PDA

Volledige versie bekijken : Sixsens, Algemene verhalen



Pagina's : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

pietpotent44
16 juni 2019, 09:46
Wat doet haar naam er dan toe?
Maar ze behoort inderdaad wel tot de mooiere dames van de club.
Verdorie, ik ben zo slecht in namen !

Doutzen?

Eddy_V
16 juni 2019, 10:17
Doutzen?
Nee, het klonk meer als Bani, maar dat kan ik best verkeerd verstaan hebben

deket
16 juni 2019, 12:11
denk dat je Ramona zal bedoelen,een blonde Roemeense waarvan er reeds twee nichtjes Sixsens bezoeken

deket
16 juni 2019, 12:13
en merk nu dat er al een draadje van deze nieuwkomster bestaat

Eddy_V
16 juni 2019, 12:36
denk dat je Ramona zal bedoelen,een blonde Roemeense waarvan er reeds twee nichtjes Sixsens bezoeken
Fout gegokt.
Ramona is een klein opdondertje, type jongste en daardoor meest verwende kind van het gezin met hoge verwachtingen over het grote geld in deze job, maar zonder daar al te veel voor te willen doen.

Je weet toch wat ze over het werkwoord “denken” zeggen?
dat moet je over laten aan een paard, die heeft een groter hoofd :tongue:

Ben nog aan het bijkomen van de afgelopen dagen.
Gelukkig zit er in mijn vierdaagse een rustdag in gebakken op de zondag!
Zowel de koele hete kamers met Vicky en Bella als de sportieve activiteiten met de waterratjes hebben een flinke aanslag gepleegd op mijn conditie. Daarbij nog mijn levensreddende duikactie bij het oprapen van wat achtergebleven materiaal om verder leed te voorkomen, waardoor mijn reputatie van waterrat ook weer bevestigd werd.

Aanvullend op mijn live verslagen is nog te melden dat ik overwoog om een nieuw topic-item te starten: “live vanuit de jacuzzi in Sixsens” maar daar mag geen phone gebruikt worden, dus dan maar in Algemeen.
Aanleiding: vanuit de jacuzzi zag ik een fraaie roodharige dame gehurkt bij de douches zitten.
Met een schuin oog naar HL1 vraag ik hem “Zie ik dat nou goed”?
Antwoord: “Jazeker, die rooie zit daar gewoon te zeiken” !
Je maakt wat mee op zo’n dag :biggrin:

Klaarblijkelijk had Lesyeux al een voorgevoel met zijn aanmelding voor het IJBF feestje op 20 juli en zijn nieuw te open topic “live p-sex”
Ik dacht eerst nog dat die P voor de Parkeerplaats stond, maar weet nou wel beter :)

sofaking
16 juni 2019, 13:15
STOP DE PERSEN.

Er liep vandaag het mooiste mokkel ooit rond in deze club. Althans, voor degene die smaak hebben:
- gestreepte lingerie aan
- zeer slank, a of b cup, blond haar, 1m65 zo
- uitzonderlijk knap gezicht met weinig make up
- Roemeens
- werkt er sinds gister
Helaas werd ze gelijk weggekaapt door hongerige wolven. Als iemand haar naam weet en een recensie wil plaatsen wordt dat zeer gewaardeerd.

Daar zit al meteen een contradictie in deze uitleg.
Of, hoe smaken verschillen

Antonios
16 juni 2019, 14:41
denk dat je Ramona zal bedoelen,een blonde Roemeense waarvan er reeds twee nichtjes Sixsens bezoeken

Dat moet wel, zo te lezen! Tx. Zo te lezen best ok.

Eddy_V
16 juni 2019, 15:07
Dat moet wel, zo te lezen! Tx. Zo te lezen best ok.
Lijkt dan in ieder geval niet op jouw beschrijving qua kleding en lang geboekt was zij ook niet op vrijdag en zaterdag (daarbij is Ramona al langer dan 2 dagen in Sixsens)

VAZKOR
16 juni 2019, 16:02
SixSens' Eerste Pool Party van 2019
1 JUNI 2019


FAZIT
1) Nadelen / Werkpunten
- Systeem rond wachttijden registreren en aanduiding wie aan beurt is, blijkt onduidelijk

2) neutraal
- Zeer grote drukte, de ruime parking bleek al erg vroeg te krap
- Men's room nu Dark Room met mogelijkheid om met dame terug te trekken

3) Positief
- Ideaal zwembad- en terrasweer
- Line-up fantastisch die dag
- Wellness fantastisch - zwembad verwarmd en nog heter met babes erin
- BBQ erg goed
- Sfeer formeel maar zomers vakantiegevoel overheerst lijn perceptie
- Muziek meer afwisselend dan vroeger, blijft wel de zelfde SS stijl met Latin en Oosterse vibes
- 3 opeenvolgende superkamergangen
- Verbeterde douches
- Geheelplaatje was vooral zeer positief
- Wachttijden met de juiste meid kunnen als voordelig worden ervaren als ze goed weet te animeren en niet wegloopt tot het tijd is.
- Én de shotjes die terug zijn, natuurlijk.

************************************************** *******************

Kamergangen en overall service

De service op deze eerste dag van de meteorologische zomer was ongekend hoog, bleef dat en vestigt een ongeëvenaard record op dat gebied, ook vanwege de uitzonderingsscore voor de laatste dame:

1) SOFIA - De knetterlekkere meid (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?48398-Sofia-(Roemeense)&p=662313#post662313)

2) IRIS - Latina summer has come (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?51651-Iris-(Dominicaanse)&p=662312#post662312)

3) SIMONA - De topper van het jaar (nu al) (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?41316-Simona-(Bulgaarse)-ex-LR&p=662311#post662311)


GEMIDDELDE BELEVINGSSCORE SESSIES: *****

************************************************** *******************

CLUBVERSLAG
1) Inleidend
Na een ganse week van dozen verslepen en opruimen belde Deketme op en vroeg waarom ik in satansnaam er niet eens tussenuit zou gaan. Na een gans verlof daaraan opgeofferd te hebben vroeg ik me inderdaad af: 'ja, waarom niet en waarom dan niet eens naar onze vriendinnen in Vaals?' Het weer beloofde schitterend te worden, de dag had alles in om er een geslaagd bezoek van te maken. Hiermee breek ik wel de regel 1x/ maand naar de clubs te gaan sinds ik ook op het eind van de maand naar LR ga. Rules are meant to be broken dus ging ik op weg naar SixSens voor een dagje vertier na een weekje hard werken thuis.

De rit naar SixSens was nog redelijk te doen. Omdat ik tot op het einde draalde, scheelde het een kleine 10 minuten voor de happy hour van 14u afliep. Tot overmaat van ramp was de parking barstensvol wagens en moest er aan de straatkant geparkeerd worden...oei, meer stress alsof de week er al niet genoeg van doordrongen was! Gelukkig betrof het de laatste stressoren en kon ik een mooi plekje langs de straat bemachtigen. Ik rende met m'n gerief naar de club en kon op de valreep gebruik maken van de happy hour dat nu 50€ bedraagt. Het volle tarief na 14u is 60€ waardoor het prijsverschil kleiner is geworden. We kunnen de stapsgewijze beslissing om de prijs omhoog bij te stellen best sluw noemen, er wordt nauwelijks over geluld of gewoon helemaal niet. Zelfs met dit tientje meer is de club nog steeds voor 14u nog steeds goedkoper dan Babylon. Ze weten wat ze er doen, met de ex-YY en ex-Bab-bezoekers erbij, moeten ze geen zorgen maken, integendeel, het is nog steeds stervensdruk op een mooie Zaterdag.

2) De clubervaring
Ik rekende af en kreeg badmantel, handdoek, de 2 steakbonnetjes en kon naar de lockers toe. Daar zag ik al een bekende: Deket en we schudden de hand. Ik kleedde me om als ijsbeer en ging mijn gebruikelijke rondje door de club toeren. Het eerste dat opviel was dat de douches vernieuwd waren. Deze hebben nu kranen met temperatuurregeling en men heeft afgestapt van de timerdouches, je kan het water laten lopen. De douchekoppen zijn aan het plafond gemonteerd en zijn groter dan de vorige kleine exemplaren. Het water is lekker warm. De ganse ruimte is gelig warmwit en solide. Vermoedelijk is daarmee ook het lekkageprobleem opgelost. Naast de wellness ruimte was de Men's room getransformeerd tot Darkroom en kan als een Kino+ omschreven worden minus filmpjes. Daar kan je nu met je dame terugtrekken als de wachttijden te hoog oplopen. Hier en daar zag ik nog kleine en grotere reparaties her en der.

Ik heb erg vaak in de wellness ruimte geweest wie immer en gezien de rest de geopende veranda en het buitenterras met de relaxstoelen rond het zwembad prefereerde was ik er vaak alleen. De jacuzzi was zoals altijd lekker warm, de 90° sauna erg heet, de 70° sauna was in het begin eerder lauw, later warmer. De hamam was super en ben er eens meer in geweest dan anders.

Het zwembad was erg goed verwarmd: hier kan Bab nog wat van leren waar ze het water sporadisch opwarmen en het dan nog te fris aanvoelt. In de begintijd 2 jaar terug, toen het zwembad ginder pas aangelegd was, was dat beter maar nu... Hier in SixSens: altijd al super, een van de beste zwembaden, soit. Ik heb er vele rondjes in gezwommen en ook de dames gingen er vaak in, zoals de Roemse Vicky. Je mag opletten voor dames aan de kant die je wel eens willen nat spetteren met hun voeten.

Voor ik rondjes zwom lag ik een tijdje in een van de ligstoelen en werd vergezeld door Sofia, die me met haar gebruikelijke felle mooie ogen vroeg waar ik al die tijd gebleven was. We praatten wat bij...of poging tot. ik was zoals gebruikelijk weer zonder woorden, soms weet ik niet echt wat te vertellen tegen een DVP vooral als de geilheidsmeter een steeds hogere waarden aftekent. Uiteraard was het met deze Sofia tot een herhaling gekomen waarmee ze de verjaardagssessie zelfs kon overtreffen. Prachtdame! Ze vroeg of ik weer zin had in de jacuzzikamer gezien de wachttijd en repliceerde dat wachten echt geen probleem was en we bleven liggen.

=> SOFIA - de knetterlekkere meid (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?48398-Sofia-(Roemeense)&p=662313#post662313)


Hasta La Pasta kwam was er ook bij, later zag ik Deket terug aan het zwembad en JeanK was eveneens van de partij. Zodoende was ik er niet zonder bekend gezelschap en dat maakt het clubbezoek steeds gezellig. De club had de zomerbar geopend op het terras en de BBQ werd aangestoken. Een DJ verzorgde de muzikale begeleiding om het gevoel van een paradijselijke mini-vakantie minus stressoren wat kracht bij te zetten. Hij bracht de bekende commerciële muziek, latinamuziek en reggaeton. In de barruimte was het rustig gedurende de dag en werd het geleidelijk aan drukker naar de avond toe tot de bar op het terras sloot en al het volk naar de benedenruimte verkaste. In de avond speelde de DJ in de bar en ik zag dat hij op een andere plek stond dicht bij de ingang. Ook nu was er een betere mix van genres, hier zijn ze op vooruit bij vroeger.

Nadeel wellicht is de erg grote drukte. De parking eerder was compleet volzet toen ik er even voor 14u aankwam, er waren veel en lange wachttijden en dat wekt al eens frustraties, en vaak ook niet. Het systeem dat wordt gehanteerd en duidelijk moest maken wiens beurt het was blijkt toch niet zo gemakkelijk uit te leggen ik zag niet de logica ervan en de dames die ik het vroeg snappen het ook niet helemaal. Als je aan de beurt bent, kan je niet kiezen in welke kamer je wilt, je bent afhankelijk van welke sleutel er op dat moment voorhanden is. Persoonlijk vind ik dat een groot nadeel gezien ik vele liever op een kamer op de bovenverdiepingen beland dan beneden, en al helemaal als er luide muziek wordt gedraaid. De kamers recht boven de bar zijn daarbij niet mijn favoriet. Ik heb het graag rustig en op het gemak, te veel gebeuk is echt mijn ding niet. Zo ben ik dan wel aangewezen op de jacuzzikamers wil ik zeker van zijn van een rustige kamer.

Ik had al vele mooie dames gespot, het was een fantastische line-up deze keer! Er was die dag enorm veel keuzestress en dat was wel iets anders dan op mijn verjaardag toen ik alleen maar nieuwe dames kon zien waar ik ook keek en eerder faalstress ondervond. Ik ging daar met Sofia die op dat vlak mijn dag heeft gered qua kamergangen. Ik was toen op zoek naar Iris maar die was er toen niet dixit Cindy. Bij het langs passeren, herkende die laatste me en ze riep meteen Iris erbij die op me afkwam om me stevig te kussen. Later in de bar zag ik Simona zitten en ik wou kostte wat kost met haar op kamer gaan, het was te lang geleden en ik had mezelf voorgenomen een uur met haar te gaan.

Daarnaast waren nog mij bekende dames aanwezig zoals Mara, Cindy, Violetta, Elena, en nog een dame die mij eerder herkende dan omgekeerd. Misschien van YY? Er waren zelfs dames die mijn kamerwensen haarfijn kenden terwijl ik ze niet eerder had ontmoet, en nog eens knappe dames. Een andere blonde Roemeense, Selena waar ik ooit mee kamerde jaren terug en nu geen zin voor had, probeerde indringend mijn aandacht op te eisen. Ik had later overstag kunnen gaan met haar als ze nog te spotten was op een laat uur en me nog kon bekoren voor een laatste kamer ondanks dat mijn uurtje met Simona me behoorlijk uitgeput had. Helaas, dan was ze ineens nergens te bekennen. :frown:

Deze keer zou er geen sprake van faalangst zijn of een gebrek aan favorieten! Ik mistte Miruna en Emma wel, 2 van mijn favorieten. De andere dame die er wat op lijkt is niet Emma: een lookalike light maar verre van vergelijkbaar: Emma is onvervangbaar, period.

Niet erg lang na de sessie met Sofia, wellness, een zwemronde en een drankje kwam ik Iris weer tegen bij de lockers en hield haar eens vast...en vroeg gelijk de sleutel. We gingen daarop naar de sleutelman bij de andere kleinere trappen richting bovengedeelte en restaurant en we bleven er samen lekker zitten tot het onze beurt was waarbij ze presales gaf en we bij praten naar vermogen.

=> IRIS - Latina summer has come (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?51651-Iris-(Dominicaanse)&p=662312#post662312)


Na een heftige Latina sessie was het tijd om te eten: BBQ. Na 2 kamergangen ging ik eens goed eten en de BBQ heeft heel zeker gesmaakt: steak, kipfilet, worst, veel groente en frietjes met wat biertjes erbij. Nu kon ik eten op het buitenterras en de sfeer met de DJ-muziek, het verwarmde zwembad en al die vele lekkere fuckable babes maakte het vakantiegevoel compleet. Bovendien zijn de shots terug, kleine glaasjes sterkedrank worden nu terug geserveerd. Na 1 week beulen was dit een verdiende beloning to self. Ik voelde me na 2 intens goede kamergangen en het vooruitzicht op de topper van de avond Simona al erg tevreden en gelukkig.

Na het eten poetste ik mijn tanden, douchte me (nogmaals) en ging bij Simona zitten om bij te praten en haar gelijk te zeggen dat de sleutel mocht gehaald worden. Dit deed ze gelijk en later kwam ze met een briefje terug. We bleven nog erg lang samen zitten, er was absoluut geen haast en dit mag een zeer goede presales genoemd worden, van de beste van het jaar. We kenden elkaar al en ze kan me goed aanvoelen. Als ik dan nog zat te piekeren over een en ander, dan heeft ze ervoor gezorgd dat het gestopt was. We begrepen niet goed wanneer het nu onze beurt was. Na een lange tijd ging ze toch eens polsen en kwam terug dat we konden gaan, mogelijk kon dat al langer maar wisten wij veel natuurlijk; Ik beklaag het me alleszins niet.

Hierop volgde een kamersessie dat nu al tot een van de beste van 2019 mag worden gerekend, een stomend uurtje in een kamer, gelukkig in de bovenverdieping. Ooit had ik mijn eerste keer met haar een moeilijke kamergang gehad 4 jaar terug. Dat is geëvolueerd tot deze supersessie. Daaraan zie je hoe dat positief kan veranderen.

=> SIMONA - De topper van het jaar (nu al) (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?41316-Simona-(Bulgaarse)-ex-LR&p=662311#post662311)


Dat was eentje in de categorie memorabel, uitgeput en zeer voldaan ging ik terug wellnessen, een paar biertjes drinken, zwemmen en rusten: u kent dat wel. Wat wil een tevreden ijsbeer nog meer? Dit was perfect geweest!


3) Ter besluit
Dit mag echt een van die dagen heten dat ik de beslommeringen van de laatste tijd volledig kon vergeten en ik kon geen keuzestress genoeg krijgen van al dat babes-geweld. Bottom line kan ik SixSens zelfs weer The Sexy Hot Babes Club noemen zoals weleer en kom ik zeker en gezwind hier weer. Ik vloog terug naar huis en dat ging naar gevoel sneller dan anders.


4) Afsluitende sfeervideo


https://www.youtube.com/watch?v=iPGgnzc34tY

Broadhildt
16 juni 2019, 16:15
Hallo, mede ijsberen. Dit is mijn eerste rapport, dat ik onlangs heb gehoord over IJsberenforum, en het gaat over mijn eerste bezoek aan Sixsens.


Ik kan Europa een of twee keer per jaar vanuit de Verenigde Staten bereiken. Ik bezoek Limburg omdat ik vrienden heb in Maastricht en een familielid dat begraven ligt op de Amerikaanse begraafplaats in Margraten. De FKK-clubs en saunaclubs zijn prachtige plekken. Ik spreek geen Nederlands en slechts een beetje Duits, dus Google Translate is hier mijn vriend.


Dit rapport is geschreven voor andere personen die nieuw zijn voor Sixsens, dus het zal enkele feiten bevatten die al bekend zijn bij de lokale bevolking.


Als u geen auto heeft, kunt u de Arriva 350-bus nemen vanuit Aken of Maastricht. Gebruik de OV-chipkaart om te betalen. Houd de kaart voor de kaartlezer wanneer u binnenkomt en wanneer u de bus verlaat. Er is een uitstekende website die beschrijft hoe het werkt. Goed voor trein, bus of tram overal in Nederland. Er zijn twee bushaltes die het beste zijn voor Sixsens: "Lemiers" (ten westen van de club) en "Lemiers Lemierserberg" (in het oosten).


Ik bezocht Sixsens op 22 april (Tweede Paasdag). Ik had mijn reis geboekt zonder de kalender te controleren, dus ik wist dat de dingen anders zouden zijn sinds ik op vakantie was. Nadat ik uitstapte bij de Lemiers Lemierserberg halte ten oosten van SS, liep ik de oprit af, observeerde de beveiligingscamera en keek me aan en verwonderde me over alle auto's die daar geparkeerd stonden. Ik vermoedde binnen een worstfeest.


De stalen poort ging automatisch open toen ik dichterbij kwam, en de bewaker snuffelde in mijn tas, vertelde me dat de bidon bij de receptie moest blijven, gaf me een korte rondleiding en liet me zien hoe ik de kluis bediende. Zodra je je polsbandje had, deed je de deur van het kluisje dicht en drukte je je polsbandtransducer tegen het aangrenzende, piepende aftellende vlakje. Als je dit niet doet, springt de deur open. Zodra het systeem je polsbandje herkende, werd het lockernummer weergegeven en werd de deur vergrendeld totdat je polsband opnieuw werd gepresenteerd.


Ik was in eerste instantie verward door de lay-out van de club. In zekere zin maakte dit het interessanter om te verkennen. Vanaf de receptie is het beneden naar de kleedkamer. Net als bij Living Room komen de meisjes naar de kleedkamer om betaald te worden. Er is een aparte bank met kleine kluisjes op dezelfde verdieping in de buurt en deze hebben aparte toetsen. Misschien had 90% van hen hun sleutels in de sloten. Ik vermoed dat deze maar zelden worden gebruikt of anderszins voor een ander doel zijn bedoeld.


Bij het verlaten van de kleedkamer zijn de douches in de gang links. Er waren problemen met de douches spuiten koud water in plaats van warm of zelfs warm. Ik heb misschien drie verschillende knoppen ingedrukt voordat ik voldoende warm water vond.


Er zijn twee afzonderlijke douchebakken: een met zes sproeiers voor "normale" hygiëne, en een andere naast de eerste, maar met slechts één douchekop in "regendouche", voor het wassen tussen sauna, stoombad of whirlpool. Deze laatste items bevinden zich in de buurt. Er wordt een bord geplaatst in de hal met de tekst "naakt gebied". Misschien is de boodschap dat je niet door de hal moet lopen met je schwanz die vrij rondzwaait voor iedereen om te zien.


Oriënteer jezelf terug in de kleedkamer. Als u de uitgang verlaat, kunt u linksaf slaan, op dezelfde verdieping blijven en douchen; sla rechtsaf en ga de trap op naar de receptie / patio; of ga naar links en ga een andere trap af. Deze onderste verdieping bevat de porno-kino en de bar.


De porno-kino is aan de voet van de trap. Er hangt een kleine tv met drie schermen aan het plafond. Rond drie zijden van de kamer zijn er banken om achterover te leunen (of om seks te hebben). Er is geen geluid uit de pornofilms. Ik vond het een rustige plek om een ​​beetje te ontspannen of om met de dames te praten, die af en toe de kamer binnenkomen om te zien of ze wat zaken kunnen regelen.


De bar is groot, met veel zitplaatsen. Later op de avond op maandag zag ik daar een DJ die muziek speelde. De muziek is een beetje te luid naar mijn mening voor een gesprek, vooral met iemand wiens Engels niet zo goed is. De bar verkoopt allerlei soorten dranken; kleine bieren zijn gratis. Het bier op de tap was redelijk goed. Rondom de kamer zie je groepen van gokkers, verveelde vrouwen die hopen op zaken en koppels in een strakke omhelzing. Je kunt hier tv kijken. Meestal voetbalwedstrijden of andere sporten. De 10:30 snacks van pizza zijn hier uiteengezet in de bar in plaats van in de eetkamer op de bovenverdieping.


Om vanuit de kleedkamer naar de eetkamer te komen, slaat u rechtsaf, gaat u de trap op en kijkt u naar de receptie. Ga links van je, door de gang, langs de keuken en andere kamers gereserveerd voor werknemers.


Ze hadden geadverteerd een Paaszondag / maandag speciaal buffet, maar ik zag niets echt anders dan de gebruikelijke FKK-aanbod om 5-6 uur. Er was salade, vlees, brood, groenten en frisdranken. De kip was goed, het rundvlees was OK (niet schelen voor de saus), en ik heb niet het varkensvlees geprobeerd. Rond de muren hangen portretten van mensen (filmsterren, denk ik) die grote platen eten

Broadhildt
16 juni 2019, 19:26
Het lijkt erop dat er een tekenlimiet is voor berichten. Ik dit is deel twee van het verhaal van mijn eerste bezoek aan Sixsens.

De bar is groot, met veel zitplaatsen. Later op de avond op maandag zag ik daar een DJ die muziek speelde. De muziek is een beetje te luid naar mijn mening voor een gesprek, vooral met iemand wiens Engels niet zo goed is. De bar verkoopt allerlei soorten dranken; kleine bieren zijn gratis. Het bier op de tap was redelijk goed. Rondom de kamer zie je groepen van gokkers, verveelde vrouwen die hopen op zaken en koppels in een strakke omhelzing. Je kunt hier tv kijken. Meestal voetbalwedstrijden of andere sporten. De 10:30 snacks van pizza zijn hier uiteengezet in de bar in plaats van in de eetkamer op de bovenverdieping.


Om vanuit de kleedkamer naar de eetkamer te komen, slaat u rechtsaf, gaat u de trap op en kijkt u naar de receptie. Ga links van je, door de gang, langs de keuken en andere kamers gereserveerd voor werknemers.


Ze hadden geadverteerd een Paaszondag / maandag speciaal buffet, maar ik zag niets echt anders dan de gebruikelijke FKK-aanbod om 5-6 uur. Er was salade, vlees, brood, groenten en frisdranken. De kip was goed, het rundvlees was OK (niet schelen voor de saus), en ik heb niet het varkensvlees geprobeerd. Rondom de muren hangen portretten van mensen (filmsterren, denk ik) die grote borden spaghetti eten. Opmerking voor gelijkgestemde Amerikanen: er zijn geen croutons, zaden, spekjes of andere salade-toppings waaraan je misschien gewend bent.


Patio: vanuit de kleedkamer, draai rechts en ga de trap op. Je kunt linksaf slaan en naar binnen gaan wat lijkt op een rokersruimte: buiten, maar onder een dak; of loop langs de receptie en loop naar buiten. Er is een klein zwembad en veel ligstoelen. Er zijn tafels en stoelen onder de shelter. Er is een tweede bargedeelte. Heggen bieden enige mate van privacy, hoewel technisch gezien, vastbesloten mensen in verre boerderijen zouden kunnen proberen een perv door een telescoop te hebben.


Dames zijn in lingerie, niet naakt. Toen ik daar rond 16.00 uur op Tweede Paasdag aankwam, was het een volledig worstfeest. Er moeten 6-8 jongens zijn geweest voor elke vrouw. Ik weet niet hoeveel kamers er op een bepaald moment bezet waren. Naarmate de avond vorderde, werd de verhouding tussen gokkers en vrouwen beter. Ongeveer 20 werkende vrouwen (ruwe schatting).


Na het dumpen van kleding en een snelle douche, werd ik door Anna net buiten de kino gearresteerd. Mooi uiterlijk, maar haar verkooppraatje moet worden verbeterd.


"Waar jij naartoe gaat?


(Legt haar handen op mijn schouders en komt een stap dichterbij) "Je zou met me mee kunnen gaan in de kamer." Maar haar ogen dwaalden rond en haar stem was plat - ongeïnspireerd. Ik heb geleerd niet de eerste vrouw te nemen die je benadert, en eerlijk gezegd word ik niet aangezet door iemand die niet persoonlijk op mij is gericht. Ik realiseer me dat ik een maaltijdkaartje ben, of nog een stap op weg naar haar Mercedes, en niets meer, maar alsjeblieft, dames - besteed een beetje meer emotionele energie.


Ik verontschuldigde me en ging naar de patio, waar ik een tijdje in de schaduw zat, mensen kijken. Groepen gokkers hebben gepraat, gedronken en gerookt. De weinige vrouwen probeerden niet de drukte te doorbreken. Ze kunnen naar de bar gaan of zich terugtrekken in een hoek om te roken, maar als ze geen zaken hadden, leken ze over het algemeen de gokkers alleen te verlaten. In de kleedkamer was er bijna altijd een man die een meisje betaalde, net uit een kamer gekomen.

Broadhildt
16 juni 2019, 19:29
Ik weet niet zeker of er een woordlimiet is voor berichten of dat ik Google Translate de eerste keer gewoon overweldig vond. Hoe dan ook, hier is deel drie van drie.


Na een tijdje te hebben ontspannen, dwaalde ik af om te zien wat ik kon vinden. Er was een slanke vrouw met borstimplantaten, maar duidelijk ouder dan de meesten, die me bij de pols bij de ingang van de kino betrapten. Ik had haar eerder vermeden, en zag een glimp van de opvallende rimpels rond haar ogen. Ik zou haar deze keer ook weggestuurd hebben, maar ik ben zo'n verdomde softie dat ik haar naar de kino heb gebracht, waar ze op een bank liggen. Nu zou ik Natasha niet uit een 'line-up' hebben gehaald, maar toen ze me eenmaal in handen kreeg, voelde ik me zwak. Toen was haar gezicht dicht bij het mijne. OK, goed, één kus. Wauw, ze kuste als een verloren geliefde. Ik legde het feit dat ze ouder was terzijde en liet mezelf verdwalen in haar kus. In minder dan een minuut had Natasha me als een vis die in de boot was getrokken en over het hoofd was geslagen.


"Oké, een uur," hoorde ik mezelf zeggen.


We hadden ongeveer vijftien minuten gewacht op een kamer, gedurende welke tijd we leunden tegen de geldautomaat bij de receptie, en ze gaf me een behandeling die heel goed voelde. Oplettendheid, handen op mijn borst, lippen op de mijne.


In de kamer gebruikte ze heel veel vingernagels, die eerst goed aanvoelden, maar kriebelden, afhankelijk van waar ze mee krabbelde. Over het algemeen was haar aanraking echter de hemel. Haar lichaam was atletisch en hard, wat een duidelijke draai was. Ik zou de tekenen van leeftijd kunnen opzij zetten. Niemand is perfect, laat staan ​​ik, heb mezelf de afgelopen vijf maanden 8 kilo laten winnen. Het was een goede kamer, behalve de jongens die in de hal voor de deur van de kamer zaten te praten. Een beetje hoffelijkheid zou hier op prijs worden gesteld. Ik vond dat ze echt goed reageerde op mondeling: ik gaf haar twee orgasmes voor seks.


Na Natasha heb ik gegeten en uitgerust. De avond ging heel snel voorbij. Ik zag de aantallen gokkers afnemen, maar de vrouwen werden niet agressiever voor kamers.


Ik controleerde de klok en het was 22:45 - tijd voor pizza. Het lag naast de DJ-booth in de bar, langzaam koud aan het worden. Niets spectaculairs, maar smaakte goed met het gratis bier. Het leek erop dat de mooie dames waar ik in geïnteresseerd was, geen oogcontact met me zouden maken, terwijl ik een paar waar ik niet in geïnteresseerd was, wegstreepte. De dingen zagen er niet zo goed uit.


Ik zag Alexandra alleen aan een kant van de bar zitten. Haar lichaamstaal zei dat ze niet echt bezig was met werken, misschien gewoon probeerde het einde van haar dienst door te komen, maar verdomd, ze zag er goed uit. Haar kleurtje was geweldig. Ze zei dat ze er een keer per week aan werkte in het solarium.


We spraken af ​​met een spreekkamer met heel weinig praatjes. Wacht niet op een kamer op dit moment.


Alexandra was het dichtst bij een zeester die ik heb meegemaakt in mijn korte tijd in FKK's / saunaclubs. Ze was aangenaam en aangenaam, maar was in wezen gewoon bereid om me haar slappe lichaam als speelbal te laten gebruiken. Ze leek niet bereid om te kussen tijdens het voorspel en ik vroeg het niet direct. Ik gaf haar een massage en orale seks, probeerde haar op te vrolijken, maar ze was gewoon niet opgewonden. Ik kon haar niet laten komen (dat kon ik voelen) en besloot uiteindelijk dat het mijn beurt was. Ze wilde glijmiddel voor seks en ze bracht het één of twee keer opnieuw aan toen we van houding veranderden. Geen geluiden van plezier. Ik checkte met haar of ze op zijn minst comfortabel was (geen pijn) en ze zei dat ze OK was.


Uiteindelijk besloot ik haar te laten gaan voor een pijpbeurt, wat behoorlijk was, en ze werkte eraan, maar ik moest mezelf met de hand afmaken. Al met al was het teleurstellend, ondanks het feit dat ze top was voor uiterlijk.


Geen echte spijt bij Sixsens. In het casino dat de FKK's is, was het nog steeds een behoorlijke ervaring. Ik zou het een andere keer proberen. Er is altijd een interne push-pull om de droomvrouw te willen, terwijl je ook niet met blauwe ballen naar huis wilt.


Ik vroeg bij de receptie of ze me een taxi konden bellen, en die was er over een kwartier. Taxichauffeur reed als een maniak, racend door de straten van Aken terug naar de bushof voor 20 euro.

Antonios
16 juni 2019, 20:32
Gisteren weer eens geweest en het was redelijk. De lunch blijft in mijn ogen armoedig: kleffe broodjes om 13:00 al met een bij elkaar geraapt zooitje. Bonensoep die alleen maar naar zout smaakt. Bweh wat een armoede en dat voor die prijs! Serveren ze daar soms elke week hetzelfde avondeten? Het was weer precies hetzelfde als in de maanden hiervoor met een steak die wek ok is hoewel soms 1/3e uit vet bestaat. Groente redelijk: ingevroren broccoli gaat er bij mij niet in hoor. Blijf de kamers ook maar griezelig vinden op enkele na maarja dat is gwn een lot uit de loterij he.

Snap totaal niet waarom het zo rustig was maar daar valt geen touw aan vast te knopen begrijp ik. Ik hoop dat YY ooit weer open gaat dat zag er allemaal veel mooier uit: zowel qua eten als qua kamers.

deket
16 juni 2019, 23:04
antonios,in tegenstelling tot het buffet bij YY maakt men in de Sixsens alles vers
misschien was je voor een uitgebreid ontbijt te laat maar je kan altijd aan de kok spek met spiegeleieren en omelet vragen
er zijn permanent wostjes etc zodat je er een Engels ontbijt van kan maken
de soep is meestal wel goed,oke ik zit met een soepspecialiste,maar doorgaans best te eten,bovendien zijn er maatjes en uitgebreid beleg
alle soorten broodjes en croissonts,is het ontbijt bij jou thuis meer uitgebried?
je hebt dan ook meestal pasta en ook hapjes,shushi en vlaai,alsook gezond fruit
maar soit,je komt veronderstel ik voor het damesaanbod en indien iemand niet kan kiezen tussen een 80tal in het weekend ,kan hij het nergens

sofaking
17 juni 2019, 17:10
Fout gegokt.
...

Aanvullend op mijn live verslagen is nog te melden dat ik overwoog om een nieuw topic-item te starten: “live vanuit de jacuzzi in Sixsens” maar daar mag geen phone gebruikt worden, dus dan maar in Algemeen.
Aanleiding: vanuit de jacuzzi zag ik een fraaie roodharige dame gehurkt bij de douches zitten.
Met een schuin oog naar HL1 vraag ik hem “Zie ik dat nou goed”?
Antwoord: “Jazeker, die rooie zit daar gewoon te zeiken” !
Je maakt wat mee op zo’n dag :biggrin:

Klaarblijkelijk had Lesyeux al een voorgevoel met zijn aanmelding voor het IJBF feestje op 20 juli en zijn nieuw te open topic “live p-sex”
Ik dacht eerst nog dat die P voor de Parkeerplaats stond, maar weet nou wel beter :)

Was het deze misschien ?

https://p-magazine.be/zot-wicht-steekt-haar-broek-af-in-de-lift-video/

Badslippers
17 juni 2019, 20:23
Aanleiding: vanuit de jacuzzi zag ik een fraaie roodharige dame gehurkt bij de douches zitten.
Met een schuin oog naar HL1 vraag ik hem “Zie ik dat nou goed”?
Antwoord: “Jazeker, die rooie zit daar gewoon te zeiken” !


Ik pis ook altijd in de douche. Die zeik spoelt toch gewoon weg. Daarna lekker afsoppen met badschuim en de douche ruikt weer naar een veldboeket lavendel. Al die fatsoensrakkers die daar moeite mee hebben blijven maar lekker in die stinkende wc's met hun vol gepiste wc-brillen zeiken. Spettert ook veel te erg. Wil de kost niet geven hoeveel badjassen ter hoogte van de benen doorweekt zijn met pis. Bah bah.

Eddy_V
17 juni 2019, 21:17
Ik pis ook altijd in de douche. Die zeik spoelt toch gewoon weg. Daarna lekker afsoppen met badschuim en de douche ruikt weer naar een veldboeket lavendel. Al die fatsoensrakkers die daar moeite mee hebben blijven maar lekker in die stinkende wc's met hun vol gepiste wc-brillen zeiken. Spettert ook veel te erg. Wil de kost niet geven hoeveel badjassen ter hoogte van de benen doorweekt zijn met pis. Bah bah.
Heb je mij er een waardeoordeel over zien geven ?
Vonden het een grappig gezicht en eerlijk gezegd had het ook wel wat..:)
Ons beider interesse in de dame was getrokken en sinds vandaag weet ik ook hoe ze heet, maar een nadere kennismaking zat er door synchronisatie problemen niet in. Komt nog wel eens.

Wel nader kennis gemaakt met Angelika (als ik haar artiestennaam goed verstaan en goed geschreven heb).
Begin twintiger, normaal postuur (meesten zouden haar slank noemen) met fraaie boezem en een mooie glimlach.
Sinds vorige week maandag aanwezig. Toen was het erg druk, dus zij was teleurgesteld dat het met dit mooie weer zo rustig was.
Bovendien hadden de Roemeense dames die nog niet zo lang in Sixsens zitten haar wijs gemaakt dat de mannen buiten op het terras en aan het zwembad zitten, niet zitten te wachten op de dames en dat die mannen wel naar binnen komen als ze zin hebben...
Dat verklaart dus waarom die nieuwe dames afgelopen vrijdag en zaterdag allemaal beneden zaten terwijl de mannen zich wanhopig afvroegen waarom die meiden niet naar buiten kwamen!!
Haar eea uitgelegd over de mores van de club en hoe veel mannen het juist wel aangenaam vinden als de meiden zich een buiten een beetje vermaken al dan niet in en aan de rand van het zwembad. Mijn voorbeeld van een paar dames die daarmee vandaag wel beet hadden werd instemmend herkent. Julia , Carina en Bella deden mee en lieten zich van hun beste (full-naked) kant zien en binnen no-time hadden ze beet.

Het uurtje met Angelika smaakt naar meer. Is nog wat voorzichtig, de basis was goed, nu nog wat losser en dan gaat zij het best maken in Sixsens.

Ps mbt lunch: ook vandaag weer lekkere croissants, tosti, omeletten en verse salades in de middag en later nog vlaaien.
Avond eten heb ik wat kleins gegeten. Ik moet afvallen.

PS2 de dame met gestreepte bikini van Antonios was er niet. Ramona en haar nichtjes/zusjes/whatever Megan en Valentina waren er ook niet.
Bella wel tot mijn verbazing en verrassing: waterratje had zin in de zon in Limburg !

ps 3 JonnyFontane en FSLGF waren er wel en zo hebben we wat voorbereidingen voor 20 juli kunnen treffen. Maatvoering kunnen nemen en logistieke uitdagingen besproken :biggrin:

jansenroy
17 juni 2019, 22:07
Eddy toch. Angelica is toch echt niet van de gmc, je valt nog van je geloof af. Afgelopen donderdag ook een uurtje met haar gestoeid, viel zeker niet tegen.

Bachatero
18 juni 2019, 20:11
Net terug van een prima dagje Lemiers met voor een keer weinig keuzestress.
Ofwel waren de dames die op mijn lijstje stonden niet aanwezig, ofwel bijna voortdurend bezet gezien ze de ganse namiddag in de minderheid waren door de vrij grote berenopkomst.
Ondanks het mooie terrasweer werd er goed gekamerd, met kleine wachttijden en tevreden dvp’s tot gevolg.

Zelf ook wat van het goede weer genoten waardoor de gebruikelijke 3 kamers er maar 2 werden.
Een reeds wekenlange belofte aan Megan voldaan en dit is goed meegevallen.
Wat later Lulu zeer nipt gemist, even verder gezocht en voor de eerste keer dan met Jazz naar de kamer vertrokken die sinds een vijftal maanden in SS is...om al na vijf minuten tot het besef te komen dat ik dit al veel langer had moeten doen, prima inzet van deze mooie en goedlachse dvp en het uur vloog voorbij, zeker te herhalen.

Tot binnenkort :wink2:

Rennie
22 juni 2019, 17:10
Hmmmm het lezen van al deze ervaringen heeft de zin om zelf nog eens een bezoekje te brengen aan deze leuke club serieus getriggerd.
Blijkbaar ook wanneer het echt terrasjesweer is er een leuke line-up met de nodige animo in en langs het zwembad.
Effe een alibi regelen ... En dan misschien zelfs morgen al afzakken naar Lemiers.

rob45
22 juni 2019, 18:27
Effe een alibi regelen ... En dan misschien zelfs morgen al afzakken naar Lemiers.

Gewoon effe naar Peter R de Vries kijken,dan hen je altijd een alibi...[emoji846]

keesboz
22 juni 2019, 18:54
Gewoon effe naar Peter R de Vries kijken,dan hen je altijd een alibi...[emoji846]Of je zeg mijn naam is haas

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

freshmaker
22 juni 2019, 20:18
Effe een alibi regelen ... En dan misschien zelfs morgen al afzakken naar Lemiers.

