Inloggen

Volledige versie bekijken : Bianca (Poolse, ook YY, ex-PHG)



Willem2
18 oktober 2005, 22:29
Naam : Bianca

Haarkleur/-lengte : Bruin haar

Lengte dame : 1.73m

Postuur/Cupmaat : Normaal tot slank, D - Cup ( Siliconen)

Nationaliteit/Taal : Poolse, duits , engels

Leeftijd : 28 - 32jr

Tatoeages/Piercings :

Service : NMC,PZC, FT, zoenen, beffen

Bijzonderheden : PHG, VV, GT

Horny_one
18 oktober 2005, 23:39
5 juni 2004

De zaterdagavond van 5 juni afgesloten met een door Willi69 bewonderde topper.. Bianca. Ik had haar al vanaf het eten op het oog maar moest eerst op krachten komen. Dit duurde tot ongeveer half 11 toen ik met Willem en Tanis in de bar stond en ik Bianca zag voorbij komen. Tanis, die ook de hele avond stond te twijfelen of hij met Leona, Miriam of Bianca zou gaan, kreeg geen enkele kans toen ik Bianca meteen aansprak om naar de kamer te gaan. Voor Willem scheen het een gewoon ritueel van mij geweest te zijn: Dame komt voorbij, Horny_one draait mee met zijn hoofd en spreekt haar meteen aan, dame verdwijnt en komt terug met sleutel.... dit alles in 1 minuut tijd.

Bianca komt in het begin wat stroef over maar deze arrogantie verdwijnt al vlug... Het zoenen was heel voorzichtig en al vlug ging ze naar beneden om daar mijn kleine spijker te inspecteren... Erg veel zin had deze er nog niet in en om een beetje evenwicht in de inspanningen te brengen stelde ik positie 69 voor. Hierbij elkaar lekker verwend.... ik kreeg de smaak te pakken en vroeg aan Bianca of ze op haar rug wilde gaan liggen en heb haar een kleine tiental minuten gebeft.... Dit tot het zover was bij haar.... 1-0 voor Polen. Hierna had mijn kleine jongen er weer volop zin in... in de cowgirl positie kijkt Bianca je recht in de ogen, echter zonder veel passie... Hierna gewisseld en in de doggy style positie haar stevig doorgeneukt... dit maal echt stevig en langdurig.... :P ;D In de tweede helft dus toch de gelijkmaker gemaakt... 1-1 wat de orgasmes betreft. Beter dan die mannen in Amsterdam dezelfde avond.

Bianca werkt normaal gesproken tegenwoordig door de week... dus niet meer op de vrijdagavond zoals eerder vermeld. En ze hield inderdaad haar schoenen aan in bed.

Zeker een herhalingsbezoekje waard.

15 juni 2004

Op de dinsdag van 15 juni na de bekende voorbereidingen uiteindelijk de bar binnen gelopen met bepaalde bedoelingen... Had al eerder even weer een glimp opgevangen van Bianca en ze zag er weer lekker uit.

even geinformeerd tot hoe laat ze er die avond zou zijn en dat was slechts tot 20.00 uur. Met de kleine wijzer op de 6 en de grote helemaal bovenaan betekende dit dat het rap moest gaan gebeuren. Anders was ze er weer vandoor en was het einde van haar dienst al in zicht.

Op de kamer houdt Bianca wel haar schoenen aan wat toch wel een dominant gezicht geeft. Maar deze Bianca is ook heel lief, al heeft ze soms wat een arrogant blikje in haar ogen. Daar even doorheen prikken en je hebt er een leuke bedgenoot aan. Ze liet mij genieten door een FT tje. Lekker zoenen vooraf en achteraf en een massage geven. Prima opening van de dinsdag op de kamers.

Later nog een paar keer met haar geweest. Indien ik haar weer tegenkom dan beslist weer het volgende woord: "Schlüssel"!!

Bokito8
30 januari 2006, 21:35
ja bonkie was ook nog op maandag in de gt
heb bianca ook gehad toch een super ervaring
verder was er niets bezonder toen van de oude
wijfies 35plusers en nog ouder niks voor bonkie

Knabbel
2 februari 2006, 10:50
Ik heb haar ook wel op andere dagen gesproken maar ze is voornamelijk dus begin van de week in GT

Knabbel

Randy
1 maart 2006, 23:45
Bianca is een fraai Pools exemplaar, echter in Duitsland opgegroeid. Een fraai gezicht, een heerlijk figuur, alle kans op een Optick Fick, zeker omdat ze ook nogal jagende was in de kino. Maar schijn bedriegt, Bianca is een heel vriendelijk type, zoent heerlijk, en is verder ook lekker actief. Begonnen met een lekker zoenpartij, begon ze daarna toch naar het zuiden af te zakken, en enthousiast te pijpen, mit Handeinsatz, zoals de Duitsers zo fraai zeggen. Dat voelde niet verkeerd, alleen moest ik haar af en toe wat afremmen. Geen probleem. Blijkbaar vond ze dat ze zelf toch wat te kort kwam, want uitnodigend draaide ze haar onderlijf boven mijn gezicht. Zo'n uitnodiging sla ik niet af, en vrolijk gingen we in 69 verder. Toen het me iets te vlot ging, heb ik haar even laten stoppen, en ben verder gegaan haar te verwennen. Uiteindelijk krijg ze kleine Randy weer te pakken, en zijn we met een heerlijke FT geëindigd. Lekker nageknuffeld, en gekletst. Ze vroeg of ik ook favoriete dames had (jawel) en of zij daar nu ook bijhoorde? Nog niet, maar wie weet na de volgende keer? Want die volgende keer zal zeker komen.

PS: ze heeft heel lang haar, zeker niet kort.

Wagons-Lits
2 maart 2006, 09:28
Bianca is inderdaad van maandag tot woensdag in GT en zo dus ook afgelopen woensdag. Ik heb met haar kennisgemaakt, even de boot afgehouden (inderdaad ook uit angst voor de bekende 'Optikfick'), maar allez, het liep lekker dus we zijn kamer 3 ingedoken. Fijn, die spiegels :teuflisch .
Bianca is een toppertje, alles zit goed bij haar en we hebben er een gezellig uurtje van gemaakt. Herhalingskans levensgroot.

maar nu:
De heren lezertjes hoeven zich de komende 6 weken niet naar Brueggen te begeven om haar te ontmoeten, want ze zal even uit de roulatie zijn voor een kleine kosmetische ingreep. Ongelofelijk: een van de mooiste meiden van de tent, met prima borsten, laat er siliconen bijkzetten. Dood- en doodzonde vind ik het.

W-L

Pim
2 maart 2006, 14:20
Bianca is inderdaad van maandag tot woensdag in GT en zo dus ook afgelopen woensdag. Ik heb met haar kennisgemaakt, even de boot afgehouden (inderdaad ook uit angst voor de bekende 'Optikfick'), maar allez, het liep lekker dus we zijn kamer 3 ingedoken. Fijn, die spiegels :teuflisch .
Bianca is een toppertje, alles zit goed bij haar en we hebben er een gezellig uurtje van gemaakt. Herhalingskans levensgroot.

maar nu:
De heren lezertjes hoeven zich de komende 6 weken niet naar Brueggen te begeven om haar te ontmoeten, want ze zal even uit de roulatie zijn voor een kleine kosmetische ingreep. Ongelofelijk: een van de mooiste meiden van de tent, met prima borsten, laat er siliconen bijkzetten. Dood- en doodzonde vind ik het.

W-L

Dat is toch zonde van deze mooie vrouw. Kan dan helemaal niemand dit nog tegenhouden :mad: .
Deze vrouw heeft een heel mooi figuur en daar hoeft een arts niks aan te verprutsen. De arts die haar gaat behandelen is eigenlijk een crimineel.

Wagons-Lits
2 maart 2006, 14:25
Dat is toch zonde van deze mooie vrouw. Kan dan helemaal niemand dit nog tegenhouden :mad: .
Deze vrouw heeft een heel mooi figuur en daar hoeft een arts niks aan te verprutsen. De arts die haar gaat behandelen is eigenlijk een crimineel.

Dat vind ik ook. Ik was stomverbaasd tien ze het me vertelde. Ze heeft het totaal niet nodig. Maar als ijsbeer kan je haar niet tegenhouden. En als zij denkt dat de concurrentie scoort door vrolijk topless met siliconen rond te lopen....

W-L

bitchhunter
28 maart 2006, 12:50
GT im März
Anfang März – ich glaube es war der 09. – hatte ich eine gute Gelegenheit das GT zu besuchen.
Es war bereits 21.00 Uhr und ich sah keine meiner Favoritinnen. Ich beschloss es mit Bianca zu probieren.

Bianca ist (Kenner der niederrheinischen Saunaclubszene wissen das sicher längst) sehr gut.
Sie kümmerte sich um mich wie ein frisch verliebtes Mädchen.
Niedlich wie sie die enttäuschte spielte weil es beim ersten Mal zu schnell ging.
Aber die Zeiten als ich solche Aussagen (halbwegs) für bare Münze nahm
liegen schon über zwei Dekaden zurück.

Beim ersten Mal ging es aber wirklich recht schnell. Kein Problem.
Es war ja genug Zeit, Energie und Geld für eine zweite Runde.
Die wurde dann auch recht unterbrechungsfrei von ihr eingeläutet.
Das fand ich gut. Viele Damen reden zwischen den Nummern zu viel und zu lange.
Sie tat es nicht.

