Volledige versie bekijken : FKK-Paradise, Echterdingen-Lindfelden, Katarinka, ex-Kasia
Jorah Mormont
13 januari 2006, 18:30
Deze dame heeft hiervoor gewerkt als Kasia in PHG
Sinds gisteren weer actief in Oase als Katerinka
Haarkleur/-lengte : Blond / Steil Half Lang
Lengte dame : 1.65m
Postuur/Cupmaat : Normaal / B
Nationaliteit/Taal : Pools / Engels, beetje Duits
Leeftijd : 21
Tatoeages/Piercings : ja draakje
Service: PMC, PZC, NMC, Tongzoenen, Beffen
Voordelen: Houdt van Tongzoenen en Beffen
Nadelen: niet kunnen ontdekken
Tijdsduur : 1uur
Prijs :euro 75,00
Extra’s bij het bezoek:
Kasia spreek je uit als "KASJA"
Kasia valt op door haar beetje hees klinkende stem. Heeft een lekker apart mondje en speelt vaak met haar tong tussen haar tanden. Ze heeft kleine voortanden, waardoor haar hoektanden opvallen. Kasia trekt op met de Poolse meiden, Ola e.d.
Ik vind Kasia een lekker knuffelbeertje, je kunt haar lekker in de armen nemen en als je wilt blijven tongzoenen. Ze speelt bijna met je huig. Dat ze graag gebeft wilt worden blijkt uit haar houding door je hoofd naar haar doosje te duwen. Als je hier danook mee begonnen ben, dan is Kasia lekker in de stemming, waardoor het vervolg super is. Pijpen doet ze met vol overtuiging en ze breekt je af in cowboy.
Kasia, je was super, blijkt ook wel uit het feit dat ik in twee dagen, beide dag een keer met haar ben geweest.
Kasia gaat zondag 15/1 weer terug naar Polen.
Ze zou me smsén wanneer ze weer terug zal zijn.
Groot herhalingsgevaar.
BR, Sonny
Jorah Mormont
17 januari 2006, 21:28
Kasia gaat zondag 15/1 weer terug naar Polen.
Ze zou me smsén wanneer ze weer terug zal zijn.
Groot herhalingsgevaar.
BR, Sonny
Kreeg vanavond een sms'je van Kasia, dat ze veilig in haar woonplaats in Polen was aangekomen. Tot nader bericht is ze dus voorlopig weer in Polen.
Br, Sonny
Rex
18 januari 2006, 19:20
Kreeg vanavond een sms'je van Kasia, dat ze veilig in haar woonplaats in Polen was aangekomen. Tot nader bericht is ze dus voorlopig weer in Polen.
Br, Sonny
Sonny,
ik ken Kasia nog van de tijd dat ik regelmatig in Badda Bing kwam, later ben ik haar ook nog tegengekomen in Roermond in Yin Yang, waarna ze daarna vertrok naar Duitsland naar onze "blije tuin" PHG in Oedt.
Kasia is er zo eentje die alle clubs wel een keer gezien wil hebben. Ben ook een paar keer met deze leuke spontane Poolse meid meegeweest. Ze heeft me nooit teleurgesteld. En jou ook niet zo te lezen.
Verheug me er op als ze weer terug is.....................
Jorah Mormont
29 januari 2006, 18:12
Kreeg vanmiddag een leuk telefoontje van Kasia.
Ze is er weer helemaal klaar voor:fuck: .
E.d.a. PHG: woensdag 8 februari. Ola komt dan ook weer mee.
BR, Sonny
Jorah Mormont
9 februari 2006, 00:55
En ja hoor, ze was er weer!! Lekker weer ruim twee uurtjes van dit Poolse meisje mogen genieten, en wat was ze in de stemming.
