden geloodsd.
Na de transformatie eerst ff gebruncht en een snelle blik buiten,helaas amper bekenden.
Al diverse fraaie dames gespot alvorens af te dalen naar de bar.
Hier de dames maar even afgekeken,diverse jaagsters op de koffie gehad wo 2 "zusjes"....
Jong en fraai laat ik maar even voorbijgaan,maar Oekrainse Natasja niet.Met haar al eerder het genoegen gehad.
Na korte wachttijd op naar de kamer voor stomende sex.
Inmiddels was Prima ook aanwezig,met hem bijgeklets en de dames wat aanschouwd alvorens te dineren.
Eten is prima verzorgt,net als overal word hier de 1,5 meter regel goed gehandhaaft.
Terug in de bar een bekend gezicht en ja hoor daar was Laura weer.Helaas alweer 2 jaar terug dat ik haar trof.
Op naar een kamer,nu met airco,voor een fijne sessie.
Nu zal het geen 2 jaar duren voor we elkaar treffen.
Leuk dagje gehad,snel weer op herhaling!
peterp095
19 juli 2020, 20:49
Ik ben gisteren ook rond 1900 u gaan eten en niet moeten aanschuiven. Sinds de heropening is het ook beter geregeld en vind ik de kwaliteit er ook nog op vooruitgegaan. Gisteren geen bediening door Beate en Willy maar door een nieuwe Nederlandse medewerker, ook zeer vriendelijk. Ook de nieuwe securiity mannen is een verbetering tov de vorige.
Jong en fraai laat ik maar even voorbijgaan,maar Oekrainse Natasja niet.Met haar al eerder het genoegen gehad.
Na korte wachttijd op naar de kamer voor stomende sex.
Volgens mij is Natasja een Bulgaarse!
gignnl
19 juli 2020, 21:12
Mix?proefde er nix van anders:gruebel:
Mentholbear
20 juli 2020, 00:26
KNIKKEBOLLEN
Mijn vorige bezoek aan Sixsens was me prima bevallen. Ondanks de drukte kon ik prima afstand houden en een rustig plekje vinden om me even terug te trekken, gebruik maken van de wellness, etc.
Dus dat was voor herhaling vatbaar en vertrok ik de 2e woensdag van de 7e maand wederom richting enige geopende SC.
Ruim voor openingstijd aangekomen was er al een kleine wachtrij van 10 man ofzo. Bij de deur stond de man met z'n pistool weer klaar. https://www.youtube.com/watch?v=wv7SYeEK6hg
Vervolgens handen desinfecteren, maar ho ho, nieuwe regel. Overal waar een H staat mag je als Heer plaatsnemen, overal met een D is voor dames. Maar waar moet Her dan gaan zitten vraag ik me af...
Enfin, 5 tientjes aan Happy Hour af mogen tikken, badjasje en handdoekjes mee en opfrissen maar.
En dan gauw hop hop richting het restaurant. Dit keer laat ik me niet in de war brengen. Ook niet door de H's of D's en bestelde als eerst gelijk maar het omeletje voordat ik het zou vergeten. Verder lekker worstje genomen. Dat vind ik altijd wel lekker bij het omeletje. Nog 1 of ander broodje genomen. Glaasje prik en attack!
Na de inwendige mens tevreden gesteld te hebben, even een wellness rondje gedaan. Oei, balen. De finse sauna was defect. Dat is een tegenvaller. Vind die juist het lekkerst van de 3.
Dan maar de stoomcabine in en vervolgens lekker buiten afkoelen.
Vervolgens werd het tijd mijn afspraakje voor die dag op te zoeken. De bar ingedoken kwam ik tot de heugelijke ontdekking dat de berichten kloppen en er een hoop dames zijn bijgekomen. 50 of 60 zou best wel es kunnen kloppen. Het aantal heren deed daar zeker niet voor onder. Wat me opviel was dat de plexi schotten waren verwijderd. Hiervoor in de plaats waren aerosool filters geplaatst in de vorm van een DVP. Tussen de H's voor heren zat een D voor DVP.