Als je naar de alibi-winkel gaat, breng er dan ineens voor mij ook maar eentje mee voor dinsdag ofzo :)

Eddy_V
22 juni 2019, 20:20
Gewoon effe naar Peter R de Vries kijken,dan hen je altijd een alibi...[emoji846]
Laat dit Lyn maar niet horen want dan heb je geen excuus meer om tot 20 juli te wachten :)

rob45
22 juni 2019, 21:18
Laat dit Lyn maar niet horen want dan heb je geen excuus meer om tot 20 juli te wachten :)Geen probleem Eddy...die leest hier gewoon mee [emoji3]

Eddy_V
22 juni 2019, 23:43
Eddy toch. Angelica is toch echt niet van de gmc, je valt nog van je geloof af. Afgelopen donderdag ook een uurtje met haar gestoeid, viel zeker niet tegen.
Ook mij voor mij geldt dat verandering van spijs zo nu en dan doet eten...
Zag haar vrijdag weer en blijf haar toch een knappe meid vinden. Al bij binnenkomst in haar gewone kleding meteen vriendelijk en die mooie glimlach.
Als... nogmaals als... mn planning voor woensdag gehandhaaft blijft zal ik haar aandacht belonen.
Dat voorbehoud heeft vooral te maken met de weervoorspelling en de krankzinnig hoge temperatuur die verwacht wordt. Met >35 graden valt het beneden op -1 en -2 nog best mee, maar het buiten zitten moet haast ondoenlijk zijn.

Voor de liefhebbers van balspelen heb ik een geruststellende mededeling.
Vanmiddag een diepte-investering gedaan en de gehele voorraad van gele strandballen bij het Kruidvat opgekocht.
Met nog eens 5 van die ballen moeten we de zomer toch een heel eind door kunnen komen!

Tevens een diepte-investering gedaan in zonnecrème, want met uitlenen aan Dhr N en het insmeren van Bella haar rug (en tietjes) is het hard gegaan met de voorraad.
Tja, het blijft een dure hobby dat saunaclub wereldje !

Sjeufke
22 juni 2019, 23:47
Als... nogmaals als... mn planning voor woensdag gehandhaaft blijft zal ik haar aandacht belonen.

Dat is mooi. Kunnen we het nog even over mijn aanmelding hebben :rolleyes:

Eddy_V
23 juni 2019, 12:46
Dat is mooi. Kunnen we het nog even over mijn aanmelding hebben :rolleyes:
Op drukke dagen moeten we allemaal een beetje inschikken en rekening houden met elkaar Sjeufke.
Meer dan één matras op het dakterras dat JonnyFontane voor jou en jouw drie dames gereserveerd heeft, zit er echt niet in.
Als dat niet genoeg is zal je moeten kiezen tussen de dames of anderszins maatregelen moeten laten nemen waardoor zij er wel allemaal tegelijk met jou op kunnen ;)

Bachatero
24 juni 2019, 20:07
Even een snelverslag van deze zonovergoten maandag :
- er is een nieuw reglement : vanaf vandaag mag je niet meer in het restaurant gaan eten zonder badjas aan,
dit is ook om zo iets te gaan halen. Passeren zonder iets mee te nemen kan nog wel. Voor beren zoals ik die
bij warm weer geen badjas dragen is het even wennen, telkens ik iets wens te eten, de badjas op
-1 gaan nemen uit de locker, eten halen en daarna weer terug gaan opbergen. In elk geval goed voor de
conditie

- veel beren voor een maandag en niet zo veel dames, maar met zulk warm weer wordt er sowieso minder
gekamerd, dus kwam iedereen wel aan zijn “trekken” of wat men ook maar wenst

- zelf redelijk actief geweest met deze hitte :
Elena : was weer eens een tijdje geleden dat ik de mooiste borsten van SS en verre omstreken nog eens
gekoesterd had
Dani : afscheid genomen van mijn danspartner voor minstens een aantal maanden en mogelijk voor altijd,
we zien wel of ze nog terugkeert
Isabella : ik vind geen draadje van haar alhoewel ze al een viertal maanden in SS is na gewerkt te hebben
in Frankfurt. Lang getwijfeld, maar ik vind haar erg mooi.
Prima meegevallen, is een erg lieve dame maar straalt dit niet uit, ziet er eerder lichtjes arrogant
maar is dit totaal niet
Mocht iemand haar zoeken : slank, zwarte lange haren, 1.60, 23 jaar, meestal in het gezelschap
van Nicole

- het lijkt wel het tijd van de “come backs” : na Roemeense Diana, Bulgaarse Laura is nu ook Roemeense
Sabine terug opgedaagd. Mij hoor je niet klagen, dit zijn stuk voor stuk leuke dames.
Ook Bulgaarse Melanie zou binnenkort, na twee jaar, terug opdagen.

Tot een volgende update. :wink2:

Antonios
25 juni 2019, 18:01
Isabella : ik vind geen draadje van haar alhoewel ze al een viertal maanden in SS is na gewerkt te hebben
in Frankfurt. Lang getwijfeld, maar ik vind haar erg mooi.
Prima meegevallen, is een erg lieve dame maar straalt dit niet uit, ziet er eerder lichtjes arrogant
maar is dit totaal niet
Mocht iemand haar zoeken : slank, zwarte lange haren, 1.60, 23 jaar, meestal in het gezelschap
van Nicole
:

Is een raar kind idd geen aanrader. Lijkt er ook totaal gene plezier aan te beleven en doet pmc brrrr. Qua looks redelijk maar service veel te standaard en ook nog zeuren om geld dat rare kind alsof ik naar buiten ren na het kameren :')

Piet Plezier
25 juni 2019, 18:07
Even een snelverslag van deze zonovergoten maandag :
- er is een nieuw reglement : vanaf vandaag mag je niet meer in het restaurant gaan eten zonder badjas aan,
dit is ook om zo iets te gaan halen. Passeren zonder iets mee te nemen kan nog wel. Voor beren zoals ik die
bij warm weer geen badjas dragen is het even wennen, telkens ik iets wens te eten, de badjas op
-1 gaan nemen uit de locker, eten halen en daarna weer terug gaan opbergen. In elk geval goed voor de
conditie

-

Tot een volgende update. :wink2:

heel goed deze regel vind ik
je weet niet wat je ziet als je daar in bloot lijf zit te eten
onhygienisch vind ik het als je nat bezweet bent,en je loopt tegen iemand aan heeft die ander jou zweet op zijn bord bah bah
goed gedaan Sixsens

perso
25 juni 2019, 19:37
Even een snelverslag van deze zonovergoten maandag :
- er is een nieuw reglement : vanaf vandaag mag je niet meer in het restaurant gaan eten zonder badjas aan,
dit is ook om zo iets te gaan halen. Passeren zonder iets mee te nemen kan nog wel. Voor beren zoals ik die
bij warm weer geen badjas dragen is het even wennen, telkens ik iets wens te eten, de badjas op
-1 gaan nemen uit de locker, eten halen en daarna weer terug gaan opbergen. In elk geval goed voor de
conditie:

Benieuwd hoe de dames badjassen eruit zien :biggrin:

Bachatero
25 juni 2019, 20:10
Geen paniek, geen paniek, gelukkig geldt de nieuwe dress-code enkel voor de heren.
Normaal ben ik tegen discriminatie, maar in deze kan ik het alleen maar toejuichen...::freu:

deket
27 juni 2019, 18:40
Ik hoorde dat ijsberen klaagen dat meisjes hun wijsmaken dat ze niet in de jacuzzi mogen of zwembad. Onzin,de meiden mogen wel degelijk met de klanten in het water,ook in de jacuzzi
Maar sommigen zullen dit als drogreden gebruiken omdat ze bv schrik hebben voor hun haar. Roemeense meiden zijn veel met hun uiterlijk bezig. Sex in jacuzzi ,dat het sperma rondvliegen zal kan uiteraard niet

wervelwind
27 juni 2019, 20:51
Ik hoorde dat ijsberen klaagen dat meisjes hun wijsmaken dat ze niet in de jacuzzi mogen of zwembad. Onzin,de meiden mogen wel degelijk met de klanten in het water,ook in de jacuzzi
Maar sommigen zullen dit als drogreden gebruiken omdat ze bv schrik hebben voor hun haar.

Poolse Maya heeft een tijd geleden stevige druk uitgeoefend op sommige dames die in de jacuzzi klanten probeerden te verleiden.

deket
27 juni 2019, 20:59
meiden moeten genoeg persoonlijkheid bezitten om zich niet te laten manipuleren
btw,ikzelf pas voor de warmte zaterdag maar laar je niet afschrikken,ondergetekende is niet mager om het zacht uit te drukken,maar elke kamer,zelf de kleinste rooms beschikken wel over airco

peterp095
27 juni 2019, 22:47
Nee Deket,dat laatste klopt niet. Bijvoorbeeld kleine kamer 6 heeft geen airco, is miss een werkpunt voor je om te bespreken. Heb ook de indruk dat het vroeger in de mensroom frisser was.

pret
28 juni 2019, 00:46
Kamer 4B heeft ook geen airco.

Eddy_V
28 juni 2019, 06:30
Kamer 4B heeft ook geen airco.
4b bestaat niet, maar hoekkamer 4 heeft inmiddels ook airco

pret
28 juni 2019, 07:08
4b bestaat niet, maar hoekkamer 4 heeft inmiddels ook airco

Bedoelde inderdaad de hoekkamer. Goed dat er nu airco is daar.

keesboz
28 juni 2019, 08:59
4b bestaat niet, maar hoekkamer 4 heeft inmiddels ook aircoJe heb 3a 3b 5a 5b
Maar alleen 4

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

deket
28 juni 2019, 18:21
en om deze polemiek af te sluiten,wat mij betreft toch,;de reden waarom alleen kamer 6 over geen airco beschikt is omdat daar geen buis naar buiten gebracht kan worden voor den buiten unit

Nulnulzeseneenhalf
29 juni 2019, 09:56
en om deze polemiek af te sluiten,wat mij betreft toch,;de reden waarom alleen kamer 6 over geen airco beschikt is omdat daar geen buis naar buiten gebracht kan worden voor den buiten unit

Daar hebben ze verlengbuizen voor. Met eventueel bochten.

Hoe doen ze dat dan in de kelder? Daar is ook geen buiten. Toch?

Eddy_V
30 juni 2019, 01:26
Van het geneuzel over bouwtechnische mogelijkheden en beperkingen weer over naar de orde van de dag ?

Vrijdag voor de laatste keer deze maand Sixsens bezocht.
Het was een warme dag en dat was op het terras te merken aan de vele mannen op de ligstoelen maar ook aan behoorlijk wat dames op het terras en bij (en in) het water.
Mij werd verteld dat vanaf zaterdag een nieuwe Spaanse kok aanwezig zou zijn. Tijdelijk of definitief dat weet ik eigenlijk niet. De Poolse jongen die al een jaar of vijf in de keuken staat doet samen met het overige keukenpersoneel over het algemeen best een aardige job om dagelijks een lunch en avondmaaltijd klaar te maken.
De aankondiging van de nieuwe kok vertelde ik ook aan onze Schotse vriend: “from tomorrow there will be a Spanish cock in the kitchen”. Deze mededeling werd met verbazing aangehoord.. Mijn steenkolenengels is danig achteruit gegaan!

Over de hele dag waren er behoorlijk veel bezoekers maar nooit zodanig veel dat er geen zit- of ligplaats te vinden was. Ook de damesbezetting was in orde. Ook overdag lieten diverse dames zich buiten zien. Iets wat daags ervoor nauwelijks nog het geval bleek zo vernam ik via derden.
Eerst even bijpraten met Mr Bluenose die ik al lang niet meer gezien had. De rest van de dag hebben we elkaar nog wel af en toe gezien maar laat ik het zo zeggen : als je van de 9 uur dat je in de club bent er 6 uur op de kamer bent, dan maak je wel effectief gebruik van de faciliteiten. Of zoals hij zelf zegt: as a child in the candystore. Hulde !
Zelf had ik bij wijze van uitzondering weer eens een plan.
En we weten hoe het met plannen en clubs gaan... die verlopen vaak anders. Zo ook bij mij.
Na de lunch richting zwembad en daar geïnstalleerd samen met wat illustere ijsberen zoals LL, Oohlord, Waterrat en Hastalapasta die aan de overkant lag en zich de pleuris had gesjouwd om een parasol bij zijn ligbed te krijgen. De Corona’s werden geregeld ververst en een nieuwe strandbal werd door waterrat opgeblazen. De oude hadden het lang volgehouden tot een Roemeens stuk ongeluk die ballen lek prikte omdat ze er nat van werd. Gezien haar houding in de club is dat volgens mij ook het enige waar ze nat van wordt want met een kerel naar de kamer gaan zie je haar zelden doen. En ondanks haar mooie slanke figuur zal dat met mij ook nooit gebeuren. Die Katrien Duck lippen zijn voor mij met stip op nummer één de grootse afknappers.
Anyway, al snel stonden we met een man of vier wat te watervolleyballen of wat daar voor door mocht gaan.
Al snel zag ik mijn date aan de buitenbar staan in een adembenemend setje. De heren in het water begrepen niet waarom ik er ineens uitsprong maar ik kon mijn verloofde (ja, het is weer zover) toch niet zo maar laten staan zonder even gedag te zeggen ?!
Zo geschiedde en na een omhelzing zoals jonggeliefden elkaar plegen te begroeten spaken we af voor later aangezien zij vandaag toch geen zin had om het water in te komen. Vrijheid blijheid nietwaar?
Terug in het water waar de heren inmiddels de reden van mijn korte afwezigheid wel begrepen hadden.
Beetje bijkletsen ondertussen tijdens het ballen en plots zie ik een dame aankomen die mij laatst nog verteld had dat zij deze vrijdag niet aanwezig zou zijn. In een sexy string paradeerde zij langs het zwembad en in no-time stond zij naakt aan de rand en kwam ook het water in. Zij deed haar titel van waterratje weer eer aan!
Na het dollen uitblazen aan de kant met de volgende ronde Corona’s en een redbull voor mevrouw.
Mijn verloofde had zich inmiddels met wat collega’s teruggetrokken naar het dakterras en waterratje zag haar kans schoon om mij te verleiden. Degene die Bella een beetje kennen kunnen zich voorstellen, hoe zij haar natuurlijke geilheid inzette om het nuttige met het aangename te verenigen!
Een paar minuten wachten op een vrije kamer die ik goed kon gebruiken om een lekker stuk taart met amandelsnippers te eten.
Kamertje met Bella is altijd feest en het uur vloog om. Precies met de start van de bbq kwamen we weer bij de ligstoelen waar sommige van de overige heren al aan de worstjes etc zaten te knabbelen. Zowel hastalapasta, ikzelf als Bella hadden nog even genoeg van worstjes en doken nog maar es het water in om af te koelen. Toen de rij voor de bbq was verdwenen alsnog een visje gehaald en ik moet echt zeggen dat dit één van de lekkerste stukjes zalm was die ik de laatste tijd heb gegeten!
Inmiddels waren een paar zatte Belgen in het water aan het dollen waar Bella ook voor gevraagd werd (uiteraard, zou zij zelf zeggen met haar zelfvertrouwen als een huis). Ook Tamara deed mee. Ik kende haar eerlijk gezegd nog niet echt, maar zij is weliswaar wat stilletjes maar is wel een ondeugend type. Zag er ook sexy uit met haar korte jeansbroekje.. Ja Jansenroy, het lijkt of ik naast mijn GMC voorkeur toch ook een voorkeur begin te ontwikkelen voor dames met “normaal” postuur en een flinke boezem. Laten we deze NTC noemen: Normaal met Tieten Club :)

De zatte Walen gingen weer richting de bar en de meisjes kwamen bij mij op de bank zitten. Beiden hadden ze geen zin om met die gasten op kamer te gaan.
Inmiddels zaten HL1 en Wim er ook bij terwijl Bella en Tamara op en om mij heen zaten. Bella haar natuurgeilheid speelde haar weer parten.. terwijl zij mij met hand en lippen probeerde gek te maken was Wim haar poesje aan het afdrogen (of het tegendeel).
Zowel Tamara, die op mijn bank zat als HL1 wisten niet wat zij zagen, terwijl die twee toch wat gewend zijn !
De mededeling van HL1 dat openbare sex toegestaan is in Sixsens (behalve in zwembad en jacuzzi) wakkerde het enthousiasme bij Bella alleen maar verder aan!
Maar mijn gewetenswroeging speelde mij parten... wat moest mijn verloofde hier wel niet van denken?!
Aan het gegein dus maar een einde gemaakt (en dat was nog lang niet eenvoudig zullen degenen die Bella kennen begrijpen..).
Beide dames wilden zich weer netjes aankleden, ware het niet dat de joligheid nog immer troef was. HL1 wist Tamara nog een keer in het zwemband te gooien... nadat zij dit eerst met hem probeerde. In de rebounce probeerden drie dames HL1 in het water te krijgen maar ja... een buschauffeur krijg je niet zomaar uit zijn zetel! Ook mijn hulp mocht niet baten. Integendeel, in een onbewaakt ogenblik lag ik er ook ineens weer in. Door de onverwachte duw kreeg mn nekwervel een tik. En dat is mijn achilleshiel vanwege een auto-ongelukje van jaren geleden...
Opnieuw afgedroogd, Tamara toch maar laten vertrekken ondanks dat ik onderhand wel nieuwsgierig naar haar was geworden en HL1 en Bella aan elkaar gekoppeld want na haar gangbang voorstel aan het zwembad was hij ook benieuwd naar haar geworden. En na afloop hoorde ik dat hun verblijf in de darkroom tot wederzijds genoegen was geweest.
Zelf ging ik met hangende pootjes naar mn verloofde die er opnieuw oogverblindend uitzag in een ander strak setje.
Toen zij mij met trots de verlovingsring liet zien, wist ik dat het nog goed zat :biggrin:
Op naar de sleuteluitgifte op -1 en jawel maar liefst 11 smachtenden voor ons.
De darkroom leek ons geen goed idee voor de goedmaaksex dus wachtten wij geduldig op het terras met een drankje. Een minuut of twintig later maar naar beneden gegaan en al snel kwam een kamer vrij en nog wel één met een raam, altijd prettiger dan de kamers beneden hoewel de eerder door mij gebruikte kamer 12 (evenals 13 en 14) redelijk koel blijven.
Na mijn excuses aangeboden te hebben voor mijn ontrouw en belofte om dat niet meer te doen (die dag) kwam alles weer goed. Zij nog een beetje loom van wat drankjes en rookwaar beleefden we weer een super relaxed verlovingsuur :)

Uiteindelijk hebben we weer beiden gegeven en gekregen waar we van houden en na afloop van de inspanning volgde ontspanning doordat Vicky mijn gekneusde nekspieren zeker een kwartier lang los wist te masseren.
De extra kosten die hiermee gemoeid waren worden tzt nog bij HL1 in rekening gebracht!

Rond 21.30 kwamen we beneden waar het terras inmiddels zo goed als leeg was.
Bachatero en een mij nog onbekende Vlaams ijsbeer zaten aan de bar de dag door te nemen en daar sloot ik mij graag nog even bij aan. Inmiddels zou Miquel ook arriveren rond dit tijdstip voor zijn weekendje Sixsens met hotelovernachting.
Na nog een rondje in de bar besloot ik om 22.30 op huis aan te gaan. Het was mooi geweest, de zon had zijn werk gedaan, het dollen in het zwembad had zijn tol geeist en de meesten van de ijsberen van overdag besloten er ook de brui aan te geven.
Zodoende net Miquel gemist hoorde ik achteraf en dus niet meer bij kunnen praten over onze wederzijdse avonturen. Nou ja, een volgende keer dan maar weer, waarschijnlijk op de 20e juli.

Heren ijsberen bedankt voor de keet, ik heb mij weer kostelijk vermaakt!
En alle medewerkers van Sixsens bedankt voor de goede service op een hete dag waar het voor werkenden toch heel anders is dan voor de lolbroeken en smeerlappen!

En de volgende keer: geen plannen.
Hoewel... Tamara, Angelica... NTC dagje of toch weer voor de bijl gaan bij mijn twee favorietjes..?

jansenroy
30 juni 2019, 13:50
NTC, ik doe mee!

zeppos58
30 juni 2019, 16:32
Vooruit een Spaanse lul in de keuken 😂🤣😂🤣

Eddy_V
30 juni 2019, 17:41
Vooruit een Spaanse lul in de keuken 藍藍
Ho ho, dat zijn uw woorden, niet de mijne :hammer:

freshmaker
30 juni 2019, 17:48
Rond 21.30 kwamen we beneden waar het terras inmiddels zo goed als leeg was.
Bachatero en een mij nog onbekende Vlaams ijsbeer zaten aan de bar de dag door te nemen en daar sloot ik mij graag nog even bij aan.

Als ik de juiste onbekende beer voorheb, dan gaat die binnenkort ook wel z'n weg vinden naar dit forum.

Jammer dat ik je dan net gemist heb Eddy, ik was ook in het gezelschap van beide heren maar op dat moment net op de beste kamer die ik tot nu toe in SS gehad heb :biggrin:

willem1967
30 juni 2019, 21:45
vandaag om 11 uur aangemeld en de man van de bureau kwam naar buiten en zei jij mag hier niet binnen !heb namelijk maar 1 been en red mezelf heel goed maar maandag ben ik daar ook geweest en toen was er geen probleem !dit is echt DISCRIMINEREN !!!

Sjeufke
30 juni 2019, 21:48
Ik kan het me niet voorstellen. Ik ken nog een bekende en frequente schrijver hier met zelfs 2 been protheses. Never een probleem in Sixsens.
Ben benieuwd wat er nu echt scheelt?

brombeerzuid
30 juni 2019, 22:43
Ken denk ik de zelfde ijsbeer als sjeufke.
Die ijsbeer komt er vaker nooit een probleem!?

pret
1 juli 2019, 06:53
Het klopt dat SS rekening houdt met mensen met een beperking. Ze hebben zelfs een speciaal stoel ervoor geïnstalleerd bij de trappen. Dit allemaal wil echter niet zeggen dat collega Willem1967 niet de waarheid spreekt. Wellicht was de betrokken personeelslid in een pesterige bui die dag. Ik ga ervan uit dat de leiding dit tot op de bodem zal uitzoeken en vervolgens nodige maatregelen zal nemen.

BrulKoning
1 juli 2019, 14:27
Vooruit een Spaanse lul in de keuken �������� Een goede paella kan geen kwaad ;)

Ik ga overigens a.s. donderdag weer eens kijken in de SS na bijna 1 jaar afwezig geweest te zijn.

zeppos58
1 juli 2019, 15:57
Ho ho, dat zijn uw woorden, niet de mijne :hammer:

Cock = Pik Lul Penis voor de Engelstaligen

Waar wij KOK zeggen zeggen zij Chef
Voor de Franstaligen is Cock dan weer een haan...

Kan het nog ingewikkelder

JonnyFontane
1 juli 2019, 16:03
De Cock met Cee Oo Cee Ka

bettman
1 juli 2019, 17:31
Am letzen Montag habe ich auch von der ED einen Rüffel bekommen, weil ich mir ohne Bademantel, nur mit Saunatuch um die Hüften, ein Stück Torte holte, um es auf der Terrasse zu essen.
Es geht um Hygiene! Es könnte ja ein Brusthaar in das Essen fallen.
So weit vorgebeugt habe ich mich noch nie.
Wozu hat der Mensch Arme?
Wenn Hygiene, dann aber bitte auch beim Personal. Dann muss das Küchenpersonal aber auch Haarnetze tragen, denn der normale, gesunde Mensch verliert täglich bis zu 100 Haupthaare. :angst:
Wenn Hygiene gefordert wird, dann bitte auch von allen!
Wann bekommt jeder Gast ein Haarnetz? :gruebel: :vraag:

de duisburg spesjalist
1 juli 2019, 17:35
Am letzen Montag habe ich auch von der ED einen Rüffel bekommen, weil ich mir ohne Bademantel, nur mit Saunatuch um die Hüften, ein Stück Torte holte, um es auf der Terrasse zu essen.
Es geht um Hygiene! Es könnte ja ein Brusthaar in das Essen fallen.
So weit vorgebeugt habe ich mich noch nie.
Wozu hat der Mensch Arme?
Wenn Hygiene, dann aber bitte auch beim Personal. Dann muss das Küchenpersonal aber auch Haarnetze tragen, denn der normale, gesunde Mensch verliert täglich bis zu 100 Haupthaare. :angst:
Wenn Hygiene gefordert wird, dann bitte auch von allen!
Wann bekommt jeder Gast ein Haarnetz? :gruebel: :vraag:

ik heb ook een hekel aan een kut met haar maar om over die kut nu een haarnetje te doen :hammer:

Eddy_V
1 juli 2019, 17:47
Het klopt dat SS rekening houdt met mensen met een beperking. Ze hebben zelfs een speciaal stoel ervoor geïnstalleerd bij de trappen. Dit allemaal wil echter niet zeggen dat collega Willem1967 niet de waarheid spreekt. Wellicht was de betrokken personeelslid in een pesterige bui die dag.

Ik ga ervan uit dat de leiding dit tot op de bodem zal uitzoeken en vervolgens nodige maatregelen zal nemen.
Als er gesproken wordt over bodems en uitzoeken dan ben ik natuurlijk de aangewezen persoon. Er is tenslotte geen taart-, vlaai- of pizzabodem op het noordelijk halfrond die nog niet door mij onderzocht is!

Alle gekheid op een stokje: vanmiddag had ik even contact met Sixsens ivm de voorbereidingen voor 20juli en ik vroeg of men het bericht van Willem1967 herkende. Antwoord: inderdaad en er was sprake van een vervelende samenloop van omstandigheden en achteraf had dat niet zo gemoeten.
Willem1967 is gewoon welkom zoals ik hem met een kleine toelichting in IM heb geschreven, inclusief excuses namens de clubleiding.

John mc Snek
1 juli 2019, 18:00
Ze laten het hele YBF erin dus ja, ze houden rekening met mensen met een beperking :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

pietpotent44
1 juli 2019, 19:32
Ze laten het hele YBF erin dus ja, ze houden rekening met mensen met een beperking :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Wij ijsberen denken niet in beperkingen maar in mogelijkheden.
En voor enkele flappen van 50e blijkt er heel veel mogelijk :biggrin:

Big30
1 juli 2019, 20:28
Berichtje van Eddy lijkt me zeer duidelijk, daar laten we het dan ook bij.

le_belge
3 juli 2019, 22:06
Ich hatte heute einen sehr schönen und entspannten Nachmittag im SS, ohne Zeitdruck und bei angenehmem Wetter. Ich bin im Pool geschwommen (war das nicht früher Salzwasser? heute ganz normal Süßwasser!) und länger in der Sonne gelegen, auch draußen gegessen. Ja, das Außengelände in Lemiers ist klein und nicht so schön wie das in Elsdorf, aber bei schönem Wetter wie heute lässt es sich da hervorragend aushalten. Wo wir schon beim Vergleich Lemiers-Elsdorf sind: Mein Eintrittsgeld, kurz vor 14 Uhr, lag heute bei 50 Euro - das halte ich für gerechtfertigt. 70 Euro nicht!

Ich habe mich in jeder Hinsicht wirklich sehr wohl gefühlt in dem Club, der vor dem Babylon mein Stammclub war und es jetzt wohl wieder wird. Es war recht viel los, ich habe die Stimmung als lockere und gemütlich empfunden. Das Personal freundlich und routiniert, das Essen vom Grill sowie die Salate vielfältig, lecker und schön präsentiert! Und ich mag den Club, trotz vieler Treppen und Winkel, trotz der Bar im dunklen und fensterlosen Keller, trotz mancher kleiner und stickiger Zimmer. Die Damen waren zahlreich genug, optisch sehr ansprechend und vielfältig. Sie könnten nach meiner Vorliebe etwas aktiver sein und animieren anstatt nur abzuwarten, dass sie angesprochen werden. Aber das empfinde ich anderen Clubs ähnlich und kann damit umgehen ;)

Ich bin heute 2x aktiv geworden und habe zunächst Delia sowie später Kathy angesprochen. Beide Male haben wir warten müssen, dass ein Zimmer frei wurde - einmal 15 Minuten und einmal 10 Minuten, also eigentlich kein Problem. Vor allem Delia gefiel mir optisch und mit ihrem sexy Bikini ausgesprochen gut und ich hatte mit ihr ein tolles Zimmer mit viel Zärtlichkeit, Humor und Abwechslung.

Ich kann bestätigen, dass Claire, das hübsche Girlie aus dem Babylon, seit einer Woche im SS ist (obwohl sie im Babylon-Forum weiter auf der GPL steht, pfff!). Sie hat mir bei einem längeren Gespräch so einiges zu den Gründen für ihren Wechsel berichtet...

Ich hatte heute keine unvergesslichen und unübertrefflichen Cluberlebnisse, aber ich hatte eine sehr gute und schöne, entspannte Zeit. Zweimal habe ich jeweils eine halbe Stunde lang sehr schöne Frauen genossen und mich von ihnen nach Strich und Faden verwöhnen lassen. Bei Kosten von 50 Euro Eintritt und zwei Standard-30-Minuten-Zimmern war es zudem ein low-budget-Clubbesuch.

deket
3 juli 2019, 22:21
Willem 1967 krijgt voor dat spijtig voorval op een verkeerd moment een vrijkaart aangeboden van de directie. Dus iedereen back happy

pret
4 juli 2019, 07:10
Willem 1967 krijgt voor dat spijtig voorval op een verkeerd moment een vrijkaart aangeboden van de directie. Dus iedereen back happy

Ik wist niet dat je ook fan van PHG was.

deket
4 juli 2019, 14:40
haha,neen die club is in handen van jouw landgenoten,maar in hun goede tijden kwam ik er al eeens
soit,morgen 1800 km zuidoostwaarst voor enkele weken en dan wil ik tijdens mijn verlof alleen voor dringende zaken gecontacteerd worden,dus niet over clubs,dvps,dit forum of het miniforum,wil mijn hoofd vrij houden van dat alles
vrij allen veilig en hou je verstand erbij

yylover
4 juli 2019, 15:21
Gisteren mijn verjaardag gevierd in SS. Zat nog te twijfelen over Babylon maar de aanwezigheid van Sarah/Bella trok mij over de streep.
4 Jaar op rij altijd op deze dag naar YY geweest, maar gisteren was er geen enkele spijt dat het nu eens in een andere club zou worden gevierd, behalve dat het een stukje verder rijden is. Maar je kan niet alles hebben.
Langzaamaan wordt dit mijn thuisclub, mede door de heerlijke gemoedelijke sfeer en de inmiddels bekende beren die deze dag alleen maar verrijkt hebben.
Bedankt voor jullie aangename gezelschap.

En wat betreft de kamers heb ik mij extra laten verwennen en, voor deze dag, eventjes niet in de beurs gekeken.
1 Uur met Adi in de jacuzzi kamer. Lekker samen bubbelen waarbij het wel een extra dimensie geeft, dat je leuter als een periscoop net uit het water steekt en Adi d'r lekker aan zit te sabbelen. Afgerond met een FT, ik kan het gewoon niet laten.

Na mijn eerste kamer zat Bella al met Eddy te dollen aan het zwembad. Ik werd door haar hartelijk begroet als Pappa Beer (dankjewel Cheasehead) :hammer:
In de avond 2 uur lang door deze energieke, inventieve en bloedgeile meid verwend en vice versa.

Het was een topdag !

Volgend geplande bezoek zou eigenlijk Babylon moeten worden a.s. maandag, maar als verlate verjaardagsgeschenk vanochtend gezegend met een niersteen.
Niet de eerste keer, maar dit keer staan de morfine tabletten gelukkig klaar voor de volgende aanval :frown:

Groetjes uit Limboland

hvdk52
4 juli 2019, 18:20
haha,neen die club is in handen van jouw landgenoten,maar in hun goede tijden kwam ik er al eeens
soit,morgen 1800 km zuidoostwaarst voor enkele weken en dan wil ik tijdens mijn verlof alleen voor dringende zaken gecontacteerd worden,dus niet over clubs,dvps,dit forum of het miniforum,wil mijn hoofd vrij houden van dat alles
vrij allen veilig en hou je verstand erbij

Een prettige en ontspannende vakantie toegewenst.

Flyerke
4 juli 2019, 20:57
Gisteren ook nog eens naar mijn favo club afgezakt, afgesproken met Eddy want het was
al eventjes geleden,na weer een rit van 2 uur rond 12 uur de parking opgereden,de nodige
centjes betaald,omgekleed en naar de bar voor een fris pintje,aangename verassing in de bar want
ook Bachatero was in the house de wikipedia van de ss dames:) dus wat bij gepraat altijd leuk.
daarna lekker wat gegeten,een tourtje gemaakt buiten was het toch nog wat frisjes,dus terug naar
beneden waar ik de mooie Chris spotte,wat geknuffel en hop naar de kamer,terwijl we de trap
omhoog liepen kwam Eddy juist binnen,zalige kamer gehad met Chris ,maar ze vertelde het te
overwegen elders gaan te werken:confused:daarna op het terras wat gezeten en aangenaam
kennis gemaakt met waterrat en yy lover en nog enkele andere beren, niet veel later kwam ook Bella de tafel vervoegen en van de gelegenheid gebruik gemaakt om met deze meid ook een kamertje te maken
wat ook weer super in orde was, daarna wat gebruik van de welness, wat aan het zwembad gezeten,
daarna Jazz gezien fijne babbel mee gehad en haar gezegd na het avondeten terug te zien voor een
kamer:luvlove:de tijd vliegt als je je amuseerd dus het was al snel tijd voor het avondeten,daarna met
een toffe landgenoot in de bar gezeten,ik was op zoek naar Jazz maar had ook oog voor Alexia een mooie
dame met een prachtfiguur en heel mooi gezicht, die toch al een paar weken in ss is maar altijd zo
serieus kijkt,ze kwam naast ons zitten en heeft mijn maat over de streep getrokken voor een kamer
die achteraf toch wel lof had,als ze er volgende keer is ga ik haar zeker proberen en maak ik een
paspoortje.Jazz daagde wat later toch op en mijn laatste kamer was met deze supermooie dame:a_t_ho02:
Daarna omgekleed om huiswaards te keren,bij de receptie kwam ik Karina tegen die wat ontgoocheld zei
you go home now,you break my heart baby,,,, ik heb dus weer iets goed te maken volgende keer!
Tot hier mijn kort verslag
Grts F

hasta la pasta
6 juli 2019, 16:45
Gezelligheid (...) kent geen tijd. Ik wist met grote zekerheid dat ik gisteren in ieder geval 1 bekende ijsbeer zou treffen. Uiteindelijk werden het er een pak meer. Je moet er niet aan denken om de hele dag alleen in SS te vertoeven, als minder aantrekkelijke (50+) ijsbeer gezien vanuit de mokkels. Mijn God. De gemiddelde interactie tussen de ijsbeer en de meiden was ver, zo niet mijlenver te zoeken. Mooi gezicht dus, een hoop mokkels turend op de phone en kerels stuurs voor zich uit kijkend. Uitzonderingen uiteraard daargelaten. Ik trof een zooi beren die ik minstens een paar maanden IRL niet meer gezien had, waarvan een paar die een mooie plek in mijn hart verworven hebben. Gezelligheid kent geen tijd.

Zo aan het einde van de middag kreeg ik ook zin om wat te stoeien in een kamer. Ik koos voor Delia, met wie ik een paar eerdere encounters op kamer gehad had. Ik kan er kort over zijn. Tongzoenen was dermate ruk ditmaal dat ze een klant kwijt is. Meer wil (en hoef) ik er niet over kwijt. Na het half uurtje zonder orgasme volgemaakt te hebben, ging ik direct voor de volgende ronde. Met wat zeer gewaardeerde hulp van een halve gare Belgische idioot (oeps) ging ik vrijwel direct met Jazz de kamer op. Een rasechte Italiaanse (...) geile en goedlachse DVP die me wel kon bekoren. Wat een gezellig lekker mokkel is dit. Ik was uiteindelijk zeer content met de 50% sex score en de totale beleving van de dag. Op naar de volgende keer maar weer . . .

wervelwind
7 juli 2019, 00:05
Ik kwam rond tegen 15.00 een volle parking oprijden, hoewel het door scheefparkeerders voller was dan nodig. Toch vond ik nog een plekje achter het zwembad.
Eenmaal binnen kwam ik in een gezellige sfeer terecht en al voordat ik aan mijn saunarondje kon beginnen had Domenika me al geschaakt. Later heb ik me aan de rand van het zwembad gepositioneerd en daar van de sfeer genoten, slechts af en toe onderbroken door een groepje luidruchtige Walen of Fransen. Na het eten had Domenika opnieuw haar zinnen op mij gezet. Ze liet al haar verleidingstrucs op me los en opnieuw was ik weerloos.
Daarna moest ik snel weg, dus na een kopje koffie wou ik snel douchen en wegwezen. Een aanvaring met een onbeschofte Belg toen ik de plee wou verlaten, vertraagde mijn aftocht een klein beetje. Meneer vond het nodig om naar binnen te komen voordat ik eruit was en zijn fragiele ego kon niet verdragen dat ik hem dringend doch nog steeds vriendelijk verzocht even te wachten tot ik er uit was. Ik ben niet gebleven om naar zijn gejammer te luisteren en ging lekker afdouchen.

Wat mij brengt bij de enige echte wanklank van de dag: SIXSENS, heel fijn dat de douches gerenoveerd zijn waardoor de waterstraal nu echt heerlijk is. MAAR het hele systeem erachter werkt nog steeds niet goed want zodra er een tweede douche aangezet wordt, krijg de eerste douche meteen koud water. Geen drama maar als je €60 euro vraagt dan moeten dat soort dingen hooguit sporadisch voorkomen.

Voor het overige mijn complimenten want deze club wordt maar beter en beter!

forgetskinnyletsgetfatty
7 juli 2019, 21:13
Zaterdag 6 juli SixSens

De eerste zaterdag van juli, de reis gewaagd naar het kuuroord in het pittoreske Lemiers. Keurig voor 12:00 binnen, en meteen maar een ligbed aan de rand van het zwembad in beslag genomen. Even rusten, dan even kijken naar het zwembad. Geen strandbal aanwezig, gelukkig zijn we daar tegenwoordig op voorbereid, dus even later lag “Nemo” de anemoonvis, of beter bekend als “clownvis” in het water. Ter info, de ballen liggen bij de buitenbar in een kastje, gewoon even vragen. :cool: Even verkoeling zoeken, zonnenbraden, hapje eten, weer rusten, effe ballen met Linn, en later met Mira, in het water. Tussendoor goed rusten, en smeren, want het leven van een ijsbeer is al zwaar genoeg. :hammer:

Nou had ik voor vandaag geen To-Do lijstje gemaakt, eerder een Don’t do lijstje, hoewel ik wel met een dame een bijzondere afspraak had gemaakt bij mijn vorige bezoek aan SixSens. Het loopt pas tegen de klok van 16:00 als deze dame in mijn gezichtsveld komt. Bij de Duitse Tamara, meteen maar mijn schuld ingelost. Geen wachttijd voor een kamer, maar wel beperkt keus. Een aangenaam samenzijn gehad, herhalingsgevaar: ja. Een dame die ik misschien wel te lang voorbij gelopen ben. :annieengel:

Inmiddels komt de geur van de bbq je tegemoet, goed te doen, hoewel ik de indruk kreeg, dat het vuur bij sommige stukken vlees iets te hoog stond.
Even rusten na het eten, het ijsberen leven is zwaar tenslotte, mislukt bijna. Spring in het veld Bella, komt even gedag zeggen. Het koste wat overredingskracht, maar het lukte toch om wat te gaan rusten. :green_smile: De zon is verdwenen en heeft plaats gemaakt voor bewolking, waardoor het buiten wat fris aan begint te voelen, tijd om een ander plekje te zoeken. Keuze uit de “Dark Room” met live porno, of de “Kino” met live porno. Toch maar voor de kino gekozen. ;)

Junior laat weten dat er voldoende rust is genomen, even een rondje lopen, en zo beland ik naast, als ik het goed verstaan heb, Anastacia, een zwartharige Roemeense met een volle bos lange zwarte krullen, met een stevig postuur. Aangenaam gesprek, met voldoende aanknopingspunten voor een kamergang. Wachttijd van een kleine 15 minuten. Nu ook een aangenaam samenzijn gehad, ook nu herhalingsgevaar: ja. :annieengel:

Nog even wat drinken in de salon, getuige van een show van een dame rond, en aan de danspaal. :c014[1]:

Toen was het echt tijd om te gaan, om af te sluiten.