En die AFTER SALES.... Man, Man, Man, wat heb ik vanavond een aandacht van Kasia gehad.:)
Als een visser welke na 6 maanden weer thuis bij z'n vrouwtje kwam. Ik heb geen HUIG meer over. Als klap op de vuurpijl nog lekker met Kasia het laatste uur tot feierabend in de sauna doorgebracht. Rex heeft ons ook nog even gezelschap gehouden, die moest zijn patroontassen weer op temperatuur brengen na een vuurpeleton bij Ola. Sonny heeft er nog een nieuwe vriendin bij:lostit: :lostit: :lostit:
Het wordt moeilijk volgende week:heul:
BR, Sonny
Jorah Mormont
10 februari 2006, 23:34
He ijsberen, ben ik de enigste welke over Kasia schrijft?:rofl: :rofl:
Wordt een beetje eentonig of niet....
Ik wil toch graag het volgende met jullie delen.
Natuurlijk ook donderdagavond met Kasia de kamer op geweest en deze keer had ik onze sessie aangekleed met muziek. M'n Ipod met aangekoppelde mobiele speakertjes meegenomen en daar gingen we naar blokhut 28 (zat ik daar eerder op de avond ook al niet met Loredena??) Maar goed, Kasia is helemaal gek van Roxette, dus woensdagnacht deze nog even voor haar op de IPOD gezet.
Nou, ik had weer punten gescoord. Deze muziek knalde uit blokhut 28. Natuurlijk weer heerlijk genoten van deze Poolse schone. Kasia wilde het samenzijn graag voortzetten in de sauna. Daar gingen we dan met z'n tweeen naar de sauna. Vera zat er ook. Zit nog niet op m'n handdoekje, of de volgende kopkluif sessie volgde (ik bedoel tongzoenen). Ondertussen voelde ik kasia's hand Sonny Jr. vastpakken :rubbel: en voordat ik het wist stond deze in vol ornaat keihard overeind. IN DE SAUNA!!! Het grappige was dat Vera naast ons zat het het geheel zat te aanschouwen. Kan zeggen dat ik me op dat moment behoorlijk ongemakkelijk begon te voelen, ik was weer bloedgeil geworden. Wat zou Vera gedacht hebben???:eek: Kasia wilde nog een keer met Sonny. Ze had geluk. Wij weer terug naar Blokhut 28 (volgens mij had ze de sleutel niet afgegeven, dus was deze actie met voorbedachte raden);) en onder het motto "een vluggetje" de laatste patronen in het condoompje geschoten. :fuck: :fuck: M'n patroontasen zagen er na afloop uit als gedroogde tomaten.
afgelopen middag een smsje van KASIA.
Ik citeer:
Hallo Sonny,
Du come beck Happy Garden, you musiko finito,
Nou, die heeft de batterijen leeg....:teuflisch
Kasia, wat een meid..Ik ga Kasia missen:heul:
BR, Sonny
Jorah Mormont
12 februari 2006, 10:04
M'n Ipod met aangekoppelde mobiele speakertjes meegenomen
Ik zie dat ik in het bovenstaande bericht vergeten had te vermelden dat ik de IPOD bij Kasia had achtergelaten. (was gepland, want dat zou betekenen dat ik sowieso nog een keer terug moest om hem weer op te halen).
Dit heb ik dus gisteren maar gedaan. En het is dus niet alleen bij het afgeven bij de ingang gebleven. Nee, het verliep helemaal anders. Wat was het geval, Kasia was ziek. Ik was nog niet goed en wel binnen, en Ola komt op mij af. "Kasia ist krank" vertelde ze me. De IPOD is weer terug en helaas gaat Kasia vandaag terug naar Polen wanneer ze niet is opgeknapt. Laten we hopen dat ze zich beter voelt, want dan kan ik nog eens goed afscheid van haar nemen.
Beterschap Kasia!
BR, Sonny
Jorah Mormont
29 mei 2006, 10:55
Lijkt wel een Sonny draadje dit. Maar goed, uit zeer betrouwbare bron vernomen dat ze vanaf zondag 28 mei weer in PHG te bewonderen is. Ze heeft een tijdje in Artemis in Berlijn gewerkt. Ze zou nu voor een langere periode (een maand) in PHG blijven.
BR, Sonny:wink:
Lijkt wel een Sonny draadje dit. Maar goed, uit zeer betrouwbare bron vernomen dat ze vanaf zondag 28 mei weer in PHG te bewonderen is. Ze heeft een tijdje in Artemis in Berlijn gewerkt. Ze zou nu voor een langere periode (een maand) in PHG blijven.