Mijn date na niet al te lange tijd gespot en Bella kwam naast me om even bij te praten. Hoe d'r eerste week was verlopen enzo. Maar tja, praatjes vullen geen gaatjes...
Dus een kamertje opgezocht om dat goed te maken. Genoten van een heerlijke sessie.
Dusdanig dat ik nog meer wilde, maar even een pauze nodig had. Zodoende met haar afgesproken dat we in de avond op herhaling zouden gaan.
Op de terugweg weer langs die attractie poortjes. Hinderlijk, maar blijkbaar nodig dat beren niet zonder dame zich boven begeven. Wat ik alleen niet snap is waarom ze er staan bij de meuk hokjes. Vorige week zat er een dame achter gevangen. Ze wilde er blijkbaar niet onderdoor kruipen en bleef wachten op verlossing...
Na het opfrissen dook zij de bar weer in en ik de wellness. Lekker eerst rustig opwarmen in de bubbelende jacuzzi, om vervolgens de bio sauna in te duiken. Dat is het toch net niet. Navraag leerde dag de Finse sauna en dag eerder al defect was geraakt, maar dat reperatie pas morgen zou plaatsvinden. Dat lijkt me toch sneller te moeten kunnen...
Enfin, na de lunch de bar ingedoken met een tijdschrift, aangezien e-readers daar beneden verboden zijn. Dat ging em echter ook niet worden. Het is er namelijk veels te donker.
Jammer. Ik vond het altijd wel fijn om wat te lezen, onderwijl de line up in de gaten te houden.
Dan maar de trappen op naar de serre. Kom ik daar ineens die schone blondine van vorige week tegen bij de lockers. Ik zou niet 100% zeker zijn geweest, ware het niet dat ze hetzelfde aparte setje aan had.
Dus ik keek haar vragend aan en vroeg Ramona? Ze keer op haar beurt mij verrast aan. Ja, uhm... Kennen wij elkaar.
Nee dat niet, maar je bent beroemd in de club.
Dat deed haar blozen. En d'r vriendin die erbij stond draaide met haar ogen en zuchte Ramona, Ramon, allways Ramona...
En we moesten er om lachen. Ik legde uit dat ze me vorige week was opgevallen, maar dat ze toen al een sleutel ging halen. Aan haar klant vroeg ik hoe ze heet en zodoende was d'r naam me bekend.
Ze bleek echter al een klant te hebben. Maar wanneer ze vrij was, zou ze naar me toe komen.
Ik intussen wat zitten lezen, gegeten, nog maar een wellness rondje gedaan, en de bar ingedoken. Na een poosje kwam ze eindelijk te voor schijn en kwam bij me zitten onder de digitale nummer plaat. Gezellig kennisgemaakt met deze Hongaarse schoonheid. Aangezien er een wachtrij is ontstaan, besloten haar een nummertje te laten trekken, terwijl ik me opfrisde. Terug onder het nummerbord keuvelden we verder en haalde ze een drankje voor ons.
Eindelijk was ons nummertje aan de beurt en konden we mooi een kamer boven nemen.
Wat een lieve zachtaardige meid is dit toch. Sensueel en teder gaat ze te werk. Geen gehaast, maar alle tijd van de wereld. Time flies when you're having fun. Voor ik het goed en wel doorhad was er al een uurtje voorbij.
Heb genoten van een heerlijke kamergang.
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?53768-Ramona-(Roemeense)&p=707797#post707797
Met pijn in het hart nam ik aan de lockers afscheid van haar en met nog meer pijn afscheid van m'n 100 euro.
Ik besloot me gauw op te frissen en mijn verdriet weg te vreten in het restaurant. Het smaakte allemaal extra zout door m'n tranen die erin vielen ;)
Alle gekheid op een stokje, het smaakte weer prima. Ook nu werd het avondmaal voor je opgeschept. Nu werd echter ook het bestek netjes in een servetje opgerold en aan je uitgereikt ipv dat je het zelf mocht pakken.
Eenmaal verzadigd lekker van de wellness genoten. Ik was best wel op die avond.