SixSens het was mij een genoegen, tot de volgende keer.:flatto-bye:

Eddy_V
10 juli 2019, 10:27
Zaterdag 6 juli SixSens

. Even rusten, dan even kijken naar het zwembad. Geen strandbal aanwezig, gelukkig zijn we daar tegenwoordig op voorbereid, dus even later lag “Nemo” de anemoonvis, of beter bekend als “clownvis” in het water. Ter info, de ballen liggen bij de buitenbar in een kastje, gewoon even vragen.

Dank voor de tip, de voorraad begon al aardig te slinken

een paar dagen voor FSLGF had ik nog een bliksembezoekje aan Sixsens gebracht.
Beetje bijpraten met Flyerke en de jarige YY-lover.
Door alle afleiding was dat bijkletsen deze keer nogal beperkt. De afleiding kwam vooral door Saartje die er adembenemend uitzag in haar zwart/wit setje.
Aan de tafel op terras nog kennis gemaakt met oa Freshmaker en jonessy en tot mijn verrassing waren Talisker en waterrat ook weer van de partij.
Angelica zorgde voor de nodige verstoring van mijn concentratie. Werd bij haar op het matje geroepen waardoor Flyerke in de gelegenheid was om nader kennis te maken met Bella. Die deugniet (Bella dus) daagde ons nog uit voor een quattro toen we met z’n vieren zaten te wachten op een vrije kamer. Dat wilden Flyerke en ik elkaar niet aandoen dus netjes op onze beurt zitten wachten :)

Afleiding en gebrek aan concentratie leek wel het thema van de dag:
- waterrat die een tik op z’n vingers kreeg van Adelina
- Talisker die meteen een goedgehumeurde Lydia om zijn nek had hangen
- Freshmaker die de rest van de dag met Adelina onder de pannen was (waarmee het begrip pannenkoeken weer eens royaal werd toegepast)
- Bachatero die zowieso altijd afgeleid is want anders zou hij de Sixipedia niet bij kunnen werken
- Vicky die mij even om de hals vloog en meldde dat zij de hele dag vreemd zou gaan.. waarbij ik toestemming kreeg om hetzelfde te doen
- Bella die overal waar zij komt mensen af- en verleid of op z’n minst in opperste verwarring achterlaat
- Dhr N, zelfs als hij aanwezig was geweest, zou ik niets meer durven te melden: zijn PHG diploma’s laat hij zelf wel voor zich spreken :biggrin:

Verder was het een gezellige dag met een matige kamer met Angelica en top met Saartje.
Het zwembad was kouder dan ooit, kennelijk hoopte men op warmer weer waardoor het niet of nauwlijks verwarmd werd. Zelfs de ware ijsberen bleven er niet langer dan enkele minuten in.
Kennis gemaakt met de Spaanse kok David. Aardige kerel die op deze woensdag een prima bbq verzorgde.

Laatst was er hier een discussie over hygiëne ivm verplicht dragen van badjassen in het restaurant. Iemand vroeg toen wanneer de keukenmedewerkers dan een haarnetje gingen dragen.. wel, zowel David als enkele andere keukenmedewerkers droegen een hoofddoek dus dat vraagstuk is ook weer afgehandeld !

Binnenkort maar weer eens een bliksembezoekje brengen en m'n ballen uit het kastje halen.

freshmaker
10 juli 2019, 12:19
Dank voor de tip, de voorraad begon al aardig te slinken

een paar dagen voor FSLGF had ik nog een bliksembezoekje aan Sixsens gebracht.
Beetje bijpraten met Flyerke en de jarige YY-lover.
Door alle afleiding was dat bijkletsen deze keer nogal beperkt. De afleiding kwam vooral door Saartje die er adembenemend uitzag in haar zwart/wit setje.
Aan de tafel op terras nog kennis gemaakt met oa Freshmaker en jonessy en tot mijn verrassing waren Talisker en waterrat ook weer van de partij.
Angelica zorgde voor de nodige verstoring van mijn concentratie. Werd bij haar op het matje geroepen waardoor Flyerke in de gelegenheid was om nader kennis te maken met Bella. Die deugniet (Bella dus) daagde ons nog uit voor een quattro toen we met z’n vieren zaten te wachten op een vrije kamer. Dat wilden Flyerke en ik elkaar niet aandoen dus netjes op onze beurt zitten wachten :)

Afleiding en gebrek aan concentratie leek wel het thema van de dag:
- waterrat die een tik op z’n vingers kreeg van Adelina
- Talisker die meteen een goedgehumeurde Lydia om zijn nek had hangen
- Freshmaker die de rest van de dag met Adelina onder de pannen was (waarmee het begrip pannenkoeken weer eens royaal werd toegepast)
- Bachatero die zowieso altijd afgeleid is want anders zou hij de Sixipedia niet bij kunnen werken
- Vicky die mij even om de hals vloog en meldde dat zij de hele dag vreemd zou gaan.. waarbij ik toestemming kreeg om hetzelfde te doen
- Bella die overal waar zij komt mensen af- en verleid of op z’n minst in opperste verwarring achterlaat
- Dhr N, zelfs als hij aanwezig was geweest, zou ik niets meer durven te melden: zijn PHG diploma’s laat hij zelf wel voor zich spreken :biggrin:

Verder was het een gezellige dag met een matige kamer met Angelica en top met Saartje.
Het zwembad was kouder dan ooit, kennelijk hoopte men op warmer weer waardoor het niet of nauwlijks verwarmd werd. Zelfs de ware ijsberen bleven er niet langer dan enkele minuten in.
Kennis gemaakt met de Spaanse kok David. Aardige kerel die op deze woensdag een prima bbq verzorgde.

Laatst was er hier een discussie over hygiëne ivm verplicht dragen van badjassen in het restaurant. Iemand vroeg toen wanneer de keukenmedewerkers dan een haarnetje gingen dragen.. wel, zowel David als enkele andere keukenmedewerkers droegen een hoofddoek dus dat vraagstuk is ook weer afgehandeld !

Binnenkort maar weer eens een bliksembezoekje brengen en m'n ballen uit het kastje halen.

Het was inderdaad een gezellige bedoening en een zeer aangenaam kennismaken met enkele online idolen :)

Het pannenkoeken bevalt me zeker, in die mate dat we afgelopen zaterdag toch maar een keer extra afgereisd zijn voor een extra sessie

oostbloktype
10 juli 2019, 21:59
Ik heb laatst met een prachtige meid gekamerd maar kan niets van haar vinden. Weet iemand wie ik bedoel?
Lang donker stijl haar, grote ogen, grote cupmaat. Op hakken rond de 175, zonder een stuk kleiner. Weet wat tongzoenen is en ik kon haar zalig nat vingeren.
Ze had een soort dubbele naam iets met Lola-Donna of zo iets. Vergeet jammergenoeg heel snel namen.
Ben nieuw hier en zal zo af en toe wat posten wanneer ik in het wonderschone heuvellandschap ben geweest.

oostbloktype
10 juli 2019, 22:04
En gaarne zet ik nog een andere zoekopdracht uit.
In YY heb ik een tijdje gekamerd met Anna een prachtige blonde meid met een slank figuur rond de 28 jaar, vaak in blauwe bikini.
Ze kwam uit Roemenië maar haar moeder woonde in Ierland, ze sprak dan ook redelijk engels. Kwam soms koeltjes over maar was een topper.
Ze wilde weer naar school gaan dus haar na een tijdje niet meer gezien.
Ik was benieuwd of iemand haar wel eens in Sixens heeft gezien en of ze daar misschien nog of weer komt.

Daytripper
12 juli 2019, 18:38
Deze week sinds bijna een jaar (na een dom ongeluk en flinke revalidatie) weer een bezoek aan SS gebracht. Het was good to be back met een lekkere en spontane Helena en een helaas wat koelere Alicia (als ik het goed verstaan heb). Maar wat mij na een jaartje opviel is dat de dames waarschijnlijk toch wel een heel zwaar leven hebben. Ik zal geen namen noemen maar ik schrok er van dat sommigen, in zo'n korte tijd, zichtbaar ouder zijn geworden. De vele uren die ze in SS doorbrengen, het zware roken, slecht eten en weet ik veel wat nog meer zal toch wel zijn tol eisen?

Eddy_V
12 juli 2019, 19:08
Ik heb laatst met een prachtige meid gekamerd maar kan niets van haar vinden. Weet iemand wie ik bedoel?
Lang donker stijl haar, grote ogen, grote cupmaat. Op hakken rond de 175, zonder een stuk kleiner. Weet wat tongzoenen is en ik kon haar zalig nat vingeren.
Ze had een soort dubbele naam iets met Lola-Donna of zo iets. Vergeet jammergenoeg heel snel namen.

Mogelijk Loredana

Brad Clitt
12 juli 2019, 20:34
En gaarne zet ik nog een andere zoekopdracht uit.
In YY heb ik een tijdje gekamerd met Anna een prachtige blonde meid met een slank figuur rond de 28 jaar, vaak in blauwe bikini.
Ze kwam uit Roemenië maar haar moeder woonde in Ierland, ze sprak dan ook redelijk engels. Kwam soms koeltjes over maar was een topper.
Ze wilde weer naar school gaan dus haar na een tijdje niet meer gezien.
Ik was benieuwd of iemand haar wel eens in Sixens heeft gezien en of ze daar misschien nog of weer komt.

Sinds de sluiting van YY heb ik haar in SS niet gezien, ben echter tussen half april en half juni zelf niet geweest, dus 100% zeker ben ik niet.
De laatste keer dat ik haar in Remunj gezien heb was eind vorig jaar (vlak voor de Kerst) toen ze plots na een hele tijd (ruim 2 jaar ?) opdook, maar volgens mij is ze toen ook niet lang gebleven. Heb toen kort met haar gesproken, maar het ging meer over mij, dus waar ze nu is of wat ze doet weet ik niet.

sofaking
13 juli 2019, 14:24
Tips voor wie zijn gezelschapsdame even mee uit de club wil nemen.

https://ambiance.be/culinair-maastricht/

Sjeufke
13 juli 2019, 15:12
Bij Sixsens weet ik het niet. Maar er zijn clubs die het niet waarderen als klanten met dames buiten de club vertoeven.
Een mij bekend geval is een dame die niet meer mocht terugkeren bij Living Room en de ijsbeer kreeg een clubverbod.

sofaking
13 juli 2019, 15:30
Bij Sixsens weet ik het niet. Maar er zijn clubs die het niet waarderen als klanten met dames buiten de club vertoeven.
Een mij bekend geval is een dame die niet meer mocht terugkeren bij Living Room en de ijsbeer kreeg een clubverbod.

Lijkt me een symptoom van een werkgever-werknemer relatie. Een Nederlandse club zou met zo'n actie misschien moeilijkheden kunnen krijgen met arbeidsrecht en fiscus, nee ?

Sjeufke
13 juli 2019, 15:39
De club bepaalt wie er binnen mag of niet. Geldt voor de dames en heren. Staat mijns inziens los van werkgever-werknemer relatie, die er sowieso in Nederland (en in Dld ogenschijnlijk) niet is. Dames zijn zelfstandige ondernemers.

waterrat
13 juli 2019, 20:12
Ooit een dame naar het station in Aken gebracht. Zij wilde absoluut niet dat de clubleiding zou zien dat ze bij een klant in de auto stapte omdat de dames niet met de klanten mee mogen vanuit de club. Kennelijk ook als het alleen maar naar het station gaat.
Maar dat staat natuurlijk niet op een bordje achter de voorruit. :hammer:

Ik ben overigens net terug van een middag SS, het was een rustig middagje. Er werd opvallend veel frans gesproken in de club vandaag. Door het abominabele weer nauwelijks gezelligheid op het terras, en zeker geen dames die voor zwemaktiviteiten te porren waren.
De combi waterrat en waterratje op kamer uitgeprobeert. Conclusie is dat de hobbys ook op kamer overeenstemmen!

Er zijn inderdaad veel dames op de hoogte van ons partijtje volgende week zaterdag, en velen zijn ook van plan dan te komen. Één dame vroeg of het gereduceerde tarief ook voor haar zou gelden als ze zich aan zou melden. Heb maar geantwoord dat ze dan ook recensies moest gaan schrijven...:biggrin::baeh:

Ik hoop wél dat de organisatie voor beter weer dan vandaag zal zorgen, maar ook slecht weer zal de pret niet drukken. ( Wat was dat ook alweer met pret en drukken????):smile2::roll3::freu:

sofaking
13 juli 2019, 20:31
Pfff, 't is een raar wereldje. Misschien wel best om niet te proberen te begrijpen waarom men zo doet tov klanten en dames.

Antonios
13 juli 2019, 20:48
Was idd kutweer maar niet zo heel erg hoop moois om te bekijken. Eten blijft een probleem maar het leed wordt wat verzacht door de dames. Helaas rookt een meerderheid van de dames wat voor mij een afknapper blijft. Ik ga niet tongen met iets kankerverwekkends. Het zou fijn zijn als in de TT van een dame stond rookt niet dan weet ik gelijk waar ik moet kijken :eek:

Bosco
13 juli 2019, 22:28
Bij Sixsens weet ik het niet. Maar er zijn clubs die het niet waarderen als klanten met dames buiten de club vertoeven.
Een mij bekend geval is een dame die niet meer mocht terugkeren bij Living Room en de ijsbeer kreeg een clubverbod.

Dit verbaast mij, en ook niet eerder gehoord. Ik zelf ben met verschillende Living room dames mee naar huis gegaan, clubleiding wist er zelfs van af, nooit problemen gehad laat staan een clubverbod.

pietpotent44
13 juli 2019, 22:49
Dit verbaast mij, en ook niet eerder gehoord. Ik zelf ben met verschillende Living room dames mee naar huis gegaan, clubleiding wist er zelfs van af, nooit problemen gehad laat staan een clubverbod.

Ze maken voor jou een uitzondering Bosco. Omdat ze zonder jouw entree failliet zouden gaan :biggrin:

Eddy_V
14 juli 2019, 00:09
De combi waterrat en waterratje op kamer uitgeprobeert. Conclusie is dat de hobbys ook op kamer overeenstemmen!

Er zijn inderdaad veel dames op de hoogte van ons partijtje volgende week zaterdag, en velen zijn ook van plan dan te komen. Één dame vroeg of het gereduceerde tarief ook voor haar zou gelden als ze zich aan zou melden. Heb maar geantwoord dat ze dan ook recensies moest gaan schrijven...:biggrin::baeh:

Ik hoop wél dat de organisatie voor beter weer dan vandaag zal zorgen

Oh My God !!!
Waterratje gaat het drukker krijgen dan ooit volgende week!
(als zij dan nog maar tijd heeft om in het water te ravotten...)

Dames die zich aanmelden voor het feestje..
Je zal het niet geloven maar daar is van tevoren over nagedacht!
In het kader van gelijkwaardige behandeling en antidiscriminatie wet- en regelgeving staat het de dames vrij om zich aan te melden, mits zij lid zijn van het Ijsberenforum en hun nickname opgeven zodat de uitnodiging via IM aan hun verzonden kan worden.
Er zijn een paar dames die hier toe in staat zijn.. ze hebben nog tot zondagavond 14/7 middernacht de tijd.

Mbt het weer: afgelopen donderdag heb ik opnieuw bij de zusters Clitorissen mn worst aangeboden en aan de weersvoorspelling te zien lijkt dit zijn uitwerking niet gemist te hebben. De kloosterlingen aan wie ik mijn donatie gegeven heb waren waterratje en Tamara. Twee zusters die één kloostercel gelijktijdig met mij deelden en die zelf ook baat hebben bij goed weer. Ik verwacht 100% dat zij zich tot hun moeder-overste richten voor een zonnige dag. Waterratje deed in ieder geval haar best om haar clitoris dmv haar vingers optimaal in te zetten, terwijl mijn worst zijn werk deed.
De dankbaarheid waarmee mijn donatie(s) in ontvangst genomen werden sprak boekdelen. Er werd zelfs nog voorgedragen uit Genesis, zo bijbelvast heb ik weinig zusters in ons geliefde klooster meegemaakt.

Ik zal nog een kort verslagje schrijven over deze dag waarop den docteur ontmaskerd werd als voyeur in de dark room..

waterrat
14 juli 2019, 08:45
Ik zal nog een kort verslagje schrijven over deze dag waarop den docteur ontmaskerd werd als voyeur in de dark room..


Docteurs controleren overal in de club of de behandelprotocollen juist worden toegepast, en op correcte wijze worden uitgevoerd. Dat hoort bij hun takenpakket, dat doen ze niet voor de lol!:biggrin:

waterrat
14 juli 2019, 09:01
Helaas rookt een meerderheid van de dames wat voor mij een afknapper blijft. Ik ga niet tongen met iets kankerverwekkends. Het zou fijn zijn als in de TT van een dame stond rookt niet dan weet ik gelijk waar ik moet kijken :eek:

Dan is PMC een zegen voor jou, dan is het contact met „iets kankerverwekkends“ in ieder geval beschermd.

....Als er dan van de betreffende dames ook nog een foto in de TT zou staan dan wist je werkelijk „waar je moet kijken“.
Nu kom je met een naam alleen niet ver, en moet best wel ff speuren voor je de dame in kwestie hebt gevonden..:confused:

Badslippers
14 juli 2019, 19:33
Dit verbaast mij, en ook niet eerder gehoord. Ik zelf ben met verschillende Living room dames mee naar huis gegaan, clubleiding wist er zelfs van af, nooit problemen gehad laat staan een clubverbod.

Mijn kleine rolmops en ik zijn er ook goed vanaf gekomen.

Agronymus1
14 juli 2019, 23:17
Seks met een prinses.

Op 12 juli zou Klara weer terugkeren van haar vakantie in Roemenië. Ik had beloofd haar op te pikken bij het vliegveld omdat ik toch in de buurt was. Dames zijn nogal wispelturig en om niet voor niks naar het vliegveld te gaan besloot ik op 11 juli nog even te informeren of het plan nog geldig was. Dit bleek niet het geval te zijn. Omdat Klara binnen niet al te lange tijd toch weer terug zou gaan vanwege enige familiefeesten had ze besloten om maar meteen voor langere tijd in haar thuisland te blijven. Was Klara wel op 12 juli terug gekomen dan zou ik haar enkele dagen later opgezocht hebben in Bab.
Ik was wel toe aan een verzetje. Omdat ik niet naar het vliegveld hoefde had ik een vrije middag. Een bezoek aan mijn favoriete club in Elsdorf lag voor de hand.
Ik besloot echter naar SS te gaan.
Op de parkeerplaats was er voldoende plek. Ook later in de club viel me het aantal mannelijke bezoekers enigszins tegen.
Ik werd hartelijk welkom geheten door de theke. Ze vroeg me vriendelijk om mijn kauwgum in te leveren en gaf me hiertoe een tissue. Blijkbaar zijn er gasten die de gewoonte hebben om hun kauwgum na gebruik onder tafels of stoelen te plakken. Als alternatief verwees ze me naar de pepermuntjes.
Na het nuttigen van een spiegelei en een aangename douchebeurt was het tijd voor een verkenningsrondje. Ik werd hartelijk begroet door de Bulgaarse Yasmine waar ik in juli 2017 twee keer mee gekamerd had. In contrast hiermee stond de koele verwelkoming door Melissa die ik ook ooit in 2017 geneukt heb.
Zittend aan de bar viel mijn oog op de Bulgaarse Laura. Ik wist van het Ijsberenforum dat zij langere tijd afwezig was geweest. Afgaande op de recensies over haar leek het me een goede keuze voor een GFE. Ik maakte oogcontact met haar en meteen erna kwam ze bij mij zitten.
Laura valt qua uiterlijk niet erg op. Ze heeft wel een mooie tattoo op haar rug. Omdat ze nu een badpak droeg was deze echter niet te zien.
Na wat small talk besloot ik dat het tijd was voor actie. Plaats van actie was kamer 6.
Na het uittrekken van het badpak bleek dat Laura licht mollig was. Ze gaf ook aan dat ze vier kilo was bijgekomen in haar geboorteland.
Laura bleek erg zachte lippen te hebben en goed te kunnen zoenen. Volgens haar waren haar lippen zo zacht door het insmeren met marmelade.
Laura liet zich gewillig beffen. Haar lichaam vertoonde echter weinig tekenen van opwinding zodat ik denk dat ze niet klaargekomen is.
Nadat Laura mijn pielemans op oorlogssterkte had gebracht nam ze plaats op mij. Toen ik merkte dat het hoogtepunt naderde schakelden we over naar missionarisstandje. Al tongzoenend spoot ik het condoom vol. Om het uur vol te maken heb ik haar nog gemasseerd hetgeen ze erg op prijs stelde.
Hoewel de sex met Laura goed was denk ik niet dat er een herhaling inzit. Laura geeft wel een GFE maar het oog wil wat meer.
Na een verfrissende douche was het tijd om uit te rusten in de kino. Het verblijf was echter maar van korte duur. Een securitymedewerker maakte mij namelijk attent erop dat het nuttigen van thee in de kino niet toegestaan is.
Op weg naar de bar kwam ik een oude bekende uit YY tegen, zijnde Amalia.
In YY heb ik wel diverse keren met haar gepraat maar nog nooit seks met haar gehad.
Amalia was nog steeds erg vriendelijk en zei dat ik nu maar eens met haar moest kameren.
Ik liet haar weten dat ik haar later zou opzoeken maar eerst rustig mijn thee wilde opdrinken.
Dat bleek moeilijker dan gedacht want meteen toen ik plaats nam in een van de banken kreeg ik gezelschap van twee koffiekleurige dames. De jongste van de twee luisterde naar de naam Cindy en kwam uit de Dominicaanse Republiek. Ik gaf aan dat ik andere plannen had waarop zij mij met rust lieten.
Toen ik terug kwam van een sanitaire stop trof ik Amalia op het bankje onder het televisiescherm in de bar. Ik bood haar een lolly aan. Haar reactie was dat zij geen interesse had en wel wist hoe ze moest pijpen. Toen ze desgevraagd ook aangaf dat ze aan tongzoenen deed was de keuze snel gemaakt. Het werd kamer 19.
Amalia had mooie, zwarte netkousen aan die ze gedurende het samenzijn heeft aangehouden. Haar voorzijde is rijkelijk voorzien van tattoos. Op haar linker bovenbeen heeft ze een Engelstalige tekst staan waaruit blijkt dat ze gelooft in God. Haar borsten blijken geholpen te zijn door de boobdokter. Voor mij voelden ze echter zeer natuurlijk aan en ik heb ook geen litteken kunnen ontdekken.
Amalia lacht graag en veel. Als ze lacht zijn haar mooie tanden te zien en vooral het spleetje tussen de twee middelste voortanden. Door dit spleetje is zij niet te verwisselen met andere dames. Wat verder opvalt zijn haar groenachtige ogen.
Amalia bleek inderdaad zeer goed te kunnen zoenen en tongzoenen.
Amalia wordt in augustus 34 jaar. Dit is echter niet aan haar lichaam af te zien. Haar fris ruikende en fruitig smakende poesje ziet er ook mooi uit en nodigde uit voor een befbeurt.
Amalia liet zich die gewillig ondergaan. Op een gegeven moment greep ze met haar linkerhand naar haar tasje. Tot mijn verrassing toverde ze een kleine vibrator tevoorschijn. Deze duwde ze zelf in haar vagina. Terwijl ik haar clit en schaamlippen bewerkte met mijn mond en tong sopte zij met de kutbrommer in haar poes. De frequentie van de golven in haar buik nam toe en ook haar aansporingen aan mij. Een hevig orgasme was dan ook een logisch gevolg.
Na even uitgerust te hebben was het de beurt aan Amalia om mij klaar te maken.
Mijn jongeheer werd vakkundig bewerkt met tong en mond en ook mijn tepels werden onderhanden genomen. Voordat ik stop kon zeggen was mijn zaad al gesproeid.
Nadat ik was klaargekomen heeft zij mij nog een heerlijke massage gegeven. Amalia vond dat zij dat verschuldigd was aan mij omdat ik haar eerder onder handen had genomen toen we moesten wachten op het vrijkomen van een kamer. Toen ik de kamer met Amalia opging was ik van plan om maximaal 1 uur met haar te blijven. Vanwege de uitstekende klik zijn het er uiteindelijk twee geworden. Toen ik later Amalia trof in de bar werd ik begroet met een brede lach en overladen met kussen. Amalia stelde mij toen ook voor aan haar vriendin Nicky/Niki die samen met haar en nog een ander Roemeens meisje een appartement delen.
Nicky heeft een bleke huid en kort krullend zwart haar. Volgens info op het forum was zij Miss IJsbeer in 2010 dus zeker iemand om ook nog eens mee te kameren.
Voor de komende tijd zal SS mijn nieuwe huis van plezier zijn waarbij ik er dan wel voor moet gaan zorgen dat ik de prinses uit Roemenië niet misloop.
P.S. In SS gebruikt Amalia Cataliya als artiestennaam.

Antonios
18 juli 2019, 16:55
Dan is PMC een zegen voor jou, dan is het contact met „iets kankerverwekkends“ in ieder geval beschermd.

....Als er dan van de betreffende dames ook nog een foto in de TT zou staan dan wist je werkelijk „waar je moet kijken“.
Nu kom je met een naam alleen niet ver, en moet best wel ff speuren voor je de dame in kwestie hebt gevonden..:confused:
Hahahaha geniaal! Nee nog altijd liever pzc dan maar je hebt een punt :P Als ik eigenaar was liet ik alleen maar rookvrije, goed uitziende vrouwen toe dus dan zou je 70% al naar huis kunnen sturen nu.

brombeerzuid
18 juli 2019, 17:27
En als je ook alleen maar rookvrije beren binnen wilt, komt ook 60 a 70 % niet meer.
Je kan het beste bij stivoro, gaan klagen!

oostbloktype
20 juli 2019, 07:16
Ja dank, die naam was het.

Antonios
20 juli 2019, 07:36
^ Als ze dat zouden doen zou het helemaal mooi zijn ja.

Ik heb gehoord dat deze dame alleen doordeweeks van ma t/m vr werkt in SS: https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?51510-Sofia-(Poolse)

Heeft iemand haar gezien ze is ook Slowaakse hoorde ik achja een mooie meid. Indien dit waar is wil ik eens doordeweeks gaan.

putafucker69
22 juli 2019, 00:01
Beren,

Is het voor de moment rustig in de week?? Veel beren? Ik deze week ga ik ofwel naar SS ofwel naar babylon. Ik ga een vriend meenemen weten jullie wie man-man trio’s doen..

Veel plezier putafuckers!! ��

deket
23 juli 2019, 21:04
indien je genoeg poen op tafel legt zullen de meeste meiden daar geen probleem van maken
omgekeerd veel aangenamer 2vrouwen en een man dus,maar ieder zijn ding zeker?

Mooiejoke
23 juli 2019, 21:57
Hoi,

Ik ben nog nooit in SS geweest. Dat is natuurlijk een gemis voor een beetje ijsbeer. Ik ben een daggast en wil volgende week maandag gaan. Waar kan ik qua live up, sfeer en service op rekenen op een maandag in de vakantie overdag?

(Ps ik snap dat dat veel minder is als op een donderdagavond ofzo, het gaat met dus om een maandag ☺☺)

Sjeufke
23 juli 2019, 23:17
Afgelopen zaterdag met alibi naar Sixsens voor de verjaardagsparty van Sofia.
Nou bleek er ook een party te zijn van het ijsberenforum. Totaal verrast was ik toen ik op de parking de lange rij met mannen bij de ingang zag. 'Er zijn nog 15 wachtenden voor u!', dacht ik. Sixsens had extra inzet geregeld bij de receptie. Binnen enkele minuten stond ik in de lockerroom mij te verhullen in ijsberenkledij.

Het was terrasweer. Dus naar het terras! The Queen was al aanwezig. De jarige was onderweg en zou er zo zijn met Eva. Eva is weer terug van vakantie. Ik had een klein presentje voor de jarige meegenomen, hetgeen werd gewaardeerd.
Het was erg leuk om mijn pupil PoarNeemn weer eens te ontmoeten. Die heeft geen begeleiding meer nodig als ik zijn verhalen op het forum lees. Wat ik vooral leuk aan deze gast vindt. Het is een genieter!
Ik stond niet op de lijst van het ijbf-feestje. Dat betekent nog niet dat ik vele handjes heb kunnen schudden van ijsberen die ik al lang niet meer heb getroffen. De grote afwezige was deket.
Ik heb van afstand genoten van de stier in het zwembad. Degene die het langst op de stier bleef zitten won een kamer! De organisatie van het ijsberenfeestje heeft nog geprobeerd mij op die hengst te krijgen. Zonder resultaat helaas. Het zou niet kies te zijn geweest zonder aanmelding deel te nemen aan dit 'evenement'. Bovendien, kans op kapseizen zou groot zijn geweest met het zwaartepunt ver boven de waterlijn.
Hoewel buiten mijn 'bevoegdheden' om er iets van te vinden. Een geslaagde party! De organisatoren mogen trots zijn!

Zelf had ik nog niet de intentie te kameren, maar the Queen vond dat de tijd daar was. Tja, wie spreek the Queen tegen. Naar een kamer op -1. Er waren toen nog geen wachttijden. We hebben er de tijd voor genomen. Super GFE! Een topkamertje weer. Elke kamer weer beter! 'The second room is a porno room' werd mij ingefluisterd. Met die info maar eens goed gebuffeld van het buffet.

Inmiddels was ook een bekende ijsbeer binnengekomen met een dame er bij. Kesha ex Babylon! Ik herkende haar meteen. Nooit mee gekamerd in Bab. Vlotte babbel en altijd een antwoord op de opmerkingen van bepaalde ijsberen. Ze staat haar 'mannetje' wel!

Een paar fikse onweersbuien veegden zo nu en dan het terras schoon. De meeste waren van korte duur.

Violetta meldde dat het tijd was voor de pornoroom. Nu al?? 'Ja, nu al' was het antwoord! Gloeiende als dat maar goed komt. Gelukkig nu een kamer bovengronds. Een kamer met venster heeft toch mijn voorkeur. Snel een douche genomen en terug naar de kamer, alwaar hare Koninklijke Hoogheid wijdbeens lag te wachten. Gloeiende gloeiende.....die was echt in pornomodus. En Sjeufs libido is op dit moment zeker niet optimaal. Het moest dan ook mijn uit mijn tenen komen, maar het lukte haar weer. Ik zou er een film van kunnen maken....... ! Beter van niet, want daar heb ik slechte ervaringen mee.

Het zweethok verlaten en richting bar. De verjaardag van Sofia was top! Die Roemeense danspasjes zijn nog niet zo makkelijk. Ik leer elke dag weer bij. De meiden, Eva Violetta en Sofia, gingen vrij vroeg naar huis. Een thuisparty lag in het verschiet.....!
Met een aantal ijsberen op het terras nagenoten van de dag. Doch voor Sjeuf was het tijd om de gebreide broek weer op te zoeken. In de lockkerroom bleek dat velen mijn voorbeeld volgden.
Een geslaagde dag!

Illusion Plopp!

keesboz
24 juli 2019, 01:59
Hoi,

Ik ben nog nooit in SS geweest. Dat is natuurlijk een gemis voor een beetje ijsbeer. Ik ben een daggast en wil volgende week maandag gaan. Waar kan ik qua live up, sfeer en service op rekenen op een maandag in de vakantie overdag?

(Ps ik snap dat dat veel minder is als op een donderdagavond ofzo, het gaat met dus om een maandag [emoji5][emoji5])Maak ne uit er is altijd wel ies voor want er is zo veel moois in ss van dvps keuze zat .
Het is er rustige wat ik zelf ook beter vind Enjoy the time in ss

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

Bachatero
24 juli 2019, 09:29
Gezien ik verder niet op vakantie ga, probeer ik in de zomer zoveel mogelijk naar mijn favoriete pleisterplaats te gaan. Ook weer eens mijn krant mee binnengekomen, maar zoals gewoonlijk weer geen letter in gelezen. Er is te veel afleiding in dit oord van plezier.
Snelverslag wegens de hitte :
- eerste kamer : Eva (ex Bab) prima start van de dag, toch ook alweer onze tiende kamer samen
- tweede kamer : Belle, nieuw in SS sinds enkele dagen, erg mooi maar matige service, ze geeft aan niet te blijven, dus maak ik er ook geen paspoort voor aan
- derde kamer : Diana (blond, sili’s en volledig getatoeëerde linkerarm) zeer goede service, onze negende kamer samen, leuk is ook dat ze al een flink woordje Nederlands kent
- vrij druk voor een dinsdag, zowel qua heren als qua dames
- de barbecue was weer voortreffelijk

Tot binnenkort :wink2:

forgetskinnyletsgetfatty
24 juli 2019, 10:59
SixSens 20 juli 2019 IJBF party 2.0:6[1]::festeer:

Een dag met een kruis in de agenda, blokkeren deze dag. Wat, we zoeken deze zaterdag nog een vrijwilliger voor overwerk.:forgetit[1]: Goed zoeken, want die mensen worden steeds zeldzamer, heb ik gehoord. Ja, je moet er wat voor over hebben om bij de IJBF party 2.0 te zijn.:teuflisch:

Net na 11:30 de parking op gereden, en Helen stond als parkeerwachter te dirigeren op welke afstand de auto’s van elkaar gezet mochten worden.
Kaart laten zien, naam doorgeven, betalen en door naar de lockers. Het is nog vroeg, maar veel beren die voor de party kwamen zijn al aanwezig. Zelfs een beer gespot die een winterslaap van 10 maanden heeft gehouden. ;) Al de mij bekende beren van de presentielijst heb ik wel ongeveer gespot, naar wat ik later opving, een opkomstpercentage van rond de 80%, is goed te noemen.

Om 14:00 werd de opblaasbare rodeostier te water gelaten, waarom de speedozwembroek mee moest, begrijp ik nu opeens een stuk beter. sommige dingen wil je echt liever niet zien, staan ze voor eeuwig op je netvlies. :badidea[1]:Graagneuker werd aangesteld als spreekstalmeester en deed dat met verve. :loud: Diverse beren besloten spontaan, of was het nou onder dwang, een poging te wagen om een kamergang van 30 minuten te kunnen winnen. Mijzelf maar onthouden van deelname, en wat hand- en spandiensten verleend.

Om 15:00 naar het restaurant voor de feestelijke hapjes en sangria, vooraf gegaan met een indrukwekkende minuut stilte, aan de ons pas ontvallen beren. :respekt:
Daar waar de ene beer, alles pakt wat los en vast zit, laat ik zeggen als een op hol geslagen buschauffeur, die ‘s nachts nog slettebakjes moest vervoeren, want de melk moest eruit tenslotte. :uglysex: Deze beer was wat bewuster, zijn favoriete dames waren er niet. Gekozen voor een dame, waarvan hij het gevoel had dat er meer potentie in zat, dan dat er de vorige keer uitkwam. Het werd de Turkse Myra, klein stevig model, met zwart haar en goeie c cup. Mijn gevoel kwam uit, zeer aangenaam uurtje beleefd, alleen jammer van die wachttijd voor je een kamer hebt. :t1520::t15188:

Het loopt tegen de klok van 17:30, en in SixSens betekent dat het avondbuffet wordt open gesteld. Voor de party was er spaans gerecht klaar gemaakt: paella daarnaast de bekende keuze van friet, steak, en groenten. Met de bonnetjes van de steak was iets mis gegaan, JF wist hier meer van. :rtfm: Buiten stopt het net met regenen, dus snel een onder een parasol, tafel en stoelen droogmaken, en het bordje met een paar tafelgenoten nuttigen.

De dames zijn nog steeds in ondertal, en de wachttijd voor een kamer liep op naar gauw 30 minuten. :136[1]:
Om 20:30 de knoop doorgehakt en besloten om huiswaarts te gaan, nog even de organisatie bedanken (JF en EddyV). Loop je naar EddyV, komt dat kleine waterratje, naar me toe lopen, omarmd door EddyV, loopt ze met haar mossel tegen mijn hand op en dirigeerde een vinger naar haar deurbel, EddyV stond erbij, en keek lijdzaam toe, en bedankt. :innoc[1]:
Het schijnt dat ik de loterij heb gemist, maar ja ik had toch niks gewonnen.

Rest mij nog een vraag: heeft Sjeufke van het gereserveerde matras op het dakterras gebruik gemaakt?

Organisatie bedankt. :goodjob[1]:

En om af te sluiten, SixSens het was me een genoegen tot de volgende keer. :bye:

+to2xq1
24 juli 2019, 21:31
Saturday, I did not see anybody use the matela of the terrace ... At midnight, I wanted to make love on the matela of the terrace but Jenny preferred to go to room ... I am very disappointed, other time maybe !!!

Eddy_V
25 juli 2019, 00:27
Loop je naar EddyV, komt dat kleine waterratje, naar me toe lopen, omarmd door EddyV, loopt ze met haar mossel tegen mijn hand op en dirigeerde een vinger naar haar deurbel, EddyV stond erbij, en keek lijdzaam toe, en bedankt. :innoc[1]:

Dat was pure aanranding !
Vandaag was zij er nog beduusd van en sprak er schande van.
Maar.. je kan het goedmaken: de eerstvolgende keer een kamertje met haar van een uur.
Of twee keer een kamertje van een uur, dan scoor je bonuspunten !

Zelf heb ik vandaag weer bonuspunten gescoord en de spaarkaart voor een gratis kamertje is nu bijna vol

keesboz
25 juli 2019, 17:45
hallo
ik kom net van ss
en na een ziekbed van 4maanden en een afgebroken voortand
met een nieuwe voortand in de mond naar ss
dat ook gezien dat kinga er zou zijn maar dat ging weer mis want ik was er voor de opening van ss de auto achteruit op parking weggezet kwam er een berichtje kinga binnen dat er wat later zou zijn en om 1300 uur een date hadt van 3uur dus dat liep weer mis heb ook geluk zeg maar
maar om 11.00 uur stond er al een auto of 5 en bij binnen komst een rij om binnen te komen
dus ik maar eerst naar de wc want dat was nodig na een rit van 2uur naar ss
kom ik de wc uit wordt ik door eva van k3 begroet met 3smakers dus ik was gevangen voor een rollenbolparty met eva je kan dus ook niet alles hebben
krijg ik nog van eva een veer in mijn kont van wat ben je afgevallen ja het ziekbed hadt als voordeel dat ik in de 4maanden 19kg lichter was geworden
ik hadt al gehoord via de tam tam dat sofie op vakantie is en de Queen van k3 vrij was
dus was er alleen evan van k3 en na het rollenbollen met haar gaan eten in ss
buiten eff op teras te zitten maar de zon toch te hard branden met 40graden goed heet
zag ik kinga maar haar date van 3uur was er al dus weer pech voor rabbiet
maar eff binnen in de airco ook nog door een blonde en donderharig dvp gevangen voor een party rollebolen
heb daar na nog eff op tras met sarha aan het uitlegen geweest zodat weer alles bij gepraat is
door wat dvps een duimpje gekregen want het goed te zien die 19kg die ik lichter ben toch een voordeel van mijn ziek bed
heb nog een bordje spaghetti naar binnen gewerkt
ook wel super dat je nu niet naar de bar moet voor koffie en die op teras opgedronken
bij weg gaan kwam ik eva tegen en gezegd dat ik sneller dan nu 4 maanden weer in ss ben en die staan vast en das een goed vooruit zicht naar de next time

maar dan in band vakantie tijd is op de vrijdag

bij de rit naar van 180km met 43 graden op de buiten temp meter thuis gekomen weer onder de douche want de kleding was weer nat ook al met de arico in de auto aan

kijk nu al weer uit naar eva het lekkermopie van k3


eff afkoelen binnen in de airco e

John mc Snek
25 juli 2019, 18:06
Hee Kees Boz mooi verhaal, was je in een dolle knokpartij beland met al die verwondingen?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

pret
25 juli 2019, 18:28
Hee Kees Boz mooi verhaal, was je in een dolle knokpartij beland met al die verwondingen?