BR, Sonny:wink:
Leer jij het dan nooit "eerst zien en dan geloven":wand:
p.s. goede bron is een droge bron:rolleyes:
Jorah Mormont
31 mei 2006, 10:27
Leer jij het dan nooit "eerst zien en dan geloven":wand:
p.s. goede bron is een droge bron:rolleyes:
Schijnbaar is deze bron goed uitgedroogd in Berlijn;)
Je krijgt de informatie door en doet daar wat mee.....
We zijn hardleers, nietwaar?:wand: We geloven de dingen die we zelf willen geloven en dat in het licht van de levendige ilusie over een DVP:tw[1]: Tja:rolleyes:. De ijsberen moeten zelf maar checken of ze er is.
BR, Sonny:wink:
Flipper
31 mei 2006, 11:06
Ze is er, heb dr maandag gespot.
FYI,
:D
Jorah Mormont
31 mei 2006, 11:08
Ze is er, heb dr maandag gespot.
FYI,
:D
Nou, dat wordt vermomd gaan a.s. donderdag:verwarnun
Was ze samen met Ola en Bianca????
BR, Sonny
Flipper
31 mei 2006, 11:25
geen ola en bianca weet ik zo niet.
Nou, dat wordt vermomd gaan a.s. donderdag:verwarnun
Was ze samen met Ola en Bianca????
BR, Sonny
Vermomd ?? Hou je je kleren dan aan:freu: :freu: :freu:
Jansen
2 juni 2006, 13:11
Gisteren met haar meegeweest naar de kamer 17 omdat je daar meters kan maken.
Het was een heerlijk half uurtje met haar, zij gaat vandaag even kijken in GT hoe het er daar uit ziet.
Ben benieuwd.
Jorah Mormont
3 juni 2006, 12:36
Kasia was verrast mij te zien donderdagavond.
Ik was laat binnen en stond me om te kleden in de kleedruimte toen Kasia met een ijsbeer binnen kwam lopen om af te rekenen.
De laatste keer dat wel elkaar hadden gezien was in Artemis in Berlijn (eind maart), waar zij mij nog had rondgeleid. Ze zag er mooi uit met een fel oranje topje. Ben toch wel erg close geweest met Kasia, dus het was toch weer even van :love:
Me toch redelijk kunnen losmaken van haar gebruikelijke geplak, mede ook door de inzet van Jansen, welke (zoals je hierboven leest) haar een tijdje mee de kamer opnam. Kasia is een vrolijke en open meid. Ze vertelt volluit over haar ambities. De sex met haar is altijd zeer goed. Ze gaat er gewoon voor en schaamt zichzelf niet om lekker klaar te komen. Erg opvallend van Kasia is haar tong. Zowel in als buiten de kamer weet zij hier altijd met te spelen. Heb Kasia mogen feliciteren met haar schooldiploma welke ze afgelopen maand heeft gehaald:freu: :freu: . Ze heeft nu vakantie en blijft wat langer in Duitsland. Ze heeft wel ambities om in een andere club te gaan werken. Zou dit binnenkort inderdaad GT zijn???
We zullen het zien, in ieder geval is ze zeker tot gehaktdag in PHG.
BR, Sonny
Willem2
3 juni 2006, 13:17
Dus ze zit nu in de PHG en bericht van Jansen kan weg...................
W2
Jorah Mormont
3 juni 2006, 13:25
Dus ze zit nu in de PHG en bericht van Jansen kan weg...................
W2
Ze ging informeren bij GT. Maar laten we afwachten wat ze gaat doen. Voorlopig zit Kasia zeker de komende week nog in PHG. Meerinfo: IM
BR, Sonny
Jorah Mormont
7 juni 2006, 23:03
Volgens haar eigen zeggen zit ze vanaf donderdag 8 juni in GT, samen met nog een vriendin. We zullen het a.s. vrijdag wel zien.
BR, Sonny
Jansen
7 juni 2006, 23:33
Volgens haar eigen zeggen zit ze vanaf donderdag 8 juni in GT, samen met nog een vriendin. We zullen het a.s. vrijdag wel zien.