Maar belofte maakt schuld. Ik had nog een ronde te gaan met Bella. Ik zat nog even te twijfelen of ik af zou zeggen. Maar nee, ik hou me liever aan m'n belofte.
En zo een poosje gewacht totdat Bella weer op dook. Ze kwam weer bij me zitten en na even keuvelen ons teruggetrokken voor wederom een heerlijk kamertje.
https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?55995-Bella-(Roemeense)&p=707798#post707798
Na afscheid genomen te hebben nog een laatste wellness rondje en toen was het hoog tijd om te vertrekken.
Achteraf gezien had ik me niet zo veel moeten kameren. Vermoeid als ik namelijk was geworden, zat ik te KNIKKEBOLLEN achter het stuur. Dat was niet handig. Bij een benzinestation langs de snelweg nog even een tussenstop gemaakt om niet helemaal in te sukkelen, maar een volgende keer toch beter rekening houden met de eigen grenzen.
vanKees
20 juli 2020, 05:52
Dames uit phg, samya en dolce vita zouden ze zoveel mogelijk moeten mijden.
Diese Aussage finde ich unfair, zu den absoluten Topper im SS sind (Ek vind hierdie stelling onregverdig, onder die absolute Topper in die SS is)
-Valentina, Lulu und jetzt neu Bella und Diana (Chiara) aus dem Samya.
-die deutschen Mia und Mona aus dem Dolce Vita
...und so könnte ich wenn ich wollte die Liste verlängern. (...en so kon ek die lys uitbrei as ek wou.)
vanKees
Hooker lover1
20 juli 2020, 09:48
Vanaf heden is enkel alcoholvrij bier nog inclusief de toegangsprijs.
Biertjes van de tap,worden aangeboden aan 2.5 euro per consumptie.
Verder zal ook een mondmasker in gemeenschappelijke ruimtes tijdelijk verplicht worden.
Het was al langer een doorn in het oog van de club,dat er enkelingen bewust de club bezochten om zich goedkoop te entertainen.
Overmatige alcohol consumptie,een gebrek aan respect ten overstaan van de club en medebezoekers zijn vaker tot overlast geweest.
Actueel is het niet makkelijk werken,alle verplichte maatregelen werkbaar omzetten is geen lichte opgave.
De meerderheid van de bezoekers heeft begrip en werkt goed mee,maar alweer zijn er enkelingen die het verzieken en geen enkele vorm van respect tonen.
De laatste dagen werd het overduidelijk,dat de overlast veelal kwam van tafeltjes waar het bier iets te vlot geconsumeerd werd.
Om dit alles een halt toe te roepen,biedt men vanaf vandaag enkel nog bier aan tegen betaling.
De modale bezoeker die met de juiste intentie de club bezoekt,zal slechts enkele euro's per bezoek meer kwijt zijn om van een biertje te genieten.
De sfeer in de club,zal enkel verbeteren doordat diverse vormen van overlast sterk teruggedrongen zullen worden.
Ook voor de dames zal dit alles een verbetering zijn,heren die nooit de binnenkant van een kamer zien tijdens een club bezoek zorgde weleens voor frustraties bij de dames.
Heel wat vaste klanten spraken het management de laatste tijd aan,om wat te ondernemen tegen de overlast.
Zonder in details te treden,zal ook het personeel dat mocht opdraaien voor de veroorzaakte overlast ontlast worden.
Sixsens investeerde recent fors in renovatie,om ons kwaliteit en comfort te bieden.
Met de nieuwe maatregel hoopt men tegemoet te komen aan de wens van vele bezoekers,die rust en ontspanning waarderen.
HL1
Verder zal ook een mondmasker in gemeenschappelijke ruimtes tijdelijk verplicht worden.
Kom op zeg....... serieus ????
Staat het ook op de website? Of word het weer aan de deur / balie gecommuniceerd als je al bijna binnen bent? En wat als je geen mondmasker kunt dragen? Toegang geweigerd of doktersverklaring. En waarom dit besluit?