Bei der zweiten Nummer durfte ich erleben wie gut sie oral werkelt.
Bianca hätte eigentlich Saxophonspielerin werden sollen.
Aber wenn ich genauer darüber nachdenke, bin ich über ihre Berufswahl dennoch froh.
Gute Musik ist ja schön aber guter Sex ist bei normalem Hormonpegel
immer besser als gute Musik.

Bei so viel Kunstfertigkeit habe ich sie auch gar nicht weiter unterbrochen
– schließlich bin ich kein Kunstbanause. Das Konzert dauerte recht lange und das Finale war furios.
Meinen flüssigen Applaus nahm sie an und auf gab mir eine kleine Zugabe indem sie
weitermachte bis meine „standing ovations“ verklangen. Nettes giveaway.

Fazit: Bianca bietet sehr guten Sex und versucht wirklich ihrem Gast ein
positives Gefühl zu vermitteln. Auch zwischen und nach dem Sex.

Ich denke das GT hat mit Bianca ein Mädel dass es versteht
Gäste zu Stammgästen zu machen.

Gruß
bitchhunter

Willi69
28 maart 2006, 18:04
Bericht vom Januar 2004:

Schon mehrfach war wir im PHG Bianca aufgefallen, von der Figur her eine Mischung aus Dilara und Vivian, also sehr durchtrainiert. Das Gesicht wirkt immer etwas mürrisch bzw. desinteressiert, ich hätte sie glatt als Flop eingeschätzt. Zu erkennen ist sie meist an dem Body im Tigerlook, den sie gerne trägt. Auffallend auch die Brüste bzw. das Dekolletee (schreibt sich jetzt wirklich so!), die stark push-up-gestützt wirken. Na ja, es war schon spät, die Auswahl nicht mehr so groß, die holländischen Kollegen hatten ganz passable Beurteilungen abgegeben, da sah ich sie zufällig im Duschraum, nackt bis auf die Schuhe. :rolleyes: Und - Überraschung - die OW war wesentlich größer als vermutet und gab zu keiner Kritik Anlass, ein sattes B mindestens.

Name: Bianca
Haarfarbe/-länge: brünett, halblang
Größe: ca. 170 cm
Figur: schlank, schöne OW (echt), sehr gut proportioniert
Herkunft/Sprache: Polen, fließend Deutsch mit minimalem Akzent
Geburtsjahr: 1979
Tattoos/Piercings: ---
Service: sehr gutes und feuchtes Frz. mit EL, zögerliche ZK, FT möglich
Sonstiges: glatt rasiert
Lebenslauf: vorher im Atlantis

Obwohl ich mir ja eigentlich Last-Minute-Aktionen abgewöhnt habe, war ich plötzlich wieder unentspannt und buchte sie trotz der vorgerückten Stunde, es war schon nach 0:30 Uhr. Erst sah es so aus, als könnte die Schlüsselfrage ein Problem werden, aber eine Hütte war noch frei. Da wir etwas unter Zeitdruck standen, lief alles im Zeitraffer ab, aber immerhin gab´s noch Küsschen und Streicheleinheiten, ehe Bianca sich den unteren Körperregionen widmete. Und das Frz. hatte es wirklich in sich, schön feucht und fest, mit wenig Handeinsatz. Da musste ich mich wirklich beherrschen, damit der Spaß nicht unnötig kurz wurde. Dieser Körper, dieser Blick... :p

Also zügig einen Stellungswechsel eingeleitet und mich um ihre glattrasierte Mumu gekümmert. Die schmeckte wirklich gut, während Bianca sich ihre Brüste massierte. Oh Mann, dieser Anblick! Fingern ist nicht so ihr Ding, dafür gab´s noch einen echten! Orgasmus. Für den sie sich auch bedankte und auf einen Krampf im kleinen Zeh hinwies. Sie revanchierte sich mit einer gekonnten FT-Einlage, wobei das Sperma leider etwas zügig entsorgt wurde. Noch etwas Streicheln und AST, dann mussten wir auch schon gehen.

Fazit: auch wenn sie wegen der knapp bemessenen Zeit ihr Repertoire noch gar nicht richtig ausspielen konnte, war das HOT-Potenzial schon klar erkennbar! Kleine Minuspunkte noch am Rande: Bianca ist zwar erfrischend ehrlich, manche Bemerkung ist aber taktisch unklug. Und die Küsse könnten etwas intensiver sein. Auf jeden Fall freute ich mich schon auf den nächsten Freitag. :freu:

Willi69
28 maart 2006, 18:10
Bericht vom Februar 2004

Hallo zusammen,

der letzte PHG-Besuch endete gut mit Bianca, der aktuelle sollte auch gut anfangen. Da ich tagsüber gut gegessen hatte, konnte ich erstmals freiwillig auf das Abendessen verzichten und gleich in medias res gehen. Zur Auswahl standen Bianca und Bianca, ich entschied mich dann für Bianca. :D Diesmal trug sie einen weißen transparenten Einteiler, der auch nicht übel aussah. Wir erwischten ein schönes großes Zimmer, wo wir genug Platz zum Austoben hatten. Diesmal konnten wir uns auch Zeit lassen, notfalls den ganzen Abend.

Zuerst nett geklönt und gestreichelt, dann gab´s wieder das gute Frz. Die Nudel stand stramm wie eine Eins, und nur durch abschweifende Gedanken konnte ich eine vorzeitige Explosion verhindern. Anschließend durfte ich wieder ihren Körper genießen, und wieder gab´s einen Orgasmus, diesmal wohl ohne Krampf. Kurze Zeit später kam ich dann in ihrem Mund, das Ergebnis wurde leider wieder recht zügig ausgespuckt. Dann netter AST, der gleichzeitig auch PST war, denn durch ihre Berührungen angeregt, tat sich bei mir schon wieder einiges, in der Hose kann man nicht sagen, da ich ja keine an hatte. Sie setzte die Frz.-Lektion fort, die ich nach dem ersten Druckabbau auch wirklich genießen konnte, Bianca war leider noch zu empfindlich für eine weitere Lecktion. Daher in die Hündchenstellung gewechselt und schön durchgepoppt. Bei dem Anblick ließ das Ergebnis auch nicht lange auf sich warten und fand sich im Gummi wieder. Eine wirklich entspannende Übung... :rolleyes:

Ich kann mich nur an ein weiteres Erlebnis erinnern, bei dem ich innerhalb einer Session 2x gekommen bin, das war vor einigen Jahren auch im PHG mit Yvonne, einer Ex-Schloß-Dame. Hab damals für 2x FT in einer halben Stunde 100 DM bezahlen müssen, diesmal war es etwas teurer, aber immer noch sehr preiswert.

Den Rest des Abends verbrachte ich mit Massage (1x), Pizzaessen (2x), Saunieren (3x) und Quatschen (viel). Pizza wurde 2x angeliefert, jeweils 4 Bleche. Erst ab Blech 8 wurden gewisse Ermüdungserscheinungen sichtbar.

Für eine dritte Runde war Bianca zu müde, und da ich mir den Abend nicht noch mit einem potentiellen Flop versauen wollte, verzichtete ich auf weitere Kontakte. Der nächste Freitag kommt bestimmt...

Da sich der sehr gute Gesamteindruck bestätigt hat, habe ich eine Aufwertung mit http://www.kneller-gifs.de/anims_x1/t/a_t_ho02.gif vorgenommen. :lostit:

Wagons-Lits
29 maart 2006, 06:17
Als dat 'onze' Bianca is, is ze snel terug. Ze had tot zes weken rust aangekondigd. Ik hoop dat de ingreep geslaagd is, niet te pijnlijk was en dat het effect niet te overdonderend is (met Moni had ik persoonlijk ook al esthetische bezwaren).

Of zou ze naar ons geluisterd hebben en niet gegaan zijn ? Zou de eerste dame zijn die eens een advies van een man opvolgt :rofl: ...

W-L (die het morgen eens aan zal zien - en misschien even voelen)

bitchhunter
29 maart 2006, 17:14
@ alle interessierte
Ich war mit Bianca am Donnerstag den 02.03. und nicht wie oben von mir gepostet am 09.03. Wer soll auch ahnen dass das so wichtig sein könnte. Mea culpa maxima.
Gruß
bitchhunter

Jack42
6 juli 2006, 23:11
Ik ken Bianca al uit haar PHG tijd maar we waren nog nooit samen op een kamer beland, tot gisteren. Bij binnenkomst haar al snel gespot en ze zag er heerlijk uit. Ze liep topless rond en haar boezem beviel me erg goed. Een maatje meer tegenwoordig maar ik heb geen hekel aan sili's. Ze knikte al meteen naar me en ben even een praatje met haar gaan maken.
Een leuk gesprek en meteen maar een afspraak met haar gemaakt om later op de dag naar de kamer te gaan. Na een ontbijt en wat zonnen met
haar naar de kamer vertrokken.
Daar volgde een heerlijke vrijpartij waarbij ze me heerlijk verwende en de juiste plekjes wist te raken. Ook liet bianca zich goed verwennen en het is toch heerlijk om met zo'n mooie meid te mogen stoeien. Uiteindelijk heeft ze het met een FT afgemaakt.
Bij haar zeker geen tijdsdruk en nog lekker liggen nakletsen en kriebelen tegelijk.
Bianca zeker voor een eerste keer goed te noemen en daarom dan ook een wiederholungsfaktor van 100%.