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Keesboz is een man van geen woorden maar daden. Een held hoor.

keesboz
25 juli 2019, 18:44
heren heb ook niet voor niks de bijnaam van mr rabbiet hihi de dames weten wie rabbiet is van k3 en ze zijn ook mijn oogappeltjes van kees

keesboz
25 juli 2019, 18:47
eva en sofie hebben een foto gezien van mijn zonder voortand en eva zie tegen mijn dat ik met een mond vol tanden er beter uitzie wat mijn zelf ook opgevallen was hihhi

brombeerzuid
25 juli 2019, 19:01
heren heb ook niet voor niks de bijnaam van mr rabbiet hihi de dames weten wie rabbiet is van k3 en ze zijn ook mijn oogappeltjes van kees

Zou je bijnaam Mr rabbiet niet ergens anders op duiden.
Je neukt misschien als een...... :biggrin:

keesboz
25 juli 2019, 19:32
niet veder vertellen hoor

jansenroy
26 juli 2019, 23:19
Het werd maar later en veel volk was al huiswaarts gekeerd, gesloopt door de hitte. Zo niet den deze, er moest nog een keer ontlaad worden. Na veel gedraai en gezoek met Mira naar de darkroom vertrokken. Ik kan u vertellen dat dit de 3e saunaruimte was van SS afgelopen woensdag. Allememachies, wat was het daar heet. Het zweet gutste over onze lijven, maar dat hield ons niet tegen, en met een prachtig vulkanische eruptie schoot mijn zaad de darkroom in. Dus beste beren, als je binnenkort in SS in de darkroom bent, en je denkt dat je een kauwgompje op de vloer ziet liggen, ik zou het niet in mijn mond steken. Niet doen! Gewoon. Niet. Doen!!!!

Daarna was het ook tijd om afscheid te nemen, buiten was het immers net zo donker als in de darkroom. En net zo heet....

jansenroy
26 juli 2019, 23:24
POGING2: het volledige verhaal

24 juli: warm, warmer, heetst

Nederland zucht onder tropische temperaturen dezer dagen. Het hitterecord is inmiddels verbroken, en wat doet een stel gekken dan op woensdagmiddag op het warmst van de dag? Saunaclubje opzoeken. Hoe kom je erbij?

Rond 13.30 gearriveerd, dacht lekker rustig nog. Maar wtf....de parkeerplaats was al bijna helemaal vol. Mannen, het is vandaag toch veel te warm om te neuken, wat doen jullie hier?

Badjas van de theke gekregen en in mijn ooghoeken zie ik Agronymus1 zitten op het terras. Snel omkleden dan maar. Bots ik in de kleedruimte tegen Eddy_V aan. Het huilen stond hem nader dan het lachen. Ik vroeg of het kwam door onze botsing, maar nee, locker 69 bleek al bezet te zijn. Ocherm. Even snel een handje gegeven aan Agronymus1, en Eddy en hem aan elkaar voorgesteld. Met Eddy een lunch gaan halen, die we op het terras zouden nuttigen. Maar helaas, daar kwam waterratje 3.0 verandering in brengen.

Mijn eigen bordje maar opgegeten bij de diehards van het forum. De mannen waren overgegaan op vloeibare voeding, en als de banaan aangeeft dat het pas zijn 2e clubbezoekje deze maand is, dan weet je wel hoe dat gaat eindigen. Wijlen Truus Willems, ja wie kent haar niet, had daar een mooi lied over: Zaaten Dré. Voor de freaks: iets voor in het draadje met kwaliteitspopmuziek? En als we het dan toch over kwaliteitsmuziek uit de mooiste stad van Nederland hebben (ja Sjeuf) dan prefereer ik toch Lenie Menten boven Truus. Wat een wijf was dat zeg! Met een monika op een stoel, flesje jonge klare eronder. En dan maar spelen en zingen. Tot de fles leeg was. Of totdat Lenie eerder van de stoel was gevallen....Daar was Hazes met zijn BVO'tje maar een mietje tegenover. Enfin, we dwalen af.

Zelf met de auto, dus bier drinken met de mannen ging hem niet worden. Eddy kwam ook weer in beeld, ik dacht nog wat vriendelijk van hem. Maar nee hoor, we waren gewoon nodig als zwembadvulling bij zijn strandbalspelletje, niks meer en niks minder. Enfin, het was toch erg warm, dus het water was lekker. En toen Licky Luke ook mee kwam spelen, kregen we wel wat weg van de Daltons. Waarbij waterratje 3.0 duidelijk blijk gaf een verbeterde versie van de 1.0 en 2.0 te zijn. Niet alleen kregen de mannen de schuld van elke foutieve bal, dat is nog vrij normaal dat wij mannen van alles de schuld krijgen van de vrouwen. Maar deze versie praat gewoon onder water door, ons uitmakend voor rotte vis als er een bal verkeerd ging. Of ze nu op de gedachte van rotte vis kwam doordat ze wijdbeens bij Eddy in de nek zat heb ik haar maar niet durven vragen. Ik denk dat ze er voor minder vermoord heeft.....

Na de watergames binnen de koelte van min2 opgezocht. Was wel effe lekker. Agronymus1 had afgesproken verstoppertje te spelen met zijn date. Die had dat spelletje glansrijk gewonnen: ze kwam pas te voorschijn nadat Agronymus1 hevig teleurgesteld afgedropen was. Tja, DVP en afspraken nakomen, de eveneens aanwezige Brad Clit zou er een mooi verhaal over kunnen schrijven. Wat me doet denken aan, please vergeef me dit uitstapje, de avonturen van Donaldus. Ik wacht al jaren in spanning op het vervolg. U ook?

Na de watergames binnen de koelte van min2 opgezocht. Was wel effe lekker. Agronymus1 had afgesproken verstoppertje te spelen met zijn date. Die had dat spelletje glansrijk gewonnen: ze kwam pas te voorschijn nadat Agronymus1 hevig teleurgesteld afgedropen was. Tja, DVP en afspraken nakomen, de eveneens aanwezige Brad Clit zou er een mooi verhaal over kunnen schrijven. Wat me doet denken aan, please vergeef me dit uitstapje, de avonturen van Donaldus. Ik wacht al jaren in spanning op het vervolg. U ook?

En dan word ik plots afgeleid. Een plaatje. Bloedmooi, en precies mijn figuur. Normaal met tieten, om maar in de op dit forum gebezigde terminologie te blijven. Wow. Dit moet nader onderzocht worden. Je naam? Belle. Ik zeg kan je ook praten onder water, zoals waterratje 3.0? Nee zegt ze, ik ben Belle, niet Bella. Wel wat ervaring opgedaan in Wenen, dus ik durfde het wel aan. Maar zoals zo vaak: als het te mooi is om waar te zijn.....
Middle of the road service. Was nog maar 7 dagen in SS, hopelijk blijft ze en leert ze nog wat bij.

Daarna een bordje gevuld bij de goed verzorgde bbq, en dat smaakte prima. Buiten was het me te warm, dus voornamelijk binnen nog wat rond gehangen. Daar nog even met Eddy en zijn waterratje in de banken gehangen. Ze hadden een nummertje getrokken om een nummertje te maken, en Eddy wou testen of het visje ook op het droge in zijn wormpje wou bijten. Aangezien ik dat mondje nog nooit stil heb zien staan zal dat wel gelukt zijn.

Het werd maar later en veel volk was al huiswaarts gekeerd, gesloopt door de hitte. Zo niet den deze, er moest nog een keer ontlaad worden. Na veel gedraai en gezoek met Mira naar de darkroom vertrokken. Ik kan u vertellen dat dit de 3e saunaruimte was van SS afgelopen woensdag. Allememachies, wat was het daar heet. Het zweet gutste over onze lijven, maar dat hield ons niet tegen, en met een prachtig vulkanische eruptie schoot mijn zaad de darkroom in. Dus beste beren, als je binnenkort in SS in de darkroom bent, en je denkt dat je een kauwgompje op de vloer ziet liggen, ik zou het niet in mijn mond steken. Niet doen! Gewoon. Niet. Doen!!!!

Daarna was het ook tijd om afscheid te nemen, buiten was het immers net zo donker als in de darkroom. En net zo heet....
Y

Sjeufke
27 juli 2019, 06:59
Wijlen Truus Willems, ja wie kent haar niet, had daar een mooi lied over: Zaaten Dré. Voor de freaks: iets voor in het draadje met kwaliteitspopmuziek? En als we het dan toch over kwaliteitsmuziek uit de mooiste stad van Nederland hebben (ja Sjeuf) dan prefereer ik toch Lenie Menten boven Truus. Wat een wijf was dat zeg! Met een monika op een stoel, flesje jonge klare eronder. En dan maar spelen en zingen. Tot de fles leeg was. Of totdat Lenie eerder van de stoel was gevallen....Daar was Hazes met zijn BVO'tje maar een mietje tegenover. Enfin, we dwalen af.

Mee eens. Leny kwam elk jaar spelen op ons buurtfeest. Gezelligheid ten top. De gezonde motor was de jenever.


https://www.youtube.com/watch?v=ooH7jEaalns

pietpotent44
27 juli 2019, 18:56
Zojuist Sixsens weer verlaten.
Deze keer weinig bijzonderheden te melden. De lineup vond ik matig, qua aantal viel het wel mee (40 dames ofzo? heb niet geteld) maar geen van mijn favorieten was vandaag aanwezig. Mijn iubita is inmiddels al meer dan 3 maanden niet meer geweest -zucht-.

Binnen 5 minuten na binnenkomst kwam er al een meid op mn schoot zitten, en er zouden er nog velen volgen, maar geen verleiding voor mij.

Uiteindelijk toch maar 2 keer een kamergenote gezocht. De eerste was Roemeense Loredana (zwart haar, 27jr), service was wel ok, dame ook wel.
Tweede dame was blonde mollige Poolse Julia. Heeft op de kamer bijna geen beperkingen, werd gevraagd of ik im mund wilde spritzen of arsch ficken, maar vriendelijk afgeslagen. Eigenlijk prima service meid, maar denk geen type om echt een band mee op te bouwen.

Ik vermoed dat veel dames vandaag als gevolg van de (vermoeiende) hitte verstek hebben laten gaan.

Ik hoop dat mijn favorietjes er de volgende keer weer wel bij zijn.

Verder was het wel ok, het eten de bediening etc. Vriendelijk personeel.

Sphinx
27 juli 2019, 20:55
"Living by the law is a bloody necessary bore
Everybody, are you gettin' what you're lookin' for/
Livin' by the rules is somethin' that you gotta do
But does it matter if we break a rule or two?
Get up, break out, don't be the odd one out

Livin' on the edge, I'm a-tryin' to keep a level head
Every morning it's a bummer gettin' out of bed
Same old story, does a-nothin' ever ever change?
Yeah, they lock me up and then they let me out again
Get up, break out, don't be the odd one out
Come on, it's alright, we're hot tonight

You better run, run riot. You gotta run, run riot
You know the time has come (run, run riot)
I mean everyone (run, yeah, run riot)
Oh, gotta riot, babe."

Onderhand wordt het na weer een beetje tourspel geknutsel en een hittegolf te hebben overleefd eens tijd om op de Gathering of Polar Bears afgelopen week terug te kijken. Het thema schijnt Spanje te zijn geweest een week, maar dankzij Classic 21 zat deze racebeer onderweg richting Sixsens met een paar Def Leppard plaatjes in mn hoofd, en voor de aanwezige BvE leden past Run Riot eigenlijk veel beter dat welk Eviva España dan ook. Verrassend hoever drummer Rick Allen nog komt met slechts één arm. Een paar pedalen extra aan zijn drumkit en wat meer electronica om de lastiger roffels af te werken.


https://www.youtube.com/watch?v=bptSnf6PBos

Rond 1230 was het niet stampvol op de parkeerplaats, de vaste kern bleek inmiddels wel al binnen te zijn. Veel bekende gezichten aanwezig, ook een paar onbekende natuurlijk, maar dat duurt niet zo lang als je weer even met elkaar zit te praten buiten. Het leek verrassend veel op vorig jaar, goed warm weer, boven en buiten in beslag genomen door de forumberen, beneden de rest die even rust wilde hebben. Rubberen Bertus (de combinatie van zwemband en stier die later een belangrijke bijrol speelde) werd met ietwat moeite opgeblazen, zeker toen een leukerd even meende te moeten checken of je al op kon zitten. Liep met een halve koprol nog redelijk goed af. Een vreemd incident deed zich voor met een gast die blijkbaar Art of Noise (https://www.youtube.com/watch?v=6epzmRZk6UU)op zijn walkman had staan, want hij dommelde voortdurend in, zelfs na twee drie keer door security, Wijze Grijze en beate te zijn aangesproken.

One of those moments

Tegen de tijd dat ik naar ronde 1 ging uitkijken was men nog op zoek naar Ricky Martin, die blijkbaar met de 'schone slaper" was meegekomen. Of ze hem gevonden hebben weet deze racebeer niet. Het kon me weinig schelen, want ik had inmiddels Sofia bereid gevonden me een uurtje te vermaken, heel precies getimed toen er slachtoffers voor de inmiddels in stelling gebrachte Rubberen Bertus. Er zijn een aantal beren en waterratjes die er stukken beter mee overweg kunnen, die liet ik dan ook graag hun gang gaan :tongue:

Sofia kreeg ergens bovenin een kamer en we maakten er een rustige opening van. Art of Noise kwam ook bij mij op, zo knuffelig en rustig wist ze me in te pakken. Als vanzelf schakel ik dan ook even terug, er zijn momenten (https://www.youtube.com/watch?v=ux3u31SAeEM) dat je er even de tijd voor moet nemen als je kunt. Toch is na een veel langzamer doggystandje dan gebruikelijk Sofia's knijpgedrag te goed voor woorden en gaat Renaultje 1 de lucht in. Inmiddels bleek het te zijn gaan regenen en waren de meeste beren buffetgangers geworden.

Kroenenberg

Boven douchen, afrekenen en eens kijken wat de meute heeft overgelaten. Dat viel niet tegen: wraps, spiesjes, inktvisringen, een sangriawijntje. Even calorieën bijtanken en eens bijpraten met o.a. Cupido, Rob en Lynn die er even bij zaten. Met Gabriela en Iris liepen er ook al kandidaten voor ronde 2 langs, maar ik besloot voor de zekerheid een uurtje pauze in te lassen Daarna kreeg ik als eerste Iris in het vizier, meteen toeslaan, voor je het weet piept ze er tussenuit. Een kamer met Iris lijkt op een kamer in Sky, maar dan zonder dat de tent uit elkaar dreigt te vallen :tongue: Vrij hevig, enthousiast en gerebbel in meerdere talen tussen personen die elkaar niet echt verstaan, maar wel begrijpen. Alsof je Rowwen Heze en Los Lobos (https://youtu.be/i0lz1c1NBVU)naast elkaar zet: "Nou heb ik op zich niks teage vremde tale. Mar ik vond 't op zien minst 'n bitje erg toen ze zei ge mot beloave neet te baale. Mar ik bin Nel en ik koom oet Kroenenberg. Te gusta mucho el baile, Y bailas al compas, Te vas hasta Laredo, Y quieres mas y mas."

Toen er op de luidsprekertjes van onze kamer ook ineens Spaanse klanken te horen waren kwam Iris helemaal los. Ze kan inderdaad goed dansen, ik eigenlijk niet (volgde gewoon haar lead zonder op haar tenen te gaan staan, en da;s al een prestatie op zich). De eerste vijf minuten heeft ze me heeeeel langzaam en diep zitten afzuigen, waarna ik even de beurt overnam om niet te snel al de grenzen op te zoeken. Sex daarna was helemaal in de Latina-vibe, er wordt vrolijk gas gegeven in alle categorieën. Iris bleef er zoveel mogelijk bij zoenen en kneep na opnieuw een uurtje nummer 2 er met een bevredigende knal uit. BOEMf!

Old friends and new friends?

Tussendoor meende ik overigens een ex-babylon dame als gast binnen te zien sluipen, en verdikke dat klopte. Kesha heb ik inderdaad al een tijd niet meer gezien en ergens later op de avond heb ik even goedendag gezegd (had ik eerder kunnen doen misschien, nu moest rplover me even aanporren). Intussen was deze racebeer wat hersteld van zijn eerste twee rondjes dankzij een bord paella en de laatste schermutselingen omtrent de Rubberen Bertus. Bella wou dat ook eens uitproberen, maar misschien had Eddy_V er beter niet bij achter op kunnen gaan zitten. Liep allemaal goed af en JonnyFontane was paraat om een coiffure-pauze voor Bella te voorkomen

Daarna even de Jurytiran Pet opzetten omdat er het een en ander mis was gelopen in de loterij en de ene helft van de Jury zich met de overige BvE leden uit de voeten had gemaakt. Teveel regels is soms inderdaad niet helemaal goed zoals Def Leppard aan het begin van deze dag al zong, dus met een paar bochtjes afsnijden kwam er toch een winnaar (behalve met een Lee van Cleef gezicht toekijken hoefde ik overigens weinig te doen :tongue:) Aangezien Eva, Vio en Sofia het niet veel later voorgezien hielden moest ik dat voor ronde 3 uit mn hoofd zetten, maar ik kreeg zowaar een Jettrap-probleem. Gabriella zag zichzelf nummer 3 wel zitten maar terwijl ik met Jooploop lag te praten lag Bella ook reclame te maken. Zag ik eigenlijk ook wel zitten, ondanks de wachttijden die De Teller tegen die tijd alweer noteerde... of niet noteerde want het scherm viel ineens uit. System (of a) Down? (https://www.youtube.com/watch?v=iywaBOMvYLI), nou ja, aan en uitzetten hielp al.

Uiteindelijk kwam ik Bella een uur later weer tegen en ze had gelukkig nog zin er een 60 minuten aan vast te plakken. Hetgeen na een pizzapauze dan helemaal goedkwam. Simple Minds (https://www.youtube.com/watch?v=rzMgfi9y-nc) past wel bij deze dame, je hoeft het niet heel moeilijk te maken op kamer, wees gewoon jezelf en het gaat meestal de goede kant op (toepasbaar op zowel gast als dame zo blijkt). "And the world goes hot. And the cities take. And the beat goes crashing, all along the way. She is your friend until the ocean breaks....." Nadat we elkaar een tijdje hadden liggen opgeilen ging de rustige kant er vanaf en kwam de zaak toch in een stroomversnelling terecht, en was Renaultje 3 er ook aan voor de moeite. Dat ging nog verrassend makkelijk eigenlijk. Nova award (https://www.youtube.com/watch?v=60HpUaCJO6k) nominatie voor de beste dagafsluiter is meer dan verdiend.

Opruimen

Daarmee was de zaak beklonken en na nog een snackje en paar jagertjes afslaan ging deze racebeer inpakken. Hoewel het na half 9 wel erg rustig werd, was het een prima dag geweest, en een leuk moment om even wat stoom af te blazen. Komende week komen de eerste vakantiegangers op mn werk terug, dus kan ik zelf een beetje aan uitdrijven gaan denken. Om daar al vast aan vooruit te denken toch iets waar een beetje Spaans in voorkomt, het is op Tenerife en Lanzarote opgenomen, en Adrian Rodrigues roept de tekst ook in het Spaans, al klinkt het gek om in Castiliaans dialect het over Ecuador te hebben. Vaia con Dios Chicos y Chicas!


https://www.youtube.com/watch?v=vicNgL_E3XQ

wervelwind
29 juli 2019, 08:14
Sixsens, vrijdag 26 juli.

Waarschuwing aan de leiding.

Afgelopen vrijdag was ik met een maat in Sixsens en heb daar weer mogen genieten van al het moois dat er rond loopt en de prima voorzieningen en eten. Sixsens heeft dit allemaal prima voor elkaar en ik kom er (nog) graag.

Wat er ook rond loopt sinds YY dicht is: onfrisse figuren. Gasten met kalasjnikovs getatoeëerd, die zich als haantjes gedragen en het belangrijk vinden dat iedereen maar ziet hoe gespierd ze zijn. Gasten die tegen ie op lopen en dreigend doen als je er iets van durft te zeggen. Gasten waar VEEL dames niet mee willen kameren en zelfs eerder naar huis gaan omdat later op de avond de sfeer totaal verandert.

Ik kom al jaren in Sixsens maar heb nog niet eerder meegemaakt dat vanaf een uur of 21 de dames al beginnen te vertrekken, op een vrijdag nog wel!

Verder heb ik een prima dag gehad, waaronder kamergangen met favorietjes, lekker eten, leuk gesprek bij het douchen over baarden met een vriendelijke ijsbeer en de prima wellness.

Maar als Sixsens geen strikt deurbeleid gaat voeren dan vrees ik voor de toestand van de club binnen nu en een jaar.

JonnyFontane
29 juli 2019, 10:08
Ik weet niet hoe het in PHG is. Misschien maar goed ook, al speelde ik wel met de gedachte om er eens te gaan kijken.

Niet doen....is nog een graadje erger

wervelwind
29 juli 2019, 10:17
wervelwind,laat je dag,avond toch niet verknallen door zulke gasten
waarom denk je dat er security rondloopt? om juist in zulke gevallen van dreigende escalatie adequaat in te grijpen en dat doen ze effectief hoor
heb ook al gezien hoe ze bezoekers met onderbroeken verboden in de jacuzzi te gaan
dus concreet,;indien iemand ruzie zoekt,de bewaking blijft alles in het oog houden en zal preventief handelen voordat er eventueel gevochten zal worden
nu,ikzelf heb het nog nooit meegemaakt dat ze mij duwen of zo maar met de sluiting van YY zijn er idd probleemkerels gekomen,maar die worden meer en meer buitengezet

Wees gerust, ik had een heerlijke dag. Ik heb verder inderdaad wel de indruk dat de boel goed in de gaten wordt gehouden.

freshmaker
29 juli 2019, 15:41
Eerlijk gezegd stoor ik mij ook wel wat aan het bovengenoemde volk. Maar eerlijk gezegd heb ik in SS al erger meegemaakt. Afgelopen vrijdag waren er volgens mij maar een 10tal van zulke gasten aanwezig?

Maar de opmerking mbt de dames klopt helaas wel. Ik heb al een handvol keren een dame gehad die even kwam schuilen omdat ze niet met zo een kerel willen gaan.

Alleen kan je moeilijk een consequent deurbeleid hiervoor inlassen lijkt me? Gewoon ingrijpen bij fout gedrag is volgens mij het enige wat ze kunnen doen...

pret
29 juli 2019, 17:27
Deurbeleid voeren is het grootste onzin die er is. Wat zegt nou een uiterlijk over het karakter van iemand? Zelfs de grootste serie moordenaars zien er zeer vriendelijk uit.

Zoals Freshmaker get al stelt, pas ingrijpen zodra het nodig is.

Daytripper
29 juli 2019, 18:21
Das helemaal waar Pret wat jij opmerkt. Ik beoordeel niemand op z'n uiterlijk. Ik heb ook weleens een gezellig gesprek gehad, tijdens het douchen, met een gast die een paar pistolen op zijn lijf had laten zetten. Niets aan de hand. Maar ik heb me ook weleens vrij ongemakkelijk gevoeld in de nabijheid van flink intimiderende figuren. En door de jaren heen heb ik toch regelmatig opmerkingen van de dames gehad dat ze bij sommige groepen of figuren zoveel mogelijk uit de buurt proberen te blijven. En dat zijn nooit "het type boekhouder". Een deurbeleid voeren blijft moeilijk en een saunaclub is geen bridgeclub, maar soms denk ik "pfoe, die hadden wat mij betreft toch wel teruggestuurd mogen worden".

Clinic
29 juli 2019, 20:20
Ik heb het maar niet gedaan.......had een heel epistel over YY, patsers, haantjes, zonnebrillen in het haar, spreiding etc.
Ook liet ik PHG de revue passeren met geschiedenis, Turks theehuis, onderbroeken, respectloos, gepelde pikken, koeltoer, Dress code, etc.
Over deurbeleid, wetten, mensenkennis, clubs etc.
Het blijkt dat de club met vroeger het strengste deurbeleid (zo’n 20 jaar terug) nu verreweg het verst is afgegleden.

Maar dat epistel, en dan had ik de ernstigste zaken niet eens opgepend, had niet door de ballotage gekomen dus dan maar niet.

Ze zullen bij SS een luisterend oor naar de dames en klanten moeten hebben; hun ogen wijd open moeten houden en direct in moeten grijpen in gepaalde situaties als ze op de voet van de afgelopen paar jaar verder willen gaan.

Wens ze veel succes!
Zal er snel weer zijn deze week.

WA
29 juli 2019, 22:01
De onderbroeken brigade..... Zou ik daar ook bij horen? Gisteren had ik m'n lucky boxer aan. Het staat er ook op. "Lucky" in middeleeuws aandoend schrift. Mooi motiefje, leuke kleurtjes. De dames vinden het meestal wel grappig als ze ontdekken dat ik m'n lucky underwear aan heb.
Helaas voldoe ik niet aan de ander eisen om in de onderbroekenbrigade opgenomen te worden. Ik twijfel niet tussen een chivas of een cognacje. Ook kom ik nooit in een groepje. Met z'n tweeën soms maar dat is al erg uitzonderlijk.
Nu ik dit zo opschrijf, voel ik me nog bijna eenzaam ook nog zeg. Nooit geweten dat bij een groepje horen zo belangrijk was. Sudländer, onderbroekenbrigade, BvE2,0..... stuk voor stukken groepen die de aandacht trekken. Vaak niet onverdeeld positief...
Het was toch altijd zo dat echte mannen onafhankelijk waren, het in hun ééntje af konden? Ik ben denk ik in de war...

pret
29 juli 2019, 22:11
De onderbroeken brigade..... Zou ik daar ook bij horen? Gisteren had ik m'n lucky boxer aan. Het staat er ook op. "Lucky" in middeleeuws aandoend schrift. Mooi motiefje, leuke kleurtjes. De dames vinden het meestal wel grappig als ze ontdekken dat ik m'n lucky underwear aan heb.
Helaas voldoe ik niet aan de ander eisen om in de onderbroekenbrigade opgenomen te worden. Ik twijfel niet tussen een chivas of een cognacje. Ook kom ik nooit in een groepje. Met z'n tweeën soms maar dat is al erg uitzonderlijk.
Nu ik dit zo opschrijf, voel ik me nog bijna eenzaam ook nog zeg. Nooit geweten dat bij een groepje horen zo belangrijk was. Sudländer, onderbroekenbrigade, BvE2,0..... stuk voor stukken groepen die de aandacht trekken. Vaak niet onverdeeld positief...
Het was toch altijd zo dat echte mannen onafhankelijk waren, het in hun ééntje af konden? Ik ben denk ik in de war...

Zo is dat maar net. Een echte kerel hoeft nergens bij te horen, die doet zijn eigen ding.

JonnyFontane
30 juli 2019, 08:10
Zo is dat maar net. Een echte kerel hoeft nergens bij te horen, die doet zijn eigen ding.


Ik trek voortaan maar mijn onderbroek weer aan in de clubs.

Volgens mij wil jij toch erg graag bij de onderbroekenbrigade.....:biggrin::biggrin::biggrin :

Vendezz
30 juli 2019, 08:36
Ik trek voortaan maar mijn onderbroek weer aan in de clubs.

Volgens mij wil jij toch erg graag bij de onderbroekenbrigade.....:biggrin::biggrin::biggrin :

Onderbroeken Bende van Ellende 1.0

OBvE 1.0

��

Sphinx
30 juli 2019, 08:46
OBvE 1.0

Een afkorting die dan weer sterk lijkt op "Order of the British Empire". Een oudere naam daarvoor was "Order of the Bath" :tongue:

freshmaker
30 juli 2019, 11:32
Sinds mijn dame me zei dat ze me liever in een boxershort zag dan met zo’n rokje loop ik ook gewoon zo rond onder mijn badjas hoor ( ja ik ben een slaafse badsloef :) ) maar ik voel me ni aangesproken door de onderbroekenbrigade term.

Soit, na een half jaar iedere week 1,2 of 3 bezoekjes aan Sixsens is het nu even tijd voor een welverdiende pauze. Heren, willen jullie de dames opvangen in mijn afwezigheid? :biggrin:

dbd67
30 juli 2019, 12:31
Godver....weer modder gooien, gebruik dit forum waarvoor het bedoelt is en als er mensen woorden met elkaar hebben doe het dan via pm.

Big30
30 juli 2019, 12:45
Topic opgeschoond, 2 zo neem ik aan volwassen kerels die zich al kleuters gedragen en elkaar met niet relevante privé info gaan bestoken. Dieptreurig.

freshmaker
30 juli 2019, 20:12
Sinds mijn dame me zei dat ze me liever in een boxershort zag dan met zo’n rokje loop ik ook gewoon zo rond onder mijn badjas hoor ( ja ik ben een slaafse badsloef :) ) maar ik voel me ni aangesproken door de onderbroekenbrigade term.

Soit, na een half jaar iedere week 1,2 of 3 bezoekjes aan Sixsens is het nu even tijd voor een welverdiende pauze. Heren, willen jullie de dames opvangen in mijn afwezigheid? :biggrin:

Het voornemen heeft welgeteld 6uur geduurd. Groetjes vanuit Sixsens :biggrin:

JonnyFontane
30 juli 2019, 20:22
Het voornemen heeft welgeteld 6uur geduurd. Groetjes vanuit Sixsens :biggrin:

De ruggengraat van een visstick dus...
Veel plezier

brombeerzuid
30 juli 2019, 21:20
De ruggengraat van een visstick dus...
Veel plezier

Uh ontdooide visstick bedoel je!

creamontop
30 juli 2019, 22:07
ik zoek een website waar ik de DVP's van SS kan "bewonderen" zodat mijn scherm smelt vooralleer mijn portefeuille smelt in SS.
En lieft ééntje die "redelijke" up to date is.
Kan iemand mij helpen aub ?
Indien dit niet voor publicatie in het forum "vatbaar" is dan via privébericht. Alvast dank voor de coöperatie en het niet schenden van de forum regels.

keesboz
30 juli 2019, 22:12
ik zoek een website waar ik de DVP's van SS kan "bewonderen" zodat mijn scherm smelt vooralleer mijn portefeuille smelt in SS.
En lieft ééntje die "redelijke" up to date is.
Kan iemand mij helpen aub ?
Indien dit niet voor publicatie in het forum "vatbaar" is dan via privébericht. Alvast dank voor de coöperatie en het niet schenden van de forum regels.Gewoon bij ss binnen kijken

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

creamontop
30 juli 2019, 22:14
ik ga niet mijn pc meesleuren naar SS. je hebt het niet gesnapt. maar dat vergeef ik je.

John mc Snek
30 juli 2019, 22:16
ik ga niet mijn pc meesleuren naar SS. je hebt het niet gesnapt. maar dat vergeef ik je.

Kees Boz het is een Belg dus daar is dit normaal


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

creamontop
30 juli 2019, 22:54
Kees Boz het is een Belg dus daar is dit normaal


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

nou, in mijn paspoort staan ze ook niet. In een Hollandse pas well misschien ? Dit blijkt een "groot geheim" te zijn. Lullen kunnen we allemaal. maar een site doorgeven ? Nu... het kan dat het niet bestaat ook hoor. Geen idee ! van Golden Time is er wel zo'n site (maar die is verouderd).

WA
30 juli 2019, 23:10
Van SS kennelijk niet. En anders een heel goed bewaard geheim.

Kan me voorstellen dat een select groepje ijsberen sociale media accountnamen uitwisselt van hun schatjes maar de meesten zullen hun vingers daar niet aan willen branden. Bang voor blokkade en zo het zicht op het prive van hun schatje verliezen.

pret
31 juli 2019, 07:00
nou, in mijn paspoort staan ze ook niet. In een Hollandse pas well misschien ? Dit blijkt een "groot geheim" te zijn. Lullen kunnen we allemaal. maar een site doorgeven ? Nu... het kan dat het niet bestaat ook hoor. Geen idee ! van Golden Time is er wel zo'n site (maar die is verouderd).

SS heeft geen site waarop de dames te bewonderen zijn. Je zou echt er naar toe moeten.

freshmaker
31 juli 2019, 09:36
De ruggengraat van een visstick dus...
Veel plezier

Een visstick heeft volgens mij nog een sterkere ruggengraat. Och we hebben er weer een leuke avond doorgebracht. Nu dat de vaste dame eind deze week een maand in verlof gaat, zal het heel wat eenvoudiger zijn om mijn goede voornemens te doen lukken.

Eddy_V
31 juli 2019, 10:58
Vakantie, geen club in de buurt, tijd om eens rustig aan te doen, om te lezen en te schrijven en dus ook voor een paar stukjes op IJBF.
In juli meerdere keren op bezoek geweest bij het mooi gelegen Sixsens. Het zomerse weer zorgde ervoor dat ik mij regelmatig vrij maakte voor vermaak en viespeukerij.
Hierbij deel 1 van 3 om het overzichtelijk te houden (voor de lezers en voor mijzelf)


Voorafgaand aan 20 juli al een paar keer wezen kijken en het meeste over die bezoeken is al gezegd of geschreven. Vermeldenswaard voor darkroom liefhebbers is de ontdekking of beter gezegd de ontmaskering van de voyeur.
Tijdens een pre-party visit bleken HL1 en den docteur ook aanwezig. Sinds den docteur zijn bloeiende praktijk voor grof geld van de hand gedaan heeft en vrijwel alleen nog wat bijbeunt in het SKW, hebben de dames zijn receptuur en speciale behandelingen moeten missen. Tijdens dit bezoek waren de vragen van dames om een consult dan ook niet op de vingers van één hand te tellen. Tussen zijn consults door, was hij nog op zoek naar patiëntes die geïnteresseerd waren in zijn, al dan niet second, opinion.
Althans, dat is zijn versie van het verhaal.


Terwijl HL1 zich met één of meerdere (dat weet je bij hem nooit) dames aan het vermaken was in de darkroom kwam er een klein, ietwat gezet, heerschap de ruimte binnen geslopen en nam het schouwspel in zich op. Dit deed hij wel erg letterlijk door hooguit zo’n 50cm afstand te houden t.o.v. het copulerende koppel (of trio).
HL1, die normaliter wel wat gewend is, slaakte een kreet, vreesde voor het rubber en verloor van schrik pardoes een kwart van zijn hoofdharen!
Zo dichtbij had hij den docteur nog nooit meegemaakt, zelfs niet tegen royale vergoeding als bijrijder in de hookermobiel.
Den docteur verontschuldigde zich of prevelde althans iets wat daar op leek en maakte zich uit de voeten, nadat hij zich betrapt wist als voyeur.
Later verklaarde hij dat hij zich zorgen gemaakt had over HL1 en met name zijn patiënte(s) vanwege de bijzondere houding op het matras en de daarbij gepaard gaande vreemde geluiden, die nog het meeste weg hadden van een kruising tussen een hijgend hert en een brullende breedbekkikker.
Eerste hulp bij bedrijfsongevallen stond naar zijn zeggen hoog in het vaandel...
Tja.. het zal je docteur maar wezen!

Eddy_V
31 juli 2019, 17:14
Deel 2 van 3
Over de 20e heb ik in de nacht van de 21e al direct het meeste in het IJBF 2.0 topic geschreven van wat nog in mn geheugen zat.
Om 10.55 samen met PC, Poarneemn en JF gearriveerd en een wachtrij van een man of 10 stond al voor de deur.
Een dag waarop velen zich vermaakt hebben en waarop Sixsens zich opnieuw van haar beste kant heeft laten zien. De gekkigheid die we mochten uithalen met die rodeostier (idee PP en JF, ere wie ere toekomt) zie ik in een andere club nog niet snel gebeuren.
Tussen de bedrijven door had ik nog wat gerommeld met Linda (alleen in het donker) en met Bella (waar niet) als ze even tijd voor mij kon maken op haar financiële topdag.
Dat sommigen wat ophef maakten over het vertrek van oa JF op het midden van de avond verbaasde mij toch een beetje. Ieder zijn mening, maar ook ieder zijn eigen vrijheid en blijheid zeg ik altijd. Dat zij na 10 uur in de club ook nog wat anders van de omgeving wilden opsnuiven kan je hen toch niet kwalijk nemen als je in Valkenburg je logeerbedje hebt staan?!
Hopelijk geen discussies meer hierover, voor mij was het in ieder geval geen punt. In de bar bleef het in de avond rustig, in die zin dat er niet echt een party sfeer was met (paal)dansende dames. De dames hadden er gezien de drukte en wachttijden voor kamers kennelijk ook geen behoefte aan.
Vaak is dat toch een wisselwerking waar jezelf ook wat energie in moet steken en de ene keer zijn er meer wilde meiden dan de andere keer.
Ik heb het die avond niet zo gemist en zowel met andere beren en dames kunnen kletsen. De opties waren royaal voorhanden, line up is de laatste weken niet slechter geworden ondanks de vakantie tijd. Integendeel, er zijn ondanks vakanties van enkele bekende dames diverse dames bij gekomen waar ik in geïnteresseerd zou zijn, als ik niet zo onder de knoet zou zitten bij mijn twee clubliefjes, die elkaar met hun blikken wel kunnen doden.


De avond prima afgesloten met mn verloofde die ik al een week of 2 verwaarloosd had (en zij mij!) en die twee dagen later met vakantie zou gaan.
En over vakantie gesproken, zoals ik in reactie aan haar wannabe echtgenoot geschreven heb, gelukkig hebben we de foto’s nog!
Rond de klok van half één de Partycrasher uit zijn dans-mode gehaald, toen ook hem duidelijk werd dat hij weliswaar de dames aan het lachen kon krijgen maar dat een succesvolle kamer er niet meer in zat.
Op weg naar huis samen met PC de dag nog ff doorgenomen en hem thuis afgezet.
Op woensdag 24 juli nog een keer terug om een rustig dagje in de hittegolf door te brengen.

Eddy_V
31 juli 2019, 17:24
Bots ik in de kleedruimte tegen Eddy_V aan. Het huilen stond hem nader dan het lachen. Ik vroeg of het kwam door onze botsing, maar nee, locker 69 bleek al bezet te zijn. Ocherm. Even snel een handje gegeven aan Agronymus1, en Eddy en hem aan elkaar voorgesteld. Met Eddy een lunch gaan halen, die we op het terras zouden nuttigen. Maar helaas, daar kwam waterratje 3.0 verandering in brengen.

Mijn eigen bordje maar opgegeten bij de diehards van het forum. De mannen waren overgegaan op vloeibare voeding, en als de banaan aangeeft dat het pas zijn 2e clubbezoekje deze maand is, dan weet je wel hoe dat gaat eindigen.

Zelf met de auto, dus bier drinken met de mannen ging hem niet worden. Eddy kwam ook weer in beeld, ik dacht nog wat vriendelijk van hem. Maar nee hoor, we waren gewoon nodig als zwembadvulling bij zijn strandbalspelletje


24 juli op herhaling op één van de warmste dagen van het jaar en in ieder geval van het decennium. Beetje later dan gepland doordat ik persé mijn werk wilde afhebben voor het begin van m'n vakantie, die ‘s middags zou beginnen. Dan ook nog een file door een bermbrandje bij Maarheeze en ipv rond 12 uur kwam ik rond 13 uur aan op een overvolle parkeerplaats, zoals ik niet vaak meegemaakt heb. Ik was dus niet de enige gek die met dit weer naar een saunaclub ging!
Bij binnenkomst werd ik opgevangen door Jansenroy. M'n ogen in tranen door het reeds verloren uur en met name door het scherpe licht vanaf de auto naar entree omdat ik mn zonnebril niet direct kon vinden. Snel omgekleed, locker 79 ideaal voor warme dagen gevonden, aangenaam kennis gemaakt met Agronymus1 en mij vervolgens naar de keuken gehaast om nog voor 14uur een omeletje te bestellen.
Samen met Jansenroy en Licky Luke zou ik wat bijpraten tijdens de lunch.
Aan de tafel waar de harde kern van de enige echte originele Bende van Ellende bleek te zitten, waren beide keurige ijsberen ook gaan zitten. Ik wilde geen spelbreker zijn en zocht een zitplaats bij de Banaan, Bennie, Bokito en partners, maar alle plaatsen bleken bezet. De banaan was overigens alweer goed bijgetrokken na zijn vechtsport avonturen van een paar weken geleden. Hij zag er niet slechter uit dan toen ik hem een jaar of 10-12 geleden voor het eerst tegenkwam !
Ondanks mijn plan, was hier geen zitplaats en de ronde tafel was uiteraard geheel gevuld met bier.
Goede raad is duur, maar redding is altijd nabij. Dat de redding uiteindelijk ook niet gratis was mag duidelijk zijn.
Op datzelfde moment bleek waterratje (hoezo 3.0 Jansenroy, heb ik 2.0 dan gemist?) namelijk ook aanwezig en zij had spontaan een ligbedje voor mij klaargemaakt en lokte mij door een korte doch effectieve striptease waarna zij in volle glorie naar mij stond te zwaaien.
Wie ben ik dan om dat schatje te weigeren?!?