BR, Sonny
Ja nu kunnen al deze berichten weg.
Maar hier is duidelijk een verschil:
Normaal gaan de klanten achter de dames aan.:o :o :o
Maar hier gaan de vrouwen achter de klanten aan.:rofl: :rofl: :rofl:
Jorah Mormont
10 juni 2006, 11:01
Kasia heeft het twee dagen geprobeerd in GT, echter het is haar niet bevallen. Inmiddels is ze weer vertrokken. Gisteren aan het einde van de middag stond ze samen met haar vriendin in de hal met haar koffer. Nog snel een zoen van haar gehad en verdwenen was ze. Waar naar toe???? Onbekend. Ze zal wel weer eens ergens opduiken.
BR, Sonny
Jansen
11 juni 2006, 23:11
Klopt Ik heb haar ook nog goedendag gezwaaid maar ze had die dag ook weinig zin om te werken.
Kijk als je bijna heel de dag met je vriendin achter in de tuin in een schommelstoel zit dan komen er ook weinig euro biljets langs.
En Kasia is Kasia niet als ze niet vlug weer ergens anders gaat kijken.
Ceejay
12 juni 2006, 14:40
Met mij is ze de zaterdag voor de zondag dat ze weg ging naar huis, mee wezen winkelen in Krefeld. Dan zie je pas wie ze echt is .....
Grtjes,
Coen.
Willem2
12 juni 2006, 15:31
Met mij is ze de zaterdag voor de zondag dat ze weg ging naar huis, mee wezen winkelen in Krefeld. Dan zie je pas wie ze echt is .....
Grtjes,
Coen.
Beste Coen,
Bedankt voor de mededeling dat ze van winkelen houdt (daarvan houden meer dames (en heren) ;) ) maar ik denk dat velen meer interesse erin hebben waar Kasia de komende week aan te treffen is . En dan bedoel ik in een club, privéhuis of andere betaalde seksgerelateerde inrichting want daar gaat uiteindelijk deze site om.
Dus als je daar ook info over hebt dan horen wij dat graag.
Willem2 :wink:
Ceejay
12 juni 2006, 22:39
Ze is de komende weken niet in Duitsland, maar is naar Polen terug om zich voor te bereiden op haar examens die over een week beginnen. En dan dus 2 weken duren en dan komt ze pas terug in PHG.
Coen.
Willem2
12 juni 2006, 23:04
Ze is de komende weken niet in Duitsland, maar is naar Polen terug om zich voor te bereiden op haar examens die over een week beginnen. En dan dus 2 weken duren en dan komt ze pas terug in PHG.
Coen.
Kijk daar kunnen we wat mee :freu:
Alhoewel eigenlijk niet want in de tussentijd moeten we op een houtje bijten ;)
Willem2 :wink:
Ceejay
13 juni 2006, 21:35
D'r zal toch nog wel één of ander kippetje meer rondlopen wat ook nog leuk is. Al is het maar om wat anders te proberen.
Jorah Mormont
13 juni 2006, 23:21
Ze is de komende weken niet in Duitsland, maar is naar Polen terug om zich voor te bereiden op haar examens die over een week beginnen. En dan dus 2 weken duren en dan komt ze pas terug in PHG.
Coen.
@ Ceejay,
Ga maar eens in FKK Oase kijken. Dan kun je zien hoe ze zich op haar examens voorbereid.
BR, Sonny
Jansen
14 juni 2006, 20:05
@ Ceejay,
Ga maar eens in FKK Oase kijken. Dan kun je zien hoe ze zich op haar examens voorbereid.
BR, Sonny
Ja en met haar vriendin is ze daar om op een ander houtje te bijten.
P.S. haar telefoon werkt ook nog ;)
Ik zie je morgen.:freu:
Ceejay
14 juni 2006, 21:48
Of ze heeft me voorgelogen of bij mij is er niets niet goed, kan iemand me zeggen wat voor kleur haar ze heeft, in de beschrijving staat blond, maar die Kasia die ik bedoel is zwart harig. Misschien een foutje van mij dan....hoop het niet dat ik zo dom ben geweest. Laat aub even weten hoe het zit.