Groeten Jack42

Rob10
2 augustus 2006, 19:26
Ooit in een ver verleden deze schoonheid aangesproken in PHG en vandaag is het er echt van gekomen in GT, vriendelijke meid met een super lichaam nog steeds en de service is toppie op de kamer. Wiederholungsgefahr inderdaad 100%:D

Rex
24 december 2006, 20:08
Afgelopen vrijdagavond kon ik haar eindelijk weer eens na lange tijd voor me zelf hebben, heerlijk.

Bianca ziet er echt lekker uit. Pijpen is echt geweldig te noemen en als ze dan in 69 met die heerlijke (volle) billen
over je heen ligt dan is het dubbel genieten wannneer je haar heerlijke kutje kan likken...........:rolleyes:

Verschillende standjes doorgenomen en uiteindelijk in doggie heerlijk klaargekomen.
Weer heerlijk genoten van deze lekkere geile dame. :fuck:

jorissiro
30 januari 2007, 21:00
Op vrijdag 26/1 eindelijk nog eens in GT geraakt. Als je daar een tijdje niet meer geweest bent moet je toch even klimatiseren. Dus na een aantal drankjes en uurtjes vond ik het wel tijd om iets fysisch zwaarder te doen. Omdat het al een tijdje geleden was wist ik dat het niet verstandig was om onmiddellijk met een 'topper' naar de kamer te trekken, maar wat doe je als Bianca je aanspreekt :hammer:

Uiteindelijk met haar als eerste van de dag op de kamer beland en ik kan vrij kort zijn (want dat was het voor mij ook :heul: ). Ik was veel te opgewonden om mij al onmiddelijk door zo'n klassedame onder handen te laten nemen waardoor het feestje ook veeeel te snel opgelopen was :huch:

Maar, ik moet zeggen dat Bianca echt een aangename dame is waar je ook leuk mee kan praten en na onze eerste kennismaking hoopte ik ook op een tweede afspraak later op de de dag/avond. Alleen is dat er niet meer van gekomen omdat ik haar niet meer gespot heb na 18.00u

Maar ze staat zeker op m'n lijstje voor de volgende keer.

Rex
18 februari 2007, 20:39
Afgelopen vrijdag avond ook weer van Bianca mogen genieten.

Wat kan deze meid toch heerlijk pijpen en als je dan op een gegeven moment in 69 bezig bent, wil je maar 1 ding.
Haar heerlijk in zo veel mogelijk standjes berijden. En dat heb ik dus dan ook gedaan. Bianca is gewoon (heel) lekker...........:fuck:

Jack42
25 februari 2007, 15:18
Bij binnenkomst Bianca meteen gezien in de omkleedruimte en wow wat zag het er allemaal weer heerlijk uit. Was al een tijd geleden dat ik haar gezien had en dat vertelde ze mij ook meteen. :eek:
Na de lunch dan ook met haar naar een hutje vertrokken en een heerlijk half uur met haar gehad.
Aan Bianca heb je een hele goeie en ze is en blijft een topper voor mij.

Groeten Jack42

Igor-Ergaster
9 april 2007, 21:52
Woensdag 4 april was Igor samen met zijn maatje Randy in GT. In de ochtend was het nog heel rustig en de dames zaten rustig te wachten. Na de lange rit eerst een kopje koffie en een broodje. Ondertussen kijken de dames :mad: je al aan of het nog lang duurd voordat je op hun avances ingaat. Achter mij zat Bianca een hele mooie meid die niet langer kon wachten en mij maar op de kruk van achteren te pakken nam. Omdat Randy pas later zou komen en zij er heerlijk uit zag meteen maar naar de sleutel gevraagd. Met Bianca een heerlijk uurtje gehad ze kan lekker vrijen en het pijpen heeft ze van een goede porno film af gekeken. Kortom wel een aanrader :fuck: .

Wat mij wel op valt over de gehele dag dat er een bepaalde druk is. De dames willen je toch na een kort gesprek de kamer op hebben. Als je dan niet snel genoeg reageer gaan ze weer op het volgende slachtoffer af. Zelf ga ik liever naar Partytreff Dorsten :love: en daar merk je die druk niet, dan probeer ik de dames te versieren/intreseren en dat vind ik leuker :freu: .

Igor

Rex
10 juni 2007, 20:20
Afgelopen donderdag wederom weer een keer heerlijk genoten van deze GT Topper Bianca.
Wat kan deze dame toch geweldig pijpen:rubbel:

flens
16 juni 2007, 14:47
auch diese Dame will scheinbar am liebsten Dreier machen, ist laufend mit ihrer Freundin (auch mit Silli-Tüten) zusammen. Ach ja, wie heißt denn diese Freundin, weiß das einer ? Etwas älter, dunkle Haare, wie gesagt Sillis.....

Aber Bianca macht wohl immerhin auch noch Solodates.

Bennie.C
19 oktober 2007, 15:23
Er is al weer een tijdje niets geschreven over Bianca dus denk ik dat deze dame het verdient om weer even bovaan in de lijst te worden geplaatst. Afgelopen dinsdag weer een heerlijke sessie met haar gehad in GT.

Zoals bekend een vriendelijke lekkere dame met top service. Ik kan haar iedereen aanraden.

Samstagabendgast
28 november 2007, 22:52
Deze keer was het weer tijd om een kortstondig huwelijk aan te gaan met Bianca. Bianca ken ik al heel lang en is duidelijk een vaste waarde voor mij. Gewoon altijd goede service en een aardig gesprek op de kamer.

Flurkman
4 maart 2008, 23:26
Héél sympathieke jongedame... Zal intussen al bijna 30 zijn zeker? Een goeie wijn verbetert ook met de jaren...

Tja, een echt heisses Luder, zo kan je haar ook omschrijven, eens je met haar op de kamer bent. Heet, maar wel heel lief. Aangename babbel ook. Is bovendien goed bevriend met een van mijn all time favourites: Angelika/Angie (ook Pools, wonend in Düsseldorf, en met "kunst" bezig...).

Ik geloof niet dat ik op m'n 30ste al even volwassen was als Bianca... Mooie, lekkere en lieve meid.

RAUL7
11 augustus 2008, 11:31
Afgelopen donderdag net voor etenstijd stond ze buiten langs mij. Hallo Bianca, ga je dadelijk eten, zei ik :eek:?
Hoe ken jij mijn naam antwoordde zei :confused:? Een vriend (Rex, tja vriend :confused:, :D) van mij gaat regelmatig met jou op kamer.
Waar is die vriend, vroeg ze? Thuis, antwoordde ik! Dan kun jij toch met mij de kamer opgaan? Ok, zei ik en weg waren we :freu:!
Ze zoent heerlijk :p. Pijpen kan ze ook fantastisch :freu:, deepthroat, eikel en teelballen likken, wat was het toch lekker.
Daarna in 3 standen :fuck: (cowgirl, doggy, missionaris) :freu:! Het was een heerlijke sessie :D!

Voor de liefhebbers, ze vertelde me dat ze van maandag tot donderdag werkt (van 11 tot 18uur).

:wink:

Tiga
14 oktober 2008, 17:58
Voor de liefhebbers, ze vertelde me dat ze van maandag tot donderdag werkt (van 11 tot 18uur).

:wink:

Bianca heb ik al vaak gezien en ik kende haar nog van in PHG. Zondag (!)eindelijk een keer met haar naar de kamer geweest en het was erg goed. Pijpen kan nauwelijks beter. Herhalingsgevaar zeer hoog.

kempie
17 oktober 2008, 20:00
Ben afgelopen zondag ook bij deze bianca geweest en fantastiche ervaring. Had nog m'n twijvels maar die waren echt ongegrond.

Top.

Knabbel
19 oktober 2008, 09:57
Bianca heb ik al vaak gezien en ik kende haar nog van in PHG. Zondag (!)eindelijk een keer met haar naar de kamer geweest en het was erg goed. Pijpen kan nauwelijks beter. Herhalingsgevaar zeer hoog.

Je moet haar ook nog kennen van FKK World. Het zal zo'n 3 jaar geleden zijn dat ik daar samen met Tiga was, en tot ieders verbazing kwamen we ineens Bianca tegen die net nieuw begon daar. Van de gelegenheid gebruik gemaakt om haar dan maar eens door het complex te leiden, waardoor we uiteraard ook in de ruime tuin aankwamen. Het was laat op de avond en donker, maar nog lekker warm, waardoor het kwam dat ik zomaar ineens een nummertje met haar in de tuin aan het maken was. Ik bedoel eigenlijk dat ik me daar zeer vakkundig door haar heb laten pijpen. Leuke ervaring in alle opzichten!

Samstagabendgast
10 november 2008, 22:03
Volgens mijn info is ze echt werkzaam in Villa Vertigo ;).

liefhebber
10 november 2008, 22:42
ALS je donderdag 6-11-2008 in de Villa geweest zou zijn dan was er een grote kans geweest dat je Bianca tegen het mooie lijf was gelopen....

't blijft een snoepje, die wil je aflikken (tjeezuswanjetsers!)

:wink:

thesickboy
11 november 2008, 08:55
Dame voorlopig verplaatst naar VV, we zien wel wat zij en haar borsten in de toekomst doen...

:wink:
TSB

laurent74
12 november 2008, 17:14
Dame voorlopig verplaatst naar VV, we zien wel wat zij en haar borsten in de toekomst doen...

:wink:
TSB

Volgens beren van youppie, was zij gisteren (11/11) weer in GT.