Wat kortaf, dat geef ik toe, maakte ik mij uit de voeten bij de meters bier en lag al snel de welgevormde rug van Bella in te smeren. En de voorkant moest ook nog! Tegen de tijd dat ik aan m'n omelet mocht beginnen was die bijna koud, gelukkig deed de zon haar werk.
Na de gezellige lunch met Bella werd het al snel tijd voor zwembad vermaak. Het was veel te warm om niet regelmatig af te koelen en er bleek ook nog een strandbal in de buurt te zijn. Alle ingrediënten om haar bijnaam waar te maken.
Omdat Licky Luke en Jansenroy het tempo van de BvE niet wilden/konden bijhouden en ook voldoende moesten afkoelen, leek het mij een goede zet om hen bij het watervermaak te betrekken. Zodoende riep ik beide mannen en gaf ze daarmee een mooie gelegenheid om de BvE te verlaten.
En dan krijg je achteraf het verwijt dat dit puur eigenbelang was, nou ja zeg!!

Afkoeling leidde al snel tot oververhitting.
Bella de Brutale had weer eens een dag waarop meer woorden per minuut afgeschoten werden dan Patjax zou kunnen, ad rem, grappig en beledigend tegelijk zonder dat iemand zich er aan stoorde. Nou ja, op een enkeling die wilde pitten op z’n ligbedje. Maar ook die werden al snel betrokken in haar woordenbrij en werden meer en meer geïnteresseerd. Ja, dames die maar chagrijnig binnen blijven zitten en niet in het zwembad willen, zo werkt dat dat dus!
De 4 P’s van marketing goeroe Kotler werken nog altijd en daar zijn geen P’s van Piet Plezier bij, want die werkt niet :biggrin:

Na het douchen samen naar boven en lol gemaakt met onze variatie op standje 79.
Wat eten van de bbq, de worst en spek smaakte mij prima, de kip van mijn tafelgenote was wat minder geslaagd.
Nog een verfrissende duik om daarna af te koelen in de bar want ook rond 19uur was het nog verzengend heet buiten.
De BvE had hun vochtgehalte adequaat op peil gehouden. Mijn advies om vooral veel te drinken met die warmte was niet tegen dovemansoren gericht !
Wij wat bijkletsen op een bankje met een bakkie. Jansenroy op het bankje naast mij en Bella half op m’n schoot, het kon slechter.

Nog één keer de “rust” gezocht om samen met haar de vakantie in te luiden. Tussen de rode zee en het zwarte woud zit een behoorlijke afstand maar in gedachten toch heel dichtbij :hammer:
Officiële start van de vakantie was meer dan geslaagd met dank aan de aanwezige ijsberen en ons aller waterratje (3.0?)

jansenroy
31 juli 2019, 18:35
Nou Eddy, dat geheugen van je....
Je was er zelf bij, zie onderstaand stukje uit mijn post van 23 juni 2018:

Het zwemmen en het sporten maakte hongerig. Eten dan maar. Prima verzorgd als altijd in SS. De zalm gleed van het bordje zo de maag in. Duk opscheppend over onze stoere zwembadprestaties hadden we niet in de gaten dat Tania naast ons zat. Vermits we gentlemen beogen te zijn haar snel in het gesprek betrokken. En wij dommerikken maar opgeven hoe goed we wel niet konden zwemmen. Waarop HL1 antwoordde dat Tania ook best lang onder water kon blijven. Tania bevestigde, en al snel ontstond het idee om na het eten maar weer het zwembad in te duiken. Zo gezegd, zo gedaan. En terwijl wij met een laffe duik, of in mijn geval een zielige zwembadentree via het trappetje maakten, ontdeed Tania zich ook van haar kleding. Een aanloopje, en.......holy shit. Een salto met flic flac en mevrouw was er ook in. Och ja, ze heeft geturnd, dus spielerei voor haar die duik. Boezemvriendin Flori zag ons spartelen, en kwam er ook gezellig bij. En dan blijkt echt de meerwaarde van een zwembad voor een club. Echt fantastich uurtje daar gehad. Waarbij de beide dames ons zwemtechnisch alle hoeken van het zwembad lieten zien. En ja Eddy, niet vergeten nieuwe ballen te halen, dan zullen we het nooit meer hebben over jouw verloren zwemwedstrijdje. Afdrogend in de kou met een leuter nog kleiner dan die van een kleuter waren we unaniem: Tania en Flori zijn een verbeterde versie van het waterratje. Zeg maar waterratjes2.0 (wr2.0; deze geef ik alvast weg).

Eddy_V
31 juli 2019, 20:31
Nou Eddy, dat geheugen van je....
Je was er zelf bij, zie onderstaand stukje uit mijn post van 23 juni 2018:

Het zwemmen en het sporten maakte hongerig. Eten dan maar. Prima verzorgd als altijd in SS. De zalm gleed van het bordje zo de maag in. Duk opscheppend over onze stoere zwembadprestaties hadden we niet in de gaten dat Tania naast ons zat. Vermits we gentlemen beogen te zijn haar snel in het gesprek betrokken. En wij dommerikken maar opgeven hoe goed we wel niet konden zwemmen. Waarop HL1 antwoordde dat Tania ook best lang onder water kon blijven. Tania bevestigde, en al snel ontstond het idee om na het eten maar weer het zwembad in te duiken. Zo gezegd, zo gedaan. En terwijl wij met een laffe duik, of in mijn geval een zielige zwembadentree via het trappetje maakten, ontdeed Tania zich ook van haar kleding. Een aanloopje, en.......holy shit. Een salto met flic flac en mevrouw was er ook in. Och ja, ze heeft geturnd, dus spielerei voor haar die duik. Boezemvriendin Flori zag ons spartelen, en kwam er ook gezellig bij. En dan blijkt echt de meerwaarde van een zwembad voor een club. Echt fantastich uurtje daar gehad. Waarbij de beide dames ons zwemtechnisch alle hoeken van het zwembad lieten zien. En ja Eddy, niet vergeten nieuwe ballen te halen, dan zullen we het nooit meer hebben over jouw verloren zwemwedstrijdje. Afdrogend in de kou met een leuter nog kleiner dan die van een kleuter waren we unaniem: Tania en Flori zijn een verbeterde versie van het waterratje. Zeg maar waterratjes2.0 (wr2.0; deze geef ik alvast weg).

O jaaaaa, die smadelijke afgang had ik ergens heel diep verdrongen !
En dat nog maar een jaar geleden. Ik was het echt totaal kwijt maar nu je dit in herinnering brengt lijkt het alweer veel langer geleden.
Beide meisjes waren helaas al snel daarop terug naar huis vertrokken en zijn daar een keurig leven begonnen als serveerster, studente, verpleegster of iets dergelijks. Het omgekeerde carrièrepad dat Partycrasher altijd voor deze meisjes voor ogen heeft.

freshmaker
31 juli 2019, 20:42
Beide meisjes waren helaas al snel daarop terug naar huis vertrokken en zijn daar een keurig leven begonnen als serveerster, studente, verpleegster of iets dergelijks.
Oude gewoontes sterven nochtans moeilijk


http://media.vidmax.com/media/video4/188300/stream.mp4

jansenroy
1 augustus 2019, 07:21
O jaaaaa, die smadelijke afgang had ik ergens heel diep verdrongen !
En dat nog maar een jaar geleden. Ik was het echt totaal kwijt maar nu je dit in herinnering brengt lijkt het alweer veel langer geleden.
Beide meisjes waren helaas al snel daarop terug naar huis vertrokken en zijn daar een keurig leven begonnen als serveerster, studente, verpleegster of iets dergelijks. Het omgekeerde carrièrepad dat Partycrasher altijd voor deze meisjes voor ogen heeft.

Voor zo ver ik vernomen heb zitten ze wel nog in het vak: Tania als escort in haar thuisland, Flori zou terug naar Samya gegaan zijn. Maar omdat het 1 jaar geleden is, is deze info wellicht ook alweer verouderd.

Bachatero
1 augustus 2019, 11:50
De Sixipedia er even op nagezien en de naam van de vriendin van Tanja in SS was Sofi. Beiden zijn jammer genoeg vertrokken omwille van te weinig inkomsten alhoewel ze wel een prima service gaven en er daarbij ook goed uitzagen. Één van de oorzaken was zeker dat ze totaal niet jaagden en gewoon afwachtten. Eigenlijk jammer dat ze er jaar te vroeg waren, dit jaar zouden ze zeker meer succes gehad hebben met de gestegen bezoekcijfers...

keesboz
1 augustus 2019, 14:51
dat klopt wat hierboven staan er zijn dvps die niet jagen maar super zijn en er zijn er ook die jagen zodat je niet op je gemak eff kan zitten maar er is nu wel veel meer keus in ss waardoor dit gebeurd

de duisburg spesjalist
1 augustus 2019, 15:16
er zijn in sixsens ook dames waar de mannen op jagen :baeh:

keesboz
1 augustus 2019, 15:30
er zijn in sixsens ook dames waar de mannen op jagen :baeh:Dat weet ik ook

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

bram57
1 augustus 2019, 21:36
Vandaag weer in speeltuin snoepwinkel sprookjesbos Geweest:< Martha!!!!!!!! ontmoet een Belgische Vrouw Rond 35 Jaar zal ze geweest zijn .... de gewone vrouw.......die ik zocht:) fijne kamer mee gehad ,Hoop dat ze binnen 14 dagen want dan kom ik weer er ook weer is , Missie voor vandaag was prima ik hoop dat ze op het forum dit leest ,SS bedankt dat u ook zo een vrouwen hebt rondlopen (de poppetjes uit OOST Europa ) zijn mooi maar moeten nog veel km draaien (uit ervaring) Niet allemaal natuurlijk maar wel de meesten . Tot snel

keesboz
3 augustus 2019, 06:59
hallo heren gisteren weer is in ss geweest nu met een pauze van 8dagen ipv de 4 maanden hier voor .
want het was een lange dag van om 600 uur uit bed om een nichtje van mijn naar vliegveld eindhoven te brengen en moes er om 830 zijn dus ome kessie was het haasje zeg maar ,en daar naar mijn ijsneermaat voor een dagje ss
en ik hadt er wel zin in maar dan rij je langs de afslag van yy moes ook aan die tijd terug denken maar bij mijn maat aan gekomen en een bakie koffie gedaan richting ss en om 11,30 op een vrij stille pakering weggezet naar binnen met nu geen rij van ijsberen ,hoor ik lachenbekkie eva rabbiet in de serre mijn bijnaam en ik kijk naar binnen zit daar ook de queen rabbiet en na 3smakkers van eva en de queen en ik maar ze hadt ze lippen zo mooi rood gekleurd dat ik dat er ne af willde kussen

zeg maar de dag was weer schoon begin van de dag

maar eerste ies eten voor de suiker spiegel en de rollenbolparty met eva maar weer gestart en wel mijn ijsbeermaat aan de queen voorgesteld want sjeuke was er nog niet dus de bofkont ook gaan rollebollen

kom ik terug na de party met eva zag ik net telaat dat sjeuke met the queen elklaar weer gevonden hadden

heb hem wel nog gedag gezegd was leuk om hem weer eens te zien
de dag veder was mijn maat met twee ijberen aan de praat en die bleken mijn te kennen van het form toen ik mijn bijnaam van rabbiet zie dan ben jij keesboz
en dan blijk je veel geneen te hebben het was yylover en brit klit te zijn hebben bijgepraat over van alles gewoon leuk
en wij misde belle want ze zou er mischeen zijn jammer maar je kan ook niet altijd geluk hebben \

maar ik zeg een dag niet gewipt is een dag niet geleefd en leven dat wil ik nog wel eff

was weer een superdag maar bij thuis kom hadden mijn twee jackrussels het super gedaan van 600 uur 2200 uur het huis bewaakt en liet ze uit liepen ze leeg de toppertjes
tot de next time ss

yylover
3 augustus 2019, 15:14
de dag veder was mijn maat met twee ijberen aan de praat en die bleken mijn te kennen van het form toen ik mijn bijnaam van rabbiet zie dan ben jij keesboz
en dan blijk je veel geneen te hebben het was yylover en brit klit te zijn hebben bijgepraat over van alles gewoon leuk
en wij misde belle want ze zou er mischeen zijn jammer maar je kan ook niet altijd geluk hebben \




Zo zit je wat bij te praten met Brad op het overdekte terras en zo raak je aan de praat met 2 beren. Het woordje rabbit kwam voorbij en het kwartje viel snel.
Keesboz en zijn maatje. 'Eventjes' kletsen heeft uiteindelijk ruim 2 uur geduurd. Groot respect voor Keesboz, die ondanks zijn lichamelijke beperkingen een positieve blik op zijn leven behoudt en het clubleven met veel plezier beleeft.
Vele verhalen uitgewisseld waarbij we ook nog eens in de jaren 80 bij hetzelfde bedrijf in west Brabant blijken te hebben gewerkt. Its a small world.

Bij afwezigheid van Bella (jammer) een kamer opgezocht met Duitse Tamara, geen klachten over deze dame.
Nadat Keesboz en zijn maatje huiswaarts waren gekeerd besloten om nog een rondje te maken in de bar op zoek naar een 2e kamertje. Het weer was inmiddels verslechterd dus het terras was verder leeg.
Maar bij de eerste treden naar -1 kwam me de luide muziek al tegen moet. De bar was nu stampvol en de DJ was enthousiast zijn ding aan het doen.
Ook het publiek had een metamorfose ondergaan. Het leek nu wel heel erg op YY in de avond.
Niet mijn ding, ben dat wel gewend in YY en daar zou ik de wellness of men's lounge hebben opgezocht. Maar in SS dreunde de muziek door het hele gebouw. Besloten om huiswaarts te keren.
Geeft mij toch wel wat twijfels of ik in de winter nog steeds zo enthousiast zal zijn over deze club, maar dat zien we dan wel weer.

Groetjes uit Limboland

SFL
3 augustus 2019, 15:23
:clown:

De steeds wederkerende onnodige en veel te lange proloog: :spammer:

Van november of december 2018 zal het geleden geweest zijn dat SFL zich nog eens vertoonde in een saunaclub. Officieel is de man nu woonachtig te Tel Aviv… Een afscheid is er hier nooit echt geweest. In februari van dit jaar zou hij zijn tienjarig jubileum als ijsbeer op dit forum vieren en voor ¾ had hij daar ook een literair epistel voor klaar… Maar dit werd echter nooit gepubliceerd. Enerzijds omdat SFL een beetje uitgekeken was op de saunaclubs en ook op dit forum. De meeste ijsberen vond hij toch maar een stelletje ondankbare hufters en voor zijn fanclub bestaande uit nog geen 10 forumgenoten, leek het hem ook niet de moeite waard om er nog tijd en energie in te stoppen.

Maar kijk, net zoals de legendarische rockgroep Guns ’n Roses waar de vaste kern Axl Rose, Slash en Duff weer samenkwamen, zijn de wonderen op dit forum ook nog de wereld niet uit. De Rockgroep begon terug op te treden met de “not in this lifetime-tour”. “Not in this lifetime” zijn geen woorden die SFL ooit gebruikt heeft, maar hij zou het ook niet uitgesloten hebben. Nu SFL een maand in Vlaanderen is en dit gerucht ook de ronde deed in de streek waar hij woonachtig is, besloot KinkyBull hem een week geleden te contacteren met de vraag of ze nog eens ouderwets zijn verjaardag konden vieren in een saunaclub. De flaporen van SFL begonnen te wapperen en al snel mompelde hij “OK, deal” uit zijn scheve en ongeschoren bakkes. De ouderwetse locatie van Living Room zou het niet meer worden, want sinds de laatste keer toen er geen alcohol meer te verkrijgen was, moest KinkyBull niet meer van die kutkeet weten.


https://www.youtube.com/watch?v=KH5lh2DZDEg


Het feest ging door op woensdag 31 juli. De dag waarop SFL zijn stierenpak en dito horens nog eens aantrok en zich per uitzondering opnieuw manifesteerde als de legendarische Master-Bull. De ultieme klant van 2000 hoeren, beste minnaar van 400 one-night-stands en liefhebbende partner in een stuk of 60 relaties die het meer dan een week uithielden. Voormalig veelpleger, nog steeds een vrouwenmagneet en een seksgoed van jewelste! Om nog maar te zwijgen van zijn intellectuele gevatheid, literaire meesterwerken, objectieve recensies en journalistieke suprematie. De titels lijken wel eindeloos… Een gewone sterveling heeft 9 levens nodig om nog maar in de buurt te komen van deze frontman van de Bulls. En bij deze zijn de Bulls toch weer eens herenigd. Tenminste 2 toch. De andere originele Bull, The Killer, zit in een relatie en een Griekse tragedie en gaat ten gevolge daarvan niet meer hoerenlopen. Men sluit niet uit dat er ooit nog eens een reünie der Bulls komt in de oorspronkelijke bezetting, maar daar zal natuurlijk een noemenswaardig evenement of genoeg geld voor moeten passeren.

Beide Bulls begaven zich dus naar SS in Nederlands Limburg, vlakbij de grens met het derde rijk! De hele parking stond vol en de KinkyBull sprak tot de Master: “dit gaat hier verdomme een regelrecht homofeest worden! Het wordt tijd dat er hier ook een sterke man zoals Putin in Holland aan de macht komt, opdat dit soort gayprides verboden zouden worden.” Maar toen kneep de Kinky zijn pretoogjes bij elkaar en zei: “hmmm, wacht eens even… Jij hebt toch niet weer stiekem een party georganiseerd ten ere van mijn verjaardag, met een 20tal forumberen?” Nog geen nanoseconde later mepte de achterkant van SFL’s hand tegen de wang van de KinkyBull. “Jij imbiciel… Ten eerste heb ik buiten Badslippers en Deket met niemand contact op dat kloteforum en ten tweede zou er toch geen kat komen naar een feest voor jou, want je levert geen enkele bijdrage!” Waarop KinkyBull vraagt: “Oh Badslippers; komt hij niet… Want hij is wel tof voor een Hollander”. Bij deze wordt KinkyBull door de Master uit de wagen geschopt en bekt laatstgenoemde: “Die ouwe is geen Hollander, maar verdomme een reservemof. En nee, hij komt niet. Hij vond het nog 1000x interessanter om in dat zottehuis van hem te werken, met kans om door een junk-zombie met ebola gebeten te worden, dan dat hij nog één minuut met jou in een saunaclub wil doorbrengen!” “En Deket,” vraagt KinkyBull terwijl hij een klodder bloed uitreutelt en de Master achterna loopt richting de entree van SS. “Deket is een eikel,” gromt SFL. “Die vorte dikzak pompt mijn mailgeheugen vol met al zijn fanmail en foto’s van zijn jonge wijven, waar ik me dan vervolgens enkele keren op aftrek, maar ons hier gratis binnenloodsen, vergeet het maar! Ik had hem trouwens vanmorgen nog aan de telefoon en vroeg hem om naar hier te komen, maar de armoedzaaier is zowat failliet. Dat wijf van hem vraagt en krijgt wekelijks nieuwe extensions, gelnagels, nieuwe tietenimplantaten, een cabrio, botox, diamanten ringen, sierraden, make-up, een wit paard, een barbie-poppenhuis, Leboutin schoeisel, tasjes met bladgoud, een kasteel in Roemenië, een weekendje weg naar Frans Polynesië, een studiebeurs voor haar jong, een tuin met roze bloemen en weet ik veel wat nog allemaal. Die ouwe zot vertrouwde me nog toe dat het wijf hem reeds een Rolls Royce gekost heeft…. De laatste maand alleen al. Dus we kunnen het hem niet kwalijk nemen dat hij vandaag niet kan komen en zich op weekdagen enkel toelegt op zijn job en twee bijbaantjes om de dure smaak van zijn slet te kunnen bekostigen.”


Op avontuur tussen de Bulgaarse en Roemeense dievengilde:

En het zou de beide Bulls ook nog financieel zuur opbreken, want daar ze er wel waren voor 14u, maar vanwege de lange rij homo’s voor hen, was het al 14u voorbij en dienden ze nog eens de volle pot te betalen. En dat vond de Master ruw met de haren getrokken, want bij het avondmaal kregen ze verdomme Bulgaarse hondenbrokken te vreten. Maar daarover later meer! Wanneer de stieren zich undercover hulden in de pels van een witte beer, gingen ze op verkenning. “Het is verdomme alsof ik nooit weggeweest ben,” mompelt de Master. “Meer dan een half jaar later en nog steeds hetzelfde decor, dezelfde wijven en dito mongolen van hoerenlopers.” Wat dat laatste betrof, viel het nog wel mee. Want hoewel er veel wagens op de parking stonden bleek er toch geen overwicht aan hoerenlopers te zijn. Niet in de bar, noch op het terras. Wel tamelijk veel mokkels. “Al die hoeren zullen nu zelf een auto hebben,” merkt Kinky bijdehand op. “Jaja, en hun pooier ligt in stukken gesneden in de koffer, zeker?” grijnst SFL. Nadat laatstgenoemde herkent wordt en een zwerm Bulgaarse fruitvliegjes rond zijn kop beginnen zoemen, weet KinkyBull het eventjes niet meer en laat zijn leider achter terwijl hij in het rond mept om de vliegen van hem weg te krijgen. Wanneer KinkyBull de trap afloopt om zich terug naar de bar te begeven komt hij een soort van getinte Pochahontas tegen die hem staande houdt. “Zozo heerschap, waar gaat de reis naartoe?” Waarop KinkyBull zijn legendarische woorden van weleer uitkraamt: “Naar de binnenkant van jouw kut als je niet oppast”. Geshockeerd blijft ze aan de trap genageld staan en Kinky zet zijn tocht naar onderen verder.
:bud[1]:

Niet veel later voegt SFL zich terug bij zijn wingman… of wat er moet voor doorgaan. Beide heren zitten verveeld met het feit dat hun badjas te klein is en steeds openvalt tot groot jolijt van de aanwezige dames. Want zulke knappe piemels komen ze daar niet elke dag tegen. Gebaseerd op de gemiddelde leeftijd van het cliënteel aldaar, hebben ze er waarschijnlijk meer de maken met verrimpelde hangende misvormde pielemansen en balzakken die door de zwaartekracht al bijna tot aan hun knieën bengelen. Als er tenminste nog kloten inzitten, want bij de oudste stukken perkament zouden die kloten al lang weggerot kunnen zijn. Na deze filosofische gedachtengang spreekt SFL tot zijn jarige kornuit: “Ik ga eens in dat rokershol kijken, want alleen van rokende wijven kan ik een stijve krijgen." Zo gezegd, zo gedaan en Kinky volgt hem in zijn kielzog. Daar toegekomen zit één of andere dikke troela op de gokkast en ligt er wijf uitgeteld op de bank. Aan haar grauwe huid, rode ogen en vettige pukkels te oordelen, vroeg SFL zich af of ze aan de sigaretten zat, al dan niet aan de crack. “Dat is waarschijnlijk zo’n crytal-meth zombie uit Badslippers zijn gesticht,” gokt KinkyBull. “Of die is net thuisgekomen van een weekend Tomorrowland,” overweegt de Master.

Gelukkig besloot elk vrouwelijk wezen, onder in de bar present, om te gaan roken toen ze de knappe en stoere stieren het rookkot zagen inlopen. Alle andere aanwezige hoerenlopers zagen het met lede en jaloerse ogen aan. In het rookhok waren de Master en KinkyBull al snel ingesloten door een Roemeense knokploeg. “Al een geluk dat ik hier mijn geld en mijn Rolex niet bij heb, of één van die Roemeense gifkikkers was ermee pleiten”, jammerde SFL het uit. “Ja, en ook al ben ik zelf roker, met de drukte in dit kleine kruipkot, lijkt het hier de gaskamer van Ausswitch-Birkenau wel,” grijnst KinkyBull. Daarop krijgt SFL, zelf een Jood zijnde, nog net geen psychose. Getreiterd door een panische aanval strompelt hij het rookhok uit. Maar de kettingrokende wijven die geil werden van hem en die hun wit verlies niet meer kunnen bedwingen daar het een eigen leven begint te krijgen op hun benen richting de vloer, trekken hem weer terug binnen. Wat zouden ze gaarne zijn gouden lul en diamanten sperma in ontvangst nemen in hun soppige en zilte flamoes. KinkyBull was reeds aan het socializen met een minderjarig uitziend mokkel. Haar vriendin richtte zich tot de Master-Bull. Niet mis, maar ze had een wrat vlak naast haar neus. “nou, als ik daar een hele tijd moet op kijken, dan gaat mijn pik niet in werking treden,” dacht de Master en hij stormde opnieuw het rookkot uit. Deze keer met succes.
:prost:

Omdat KinkyBull het nog te vroeg achtte om al van bil te gaan, volgde hij voorbeeld van zijn baas. Terwijl beide heerschappen naar de toog liepen met hun veel te kleine badjas en SFL daarover klaagde: “als ik deze badjas nog niet dicht krijg, wat is dat dan voor Deket? Een stuk vod om in zijn zweetnek te leggen!?” Terwijl Kinky het uitschaterde als een tienermeisje met de kinkhoest, vloog er een lasso om zijn lul en ook eentje rond de Master zijn klepel. Ze werden naar de bar toegetrokken bij hun pik en daar stond een oude bekende cowgirl stoer te wezen. “Ik wil een trio met jullie doen,” zei ze. “Dat kan jij niet betalen, arme snol,” beet KinkyBull haar terug. Hierbij kreeg hij een klets tegen zijn kanis van de Master-Bull. “Een beetje respect… Ik ken haar wel,” lichtte SFL toe. De Bulgaarse Stacy viel hem in de armen en het weerzien was hartelijk. “Je kent me gelukkig nog,” zei ze met enige schaamte in haar stem, “want ik ben een beetje bijgekomen sinds vorig jaar.” SFL nam haar eens van kop tot teen en van kont tot tieten waar en vroeg: “Je rookt toch nog hé?” Hierbij doelde hij op het gegeven dat wijven die stoppen met paffen meestal wel een pak bijkomen. “Jaja, wees maar gerust… Ik rook nog als een ketter met de stoflong,” stelde ze hem op zijn gemak. SFL knikte goedkeurend: “zo mag ik het horen. Dan hebben we vandaag nog een toekomst samen!” Stacy vroeg hem om naar de kamer te gaan, maar daar vond hij de tijd nog niet rijp voor. Daarop richtte ze zich tot de jarige en vroeg hem om naar de kamer te gaan. Nadat Kinky zich bij SFL vergewiste of dit kleine hangbuikvarken te vertrouwen was en daar meteen een lovende bevestiging op kreeg, vertrok hij als een overhitte sodemieter met haar naar de kamer.
:blow:

SFL bleef aan de bar zitten en dronk wat. Er stond nu een Poolse kerel achter de toog. SFL bedacht zich dat hij een vriendelijke en snelle service gaf. Dat is wat anders dan die chagrijnige teven die hier anders achter de bar staan. Of neem nu die secreten van YinYang. SFL had pas vernomen dat YY dicht is en aan een rechtzaak bezig is. In zijn mijmeringen sprak hij tot zichzelf dat het hem niet zou verbazen dat ze een rechtzaak aan hun laars hebben vanwege het onvriendelijke personeel. Nu SFL toch aan het mijmeren geslagen was, dacht hij ook terug aan LR. Daar was het personeel bij tijden ook vriendelijk. Bij tijden? Neem nu Badslippers zijn rooie seksknol. Die was ook alleen maar vriendelijk wanneer ze er goesting in had. Wanneer ze er geen zin in had dan gooide ze zowat de bierflessen naar je kop. Helemaal in mijmering verzonken ging SFL verder: “het zou me verdomme geen flikker verbazen mocht het omwille van die rooie mossel zijn dat ze in die tijd opeens geen bier meer serveerden.” :znaika[1]:

Naast SFL doemde opeens een jonge giecheltrut op. “Wat zit jij hier zo tegen jezelf te praten?” SFL keek op vanuit de discussie die hij met zichzelf aan het voeren was over het wijf van Badslippers. “Ik zat te mijmeren… Ken je dat?” Nog steeds giechelend gaf de trut toe dat ze het begrip “mijmeren” niet kende. “ik heb geen geëvolueerde gedachtengang, slechts een instinct,” excuseerde ze zich. SFL aanschouwde haar tevens van kop tot teen en van kut tot tieten. “Mag ik jou complimenteren met dat lichtgespierde, gestroomlijnde lichaam van jou.” Het mokkel zei niets, maar begon nog harder te giechelen. “Die zit me verdomme in mijn gezicht uit te lachen,” vroeg SFL zichzelf af. “Heb je iets geslikt of gesnoven?,” vroeg hij haar vervolgens. “Nee man, ik doe geen drugs, ik drink niet, ik sport veel en ik rook niet,” zei ze met enige fierheid in haar stem en ze begon terug te schateren. “Als je niet rookt, dan kan ik met jou niets aanvangen, pop… Dus hoepel maar op,” zei de Master terneergeslagen. Aan de overkant van de bar zat een ander Roemeens wijf met zo’n Cleopatra-kapsel naar SFL te knikken met haar kop. Zo op een typische manier van een Turk die dat doet en vervolgens vraagt of je problemen wil. Daar SFL in die situatie de desbetreffende Turk laat kennis maken met zijn vuist, besluit hij dit niet te doen bij dit mokkel. Hij knikt terug. Zij knikt nogmaals terug met haar brutale bek en dito kin. Dan weer SFL… Dan weer zij… En dit ging zo door tot het ogenblik dat ze van haar kruk komt en SFL vraagt wat het probleem is. “Ik zoek een lekkere GFE en geen agressief gestemd mormel als jij,” beet hij terug. Terloops stond ook hij van zijn kruk op en besloot een rondje te wandelen.
:walking:


De Bulgaarse hangbuikzwijntjes: :love: :flitsch: :a_t_ho02: :a_alarm13: :smilie_liebe9[1]:

In de wandelgangen en krochten van SS komt hij een andere ouwe bekende tegen. Dat andere kleine, doch mooie Bulgaarse hangbuikvarkentje Kali. Ze springt rond de Master zijn nek, neemt hem op de bek en steekt haar tong tot in zijn strot. Minutenlang worden er een paar liters speeksel uitgewisseld en dan laat ze hem los. “Wat is dat lang geleden,” stelt ze. “Iets meer dan een half jaar en voor jou een jaar ofzo,” hijgt SFL terwijl ie nog steeds naar adem zit te happen. Na een douche en het manoeuvre dat zij bij de receptie een sleutel ging halen en door SFL nog nageroepen werd om een kamer te nemen waar ze mag roken, belanden ze auf die zimmer. Kali met haar mooie ogen is helemaal SFL zijn meug. Ze heeft wat babyvet om het lijf, maar een aantrekkelijke kont, speelse tieten en een zachte en egale huid maken hem week. Van eerdere ervaringen wist SFL dat ze een puike service biedt. Ze is een GFE die haar GFE kwaliteiten graag combineert met de Master zijn geliefkoosde fetisj. Dus het werd slowmotion seks op de kamer. Waarbij ze bij het pijpen en neuken altijd een sigaret rookt. Omdat SFL niet heel geil was, kreeg hij wat last van erectiestoornissen. Niet echt gemakkelijk wanneer je met een condoom aan het neuken bent en daarom besloten ze om af te sluiten met een rokerige zuigbeurt. Bij een interval van hem pijpen en aan haar sigaret hijsen en de rook op zijn pik te blazen, werd het hem spoedig te veel en knalde hij haar mondje en lieftallige snoet vol. “Zo, haar tanden zijn ook weer gewit,” dacht SFL voldaan.
:herz: :dance[1]:

Iers meer dan 2uur later en 250€ armer komt SFL tevoorschijn op het terras. KinkyBull was nergens te bekennen. Met een drankje ploft SFL zich in de sofa en begint al weer wat geiler te worden bij het kijken naar een wat oudere rooie snol, die aan haar sigaret lurkt met de kracht van een Dyson stofzuiger. Voor zichzelf zat hij wat overwegingen te maken, maar dat werd verstoord door Stacy die op zijn schoot dook, haar tong even door zijn bek draaide en daaropvolgend ook een sigaret opstak met de uitdrukking op haar smoel van “kijk nu maar naar mij wanneer ik rook of ik krab je ogen eruit”. Het was duidelijk dat zij nu zo nodig de zottin moest kunnen uithangen, nu de Bulgaarse Melissa haar hoerenlaarzen aan de haak gehangen heeft. “Waar is mijn jarige vriend,” vroeg hij haar. “Die is te voet naar huis,” grapte ze. Na wat meer toelichting kwam SFL te weten dat KinkyBull met Stacy nog geen halfuur op de kamer geweest is en dat hij ook in haar bek gekomen was. “Godverdomme nog aan toe… Die kloothommel heeft me teruggepakt,” vloekte SFL binnensmonds. Want deze keer heeft SFL een wijf gemuild nadat Kinky in diezelfde muil zijn kinderen gestort heeft. Normaliter was het altijd omgekeerd, hoewel SFL niet zo gek veel aan FT doet. Ooit in YY had SFL zelfs eens eentje in de bek gepist en toen zij in de bar kwam, muilde ze als eerste met KinkyBull. Dat is een anekdote waar beide heren en ook enkele andere Bulls tot op heden hard om lachen.
:t15113:

Deze weetjes terzijde. Nadat de Master het voorstel van Stacy om nu naar de kamer te gaan afwees, besloten ze wel al te gaan eten. Of beter gezegd; zij en Kali zouden al gaan eten en SFL hield hen gezelschap. SFL is van nature wel zo beleefd om op zijn kameraad te wachten op diens verjaardag. De Master mag deze twee Bulgaarse hangbuikzwijntjes wel, maar als je hen tesamen ziet vreten, dan heb je toch zin om hard weg te rennen. En dan werden er nog wat beledigende grapjes uitgewisseld door Stacy die Moslima is en daarom ook geen varkensvlees eet, maar die wel van zichzelf vindt dat ze een enorm zwijn is en dat SFL als Jood zijnde haar kut moest degusteren. Heerlijk wanneer er vrije meningsuiting heerst. Mochten er een paar Arabieren in de keet geweest zijn, dan brak de Heilige oorlog geheid uit in Vaals. Toen de Kinky stier terug in hun midden verscheen, luwden de ongemakkelijke gesprekken een beetje. Kinky negeerde de twee zwijntjes en lichtte SFL toe dat hij nu met die minderjarig lijkende snol, van voorheen in het rookhok, gaan klaverjassen was op de kamer. Bij de meeste hoerenlopende ijsberen zou hier meteen een naam en een fichekaart verschijnen, maar bij onze aller vriend KinkyBull is dat haast onmogelijk. Want 3 minuten na de feiten is hij telkens de naam van die wijven vergeten met zijn door porno verteerde en benevelde brein.
:hammer_2:

Na een korte synthese over wat hij op de kamer allemaal aan vunzigheid en perversiteiten uitgehaald heeft, besluiten beide Bulls om zich op het buffet te storten. De twee Bulgaartjes kregen het bevel om wat te zuipen voor hen te halen en gehoorzaamden nog ook. Tenminste toch eentje. Kali ging een biertje voor de Master halen. Stacy zette enkel haar lege glas op KinkyBull zijn plaats. KinkyBull kwam terug met een aan stukken gescheurde kip en SFL had iets bij wat voor Goulash moest doorgaan. Na twee happen duwde de Master het bord vreten van zich af en concludeerde dat het Frolik hondenbrokken in een veel te fletse paprikasaus waren. Ook de KinkyBull gaf zijn mening: “ik heb hier in het verleden toch al beter gevreten. Hier is de entree me toch te duur voor!”. De master-bull beaamde: “de volgende keer… en ik zeg: als er een volgende keer komt… dan breng ik verdomme mijn eigen broodtrommel mee en dan trekken ze de prijs van het vreten maar van mijn entree af!”. KinkyBull zette zijn verstand aan het werk en dacht diep rekenkundig na. Na een tijdje leek hij de juiste sommetjes gemaakt te hebben: “Dan betaal je de volgende keer welgeteld 59.75€” SFL keek naar het hoopje ellende op Kinky’s bord. “Volgens mij is dat een kip die ze hier naast de straat opgeraapt hebben. Waarschijnlijk gevangen door een vos. Maar die vos moet gedacht hebben: fuck die kip. Ze smaakt niet, ruikt niet en ziet er niet uit. De vos liep heen en liet de kip voor dood achter… En toen kwam de kok des huizes in beeld en heeft die verhakkelde kip op het buffet geflikkerd.”
:sperm: :kotz:

Na dit intellectueel hoogstaande intermezzo staan beide heerschappen recht, verlaten de tafel en gaan verderop aan de buitenbar wat drinken. Stacy en Kali, die inmiddels uit pure verveling met hun kop in hun bord in slaap gevallen waren, werden hierbij achtergelaten. Kinky had zijn portie PSE voor de komende paar uren gehad en overwoog om het op een zuipen te zetten. Net zoals in de goede ouwe tijd in LR. Zuipen totdat je Latijns begint te brabbelen en dan in de zetel op de kelderverdieping compleet beschimmeld in slaap sukkelen. SFL overwoog andere zaken. To Stacy of not to Stavy? If not to Stacy, dan zou die ouwe rooie carré wel een optie zijn. If Stacy, dan zou SFL na haar ook compleet klaar zijn met stengelen voor vandaag. Zoveel keuzestress verdient de brave man toch niet. En het werd er niet makkelijker op want opeens dook er nog een andere knappe verschijning op. Zwart kleedje, rond de 40, goed lichaam, schouderlange bruine haren. Wanneer ze een sigaret opsteekt besluit SFL om eens naast haar door te lopen en haar zo nader in te schatten. Al snel merkt hij dat er wat getrokken is aan haar bakkes of dat ze op z’n minst botox gespoten heeft. Nee, daar heeft de opperstier het niet mee begrepen. Dat ze zich ook nog inliet met collega’s die vlakaf de inhoudloze vraag stellen “SEKS?”, daar zou geen productieve erotiek uit voortvloeien. Het zou enkel maar resulteren in een zware teleurstelling. En voor teleurstellingen was SFL niet eenmalig naar een saunaclub afgezakt.