Groet,
Ceejay.
Jorah Mormont
14 juni 2006, 21:51
De Kasia welke ik bedoel en waar dit draadje over gaat heeft toch echt blond haar, of eigenlijk geblondeerd. Ze heeft ook een tatoe op haar onderbuik (slang).
BR, Sonny
Ceejay
15 juni 2006, 14:13
Voor alle mensen die hierzo kijken voor Kasia, ik heb de verkeerde voor.
Sorry voor het ongemak, de blonde Kasia is de echte zoals bovenaan beschreven.
Groeten,
Ceejay.
Flipper
15 juni 2006, 15:53
Er zijn meerdere kasia`s in PHG heren. Ik ken er 5 waarvan er nog 3 actief zijn in PHG atm en twee zijn er blond en een is er donker.
Just so you know!!
:D
Jorah Mormont
20 juni 2006, 11:23
Bij nadere bestudering hier een tweetal correcties voor het formuliertje van Kasia
Geen C-cup maar B-cup
Wel tatoe, n.l. draakje op haar onderbuik.
BR, Sonny
Jorah Mormont
4 augustus 2006, 20:19
Haarkleur/-lengte : Blond / Steil Half Lang
Lengte dame : 1.65m
Postuur/Cupmaat : Normaal / B
Nationaliteit/Taal : Pools / Engels, beetje Duits
Leeftijd : 21
Tatoeages/Piercings : ja draakje op haar onderbuik
Service: PMC, PZC, NMC, Tongzoenen, Beffen
Voordelen: Houdt van Tongzoenen en Beffen
Nadelen: niet kunnen ontdekken
Tijdsduur :
Heeft hiervoor gewerkt als Kasia http://www.ijsberenforum.nl/forum/showthread.php?p=4592#post4592 in PHG
Sinds gisteren weer actief in Oase.
Jorah Mormont
4 december 2006, 22:07
Katarinka (Kasia) is sinds enkele weken weer werkzaam in Artemis in Berlijn.
O.a. daar ook te vinden: Ola (ex-PHG) http://www.ijsberenforum.nl/forum/showthread.php?t=528 Carola (ex-Oase), http://www.ijsberenforum.nl/forum/showpost.php?p=14903&postcount=1
BR, Sonny:wink:
Note W2 : Alles verplaatst
Forza...germania
10 juni 2007, 18:43
Verplaats maar weer naar Oase:eek:
Jorah Mormont
23 juli 2007, 22:13
Kasia inmiddels weer terug in Artemis in Berlijn.
BR, Sonny:wink:
Knabbel
17 augustus 2007, 21:48
Kasia inmiddels weer terug in Artemis in Berlijn.
BR, Sonny:wink:
Waar ze het nog zeer naar haar zin heeft kennelijk. Wel over 2 weken even op vakantie. Ook leuk was haar reactie toen we haar aanspraken en aangaven haar te kennen uit PHG: "Did we fuck??" :D
Willem2
18 augustus 2007, 17:10
"Did we fuck??" :D
No we did only Klausen :D ;) :wink:
Big30
17 januari 2008, 17:37
Kasia zal hedenavond rond 20u in de Villa arriveren ;):freu:;)!
:wink::wink:
Big30
Jansen
17 januari 2008, 23:26
Ja Kasia is samen met een andere Poolse dame vanavond gekomen om te werken.
Of ze blijft dat weet ze nog niet maar vrijdag in ieder geval wel.
En als ze weggaat dat horen we het wel van de gene die haar weer wegbrengt.:rofl:
Jorah Mormont
18 januari 2008, 07:34
De grote verassing van gisteren. Kasia is weer terug in NRW! Ook deze dame is reislustig en heeft de komende tijd gekozen om het eens in VV te proberen.
Nadat ik persoonlijk door haar was ingelicht dat ze gisterenavond zou beginnen kon ik de verleiding niet weerstaan om een tweede bezoek aan VV te brengen. We kwamen nagenoeg gelijktijdig de club binnen;) We hadden elkaar weer veel te vertellen en natuurlijk haar uitgenodigd voor een kamerbezoek. We hadden kamer 4. Dit was een geweldige mooie grote kamer met Wc en ligbad. Nou, we hebben van alle faciliteiten gebruik gemaakt.