Toppie
20 november 2008, 12:51
Ik heb Bianca ook op 12-11 en 18-11 gewoon ouderwets door den GT zien huppelen.

Toppie
26 november 2008, 09:02
En gisteren was ze ook weer in GT, dus mss beter om dit topic weer terug te plaatsen naar GT..?

Mink
26 november 2008, 22:33
..en vandaag ook weer in GT. Ze vertelde mij dat ze de komende tijd een beetje heen en weer blijft hoppen. Begin van de week in GT, eind van de week in VV (dan is daar ook wat drukker en dus te arbeiten).

Mazzel,
Mink

Rex
26 november 2008, 22:49
..en vandaag ook weer in GT. Ze vertelde mij dat ze de komende tijd een beetje heen en weer blijft hoppen. Begin van de week in GT, eind van de week in VV (dan is daar ook wat drukker en dus te arbeiten).

Mazzel,
Mink

Betekent dit dat Bianca dus donderdag en vrijdags in VV is, want dan ga ik mijn plannen voor a.s. vrijdag wijzigen............

Rex
30 november 2008, 22:31
Voor de zekerheid heb ik vrijdag maar even naar GT gebeld om te vragen of Bianca er was. En jazeker ze was er. :rolleyes:

Omdat ik weet dat Bianca meestal rond 7 uur naar huis gaat, wilde ik voor die tijd zeker met haar naar de kamer. Ik arriveerde laat in de middag en de parking stond zoals gewoonlijk weer stampesvol. Bij binnenkomst zag ik de drukte tegemoet. Na het douchen snel ff wat drinken en op zoek naar Bianca.
Na een rondje te hebben gelopen kwam ik haar tegen. Kort praatje en hup de kamer op met deze heerlijke meid.:love2:

We begonnen heerlijk te tongzoenen en ik was weer even in dromenland. Ondertussen speelde ik met haar heerlijke borsten en sabbelde als een klein kindje aan haar tepels. Niet veel later begon ze me heerlijk te pijpen ( daar is deze dame een miracle in) en weer was ik in dromenland. Haar op een zeker moment in 69 gepositioneerd en lassie z'n werk laten doen. Omdat ze zo lekker kan pijpen is het heel moeilijk om in te houden en niet binnen de kortste keren super snel klaar te komen. Daarom haar in missionaris heerlijk gepenetreerd en uiteindelijk haar in doggy heerlijk bereden en klaargekomen.:fuck::rubbel:

Eigenlijk zou Bianca mijn al time favourite moeten zijn, maar ja dat zijn er meerdere. Dat ze voor mij een vaste waarde is en blijft is zeker een feit. :luvlove:

José Beauvit
6 december 2008, 22:17
She was in Golden Time last thursday.

royke86
9 december 2008, 22:38
ze was vandaag weer gewoon in GT, ze had het alleen niet zo druk volgens mij

Big30
11 december 2008, 23:01
@Sonny,

Zagen we deze dame vrijdag en woensdag in VV?? Het ging om een Bianca en ik weet zeker dat ik haar ergens anders reeds heb gezien.

:wink::wink:

Jorah Mormont
11 december 2008, 23:07
@Sonny,

Zagen we deze dame vrijdag en woensdag in VV??

:wink::wink:

Om eerlijk te zijn weet ik niet wie deze Bianca is. Net wel een andere Biance beschreven, die dame welke ik gisteren haar naam vroeg. Ook dat is op het moment een vaag verhaal. Ik krijg last van vergeetachtigheid:confused:

Sonny:wink:

Big30
11 december 2008, 23:10
Om eerlijk te zijn weet ik niet wie deze Bianca is. Net wel een andere Biance beschreven, die dame welke ik gisteren haar naam vroeg. Ook dat is op het moment een vaag verhaal. Ik krijg last van vergeetachtigheid:confused:

Sonny:wink:

Daar lijd ik al langer aan ;)! Enfin er is dus nu weer "een Bianca" in VV maar we weten even niet welke het nu is. Tsja als zelfs Sonny ut niet weet dan weet ik het ook niet meer ;)!

:wink::wink:

visbaron
7 januari 2009, 12:22
Bianca is er ook eentje waarmee ik al kennis heb mogen maken in de GT. Voldoet ook aan mijn oerinstincten waaronder een prominente voorgevel en.... ja, inderdaad verder kom ik meestal niet. Ze vertelde mij dat ze nagenoeg overdag in de GT werkt, en ze in februari haar borsten wil laten vergroten!!! Waarom met zo'n voorgevel is me niet volledig duidelijk maar wie ben ik om te zeggen dat ze t niet moet doen. Een uurtje met haar was meer dan vermakelijk, en kan geen negatieve punten naar vooren halen.. Lekker pijpen, goed zoenen, niet klagen over lang bovenop of lang pijpen.. voortreffelijk.

andy55
5 maart 2009, 08:20
Weiß jemand, wann sie zurück ist im GT?:luvlove:

henkieh
2 april 2009, 22:52
Heeft iemand Bianca al na haar nieuwe operatie gezien en heeft iemand een idee wanneer ze aanwezig is?

Fritzzz
2 april 2009, 23:59
Sjessus, wat een jetters heeft deze dvp nu, un-fucking-believable....ziet er waanzinnig uit (voor de liefhebbers:teuflisch:rubbel::teuflisch) .......

een gevalletje "catch me if you can" is wel op zn plaats......:thefinger:teuflisch:thefinger

gr, F

bartek
8 april 2009, 17:32
:eek::eek: Vandaag Bianca ontmoet met nieuwe voorgevel.
Service was gewoon goed zoals voorheen. Wel vroeg ze
een aantal keer of je wel kon zien of haar borsten groter
waren na de operatie :eek: Zijzelf was een beetje teleurgesteld
en was van plan begin volgend jaar nogmaals zo'n 100 cc per kant
te laten toevoegen !!!!!!:eek::eek:
Hoe gek kan je zijn ?

chiefinspector
13 mei 2009, 19:16
net terug van mijn eerste dag GT....woooow ik waande me in de hemel. Het was heel erg druk en vol met DVP's. Tussen al die kanjers zag ik Bianca. Daar kan je niet omheen. Wat een voorgevel. Bianca zou mij tweede vangst van de dag worden....alles klopte...zoenen, pijpen, neuken maar vooral de finish toen ik spuitend tussen haar borsten klaarkwam.....heerlijk

Ik ga snel weer terug...

Rex
13 mei 2009, 22:24
Tja menigeen vind het wellicht zonde en dat is het natuurlijk ook wel een beetje, die imposante silliconen voorgevel van Bianca.
Maar zeg nu zelf; lekker is het natuurlijk wel. :luvlove:

Rex zou Rex niet zijn als ie Bianca inmiddels ook met nieuwe voorgevel voorzien heeft van een (E) Rex (ie) beurt.......:fuck::rubbel:

Twee weken terug inmiddels toen ik voor het laatst op een donderdag in GT was, zag ik Bianca.
De bekende stemmetjes in mijn hoofd begonnen al te roepen : '' eropaf Rex , nu je slag slaan''. Zo gezegd zo gedaan.........:rolleyes:

Gewoon weer ouderwets heerlijk. Tongzoenen, heerlijk pijpen ( ze doet dit lekker slurpend), beffen ( heerlijk poesje heeft ze trouwens), diverse standjes, zoals missio, cowgirl, doggy, benen in de nek en daarna lekker finishen in haar mondje. Ik was zo lekker met haar bezig dat ik vrij snel kwam toen we in 69 bezig waren................Geen probleem, tweede ronde meteen erachteraan en een uur was voor dat ik er erg in had weer snel voorbij. Maar in ieder geval heb ik er wederom toen weer van genoten............:loud:

Ze vertelde me overigens dat ze nog steeds niet tevreden is met haar borsten nu ( zo'n ruim 600 cc per borst nu). Ze wil nog een keer onder het mes en dan per borst 750 cc......:eek: Sterk afgeraden natuurlijk, maar denk dat mevrouwtje het toch gaat doen.:confused:

Megaboob
22 mei 2009, 21:30
Megaboon spotte Bianca na aankomst direct, haar borsten vallen inderdaad op. Ze zien erg mijns inziens heel goed uit, en voelen ook zalig. Megaboob is dan ook direct nader op onderzoek gegaan, en hefet een zeer prettige sessie gehad met deze mooie dame. Waarna we na afloop nog even nagebabeld hebben over haar wens om naar een F cup te gaan. megaboon heeft (waarschijnlijk als een van de weinigen...) aangeraden dit te doen, het zal haar mijns inziens fantastisch staan. Herhalingsgevaar is zeer groot, als wat het maar vanwege de zalige ervaring van Russisch, die ze gewoon goed beheerst. Megaboob is dan ook heerlijk klaargekomen tussen haar E-cup, en geniet er nu nog van na!

:D

Megaboob
22 juni 2009, 20:52
Megaboob is benieuwd of Bianca normaal gesproken ook op dinsdagavond aanwezig is?

:D

Rex
22 juni 2009, 22:39
Megaboob is benieuwd of Bianca normaal gesproken ook op dinsdagavond aanwezig is?

:D

Van Bianca weet ik dat ze normaal gesproken alleen 's ochtends en 's middags in GT is.

Rond de klok van 6 is ze meestal weer vertrokken. Maar als je het zeker wilt weten zou ik ff bellen naar GT en wie weet heb je geluk, maar denk het niet................