Her en der blikken werpend arriveert de Master opnieuw in de kelder, waar hij zich aan de bar plaatst. Bij het observeren van de aldaar aanwezige mokkels, voelt hij plots hoe iemand zijn enorm dikke lul tegen SFL’s dijbeen swaffelt. Meteen klaar om er niet naast te boksen, draait SFL zich om en kijkt in de vriendelijke ogen van Rolo. Ook een sympathieke ijsbeer die SFL vroeger geregeld tegen het lijf liep. Na wat kort bijpraten, steekt Rolo een verhaal af van wat hij zojuist met een wijf uitgevreten heeft. “Ik lieg niet SFL; ze had verdomme elastische tepels. Je trok eraan en die kwamen, sla me dood, zeker 10cm uit haar tiet. Toen ik haar tussen d’r tieten aan het neuken was, heb ik die tepels van haar nog aan elkaar geknoopt. SFL, ik zweer het, ik heb er nog een mooier strikje in kunnen leggen, dan in mijn eigen veters!”. De Master-Bull keek de dolgedraaide man bezorgd aan en dacht: “verdomme, een half jaar ben ik niet meer in een club geweest en nu als buitenstaander zie ik pas wat dit alles met een hoerenloper doet. Het gaat duidelijk niet goed met die man!” Vervolgens schenkt SFL de man een medelevend knikje en een kameraadschappelijk schouderklopje. Schuimbekkend loopt Rolo heen en hij werd voor de rest van die dag nergens nog in SS gesignaleerd.
:betrunken: :bibber_2: :nee: :roll:

De Master liep nog een rondje in de hoop de rooie milf ergens tussen het hoerengebroed te ontwaren, maar de bevredigende vondst bleef uit. Zo nu en dan werd er wel eens oppervlakkig kennis gemaakt met wat Roemeensen en Bulgaarsen, maar het was moeilijk onderscheid te maken tussen kwaliteit, rommel, zigeunertuig en klassebakken. Volgens SFL zijn bescheiden mening was het redelijk wat eenheidsworst geworden in SS. En de uitzonderingen op de regel leken wel continu de kamer op waardoor net die ontmoetingen niet plaats vonden. Plotseling duikt ook KinkyBull weer op in de kelderbar. Nog voordat SFL zich tot bij zijn makker kon reppen, hingen er al twee sloeries rond de dwaas zijn hals. Eentje daarvan werd meteen door SFL geïdentificeerd als de Dominicaanse Bulgaria…. Nee, foutje. Beter gezegd de Bulgaarse Domenika. “Zijn ze goed,” vroeg Kinky met fonkeloogjes. SFL wees Domenika aan en sprak: “dat is de queen of blowjobs… Zij zuigt het wit uit je ogen weg en die andere, die ken ik niet, maar ik denk wel dat die bereid is om ook over je heen te zeiken, als dat is wat je wil.” De KinkyBull grijnsde en bleef nog eventjes met beide mokkels muilen en zich heet rijden tegen hun kont. Toen zijn stijve pik opeens in de richting van SFL wees, gaf laatstgenoemde Kinky een schop tegen zijn kloten. “Heb ik je nooit gezegd, dat je de loop van een geweer nooit op je kompaan mag richten, soldaat?”. Kinky excuseerde zich en ging er met beide wijven, elk over een schouder, vandoor richting de kamer. Goedkeurend keek SFL het olijke trio na en dacht: “Jaja mijn zoon, schiet nu al je munitie er maar door. Zaai dood en verderf in de Gaza en doe het in de naam van het Zionisme!”
:Sandwich-sex:

Net nu SFL hunkerde naar de Gaza en het schenden van mensenrechten tegen moslims, huppelde Stacy de vrome moslima het rookhok uit. “Waar is je verdomde hoofddoek,” blafte SFL haar toe. “Nee, ik bedoel: je komt als geroepen,” corrigeerde hij snel het undercover personage dat hij trachtte te spelen. “Hoezo?” vroeg de verdwaasde Stacy die de kwinkslagen van de opperstier moeilijk kon vatten. “Dat je verdomme al je geilheid samenraapt en extra kutsappen stockeert en nu met mij naar de kamer vertrekt!,” verklaarde SFL nader. De daden werden bij de woorden gevoegd, de puntjes kwamen bij de paaltjes en op de kamer werden puntjes op de i gezet en streepjes door de t getrokken. Stacy is niet de knapste snollebol van SS, maar de GFE die de Master te beurt viel was van een memorabel hoog niveau. Ofschoon SFL al lang niet meer in de clubs geweest was, heeft hij toch wel menig maal gebruik gemaakt van diensten van een escort. Er waren er verdomme hele dure bij, die ver achter de kwaliteit van Stacy moesten blijven. Maar soit, de meeste escort konden dan weer met mes en vork eten en deze Stacy niet. Het hangt er dus van af wat je doeleinden zijn. Na een uur was SFL helemaal afgepeigerd vanwege de GFE intensiteit met Stacy. Zoals voorspeld zou er na Stacy niemand meer komen. To Stacy of not to Stacy… That’s the question!
:littleangel: :60[1]: :inlove:

… En bovenal: onderschat die moslims niet! :bowlol: ......…. :Big_gun: :rubbel:


Moe en voldaan… Of in geval van SFL: moe en bijna voldaan.

Wie dacht dat je niet harder afgemat kon zijn dan de Master-Bull op dat moment. De Master-Bull nog wel, met een verleden als Golani-krijger, waarin hij nog niet tot de helft van zijn kunnen moest gaan om Palestijnen en Libanezen op het ritme van de kogels van zijn TAR-21 te laten dansen, nu verslagen door een klein blond Moslim-meisje. Wel, de gekke KinkyBull zat er nog harder door. Hij hing helemaal aan flarden na het triootje met Domenika en de andere getatoeëerde snol. “Wat zie jij er goed uit”, grinnikt de Master, “alsof je met je kop een muur gesloopt hebt, met je tanden een granaat gekraakt hebt en een kanonbal je kruis trof?”

Beide heren hangen nog wat rond op het terras, lopen een rondje door de club of zuipen nog wat in de bar onder. Rond 22u springt de Master van zijn kruk: “Ik weet niet wat jij; maar ik heb alles hier zo’n beetje gezien. Bovendien zal er ons hier toch niets meer noemenswaardig overkomen! De 2 kameraden nemen nog een verkwikkende douche, waar SFL de rug begint te wassen van een volslank blond mokkel. Ondanks dat ze toch al een stuk in de 30 was en te klasseren valt onder “een maatje meer”, had ze best nog een strakke huid. SFL zijn knuppel hing al weer halfstok… To fuck or not to fuck, was zijn dilemma op dat ogenblik. De keuze werd voor SFL gemaakt door de KinkyBull, die reeds zijn kleding aanhad en om de hoek van de douches kwam kijken: “Godverdomme SFL, denk maar niet dat ik met mijn kleren aan hier ga zitten wachten op jou!”

Nadat SFL het mokkel links liet liggen en ook zijn stierenpak weer aangetrokken had, verliet het gehoornde duo de Bulgaarse maffiakeet van Vaals. Doorheen berg en dal zetten ze terug koers richting het Vlaamsche heuvelland. In de wagen bevestigde KinkyBull nog een keer wat een geslaagde verjaardag het was: “Tjonge jonge jonge SFL, 3x heb ik de roet weer uit mijn pijp geklopt… Een keer in Stacey haar snavel, één keer in die minderjarige Bulgaarse haar vacuüm zuigende kut en dan nog een halve condoom vol gespoten tijdens het triootje!”
:t1525: :t1511: :fuck: :lostit:

Voila, zo komen weer bij het stuk dat THE END heet. Willem2 kan zich bij deze een extraatje veroorloven aangezien de marktwaarde van dit forum weer fors zal stijgen.
:flatto-bye:


https://www.youtube.com/watch?v=Qs19UBqOuUM

Daytripper
3 augustus 2019, 21:43
SS/31/07/2019: Kinkybull’s verjaardag

Het zal wel aan mij liggen maar deze lap tekst komt op mij zeer lomp, zelfingenomen, armoedig, denigrerend en uitermate vrouwonvriendelijk over.

JonnyFontane
4 augustus 2019, 01:51
Een episch verhaal...SFL op zijn best....
Al vinden dat sommige niet

Chapeau

Piet Plezier
4 augustus 2019, 02:28
SS/31/07/2019: Kinkybull’s verjaardag

Het zal wel aan mij liggen maar deze lap tekst komt op mij zeer lomp, zelfingenomen, armoedig, denigrerend en uitermate vrouwonvriendelijk over.

bij mij ook
Ik geloof er nog niet de helft van

pietpotent44
4 augustus 2019, 03:30
Ach ja, SFL houdt nou eenmaal niet van korte objectieve verslagen :biggrin:

Hij hoort duidelijk meer thuis in het rijtje Shakespeare, Van den Vondel en P.C. Hooft.
Maar ook in het rijtje Rob Oudkerk, Rene van der Gijp en Andy van der Meyde :biggrin:

deket
4 augustus 2019, 09:03
Niets is wat het lijkt.
SFL zijn provocerende schrijfstijl zorgt voor een verkeerde perceptie.
In real life is hij een gentleman tgo vrouwen.
Zijn proza betreffende ondergetekende ; ik wilde dat het waar was,zoveel kunnen uitgeven,maar overdrijven hoort bij zijn soort van humor. Zo zal hij zich ook niet afgetrokken hebben op de vakantie foto's van reizen naar Roemenië die ik zond,teminste dat hoop ik toch.
BS zijn vriend en "vader"blijkt in de praktijk ook anders zoals hij schrijft op dit forum

WA
4 augustus 2019, 09:47
SFL legt (wellicht onbewust) de vinger op de zere plek van zéér veel hoerenlopers. Door het hele gebeuren dik aangezet maar toch luchtig op te schrijven geeft hij blijk van een relaxte houding ten aanzien van dit hele circus. Niets moet, alles mag en zonder vooringenomenheid de hort op. Iets wat velen hier onder ons niet kunnen zonder het zelf door te hebben.....

Jan Verplancke
4 augustus 2019, 13:58
bij mij ook
Ik geloof er nog niet de helft van

Dan ben je nog goedgelovig, denk ik.

Shakir
4 augustus 2019, 15:39
Academische vrijheid zeker? Ik heb met momenten zitten gieren! Heerlijk wansmakelijk en grotesk. Niet voor tere zieltjes...

We moeten wel uitkijken dat het forum niet uit de lucht wordt gehaald na een klacht bij Unia of de Vrouwenraad.:biggrin:

Daytripper
4 augustus 2019, 20:51
Academische vrijheid zeker? Ik heb met momenten zitten gieren! Heerlijk wansmakelijk en grotesk. Niet voor tere zieltjes...

Wansmakelijk. Klopt. Grotesk? Ik kon het niet vinden? Niet voor tere zieltjes? Klopt, niks mis mee, maar een héél klein beetje beschaving en respect voor de ander in je donder misstaat niemand. Geen probleem verder. Ieder z'n meug. Proost!

gignnl
4 augustus 2019, 21:17
Ik zal er geen lap tekst van maken,zo n begenadigd schrijver ben ik helaas niet.
Na ruim een jaar was het tijd om weer eens hier te gaan kijken.De rit ernaar toe is voor een beetje jeugdsentiment.We gingen in deze streek vroeger op vakantie,en de rit door het Heuvelland maakt dan ook melancholiek.
Toen ik de parkeerplaats opreed was me al duidelijk dat er veel is veranderd,alhoewel vroeg stond deze al goed vol en ik twijfelde.
Toch maar aangebeld en na het betreden van de catacomben me getransformeerd tot ijsbeer.Via dezelfde trappen weer terug om even een brunchje naar binnen te werken.
Hierna even bij het zwembad gekeken,dat bij mijn eerdere bezoeken dicht was,doch helaas geen enkele bekenden.
In de bar even een bakkie en wat rondgekeken en toen al gelijk oogcontact,het bleek Laki een Bulgaarse.Normaal gesprekje en toen op naar de kamer.
Ook nu bleek er al wachttijd te zijn en het werd een kamer helemaal boven.Beide buiten adem dus gelijk maar aan de mond op mond beademing begonnen.Leuke kamersesie met deze stevige dame.
Even buiten gaan zitten om wat bij te tinten,voor mij zaten duidelijk enkele veelplegers,maar ik kon er geen forumnamen op plakken.
Hierna de koelte van de bar opgezocht en klaarblijkelijk was het jachtseizoen geopend,De ene na de ander kwam,vrolijk werd ik niet van he schatzi en andere beperkte woordkeuzes.
Het liep al tegen vijven en eigenlijk was mijn plan na het eten maar af te taaien doch toen zag ik een leuke langbenige blondine die ook wat verveeld zat te staren.Ze nestelde zich bij me en een leuk gesprek begon.Deze Roemeense Denisa was sinds deze week in dit paleis begonnen,hiervoor had ze ervaring in Duitsland.Dame beheerste het engels prima en had tenminste wat gespreksstof.De Kamervraag bleef nog wel ff uit,het antwoord was uiteraard ja.
Weer een kamer in de nok en keurig de vraag hoe lang ik wou blijven.Had een goed gevoel bij deze dame dus een uur,en dat was een prima investering.
Uitstekende kamersessie gehad met deze symphatieke dame,en terwijl max knalde op het rubber knalde ik de rubber vol.
Hoop dat ze er de volgende keer nog is,HHG zeer groot!
Nog even genoten van de prima verzorgde bbq en toen via een toeristische route weer naar Ons Brabant getogen.

housefreak5
4 augustus 2019, 23:29
Maandag 29/07 samen met mijn collega ijsbeer ... (*nog onbekend op het forum*) nog eens samen afgereisd naar onze favoriete SC. Komende van de nachtpost van de zondag , redelijk vroeg uit de veren (12 uur), thx to ... en om iets na 14 uur gearriveerd, de parking stond al voor ½ vol, 60 euro afgetikt aan de inkom en ons “uniform” aangedaan. Qua dames niet direct veel toppertjes gezien, maar ze waren waarschijnlijk al hard aan het werk met andere beren te entertainen... Ons een beetje verplaatst van beneden naar boven en omgekeerd (de dvp’s jaagden niet echt fel, waarschijnlijk is maandag hun rustdag). Het was een redelijk mooie dag dus in de namiddag een gedeelte van ons uniform omgeruild voor een “towel”. Rond een uur of vijf een heerlijke BBQ genuttigd en wat kennis gemaakt met enkele buurtbewoners :)

Het was tijd voor “Actie” want daarvoor zijn we tenslotte hier, mijn collega had mijn dvp van 2 weken geleden gespot en bracht haar naar Mij, even wat bijgepraat in het lounge-gedeelte en haar geboekt voor een uurtje... Zij noemt *Camelia* uit natuurlijk...Roemenië. De kamergang met haar was voor mij goed te noemen (ik treed zelden in details), een Zèèr correcte en eerlijke meid, kunnen sommige dvp’s eens iets van leren, geen Tijdrekkertje of “I need money-girl” Na de kamer een kleine verfrissing genomen en op zoek naar een volgende dame, het was eigenlijk zeer kalm aan de toog, meer mannen als vrouwen, maar ik had nog wel een klein goestingske en voor 1 dame kom ik niet naar een SC!! Iets erna *Eva* uit Moldavië tegen het lijf gelopen en ik dacht: “beter voor vandaag zit er niet meer in”
Met haar nog een half uurtje gespeeld op de kamer en ik was voldaan voor vandaag... Maandag is blijkbaar een zeer rustige dag, maar ik kwam voor *Camelia* en die heb ik ook gehad, dus voor mij was OK, volgende keer terug aan het einde van de week komen......indien het werk het toelaat uiteraard :freu::freu::freu:

Misschien een kleine tussenstand voor “2019”:
14 saunaclubbezoeken
26 verschillende dames
40 kamers

Ties85
5 augustus 2019, 12:56
Ik kan oprecht genieten van de manier waarop SFL schrijft hoop het weer wat vaker te lezen!

VAZKOR
5 augustus 2019, 21:46
SixSens - Een geslaagd bezoekje aan 'The Hot Babes Club'
13 Juli 2019


Op de bloedheetste dag schrijf ik dit verslag over een clubdag dat heet was in de meer erotiserende betekenis van het woord.


Door een boel tijdrovende bezigheden kon ik dit verslag niet eerder online zetten voor de hongerige lezer. Bij deze: schade ingehaald...


FAZIT
1) Werkpunten/Negatief:
- De uitgaven die dag :o *
- Hamam wel veel heter afgesteld dan anders, ik hield het er nooit lang vol.
*: Note to self: leer nu eens je gat op te heffen en te vertrekken als het allemaal goed geweest was...

3) Positief
Al de rest was positief, zelfs de laatste abominabele ervaring had een zekere amusementswaarde!

************************************************** **********************************

Kamergangen en overall service

5 kamergangen! Het is al even geleden dat ik er zoveel op een dag maakte, volgens mijn excellijstjes was de laatste dag met 5 in Augustus 2017 te Elsdorf waar het allemaal minder lukte naar ik meende te herinneren. In alle 5 sessies kon het deze keer niet stuk, zelfs de total disaster van een rampsnol op het laatst werd keurig volgeschoten (na véél zweten en heel wat moeite...)

1) SOFIA - Overschaduwd! (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?48398-Sofia-(Roemeense)&p=667767#post667767)

2) JASMINA - Een (voor mij) nieuwe Bulgaarse ster (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?49182-Jasmina-(Bulgaarse)&p=667768#post667768)

3) Isa - De aanbevolen meid visited (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?54320-ISA-(Roemeense)&p=667770#post667770)

4) Iris - De onweerstaanbare Latina (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?51651-Iris-(Dominicaanse)&p=667769#post667769)

5) Sabine - Rodeoseks (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?54321-SABINE-(Roemeense)&p=667774#post667774)

GEMIDDELDE BELEVINGSSCORE SESSIES: ****

************************************************** **********************************

CLUBVERSLAG

Ik had elke club kunnen kiezen om te bezoeken na Babylon en het werd toch SixSens: vaste waardes, dames die me kenden, ik die de dames al ken, heel goede club qua faciliteiten , alles in orde en ligt perfect op mijn weg huiswaarts: ja, SixSens werd het!

Na een 40-tal minuten reed ik na mijn avonturen in Elsdorf terug een clubparking op en kon rond 12u vlak tegenover de ingang parkeren: een luxe! Ik ging naar binnen en alles werd keurig afgehandeld, ik kon met ijsberenvel en handdoek in handen naar beneden om me om te kleden tot DVp-jager. Ik ging me eerst douchen en deed dan een korte ronde en werd uiteraard herkend door de nodige passerende dames als Elena. Overal was het nog rustig en boven was er nog ontbijt op dat uur. Ik had reeds ontbeten in Babylon, dus geen nood om de Hobbit-gewoonte van een 'second breakfast' in ere te houden. Maar ja, het was mogelijk en het leven is goed: Hobbits en Ijsberen zijn normaliter blije creaturen, elk in hun eigener habitat zogenaamd.

Ik heb wie immer de wellness gebruikt, tussen al die 5 kamergangen door en meer. De jacuzzi is hier warmer afgesteld dan in de vorige club, het zwembad is lekker verwarmd en ik zwom er een paar rondjes in. De sauna's waren prima, alleen die hamam was me veel te heet. Het is geweldig hier even te relaxen na stevige sessies met de mooie babes die er rond liepen. Hier was er keuze te over en dat liet zich tonen in 5 kamergangen. Bleef de club nog langer open, ik had op herhaling geweest met Jasmina[b] of weer een andere dame beetgepakt: unstoppable.

De eerste dame die ik kamerde was [B]Sofia die me keurig opwachtte in de bar. We gingen een sleutel halen en gelukkig was er keuze te over en konden we naar een kamer boven. De sessie was minder goed verlopen dan de vorige keren en dat had helemaal te maken met mijn eigen vermoeidheid want Sofia zelf bleef erg goed in haar service. Dat uur met Denisa de vorige dag zat nog in mijn systeem, de conclusie luidt dus dat ik in feite iets te vroeg de kamer op ben gegaan. Het mocht de pret niet drukken:

=> SOFIA - Overschaduwd! (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?48398-Sofia-(Roemeense)&p=667767#post667767) :frown:

Hierna weer gaan wellnessen en dan met een cola naar de veranda waar ik lag te soezen en zowaar in een lichte slaap kon vallen. Ik ging die sluimer verder zetten in de Men's room die nu een Dark room heet. Er lag al een ijsbeer volop te seksen met een dame, anderen sliepen. De schuifdeuren bleven open staan en het gordijn ervoor was dicht. Het is grappig te zien hoe zowel dames als beren ineens dat gordijn opzijschuiven en verwonderd heen en weer kijken als om zich te verbazen over wat ze zagen: de een seksend, de ander slapend. De security kwam ook eens checken. Zo kwam het dat een dame meer deed dan kijken alleen en naar binnen ging om vast te stellen dat alles in dromenland verzeild was geraakt. Of eentje niet...den dezen. Jasmina ging naast me liggen en gezien ik pas aan het ontwaken was uit mijn vermoeidheidsdipje stond ik zo geil als wat. Het was niet moeilijk dus voor haar om me te verleiden! Deze dame had ik nooit gehad ofschoon ik steeds een goed gevoel bij haar had. Ik ging er voor en vertelde haar mijn kamerwensen, na enthousiaste reacties liet ik haar de sleutel halen. Daar moest nog een half uur op gewacht worden en hoewel ze me vroeg er te blijven wachten, ging ik toch gauw douchen en naar 't wc. Ik was terug en 5 minuten later kwam ze aan en gingen we naar een kamer in diezelfde verdieping.

=> JASMINA - Een (voor mij) nieuwe Bulgaarse ster (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?49182-Jasmina-(Bulgaarse)&p=667768#post667768) :betrunken:

Blij en tevreden kon ik weer welnessen en rusten. Ik kwam er niet veel, zeg maar geen, bekenden tegen en dat is wel uitzonderlijk nu. Het bleef bij wat we nu een normale Zaterdagsdrukte kunnen noemen in post-YY tijdperk met een 'kleine' wachttijd. Het oogde nooit overdreven druk en het publiek was goed verspreid. Er waren zeker meer dan genoeg mooie dames aanwezig, wie anders zegt is gewoon te veel verwend. Ga eens 6 weken tot 2 maand weg blijven uit de clubs, kom dan maar terug.

Gedurende de dag zag ik een oude bekende terug na lang weg geweest: Melanie en ze had me meteen herkend. Een kort gesprekje volgde, ze weet gewoon alles nog. DVP's en hun goede geheugens, verdorie!

Ik ontmoette Iris maar hield de boot af. Ik dacht dat te kunnen volhouden gedurende de hele dag. Helaas! Nu ging Isa haar echter voor. Deze dame benaderde me op een beleefde sensuele manier en toen ze haar naam zei, rinkelde een bepaald belletje. Ik herinnerde me ineens dat Deket me haar ooit heeft aanbevolen als een toffe meid met goede service die ik zeker moest kameren. Ik waagde nu wel de kans en kan zijn woorden bevestigen: ze is erg goed :)

=> ISA - De aanbevolen meid visited (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?54320-ISA-(Roemeense)&p=667770#post667770):freu:

Ik dacht dat dit mijn laatste kamergang zou worden. Hier moest het ook zijn afgesloten for budget's sake en het goede geweten. Helaas! Ik moest nog eten en ging het restaurant in waar ik de gebruikelijke steak, groenten en rieten at. Er waren iets minder groenten van mijn favoriete doch is het nog voldoende gevarieerd. Ik keek rond naar de andere knipogende plagende dames en dat maakt me weer zo geil. Ik ging dan welnessen en die dames bleven spoken in mijn hoofd en bleef bloedgeil. Ik ging nog een 'laatste pint' drinken in de bar. Ik zag Iris en duwde weer de boot af, met meer moeite ditmaal. Ze leek dat niet te willen geloven, keek me, verbaast na. Ze ging in haar prachtige doorschijnende kleedje en sexy lingerie rond wervelen in de bar en danste met een kalende beer voor mijn ogen. Statement? Nope, ze liet de beer achter en ging naast me en op me liggen en zette al haar Zuid-Amerikaanse charmes in de strijd. Het vlees was al zo zwak en ik ging voor de bijl...alweer!

=> IRIS - De onweerstaanbare Latina (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?51651-Iris-(Dominicaanse)&p=667769#post667769) :love:

Je raad het al: same ritual van welness en dan een 'alleraatste bier'. Ik had de cashkoe al moeten gebruiken bij Iris dus dat moest wel voldoende argument zijn. Jammer genoeg was er een bende Nederlanders naast me komen neerstrijken en die hadden een emmer met Vodka en redbull-blikjes besteld (2x). Ze trakteerden me met wel 2 van die glazen waarbij steeds geklonken werd. Een goede deal die binnen was? Who knows. De security kwam zich ineens druk maken want ze rookten en dat mocht alleen in de daarvoor bestemde aparte rookruimte. Ze waren er bijna uitgegooid, het scheelde niet veel. De security was echt heel kwaad. Dat had het moment moeten zijn om er vanonder te muizen. Dat is dat ze een 2de glas trakteerden en Vazkor bleef. Damn, hé! Ik stelde vast dat de dames op dit heerschap af kwamen als vliegen op stront, niet moeilijk te raden: het is die drank en zo. Een aantal dames bleef plakken. Ze waren niet echt geïnteresseerd om te kameren, zag ik. De beer naast me bleef me vriendelijk aanspreken en uitvragen. Mickey kwam en ging weer. Ze mag me blijkbaar niet meer :(. Jasmina kwam er bij en een andere dame, Sabine. Die kwam op mijn schoot zitten terwijl Jasminab de beer die al die Vodka bestelde probeerde binnen te halen. At no avail, hij had meer interesse in roken en drinken, de dames, die waren 'leuk entourage'. Die Sabine stak ineens haar hele levensverhaal af. Dat had een belletje moeten doen rinkelen. In tegenstelling tot Isa was dit belletje eerder een van de waarschuwende soort maar de drank, 2 vodka-redbulls en 1 bier weet je wel, dat deed het kritisch vermogen vakkundig de das om en ik ging toch weer overstag. :o

Zowel ik als die dame waren allebei in de wind van die Vodka-redbull dus dat was een kamergang dat zich vlotjes kan meten met een andere jaren terug in Magnum met de Russische Monika in de catagorie 'sessies zo slecht dat ze gedenkwaardig amusant worden'. Lees het hier, de titel says it all:

=> SABINE - Rodeoseks (https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?54321-SABINE-(Roemeense)&p=667774#post667774) :frown:

Na wat wel mijn vreemdste sessie van het jaar mag genoemd worden, was het tijd om...te vertrekken. De cashkoe was weerom geplunderd na Sabine en een rondje wellness was niet meer mogelijk daar die gesloten was. Een allerallerlaatste watertje kon wel nog, de alcohol had al rijkelijk genoeg gevloeid. De Nederlanders waren er nog en verbaasden zich over het aantal sessies (5)...of deden alsof, ik vertrouwde die bende van ellende niet meer. Ik zei ze gedag en ging naar de lockers om me om te kleden en naar huis te gaan, nu echt. Dat terug rijden bleek een hele opdracht, beter had ik nu echt wel een hotel genomen. Tja, ik had nooit gepland te blijven tot sluitingsuur. Dit is echt gevaarlijk wegens de vermoeidheid.


Afsluitende video

Geen woorden aan vuil maken:

ONZE SEXY HOT BABES OP WELVERDIENDE VAKANTIE NA HUN VERDIENSTEN:

https://www.youtube.com/watch?v=A7C3D2uJfr8

EN VAZKOR NA 5 SEXY HOT BABES, 4 PINTEN EN 2 VODKA-REDBULLS:

https://www.youtube.com/watch?v=QlxZatnlQvQ

Pussyeater 1
8 augustus 2019, 08:33
Leuk verslag

freshmaker
10 augustus 2019, 15:08
Gisteren nog eens een vrijdagavond in Sixsens doorgebracht. Doorgaans vond ik vrijdagen minder aangenaam door de drukte en het type volk dat ‘s avonds durft binnenstromen. Na even checken bij een reeds te plaatse ijsbeer hoe druk het was (rustig) toch maar de knoop doorgehakt en rond 19h aangekomen. Na mijn veel te grote badjas aangetrokken te hebben eens snel een rondje gemaakt. Geen bekende beren en heel weinig bekende dames ( veel nieuwe die ik niet ken en veel bestaande die in verlof zijn).

Voor de eerste keer sinds lang geen hele dag of avond met de gebruikelijke dame afgesproken ( is helaas ook heel de maand naar haar thuisland), dus maar aan de bar gaan zitten. De bevriende ijsbeer was nergens te spotten, dan maar even rustig alleen onthaasten.

Aan de overkant van de bar zat een bevallige dame oogcontact te zoeken, maar ik moet altijd een tijdje acclimatiseren voor ik iets wil ondernemen. Dus maar even bewust geen oogcontact zoeken en rustig een koffietje te nemen. Paar minuten later kwam de dame in kwestie toch naast me zitten. Het bleek Sabine te zijn. Sabine wist onmiddellijk goede punten te scoren door het parfum dat ik ophad en mijn leeftijd exact te raden. Chapeau!
Na een babbeltje van een paar minuten toch maar even aangegeven dat ik liever nog minstens een uurtje zou relaxen en misschien later op de avond wel iets wou doen. Normaal is dat ook het moment dat de dames verder op jacht gaan ( hoewel zij beweert dat zelden of nooit te doen) maar Sabine vroeg of ze mocht blijven zitten en wat verder te babbelen. Leuke reactie.

Tiental minuten later stelde ik voor om anders gewoon een heel rustig kamertje van een half uur te doen in afwachting.

Hoewel ik echt wel van plan was om de avond rustig te houden, was na 2 minuten al duidelijk dat dit niet het geval ging zijn. Voordat ik goed en wel mijn badslippers uitgeschopt had, werd ik al stevig meegesleurd door wat mij betreft tot nu toe de best kusser te zijn die ik in Sixsens al ervaren had. Gezien we grote fan zijn van GFE, wist ik al onmiddellijk dat dit goed ging komen.

Resultaat een stomend halfuurtje. Prima sessie, veel initiatief van haar. Net een half uurtje gevuld en onmiddellijk voorgesteld om later op de avond een vervolg te plannen.

Buiten eindelijk de bevriende beer tegengekomen en uitvoerig bijgepraat, want de laatste weken was dat er helaas maar zelden van gekomen.

Later op de avond vaak aangesproken door Sabine ( niet opdringerig, gewoon wat small talk) en haar uiteindelijk nog eens gevraagd een half uurtje te doen. Eenmaal op de kamer in een sessie terechtgekomen die zo intens was dat we uiteindelijk 2 uur later pas van de kamer geraakt zijn. Beiden doodmoe maar voldaan ( ik toch zeker).

Nog even een koffietje en dan tevreden naar huis vertrokken.

Frodo1984
11 augustus 2019, 09:38
Eerste kennismaking met Sixsens (maar zeker niet de laatste keer!)

Hallo,

Als langjarig lezer van fora maar niet actief deelnemer heb ik toch maar besloten een account te maken en af en toe mijn ervaringen te delen. Nog bedankt voor alle verhalen, tips, ideeën en waarschuwingen die hier te vinden zijn ;)

De afgelopen week heb ik een soort clubtour gemaakt. Ik bezoek al een jaar of 10 saunaclubs, al kom ik meestal in dezelfde uit (GT). En ‘meestal’ betekent voor mij zo 3-5 keer per jaar. Vaker lukt niet door een combinatie van afstand (Rotterdam...) en beperkt budget en tijd. Afgelopen week heb ik op mijn tour een bezoekje gebracht aan GT, Samya, Mondial, Babylon en dus SS. En ik denk dat ik in SS mijn nieuwe ‘vaste’ plek heb gevonden :biggrin:

Algemene indruk
Prachtige club, goede faciliteiten (douches en wellness top!), vriendelijk personeel, een gemoedelijke sfeer op het terras en in de bar. Line up was voor een zaterdag niet super uitgebreid, maar er zat genoeg moois tussen. Ook voor een Ijsbeer alleen toch wel aanspraak van andere beren (waarvoor dank). Het was prettig kennis maken met Eddy, de Duisburgspecialist en nog wat heren waar ik de naam hier niet van weet.

Kamers
Heb tegen mijn gewoonte om het bij 1, maximaal 2, kamers te houden 3 keer gekamerd (recensies volgen in de topics van de dames). De eerste met Larissa(?), mooie verschijning en prettig in de omgang. Geen topservice nog, maar ze schijnt relatief nieuw te zijn.

Buiten aan de praat geraakt met Eddy_V. Die stelde me voor aan zijn vrouw / verloofde / bazin (doorhalen wat niet van toepassing is :p) Bella. Een Nederlandse dame heeft toch altijd een streepje voor qua aantrekkingskracht (praten is ook voorspel...) en Bella praat genoeg! Lekker bijdehand en direct, een beetje prettig gestoord en erg geil. Zeer prettige kamer gehad, herhalingsgevaar heel groot.

De hele dag viel één hele knappe Roemeense dame me al op in haar blauwe bikini met een soort zwart doorzichtig kanten mantel eroverheen en een heel stout brilletje. Ze was volop actief en voor zover ik kon inschatten vrij populair. Navraag bij Eddy leerde dat dit Delia is en volgens Eddy staat ze inderdaad goed bekend. Die ging op het lijstje. En later die avond heb ik inderdaad een topuurtje gehad met deze vrolijke en enthousiaste dame die op de kamer precies biedt waar ik van hou; gfe icm humor! Dat was zeker niet de laatste keer met haar.

Conclusie
Het is wat langer rijden dan GT, maar voortaan als ik goesting krijg, zet ik het vizier op SS! De combinatie van atmosfeer, faciliteiten, dames en gezelligheid zijn echt top. Minpuntjes? Sommige kamers zijn erg warm. En ja, af en toe is het wachten op een sleutel. Maar met een leuke dame 10 minuten op een bankje hangen is geen straf.

O ja, die volgende keer? Dat wordt vandaag, aangezien ik nog in de buurt ben voor een weekend. :biggrin:

Chris2016
11 augustus 2019, 10:41
Ik was vorige week zaterdag voor het eerste keer in Sixsens, Wat een mooie club! Maar ik wist niet dat men orale sex kan hebben bij de bar. Dat heb ik nooit gezien. Ik was echt verbaast. Heeft een van jullie dat gezien in Sixsens of andere sauna clubs?

jansenroy
11 augustus 2019, 21:54
Ik was vorige week zaterdag voor het eerste keer in Sixsens, Wat een mooie club! Maar ik wist niet dat men orale sex kan hebben bij de bar. Dat heb ik nooit gezien. Ik was echt verbaast. Heeft een van jullie dat gezien in Sixsens of andere sauna clubs?

In SS, evenals andere clubs kan er best openbare actie zijn, komt vaker voor, zeker op de drukkere momenten.

Shakir
11 augustus 2019, 22:03
Ik was vorige week zaterdag voor het eerste keer in Sixsens, Wat een mooie club! Maar ik wist niet dat men orale sex kan hebben bij de bar. Dat heb ik nooit gezien. Ik was echt verbaast. Heeft een van jullie dat gezien in Sixsens of andere sauna clubs?

Dat is het handelsmerk van Babylon!

Frodo1984
11 augustus 2019, 22:13
Behalve in de daarvoor bedoelde ‘openbare’ ruimtes (Kino) heb ik het alleen gezien / meegemaakt als ‘presales’. Hele overtuigende presales meestal :biggrin:

+to2xq1
11 augustus 2019, 22:37
In SS, evenals andere clubs kan er best openbare actie zijn, komt vaker voor, zeker op de drukkere momenten.

I hope there will be more often because I have never seen that ... Except on the terrace at the top

Shakir
12 augustus 2019, 08:04
Ik was vorige week zaterdag voor het eerste keer in Sixsens, Wat een mooie club! Maar ik wist niet dat men orale sex kan hebben bij de bar. Dat heb ik nooit gezien. Ik was echt verbaast. Heeft een van jullie dat gezien in Sixsens of andere sauna clubs?

Er is helemaal bovenaan ook een dakterras met bedden. Er passeren maar weinig mensen. Het lijkt me veeleer een verborgen hoekje van de club (ikzelf kwam er pas achter na 3 jaar!). Dus eigenlijk is het eerder semi-openbaar daar.

Chris2016
12 augustus 2019, 08:12
Heerlijk!!!!! Heb ik laatst ook gezien, ik ga er volgende keer gebruik van maken. Samen met Nancy en Natasha! Weet iemand wanneer zij terug komen?

Patjax
12 augustus 2019, 19:06
Voorwoord
Al van kleins af aan betekende mijn verjaardag een dagje uit. Later zou ik mijn verjaardagen vieren in het buitenland. Totdat ik het saunaclub wereldje ontdekte en dit een all-inclusive variant was waarbij al het goede in het leven samenvalt. De eerste keer was in 2016 met een bezoekje aan het wassenbeeld museum in Brüggen. De wassen beelden aan mij voorbij laten gaan en met Sia en Anastasia een top dag beleefd. Het daaropvolgend jaar bezocht ik het sprookjesbos in Roermond om een start te maken van mijn drietrapsraket van drie dames in drie clubs. Natuurlijk liep het anders en zorgden Mia en Micha ervoor dat ik "gevangen" bleef in het sprookjesbos. Verleden jaar was het de beurt aan het speelpaleis te Lemiers. Het gekke wil nu dat ik geen enkel idee meer heb met wie ik die dag gekamerd heb. Dit jaar dacht ik aan een SS en GT combi. De zaterdag voorafgaand ontmoette ik in AG een dame die ervoor zorgde dat ik ging twijfelen aan mijn keuze. Echter de moderne technieken staan voor niets en mijn start in SS was gewaarborgd.

A Present Every Birthday Boy Wishes
Ondanks dat ik weet wat mijn cadeau zal zijn wordt ik toch wakker met een gevoel van spanning en opwinding. De wetenschap dat ik in het hol van mijn "vrouw", die het voor het tweede jaar op rij voor mekaar weet te krijgen afwezig te zijn op deze dag, openlijk haar ga bedriegen zal er zeker een rol in meespelen. Ik zet koers richting het diepe zuiden en waar ik me normaal gesproken dood kan ergeren aan mede weggebruikers en hun incompetentie laat ik het ditmaal probleemloos aan mij voorbij gaan. Als ik weer eens zo'n volgepakte sleurhut voorbij rij dan prijs ik mezelf gelukkig dat ik de komende uren ipv een of andere troela naast me heb waar je allang op uitgekeken bent mag vertoeven met een jonge dame die je ook nog eens op seksueel gebied lachend alle hoeken laat zien.

Rond 12.15 uur draai ik de parkeerplaats op en mijn verwachting dat het met de drukte nog wel mee zou vallen op een maandag bleek de waarheid te zijn. Mijn paspoort werd zonder problemen als betaalbewijs geaccepteerd en met een welgemeende felicitatie werd mij een prettige verjaardag gewenst. Stacy had het tafereel gade geslagen en kwam me meteen feliciteren. We kennen elkaar inmiddels al drie jaar en een aantal kilo's minder destijds. Al snel ontpopte ze zich destijds tot mijn favoriete dame in SS, maar sinds 2017 hebben we een haat/liefde verhouding. Meestal haat en sporadisch liefde. Natuurlijk bood ze zichzelf aan als potentieel cadeautje. Haar meteen maar uit die droom geholpen door te zeggen dat ik al geboekt was. Het leidde tot een vragende blik van haar zijde omdat ze wist dat mijn vrouw niet aanwezig was. Ze zei dat ze ook wel als toetje wilde dienen en lachend liep ze weg terwijl ik de kleedkamer indook.

In SixSens heb ik altijd mijn vaste rituelen als opmaat voor wat komen gaat. Na het omkleden even een kijkje nemen in de bar om dan richting restaurant te gaan om de hoognodige calorieën alvast op te slaan. Waar ze voorheen altijd de lekkerste croissants in clubland hadden bleken ook deze een aanpassing te hebben ondergaan. Nu lagen ze er in de mini variant en helaas ook mini in smaakbeleving tov het grotere broertje. Het dan maar aangevuld met een eitje om het proteïne gehalte van een boost te voorzien en wat komkommer en tomaat om ook het groene gedeelte alvast af te vinken.

Na het nuttigen van de lunch of in mijn geval ontbijt neem ik rustig plaats op het overdekte terras. Ik steek de hens in een staafje luchtvervuiling en een blik op mijn telefoon leert mij dat ik nog 40 minuten heb voordat ze zou komen. Dit jaar wilde ik niks aan het toeval overlaten op mijn verjaardag en besloot mezelf te belonen met een "cadeau" wat dan niet een verrassing zou zijn maar een zekerheidje op elk gebied. Op zondag voor de zekerheid maar mijn leenliefje minnares gevraagd of ze nog speciale plannen had voor de maandag wetende dat ze dan normaliter haar benen bij elkaar houdt. Het streelde haar ego dermate dat ik deze met haar wilde doorbrengen dat ze haar planning aan de kant schoof en tot 18.00 uur kon komen. Gezien het feit dat ik de dag erop toch moest werken en niet van plan was zoals gebruikelijk de lichten uit te doen een perfecte timeframe zodat ik ook nog bij mij om de hoek het geplande afzakkertje in GT kon doen.

Op het moment dat ik de sigaret uitdruk hoor ik een bekende stem de ruimte van het terras met het volgende zinnetje "Hello my birthday boy". Langzaam draai ik mijn hoofd in de richting waar het geluid vandaan komt. Aangezien we niet op gelijke hoogte vertoeven gaat mijn blik langs haar ranke en slanke lichaam welke gehuld is in een sexy zomerjurkje. Met haar kapsels is ze net zo experimentierfreudig als op de kamer en ditmaal geeft ze blijk van haar liefde voor Nederland door de nationale kleur als color of the moment te hebben gekozen.