En waarom nog altijd via een klant communiceren SS? Wat is er zo moeilijk aan dit zelf mede te delen?
Nu kan ik dus niet meer checken of een mij onbekende dvp bijv een koortslip heeft, grafzerken ipv een goed gebit. En daarnaast word de nonverbale communicatie tot een absoluut minimum gereduceerd.
Die alcohol snap ik nog wel, maar het gejammer over overlast en dat het personeel daarvoor opdraait.... sorry hoor, maar er ook zoiets als iemand uit de zaak zetten. En in het achterhoofd houden wat voor zaak je nu eigenlijk runt. Verder de indruk dat men de oren veel te veel laat hangen van een handvol mega zeikerds.
Ik ben ondertussen twee keer geweest sinds de heropening en vind dat het er in SS nog héél erg beschaafd aan toe gaat vergeleken met andere clubs die ik ken. Ja het is bij tijd en wijlen druk maar in mijn ogen niet van dien aard dat het publiek niet te handhaven is.
phoenix
20 juli 2020, 10:30
ik kan me dat voorstellen, beter dan dat er plots het bericht komt, helaas gesloten vanwege een besmetting, je reduceert zo de besmettingskans voor vooral het personeel!! die klanten die gaan weg dus die nemen het mee, maar mensen die in sixsense veelvuldig aanwezig zijn moeten beschermd zijn!! wees blij, daarom houden ze in duitsland gewoon alles dicht...
Sjeufke
20 juli 2020, 10:33
Dan wordt hopelijk het kaf van het koren gescheiden. Ik heb er geen moeite mee.
Kreeg gisteren al berichten binnen van enkele bekenden over bezopen gasten en de nodige overlast. Gasten die zich niet aan de D en H regels houden en zo meer.
Kijken, kijken en niet neuken. Alleen maar zuipen.
Het zijn 'wij' die de boel daar verzieken. Je kan dat SS niet verwijten. Die doen er alles aan om conform de coronaregels te tent open te houden.
zeppos58
20 juli 2020, 10:41
Kom op zeg dat menen ze toch echt niet. Zelf drink.ik nooit bier in SS om verschillende redenen.
1 wat getapt kan je echt geen bier noemen, wie durft zoiets op de markt zetten.
2. De glazen kun je geen bierglazen noemen, wij drinken uit zoiets water.
3. Tappen kunne ze niet. Of willen ze niet kunnen, en half glas schuim is geen goede pint.
Maar dat was allemaal niet zo erg, omdat het gratis was, of beter in de prijs begrepen.
Maat 2,5 Euro voor een slecht getapte pint met fluitjesbier in iets dat geen bierglas is en waar 20cl ingaat dat slikt een Belg niet.
Gisteren op een mooi gezellig terrasje een echte Westmalle Trappist in een echt glas van 33cl gedronken voor 3 Euro, juist 3 Euro. DRIE om duidelijk te zijn.
Dat mannen zich zat drinken aan bier en dat de club dat niet ok vindt daar kan ik inkomen, maar er zijn andere manieren om dit aan te pakken.
Dit is pure geldmelkerij.
Maar dat mondkapje..... echt ????
Dat bier interesseert me geen reet. En overlast..... sommige lijken wel kleine kinderen, nauwelijks ervaring met andere SC's en menen dat SS de wereld is.
Als het echt zo moeilijk is te handhaven naar de regels is het misschien een idee het maximum aantal bezoekers te verlagen. Ik zie niet dat de nieuwe maatregelen de klagende stamgast en het arme personeel echt dienen. Het is gewoon keihard cashen (wat overigens gewoon mag en zeker geen verwijt). Voorheen met aanzienlijk minder bezoekers was de zaak ook financieel gezond gezien de recente investeringen. En anders wil ik graag de investeerder leren kennen en stamp ik ook een SC uit de grond.