The Saint
26 juni 2009, 09:04
Van Bianca weet ik dat ze normaal gesproken alleen 's ochtends en 's middags in GT is.

Rond de klok van 6 is ze meestal weer vertrokken. Maar als je het zeker wilt weten zou ik ff bellen naar GT en wie weet heb je geluk, maar denk het niet................

Gisteren was ze in GT, net niet mee gekamerd! Ze liep voortdurend in het gezelschap van haar vriendin (wie?). Deze laatste probeerde me in de kino te verleiden tot een trio met haar. Voor trio's ben ik niet in. Eigenlijk was ik Bianca gevolgd naar de kino om haar te strikken. Zelf lag ze wat 'langweilig' in de kino... had precies geen lust... en toen haar vriendin een trio voorstelde had ik op dat moment geen zin om te zeggen: nee, maar alleen met jouw vriendin dat zie ik wel zitten. Uiteindelijk is het er dan niet meer van gekomen. Maybe next time!

hoornig
28 juni 2009, 15:10
Bianka is mijn persoonlijke GT toppertje, haar meest recente borstvergroting was voor mij niet niet noodzakelijk geweest, maar aan de andere kant more is more!
haar sex wordt er zeker niet slechter door. Binnenkort Bianka weer bezoekje brengen.

Picasso 1
28 juni 2009, 16:24
Eigenlijk was ik Bianca gevolgd naar de kino om haar te strikken. Zelf lag ze wat 'langweilig' in de kino... had precies geen lust... en toen haar vriendin een trio voorstelde had ik op dat moment geen zin om te zeggen: nee, maar alleen met jouw vriendin dat zie ik wel zitten.

Je kan beter in zo'n situatie gewoon naast de dame gaan zitten waar je wel interesse in hebt en met haar een praatje maken.
De 'vriendinnen' die geen aandacht krijgen proberen vaak misbruik te maken van hun populaire vriendin door meteen met de trio vraag te komen op het moment dat ze een man zien kijken. Ze beseffen donders goed dat ze het directe contact aan het verstoren zijn. De beste straf is zo'n dame te negeren en alsnog alleen met haar vriendin naar de kamer te gaan :teuflisch.

Megaboob
14 juli 2009, 23:21
Beste mede ijsberen. Weet een van jullie of Bianca aanstaande donderdag in GT zal zijn. Er is dan een redelijk grote kans dat ik haar weer eens ga proberen op te zoeken.

Die heerlijke E cups doen me al watertanden!

:littleangel:

Megaboob
17 juli 2009, 23:24
Megaboob was donderdag dus in GT, met zijn gewonnen vrijkaart, nogmaals hartelijk bedankt!

Als eerste stond natuurlijk Bianca op de lijst voor Megaboob, haar borstomvang is fenomenaal, en verder is het gewoon een heerlijke, lieve dame, die ook nog eens service gericht is. Leuk dat ze me nog herkende (was al een tijdje niet geweest), en ze kon zich ons laatste gesprek ook nog goed herrinderen, dat is toch wel bijzonder, want deze dame zal toch echt wel meerdere liefhebbers ontmoeten naast megaboob. :biggrin:

We hebben de "gebruikelijke"zaken doorgenomen, TZ, PZC, :fuck:, en natuurlijk als afsluiter Russisch, wat bij Bianca gewoon een hele fijne ervaring is. Haar borsten voelen gewoon heel goed aan, zacht en lekker!

Een goede start, van een lange dag in GT

:biggrin:

The Saint
13 augustus 2009, 18:28
Gisteren voor de 1ste maal met Bianca op kamer geweest. Kingbull2, Bianca en ondergetekende waren wat aan het ouwehoeren in de bar rond 17u15 en ik besloot om op haar avances in te gaan.

Ik vond het een vrij gewone sessie. Eerst wat tongzoenen, daarna onmiddellijk met het Russische standje begonnen. Vervolgens een behoorlijke blowjob gekregen (maar ik heb er al betere gehad) voorts een 5tal standjes doorlopen en in doggystyle het rubbertje volgespoten.
Ik vond het allemaal van haar kant uit wat gevoelloos overkomen, nu ja: van haar mag je geen gfe verwachten. Ik kreeg wel complimenten dat ik het heel lang heb volgehouden alvorens ik klaarkwam. 'De meeste mannen houden het het bij mij niet te lang uit voor ze komen', zei ze. Dus, met opgeheven hoofd de kamer verlaten :dance[1]:

Herhalingsgevaar: zeg nooit nooit

gille52
19 augustus 2009, 21:45
Ik ben maandag 2x met Bianca naar de kamer geweest. Ze blijft mijn favoriete vriendin in Golden Time. Altijd is ze goedgezind. Ze is goedlachs. Neemt de tijd voor een babbel, en bovenal de sex met haar is geweldig. Ze pijpt lijkt de besten, goed vochtig, en zeer diep.
De nummertjes met haar zijn ook opperbest. Kortom ik ben nog nooit ontgoocheld geweest bij haar.

macartuur
28 augustus 2009, 22:47
een fantastische dame met karakter en charisma. Bovendien gezegend met heeerlijke dd-boobs die weliswaar gepimpt zijn maar fantastisch aanvoelen tijdens russisch. Net pzc maar dan fijner!! Herhaling zekerrrrrrrrrrrrrrr!!

henkieh
24 november 2009, 20:29
Henkie en Bianca een vaste combi, nu met extra grote Boobies, waar binnenkort nog 150 milieliter silicone extra per kant ingaat. Vraagt ze wat je daarvan Henkie en denkt Henkie hoe groter hoe beter. Dus dan zit je bij Bianca zowizo al erg goed en straks dus nog beter.
Lekker neuken, lekker pijpen en goed Russisch. Bianca rulez.

Horny_one
24 november 2009, 22:09
Henkie en Bianca een vaste combi, nu met extra grote Boobies, waar binnenkort nog 150 milieliter silicone extra per kant ingaat. Vraagt ze wat je daarvan Henkie en denkt Henkie hoe groter hoe beter. Dus dan zit je bij Bianca zowizo al erg goed en straks dus nog beter.
Lekker neuken, lekker pijpen en goed Russisch. Bianca rulez.



Nogmaals 150 milliliter per borst erbij? Zonde... ze was al prachtig zonder siliconen..... volgens mij gaat ze binnenkort het record van Lolo Ferrari breken. :heul:

Megaboob
24 november 2009, 22:50
Bianca had mij ook al eerder ingefluisterd dat er nog 150ml per borst bij gaat komen (zie mijn eerdere postings). Gaat het nu dan eindelijk echt gebeuren?! Megaboob kan niet wachten

:annieengel:

Megaboob
18 december 2009, 17:52
Helaas niet gezien gisteren, staat anders standaard op Megaboob's "to do lijstje" wellicht weten andere ijsberen of ze met vakantie is, of nog beter, een pauze heeft ingelast voor de ingeplande borstvergroting naar f cup formaat?!

:biggrin:

gille52
21 januari 2010, 19:24
Bianca blijft mijn favoriete Nr1. Vandaag nog eens bij haar geweest. Ze bevestigt dat ze haar borsten graag zou willen vergroten met nog eens 150 gram per stuk. En ze heeft al 2 x 620 gram. Ze heeft nog geen concrete plannen wanneer ze het gaat uitvoeren. Dit is een oproep om het haar uit haar hoofd te praten. Ik hou van mooie grote borsten, maar zuviel ist zuviel.

Megaboob
5 februari 2010, 21:30
Bianca is natuurlijk een van mijn favorieten in GT. Niet alleen vanwege haar prachtige lichaam, en ideale borsten. Groot, zacht, lekker, gewoon helemaal goed!

Gisteren stond zij dus op min verlanglijstje, en heb ik gewacht tot ik met haar als eerste sessie de kamer opkon. Niet eenvoudig, want Bianca is een populaire dame, en een andere ijsbeer was me voor, maar uiteindelijk dan toch gelukt.

Bianca is een heerlijk sociale meid ook, eerst even bijgekletst, en daarna actief op sexueel gebied! En hoe! Een zalige Borstmassage, zoenen, en daarna een fantastische PZC. Wat een gevoel legt ze daar toch in, en wat kan ze it toch goed. Heerlijk met haar bborsten gespeeld, en daarna tijd voor sex. Diverse standjes, maar memorabel is toch wel het standje waarbij zij met haar rug op mij ligt, waarbij ik haar borsten kneed, en zij mijn geslacht kneed met haar poesje! Subliem voor een bostenman zoals Megaboob nu eenmaal is.

:liebe2:

Maa vandaag wilde ik een FT hebben van Bianca, en dat vond ze prima, dus ze heeft me heerlijk klaargepijpt.

Daarna nog even nagepraat, en ondanks het verloop van de tijd rekende ze me maar een half uurje + FT, de lieve schat. Uiteraard gaf megaboob haar een passende fooi, want dames van deze kwaliteit verdienen dat gewoon.

Bianca gaf aan dat ze nog steeds haar borstvergroting overweegd, maar megaboob bespeurde toch enige twijfel bij haar. Ik heb aangegeven dat ik fan ben van grotere borsten, maar dat ze nu natuurlijk ook al fantastisch zijn. de tijd zal leren wat ze beslist, maar megaboob heeft al besloten dat Bianca mij zeker terug gaat zien!