We lopen naar elkaar toe en niks drie standaard zoenen maar meteen pakt ze me vol op de mond om een potje tongtwister te spelen. Met een ondeugende blik op dat geile koppie van haar zegt ze "give me 15 minutes to make myself beautiful for you". Aangezien ik toch al van plan was om nog wat te spartelen in het bubbelbad zeg ik take your time en we spreken af dat we elkaar in de bar treffen. Toch zou het slechts enkele minuten duren voordat ik haar weer zie als ze de wellness area komt binnengelopen om zich te douchen. Ze zoekt oogcontact en tergend langzaam ontdoet ze zich van de handdoek die haar lichaam omhult. Als een soort van voorafje draait ze haar begeerlijk lijfje langzaam rond. Maar goed dat dat ene lichaamsdeel zich onder de bubbels bevindt anders was al meteen duidelijk geworden dat ik retestrak stond.

De door haar genoemde 15 minuten worden er uiteindelijk 30. Of het nu een vrouw in het dagelijkse leven is of een leenliefje in de alternatieve realiteit. Zodra ze gaan knutselen aan hun uiterlijk is tijd een uiterst rekbaar begrip. Als ik in de bar zit te wachten zie ik al enkele verbaasde gezichten mijn kant uitkijken. Mrs. Patjax is not in da house en toch ben ik er. Tsja als het poesje van huis is dan danst de stier een paso double met een gewillige minnares die haar kans schoon ziet. Je ziet de vertwijfeling op de gezichten van een aantal dames of ze hun kans moeten grijpen of dat ze onverwacht toch haar opwachting zal maken. Lorena komt de bar ingelopen en zonder te blikken of blozen loopt ze regelrecht op mij af en voor ik iets kan zeggen kietelt ze met haar tong mijn huig. De vertwijfeling bij de overige dames heeft plaatsgemaakt voor verwondering.

Je ziet de dames denken van "huh?". Tijdens haar vorige periode in SS is er nooit sprake van contact geweest en sinds haar terugkeer was ik nog niet in SS geweest. De dames weten natuurlijk niet dat we elkaar tijdens haar toer du hoer door Duitsland in de zevende hemel hebben ontmoet. Zij ziet de blikken van de dames ook en Lorena zou Lorena niet zijn als ze niet wat extra olie op het vuur zou gooien. Ze pakt mijn hand en neemt me mee richting rokershok. Het wekt dan ook geen verbazing als deze binnen no time gevuld wordt met andere dames die nieuwsgierig een kijkje komen nemen. Ipv de tong uit te steken naar de anderen stopt ze deze in mijn mond als teken van lekker puh. We gaan hierna op haar gebruikelijke plekje zitten en nemen de tijd om bij te praten. Gezien de window of opportunity qua tijd wordt het tijd om richting kamer te verkassen. Lorena wil eerst nog een sigaretje roken en paradeert met mij alsof ik een trofee ben langs de overige dames.

Aangekomen op de kamer leggen en zetten we alles op zijn plaats hebben en ik zet als de vierdelettertiendeletter van dienst een bijpassend muzikaal achtergrondmuziekje op die de ruimte vult als soundtrack voor de paringsdans. Staand voor het bed beginnen we te tongzoenen in een variant waarbij het er op lijkt dat we een wedstrijdje doen waarbij we trachten de ander zijn laatste adem te benemen. Onze lippen blijven minuten lang compleet vacuüm gezogen aan elkaar plakken en onze tongen doen een poging om te kijken of ze kunnen samensmelten. Onder de hessendress roert het lichaamsdeel dat mij altijd in dit soort situaties brengt zich en dit gaat natuurlijk niet ongemerkt aan haar voorbij. Met haar handjes drukt ze mij steviger tegen haar aan. Gelukkig is hij beweegbaar anders was hij ter plekke door midden gebroken.

Ze drukt me het bed op en voor mijn ogen trekt ze sensueel en teasend het sexy jurkje uit dat haar prachtige naakte lichaam voor de buitenwereld verborgen had gehouden. Ze plaatst haar knieën op het bed en drukt mij zachtjes met haar handen tegen het matras. Wederom smelten onze lippen samen en volgt er een langdurige reprise. Al kussend baant ze zich een weg naar beneden en daar aangekomen laaft ze zich aan mijn kleine compaan zoals een klein kind dat doet met een lolly. Alle variaties die in haar trukendoos zitten komen aan bod. Een verjaardag is geen verjaardag als er geen slagroom is. Mijn partner in crime wordt voorzien van een hulpstuk zodat hij dienst kan doen als alternatief. Hoewel ze on top komt lijkt het er eerder op dat ze een poging doet tot complete eenwording. Heerlijke variaties, sensueel en intens. Een ongelijke strijd en na een tijdje moet ik me dan ook gewonnen geven en de plaatsvervangende witte substantie eindigt in het als slagroomspuit dienend rubbertje.

Ze legt zichzelf op haar buik op bed en ik weet al hoe laat het is. Doordat we vanaf binnenkomst ons compleet hadden overgegeven aan onze lusten was de massage erbij ingeschoten. Gezien de geleverde prestatie had ze deze meer dan verdiend en het is natuurlijk geen straf om dat heerlijk lijfje van haar onder handen te nemen. Haar dank was groot gezien het tongzoenfestijn dat er op volgde. Na anderhalf uur was het tijd om ons weer onder de menigte te begeven. Een blik in de spiegel doet haar in schaterlachen uitbarsten. "I forgot to wipe off the lipstick, look our mouths". Zonder problemen hadden we als clown kunnen solliciteren bij elk circus. Ze stelt voor om samen te douchen. Wat een genot om compleet ingesopt te worden door twee liefdevolle handen waarbij natuurlijk de edele delen speciale aandacht kregen.

We lopen naar beneden en onderweg leveren we de sleutel in. Ik loop de kleedkamer in en verwacht haar achter mij maar dan zie ik dat ze doorgelopen is. Ik maak het geldgebaar en ze zegt "later" gevolgd door een "i see you in the bar". Natuurlijk duurt het enige tijd voordat ze zichzelf weer strak in de lak heeft gezet. In de bar ben ik dan intussen aangeschoten door een mij onbekende dame. Ik zeg haar dat ik de rest van de middag ben afgehuurd en het is snel duidelijk dat ze het niet begrijpt gezien de vragende blik. De nadere uitleg maakt haar duidelijk dat de ruif van deze geldschijtende ezel gesloten blijft en loopt verder nadat ze gezegd heeft dat ze mij later alsnog hoopt te zien.

Kort daarop komt Lorena de bar ingelopen. Ze vraagt waarom ik aan de bar zit en niet alvast op haar gebruikelijke bankje ben gaan zitten. Als ik het uitleg snapt ze wat ik bedoel en we lopen met een drankje het rokershok in. Het is haar inmiddels ook opgevallen dat het vriendinnenkliekje van mijn "vrouw" every move we make nauwlettend in de gaten houden. Als we richting haar bankje lopen stelt ze voor om te verkassen naar het terras. Ik vraag hoe laat het is gezien ze van te voren een TTL had aangegeven en ik toch nog wel een rondje wilde met mijn sexy stoeipoes. Wederom blijkt maar weer eens dat tijd een relatief begrip is in de alternatieve realiteit. Ze zegt dat ze een uurtje langer blijft zodat we ons niet hoeven te haasten.

Op het terras zijn alle tafeltjes bezet en als Lydia ons ziet nodigt ze ons uit bij haar aan de tafel. Nu ken ik Lydia al sinds mijn eerste clubbezoekje ooit destijds in Marisol. Al jarenlang was er de wederzijdse intentie om ook intiemer kennis met elkaar te maken maar op de een of andere manier klopte de timing nooit. Natuurlijk worden er de nodige plaagstootjes uitgedeeld en Lydia zegt dat ze de keuze voor haar halfzusje als cadeau kan begrijpen hoewel ze vergeleken met haar the next best thing is. Ik zeg haar dat ik dit nooit te weten zal komen en dat haar zusje wel de kans heeft gegrepen en voor mij the real deal is.

Hoe gezellig het ook is aan het tafeltje is het toch echt tijd om naar boven te verkassen voor ronde twee. Hetzelfde plaats delict is het strijdtoneel voor akte twee. Al snel wordt duidelijk dat het ditmaal geen sensuele slow GFE zal worden. De geilheid valt van haar gezicht af te lezen en die ogen, die ogen. Als iemand nog niet weet wat zaadvragende ogen zijn moeten ze maar eens in die van Lorena kijken wanneer zij in deze modus verkeert. Er volgt een vurige vrijpartij waarbij we onze sexdrive op elkaar botvieren. Een stomende sessie van pure lust in het kwadraat. De bedenker van de Kamasutra zou met rode oortjes en vol trots hebben toegekeken. Ons doel was om gezamenlijk de finish te bereiken maar mijn kleine kompaan had de eindspurt iets te vroeg ingezet waardoor hij al "kotsend" het eindpunt had bereikt voordat zij kwam. Ze keek me aan met een blik van "really?". Zij wilde hoe dan ook de finish bereiken en bleef in doggy gewoon doorpompen. In love and war is alles toegestaan dus hielp ze zichzelf een handje door haar klit te bespelen terwijl ze krachtig bleef duwen. Na enkele minuten had ze haar doel bereikt en we lieten ons moe maar voldaan neerploffen. Ze legde haar hoofd op mijn borstkas en kroop helemaal tegen mij aan. Heerlijk om zo nog na te genieten van de geleverde inspanning. Het sexbeest in haar was getemd en er volgde een tedere tongzoen. Aan alles komt een einde en zo ook in dit geval maar niet alvorens we weer samen gedoucht hadden.

Wederom maakt ze aanstalte om gewoon door te lopen naar beneden. Ik zeg haar dat het misschien beter is om de financiën nu te regelen zodat we dit strakjes niet meer snel snel hoeven te doen. Als dit gebeurt is loop ik richting terras waar zij ook nog snel iets zou komen eten voordat ze gaat. Als ze er is blijkt dat Lydia haar geappt heeft dat ze ook is gaan "sporten" en hun vertrektijd weer met een uurtje is verschoven. We kunnen dus op ons gemak wat eten. Toch vliegt ook nu de tijd weer voorbij en als Lydia appt dat ze zo de kamer gaat verlaten nemen we uitgebreid afscheid.

Ik zit in de jacuzzi nog na te genieten als Lydia komt binnengelopen. Zou het in hun genen zitten want ook zij kijkt mij aan en laat tergend langzaam haar handdoek van zich af glijden en voegt er met een glimlach aan toe " look what you are missing out on". Als ze weer fris en fruitig onder de douche vandaan komt droogt ze zich sensueel af en geniet duidelijk van het mij teasen. Ze wenkt me en als ik bij haar kom geeft ze me drie kussen en wenst me nog veel plezier de rest van de avond. Ik zeg haar dat haar zusje mij verpest en dermate uitgeput heeft dat ik klaar ben en over niet al te lange tijd ook zal gaan.

Ik besluit nog een drankje in de bar te nemen. De wetenschap onder de dames dat Lorena het strijdtoneel heeft verlaten zien ze gelijk als een kans om toe te slaan. Als eerste komt Adi vragen of ik een green lollypop voor haar heb. Ik weet dat ze daarmee doelt op een kamergang en zeg haar dat Lorena mij dusdanig onder handen heeft genomen dat ik nog in de herstelfase zit. Ze geeft niet zo snel op en blijft het proberen om uiteindelijk het nutteloze van haar poging in te zien. Monica had het tafereel met stijgende verbazing aangekeken en nadat Adi weg was keek ze me met een glimlach hoofdschuddend aan. Ik legde het uit en ze begreep gelijk wat ik bedoelde. Hoewel we nog nooit met elkaar gesproken hadden bleek maar weer eens hoe het geheugen van een dvp werkt. Ze hoopte dat wij ook eens een keer intiemer met elkaar kennis konden maken. Glimlachend voegde ze eraan toe dat ze op de hoogte was van mijn reputatie in YY/SS. Ik kon het niet laten om eraan toe te voegen "yep, easy money". No, no you are very respectfull to the women and you take your time. You don't see us as fuckmachines. Het gesprekje gaat nog een tijdje door en vriendelijk neemt ze afscheid met de toevoeging dat ze hoopt dat een vervolg niet lang op zich laat wachten.

Voordat ik vertrek rook ik nog een sigaretje op het terras. Een groepje mij onbekende Roemeense dames hebben daar de stoeltjes vanaf hun binnenkomst met hun billenpartij warm gehouden. Oftewel luidruchtig tetterend oftewel pielend op hun telefoon zonder ook maar enige intentie uitstralend om met de een of andere aanwezige pielemans te willen spelen. De afgelopen jaren het nodige Roemeens opgepikt zodat ik ongewild door het geluidsniveau de aard van de conversaties kon volgen. Werkelijk hemelschrijnend hoe ze over de mannelijke gasten spraken en ik moest me dan ook inhouden om er niets van te zeggen. Dergelijke "dames" diskwalificeren zich dan ook onmiddellijk. Toen ze iets na negenen dan toch maar eens richting bar gingen was ik wel benieuwd wat ze gingen doen en jawel hoor als de eerst de beste groep uitzuiphoeren zochten ze de "cooler" boys op. De gedachte die in mij opkwam is drank maakt meer kapot dan je lief is. Nog een laatste sinaasappelsapje genomen om tijdens het treurige schouwspel te nuttigen en daarna richting kleedkamer gelopen om weer terug te keren naar de werkelijkheid.

Als ik naar buiten loop heeft de ondergaande zon de lucht oranje gekleurd. Met een glimlach rij ik de duisternis tegemoet en als ik later terugdenk aan deze verjaardag zal deze voor altijd geassocieerd worden met de kleur oranje.

Nawoord
Hoewel het weer een complete behangrol is geworden is mijn verslag incompleet. Bepaalde waarnemingen gedurende de dag/avond zijn in conflict met algemene belangen/regels van het forum, dus ik heb mezelf maar gecensureerd. Met stijgende verbazing lees ik soms verslagen waarin de schrijvers doen geloven dat er niets veranderd is in SS sinds de sluiting van YY en dat SS nooit hetzelfde lot zal staan te wachten. Sinds mijn eerste bezoekje aan SS werd het al snel de club waar ik me het meest thuis voelde en in 2017 en 2018 was het dan ook de club die ik het meest bezocht heb. In mijn recensies had ik het dan ook vaak over mijn tweede thuis, mijn buitenhuisje, Paradise City of Speelpaleis voor Sugardaddies. Toen ik in maart van dit jaar na een langere periode van afwezigheid (en na de sluiting van YY) weer in Lemiers opdook was de verandering al merkbaar. Er volgden in korte tijd nog twee bezoekjes en deze zouden bevestigen dat er voor mijn gevoel een compleet andere dynamiek zich meester had gemaakt van de club. Des te schrijnender was mijn bezoekje op mijn verjaardag. Het leek die maandag eerder op een Shisha bar en/of uitzuipbar. In al mijn voorgaande bezoekjes bij elkaar heb ik niet zoveel "coolers" gezien als die dag. Ieder nadeel heeft zijn voordeel, dus het zorgde ervoor dat de dames die er als "strontvliegen" op af vlogen zichzelf dan ook een plaatsje op mijn blacklist hebben verschaft en nooit in mijn balboekje terecht zullen komen.

Nu heb ik de helft van mijn ijsberen leven in de twee Nederlandse clubs doorgebracht en op een drietal bezoekjes na ook nog eens eerlijk verdeeld over beiden dus acht ik mijzelf in staat om bepaalde zaken te vergelijken en dan heb ik het niet over de dames, het eten en de wellness. Ik maak me dan ook ernstige zorgen om de mentale vermogens en/of gezichtsvermogen van bepaalde beren. Aan het mentale gedeelte kan ik niets veranderen maar qua zicht is er een makkelijke oplossing. Ga eens langs bij de opticien en laat je ogen eens meten en voor diegene die alles door een roze bril bekijken gooi er eens andere glazen in. Het geeft een realistischere blik.

Ik heb in een eerder stadium al lijdzaam moeten bekennen dat ik YY mis. De reden is tweeërlei. YY als ideale sunday afternoon hangout en de hoop (al ben ik bang dat het onkruid inmiddels al zijn wortels heeft geplant) dat SS dan weer terug de plek wordt waar ik graag kwam. Voorlopig zal ik SS ondanks de aanwezigheid van vele toppers links laten liggen. De ergernissen die bepaalde zaken oproepen wegen zwaarder dan het plezier dat de dames me bezorgen. Er zullen wel weer een paar beren de pen inklimmen om mijn subjectief oordeel onderuit te halen. Be my guest (Ik heb voor mezelf al een lijstje van vijf gemaakt als usual suspects). Maak jullie niet te druk. It is just my two cents. Het zal wel een bepaalde reden hebben dat het SS-topic alleen zichtbaar is als je ingelogd ben.;)

Eddy_V
12 augustus 2019, 22:21
Willem2..... : lukt het nog steeds niet, jij halve digibeet :) ??
Feestje is allang voorbij waarvoor het Sixsens gedeelte tijdelijke alleen voor ingelogde forumleden zichtbaar zou zijn. Leden loggen altijd in dus wij merken het niet eens!

Willem2
13 augustus 2019, 01:22
Willem2..... : lukt het nog steeds niet, jij halve digibeet :) ??
Feestje is allang voorbij waarvoor het Sixsens gedeelte tijdelijke alleen voor ingelogde forumleden zichtbaar zou zijn. Leden loggen altijd in dus wij merken het niet eens!

Het is volgens mij aangepast :) ;)
Kon het niet zo snel weer terugvinden en ben het daarna vergeten. Maar een weekje of twee het hele forum alleen leesbaar voor ingelogde leden is muisschien ook wel eens goed :rolleyes:

Piet Plezier
13 augustus 2019, 06:04
Het is volgens mij aangepast :) ;)
Kon het niet zo snel weer terugvinden en ben het daarna vergeten. Maar een weekje of twee het hele forum alleen leesbaar voor ingelogde leden is muisschien ook wel eens goed :rolleyes:

dat zou heel goed zijn ja
Alleen lid en anders kun je niets lezen

pret
13 augustus 2019, 07:20
Ik moet altijd lachen om leden die zich storen aan zuipers, shisha-zuigers en bepaalde bevolkingsgroepen. Vervolgens kondigen ze aan dat ze het betreffende club voorlopig daardoor links laten liggen. Echter gaan ze dan wel naar clubs, waar zulke figuren in meervoud rondlopen, wat ze bij voorbaat al wisten of hadden kunnen weten. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

WA
13 augustus 2019, 07:49
Of waarom sommigen verantwoording af blijven leggen over hun keuzes in een totaal schizofrene en hypocriete wereldje waar in deze hobby plaats vind.

Patjax
13 augustus 2019, 08:01
Ik moet altijd lachen om leden die zich storen aan zuipers, shisha-zuigers en bepaalde bevolkingsgroepen. Vervolgens kondigen ze aan dat ze het betreffende club voorlopig daardoor links laten liggen. Echter gaan ze dan wel naar clubs, waar zulke figuren in meervoud rondlopen, wat ze bij voorbaat al wisten of hadden kunnen weten. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Het duurde lang voordat je een reactie gaf ;). Moest je er nog eerst een nachtje over slapen. :sleep:

Recentelijk kom ik voornamelijk in AG en daar heb ik nog geen Shisha gezien en welgeteld 1 cooler op zes bezoekjes. :hammer:

Ik heb geen enkele moeite met wat voor een bevolkingsgroep dan ook. Voor de zekerheid mijn verslag nog nagelezen maar kan geen vingerwijzing ontdekken. Shisha rokers en Coolerboys heb je in elke leeftijd en bevolkingsgroep. Ook in het als nette mensen club bestempelde GT hebben de Coolerboys hun opwachting gemaakt. Geen enkele moeite met hoe mensen hun clubdagje willen invullen, echter het gedrag van dit publiek is vaak dusdanig dat ik het als storend beschouw. Zoals al gezegd mijn subjectieve mening. Als er een club zou zijn waar geen Shisha en Coolers zijn zou ik de eerste zijn die erheen gaat, maar net zoals alles in de club een illusie is is dit dat ook. Verder ga ik er niet op reageren omdat het dan toch weer een eindeloze discussie gaat worden. Jij hebt jouw mening en ik de mijne. :closed10[1]:

Ryuhayabusa
13 augustus 2019, 12:45
Coolers en Shishaboys zijn toch ontstaan en waren duidelijk deel van de doelgroep in YY toch? Waarom breek je SS hierop af maar heb je dan wel heimwee naar YY? :confused:

WA
13 augustus 2019, 13:26
Goede vraag. Waarschijnlijk komt er een antwoord waarin er gesteld word dat er niet letterlijk zoiets geformuleerd is en meer bla bla over ieder zijn mening en zo en niet willen verzanden in een eindeloze discussie. Jammer, want tussen de regels door (naschrift) is er wel degelijk een ondertoon die stelling neemt tegen bepaalde verschijnselen in deze hobby. Misschien eens naar binnen kijken als volwaardig BvE lid en nagaan hoeveel overeenkomsten zij hebben met die andere groepjes.

Shakir
13 augustus 2019, 17:09
Tegenstrijdigheden vindt je bij iedereen en overal. Geen enkel systeem is waterdicht. Het is dus nogal gemakkelijk om mensen te betichten van tegenstrijdigheden in hun schrijfsels.

Los daarvan vind ik dat er in Sixsens niet erg veel veranderd is. De twee afgelopen zaterdagen heb ik Sixsens na meer dan een half jaar afwezigheid nog eens bezocht. Het was er blijkbaar over de koppen lopen sinds de sluiting van YY, en dat hield me voornamelijk weg.

Wat is er voor mij anders:

+ Voornamelijk veel nieuwe meiden! Dat kan ik alleen maar toejuichen want lange tijd was er me iets te weining verloop onder de dames.
+ Shisha rokers. Geeft voor mij een gezellig coffeeshop-sfeertje. :smoke:

- De security is me iets te nadrukkelijk aanwezig: er loopt een kleerkast rond om de boel te inspecteren, en buiten staat er dan nog eens een onvriendelijke drugshond. Voor een pacifistische neohippie als ik is dat schering en inslag! Dat was één van de redenen dat ik YY niet kon smaken. Bovendien werd mijn rugzak tweemaal TE grondig gecontroleerd. Maar goed, ik begrijp de situatie. Wat heb ik dan heimwee naar het vredige Babylon...
- Wachttijden, blijkbaar ook in de vakantieperiode.

Voor de rest was het me allemaal meer van hetzelfde. Mijn mening natuurlijk. Patjax de zijne. Let it be. Ik vind bvb. YY maar een kuttent, ik heb die verheiliging voor dat zielloos stuk beton nooit begrepen.

Er is btw nog iets fundamenteel veranderd: ik stond afgelopen zaterdag op het terras plotseling oog in oog met een dichte collega! Ik stond gewoon vastgenageld aan de grond! :angst: Afijn, het was eventjes lastig in het begin maar het went wel. De arme man had na een scheiding van een half jaar geleden blijkbaar ook de weg gevonden naar Sixsens. We zijn samen op jacht gegaan. We hebben zelfs afgesproken dat ik hem de volgende keer eens Babylon ga laten zien. :biggrin: Alhoewel dat deze maandagochtend toch wel een beetje vreemd aanvoelde...

Voilà, een nieuwe wandelkameraad bij, toevallig een Südländer zoals men dat her en der al eens beschrijft. Ja, dat kunnen ook toffe mannen zijn.

WA
13 augustus 2019, 17:54
Met tegenstrijdigheden is idd weinig mis. Deze hobby en ik zelf ook staat er bol van. Wel vind ik het jammer als dit gebruikt word om bewust de confrontatie te zoeken en dan vervolgens heel flauw te reageren geen zin te hebben in een eindeloze discussie. Zeg dan niks, of formuleer je ongerief zonder op er op voorhand op te zinspelen dat er gereageerd gaat worden. Anders begint het al gauw op een gebrek aan aandacht te lijken.

brombeerzuid
13 augustus 2019, 18:20
Wat moet je dan schrijven, dat alles rozengeur en maneschijn is.
Zelfs in mijn lievelings club is niet alles top!

+to2xq1
13 augustus 2019, 19:31
Last Saturday, I was stunned to see no milfs! Only girls 30 or under ... My friend was very disappointed !!!

Eddy_V
13 augustus 2019, 20:12
Last Saturday, I was stunned to see no milfs! Only girls 30 or under ... My friend was very disappointed !!!
Haha, Yeah!!
One of my friends was also disappointed about that, but me and my other friends were happy to see the youngsters around 22-27
we all have our own silly habits :)

Ascari
13 augustus 2019, 20:32
Met tegenstrijdigheden is idd weinig mis. Deze hobby en ik zelf ook staat er bol van. Wel vind ik het jammer als dit gebruikt word om bewust de confrontatie te zoeken en dan vervolgens heel flauw te reageren geen zin te hebben in een eindeloze discussie. Zeg dan niks, of formuleer je ongerief zonder op er op voorhand op te zinspelen dat er gereageerd gaat worden. Anders begint het al gauw op een gebrek aan aandacht te lijken.Met tegenstrijdigheden is juist heel veel mis. Als lezer wordt je in de maling genomen. Sommige clubs worden door midden gezaagd door bepaalde schrijvers. Dat kan en mag. Echter gaat de schrijver volgende maand doodleuk weer om weer de club af te zeiken op dezelfde punten. Blijf dan lekker thuis of ga naar een andere club.

pret
13 augustus 2019, 20:36
Het duurde lang voordat je een reactie gaf ;). Moest je er nog eerst een nachtje over slapen. :sleep:

10[1]:

Ik heb wel betere dingen te doen dan jouw behangrol verslagen te lezen. Je mag Mechelen dankbaar zijn die met zijn verwijzing naar het nawoord kwam onder BRVDM, waardoor je alsnog je moment of famous hebt gekregen. Anders had ik het waarschijnlijk niet eens gezien.

Wel vervelend voor dat je mogelijkerwijs de hele nacht erdoor wakker hebt gelegen omdat je maar geen reactie hebt gekregen. Maar goed zelfs de overige van je 4 usual supects hadden daar kennelijk geen trek in. :tongue:


Recentelijk kom ik voornamelijk in AG en daar heb ik nog geen Shisha gezien en welgeteld 1 cooler op zes bezoekjes. :hammer:


Recentelijk ja en wat te zeggen dan van je bezoekjes aan onder meer Diamonds en Samya? Hoeveel coolers zijn er dan in SS, stuk of 5 of zo? De vragen mogen best als retorisch beschouwd worden.


Ik heb geen enkele moeite met wat voor een bevolkingsgroep dan ook. Voor de zekerheid mijn verslag nog nagelezen maar kan geen vingerwijzing ontdekken.

Ik heb ook nergens gezegd dat je dat gedaan hebt. Zoals gebruikelijk beschouw je elke post van mij als een persoonlijke aanval terwijl dat absoluut niet mijn intentie is. Je bent niet de enige die wat zegt over bepaalde bezoekers. Zo wordt er meestal ook wat gezegd over onderbroekendragers en clubs waar men in gewone kleren kan rondlopen. So what, laat iedereen in zijn waarde en doe gewoon je eigen ding. Om het nog maar eens te benadrukken, dit zeg ik dus als een algemene beschouwing en is niet gericht op jou.


Voorlopig zal ik SS ondanks de aanwezigheid van vele toppers links laten liggen. De ergernissen die bepaalde zaken oproepen wegen zwaarder dan het plezier dat de dames me bezorgen.

Hahaha,een zoveelste voornemen die je niet lang zal kunnen uithouden. Ben benieuwd hoe lang dat zal duren. Ik geef je hooguit een maand voordat je weer terug bent in SS. Wellicht kan Spinx een poule ervoor opzetten. Als je het zelf al niet vermeld, zal een van de collega leden of misschien zelfs Delia het wel vermelden zodra je je begeeft in SS. Echter mag je dan niet als excuus gaan gebruiken dat je daar was onder je andere pseudoniem(en). :biggrin:


Anders begint het al gauw op een gebrek aan aandacht te lijken.

De fase van te lijken is allang voorbij, maar goed bij deze heb ik hem zijn benodigde aandacht gegeven en kan hij met een gerust hart gaan slapen vannacht. :sleep:

+to2xq1
13 augustus 2019, 20:41
Saturday, the TV of the veranda was always down ... It is already a month that it is down ... ditto for television kino ??? But what does the management do ???

Maybe those are the girls who sabotaged the facilities because less sports on TV means more sports in the bedroom : biggrin:

peterp095
13 augustus 2019, 20:50
Saturday, the TV of the veranda was always down ... It is already a month that it is down ... ditto for television kino ??? But what does the management do ???

Maybe those are the girls who sabotaged the facilities because less sports on TV means more sports in the bedroom : biggrin:

Sixsens is a fantastic club,enjoy it more and complain less.

dbd67
13 augustus 2019, 20:52
I was there saturday if you mean the tv in the smokers area? It was working people were watching soccer.

Meme Moo
13 augustus 2019, 21:02
I was there saturday if you mean the tv in the smokers area? It was working people were watching soccer.

And in the Mens' Room, it seems that you can nowadays enjoy watching a 'sucker' :biggrin:

Chris2016
13 augustus 2019, 21:16
Saturday, the TV of the veranda was always down ... It is already a month that it is down ... ditto for television kino ??? But what does the management do ???

Maybe those are the girls who sabotaged the facilities because less sports on TV means more sports in the bedroom : biggrin:

Are going there for girls ore for watching television. Ahahahah

deket
13 augustus 2019, 21:51
@Brombeerzuid ,niemand vraagt om alleen rozengeur en maneschijn te schrijven maar indien je een behangpapierstuk schrijft vol tegenstrijdigheden en ook nog verschillende nickname.s terzelfdetijd gebruikt,,,en opnieuw eens afscheid gaat nemen van een club voor de 69ste keer,,, ja dan kan je zulke post moeilijk ernstig nemen

Nulnulzeseneenhalf
13 augustus 2019, 22:07
Het is volgens mij aangepast :) ;)
Kon het niet zo snel weer terugvinden en ben het daarna vergeten. Maar een weekje of twee het hele forum alleen leesbaar voor ingelogde leden is muisschien ook wel eens goed :rolleyes:


dat zou heel goed zijn ja
Alleen lid en anders kun je niets lezen

Ik denk niet dat het goed is voor het succes van het forum om alleen leden te kunnen laten lezen. Ik begrijp best dat er mensen zijn die denken dat er een heleboel “freeloaders” zijn, maar die heb je ongetwijfeld ook tussen de leden. Kijk maar naar het ledenaantal en het aantal ingelogde leden. Ik wil altijd eerst ergens van kunnen “proeven” voordat ik besluit of dat ik iets wel of niet wil hebben. Doordat ik eerst een tijdje heb kunnen lezen heb ik de keus kunnen maken om lid te worden. Ben meerdere op deze hobby gerichte fora tegen gekomen, waar je hooguit in het hoofdmenu komt, en dan hoeft het van mij al niet meer. Maar ik kan me best voorstellen dat als je geen lid bent, of niet ingelogd, dat je dan niet alles kunt zien.


@Nulnulzeseneenhalf
Sixsens wilde dat zo om niet te veel reclame te maken voor een feestje. Niet te veel achter zoeken ....


Ik wil hierbij ook nog mijn excuses maken aan Willem2. Het spijt me vreselijk dat hij voor mij nog midden in de nacht heeft moeten reageren. Het is niet zozeer een iets er achter zoeken. Zoals ik al schreef dacht ik de eerste keer dat ik iets verkeerd deed en gisteren dat het een bug of zo was als je niet ingelogd was. Heb er geen moment bij stil gestaan dat SixSens even wat mi der reclame wou hebben in verband met het “feestje”.

Eddy_V
13 augustus 2019, 22:20
Ik wil hierbij ook nog mijn excuses maken aan Willem2. Het spijt me vreselijk dat hij voor mij nog midden in de nacht heeft moeten reageren. Het is niet zozeer een iets er achter zoeken. Zoals ik al schreef dacht ik de eerste keer dat ik iets verkeerd deed en gisteren dat het een bug of zo was als je niet ingelogd was. Heb er geen moment bij stil gestaan dat SixSens even wat mi der reclame wou hebben in verband met het “feestje”.

Willem is een nachtbraker dus dat deed hij met liefde! ;)

Ja, je zou verwachten hoe meer promotie hoe beter, maar Sixsens loopt goed en had daar haar redenen voor. Teveel bezoekers op een dag kan ook tegen je gaan werken.
Zo werd het topic vanaf medio mei net als vorig jaar alleen zichtbaar voor leden, eveneens tot een paar weken na feestje toen een lezend niet-lid daarop attendeerde.
Alleen is dit vorig jaar kennelijk niemand opgevallen omdat de meesten standaard ingelogd blijven tenzij je bijvoorbeeld van device wisselt zoals jij.
Ben bijna klaar met mn verslagje over afgelopen zaterdag, maar ik word steeds afgeleid :)

Nulnulzeseneenhalf
14 augustus 2019, 00:03
Tegenstrijdigheden vindt je bij iedereen en overal. Geen enkel systeem is waterdicht. Het is dus nogal gemakkelijk om mensen te betichten van tegenstrijdigheden in hun schrijfsels.

Los daarvan vind ik dat er in Sixsens niet erg veel veranderd is. De twee afgelopen zaterdagen heb ik Sixsens na meer dan een half jaar afwezigheid nog eens bezocht. Het was er blijkbaar over de koppen lopen sinds de sluiting van YY, en dat hield me voornamelijk weg.

Wat is er voor mij anders:

+ Voornamelijk veel nieuwe meiden! Dat kan ik alleen maar toejuichen want lange tijd was er me iets te weining verloop onder de dames.

- De security is me iets te nadrukkelijk aanwezig: er loopt een kleerkast rond om de boel te inspecteren, en buiten staat er dan nog eens een onvriendelijke drugshond. Voor een pacifistische neohippie als ik is dat schering en inslag! Dat was één van de redenen dat ik YY niet kon smaken. Bovendien werd mijn rugzak tweemaal TE grondig gecontroleerd. Maar goed, ik begrijp de situatie.

YY maar een kuttent, ik heb die verheiliging voor dat zielloos stuk beton nooit begrepen.

Zover ik weet is er in SS altijd security geweest. Misschien niet altijd even zichtbaar aanwezig, ongetwijfeld te maken met het tijdstip van de dag of week, maar het was er wel.
Ik kom al een tijdje niet meer in SS. Daar zijn verschillende redenen voor. Die drugshond heb ik dus ook nog nooit gezien. Om de een of andere reden kon het grootste deel van de dames mij niet meer bekoren, schijnt ten goede veranderd te zijn. Daarnaast waren er maar weinig plekken waar je echt even ongestoord kon zitten. Zonder dat er direct een dame langs je kwam zitten die iets van je wou. Dat schijnt dus nog erger geworden te zijn gezien de grotere aanloop, van zowel heren als dames, en de ombouw van de men’s room naar darkroom. In tegenstelling tot een heleboel van die veelschrijvers hier, ga ik niet naar de clubs om een heleboel mannen tegen te komen. Maar omdat ik geen robot ben en niet meer de jongste, is het wel handig om tussendoor, tussen de onderonsjes met vrouwen, enig ander vermaak te hebben. Me even terug kunnen trekken met een digitaal toestel of wellness maakt het volmaakt voor mij.

Om even off-topic te gaan, ik begrijp best waarom er mensen zijn die YY leuk vinden. YY heeft een aantal punten waar veel clubs niet aan kunnen tippen. Grote tuin. Goede wellness. Terras dicht bij bar. Zwembaden. En niet onbelangrijk, voor veel Nederlanders en Belgen de eerste saunaclub waar ze langs komen. Wel handig voor al diegenen die maar een beperkte bezoektijd hebben. En wat dat beton betreft, er zijn genoeg clubs in een oude fabriekshal gevestigd. En bij sommige zie je de beton achter de wandversiering nog duidelijk zitten.

Delia.
14 augustus 2019, 06:28
Are going there for girls ore for watching television. Ahahahah
That's the question of the year!:)
Sixsens is a fantastic club,enjoy more and complain less.
And no girls do not sabotage facilities,we have other things to do.

Eddy_V
14 augustus 2019, 07:53
Vrijdag stond gepland om naar Sixsens te gaan, oorspronkelijk in combinatie met een bezoekje in de vroege ochtend aan één van de omliggende golfbanen samen met een keurig getrouwde bekende van mij die (nog) niet te porren is voor de parallelle wereld van de saunaclubs.
Doordat het weerbericht enorm klote weer voorspelde, hadden we besloten om de teetime van vrijdagochtend te verschuiven naar een andere datum: meer tijd voor Sixsens zou je dan zeggen. Maar zo simpel ligt het niet.
In de zomerperiode wil ik zoveel mogelijk gebruik maken en genieten van wat de club te bieden heeft. Binnen in de bar en jacuzzi zitten, dat kunnen we de hele herfst en winter nog. Met toestemming van de bazin* zou ik dan zaterdag gaan ipv vrijdag, aangezien het dan in ieder geval weer redelijk terrasweer zou zijn.
Na m’n zaterdagochtend activiteiten, op naar Lemiers waar ik even na 14uur aankwam. Een paar bekenden gedag gezegd, kort met een Vlaamse filmliefhebber in de kino zitten praten, Monica afgewimpeld en op naar het restaurantje om te kijken of er nog een soepje of iets anders eetbaars zou zijn, aangezien de omeletjes niet meer gebakken worden na 2 uur.
Iemand stond zijn bord op te scheppen alsof hij al een week niet gegeten had en ik bekeek de restanten in de bak van iets wat op lasagne leek. Restanten opgeschept om deze mee naar buiten te nemen en terwijl ik mij omdraai bots ik tegen een schattig klein propje aan. Met een “Kan je niet uitkijken als je vrouw achter je loopt”?! en een hartelijke kus wordt ik tot mijn verrassing begroet door Bella.
“Verdorie...daar gaat mijn plan om eerst even vreemd te gaan” roep ik haar toe. Met wat verwensingen over en weer, een voor anderen wellicht curieuze, doch voor ons goede start van onze haat/liefde verhouding op deze dag.
Buiten in de zon en met nog een vrij forse wind bijgekletst na mijn afwezigheid van ruim 2 weken. De wind was zodanig fors dat de kapsels van een aantal dames het niet hielden. Mocht iemand een drijvende pruik cq losgeslagen extensions gevonden hebben in het zwembad, dan gelieve deze bij de receptie in te leveren zodat de rechtmatige eigenaresse heur haar weer in fatsoen kan brengen. De kleur oranje wordt niet veel gebruikt dus dat komt dan vanzelf wel weer goed.


Buikje vol en kanon geladen leek het ons beter om snel een ruimte te zoeken waar het kanon veilig afgeschoten kon worden.
Na een wachttijd die precies voldoende was om beneden in de bar een screwdriver en een colaatje te halen, kregen we de sleutel voor kamer 2, dezelfde kamer waar ik met Saartje een maand of 3 geleden voor het eerst kennismaakte.
Op d’r buik liggend bewonder ik haar lekkere kontje en mooi gebruinde lichaam, waarna ik een poging tot een body to body massage onderneem. Maar mevrouw heeft meer behoefte aan een andere massage.. Als ik niet beter zou weten zou ik denken dat zij de afgelopen weken ook wat gemist heeft, my god wat is zij alweer nat terwijl we nog maar net begonnen zijn met zoenen en een beetje strelen. Laat Gene Simmons(* zijn subtiele werk doen, zo luide de opdracht.
(* voor de jongere lezertjes onder ons, Google maar eens op Kiss.
Zo gezegd, zo gedaan en sneller dan ze zelf wilde danste zij schokkend de lambada met haar heupen. Mijn cola hoefde ik niet meer te drinken want vocht had ik voldoende binnen gekregen !
Een prettige anderhalf uur en diverse standjes later, waarbij het kanon van schrik twee keer was afgeschoten, besloten we dat het genoeg was.
Beneden op -1 zouden we elkaar terugzien om te gaan douchen. Ik was net klaar met douchen toen Bella er toch nog aan kwam en mij maande om terug te komen (Ik heb echt niets te zeggen).
Een vriendelijke mij toen nog onbekende Nederlandse bezoeker, bood met gevoel voor humor aan om nieuwe handdoeken te halen voor ons omdat ik de mijne al in de wasmand had gegooid. Hij zag er ook de humor wel van in hoe Bella de touwtjes in handen had en hoe zij tegelijkertijd bij mij kon schuilen om wat afstand te kunnen houden t.o.v. een bezoeker die zij minder fris vond.
Eenmaal boven op terras een plaatsje aan het zwembad gevonden naast Lydia, die inmiddels samen lag met haar vertrouwde bezoeker met wie ik vooraf afgesproken had om bij gelegenheid kennis te maken. De kennismaking met dbd67 was aangenaam. Respect voor ijsberen die zoveel kilometers moeten rijden. Leuk wat kunnen praten over de hobby en muziek. De handdoekenman was inmiddels ook in ons rijtje komen liggen en hij vertelde over zijn clubtour waarvan Sixsens de afsluiting zou zijn.