Hierbij officiële mededeling wat betreft bier
33891
Shakir
20 juli 2020, 10:56
- Een mondmasker is momenteel de trend, en weldra zullen er meer trendy en modieuze modellen te verkrijgen zijn. Volgende maand zal een mondmasker bijna overal de norm zijn. Waarom zou dat niet voor onze hobby gelden? Bedenk dat de druk van de lokale autoriteiten op Sixsens te groot gaat worden. Ik vind een mondmasker dragen een aanvaardbare prijs om de pandemie onder controle te krijgen. Ik heb in België trouwens al verschillende keren met mondmasker geneukt, en dat stond me niet echt tegen. Een dame met een mondmasker kan bijzonder sexy zijn, ik heb namelijk een verpleegster-fetisj.
- Dat er geen vrij bier meer zal zijn zal mij een worst wezen, ik drink sowieso toch nooit in de club (ik moet namelijk presteren).
- Voor mij is de mededeling van HL1 alleen maar positief: als er hierdoor veel beren afhaken dan kan ik eindelijk ook eens een kijkje komen nemen. De witte badjassenzee heeft me tot nu toe altijd afgeschrikt. En ook, ik ben de matige service van het RLD meer dan beu, en snak naar een volwaardige vrijpartij in een saunaclub.
Mondmaskers in een bordeel is water naar de zee dragen.
Maar goed, we gaan gewoon door met vragen stellen.
Waar komt de mondkapjes plicht vandaan? Opgelegd vanuit de autoriteiten of zelf bedacht?
Hoe gaat SS handelen als ik bij het binnen gaan van de kamer besluit om toch geen gebruik te maken van de diensten van de dvp omdat het me niet aanstaat wat wat er onder het masker zit?
Moet het mondkapje ook op in de sauna en jacuzi?
Is het restaurant nog geopend nu de mondkapjes maatregel is ingevoerd? Zo ja, hoe moet ik dan eten? Zijn daar regels voor gedefinieerd?
Mag ik zelf een mondkapje meenemen of moet ik er één van de club dragen?
Piet Plezier
20 juli 2020, 11:00
niets meer als normaal mondkapjes op
Ik ben nu in Hunedoara en overal moet je een mondkapje op, zelfs op de markt en overal word je temperatuur gecontroleerd.
Beter voorkomen dan genezen
Alleen die €2,50 dat lijkt natuurlijk nergens op, ik klets er zo 30 a40 kouwe kletsen in, dan word het toch duur met nog een uurtje of 3a4 kameren
Maar het is niet anders
Nu eerst maar een kouwe klets nemen hier in Roemenië.
PROOST
WANDELAAR5
20 juli 2020, 11:11
Een dame met een mondmasker kan bijzonder sexy zijn, ik heb namelijk een verpleegster-fetisj.
33892
makke schapen.....
dubbele moraal en echt super hypocriet. Iedereen moet in het gelid als ze zelf maar betaald kunnen blijven neuken....
zeppos58
20 juli 2020, 11:26
Pijpen met een mondmasker, dat gaat nog wat worden:rolleyes:
Eddy_V
20 juli 2020, 11:36
En anders wil ik graag de investeerder leren kennen en stamp ik ook een SC uit de grond.
Jij slaat nog geen deuk in een pakje boter (ik trouwens ook niet, ben pacifist) maar wel een SC uit de grond stampen?
In je dromen :)
Prima tijdelijke maatregelen zolang we in het viruswaanzin tijdperk bivakkeren.
En sommige maatregelen blijven misschien wel definitief, als die goed uitpakken voor de sfeer en het rendement.
Op de lange termijn gaat het daar toch om.
Sixsens doet dit niet om snel te cashen lijkt mij maar om het de dames mogelijk te maken hun brood te blijven verdienen en de bezoekers onder de huidige omstandigheden hun plezier te kunnen laten beleven.
kempie
20 juli 2020, 11:48
Kom op zeg dat menen ze toch echt niet. Zelf drink.ik nooit bier in SS om verschillende redenen.
1 wat getapt kan je echt geen bier noemen, wie durft zoiets op de markt zetten.