:love:

Rex
5 februari 2010, 23:35
Bianca gaf aan dat ze nog steeds haar borstvergroting overweegd, maar megaboob bespeurde toch enige twijfel bij haar. Ik heb aangegeven dat ik fan ben van grotere borsten, maar dat ze nu natuurlijk ook al fantastisch zijn. de tijd zal leren wat ze beslist, maar megaboob heeft al besloten dat Bianca mij zeker terug gaat zien!
:love:

Als jij het haar nu eens inwrijft Megaboob het niet te doen!!!!!!

Ben ook al verschillende malen met Bianca wezen stoeien en vind haar ook echt een lekker meiske.....

Voor haar borstoperatie was ze al een topper en nu ze haar borsten heeft laten vergroten is ze voor mij nog steeds de oude, maar dan wel met wat stevigere jopen, die hoeven echt niet groter!!!! Dat probeer ik haar ook iedere keer duidelijk te maken.........

Megaboob
10 februari 2010, 19:34
Rex, je stelt me nu wel een gewetensvraag..

Aan de ene kant geld voor megaboob: hoe groter, hoe beter, en Bianca heeft zeker potentie wat dat betreft! Aan de andere kant, ze is nu ook al mooi, en haar borstmaat is zeker al bovengemiddeld te noemen. De enige reden om het haar af te raden zou zijn dat haar nu nog lekkere en redelijk zachte borsten dan wellicht zeer harde siliconen gaan worden, wat een nadeel zou kunne zijn.

Ik zal er eens over nadenken, en bianca binnenkort weer eens erover aanspreken!

mvg Megaboob

andy55
10 februari 2010, 21:39
Ich verstehe kaum holländisch. Leider. Hat Bianca nochmals ihre Brüste vergrössern lassen oder hat sie es nur vor?

flens
10 februari 2010, 21:47
Silikonbrüste sind ja grundsätzlich nicht hart, vielleicht nicht ganz so weich wie natürliche Brüste, aber nicht sehr viel härter.

Steinhart sind sie nur dann, wenn sie verkapseln und sich eine Schicht (Kapsel) gegen das "Fremde" (Silikon) bildet. Das kann sich in der Tat recht unangenehm anfühlen und kommt schon ab und zu mal vor.

Rex
10 februari 2010, 22:24
Ich verstehe kaum holländisch. Leider. Hat Bianca nochmals ihre Brüste vergrössern lassen oder hat sie es nur vor?

Hi Andy,

Bianca hat schon vor 1 Jahre ihre Brüste vergrössern lassen, aber sie überlegt schon wieder ihre Brüste vergrössern zu lassen.............:eek:

Megaboob
12 maart 2010, 01:05
Ik kwam aan rijden (ca 18.00), en tot mijn grote spijt liep Bianca net de deur uit. gemiste kand...

Volgende keer beter!

Fritzzz
14 maart 2010, 16:35
Ik kwam aan rijden (ca 18.00), en tot mijn grote spijt liep Bianca net de deur uit. gemiste kand...

Volgende keer beter!

Goed verhaal, bedankt voor deze bijdrage..:hammer::gruebel::hammer:

Megaboob
14 maart 2010, 22:54
Mijn stukjes zijn nu eenmaal nominatiewaardig!

:hammer:
:thefinger:

MR.BIG
17 maart 2010, 22:51
Beste ijsberen, weet iemand wellicht op welke dagen Bianca in de komende weken in GT aanwezig is?

einzelganger
18 maart 2010, 10:25
Beste ijsberen, weet iemand wellicht op welke dagen Bianca in de komende weken in GT aanwezig is?

Ik heb gisteren een kort gesprek gehad met Bianca. Zij vertelde mij o.a. dat zij werkt tot 6 of 7 s'avonds, waarna zij naar huis rijdt.

MR.BIG
18 maart 2010, 10:43
Ik heb gisteren een kort gesprek gehad met Bianca. Zij vertelde mij o.a. dat zij werkt tot 6 of 7 s'avonds, waarna zij naar huis rijdt.

Heeft ze ook aangegeven op welke dagen ze aanwezig is?

gille52
18 maart 2010, 21:34
Bianca is meestal van maandag tot donderdag aanwezig, soms 's vrijdags.

Megaboob
15 april 2010, 23:35
Vandaag was weer een dagje GT voor Megaboob, en wie staat er dan bovenaan de lijst: ja, Bianca.

Waarom?`Bianca is gewoon een lieve en goede dvp, met een prachtig lichaam, uitmuntende service en pijpkwaliteiten, en natuurlijk haar heerlijke siliconen borsten. Echt zeer fraai (kneed en likbaar :hammer:).

We hadden dan ook een letterlijk stomende sessie op de warme kamer, het zweet droop na me af nadat ik er eens stevig de 6e versnelling in had gedaan bij het sexen (Bianca boven, een beetje omhoog, zodat ik lekker door kon gaan!)

Vooraf op oorlogsterkte gebracht met haar heerlijke pijptechniek.

Dat leverde dus een heerlijk orgasme 1ste klas op. Daarna altijd nog even smaltalk met Bianca. ze vind dat ze wat te zwaar is gewordne, en wil er ca 5 kg af. Ik vind haar niets te zwaar, ze is goed zo. dat heb ik haar dus ook gezegd. Maar ze gaat toch proberen weer wat af te vallen. Zolang het maar niet ten koste gaat van haar heerijke EE cup vind Megaboob het best!

:freu:

Bianca is en blijft een aanrader, en een "vaste waarde" voor GT!

Aldus Megaboob

MR.BIG
10 mei 2010, 21:58
Mede-ijsberen, weet iemand toevallig of Bianca komende woensdag in GT aanwezig is?

Big30
10 mei 2010, 22:00
Bianca is meestal van maandag tot donderdag aanwezig, soms 's vrijdags.


Mede-ijsberen, weet iemand toevallig of Bianca komende woensdag in GT aanwezig is?

Als je zeker wilt zijn gewoon op de dag zelf bellen!

Big30

Willi69
11 mei 2010, 21:07
Mede-ijsberen, weet iemand toevallig of Bianca komende woensdag in GT aanwezig is?
Montag, Dienstag und Donnerstag bis 18 Uhr, manchmal auch am Samstag. :wink:

gille52
11 mei 2010, 21:09
De laatste keer dat ik Bianca gezien heb (dit was 10 dagen geleden) , zei ze mij dat ze enkel nog werkt op maandag, dinsdag en donderdag. Dus spijtig genoeg niet meer op woensdag.

Megaboob
30 mei 2010, 21:44
De eerste sessie van de donderdag was gewoontegetrouw Bianca. het is een mooie, goede en lieve vrouw, met fantastische borsten. Ze is alweer 31, en leeft alweer 21 jaar in Duitsland volgens eigen zeggen, dus eigenlijk meer Duits dan Pools? Maar wel met de karakteristieke Poolse kwaliteits service!

Ik kwam rond 18.00 binnen, en zag Bianca, vroeg gelijk of ze niet op het punt stond weg te gaan (zoals de keer daarvoor toen ik haar op de parkeerplaats tegenkwam :wand:)

Nee, ze bleef tot ca. 21.00 zei ze, het was wat rustiger de laatste tijd, en toch wat langer nodig om de euro's bij elkaar te verdienen. Dus tegenwoordig te bewonderen in GT op ma, di en do tot ca. 21.00

Dat is natuurlijk positief nieuws voor Megaboob, want ik kan niet altijd al vroeg in de middag.

Met Bianca dus naar de kamer, gewoontegetrouw de heerlijke tongzoenen, borstmassage (en die is echt top! :freu:), PZC, iets wat deze borsten dame toch ook uitzonderlijk goed kan. Maar Met Bianca wilde ik vandaag gewoon goed esex, en dat kreeg ik dus ook, in cowgirl heerlijk door haar klaargereden, en daarna nog even nageklets op kamer. Bianca begrijpt gewoon dat dat goede service is naar een vaste klant, en vind het zelf ook wel fijn om even na te puffen! :betrunken:

Ze is nog niet afgevallen, ik vind het ook niet nodig, maar zelf wil ze er nog iets van af. Dus naar de sportschool!

Voor mij blijft Bianca een goede vaste waarde, die nooit teleurstelt, en de mooiste siliconen borsten van GT heeft!

:liebe2: Megaboob

Megaboob
19 juni 2010, 19:30
Bianca was me donderdag helaas te snel af. Kwam haar wel tegen, maar ze was of bezet, of aan het eten. Geen sessie dus, en dat was jammer, want Bianca is altijd top (zwaar). :biggrin:

Voor de volgende keer!

Megaboob
8 augustus 2010, 19:35
Zo veel pech als ik de vorige keer in GT had met Bianca, zoveel geluk had ik nu. Ik kwam binnen, liep haar gelijk tegen het fraaie lichaam (en borsten :biggrin:). De schat wilde net naar huis gaan zij ze, het was net half 5, dus Megaboob vroeg om nog een sessie van een half uurtje, als speciale geste voor haar grootste (in meerdere opzichten!) fan in GT.

De smeekbede werd verhoord, en op naar een hutje, alwaar Bianca haar borsten gewillig aanbood. Na toch al weer een tijdje zonder Bianca was dat weer een uiterst aangename, en Megaboob jr stimulerende bezigheid!

Bianca ging daarna taktisch over in de PZC houding iets wat deze fraaie borsten koningin toch ook zeer goed beheerst!

Toen ik dermate ver gevorderd was in de positieve spanning dat een explosie op komst was, hebben we nog even heerlijke sex gehad in doggy, waarbij ik haar borsten ook vast kon houden, heerlijk. De ontlading moest vandaag echter toch maar weer eens op zijn Russisch komen, en aldus geschiedde!

