Inloggen

Volledige versie bekijken : Hepatitus B



Fritzzz
23 mei 2009, 13:26
Heren Kutzwagers,....

HepatitusB schijnt in opmars te zijn...., heeft iemand daar toevallig ervaringen mee vanuit NRW-saunaland?

:huch::wand::angryfire:hammer:

Zakkenleger
23 mei 2009, 13:27
Gelukkig niet... Je kunt je trouwens tegen Hep A en Hep B laten inenten. Aan te raden! Ga naar je dokter of naar de GGD.

Jetliner
23 mei 2009, 14:17
Ik heb indertijd n.a.v. vakantie in tropische landen een reeks combi-vaccins laten zetten bij de huisarts. Ik geloof drie injecties, met tussenperiode van een aantal weken. Twinrix (mogelijk is dit de merknaam?) beschermt zowel tegen hepatitis A als B. Je bent voor erg lang beschermd.

macartuur
23 mei 2009, 14:31
Twinrix is de juiste naam voor de combinatie tegen A en B.
Helaas is er nog geen bescherming tegen Hepatitis C en die is veel gevaarlijker: zware Levercirrose en verhoogd risiko op leverkanker.
Het beste beschermt het regenjasje bij het werk!;)

paul22
26 mei 2009, 10:16
Helaas is er nog geen bescherming tegen Hepatitis C en die is veel gevaarlijker:

Klopt wel ,maar...
Hepatitis C ,krijg je niet van sex-activiteiten. Een condoom (zeer nuttig inderdaad) bied dan ook geen bescherming tegen Hepatitis C ,en gelukkig hoeft dat ook niet.;)

macartuur
26 mei 2009, 13:57
De onderzoeken wereldwijd betreffen studie die zich met monogame paren bezighouden. Daar is hier in het foum geen sprake van, toch??
Er is een kans op sexuele overdracht vooral bij anaal verkeer. Ook is bloedend tandvlees een infektiebron. Veel hookers hebben niet de beste mondgezondheid. Het cdc in Atlanta ziet daarom de kans bij polygame relaties als reeel aanwezig.