2. De glazen kun je geen bierglazen noemen, wij drinken uit zoiets water.
3. Tappen kunne ze niet. Of willen ze niet kunnen, en half glas schuim is geen goede pint.
Maar dat was allemaal niet zo erg, omdat het gratis was, of beter in de prijs begrepen.
Maat 2,5 Euro voor een slecht getapte pint met fluitjesbier in iets dat geen bierglas is en waar 20cl ingaat dat slikt een Belg niet.
Gisteren op een mooi gezellig terrasje een echte Westmalle Trappist in een echt glas van 33cl gedronken voor 3 Euro, juist 3 Euro. DRIE om duidelijk te zijn.
Dat mannen zich zat drinken aan bier en dat de club dat niet ok vindt daar kan ik inkomen, maar er zijn andere manieren om dit aan te pakken.
Dit is pure geldmelkerij.
Hier ben ik het wel mee eens. Ik dronk er ook al zelden een ‘biertje’ want ik vind niet dat ze lekker bier hebben.
Voor mij geen gemis.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Mondmaskers in een bordeel is water naar de zee dragen.
Maar goed, we gaan gewoon door met vragen stellen.
Waar komt de mondkapjes plicht vandaan? Opgelegd vanuit de autoriteiten of zelf bedacht?
Hoe gaat SS handelen als ik bij het binnen gaan van de kamer besluit om toch geen gebruik te maken van de diensten van de dvp omdat het me niet aanstaat wat wat er onder het masker zit?
Moet het mondkapje ook op in de sauna en jacuzi?
Is het restaurant nog geopend nu de mondkapjes maatregel is ingevoerd? Zo ja, hoe moet ik dan eten? Zijn daar regels voor gedefinieerd?
Mag ik zelf een mondkapje meenemen of moet ik er één van de club dragen?
Bel ze effe op en je krijgt alle antwoorden. :biggrin:
Hooker lover1
20 juli 2020, 12:15
Kom op zeg....... serieus ????
Staat het ook op de website? En waarom dit besluit?
Nu kan ik dus niet meer checken of een mij onbekende dvp bijv een koortslip heeft, grafzerken ipv een goed gebit. En daarnaast word de nonverbale communicatie tot een absoluut minimum gereduceerd.
Die alcohol snap ik nog wel, maar het gejammer over overlast en dat het personeel daarvoor opdraait.... sorry hoor, maar er ook zoiets als iemand uit de zaak zetten.
Speciaal voor brianboitano nog een aanvullende verduidelijking.
Mondmaskers zijn niet verplicht voor de dames,jou veronderstellingen en zorgen zullen dus geen realiteit worden.
Ook stond al deze info sinds deze morgen officieel op de website,maar alvorens dat te checken ben je wel weer erg snel om te melden dat het er niet zou staan.
Waarom dit besluit.....
In belgie en Duitsland is het al een tijdje gangbaar om mondmaskers te dragen,voor de Nederlanders niet.
Ook het belang en de noodzaak(plicht),om de regelgeving te respecteren zodat de club geopend mag blijven,wordt helaas niet door iedereen gerespecteerd.
Sinds de heropening heeft men veel tijd en moeite geinvesteerd,om te kunnen werken zonder mondmaskers verplicht te maken.
Aangezien het voor bepaalde personen niet mogelijk bleek hieraan mee te werken,is men er helemaal klaar mee.
Mondmaskers dus in de gemeenschappelijke plaatsen en bij het aanschuiven aan het buffet.
In het restaurant uiteraard niet,en wat je met de dames doet op de kamer is jou eigen keuze.
Verder wordt het zeer gewaardeerd dat je van mening bent dat sixsens een beschaafde club is,en uiteraard kreeg security de opdracht om stoorzenders weleens vaker de deur te wijzen.
Wat dat betreft,zit het helemaal goed in je achterhoofd.
HL1
kempie
20 juli 2020, 12:16
Mondmaskers in een bordeel is water naar de zee dragen.
Maar goed, we gaan gewoon door met vragen stellen.
Waar komt de mondkapjes plicht vandaan? Opgelegd vanuit de autoriteiten of zelf bedacht?