Bianca is en blijft een topper in GT, met een uitstekende service, mooi lichaam, schitterende borsten, lief, en in voor een gesprekje na de daad.

Het feit dat ze toch een half uurtje voor me bleef is echt top, en verdient het eerste Megaboob bonuspunt van het jaar!

:liebe2: Bianca

Megaboob

Megaboob
18 november 2010, 22:53
Ik ben ms. boobs van GT al een tijdje niet meer tegengekomen. Is het nu eindelijk tijd voor haar "upgrade"? Iemand info?

:love: Bianca!

Rex
23 november 2010, 22:18
Ik ben ms. boobs van GT al een tijdje niet meer tegengekomen. Is het nu eindelijk tijd voor haar "upgrade"? Iemand info?

:love: Bianca!

Gisteren was Bianca in GT. Ik heb me weer heerlijk laten zuigen door dit pijpfenomeen......Wat is ze toch een bizar lekker wijf!

Flurkman
23 november 2010, 22:26
Ook naar mijn smaak is Bianca een van de heetste mokkels in GT. Een absolute topper in de klasse "GT-blijvertjes"... Tja, en Tara ook natuurlijk...
Heeft er ook al eens iemand Bianca en Tara samen op de kamer gehad??

gille52
24 november 2010, 19:53
Neen, maar ik ben wel al samen op de kamer geweest met Bianca en Karina. Twee Poolse knappe grieten. Heerlijk. Twee geweldige pijpsters.

Horny_one
29 november 2010, 19:36
Vandaag een vrijkaartje verzilverd en meteen voor een oude bekende gekozen:
Bianca!! Wat een lijf, wat een voorgevel!! En haar benen lijken ook wel langer geworden.
Ze heeft nog niets van klasse verloren en de arrogantie die ze uitstraalt in de bar is op de kamer helemaal verdwenen.
Ze geeft een prima service en zal nu niet tot het volgende vrijkaartje wachten.

gille52
17 december 2010, 21:19
Maandag liep Bianca rond met een ietwat brede jarretellengordel. Verder had ze niets aan, geen BH, geen string. Prachtig. Zo had ik haar nog nooit gezien. Meestal heeft ze enkel een broekje aan (nooit geen string, want ze vindt haar po iets te dik).
Toen ik haar meevroeg naar de kamer zei ze. "Nu niet schat, je moet een uur wachten".
Al die tijd bleef ze babbelen met haar vriendin Emma.
Toen ik eindelijk met haar op de kamer kon, vertelde ze dat ze lastig las. Kan gebeuren.
Enfin, daarna zijn we eindelijk kunnen beginnen en heb ik weer al eens een heerlijk uurtje van haar gehad. Het lastig zijn, heeft haar niet gelet. Ze zoog mijn jongen uit alsof haar leven er van af hing. Daarna zijn we overgeschakeld op 2 standjes, om dan met een heerlijke FT te eindigen. Wat een lekker wijf.

Megaboob
6 januari 2011, 22:56
Gisteren in GT liep ik direct na binnenkomst Bianca tegen haar fraaie voorgevel aan, en daar heb ik dan ook maar gelijk gebruik van gemaakt, door een kamersessie voor te stellen. Dat viel in goede aarde, dus ik was snel van mijn nieuwjaarszaad af!

Bianca is en blijft een absolute topper in GT, mooi, lief, heerlijk lichaam, prima PZC, zoenen, GFE ervaring gewoon. Tja, en die borsten (helaas nog steeds geen upgrade, ik hoor haar er niet meer over sinds een tijdje, dus dat zal wel niets worden :wand: helaas.) zijn en blijven gewoon heerlijk om mee te spelen!

Vandaag maar weer eens gekozen voor een FT, dat kan ze gewoon heerlijk, en het was weer fantastisch zoals altijd met Bianca!

Bianca is en blijft een aanrader die mij nooit verveeld. Ze was iets afgevallen naar mijn idee, maar dat kan gezichtsbedrog zijn.

:luvlove:

Megaboob

ptr icecube
23 januari 2011, 21:10
Is Bianca nog steeds niet aanwezig op woensdag?

gille52
25 januari 2011, 22:17
Soms komt ze wel, soms komt ze niet. Normaal zijn haar vaste dagen maandag, dinsdag en donderdag. Tegen mij vertelde ze dat ze vrijdags niet werkt, maar vorige vrijdag liep ik haar tegen het lijf. Dus je ben nooit 100% zeker van haar gewoontes. Als je echt voor haar wilt gaan, bel dan even rond de middag naar GT. Meestal begint ze vrij vroeg. En dan ben je zeker.

Hvt
29 maart 2011, 10:41
Gisteren het geluk gehad Bianca te treffen. WOWIE ! Wat een toppertje ! Ze geeft inderdaad aan dat ze drie dagen werkt en alleen komt als ze zin heeft. Maar tegen mij gaf ze aan dat je haar doordeweeks kunt treffen op drie willekeurige dagen. Maandag (gisteren) was ze er al om een uur of 2. Ik heb een prima uurtje met haar op de kamer gehad. Bij haar is het niet 'what you see is what you get' (je verwacht een optic fuck) neeee. Yoy get MUCH MORE !! Ze staat zeker bovenaan mijn favorieten lijst. Echt een lieve meid, truly GFE en ook nog een zeer hoog porno chick gehalte. Wat wil je (in mijn geval) nog meer !

"de souza"
13 juni 2011, 18:58
Ik weet niet waarom deze dame naar YY is verplaatst, ze was woensdag gewoon in GT:gruebel: (zoals eigenlijk altijd)

Megaboob
13 juni 2011, 21:17
Hartelijk dank de souza! Er wordt vreemd genoeg toch al weinig geschreven over deze absolute topper! Ik moet hara ook nodig weer eens met een bezoekje gaan vereren, ze is en blijft miss siliconen boobs van GT!

Megaboob

Tiga
30 juli 2011, 10:04
Gisteren was ze wederom in YY, naar eigen zeggen zal ze daar nu wat vaker vertoeven maar ze blijft het afwisselen met GT.

gille52
15 augustus 2011, 21:12
Vandaag liep ik Bianca tegen het (mooie) lijf in GT. Na enkele weken afwezigheid in GT en verblijf in YY gaf ze toch weer even de voorkeur aan GT. Ik was uiteraard zeer blij en heb toen direct weer even een prachtige tijd met haar doorgebracht. Ze blijft een van mijn toppers. Maar toch vrees ik dat op den duur Bianca GT vaarwel gaat zeggen. Ze weet niet goed wat ze wil, maar zolang ze komt kunnen wij ijsberen er maar goed mee zijn.

Newborn3000
12 september 2011, 11:27
Iemand Bianca nog gespot in GT de laatste tijd?
Heb haar al een poosje niet meer gezien... (spijtig genoeg)

Willi69
12 september 2011, 12:26
Bianca arbeitet derzeit wohl wieder im YY.

gille52
8 april 2012, 20:54
Na GT zou de Poolse Bianca overgestapt zijn naar Ying Yang. Maar werkt ze daar nog?
Heeft iemand haar nog gespot de laatste maanden?

Picasso 1
8 april 2012, 21:24
Na GT zou de Poolse Bianca overgestapt zijn naar Ying Yang. Maar werkt ze daar nog?
Heeft iemand haar nog gespot de laatste maanden?

Bij mijn voorlaatste bezoek drie weken geleden was ze in YY.

Megaboob
15 juli 2012, 22:21
En toen gebeurde het.... ik werd er stil van.... daar lag POOLSE BIANCA! Ja, Bianca, die ik altijd trouw bezocht in GT, met haar mooie lijf, lange zwarte haar, en natuurlijk haar megagrote heerlijke megaboobs, die lekker verpakt zaten in een mooie blauwe bikini. (Bianca vertelde ook dat ze 3 maandne had gepauzeerd, dus ik had echt geluk!) Dat werd een eengenaam weerzien, en hoe, gelijk door naar de kamer, want ik wist nog dat Bianca vaak al om 18.00 naar huis gaat. (deze keer niet, ze bleef tot 20.00). In ieder geval op naar de kamer, die was gelukkig gelijk beschikbaar, en even bijgepraat, en weer de heerlijke pzc techniek van Bianca ondergaan, oh zo heerlijk, wat kan deze topper dat toch goed, en wat ik word toch gewoon geil van haar heerlijke zachte E cup! Ik moest en zou dus vandaag Russisch doen, en zo gezegd, zo gedaan, maar omdat ik vrij snel kwam van de opwinding van het weerzien met Bianca, nog een half uurtje eraan vast geknoopt, gelijk door, en ook haar mondje nog even volgespoten. Bianca, ikzelf en de club waren megaboob-proof ingewijd, en het was dus een prima weerzien! Bianca is en blijft een topper! ze werkt nu weer 3 dagen per week gaf ze aan, ma, wo en do, soms za. een must voor de liefhebber van lekker grote sili's zoals ik. Ja, Bianca is al>30, en ja, ze is iets voller geworden, maar qua service is ze echt zo goed als omverslaanbaar, heerlijk gewoon, de oude stempel (ik begin ook bij de oude garde te horen!).

Newborn300
16 juli 2012, 12:10
@Megaboob : Gaat ze ook nog terug naar GT of blijft ze even in YY hangen?