De eentonige rap muziek kwam ons na een uurtje ofzo de keel uit, waarop ik mijn frustratie uitte op het live topic. Ik stond werkelijk in twijfel om te gaan als dat gejengel nog langer door zou gaan en toen zag ik pas dat het geen playlist was maar dat de DJ in z’n hoekje stond. Nota bene dezelfde die vaker draaide en dan altijd leuke afwisseling in de muziek bracht. Ben even naar hem toegegaan en gezegd dat ik hem de vorige keren altijd zulke lekkere muziek vond draaien (hij wist nog dat ik hem daarvoor toen ook complimenten gegeven had) maar dat die Balkan rap muziek ons onderhand wel ging vervelen. Balkan ?? Dit was moderne Spaanse en Nederlandse muziek... Okay... nou ik kon het er niet uithalen en voor mij was het één pot nat en gejengel.
Het was volgens hem partymusic en vooral de party boys en girls aan een tafeltje vlak voor hem, waar de flessen er hard doorheen gingen, gingen helemaal uit hun dak.
Maar hij zou wat gaan afwisselen. En zo gezegd zo gedaan. Een tijdje rock en soul muziek, zelfs Michael Jackson werd niet langer geboycot. Dit keer helaas geen deephouse variaties op o.a. The Doors die hij vorige keren zo goed deed. Toen de mannen en de drie bekende party dames weer terug waren van hun binnen-activiteiten werd weer snel dezelfde jengel-rap gestart (geen Balkan dus :biggrin: ). Een regelmatige bezoeker en een andere debutant die ik kort daarvoor gesproken had, hielden het toen voor gezien en verlieten de club. De debutant wenste mij sterkte. Hij hield het bij die ene keer als dit op zaterdagmiddag de sfeer was die gemaakt werd. Tja.. kon hem niet geheel ongelijk geven, aan de andere kant: de partytafels zorgen natuurlijk wel voor de nodige inkomsten dus ik kan het de club ook niet kwalijk nemen. Daarbij heeft niemand er last van als het niet uit de hand loopt.


De uit de kluiten gewassen teckel was zijn dienst inmiddels ook begonnen en deed zijn bewakingsrondjes opdat iedereen veilig en netjes de club in zou komen.
Met een worstje, spies en lekkere frietjes terug op de bank aan het zwembad waar Bella er ook gezellig bij kwam zitten. Dit terwijl mijn andere verloofde net uitdagend aan de andere kant van het zwembad was gaan zitten... ze keken elkaar niet aan, maar als blikken konden doden... Dan zou patjax voortaan weer alle dagen kunnen komen zonder bang te zijn om zijn ex-vrouw onder ogen te komen ;)
Frodo1984, zoals de nickname van de handdoekenman bleek te zijn, had ik inmiddels een paar tips kunnen geven (voor wat die waard zijn want wat ik goed vind, hoeft een ander niet goed te vinden).
Dat hij met interesse naar Bella keek was mij niet ontgaan dus dat zij langzamerhand zijn kant opschoof was te begrijpen. Een kleine hint van mij was genoeg om haar opnieuw een slachtoffer in haar web te laten vangen.
Mijn poging om vreemd te gaan met Vicky zou hiermee tenslotte ook eerder slagen :)
Maar Vicky was nog niet helemaal hersteld van de jetlag en ging vroeg naar huis. We hebben ons traditionele verlovingsritueel dan maar uitgesteld tot een volgende keer.
Mijn kino minnares bleek afwezig, de duisburgspesjalist was hierdoor ook in mineur, temeer daar zijn favoriete Poolse Milfs en dames uit de Baltische staten allemaal afwezig bleken te zijn.
Terwijl Frodo en Bella zich elders gingen vermaken besloten de spesjalist en ik om beneden in de bar rond te kijken en hadden daar al snel diverse aantrekkelijke dames gespot.
Met vandaag de duisburgspesjalist ipv Cupido in de rol van Waldorf stonden wij als Waldorf&Stadler het geheel te bekijken en te becommentariëren vanuit ons hoekje.
Zo bezien begrijp ik wel dat de DJ en de club mij maar een oude zeur vonden en dat terwijl ik mijn rollator nota bene deze keer in de auto had gelaten!


Ondanks diverse fraaie dames kregen we nog niet het gevoel dat er met één van hun een goede kamergang in zou zitten. Monica, Chris, Loretta, Aida, een mooie slanke Roemeense met blond bob kapsel, enz enz. konden ons niet overtuigen.
Waarschijnlijk ten onrechte maar als je eenmaal in die modus zit dan zal het niet snel anders worden. Ik besloot een rondje te lopen en overwoog om alsnog in de jacuzzi te gaan zitten maar zover kwam het niet.
Terwijl ik langs de kino naar de trap liep zag ik een bekend silhouet in mij bekende lingerie en tegelijkertijd riepen we verbaasd “wat doe jij hier” ?!
Allebei dachten we van elkaar dat we al weg waren, want we zouden het beiden niet laat maken.
Van de nood een deugd makend liepen Bella en ik opnieuw naar de sleuteluitgifte en deze keer moesten we 7 nummertjes wachten. Onder het wachten op het overdekte terras wat drinken en een beetje geinen en opgeilen. Dat is haar wel toevertrouwd. Ook nu een prettige kamer, nr 7, dus eerst samen douchen en dan door de spiegels drievoudig zicht op de leuke vrouw die mij in het openbaar haar man noemt, maar er zelf een dubbele en op z’n minste dubieuze moraal op na houdt!
Met op de achtergrond de geile clubmuziek uit Hamminkeln op mijn playlist (Bella weet van niks tenzij zij dit leest..) zijn we zo een uurtje bezig en minstens zo intensief als eerder op de dag.


Na afloop naar de begane grond om in de serre nog wat te drinken. De ogen met roze staar van Patjax zijn kennelijk pas recent gelaserd of van nieuwe lenzen voorzien door een bekende ijsbeer (de illusionaire wereld is niet bij iedereen even snel zichtbaar). Ook ik zag het niet zo zitten om bij de onderuit hangende shisha bezoekers te gaan zitten. Niet dat dit een nieuw verschijnsel is, want deze shisha service wordt al langer verleend en niemand heeft er last van, maar op mij komt het nog steeds apart over. Call me old-fashion.
Wonderwel kreeg ik onlangs een uitnodiging van iemand om samen naar een shishabar te gaan. Dat gaan we dan ook zeker een keer doen en misschien vind ik zo’n onderuitgezakte lurkende man daarna niet meer zo’n onsmakelijk gezicht en sluit ik mij aan in de rij voor een pijpje




Buiten aan de praat geraakt met Eddy_V. Die stelde me voor aan zijn vrouw / verloofde / bazin (doorhalen wat niet van toepassing is :p) Bella.


Al met al wederom een leuke dag met kennismaking met drie toffe heren en een verdere verdieping van de haat/liefde verhouding met mijn vrouw/verloofde/bazin*
*op dagen dat ik mijn zweepje niet bij me heb om haar terecht te wijzen, vrees ik het laatste

Jammer van de harde wind, want anders was ik samen met ons waterratje wel het zwembad in gedoken en op zoek gegaan naar dat oranje haarstukje :wink2:

Chris2016
14 augustus 2019, 08:49
That's the question of the year!:)
Sixsens is a fantastic club,enjoy more and complain less.
And no girls do not sabotage facilities,we have other things to do.

Delia also here 😄 I go to Sixsens to look at you not to watch champions league ahahaha. Strange planet we are living in

phoenix
14 augustus 2019, 09:23
eddy wat kan jij lullen.. ik dacht dat ik veel zwetste.. kort je stuk met de helft in dan krijg ik ook weer zin om naar het zuiden af te reizen

Eddy_V
14 augustus 2019, 11:36
eddy wat kan jij lullen.. ik dacht dat ik veel zwetste.. kort je stuk met de helft in dan krijg ik ook weer zin om naar het zuiden af te reizen
En dan had ik mijn oorspronkelijke epistel al met de helft ingekort, ken je nagaan :rolleyes:

Willem2
14 augustus 2019, 15:45
En dan had ik mijn oorspronkelijke epistel al met de helft ingekort, ken je nagaan :rolleyes:

Ik heb het alleen vergroot .... kwa lettertype .... dat kleine gekriebel van je kan anders geen mens lezen ;)

bram57
15 augustus 2019, 21:18
Hallo kom normaal nooit op zaterdagnaar ss maar hoe is nu zaterdag in de middag de line up rond 2uur ? dit ivm de vakantie van de DVPs
alvast bedankt

pret
15 augustus 2019, 21:21
Hallo kom normaal nooit op zaterdagnaar ss maar hoe is nu zaterdag in de middag de line up rond 2uur ? dit ivm de vakantie van de DVPs
alvast bedankt


In sept komen er weer van vakantie terug

YouMeHer
16 augustus 2019, 06:46
Goede vraag, wij willen morgen ook weer even langswippen :lostit:

John mc Snek
16 augustus 2019, 10:10
Ik volg de adviezen van Kees Boz


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

keesboz
16 augustus 2019, 12:05
Ik volg de adviezen van Kees Boz


Verzonden vanaf mijn iPhone met TapatalkWat heb ik nu weer uitgespookd ??

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

keesboz
16 augustus 2019, 12:48
Wat heb ik nu weer uitgespookd ??

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met TapatalkJohn heb nu eff na gelezen en snap je nu
In sept is sofia en samantha en jasmin weer in de hous
Dan is het partytime voor rabbiet
Ps er loop nog meer moois rond maar deze mmm ik ben altijd met de badslepers want die maaken het geluid al van ..
Als ik jasmin zie en weg ren maar ze krijg mijn vaak te pakken .en sofie en samantha daar mee rollenbolt ben ik in haven van ss sept next time ben ik het haasje john

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

jansenroy
16 augustus 2019, 14:15
Donderdagavond 15/8. Even lekker chillen bij SS, gewoon omdat het kan. Niet al te druk, geen wachttijden. Onderuit gezakt hangend in een van de banken valt me wat op: er zijn toch dames die een nummertje in handen hebben en gespannen naar het nummerbord kijken. En als hun nummer dan aan de beurt is een laken ophalen en naar een kamer vertrekken. Zonder beer, wat is dat raar. Nieuwsgierig geworden houd ik het tafereel in de gaten, en het klopt, de dames gaan alleen een kamer op. Wat is dit dan nu weer???
De onderzoeker in me wil daar toch het fijne van weten, en wie kan me nu beter uitleg geven dan de theke? Daar aangekomen haar uitgelegd wat mijn waarneming was. Waarop ze in een luid lachen uitbarstte. "Het klopt dat er geen wachttijden zijn", zei ze. "Maar vandaag is een bijzondere dag. De grootste hoerenloper van allemaal is binnen. Hij heeft nummertjes gevraagd aan mij, en die heeft hij uitgedeeld aan de dames die met hem op kamer willen."
"Ohhhh" zeg ik, "en wie is dat dan?
"Ja, wat denk jezelf?" antwoordt ze gevat. "De enige echte HookerLover1!!"

+to2xq1
16 augustus 2019, 16:06
Yesterday, I saw 4 new girls: ELA (ro) of YY, Roxana (ro) presents 2 weeks, LEA (ro) friend of Monica will be present until Sunday, Alina (German / Mexican) often in the bedroom

keesboz
16 augustus 2019, 16:22
Yesterday, I saw 4 new girls: ELA (ro) of YY, Roxana (ro) presents 2 weeks, LEA (ro) friend of Monica will be present until Sunday, Alina (German / Mexican) often in the bedroomAlina ook van yy ??????

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

pret
16 augustus 2019, 18:50
Alina ook van yy ??????

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

Hé Kees, wat vond jij van die Alina van YY?

keesboz
16 augustus 2019, 19:20
ik ben er 1 x mee geweest en super dat kom ook omdat ze supermooi is maar op de kamer super zo als je niet vaak heb ze werkte van do tot zo in yy
heb er spijt van dat het niet vaker heb gerollenbolt maar heb de kat uit de boom gekeken door haar schoonheid maar nu ik weet wat ik weet dan is iedere keer het haasje bij rabbiet

YouMeHer
16 augustus 2019, 19:57
Alina van YY nu in SS, bedankt voor dit goede nieuws!!!! OMG wij gaan morgen!

Edit :crap, zie net German / Mexican... Alina YY was veel maar absoluut geen Mexican. Maar we gaan toch :smile2:

+to2xq1
17 augustus 2019, 00:57
Alina ook van yy ??????

Verstuurd vanaf mijn SM-G973F met Tapatalk

I don't think so

WA
17 augustus 2019, 01:08
Hallo Ijsbeertjes...., het is Party-time...... :dance[1]:

De vakantie is (was) aanstaande en hoe die beter te beginnen dan eens lekker ongegeneerd vreemd te gaan in een andere poel des verderfs dan je eigen stamcluppie?

In plaats van voor de zoveelste keer het zelfde bewegende meubilair (dames voor de niet verstaander) te zien werd het weer eens tijd voor wat anders. In plaats van LR ging de voorkeur uit naar GT of SS. Aangezien het forum korting bood dmv een forumfeestje en een wandelmaat bereid was om mij te chauffeur'en was de keus vrij gauw gemaakt. Aangezien m'n laatste audit van SS nog al wat te kortkomingen bloot legde mezelf op voorhand maar vast voorgehouden dat het vooral een dagje ouwehoeren werd met oude bekenden en andere randfiguren die deze hobby mie reeds brachten.

Genoeg details over de aanloop naar mijn weerzien met SS. Samenvattingen over ritjes van en naar een club zijn er al genoeg. Omdat mijn begeleider in de voorgaande weken SS net wat vaker aan deed dan ik moest ik gedeeltelijk op zijn kennis terug vallen. Lastig, aangezien we beiden een totaal andere smaak hebben als het om leenliefjes gaat. Toch kon de eerste potentiële kandidate direct bij naam genoemd worden. Haar engelse accent was me in het verleden al vaker opgevallen. De daarbij horende nickname kwam me echter nog niet eerder ten ore. "the Queen" in hoogst eigen persoon schreed voorbij. Girl next door type op het eerste gezicht. Letterlijk, want in de straat waar ik woon, woont ook een jonge dame van begin 20 die als twee druppels water op haar lijkt. Dus. Maar goed, dikke streep er door, want haar suikeroom was er ook. Wellicht een volgende keer.

Effe lekker lunchen dan maar. Dat kan in SS eigenlijk niet fout gaan. Hoge standaard zoals we dat hier al een tijdje kennen. Al trekkend aan een croissantje de gedachten even af laten dwalen zoals mijn sterrenbeeld voorschrijft. Verrek, dit is mijn eerste keer SS sinds bij YY de deuren zijn dicht getaped. Benieuwd wat dit met de line-up heeft gedaan. Er was al best wel wat over gezegd en geschreven en niet alles onverdeeld positief. Uiteindelijk kon ik zelf slechts twee economisch vluchtelingen uit Roermond ontdekken. Aangezien ik daar de deur niet echt plat liep is het nooit echt in mijn netvlies gebrand.

Gelukkig staat dat een geslaagde dag niet in de weg. Zoals dat met mij en plannen vaak gaat blijft er vaak niet veel van over en word de koers stevig gewijzigd. In plaats van ouwehoeren met collega ijsberen werd het jagen op mooie, leuke, lekkere meiden. Al vrij snel verschenen de namen van Amalia & Ramona op de shortlist. Leuke jonge meiden die met een frisse blik door de club bewogen. Hun schoonheid bleef echter niet onopgemerkt en al snel werden beiden geschaakt, helaas. Uiteindelijk besloot één van deze twee beauty's het al vroeg voor gezien te houden gezien de drukte en de daar bij behorende wachttijden.

Ergens tussendoor was er nog een exclusieve schranspartij voor allen die zich aangemeld hadden voor de party. Op de een of andere manier blijf ik daar toch naar kijken als een soort poppenkast waar het merendeel de kans benut om onbekende koppen aan nickname's te (laten) koppelen. Ach, 't hoort erbij.

Daarna gauw terug de kelder in want ik had wat interessants gezien op het bankje in het verlengde van de trap. Een op het eerste gezicht saaie doos kijkt wat verveeld om zich heen en laat de ene na de andere kans op een kamer aan zich voorbij gaan. Dat wekt natuurlijk mijn nieuwsgierigheid. Waarom gaat ze niet naar de kamer of haken de potentiële kandidaten af. Uiteindelijk blijkt ook hier de wachttijd boosdoener. Driekwartier wachten voor een half uurtje kameren word niet iedereen door haar gegund. Daarnaast, is ze ook nog eens selectief als het om afkomst gaat. Heren uit een niet nader te noemen werelddeel weigerd ze bij voorbaat al ivm een algeheel gebrek aan hygiëne al dus haarzelve. Hmmmm, ik opper voorzichtig dat ik wel weet hoe een douche werkt en eventueel ook nog wel een lekker geurtje op wil doen. "Maar we moeten langer dan een half uur wachten....." zegt ze voorzichtig om te pijlen of ik die tijdsinvestering waard ben. Wait and see... Deea noemde ze zichzelf. Lang, ca 1,80 blond, bril ex YY. Gaan we zeer zeker nog eens doen.

Hier had een samenvatting kunnen staan over hoe gezellig het was met collegae ware het niet dat dit stuk tekst toch al veel te lang word dus ga ik maar door naar het andere meisje bij de trap

Huiswerk: Fata de pe scara, het is de titel van een lied gezongen door Florin Salam en Mr Juve. De laatste van die twee heeft overigens een zeer karakteristieke stem en zal door vele clubveteranen onbewust wel herkend worden. Zoekt het maar eens op. Waarom deze opgave BB zullen sommigen denken? Wel nu, muziek kan je terug brengen naar een plek, herinneringen, een gebeurtenis of weet ik wat nog meer. Lekker boeiend ook. Anyway, op een gegeven moment valt mijn blik op een meid die van de trap af naar beneden komt. Ik ken haar....... maar waarvan? Ik ben er zeker nooit mee naar de kamer geweest maar toch is er die herkenning. En het is wederzijds :eek: Die blik, het oogcontact, haar lichaamstaal.... We hebben sex zonder een woord te wisselen of elkaar überhaupt maar aan te raken. Dat is zeker. Niet als, maar wanneer we de kamer op gaan zullen de vonken er zeker weten van af vliegen. Een gevoel wat ik maar heel zelden heb maar wel zéér herkenbaar is. Slechts een handvol clubvriendinnetjes gingen het meisje bij de trap al op soortgelijke wijze voor. Één alles zeggende blik.... Ik ben overigens nog steeds met stomheid geslagen dat ik haar totaal niet kan plaatsen in die andere club waar ze werkte. Helaas gaat het die avond niet meer gebeuren aangezien het bijna tijd was om naar huis te gaan. Dan maar de week er op terug komen ;D :tongue:

Stay tuned voor het vervolg :ola2:

Sjeufke
17 augustus 2019, 11:28
Maar goed, dikke streep er door, want haar suikeroom was er ook.
Dat gepannekoek zou verboden moeten zijn :smoke:

brombeerzuid
17 augustus 2019, 11:31
Dat gepannekoek zou verboden moeten zijn :smoke:

nou, alleen suikeroompjes(opa's) mogen dat:biggrin:

freshmaker
17 augustus 2019, 11:54
Dat gepannekoek zou verboden moeten zijn :smoke:

Ja schandalig van die mannen om die meiden zo bezet te houden.:)

Antonios
18 augustus 2019, 17:54
Hallo kom normaal nooit op zaterdagnaar ss maar hoe is nu zaterdag in de middag de line up rond 2uur ? dit ivm de vakantie van de DVPs
alvast bedankt

Zal het uitgestorven zijn soms?

saunajack
18 augustus 2019, 20:13
Zal het uitgestorven zijn soms?

Ik was gisteren, zaterdag, aanwezig en de boel was zo uitgestorven als wat.

aankomst om 14u: de club was erg leeg: twee verveelde meisjes in het overdekte terras, een grotendeels lege bar, niemand in de wellness en een handjevol mannen op het buitenterras. Er was trouwens bijna niets te eten tot 17u20. Enkel wat taartjes. We ware nzo verhongerd dat we bijna vertrokken waren.

's Avond was het iets beter, maar er was nog altijd weinig volk, de sfeer bleef dan ook erg mat.

En dan te zeggen dat wij waren gegaan omwille van al die berichten dat het momenteel supervol zit in de Sixsens. Niets van.

Antonios
18 augustus 2019, 20:22
Ik was gisteren, zaterdag, aanwezig en de boel was zo uitgestorven als wat.

aankomst om 14u: de club was erg leeg: twee verveelde meisjes in het overdekte terras, een grotendeels lege bar, niemand in de wellness en een handjevol mannen op het buitenterras. Er was trouwens bijna niets te eten tot 17u20. Enkel wat taartjes. We ware nzo verhongerd dat we bijna vertrokken waren.

's Avond was het iets beter, maar er was nog altijd weinig volk, de sfeer bleef dan ook erg mat.

En dan te zeggen dat wij waren gegaan omwille van al die berichten dat het momenteel supervol zit in de Sixsens. Niets van.

Oei dat klinkt als weggegooid geld. Mss wordt het volgende week beter ik zal eens pijlen.

Shakir
18 augustus 2019, 20:34
En dan te zeggen dat wij waren gegaan omwille van al die berichten dat het momenteel supervol zit in de Sixsens. Niets van.


Lijkt me weinig aannemelijk. Ik was er zaterdag 03/08 en 10/08. Toen waren er al in de middag wachttijden voor een kamer. Geschat aantal dames was zeker meer dan 40.

@ saunajack. Dit kan op een week tijd toch niet zomaar veranderen? Of heb ik het mis? + het avondeten wordt volgens mij vroeger opgediend.

@ Antonios. Neem van mij aan de Sixsens nooit weggesmeten geld is.

saunajack
18 augustus 2019, 21:55
@ saunajack. Dit kan op een week tijd toch niet zomaar veranderen? Of heb ik het mis? + het avondeten wordt volgens mij vroeger opgediend.

Toch wel blijkbaar. Ik weet ZEKER dat het avondeten pas om 17u20 klaar stond, want ik heb de minuten echt zitten tellen omdat het zo lang duurde.

Eddy_V
18 augustus 2019, 22:05
Toch wel blijkbaar. Ik weet ZEKER dat het avondeten pas om 17u20 klaar stond, want ik heb de minuten echt zitten tellen omdat het zo lang duurde.
Dat was dan 10 minuten eerder dan gebruikelijk, start normaal om 17:30 :biggrin:

Ontbijt/lunch staat overigens van 11.00 tot 14.00 uur.
Daarna meestal nog wel soep en/of wat pasta en dan vanaf ca 14:30 uur wat vlaaien of gebak. Vaak ook wat sushi.

En dat het al enkele dagen erg stil is met mannen kan ik namens enkele andere bezoekers bevestigen.
Dames daarentegen voldoende.
Velen (waaronder ik) zijn met het mooie weer vaak geweest en nu het weer even minder is, wordt er gas teruggenomen.
Komende week wordt het weer mooier, zal je zien dat er donderdag weer wachttijden zijn (misschien eindelijk het dakterras weer eens gebruiken, het was er dit jaar vaak te warm voor)

deket
19 augustus 2019, 00:14
saunajack,ben jij ook zo iemand die naar een club gaat om je vol te stoppen?
je opmerking is bovendien onterecht,er is immers altijd eten voorradig,hapjes,sushi,vlaai,taart,fruit en zelfs pasta voor het warm avondmaal gaat starten,dat ze btw altijd vers klaarmaken
ik ken niet veel clubs waar het om 14h al volle bak is,zeker na een vrijdagnacht waar het soms wat uitloopt
vele meiden komen(letterlijk dus,figuurlijk,dat weet ik niet)rond 17h of zo en bovendien is het nog vakantie,
in Roemenië duurt de zomervakantie bovendien 3 maanden,(niet alleen voor universiteiten zoals in Belgie,maar voor alle leeftijden van kleuer tot hogeschool)en is het verlof eigenlijk ongeveer halverwege. In Nederland begint de school terug morgen(vandaag) in Belgie altijd rond begin september en eindigt het schooljaar eind juni maar sommige landen hebben nu eenmaal niet zolang onderwijs nodig,zal met genen og de grond enzo te maken hebben:baeh:
anuway,de grootste klagers en zagers(in Nederland zegt men ; zeurders) zijn vaak degenen die thuis niet veel gewoon zijn

Mentholbear
19 augustus 2019, 02:14
HELD

Op de 2e dinsdag van de vorige maand wilde ik een lekker relaxt dagje. Wat beter dan een dagje SS met haar wellness en andere faciliteiten?

Ditmaals kwam in vanaf de andere kant naar de club toe. Als ware Dagobear een klein stukje omgereden, om in Duitsland de dorst van m'n stalen ros volledig te lessen.

Vroeg in de ochtend aangekomen, en het happy hour tarief van intussen 50 euro afgetikt.
Omgetoverd tot ijsbeer, lekker ontbijtje genomen en vervolgens de wellness ingedoken om even te relaxen. Alles is daar weer tip top in orde. Jacuzzi lekker warm op temperatuur, sauna niet te heet, en fijn dat er een water tap staat om na de sauna gelijk te kunnen hydrateren.

Aangezien een beoogd favorietje er niet was, betekende dat nieuwe opties. Even een rondje in de bar gemaakt. Het was die middag niet heel erg druk, met circa 25 a 30 dames, en een man of 25.
Voor mij zaten er zeker enkele opties tussen, maar niet gelijk een keuze kunnen maken. Dus dan maar eerst een keuze uit de voederbakken maken. Dat gaat me een stuk makkelijker af.

Eenmaal terug in de bar, me in een hoekje genesteld en de mensenstroom voorbij zien schuiven. Ik schat die dag in tussen de 30 a 40 dames en rond 25 heren.
Enkele dames kwamen even langs voor een praatje. Zo ook ene Marie https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?53975-Mari-Marie-Mary-(Roemeense)&p=664774#post664774. Een Roemeense die al iets meer meters op de teller heeft staan, maar ik nog steeds als een jonge occasion zou omschrijven. Het werd een lekker kamertje.

Na m'n verplichtingen voldaan te hebben weer het restaurant in om als een ware Dagobear de 2x5 euro prijsverhoging eruit te tikken.
Ik zat aan tafel als een aardvark alles naar binnen te proppen, toen schuin tegenover me een Belg kwam zitten. De mouwen op m'n badjas als lang servet gebruikt, en knoopte een praatje met hem aan over de dame waarmee hij was geweest. Zo deelden we wat ervaringen over de verschillende clubs en diens ingezetenen, en merkten al gauw dat we kwa type DVP op dezelfde lijn zitten.
Hij komt vaker naar SS en kent hier dan ook meer dames van dichtbij dan ik.
Enkele tips kwamen van hem langs. Na gegeten te hebben, gingen we samen kijken wat voor lekkers hij kon aanbevelen. Bij Joker komen de tips niet verder dan rundercarpaccio en steak. Maar deze Belg wist wel wat verwennen worden was.
De ruimte scannend als een ware Robocop spotte ie al gauw een eerste target. Claire zou de naam zijn waar deze Roemeense op reageert https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?53200-Claire-(Roemeense)&p=664775#post664775.
Als een salvo uit de Baretta vuurde ik me op haar af, en in no time zat ik naast haar voor een kennismaking. Dat ging minder soepel dan gehoopt, toch uitgenodigd voor een kamertje.
Na het opfrissen gauw mentholbears's goodie bags aangevuld, aangezien ik niet voorbereid was om meermaals te kameren.
Eenmaal terug de entree binnen, stond een kleerkast me op te wachten. Die had deze rare snuiter druk bezig gezien in z'n kofferbak. Maar eenmaal m'n zakken met onschuldige fun geïnspecteerd te hebben, mocht ik terug naar de wachtende dame. We zochten gauw een kamertje op, waar ik beetje gemengde gevoelens over had. De service was goed, en pijpen deed ze langzaam en met gevoel. Ze hield ook oogcontact, maar het voelde allemaal beetje afstandelijk aan. Komt wellicht doordat het onze eerste kennismaking is. Echter ook tijdens het kennismakingspraatje voelde het wat afstandelijk aan. Misschien dat er gewoon geen klik tussen ons was. Dat alles gezegd te hebben waardeer ik het op een heerlijke kamergang, door haar goeie service.
Overigens, had het eerst niet eens door, door het handdoekje om d'r middel, maar pas na de kamergang zag ik d'r aparte figuur, waarbij ze van boven slank was en vanaf haar middel normaal.

Heh heh, na zoveel sporten even bijkomen in de heerlijke wellness van de club. Op de nieuwe douches met de sproeikoppen uit het plafond die je hele koppie nat maken na, vind ik de wellness in SS top. Lekker rustig afgelegen van de rest, uitgebreid met een stoomhok, 2 sauna's, jacuzzi en voor de liefhebbers buiten nog een zwembad, welke ook nog eens verwarmd schijnt te zijn.

Na even uitgepuft te hebben nog een laatste hapje gedaan voor vertrek. Had ik misschien beter niet kunnen doen. Niet vanwege mijn omtrek van een autoband, maar ik kwam die Belg namelijk weer tegen in het restaurant. Even ervaring uitgewisseld over zijn tip. Tja, bij hem moest ze ook beetje bij beetje ontdooien. Dus wie weet wat later nog kan brengen.
Op een gegeven ogenblik had ie even een blik met een dame. Tegen mij vertelt ie dat die ook een favorietje van em is. Valentina heeft deze, naar eigen zeggen, Hongaarse blondine https://www.ijsberenforum.com/forum/showthread.php?47089-Valentina-(Hongaarse)&p=668539#post668539.
Op de kamer volgde een verdere overhoring van haar zijde, en alsof ik geslaagd was voor dr test, zette ze haar aanval in. En schoot me zo overhoop...
Want wat een service kanon is dit!! Het komt zelden voor, maar ik waardeer deze ervaring als een uitmuntende kamergang.

Even in het restaurant bij moeten komen van al dat seksuele geweld op de kamer, vocht niveau weer op peil gebracht en nog een laatste hap naar binnen.
Later dan verwacht, maar zeer voldaan de club verlaten.
Heb em na de laatste kamergang niet meer gezien, en hoewel ik zijn naam ben vergeten was die Belg wel de HELD van de dag voor me.

Sjeufke
19 augustus 2019, 08:00
Toch wel blijkbaar. Ik weet ZEKER dat het avondeten pas om 17u20 klaar stond, want ik heb de minuten echt zitten tellen omdat het zo lang duurde.
Jij moet een vreselijke dag hebben gehad. :smoke:
Lekker belangrijk :rolleyes:

Eddy_V
19 augustus 2019, 08:57
Jij moet een vreselijke dag hebben gehad. :smoke:
Een vleselijke dag... daar gaan we voor :biggrin:

Antonios
19 augustus 2019, 09:47
Dus a.s. weekend genoeg mooie dames kunnen jullie me garanderen? Ik heb geen zin in lelijke trollen uitkiezen vandaar. Het eten zal nooit geweldig worden voor mij maar daar heb ik al zo vaak over geklaagd dat ik jullie dit zal besparen.

Chris2016
19 augustus 2019, 10:04
Dus a.s. weekend genoeg mooie dames kunnen jullie me garanderen? Ik heb geen zin in lelijke trollen uitkiezen vandaar. Het eten zal nooit geweldig worden voor mij maar daar heb ik al zo vaak over geklaagd dat ik jullie dit zal besparen.

Is toch geen 5 sterren restuarant! Eet wat er is en als het niet bevalt dan moet je niet eten. Sixsens is om te neuken niet om te eten Ahahah

Sjeufke
19 augustus 2019, 10:06
Dus a.s. weekend genoeg mooie dames kunnen jullie me garanderen?
Die vraag kan je beter met een telefoontje aan Sixsens oplossen!



Het eten zal nooit geweldig worden voor mij maar daar heb ik al zo vaak over geklaagd dat ik jullie dit zal besparen.
Als je alleen in 1 of 2 Michelin sterren restaurants eet, kan ik je begrijpen :rolleyes:

Antonios
20 augustus 2019, 06:51
Die vraag kan je beter met een telefoontje aan Sixsens oplossen!


Als je alleen in 1 of 2 Michelin sterren restaurants eet, kan ik je begrijpen :rolleyes:

Ik zal eens bellen vrijdag. Mocht zij de enige dame daar zijn dan zal ik haar strikken :tongue:


Is toch geen 5 sterren restuarant! Eet wat er is en als het niet bevalt dan moet je niet eten. Sixsens is om te neuken niet om te eten Ahahah

Pardon? Voor die entreeprijs mag ik wel wat beters verwachten hoor. Achja laat ook maar.

wervelwind
20 augustus 2019, 07:55
kunnen jullie me garanderen?

Wie zijn wij om jou dat te kunnen garanderen? Wat is er mis met een beetje avontuur?
Wie ben JIJ dat je overal garanties voor wenst?

Schietgraagft
20 augustus 2019, 10:25
Deel 2 van onze tweedaagse (voor de geïnteresseerden: deel 1 staat onder Acapulco Gold of zal er één dezer komen te staan, afhankelijk van wanneer ik tijd heb)

Als ik nog even mag reageren op onze bemerkingen van zowel Antonios als Saunajack: zo zie je maar dat elke mening redelijk subjectief is, maar goed ook…moest iedereen dezelfde mening of smaak hebben, dan was er geen werk voor een aantal dames in SS, of dan moest er alleen maar steak zijn tijdens het buffet, of….enz….

Ook mijn mening is subjectief:smile2:, maar met enige nuance en vergelijkingsgevoel met andere bezoekjes, en het feit dat ikzelf met mijn partner in crime ook op zaterdag 17/08 in SS aanwezig waren, kan ik toch meegeven dat ik zo goed als zeer tevreden was over mijn verblijf binnen SS.

Objectief gezien: Er waren dames genoeg, misschien niet de allermooiste maar ook dat is weer subjectief:smkiss:…en ook dat heb ik reeds vrijdagavond(zie deel 1) mogen ervaren…
In SS waren er zo al een stuk of vijf die ik met naam ken en die mijn type waren, daarbuiten waren er zeker nog wel een stuk of vier die ik best als een optie voor mij had kunnen beschouwen. Is dat veel….? Wel, voor sommige niet, voor anderen wel…maar das subjectief hé:)

Objectief gezien: Aanwezig vanaf 12u30 en ik heb nog van het ontbijt kunnen genieten om 13u20. Alleen heb ik geen croissants meer gezien, van al de andere rest was er nog genoeg. Dat de croissants op waren op dat tijdstip of er die dag niet waren, is dan voor mij niet iets waar ik me druk om maak…had ik eentje gewild, dan had ik er maar vroeger moeten zijn…Btw: zondagmorgen vroeg ben ik bij onze bakker om croissants gegaan, ik weet daar ook dat ik om 11u geen croissants meer zal hebben…:rolleyes:

Objectief gezien: mijn date van 14u45 was zich een half uur eerder nog tegoed gaan doen aan soep en pasta. Dat doe ik meestal ook, aangezien dat er altijd is…nu bleef ik rustig wachten in de bar waar het meer dan behoorlijk druk was...er was dus steeds eten beschikbaar

Objectief gezien: het was dus wel voldoende druk…om 14u45 had ik nog een kamer zonder wachttijd, enkele minuten later had mijn partner in crime de laatste vrije kamer...hier heb ik niks subjectiefs aan toe te voegen:biggrin:...dit is gewoon een feit.

Objectief gezien: rond 16u had ik keuze tussen drie verschillende taarten, waarvan ik er twee geproefd heb. Subjectief waren geen van die twee echt mijn smaak:heul:, maar wederom das voor iedereen dus anders…Rond 16u30 ben ik met mijn partner in crime terug mee geweest en toen stond er een andere taart en sushi…Om 17u20 was inderdaad het buffet reeds geopend, 10 minuten vroeger dan standaard. Er was van toen al keuze tussen steak, kip of vis…
Het feit dat iemand reeds hongerig is en het te laat vind, das dan weer subjectief:sleep:. Ikzelf ben rond 17u30 terug gegaan en heb me tegoed gedaan aan twee stukjes kip met bloemkool en frietjes…lekker genoeg voor me, maar das dan weer subjectief:freu:
Vooraleer we opnieuw richting huiswaarts vertrokken, had ik opnieuw honger en ben nog eens gaan kijken…er was toen inderdaad niet zo heel veel meer, maar er was nog steeds iets om te eten…Hetgeen wat er nog lag, was nu niet echt mijn smaak meer, maar ach…das subjectief:hammer:

Objectief gezien: ondanks het feit dat het behoorlijk druk was, heb ik zelf nog tijd en plaats genoeg gevonden om ook van de wellness te genieten…op sommige momenten zat ik alleen in de jacuzzi, op sommige momenten zaten we met zes erin…ik zit er liever alleen, maar das ook subjectief:bibber_2: en als ik dit dan echt wil, dan moet ik maar die momenten afwachten of op een maandagmorgen komen…

Objectief gezien: in de vroege avond tot ongeveer 21u30 was de barruimte voldoende bevolkt met ijsberen en dames. Als ik zo rond me keek en vergelijk met mijn avond ervoor, dan was er veel meer volk wat ook meer sfeer creëerde. Zowel rond de bar, de aparte zeteltjes alsook de banken onder de tv waren zo goed als allemaal bevolkt. Was er animo en/of ambiance? Tja, das weer subjectief:roll3:…voor diegene die mij kennen, ben ikzelf een zeer stille persoon die liever langs de zijkant geniet van het spektakel, dus voor mij is het al vlug goed als er al maar iets te zien is…voor anderen zal dit dan weer te weinig zijn, maar das subjectief… :lostit:

Objectief gezien: ik heb op mijn 9u aanwezigheid twee kamers gemaakt van telkens één uur. De 7 andere uren heb ik mij dus bezig gehouden met andere activiteiten zoals luieren, roken, sauna, jacuzzi, eten, drinken en me vervelen…ik vind dit niet meer dan normaal dat er af en toe een periode is die minder aangenaam is dan een vorige periode….sommige zullen dit niet normaal vinden, maar ieder heeft dus zijn eigen mening….das de definitie van subjectief :roll:dan ook...

Voor mij was het objectief gezien een realistische dag….eigenlijk een meer dan fantastische dag met twee aangename kamers met de twee mooiste meiden die er in SS zijn……Ah neen, das nu weer subjectief….:fuck:

Zo....Ik denk dat ik nu objectief gezien wel meer dan genoeg het woord subjectief:freu: heb gebruikt.....

Chris2016
20 augustus 2019, 12:15
Ik zal eens bellen vrijdag. Mocht zij de enige dame daar zijn dan zal ik haar strikken :tongue:



Pardon? Voor die entreeprijs mag ik wel wat beters verwachten hoor. Achja laat ook maar.

Ahahaha voor 50 euro! Laat me niet lachen aub.

wervelwind
20 augustus 2019, 12:53
Zo....Ik denk dat ik nu objectief gezien wel meer dan genoeg het woord subjectief:freu: heb gebruikt.....

Subjectief gezien vind ik dit een heerlijk verslag!

John mc Snek
20 augustus 2019, 13:37
Wie zijn wij om jou dat te kunnen garanderen? Wat is er mis met een beetje avontuur?
Wie ben JIJ dat je overal garanties voor wenst?

Een hoerenkeet is de laatste entiteit op aarde waar je garantie (s) krijgt [emoji51]


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Mentholbear
20 augustus 2019, 14:24
Een hoerenkeet is de laatste entiteit op aarde waar je garantie (s) krijgt [emoji51]


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Jawel hoor: de garantie dat er genaaid wordt! :roll:

hvdk52
20 augustus 2019, 22:33
Dus a.s. weekend genoeg mooie dames kunnen jullie me garanderen? Ik heb geen zin in lelijke trollen uitkiezen vandaar. Het eten zal nooit geweldig worden voor mij maar daar heb ik al zo vaak over geklaagd dat ik jullie dit zal besparen.

Wat ben jij een zeikstraal!