Inloggen

Volledige versie bekijken : Sarah (Duits-Spaans)



TT Man
22 september 2008, 20:05
Naam : Sarah

Nationaliteit/Taal : Duits met Spaanse roots

Leeftijd : midden 20 (schat ik zo)

Haarkleur/-lengte : bruin halflang

Lengte dame : 1.70 (mischien wat kleiner)

Postuur/Cupmaat : mooi slank met een prachtige B cup

Tatoeages/Piercings : Tatoeage van naam op niet te missen plek :mad: geen piercings volgens mij

Service: TZ (uitstekend!), PZC, NMC

Voordelen: GFE

Nadelen: geen

Tijdsduur : 50 min

Prijs : € 75,00

Extra’s bij het bezoek: het al genoemde GFE gevoel


Ik was amper 15 minuten binnen zat nog wat te eten op het bankje meteen naast het ontbijtbuffet. Vanaf de receptie zag ik een voor mij nieuwe dame mijn richting in lopen. Op dat moment wist ik al dat er met haar gekamerd zou worden. Ik ga regelmatig af op mijn gevoel. Soms valt het tegen, meestal is het redelijk en heel af en toe gebeurt er wat er die dag gebeurde, te weten een super GFE ervaring.

Ik wist niet hoe snel ik mijn broodje naar binnen moest werken. De mooie verschijning had intussen plaats genomen op de bank naast mij. Natuurlijk had ze mijn blik al lang gezien. Zoals het hoort :cool: ben ik naast haar gaan zitten. Ik ben niet iemand die een dame naar mij toe laat komen. Soms is het gewoon te grof voor woorden hoe kenbaar wordt gemaakt dat er interesse is. Niet dat ik zo'n gentlemen ben, maar een beetje fatsoenlijk met elkaar omgaan vind ik wel belangrijk.

We stelden ons aan elkaar voor. Ik ben TTM uit Nederland, maar dat had ze al lang gehoord. Dan moet jij wel uit Duitsland komen. Ook dat klopte. Een van haar ouders is van Spaanse komaf. Er ontwikkelde zich een goed gesprek over de dingen des levens. Maar de hormomen gierden door mijn lijf en ik wilde eigenlijk met deze schoonheid zo snel mogelijk de kamer op.

Sarah werkt naar eigen zeggen niet zo heel erg vaak. Alleen als ze zin in sex heeft. Mijn reactie: dan heb je vandaag dus zin, want je bent hier. Op deze kinderlijke logica volgde een stralende glimlach. Ik voelde een GFE'tje opkomen. Oei oei oei...

Sarah ging snel de sleutel halen. Het werd de kamer direct grenzend aan de jaccuzi. Niet direct mijn meest favourite kamer, maar wel een lekker groot bed. Sarah begon me toch een partij lekker te tongzoenen. De vonken vlogen er meteen van af. Ik had niet eens de kans gekregen om mijn berenvel uit te doen. Super gewoon! Allebei op onze knieeen tegen elkaar aan en maar kussen. Er leek geen einde aan te komen. Langzaam en op precies het goede moment daalde ze af naar mijn paal en het uitmuntende TZ ging over een in minimaal net zo goede BJ. Het komt vaker voor dat de dame na een tijdje stop met pijpen (moe, pijn ik kaken of wat dan ook), maar Sarah bleef maar doorgaan. Het was geen Ive (wie kent deze Blasehase nog), maar het was naar mijn volle tevredenheid.

Na een behoorlijk lange befpartij van mijn kant, zonder fake gekreun en zonder dat ze klaar is gekomen (am I losing it?) was het tijd voor "de daad". Om eerlijk te zijn ben ik niet verder gekomen dan cow girl en doggy. Sarah had mij intussen zo opgegeild dat het niet lang duurde. Ze was ook de eerste van die dag voor mij. Dat vond ze wel zo prettig zei ze nog.

Dus: zeer goed ervaring met een mooie verschijning. Bij Sarah geen keiharde pornosex, maar dat is ook niet wat ik zoek. Stom dat ik niet nog een ronde met haar heb gemaakt. Maar het was zonder twijfel een prima begin van wat een mooi vervolg zou krijgen met Anna.