Hoe gaat SS handelen als ik bij het binnen gaan van de kamer besluit om toch geen gebruik te maken van de diensten van de dvp omdat het me niet aanstaat wat wat er onder het masker zit?
Moet het mondkapje ook op in de sauna en jacuzi?
Is het restaurant nog geopend nu de mondkapjes maatregel is ingevoerd? Zo ja, hoe moet ik dan eten? Zijn daar regels voor gedefinieerd?
Mag ik zelf een mondkapje meenemen of moet ik er één van de club dragen?
Niet zo dramatisch BB je weet wel beter. Natuurlijk mag je mondkapje naar beneden als je wilt eten. Dat is toch overal zo.
En als die dame nieuw is en je wilt eerst weten hoe haar gezicht eruit ziet dan neem je ermee naar buiten of je geeft d’r wat te drinken en wacht tot ze een paar slokken neemt.
Het is niet het meest fijne maar aan de andere kant wel zo veilig met het weer toenemende aantal besmettingen. Als dit nodig is om de club open te houden.
En waar die regels vandaan komen, who cares?, hebben ze het zelf bedacht of heeft de inspectie of burgemeester het als extra regel opgelegd. Het veranderd toch niet en als ik de 2 keer dat ik er was zo eens rondkeek in de bar begrijp ik de regel wel.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Hooker lover1
20 juli 2020, 12:45
Dan wordt hopelijk het kaf van het koren gescheiden. Ik heb er geen moeite mee.
Kreeg gisteren al berichten binnen van enkele bekenden over bezopen gasten en de nodige overlast.
Kijken, kijken en niet neuken. Alleen maar zuipen.
Sjeufke heeft het wederom helemaal goed!
Er kwamen de laatste tijd teveel klachten,sixsens bekeek de zaak en kwam tot het besluit dat zuipers niet tot de doelgroep behoren die de club wenst aan te trekken.
Sixsens is een sauna club,en geen cafe....
Niets mis met genieten van een drankje,maar de bedoeling van een club is uiteraard dat er ook eens geneukt wordt.
HL1
kempie
20 juli 2020, 12:53
Sjeufke heeft het wederom helemaal goed!
Er kwamen de laatste tijd teveel klachten,sixsens bekeek de zaak en kwam tot het besluit dat zuipers niet tot de doelgroep behoren die de club wenst aan te trekken.
Sixsens is een sauna club,en geen cafe....
Niets mis met genieten van een drankje,maar de bedoeling van een club is uiteraard dat er ook eens geneukt wordt.
HL1
En het is niets nieuws moet je eens naar het frankfurtse gaan en kijken wat je daar betaald aan entree en dan de prijs per bierjte is.
Misschien doet aca gold het wel aardig bier gratis tot 19.00 uur wn daarna betalen om de uitgaans stappers te weren die graag alles inclusief lekker veel bier voor weinig geld komen drinken.
P.s. daar is het biet ook al niet te zuipen.
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Sjeufke
20 juli 2020, 13:07
Mondmaskers in een bordeel is water naar de zee dragen.
Maar goed, we gaan gewoon door met vragen stellen.
Waar komt de mondkapjes plicht vandaan? Opgelegd vanuit de autoriteiten of zelf bedacht?
Hoe gaat SS handelen als ik bij het binnen gaan van de kamer besluit om toch geen gebruik te maken van de diensten van de dvp omdat het me niet aanstaat wat wat er onder het masker zit?
Moet het mondkapje ook op in de sauna en jacuzi?
Is het restaurant nog geopend nu de mondkapjes maatregel is ingevoerd? Zo ja, hoe moet ik dan eten? Zijn daar regels voor gedefinieerd?
Mag ik zelf een mondkapje meenemen of moet ik er één van de club dragen?
Sixsens bepaalt haar regels zelf. En bepaalt ook of er iemand wel of niet binnen mag. Doet niet terzake hoe die regels tot stand komen.
Je schikt je naar de regels als je de club bezoekt of je blijft thuis. Zo simpel is de keuze!
Wees blij dat er tenminste 1 SC open is.
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.