Groeten

Megaboob
16 juli 2012, 23:07
@Newbor300:

Bianca gaf aan NOOIT meer terug te keren naar GT. Ze blijft dus voorlopig in YY. maar niets zo veranderlijk als een DVP natuurlijk!

;-)

Bianca is een bezoekje mer dan waard, ook zeker voor jou. lekkere tieten heeft ze gewoon!

Megaboob

Newborn300
18 juli 2012, 14:39
@Megaboob Ik ken Bianca maar al te goed, is ook één van mijn favorieten! :biggrin:

Nog een leuke tip voor jou: Antwerpen, Vingerlingstraat 14/1, Christina/Kristina/Kathy met ongelooflijk grote sili's, de moeite waard! Ze zou nu wel vanaf volgende week 2 weken op vakantie gaan, dus half augustus zeker eens bezoeken. Werkt van maandag tot vrijdag tussen 12u00 en 19u00.

Groeten,
Newborn

walk of fame
22 juli 2012, 10:16
Machtig nieuws! Ben al sinds augustus vorig jaar naar Bianca op zoek. Ken haar sinds 2008 en is en blijft de beste. Ik begrijp van megaboob dat ze op ma, wo en do werkt en soms za. In GT was ze er eigenlijk altijd ma, di en do en soms za. Verandering van spijs doet neuken klaarblijkelijk :-). Ga a.s. week een poging ondernemen!

gille52
23 juli 2012, 19:49
Bianca is ook altijd een van mijn favorietes geweest. Ik ben vandaag speciaal naar Yin Yang geweest om haar te ontmoeten, maar ze was er spijtig genoeg niet. Maar niet getreurd. Ik heb me vandaag geamuseerd met de Oekrainse Vita, de Poolse Nadia en de Italiaanse Luciana.
Toen ik naar huis ging, liep ik Kim (alias Veronika) tegen het lijf en daar had ik enorm spijt van. Ik ben één keer met Veronika op kamer geweest, misschien al 2 jaren geleden, en daar denk ik nog met heimwee aan terug. Veronika heb ik nog dikwijls willen terughebben, maar ik misliep haar altijd juist. Dus besluit, ik ga wat meer terug naar Yin Yang om zowel Bianca als Kim (Veronika) te ontmoeten.

walk of fame
24 juli 2012, 10:52
Hoi gille,

Dan kunnen we elkaar de hand schudden want ook ben gisteren (maandag) geweest en ook ik moest constateren dat ze er niet was. Ben zelf uiteindelijke met een Hongaarse naar de kamer geweest wat op zich wel is bevallen maar helaas geen Bianca!

Nu weet ik welke auto zij verleden jaar reed en toen ik op het terrein die auto niet zag had ik al een donkerbruin vermoeden. Wat jammer is van YY is dat ze over de telefoon nooit zeggen wie er wel of niet is. Bij GT gaat dat veel makkelijker en daar krijg je vrijwel altijd hele nauwkeurige informatie over de telefoon.

Laten we elkaar goed op de hoogte houden zodra er weer nieuws is!

Groet,

wof

gille52
26 juli 2012, 20:23
Vandaag ben ik terug gegaan naar YY in de hoop ofwel Bianca ofwel Kim (alias Veronika) te treffen. Ik was er om 1 uur, en toen ik mij aan het omkleden was zag ik een glimp van Bianca (in een mooi roos slipje).Even later zat ik naast haar aan de ontbijttafel. Ze was twee hard gekookte eitjes aan 't pellen. Ze was op dieet, zei ze. Wat was ik blij Bianca nog eens te zien. Het was ongeveer 8 maanden geleden.
Ze is inderdaad 4 maanden inaktief geweest, maar heeft nu de draad weer opgenomen in YY. Ze blijft nog een maand of drie, en dan gaat ze weer even rusten (een soort winterslaap, denk ik). Ik trok dus achteraf met Bianca naar de kamer en ben er ongeveer drie kwartier gebleven. Haar service is nog altijd even goed, haar body is nog altijd goddelijk. En haar twee boobs zijn nog even fantastisch als vorig jaar.

Dan ben ik nog wat uren blijven rondlummelen in de club, maar heb nergens Kim (=Veronika) gezien. Toen ik om 5 uur naar huis ging zei men aan de receptie: "Jawel, Kim is hier, zeker weten". Waar zit die dan, vraag ik mij af. Nu heb ik haar weer mislopen. Ik begin stilaan de hoop op te geven.
Verder was het niet veel soeps met de dames. De Oekrainse Vita was er wel, maar zij werd heel de dag opgeeist door een luidruchtige Nederlander van Georgische afkomst (denk ik). Dit was wel spijtig. Want Vita was samen met mij binnen gegaan, en ze zei nog tegen mij "We see each other very soon". Daar kwam spijtig genoeg niets van in huis.

RAUL7
27 juli 2012, 11:26
Dan ben ik nog wat uren blijven rondlummelen in de club, maar heb nergens Kim (=Veronika) gezien. Toen ik om 5 uur naar huis ging zei men aan de receptie: "Jawel, Kim is hier, zeker weten". Waar zit die dan, vraag ik mij af. Nu heb ik haar weer mislopen. Ik begin stilaan de hoop op te geven.


Ik zag haar gisteren om 20 uur, had haar in de namiddag ook niet gezien!
Misschien was ze verschillende uren met een klant op de kamer!

bospoeper
31 juli 2012, 10:23
Gisteren kwam ze rond 14 uur binnen. Ik ontmoette haar toen ze in 'burger outfit' binnenkwam. Die zag er al enorm sexy uit met een tanga die er achter uit kwam wippen.
Daarna braafjes gewacht tot ze omgekleed was en toen de E-versie van de hemel bezocht. Zeker de moeite waard.
Ze sprak wel over GT maar zou nu toch in YY blijven de komende tijd.

Megaboob
31 juli 2012, 13:08
Ik ben oprecht blij te zien en lezen dat Bianca weer zo sterk "in de picture" is de laatste tijd, deze schoonheid verdient het!

Megaboob

Megaboob
25 oktober 2012, 00:17
Bianca was vandaag helaas afwezig in YY, maar komt er volgens ingewijden nog steeds regelmatig!

megaboob

RAUL7
25 oktober 2012, 21:10
Bianca was vandaag aanwezig, om 18 uur ging ze naar huis!

andy55
29 maart 2013, 07:23
Does anybody know when she´s back at YY?

peterp095
29 maart 2013, 07:24
Bianca is gestopt.

Megaboob
2 april 2013, 23:06
Een kleine ode aan Bianca is hier nu toch wel op zijn plaats. Bianca was de eerste big boob dame die ik in de clubs ontmoette, en er ging een wereld voor me open toendertijd. Een mooie vrouw, die ik begeerde, met fantastisch lichaam, en prachtige siliconen borsten waarvan het kwijl zo uit mijn mond droop, was beschikbaar voor sex in allerlei mogelijke posities, maar nog beter, ook voor intensief tongzoenen, iets wat ik voorheen in de nederlandse prostititiewereld maar zelden voor elkaar had gekregen helaas, en ze deed een blowjob zonder condoom, en dan nog wel op een bijzonder aangename manier. Aanraken van haar lichaam, en borsten was allemaal geen probleem. Tja, deze ijsbeer was verkocht aan het concept saunaclubs na deze langharige schoonheid met haar stabiele en immer goede Poolse degelijke service. Het zette GT indertijd voor mij echt op de kaart als een zeer goede club voor liefhebbers van siliconen borsten, en alleen al voor Bianca ging ik er menigmaal heen. Ook een gezellig praatje met Bianca was mogelijk natuurlijk, en ze is eigenlijk heerlijk "normaal" gebleven! Na een tijd verdween Bianca helaas uit GT, en is ze verhuist naar YY, waar ik haar ook nog enkele malen heb mogen treffen gelukkig.

We hadden het natuurlijk ook regelmatig over haar prachtige borsten, en een eventuele volgend evergroting naar 750 a 800cc siliconen. Dat is er nooit van gekomen helaas, ik had het graag mee willen maken, en Bianca leek er ook wel zin in te hebben een tijdje. Maar 3 boobjobs waren uiteindelijk dus toch te veel voor haar, het bleef bij 2.

Het is jammer dat deze Poolse parel nu lijkt te zijn gestopt (niets zo veranderlijk als een DVP!), maar toch wens ik haar het beste in haar leven, en zal ik met vreugde en genot terugdenken aan onze vele bezoekjes aan een van de diverse hutjes en kamers!

Het einde van een tijdperk!

Megaboob

Clubganger75
28 augustus 2017, 11:11
Deze dame heb ik gisteren gespot bij yinyang!!! Samen met poolse maggie.

pret
28 augustus 2017, 12:26
Zo te merken lijkt YY zich om te vormen naar een verzorgingshuis voor bejaarde dvp's. :biggrin:

phoenix
28 augustus 2017, 13:54
hmm Pret , je kan ook zeggen de geoefende dames van plezier...vaak beter dan dat jonge grut, tenzij je alleen maar oog hebt de 'schoonheid' van een hertje. als je alle wippen die ik heb gehad optelt, dan zijn de dames met wat meer wip en pijpkwaliteiten toch echte de dames met wat jaren op de teller

zorro86
29 augustus 2017, 20:24
She is really back? Is sie tomorrow 30.8 in yy? Possible?

Clubganger75
30 augustus 2017, 03:42
@zorro,i saw here sunday. Before see stay 1 week. That see still is there,you have a good chance.