Kasia had ook een vriendin uit Artemis bij zich. Haar naam: Dorota (http://www.ijsberenforum.nl/forum/showthread.php?t=9576).
Net zoals we het bij Emmy/Elly (http://www.ijsberenforum.nl/forum/showthread.php?t=2646)gezien hebben, is ook Kasia wat pondjes aangekomen. De twee dames hebben nagenoeg hetzelfde figuur.
Kasia kijkt het even aan in VV, maar haar eerste indruk van de club was zeer positief. Helaas waren er gisteren niet zoveel ijsberen, dus haar verdiensten vielen de eerste avond wat tegen (dit was ook voor de andere dames zo). Ze verwacht wel dat ze hier een tijdje zal blijven:freu:
Sonny:wink::wink:
Picasso 1
20 januari 2008, 19:24
Ben gisteren met haar naar de kamer geweest. In een van de gangen sprak ik haar aan en ze plaatste haar hele lichaam tegen me aan. Ik kon er geen weerstand aan bieden :rofl:. In de kamer was het pure porno. Eerst uitgebreid langdurig diep tongzoenen en met diep bedoel ik ook ERG diep :eek:.
Tijdens het neuken was er een moment waar die bij mij wat slapper werd :redface:. Ze haalt hem er gewoon uit en begint met pijpen zo rechtstreeks uit het poesje, vervolgens weer door:fuck:.
Aan het einde van de sesie kwam het aan op een FT. Ik gaf aan tegen de muur te willen staan zodat zij op haar knieen door kon pijpen. Ze pijpte me klaar terwijl ze me geil bleef aankijken. Ik dacht dat ze meteen zou stoppen na het klaar komen maar nee hoor, door blijven pijpen met een grote hoeveelheid sperma in haar mond.
Ze wilde weer tongzoenen terwijl ze haar mond niet had geleegd maar ik :nee::nee::nee:. Na het opfrissen en gezamenlijk onder de douche nog verder gekust en elkaar lekker verder geteased.
Ik kan niet begrijpen dat zij ook een Sonny meisje is :green_smi. Het is meer een Jansen meisje...
Jansen
20 januari 2008, 19:55
Ben gisteren met haar naar de kamer geweest.
Ik kan niet begrijpen dat zij ook een Sonny meisje is :green_smi. Het is meer een Jansen meisje...
Ja is ze ook en ik heb haar woensdag gesproken. maar niet iedereen kan met Jansen mee. ;):green_smi
Het is nog niet zeker dat ze blijft maar dat zien we woensdag wel.
Jorah Mormont
20 januari 2008, 20:55
Ik kan niet begrijpen dat zij ook een Sonny meisje is :green_smi. ...
Is gewoon een kwestie van de dame goed temmen:green_smi
Ik knuffel altijd met Kasia:happy:
Sonny:wink::wink:
Jorah Mormont
20 januari 2008, 21:46
Het is nog niet zeker dat ze blijft maar dat zien we woensdag wel.
Ze zal tot 25 januari in VV blijven. Dus a.s. woensdag is ze er ook.
Sonny:wink::wink:
Jansen
22 januari 2008, 23:01
Ze is maandag al weer vertrokken naar Artemis.
Ja deze dame heeft het na een paar dagen al weer gezien.:teuflisch
Jorah Mormont
23 januari 2008, 01:02
Ze is maandag al weer vertrokken naar Artemis.
Ja deze dame heeft het na een paar dagen al weer gezien.:teuflisch
Artemis ging niet, ze werkt nu weer in Oase. Wordt gezellig zaterdag;) Kasia en Agnieszka...............:green_smi
Sonny:wink:
Jorah Mormont
17 november 2008, 20:41
Momenteel heeft deze blonde Poolse haar heil gezocht in FKK-Paradise in Echterdingen-Lindfelden. Daar heet ze Katarinka:D
Sonny:wink:
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.